Mimo kategórií
Transgender agenda

Burundská bežkyňa Francine Nijonsabová dnes prekonala svetový rekord v behu na 2000 metrov.
6141269ae3aa8


Burundská bežkyňa Francine Nijonsabová dnes prekonala svetový rekord v behu na 2000 metrov. ![6141269ae3aa8](serve/attachment&path=6141269ae3aa8)

Burundská bežkyňa Francine Nijonsabová dnes prekonala svetový rekord v behu na 2000 metrov.


Asi dali špatnou fotku, je na ní nějaký běžec. :-)


[quote="pid:33188, uid:107"]Burundská bežkyňa Francine Nijonsabová dnes prekonala svetový rekord v behu na 2000 metrov.[/quote] Asi dali špatnou fotku, je na ní nějaký běžec. :-)

Bývaly časy

Stačilo by tohle "stvoření" umístit na rok na farmu kýdat hnůj a binarita by vzala za své. smile


[quote="pid:32990, uid:181"]Bývaly časy[/quote] Stačilo by tohle "stvoření" umístit na rok na farmu kýdat hnůj a binarita by vzala za své. ]:)

Na školách začíná genderová a mediální výchova, jejímž cílem je indoktrinovat vaše potomky škodlivou ideologií: linka
"Nakonec, o zavedení těchto sraček do škol rozhodla naše loutková vláda, která se – jako vždy a ve všem – plně podřídila Bruselu. Od tohoto školního roku by měla být podobná ideologická masáž zavedena ve všech veřejných vzdělávacích institucích v EU, vyjma Maďarska a Polska. Tento článek tak míří na rodiče, jejichž potomci navštěvují veřejné školy v jakékoli zemi EU mimo dvou výše uvedených. Nenechte svoje děti či vnoučata prznit a včas korigujte vše škodlivé, co jim škola bude vtloukat do hlav."


Na školách začíná genderová a mediální výchova, jejímž cílem je indoktrinovat vaše potomky škodlivou ideologií: [linka](https://necenzurovanapravda.cz/2021/09/na-skolach-zacina-genderova-a-medialni-vychova-jejimz-cilem-je-indoktrinovat-vase-potomky-skodlivou-ideologii/) "Nakonec, o zavedení těchto sraček do škol rozhodla naše loutková vláda, která se – jako vždy a ve všem – plně podřídila Bruselu. Od tohoto školního roku by měla být podobná ideologická masáž zavedena ve všech veřejných vzdělávacích institucích v EU, vyjma Maďarska a Polska. Tento článek tak míří na rodiče, jejichž potomci navštěvují veřejné školy v jakékoli zemi EU mimo dvou výše uvedených. Nenechte svoje děti či vnoučata prznit a včas korigujte vše škodlivé, co jim škola bude vtloukat do hlav."

Rozsah tejto pohromy može byť v skutočnosti oveľa závažnejší než len pôsobenie propagandy a vedomá hormonálna ,,terapia".

Súhlas, to o čom sa hovorí nahlas je len špička ľadovca.
Táto vojna proti genetike a zdraviu človeka je podobná, ako ideologická vojna v náboženskej oblasti. Mnoho ľudí si myslí, že satanovi slúžia len otvorení prívrženci satanovej cirkvi, a satanovi ide najviac o to, aby sa človek otvorene zriekol Boha a fyzicky poklonil satanovi. Pritom toto je len paródia, manéver na odpútanie pozornosti. Satan si ľudí podmaňuje nepozorovane, overtonovými oknami, a drvivá väčšina ľudstva sa dnes satanovi klania v tom zmysle, že uznáva hodnoty, ktoré satan mal v pláne ľuďom podstrčiť a vštepiť, aby tým Bohu dokázal, že človek je nepodarok a nie je lepší, než anjeli. Je žalostne humorné, keď sa niekto vydesí pri predstave satana a skalopevne bude tvrdiť, že on by sa mu nikdy nepoklonil, a pritom tento jedinec je sám pomerne skazený kultúrou degradácie a smrti, ktorá vedie ľudstvo ku globálnej samovražde. A podobne je na tom väčšina ľudstva. Treba sa spamätať z hypnózy a začať na sebe pracovať.


[quote="pid:33555, uid:279"]Rozsah tejto pohromy može byť v skutočnosti oveľa závažnejší než len pôsobenie propagandy a vedomá hormonálna ,,terapia".[/quote] Súhlas, to o čom sa hovorí nahlas je len špička ľadovca. Táto vojna proti genetike a zdraviu človeka je podobná, ako ideologická vojna v náboženskej oblasti. Mnoho ľudí si myslí, že satanovi slúžia len otvorení prívrženci satanovej cirkvi, a satanovi ide najviac o to, aby sa človek otvorene zriekol Boha a fyzicky poklonil satanovi. Pritom toto je len paródia, manéver na odpútanie pozornosti. Satan si ľudí podmaňuje nepozorovane, overtonovými oknami, a drvivá väčšina ľudstva sa dnes satanovi klania v tom zmysle, že uznáva hodnoty, ktoré satan mal v pláne ľuďom podstrčiť a vštepiť, aby tým Bohu dokázal, že človek je nepodarok a nie je lepší, než anjeli. Je žalostne humorné, keď sa niekto vydesí pri predstave satana a skalopevne bude tvrdiť, že on by sa mu nikdy nepoklonil, a pritom tento jedinec je sám pomerne skazený kultúrou degradácie a smrti, ktorá vedie ľudstvo ku globálnej samovražde. A podobne je na tom väčšina ľudstva. Treba sa spamätať z hypnózy a začať na sebe pracovať.

Nevadí mi, že nemám vaginu, já prostě jsem ženská, říká osmnáctiletá Smokee Kween
https://www.super.cz/777126-nevadi-mi-ze-nemam-vaginu-ja-proste-jsem-zenska-rika-osmnactileta-smokee-kween.html


Tak určitě...


Super Star je pořad cílený hlavně na děti tak 9-16 let.
Zajímalo by mě, co si řeknou, když tohle uvidí?


I když po tvrdé masírce pořadů typu Tvoje tvář má známý hlas hádám, že už to asi málo koho šokuje.


https://www.youtube.com/watch?v=loD4iaWO6iE


Nevadí mi, že nemám vaginu, já prostě jsem ženská, říká osmnáctiletá Smokee Kween https://www.super.cz/777126-nevadi-mi-ze-nemam-vaginu-ja-proste-jsem-zenska-rika-osmnactileta-smokee-kween.html Tak určitě... Super Star je pořad cílený hlavně na děti tak 9-16 let. Zajímalo by mě, co si řeknou, když tohle uvidí? I když po tvrdé masírce pořadů typu Tvoje tvář má známý hlas hádám, že už to asi málo koho šokuje. https://www.youtube.com/watch?v=loD4iaWO6iE

Nevadí mi, že nemám vaginu, já prostě jsem ženská, říká osmnáctiletá Smokee Kween


no tiež som nato cumela ako puk včera. Najviac má udivilo, koľko priestoru dostal tento účinkujúci. Veď je to mimo iného súťaž o speve, iného by zrušili hneď. A vlastne sa podsúva deťom (publiku), že i toto je ok. No nie je.


[quote="pid:33635, uid:181"]Nevadí mi, že nemám vaginu, já prostě jsem ženská, říká osmnáctiletá Smokee Kween[/quote] no tiež som nato cumela ako puk včera. Najviac má udivilo, koľko priestoru dostal tento účinkujúci. Veď je to mimo iného súťaž o speve, iného by zrušili hneď. A vlastne sa podsúva deťom (publiku), že i toto je ok. No nie je.
Upravené 18. 9. 2021 o 20:25

Pod jiné vlákno jsem psal o Hamiltonovi na Met Gala, tak ještě jednou a více. Trans agenda v přímém přenosu.Tohle je taky chlap


..


Na závěr sice ženská, ale něco tak úchylnýho, že to sem snad i patří"Elita" se baví....


Pod jiné vlákno jsem psal o Hamiltonovi na Met Gala, tak ještě jednou a více. Trans agenda v přímém přenosu. https://vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2021/09/troye-sivan-met-gala-september-2021-01-e1631641235675.jpg Tohle je taky chlap https://vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2021/09/hunterschaffer.png. https://vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2021/09/Best-dressed-met-gala-2021-JordanRoth-RichieJackson-e1631641607492.jpg https://vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2021/09/petedavidson.png. Na závěr sice ženská, ale něco tak úchylnýho, že to sem snad i patří https://vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2021/09/kimkmetgala-e1631639154560.jpg "Elita" se baví....
Upravené 18. 9. 2021 o 21:38

Najviac má udivilo, koľko priestoru dostal tento účinkujúci.

Kdyby jenom prostoru. Jak “nábožně” porotci poslouchali zpěv srovnatelný s příslušníky “hvězdné pěchoty”, místo aby letěl jako jindy, tj. jako namydlený blesk. (ne, nedívám se na ten brak, pouze jsem shlédl cca 40 sekundové video v bulváru na novinkách, když jsem začal čuchat čertovinu :-)


[quote="pid:33640, uid:273"]Najviac má udivilo, koľko priestoru dostal tento účinkujúci.[/quote] Kdyby jenom prostoru. Jak “nábožně” porotci poslouchali zpěv srovnatelný s příslušníky “hvězdné pěchoty”, místo aby letěl jako jindy, tj. jako namydlený blesk. (ne, nedívám se na ten brak, pouze jsem shlédl cca 40 sekundové video v bulváru na novinkách, když jsem začal čuchat čertovinu :-)

Na závěr sice ženská, ale něco tak úchylnýho, že to sem snad i patří

To je koronavirová burka?
Slušnej oddíl...


[quote="pid:33657, uid:372"]Na závěr sice ženská, ale něco tak úchylnýho, že to sem snad i patří[/quote] To je koronavirová burka? Slušnej oddíl...

https://www.youtube.com/watch?v=3k-cUy9F1Vc&t=505s


https://www.bbc.com/news/newsbeat-47612616?fbclid=IwAR0yGQ6JTKLLCfMMakVOf41tTpyK9Rcl8mWt9RQlytKPkjHpSefe06C9od0


vcera mi kamarad ukazoval video s "alzbetko" a pak me upozornil na dalsi "nebinarni bytost", zpevak sam smith. zajimave je, ze zatimco alzbetko je "ono", tak sam je "oni". udajne takto "rozdeleni" lide, jsou tedy nekompatibilni, aby pripadne meli vztah:-)


https://www.youtube.com/watch?v=3k-cUy9F1Vc&t=505s https://www.bbc.com/news/newsbeat-47612616?fbclid=IwAR0yGQ6JTKLLCfMMakVOf41tTpyK9Rcl8mWt9RQlytKPkjHpSefe06C9od0 vcera mi kamarad ukazoval video s "alzbetko" a pak me upozornil na dalsi "nebinarni bytost", zpevak sam smith. zajimave je, ze zatimco alzbetko je "ono", tak sam je "oni". udajne takto "rozdeleni" lide, jsou tedy nekompatibilni, aby pripadne meli vztah:-)

Britský soud rozhodl, že lze podávat léky blokující pubertu i dětem pod 16 let bez souhlasu rodičů.


https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/spor-o-transgender-britsky-soud-zrusil-omezeni-podavani-blokatoru-puberty-detem-40372505#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=CXspsHw5pTe-202109191129&dop_id=40372505&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Britský soud rozhodl, že lze podávat léky blokující pubertu i dětem pod 16 let bez souhlasu rodičů. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/spor-o-transgender-britsky-soud-zrusil-omezeni-podavani-blokatoru-puberty-detem-40372505#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=CXspsHw5pTe-202109191129&dop_id=40372505&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Britský soud rozhodl, že lze podávat léky blokující pubertu i dětem pod 16 let bez souhlasu rodičů.


Zločin proti lidskosti.
A podle toho by se se všemi, kdo takto rozhodli, mělo nakládat.


[quote="pid:33713, uid:372"]Britský soud rozhodl, že lze podávat léky blokující pubertu i dětem pod 16 let bez souhlasu rodičů.[/quote] Zločin proti lidskosti. A podle toho by se se všemi, kdo takto rozhodli, mělo nakládat.

Zločin proti lidskosti.
A podle toho by se se všemi, kdo takto rozhodli, mělo nakládat.

Vieš, ale najsmutnejšie je na tom to, keď takéto rozhodnutia spoločnosť toleruje. Potom to vyzerá tak, akoby si to aj zaslúžila. Vieš, kto by chcel byť spravodlivým vládcom krajine bláznov a zbabelcov?! Taká kultúra aj celá generácia ľudí je odsúdená na vymretie. Príde čas, keď ich pohltí iná kultúra, ktorá bude vychovávať deti (svoju budúcnosť) inak.


A hoci v minulosti to bolo tak, že jedni darebáci zachvátili a podmanili si iných darebákov. Tak raz sa musí nevyhnutne stať niečo, prísť impulz, ktorí prinúti ľudí zmobilizovať sa tak, aby spravili poriadok vo svojom vnútri, a potom spoločne aj vo svete. A hoci sa tá úloha (vo vojne s GP) môže zdať nesplniteľná, tak Boh vie niečo, čo nevieme ani my, ani GP, a s Bohom nie je nič nemožné... Nezlomná viera dáva ľudom obrovskú silu a robí zázraky.


[quote="pid:33738, uid:181"]Zločin proti lidskosti. A podle toho by se se všemi, kdo takto rozhodli, mělo nakládat.[/quote] Vieš, ale najsmutnejšie je na tom to, keď takéto rozhodnutia spoločnosť toleruje. Potom to vyzerá tak, akoby si to aj zaslúžila. Vieš, kto by chcel byť spravodlivým vládcom krajine bláznov a zbabelcov?! Taká kultúra aj celá generácia ľudí je odsúdená na vymretie. Príde čas, keď ich pohltí iná kultúra, ktorá bude vychovávať deti (svoju budúcnosť) inak. A hoci v minulosti to bolo tak, že jedni darebáci zachvátili a podmanili si iných darebákov. Tak raz sa musí nevyhnutne stať niečo, prísť impulz, ktorí prinúti ľudí zmobilizovať sa tak, aby spravili poriadok vo svojom vnútri, a potom spoločne aj vo svete. A hoci sa tá úloha (vo vojne s GP) môže zdať nesplniteľná, tak Boh vie niečo, čo nevieme ani my, ani GP, a s Bohom nie je nič nemožné... Nezlomná viera dáva ľudom obrovskú silu a robí zázraky.

A hoci v minulosti to bolo tak, že jedni darebáci zachvátili a podmanili si iných darebákov. Tak raz sa musí nevyhnutne stať niečo, prísť impulz, ktorí prinúti ľudí zmobilizovať sa tak, aby spravili poriadok vo svojom vnútri, a potom spoločne aj vo svete.


Ten impulz sa volá pravda...


[quote="pid:33795, uid:6"]A hoci v minulosti to bolo tak, že jedni darebáci zachvátili a podmanili si iných darebákov. Tak raz sa musí nevyhnutne stať niečo, prísť impulz, ktorí prinúti ľudí zmobilizovať sa tak, aby spravili poriadok vo svojom vnútri, a potom spoločne aj vo svete.[/quote] Ten impulz sa volá pravda...

Moderátor

jardob: ked mne to pripada, ze tam to prevezme islam a nie som si ista, ze je to lepsia cesta, skor navrat do minulosti, ale to neznamena, ze smer do buducnosti by bol prekopany


jardob: ked mne to pripada, ze tam to prevezme islam a nie som si ista, ze je to lepsia cesta, skor navrat do minulosti, ale to neznamena, ze smer do buducnosti by bol prekopany

jardob: ked mne to pripada, ze tam to prevezme islam a nie som si ista, ze je to lepsia cesta, skor navrat do minulosti, ale to neznamena, ze smer do buducnosti by bol prekopany

V Británii možno áno. Ale nebude to posledné slovo na tejto Zemi. Raz pohltí Zem celkom iná kultúra :-)


[quote="pid:33891, uid:187"]jardob: ked mne to pripada, ze tam to prevezme islam a nie som si ista, ze je to lepsia cesta, skor navrat do minulosti, ale to neznamena, ze smer do buducnosti by bol prekopany[/quote] V Británii možno áno. Ale nebude to posledné slovo na tejto Zemi. Raz pohltí Zem celkom iná kultúra :-)

Ten impulz sa volá pravda...


A ta pravda je, že co svět světem stojí, jsou pohlaví jen dvě = ženské a mužské. Všechno ostatní jsou pouhopouhé úchylky.


[quote="pid:33865, uid:7"]Ten impulz sa volá pravda...[/quote] A ta pravda je, že co svět světem stojí, jsou pohlaví jen dvě = ženské a mužské.** Všechno ostatní jsou pouhopouhé úchylky.**

Všechno ostatní jsou pouhopouhé úchylky.


Mainstream by nesouhlasil, prý už dávným Finům vládl nebinární člověk smile


https://zoommagazin.iprima.cz/historie/transgender-vladce-vikingu?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=617041&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=krPSXHAknNe-202109202125&dop_id=13540607


Jsem zvědav, co si ještě vymyslí. Neskutečný.


[quote="pid:33951, uid:203"]Všechno ostatní jsou pouhopouhé úchylky.[/quote] Mainstream by nesouhlasil, prý už dávným Finům vládl nebinární člověk :D https://zoommagazin.iprima.cz/historie/transgender-vladce-vikingu?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=617041&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=krPSXHAknNe-202109202125&dop_id=13540607 Jsem zvědav, co si ještě vymyslí. Neskutečný.

už dávným Finům vládl nebinární člověk


...šmarjá....ty ale umíš člověka "potěšit"...


Stačily mi ty tvé obrázky a už nemůžu usnout hrůzou... :-/


[quote="pid:33953, uid:372"]už dávným Finům vládl nebinární člověk[/quote] ...šmarjá....ty ale umíš člověka "potěšit"... Stačily mi ty tvé obrázky a už nemůžu usnout hrůzou... :-/

Mainstream by nesouhlasil, prý už dávným Finům vládl nebinární člověk

Heeeej? A to aj Johanka z Arcu bola nebinárna, lebo držala v ruke meč?


[quote="pid:33953, uid:372"]Mainstream by nesouhlasil, prý už dávným Finům vládl nebinární člověk[/quote] Heeeej? A to aj Johanka z Arcu bola nebinárna, lebo držala v ruke meč?

Heeeej? A to aj Johanka z Arcu bola nebinárna, lebo držala v ruke meč?


Nepochybuju, že to jednoho dne nějakýho úchyla napadne. Dnes je možný úplně všechno.


[quote="pid:34022, uid:6"]Heeeej? A to aj Johanka z Arcu bola nebinárna, lebo držala v ruke meč?[/quote] Nepochybuju, že to jednoho dne nějakýho úchyla napadne. Dnes je možný úplně všechno.

Trans žena vyhrala súťaž miss Nevada


Tak se to chystá už i u nás. Přihlásit se mohou transsexuální. Na Miss.


https://www.igycentrum.cz/casting-miss-czech-republic
"Dále také je soutěž otevřena i pro dívky s fyzickým či jiným druhem handicapu a v neposlední řadě je soutěž unikátní tím, že se jí mohou účastnit ne jen dívky, které jsou cissexuální, ale také ty, které jsou transgender, či transsexuální. Všechny dívky se mohou identifikovat jako heterosexuální, homosexuální, bisexuální nebo asexuální."


https://www.extra.cz/revoluce-v-miss-czech-republic-muze-byt-transgender-i-hendikepovana-ale-dite-mit-nesmi-b199d


"Jsme v tomhle velmi otevření. Může se klidně přihlásit transgender dívka. Třeba ve Španělsku je to velký trend. V Česku ještě ne, ale snad se nám to podaří změnit," říká Taťána Makarenko.


Vyhraje černý transvestita českou miss?


[quote="pid:22885, uid:7"]Trans žena vyhrala súťaž miss Nevada[/quote] Tak se to chystá už i u nás. Přihlásit se mohou transsexuální. Na Miss. https://www.igycentrum.cz/casting-miss-czech-republic "Dále také je soutěž otevřena i pro dívky s fyzickým či jiným druhem handicapu a v neposlední řadě je soutěž unikátní tím, že se jí mohou účastnit ne jen dívky, které jsou cissexuální, ale také ty, které jsou transgender, či transsexuální. Všechny dívky se mohou identifikovat jako heterosexuální, homosexuální, bisexuální nebo asexuální." https://www.extra.cz/revoluce-v-miss-czech-republic-muze-byt-transgender-i-hendikepovana-ale-dite-mit-nesmi-b199d "Jsme v tomhle velmi otevření. Může se klidně přihlásit transgender dívka. Třeba ve Španělsku je to velký trend. V Česku ještě ne, ale **snad se nám to podaří změnit**," říká Taťána Makarenko. Vyhraje černý transvestita českou miss?

Vyhraje černý transvestita českou miss?


Ale klidně ať vyhraje. Aspoň se uspíší odchod těchto "zábav" do kopru... Vzbuzuje to ne zájem, ale odpor a zhnusení. Stejně jako sledování závodu trans atletky, která je jednou tak velká jako soupeřka - netrans.


[quote="pid:34028, uid:372"]Vyhraje černý transvestita českou miss?[/quote] Ale klidně ať vyhraje. Aspoň se uspíší odchod těchto "zábav" do kopru... Vzbuzuje to ne zájem, ale odpor a zhnusení. Stejně jako sledování závodu trans atletky, která je jednou tak velká jako soupeřka - netrans.

Na Slovensku bola pred pätnástimi rokmi na televízii JOJ druhá séria reality show Vyvolení, v ktorej "vyhral" cigán s kozami Erik Hilár Lakatošovie dvanásť miliónov slovenských korún. Vraj rozhodovali ľudia cez SMSky. Hlasovanie určite, v žiadnom prípade a za žiadnych okolností nebolo zmanipulované. Verím vám, žeriem seno, béé...


Erik Hilár Lakatošovie - Iná žena (MTV verzia) (hudobný videoklip) (2006):
https://www.mojevideo.sk/video/2d0c9/erik_hilar_lakatosovie_ina_zena(mtv_version)_erik_hilar_lakat.html
Áno, takýto hnus odvysielala televízia JOJ už v roku 2006.


Víťaz Vyvolených Erik Lakatošovie: Skončil v base chcel byť ženou, dnes je všetko inak! Takto vyzerá a je späť… (2020):
https://najky.sk/vitaz-vyvolenych-erik-lakatosovie/


  • „Boli to pády a vzostupy. Od narkotík po väzenie. Po Vyvolených som si prešiel svojím. Mal som toho veľa. Skončil som aj v Prešove vo väzbe, aj v base.“
  • „Čiže som mal krátenie daní, útok na verejného činiteľa. Odsedel som si 47 mesiacov v kuse.“
  • „Hilár je americké meno. V preukaze mám Hilár Lakatošovie, ale je to Hilary. Priezvisko aj meno mám zmenené kvôli tomu, že kedysi som bol transexuál. Bral som hormóny, všetko ženské. Estrogén s amfetamínom urobil bordel v tele. Vrátil som sa domov do Svidníka a zabudol som kompletne na všetko a začal som fungovať. Učil som sa rozprávať v mužskom rode, chodiť som sa snažil ako chlap.“

Erik Hilár Lakatošovie vyfackal suseda: Naspäť za mreže! (2021):

https://www.cas.sk/clanok/2586433/erik-hilar-lakatosovie-vyfackal-suseda-naspat-za-mreze/

  • "Víťaz druhej série Vyvolených Erik Hilár Lakatošovie opäť v base! Vrátila ho tam pre niektorých malichernosť. Jeho záľuba susedom prekážala. Na Vianoce dokonca došlo k fyzickej potýčke."


Na Slovensku bola pred pätnástimi rokmi na televízii JOJ druhá séria reality show Vyvolení, v ktorej **"vyhral" cigán s kozami Erik Hilár Lakatošovie** dvanásť miliónov slovenských korún. Vraj rozhodovali ľudia cez SMSky. Hlasovanie určite, v žiadnom prípade a za žiadnych okolností nebolo zmanipulované. Verím vám, žeriem seno, béé... **Erik Hilár Lakatošovie - Iná žena (MTV verzia)** (hudobný videoklip) (2006): https://www.mojevideo.sk/video/2d0c9/erik_hilar_lakatosovie_ina_zena(mtv_version)_erik_hilar_lakat.html Áno, takýto hnus odvysielala televízia JOJ už v roku 2006. **Víťaz Vyvolených Erik Lakatošovie: Skončil v base chcel byť ženou, dnes je všetko inak! Takto vyzerá a je späť…** (2020): https://najky.sk/vitaz-vyvolenych-erik-lakatosovie/ - _„Boli to pády a vzostupy. Od narkotík po väzenie. Po Vyvolených som si prešiel svojím. Mal som toho veľa. Skončil som aj v Prešove vo väzbe, aj v base.“_ - _„Čiže som mal krátenie daní, útok na verejného činiteľa. Odsedel som si 47 mesiacov v kuse.“_ - _„Hilár je americké meno. V preukaze mám Hilár Lakatošovie, ale je to Hilary. Priezvisko aj meno mám zmenené kvôli tomu, že kedysi som bol transexuál. Bral som hormóny, všetko ženské. Estrogén s amfetamínom urobil bordel v tele. Vrátil som sa domov do Svidníka a zabudol som kompletne na všetko a začal som fungovať. Učil som sa rozprávať v mužskom rode, chodiť som sa snažil ako chlap.“_ **Erik Hilár Lakatošovie vyfackal suseda: Naspäť za mreže!** (2021): https://www.cas.sk/clanok/2586433/erik-hilar-lakatosovie-vyfackal-suseda-naspat-za-mreze/ - _"Víťaz druhej série Vyvolených Erik Hilár Lakatošovie opäť v base! Vrátila ho tam pre niektorých malichernosť. Jeho záľuba susedom prekážala. Na Vianoce dokonca došlo k fyzickej potýčke."_ https://external-content.duckduckgo.com/iu/?u=https%3A%2F%2Fmedia.novinky.cz%2F454%2F64543-top_foto2-hvyuw.jpg

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

Upravené 21. 9. 2021 o 14:57

vobec mu to nepomohlo....o byt, ktory vyhral, prisiel (uz neviem ci tak vela penazi dlzil alebo cim to bolo), auto, ktore vyhral mu zapalili na parkovisku.....mozno si vdaka tomu aspon casom upratal v hlave. Dostal sancu, ale tadial to neslo, smeroval skor k zahube:-(


vobec mu to nepomohlo....o byt, ktory vyhral, prisiel (uz neviem ci tak vela penazi dlzil alebo cim to bolo), auto, ktore vyhral mu zapalili na parkovisku.....mozno si vdaka tomu aspon casom upratal v hlave. Dostal sancu, ale tadial to neslo, smeroval skor k zahube:-(

vcera jsem se divala na jilkovou, dil se jmenoval "identita".


Roste počet dětí, které žádají změnu pohlaví
Moderátorka Michaela Jílková bude v přímém přenosu společně se svými hosty diskutovat o poruchách pohlavní identity. Diskutovat budou: Petr Weiss – klinický psycholog, předseda Sexuologické společnosti ČLS JEP, Jaroslav Zvěřina – sexuolog a psychiatr, Hana Imlaufová – speciální pedagožka, rodinná poradkyně a psychoterapeutka, Kryštof Stupka – queer aktivista, he/they, Ashley Hirsch – trans dívka, Jakub Kocáb – žák odborného učiliště ze Svémyslic, a další.


https://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/221411030520025/


ten queer aktivista stupka, to vubec neni jasne, "co" to je:-) svym zpusobem je ten porad jen pro otrle.


vcera jsem se divala na jilkovou, dil se jmenoval "identita". Roste počet dětí, které žádají změnu pohlaví Moderátorka Michaela Jílková bude v přímém přenosu společně se svými hosty diskutovat o poruchách pohlavní identity. Diskutovat budou: Petr Weiss – klinický psycholog, předseda Sexuologické společnosti ČLS JEP, Jaroslav Zvěřina – sexuolog a psychiatr, Hana Imlaufová – speciální pedagožka, rodinná poradkyně a psychoterapeutka, Kryštof Stupka – queer aktivista, he/they, Ashley Hirsch – trans dívka, Jakub Kocáb – žák odborného učiliště ze Svémyslic, a další. https://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/221411030520025/ ten queer aktivista stupka, to vubec neni jasne, "co" to je:-) svym zpusobem je ten porad jen pro otrle.

ten queer aktivista stupka, to vubec neni jasne, "co" to je:-)

Cítit se můžou jak chtějí.
Můžou se nechat předělávat jak chtějí, a můžou se třeba i podělávat.
Ale chromozomy neobserou: XX - žena, XY - muž.
Dá se zjistit z libovolné tělesné buňky.


[quote="pid:34552, uid:347"]ten queer aktivista stupka, to vubec neni jasne, "co" to je:-)[/quote] Cítit se můžou jak chtějí. Můžou se nechat předělávat jak chtějí, a můžou se třeba i podělávat. Ale chromozomy neobserou: XX - žena, XY - muž. Dá se zjistit z libovolné tělesné buňky.

Cítit se můžou jak chtějí.
Můžou se nechat předělávat jak chtějí, a můžou se třeba i podělávat.
Ale chromozomy neobserou: XX - žena, XY - muž.
Dá se zjistit z libovolné tělesné buňky.

Kedz dakdo nerozumi Počtářovi ta možno temu porozumi vo vychodňarčine. " Doteraz furt kedz chcel dakdo vyj..ac z prirodu ta vyj..al ľem sam zo sobu "


[quote="pid:34555, uid:240"]Cítit se můžou jak chtějí. Můžou se nechat předělávat jak chtějí, a můžou se třeba i podělávat. Ale chromozomy neobserou: XX - žena, XY - muž. Dá se zjistit z libovolné tělesné buňky.[/quote] Kedz dakdo nerozumi Počtářovi ta možno temu porozumi vo vychodňarčine. " Doteraz furt kedz chcel dakdo vyj..ac z prirodu ta vyj..al ľem sam zo sobu "

Niekto si môže myslieť, že je rogalo, ale keď skočí z útesu, tak nepoletí.


Iný môže robiť brm brm a piť naftu, ale aj tak nenaštartuje.


Niekto si môže myslieť, že je rogalo, ale keď skočí z útesu, tak nepoletí. Iný môže robiť brm brm a piť naftu, ale aj tak nenaštartuje.

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

Upravené 24. 9. 2021 o 17:35

Tyvole.
Playboy (!!!) má na titulce chlapa v ženských hadrech.


https://www.breitbart.com/entertainment/2021/10/03/playboy-celebrates-celebrates-first-ever-male-cover-model-bretman-rock-a-huge-deal-for-the-lgbt-community/Tyvole. Playboy (!!!) má na titulce chlapa v ženských hadrech. https://www.breitbart.com/entertainment/2021/10/03/playboy-celebrates-celebrates-first-ever-male-cover-model-bretman-rock-a-huge-deal-for-the-lgbt-community/ https://cdn.justjaredjr.com/wp-content/uploads/headlines/2021/10/bretman-rock-celebrates-halloween-with-new-playboy-digital-cover.jpg

Playboy (!!!) má na titulce chlapa

Klíííd.
Tím se z něho jenom stal Playgirl.
(nebo né?:-)


[quote="pid:35917, uid:372"] Playboy (!!!) má na titulce chlapa[/quote] Klíííd. Tím se z něho jenom stal Playgirl. (nebo né?:-)

Playboy (!!!) má na titulke chlapa v ženských handrách.


toto by Huf nedopustil. Nuž nič nie je take ako bývalo…


[quote="pid:35917, uid:372"]Playboy (!!!) má na titulke chlapa v ženských handrách.[/quote] toto by Huf nedopustil. Nuž nič nie je take ako bývalo…

Playboy (!!!) má na titulce chlapa v ženských hadrech.


Nevšimol si si druhú podstatnú vec: nie je biely. Propaganda ide na plné obrátky.


[quote="pid:35917, uid:372"]Playboy (!!!) má na titulce chlapa v ženských hadrech.[/quote] Nevšimol si si druhú podstatnú vec: nie je biely. Propaganda ide na plné obrátky.

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

Upravené 4. 10. 2021 o 22:16

Uf, to nemá chybu.


"Nový Superman bude bisexuál. Každý potřebuje svého hrdinu, říká autor"
12.10.2021
"Nový Superman Jonathan Kent, syn původního Muže z oceli Clarka Kenta, bude bisexuál. Oznámilo to vydavatelství DC Comics. Pokračování, ve kterém se zamiluje do mladého reportéra Jaye Nakamury, vyjde v USA v listopadu."
https://www.idnes.cz/kultura/literatura/superman-novy-bisexual.A211012_101025_literatura_kiz?zdroj=vybava_recombee


Uf, to nemá chybu. "Nový Superman bude bisexuál. Každý potřebuje svého hrdinu, říká autor" 12.10.2021 "Nový Superman Jonathan Kent, syn původního Muže z oceli Clarka Kenta, bude bisexuál. Oznámilo to vydavatelství DC Comics. Pokračování, ve kterém se zamiluje do mladého reportéra Jaye Nakamury, vyjde v USA v listopadu." https://www.idnes.cz/kultura/literatura/superman-novy-bisexual.A211012_101025_literatura_kiz?zdroj=vybava_recombee

e kterém se zamiluje do mladého reportéra Jaye Nakamury

Ještě že to není Okamura.


[quote="pid:37559, uid:240"]e kterém se zamiluje do mladého reportéra Jaye Nakamury[/quote] Ještě že to není Okamura.

Pokračuje tlačenka trans.
Bude nová řada Like House (na což by se podle mě nikdo nemohl dívat ani po lobotomii, ale....)


Mezi účastníky bude i tohle:A tohle:
Publikum jsou náctiletí...


Celá "sestava" tadyPokračuje tlačenka trans. Bude nová řada Like House (na což by se podle mě nikdo nemohl dívat ani po lobotomii, ale....) Mezi účastníky bude i tohle: https://media.extra.cz/static/img/2021/03/likehouse-cz-244711293-2946826182237995-6318564915414237469-n-690.jpg A tohle: https://media.extra.cz/static/img/2021/03/tadeaskubenka-110316054-208257307233468-4369950505372951555-n-690.jpg https://media.extra.cz/static/img/2021/03/tadeaskubenka-196900092-519582376062829-3157399193409766243-n-690.jpg Publikum jsou náctiletí... Celá "sestava" tady https://media.extra.cz/static/img/2021/03/i5f26491-690.jpg
Upravené pred 5 dňami o 21:24

No ja som ostala v šoku. Jeden obrázok je viac ako 1000 slov. Názor si spravte sami, ja by som na svoju dcéru hrdá nebola:
616c808e11c82


https://eva.pluska.sk/gal/moda/exkluzivne-fotky-dcera-zuzany-caputovej-mole-takto-predvadzala-fashion-live/3


No ja som ostala v šoku. Jeden obrázok je viac ako 1000 slov. Názor si spravte sami, ja by som na svoju dcéru hrdá nebola: ![616c808e11c82](serve/attachment&path=616c808e11c82) https://eva.pluska.sk/gal/moda/exkluzivne-fotky-dcera-zuzany-caputovej-mole-takto-predvadzala-fashion-live/3
123
17.25k
191
31
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept