Mimo kategórií
Tragédia v slovenskom MMA. Zomrel len 29-ročný zápasník

No možno by sa to hodilo aj sem:


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2211/nahle-umrtia-po-vakcinacii/post-22876#post-22876


ja som v tom vlákne už aj pisala, že viacerí lekári hovoria, nie je normalne, aby 30-roční mali infarkt. Je ich pomerne veľa, takze podľa oficiálnych info určite vrodené vady (u tých mladších) ale skryte (u tých starších). Je to podozrivé. Asi chcel tiež spokojne cestovať.


Už je slobodný. Uprimnu sústrasť.


No možno by sa to hodilo aj sem: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2211/nahle-umrtia-po-vakcinacii/post-22876#post-22876 ja som v tom vlákne už aj pisala, že viacerí lekári hovoria, nie je normalne, aby 30-roční mali infarkt. Je ich pomerne veľa, takze podľa oficiálnych info určite vrodené vady (u tých mladších) ale skryte (u tých starších). Je to podozrivé. Asi chcel tiež spokojne cestovať. Už je slobodný. Uprimnu sústrasť.
Upravené 3. 7. 2021 o 19:37

Ináč pre objektívnosť musím dodat, že možno nie. Prelúskali som trochu jeho fb, okrem takých zapadnickych videí a vulgárnych vtípkov, má videá o zvieratsch, sharuje posty o LSNS aj o sntivakci a má tsm sj vtipky ns tuto tému. Takze ako provaxxer sa veľmi nejaví. No možno to uňho skrytá vaša bude, ktovie. Tam by som skôr hľadala príčiny v životospráve, tie svaly no, prirodzene vydreté asi nebudú plus tie kerky. Neviem.


Ináč pre objektívnosť musím dodat, že možno nie. Prelúskali som trochu jeho fb, okrem takých zapadnickych videí a vulgárnych vtípkov, má videá o zvieratsch, sharuje posty o LSNS aj o sntivakci a má tsm sj vtipky ns tuto tému. Takze ako provaxxer sa veľmi nejaví. No možno to uňho skrytá vaša bude, ktovie. Tam by som skôr hľadala príčiny v životospráve, tie svaly no, prirodzene vydreté asi nebudú plus tie kerky. Neviem.

Prelúskali som trochu jeho fb


Můžeš prosím poslat snímky obrazovky?


[quote="pid:22908, uid:273"]Prelúskali som trochu jeho fb[/quote] Můžeš prosím poslat snímky obrazovky?

Můžeš prosím poslat snímky obrazovky?


niečo som vybrala. I keď pod tým vtipom, niekto dal koment, že “tento typ humoru už nie je aktuálny”….
60e0cffc1b272


60e0cf4b8fb2b
60e0cf4bd393f
60e0cf4c3a294


[quote="pid:22913, uid:181"]Můžeš prosím poslat snímky obrazovky?[/quote] niečo som vybrala. I keď pod tým vtipom, niekto dal koment, že “tento typ humoru už nie je aktuálny”…. ![60e0cffc1b272](serve/attachment&path=60e0cffc1b272) ![60e0cf4b8fb2b](serve/attachment&path=60e0cf4b8fb2b) ![60e0cf4bd393f](serve/attachment&path=60e0cf4bd393f) ![60e0cf4c3a294](serve/attachment&path=60e0cf4c3a294)
Upravené 3. 7. 2021 o 23:00
687
4
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept