Zahraničná politika
Putin poprvé o provokaci Británie u břehů Krymu! (pro rustinare)
Y

Možná to s tématem tak úplně nesouvisí. Pojítko je slovo "loď". Vzpomněl jsem si na nedávný článek na iDnesu: Britská pýcha obepluje svět. Naše námořní renesance, věří si Londýn . Nemyslím si, že by někdo " z nejvyšších pater" stál o renesanci Pax Britannica, a jeho velkých symbolů ... Odhaduji, že "britská pýcha" by mohla odejít spolu s malobritánií, anebo malobritánie skoná v důsledku fatálně nepříznivých událostí pro tuto velkou loď.


Možná to s tématem tak úplně nesouvisí. Pojítko je slovo "loď". Vzpomněl jsem si na nedávný článek na iDnesu: [Britská pýcha obepluje svět. Naše námořní renesance, věří si Londýn](https://www.idnes.cz/zpravy/nato/queen-elizabeth-letadlova-britanie-namortnictvo-nato.A210609_131033_zpr_nato_inc) . Nemyslím si, že by někdo " z nejvyšších pater" stál o renesanci Pax Britannica, a jeho velkých symbolů ... Odhaduji, že "britská pýcha" by mohla odejít spolu s malobritánií, anebo malobritánie skoná v důsledku fatálně nepříznivých událostí pro tuto velkou loď.
Upravené 1. 7. 2021 o 09:56

uto velkou loď

Myslis tu Queen Elisabeth u Kypru? Zvlastni, vcera jsem o tom premyslela .....


[quote="pid:22527, uid:260"]uto velkou loď[/quote] Myslis tu Queen Elisabeth u Kypru? Zvlastni, vcera jsem o tom premyslela .....

Myslis tu Queen Elisabeth u Kypru?
Ano, přesně tu.


[quote="pid:22530, uid:68"]Myslis tu Queen Elisabeth u Kypru?[/quote]Ano, přesně tu.

Ano, přesně tu.


Ta je zřejmě "pod dohledem" raketového křižníku Moskva s doprovodem.


[quote="pid:22541, uid:260"]Ano, přesně tu.[/quote] Ta je zřejmě "pod dohledem" raketového křižníku Moskva s doprovodem.

letadlové lodě nejlépe symbolizují technologický úpadek výzbroje atlantistů. To jsou relikvie někdejších pořádků, dnes je to největší slabina námořních síl. Co si s ní dneska chtějí dokázat ? Celá britská armáda je už několik staletí jen papírový tygr. Nejsilnější zbraní západu jsou zrádcové 5.kolony. Vše ostatní je jen futrál na peníze západních daňových poplatníků.


letadlové lodě nejlépe symbolizují technologický úpadek výzbroje atlantistů. To jsou relikvie někdejších pořádků, dnes je to největší slabina námořních síl. Co si s ní dneska chtějí dokázat ? Celá britská armáda je už několik staletí jen papírový tygr. Nejsilnější zbraní západu jsou zrádcové 5.kolony. Vše ostatní je jen futrál na peníze západních daňových poplatníků.
1.17k
6
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept