Videá, filmy, knihy
Knihy o francouzské revoluci a Napolenských válkách

Pjakin nedávno zmiňoval Velkou francozskou revoluci a Napoleonské války jako vhodné téma pro studium.
Má někdo prosím tipy na knihy o této epoše, nejlépe ke stažení jako ebook?


Pjakin nedávno zmiňoval Velkou francozskou revoluci a Napoleonské války jako vhodné téma pro studium. Má někdo prosím tipy na knihy o této epoše, nejlépe ke stažení jako ebook?

L.N.Tolstoj - VOJNA A MIER

Toto je nejoblíbenější kniha Putina.


[quote="pid:22461, uid:24"]L.N.Tolstoj - VOJNA A MIER[/quote] Toto je nejoblíbenější kniha Putina.

Pokiaľ ide o beletriu, spomenula som si na 2-dielny román - Alexandre Dumas: Joseph Balsamo
Prvý krát som sa v prípade Veľkej francúzskej revolúcie stretla s tým, že ju pripravovali slobodomurári.


Pokiaľ ide o beletriu, spomenula som si na 2-dielny román - Alexandre Dumas: Joseph Balsamo Prvý krát som sa v prípade Veľkej francúzskej revolúcie stretla s tým, že ju pripravovali slobodomurári.

Nemyslim si, ze dnesna doba je schopna vyprodukovat nejaku pravdivu knihu o Napoleonovych vojnach, kedze vobec nepripusta existenciu velkej tartarie. Pricom napoleon isiel proti velkej tartarii.


Nemyslim si, ze dnesna doba je schopna vyprodukovat nejaku pravdivu knihu o Napoleonovych vojnach, kedze vobec nepripusta existenciu velkej tartarie. Pricom napoleon isiel proti velkej tartarii.

napoleon isiel proti velkej tartarii.

Prosím tě, přečti si můj příspěvek o tom, co znamená pojem Tartarie v mém příspěvku o významových rovinách Ruského jazyka.


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1361/v%C3%BDznamov%C3%A9-roviny-rusk%C3%A9ho-slovansk%C3%A9ho-jazyka-aneb-rusk%C3%BD-jazyk-netradi%C4%8Dn%C4%9B


[quote="pid:22504, uid:106"]napoleon isiel proti velkej tartarii.[/quote] Prosím tě, přečti si můj příspěvek o tom, co znamená pojem Tartarie v mém příspěvku o významových rovinách Ruského jazyka. https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1361/v%C3%BDznamov%C3%A9-roviny-rusk%C3%A9ho-slovansk%C3%A9ho-jazyka-aneb-rusk%C3%BD-jazyk-netradi%C4%8Dn%C4%9B

Díky za tipy, a co se týče jiných knih, než beletrie? Dá se něco v češtině/slovenštině zajímavého sehnat?


Díky za tipy, a co se týče jiných knih, než beletrie? Dá se něco v češtině/slovenštině zajímavého sehnat?
364
6
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept