Politika v ČR
A. Baudyš v XTV

https://www.youtube.com/watch?v=GZ4wlAd0x38


A. Baudyš byl včera (neděle 4.7. 2021) u Xavera jako host a bavili se mimo jiné i o COVIDu a volbách.


Baudyš zmínil výzkum nějaký výzkum ze Španělska o tom, že je ve vakcínách Pfizeru grafen a že tím udělají z lidí přijímače nějakého vlnění... (když jsem před nedávnem viděl nějakou studii z Japonska, kde uváději, že jakési nanočástice z mRNA vakcín se usazují v orgánech, u žen hlavně ve vaječnících, tak by to mohlo i potvrzovat)


Dále (a nejen on, trochu sleduji eso sféru => tedy spíše matka smile ) mluvil o tom, že by na podzim nemusely proběhnout volby. Zmínil k tomu ale i zajímavé faktické indície ((ne)investované peníze do kampaně, ANO si zatím nerezervuje reklamní plochy, atd.) Nechce se mi tomu věřit, ale jestli se má podle @Oracle_911 provalit ten COVIDISMUS teď o prázdninách, tak nad tím začínám uvažovat, co bude...

Na druhou stranu jde do voleb (str. CESTA) a uvažuje o koaliční kandidátce (letošní móda ? smile ), ale s kým ?!
ANS (Aliance Národních Sil), Volný Blok, Trikolora,....
Tak si říkám, že tohle jsou samí "Patriasti", takže co/kdo je vlastně on ?


Co je ten Baudyš vlastně zač ?


https://www.youtube.com/watch?v=GZ4wlAd0x38 A. Baudyš byl včera (neděle 4.7. 2021) u Xavera jako host a bavili se mimo jiné i o COVIDu a volbách. Baudyš zmínil výzkum nějaký výzkum ze Španělska o tom, že je ve vakcínách Pfizeru grafen a že tím udělají z lidí přijímače nějakého vlnění... (když jsem před nedávnem viděl nějakou studii z Japonska, kde uváději, že jakési nanočástice z mRNA vakcín se usazují v orgánech, u žen hlavně ve vaječnících, tak by to mohlo i potvrzovat) Dále (a nejen on, trochu sleduji eso sféru => tedy spíše matka :D ) mluvil o tom, že by na podzim nemusely proběhnout volby. Zmínil k tomu ale i zajímavé faktické indície ((ne)investované peníze do kampaně, ANO si zatím nerezervuje reklamní plochy, atd.) Nechce se mi tomu věřit, ale jestli se má podle @Oracle_911 provalit ten COVIDISMUS teď o prázdninách, tak nad tím začínám uvažovat, co bude... Na druhou stranu jde do voleb (str. CESTA) a uvažuje o koaliční kandidátce (letošní móda ? :D ), ale s kým ?! ANS (Aliance Národních Sil), Volný Blok, Trikolora,.... Tak si říkám, že tohle jsou samí "Patriasti", takže co/kdo je vlastně on ? Co je ten Baudyš vlastně zač ?

Co je ten Baudyš vlastně zač ?

Antonín Baudyš ml., astrolog, jezuita (!), studoval v Německu (!), byl členem České pirátské strany v letech 2010 až 2017 (!)
https://cs.wikipedia.org/wiki/Anton%C3%ADn_Baudyš_mladš%C3%AD


syn Antonína Baudyše st., astrologa, 1. ministra obrany ČR, člena KDU-ČSL, byl při střelbě v letadle
https://cs.wikipedia.org/wiki/Anton%C3%ADn_Baudyš


německé zájmy?


Baudyš ~ Bau-Tisch
takže pravděpodobně jewrejové


[quote="pid:23101, uid:518"]Co je ten Baudyš vlastně zač ?[/quote] Antonín Baudyš ml., astrolog, jezuita (!), studoval v Německu (!), byl členem České pirátské strany v letech 2010 až 2017 (!) https://cs.wikipedia.org/wiki/Anton%C3%ADn_Baudyš_mladš%C3%AD syn Antonína Baudyše st., astrologa, 1. ministra obrany ČR, člena KDU-ČSL, byl při střelbě v letadle https://cs.wikipedia.org/wiki/Anton%C3%ADn_Baudyš německé zájmy? Baudyš ~ Bau-Tisch takže pravděpodobně jewrejové

Stačí napsat jezuita a mám husí kůži a k tomto člověku odstup a odpor. Nikdy jsem mu nepřišla na chuť..něčím mi byl nepříjemný a nesympstický. Chce odebrat hlasy patriotickym stranam...


Stačí napsat jezuita a mám husí kůži a k tomto člověku odstup a odpor. Nikdy jsem mu nepřišla na chuť..něčím mi byl nepříjemný a nesympstický. Chce odebrat hlasy patriotickym stranam...

Co je ten Baudyš vlastně zač ?

šušlavý toník pred pár rokmi radil mojej ex ako ma okradnúť o majetok, kedy bude na to najvhodnejšia konštelácia... ako obyčajne sa mýlil a nevyšlo to... iba toľko k jeho morálke. a to jej "zabudol" povedať, že sa so mnou pozná osobne... takže k tomu pôvodu to sedí - za peniaze urobí čokoľvek...


[quote="pid:23101, uid:518"]Co je ten Baudyš vlastně zač ?[/quote] šušlavý toník pred pár rokmi radil mojej ex ako ma okradnúť o majetok, kedy bude na to najvhodnejšia konštelácia... ako obyčajne sa mýlil a nevyšlo to... iba toľko k jeho morálke. a to jej "zabudol" povedať, že sa so mnou pozná osobne... takže k tomu pôvodu to sedí - za peniaze urobí čokoľvek...

ako obyčajne sa mýlil a nevyšlo to... iba toľko k jeho morálke

Publikuje horoskopy známých osobností, astrologické prognózy budoucnosti nebo charakteristiky znamení zvěrokruhu.
Dělá toho hodně
http://www.baudys.cz/co-delam
má kanál na tytrubce
https://www.youtube.com/c/astrologista/videos


Žel, párkrát jsem ho nachytal, že se nechává unášet osobními projekcemi.
Je hodně na peníze, rád vymýšlí a prezentuje všelijaké slevy a akční ceny na svoje kurzy.
Sice šeplá, ale hlas má vemlouvavý. Na první pohled vzbuzuje důvěru. Navrch med, vespod...? Kdo ví.
Docela mě to mrzí...


[quote="pid:23128, uid:47"]ako obyčajne sa mýlil a nevyšlo to... iba toľko k jeho morálke[/quote] Publikuje horoskopy známých osobností, astrologické prognózy budoucnosti nebo charakteristiky znamení zvěrokruhu. Dělá toho hodně http://www.baudys.cz/co-delam má kanál na tytrubce https://www.youtube.com/c/astrologista/videos Žel, párkrát jsem ho nachytal, že se nechává unášet osobními projekcemi. Je hodně na peníze, rád vymýšlí a prezentuje všelijaké slevy a akční ceny na svoje kurzy. Sice šeplá, ale hlas má vemlouvavý. Na první pohled vzbuzuje důvěru. Navrch med, vespod...? Kdo ví. Docela mě to mrzí...
Upravené 5. 7. 2021 o 15:33

Myslí hlavně na sebe, a jestli zastupuje nějaké nadnárodní zájmy tak spíše nevědomě. To, že uvádí, že je jezuita nic neznamená.


Nicméně, kategoricky odsuzovat vše co dělá je nesmysl. Jde jako vždy o to podpořit ty tendence, které považuji za dobré a ty druhé buď ignorovat, nebo vyvíjet aktivní úsilí o jejich oslabení.


Jinými slovy, videa, kde hovoří o pseudokauze Vrbětice jsou přínosná, a nevyužít je jen proto, že je dělá Baudyš, prý jezuita, je promarnění dobré příležitosti.


To je ale tak nějak postup práce ala KOB/DOTU, ne?


Myslí hlavně na sebe, a jestli zastupuje nějaké nadnárodní zájmy tak spíše nevědomě. To, že uvádí, že je jezuita nic neznamená. Nicméně, kategoricky odsuzovat vše co dělá je nesmysl. Jde jako vždy o to podpořit ty tendence, které považuji za dobré a ty druhé buď ignorovat, nebo vyvíjet aktivní úsilí o jejich oslabení. Jinými slovy, videa, kde hovoří o pseudokauze Vrbětice jsou přínosná, a nevyužít je jen proto, že je dělá Baudyš, prý jezuita, je promarnění dobré příležitosti. To je ale tak nějak postup práce ala KOB/DOTU, ne?

@Počtář
Jezuitou už není, z řádu odešel. Zjistil, že mu nevyhovují, řekla bych, že se hledal ( možná něco z min.živ.)
No samé u Pirátů - hledal, ze začátku mu byli sympatičtí nakonec odešel. Nyní je ve straně- hnutí Cesta odpovědné společnosti.
Německé zájmy - spíš naopak. Ozvučuje ( byť laicky a emotivně) témata, která potřebují být vytažena na povrch. Upozorňuje hodně na Slovany, naši vlast a Rusko. Byl jedním z prvních, který opatrně naznačoval, že US nejsou tak ideální partner do politiky.
V osobní rovině - žil nějakou dobu s rodinou ve Španělsku ( v chudých oblastech), nyní každoročně nějakou dobu v Řecku.
Jako člověk je příjemný a velmi ochotný. Rád vám pomůže ( na astro foru kde jsem), poradí.
Vše co vím je to, co on v uplynulých letech zmiňoval v různých komentech a forech.

@Počtář Jezuitou už není, z řádu odešel. Zjistil, že mu nevyhovují, řekla bych, že se hledal ( možná něco z min.živ.) No samé u Pirátů - hledal, ze začátku mu byli sympatičtí nakonec odešel. Nyní je ve straně- hnutí Cesta odpovědné společnosti. Německé zájmy - spíš naopak. Ozvučuje ( byť laicky a emotivně) témata, která potřebují být vytažena na povrch. Upozorňuje hodně na Slovany, naši vlast a Rusko. Byl jedním z prvních, který opatrně naznačoval, že US nejsou tak ideální partner do politiky. V osobní rovině - žil nějakou dobu s rodinou ve Španělsku ( v chudých oblastech), nyní každoročně nějakou dobu v Řecku. Jako člověk je příjemný a velmi ochotný. Rád vám pomůže ( na astro foru kde jsem), poradí. Vše co vím je to, co on v uplynulých letech zmiňoval v různých komentech a forech.

To, že uvádí, že je jezuita nic neznamená.

On to neuvádí explicitně. Pouze “Čtyři roky (1992–1996) strávil v řeholních domech Tovaryšstva Ježíšova.”.
A to určitě něco znamená. Jenom bibli tam zcela jistě nestudoval. Ledaže by to bylo dezinfo. Ale matně si vybavuji, že na nějakém videu to sám zmiňuje. Ostatně zde to píše on sám o sobě
http://www.baudys.cz/co-delam/kdo-jsem
A teď vidím, že obě ty teologické zahraniční VŠ jsou opět spjaty s Jezuity. Takže pokud dobře počítám, 9 let u Jezuitů. A to se počítá, né že to nic neznamená.
Ale jak praví klasik, to ještě není všechno.
Odkazuje se na “Osudové bylo moje setkání s ing. Zdeňkem Bohuslavem...”, to je také zajímavý člověk, sám o sobě.
https://www.bohuslav.com/kdo.html
Ale navíc, jak píše Baudyš, “Nasměroval mne na svého přítele ing. Andreje Dragomireckého.”. A u toho se Baudyš učil na regresního terapeuta. A kdo je Dragomirecký? No to je chlapík, který po roce 1989 přinesl regresní terapii z USA do Československa. A u koho se ji v USA učil? Ano, milé děti, u scientologů...
K čemu všemu se dá regresní terapie využívat už popisovat nebudu. Jedno je jisté: Dragomirecký zde zbudoval síť, která funguje dodnes.


Ve svých příspěvcích Baudyše neodsuzuji.
To, co o něm píšu, nemám jen z wikipedie, ale také z jeho videí a videí s ním. Tzn. ho (nepravidelně) sleduji.
Pouze jsem vyjádřil politování sám nad sebou, protože jsem o něm měl z počátku jakési iluze...
Takže když někoho potkám, je dobré vědět, s kým mám tu čest.


[quote="pid:23151, uid:291"]To, že uvádí, že je jezuita nic neznamená.[/quote] On to neuvádí explicitně. Pouze “Čtyři roky (1992–1996) strávil v řeholních domech Tovaryšstva Ježíšova.”. A to určitě něco znamená. Jenom bibli tam zcela jistě nestudoval. Ledaže by to bylo dezinfo. Ale matně si vybavuji, že na nějakém videu to sám zmiňuje. Ostatně zde to píše on sám o sobě http://www.baudys.cz/co-delam/kdo-jsem A teď vidím, že obě ty teologické zahraniční VŠ jsou opět spjaty s Jezuity. Takže pokud dobře počítám, 9 let u Jezuitů. A to se počítá, né že to nic neznamená. Ale jak praví klasik, to ještě není všechno. Odkazuje se na “Osudové bylo moje setkání s ing. Zdeňkem Bohuslavem...”, to je také zajímavý člověk, sám o sobě. https://www.bohuslav.com/kdo.html Ale navíc, jak píše Baudyš, “Nasměroval mne na svého přítele ing. Andreje Dragomireckého.”. A u toho se Baudyš učil na regresního terapeuta. A kdo je Dragomirecký? No to je chlapík, který po roce 1989 přinesl regresní terapii z USA do Československa. A u koho se ji v USA učil? Ano, milé děti, u scientologů... K čemu všemu se dá regresní terapie využívat už popisovat nebudu. Jedno je jisté: Dragomirecký zde zbudoval síť, která funguje dodnes. Ve svých příspěvcích Baudyše neodsuzuji. To, co o něm píšu, nemám jen z wikipedie, ale také z jeho videí a videí s ním. Tzn. ho (nepravidelně) sleduji. Pouze jsem vyjádřil politování sám nad sebou, protože jsem o něm měl z počátku jakési iluze... Takže když někoho potkám, je dobré vědět, s kým mám tu čest.

Jezuitou už není, z řádu odešel.

Z některých organizací vystoupit nelze. Živý.


[quote="pid:23156, uid:214"]Jezuitou už není, z řádu odešel.[/quote] Z některých organizací vystoupit nelze. Živý.

To, že uvádí, že je jezuita nic neznamená.

Jezuitem byl i Stalin.


[quote="pid:23151, uid:291"]To, že uvádí, že je jezuita nic neznamená.[/quote] Jezuitem byl i Stalin.

Německé zájmy - spíš naopak.

Bavíme se o klanech.
Jeho otec činovník KDU-ČSL, která ráda dělá výlety za milými krajany do NSR.
Sám Baudyš skoro celé studium realizoval vlastenecky na Západě, Švýcarsko, Německo.


[quote="pid:23156, uid:214"]Německé zájmy - spíš naopak.[/quote] Bavíme se o klanech. Jeho otec činovník KDU-ČSL, která ráda dělá výlety za milými krajany do NSR. Sám Baudyš skoro celé studium realizoval vlastenecky na Západě, Švýcarsko, Německo.
Upravené 5. 7. 2021 o 18:57

Jezuitem byl i Stalin.


Cože? Já myslel, že vyšel ze starověrců.


[quote="pid:23179, uid:312"]Jezuitem byl i Stalin.[/quote] Cože? Já myslel, že vyšel ze starověrců.

Jezuitem byl i Stalin.

No jo, ale Stalin už ukázal dost na to, abychom nad jeho jezuitstvím mohli mávnout rukou. Pokud vím, tak nestudoval na Západě.


Baudyše tady takto rozebírám proto, že si pamatuji, jak jsem ho bral (žral?:-), když jsem o něm věděl jen to, co říká o astrologii. Idealizoval jsem si ho. Domnívám se, že zdaleka nejsem jediný...
Je třeba stát nohama na zemi i v případě Baudyše.
:-)


[quote="pid:23179, uid:312"]Jezuitem byl i Stalin.[/quote] No jo, ale Stalin už ukázal dost na to, abychom nad jeho jezuitstvím mohli mávnout rukou. Pokud vím, tak nestudoval na Západě. Baudyše tady takto rozebírám proto, že si pamatuji, jak jsem ho bral (žral?:-), když jsem o něm věděl jen to, co říká o astrologii. Idealizoval jsem si ho. Domnívám se, že zdaleka nejsem jediný... Je třeba stát nohama na zemi i v případě Baudyše. :-)
Upravené 5. 7. 2021 o 19:01

Cože? Já myslel, že vyšel ze starověrců.

V mládí chodil do jezuitského semináře. O tom vím jistě. Jestli ho pak podchytil někdo ze zřečestva je asi pravděpodobné, ale na toto se mi nepovedlo najít nezpochybnitelný důkaz.


[quote="pid:23184, uid:372"]Cože? Já myslel, že vyšel ze starověrců.[/quote] V mládí chodil do jezuitského semináře. O tom vím jistě. Jestli ho pak podchytil někdo ze zřečestva je asi pravděpodobné, ale na toto se mi nepovedlo najít nezpochybnitelný důkaz.
Upravené 5. 7. 2021 o 19:10

Astrologie,horoskopy,konstelace,reiki,atd...záležitosti,které jsou jen na chvíli...kdo se toho drží dlouhodobě ať už jako lektor nebo klient,točí se v kruhu,nevidím tam vzestup,nakonec zůstane jen hmota,z duchovna se stává duc-hovno..
Vše to slouží stejně jako církve,náboženství či různá odvětví vědy pouze ke zmatení.
Devět z deseti těchto mají v hlavě neskutečný galimatyáš,třičtvrtiny z nich jsou ženy,více emočně podléhají těmhle "xyz"...
Užívat tyto "pomůcky" je to samé,jako zahodit dobrovolně vše,co si neseme do našeho Života-tři I/instinkt,intelekt,intuici/,selský rozum a archetyp krále Miroslava/Mír oslavuj/-před nikým se neponižuj a nad nikoho se nepovyšuj...
Je nemoudré vzdávat se toho co je nám dáno na úkor UI nebo Duc hovna


Astrologie,horoskopy,konstelace,reiki,atd...záležitosti,které jsou jen na chvíli...kdo se toho drží dlouhodobě ať už jako lektor nebo klient,točí se v kruhu,nevidím tam vzestup,nakonec zůstane jen hmota,z duchovna se stává duc-hovno.. Vše to slouží stejně jako církve,náboženství či různá odvětví vědy pouze ke zmatení. Devět z deseti těchto mají v hlavě neskutečný galimatyáš,třičtvrtiny z nich jsou ženy,více emočně podléhají těmhle "xyz"... Užívat tyto "pomůcky" je to samé,jako zahodit dobrovolně vše,co si neseme do našeho Života-tři I/instinkt,intelekt,intuici/,selský rozum a archetyp krále Miroslava/Mír oslavuj/-před nikým se neponižuj a nad nikoho se nepovyšuj... Je nemoudré vzdávat se toho co je nám dáno na úkor UI nebo Duc hovna
Upravené 5. 7. 2021 o 19:24

Chce odebrat hlasy patriotickym stranam...

Tak s SPD nic nemá a pokud odebere hlasy ANS a Volnému smile


byl členem České pirátské strany

smile To já taky. Pokud se nepletu tak 2014-16 +-. Jak se to říkalo za 1. republiky ?
Kdo do 20 nebyl komunista nemá srdce a kdo je komunista po 30 nemá mozek ?! smile


jewrejové
Kdo ?


[quote="pid:23115, uid:88"]Chce odebrat hlasy patriotickym stranam...[/quote] Tak s SPD nic nemá a pokud odebere hlasy ANS a Volnému :D [quote="pid:23105, uid:240"]byl členem České pirátské strany[/quote] :D To já taky. Pokud se nepletu tak 2014-16 +-. Jak se to říkalo za 1. republiky ? Kdo do 20 nebyl komunista nemá srdce a kdo je komunista po 30 nemá mozek ?! :D [quote="pid:23105, uid:240"]jewrejové[/quote] Kdo ?

V mládí chodil do jezuitského semináře. O tom vím jistě.


Věděl jsem, že chodil do semináře, jen ne, že jezuitského.
To ale neznamená, že vstoupil do řádu jezuitů. Ti pouze vedli seminář, kde může studovat každý...


Takže Stalin Jezuitou nebyl. Pouze studoval v semináři, který spravovali.


[quote="pid:23189, uid:312"]V mládí chodil do jezuitského semináře. O tom vím jistě.[/quote] Věděl jsem, že chodil do semináře, jen ne, že jezuitského. To ale neznamená, že vstoupil do řádu jezuitů. Ti pouze vedli seminář, kde může studovat každý... Takže Stalin Jezuitou nebyl. Pouze studoval v semináři, který spravovali.

Vím jistě, že Baudyš četl Mrtvou vodu a v Cestě se KSB zabývají (spíše jejich místopředseda, který vystoupil i Pražské konceptuální konferenci.


Pochyboval bych zatím s tím zařadit ho mezi opravdové studenty KSB.


Vím jistě, že Baudyš četl Mrtvou vodu a v Cestě se KSB zabývají (spíše jejich místopředseda, který vystoupil i Pražské konceptuální konferenci. Pochyboval bych zatím s tím zařadit ho mezi opravdové studenty KSB.

Jezuitou už není, z řádu odešel.

To ale neznamená, že vstoupil do řádu jezuitů.

Teď obecně, bez ohledu na Stalina.
Protože vidím, že se to tady opakuje.
Některé organizace nefungují jako pionýr, že dostaneš šátek, odznak, legitimaci, složíš slib a jsi vstoupený...
A když to nemáš, tak tam nejsi...


[quote="pid:23156, uid:214"]Jezuitou už není, z řádu odešel.[/quote] [quote="pid:23196, uid:372"]To ale neznamená, že vstoupil do řádu jezuitů.[/quote] Teď obecně, bez ohledu na Stalina. Protože vidím, že se to tady opakuje. Některé organizace nefungují jako pionýr, že dostaneš šátek, odznak, legitimaci, složíš slib a jsi vstoupený... A když to nemáš, tak tam nejsi...

Jezuiti provozují univerzity, semináře, školy. Můžete tam studovat, ale nevstupujete do řádu.
Takže Stalin svým studiem nevstoupil do řádu Jezuitů, tudíž není na místě o něm mluvit jako o (bývalém) Jezuitovi.


Jezuiti provozují univerzity, semináře, školy. Můžete tam studovat, ale nevstupujete do řádu. Takže Stalin svým studiem nevstoupil do řádu Jezuitů, tudíž není na místě o něm mluvit jako o (bývalém) Jezuitovi.

Otec a syn.


Nechápu, co jsou zač ti jewrejové ?


[quote="pid:23197, uid:240"]Otec a syn.[/quote] Nechápu, co jsou zač ti jewrejové ?

A co teda říkáte na ty informace, že by v říjnu nebyly volby ?
Pokud vím, tak to do pandemického zákona neprotlačili nebo ano ?!


A co teda říkáte na ty informace, že by v říjnu nebyly volby ? Pokud vím, tak to do pandemického zákona neprotlačili nebo ano ?!

Stane se zkrátka dobře řiditelný. Spolehlivý stavitel nové formy davo-elitarizmu.

Děkuji Bohumile. Velice výstižné. A úplné.


A něco jsi mi připomněl formulací

S Tondou Baudyšem ml. jsem se znal, pravda už poměrně dávno. Z mého tehdejšího pohledu to byl hodný kluk, nepředpokládám u něj zlý úmysl. Ale to zas není až tak podstatné.

Některé životní situace se opakují, jako přes kopírák.
Přesně totéž bych totiž mohl říct já o Karlovi Janečkovi.
A jak to s ním dopadlo? Je z něho fiktivní miliardář.
Např. v ČR “Nadační fond proti korupci”, za kterým stojí satanista Karel CIA Janeček
https://www.nfpk.cz/p/spravni-dozorci-rada
Zde “satanista” není nadávka, on se k satanismu veřejně hlásí, jak jsem doložil zde

Zde prosím jsou důležité uvozovky, páč jeho miliardy mám moc dobře spočítané a nepotřeboval jsem na to ani jeden prst...


Ale zpět k Baudyšovi.

a třeba, když mu přidělí nějakou novou Ester jako tomu perskému králi nebo Julii Winstonu Smithovi (vím, že je na ženské, kluk jeden řeholnická ..)

Potvrzuji. Na uplatnění institutu jewrejských manželek je jak dělaný. Když se s ním rozváděla jeho první manželka, vzalo ho to tak, že to rozebíral i ve svých videích. Bylo to smutné.
Nechci tady linkovat bulvár, kdo chce, tak si to najde, ale lehké to neměl ani se vztahem mezi jeho rodiči.


[quote="pid:23205, uid:292"]Stane se zkrátka dobře řiditelný. Spolehlivý stavitel nové formy davo-elitarizmu.[/quote] Děkuji Bohumile. Velice výstižné. A úplné. A něco jsi mi připomněl formulací [quote="pid:23205, uid:292"]S Tondou Baudyšem ml. jsem se znal, pravda už poměrně dávno. Z mého tehdejšího pohledu to byl hodný kluk, nepředpokládám u něj zlý úmysl. Ale to zas není až tak podstatné.[/quote] Některé životní situace se opakují, jako přes kopírák. Přesně totéž bych totiž mohl říct já o Karlovi Janečkovi. A jak to s ním dopadlo? Je z něho fiktivní miliardář. [quote="pid:16309, uid:240"]Např. v ČR “Nadační fond proti korupci”, za kterým stojí satanista Karel CIA Janeček https://www.nfpk.cz/p/spravni-dozorci-rada Zde “satanista” není nadávka, on se k satanismu veřejně hlásí, jak jsem doložil zde[/quote] [quote="pid:8391, uid:240"]Zde prosím jsou důležité uvozovky, páč jeho miliardy mám moc dobře spočítané a nepotřeboval jsem na to ani jeden prst...[/quote] Ale zpět k Baudyšovi. [quote="pid:23205, uid:292"]a třeba, když mu přidělí nějakou novou Ester jako tomu perskému králi nebo Julii Winstonu Smithovi (vím, že je na ženské, kluk jeden řeholnická ..)[/quote] Potvrzuji. Na uplatnění institutu jewrejských manželek je jak dělaný. Když se s ním rozváděla jeho první manželka, vzalo ho to tak, že to rozebíral i ve svých videích. Bylo to smutné. Nechci tady linkovat bulvár, kdo chce, tak si to najde, ale lehké to neměl ani se vztahem mezi jeho rodiči.

Nechápu, co jsou zač ti jewrejové ?

Dej si do gůglu “jewrej” a pochopíš.
:-)


[quote="pid:23207, uid:518"]Nechápu, co jsou zač ti jewrejové ?[/quote] Dej si do gůglu “jewrej” a pochopíš. :-)

A co teda říkáte na ty informace, že by v říjnu nebyly volby ?

Cože?
My tady řešíme takové zásadní věci a ty sem pleteš jakési volby?
;-)


[quote="pid:23208, uid:518"]A co teda říkáte na ty informace, že by v říjnu nebyly volby ?[/quote] Cože? My tady řešíme takové zásadní věci a ty sem pleteš jakési volby? ;-)

My tady řešíme takové zásadní věci a ty sem pleteš jakési volby?
;-)


Tak díky, za informace...


[quote="pid:23226, uid:240"]My tady řešíme takové zásadní věci a ty sem pleteš jakési volby? ;-)[/quote] Tak díky, za informace...

Vždyť je to celé naprosto irelevantní.


Má smysl podpořit jakýkoliv/proces tendenci, který nás přiblíží k lidštější budoucnosti bez ohledu na jeho aktuálního "nositele". I kdyby Baudyš uctíval samotného satana, tak to nezmění nic na tom, že jeho videa o Vrběticích výše uvedenému poslouží více než dobře.


Možná by bylo dobré hodnotit konkrétní plody - to ano, to ne, možná... a neplýtvat zbytečně energii na v daném kontextu zbytečné záležitosti. Pokud kategoricky někoho odsoudím "protože jezuita a tečka", automaticky se vzdávám potenciálního nástroje.


Nemůže snad nepřítel udělat někdy něco výhodné pro můj cíl? Může a je hloupé toho nevyužít.


Navíc, ani to není hlavním tématem vlákna. Autor se očividně ptá na názor potenciálních přispěvovatelů na to, co Baudyš ve videu tvrdí a jaké z toho pro nás mohou plynout implikace.


Vždyť je to celé naprosto irelevantní. Má smysl podpořit jakýkoliv/proces tendenci, který nás přiblíží k lidštější budoucnosti bez ohledu na jeho aktuálního "nositele". I kdyby Baudyš uctíval samotného satana, tak to nezmění nic na tom, že jeho videa o Vrběticích výše uvedenému poslouží více než dobře. Možná by bylo dobré hodnotit konkrétní plody - to ano, to ne, možná... a neplýtvat zbytečně energii na v daném kontextu zbytečné záležitosti. Pokud kategoricky někoho odsoudím "protože jezuita a tečka", automaticky se vzdávám potenciálního nástroje. Nemůže snad nepřítel udělat někdy něco výhodné pro můj cíl? Může a je hloupé toho nevyužít. Navíc, ani to není hlavním tématem vlákna. Autor se očividně ptá na názor potenciálních přispěvovatelů na to, co Baudyš ve videu tvrdí a jaké z toho pro nás mohou plynout implikace.

Naprostý souhlas s ADM. Využívejme to užitečné z každého. To je jako bych se nechtěl bavit s Němcem, který nemá rád fašisty, protože jeho děda byl u SS. To je přeci padlé na hlavu.


Naprostý souhlas s ADM. Využívejme to užitečné z každého. To je jako bych se nechtěl bavit s Němcem, který nemá rád fašisty, protože jeho děda byl u SS. To je přeci padlé na hlavu.
1.58k
28
12
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept