Politika v SR
Podľa Branislava Zuriana sa niektorí vyšetrovatelia tešili a oslavovali smrť Milana Lučanského

60dbf1c4c267b


![60dbf1c4c267b](serve/attachment&path=60dbf1c4c267b)

JankA

Upravené 30. 6. 2021 o 06:25

To sa ani nedá komentovať... Mikulec mal blízko k mafii...je to viac ako zjavné.... dúfam, že si to raz odsedí na doživotie


To sa ani nedá komentovať... Mikulec mal blízko k mafii...je to viac ako zjavné.... dúfam, že si to raz odsedí na doživotie

To sa ani nedá komentovať... Mikulec


citala som článok, na hlavnom denníku o rozhovore Zuriana pre Plus7dni. Niečo strasne. Dobre, ak niekto povie, že smeraci sú zlodeji, tak potom čo je toto?!! Títo sa nezastavia pred ničím, zničili Lucanskeho, Jankovsku - myslím fyzicky, Rybára, a mnohých dalších. Toto musí skončiť.


[quote="pid:22384, uid:17"]To sa ani nedá komentovať... Mikulec[/quote] citala som článok, na hlavnom denníku o rozhovore Zuriana pre Plus7dni. Niečo strasne. Dobre, ak niekto povie, že smeraci sú zlodeji, tak potom čo je toto?!! Títo sa nezastavia pred ničím, zničili Lucanskeho, Jankovsku - myslím fyzicky, Rybára, a mnohých dalších. Toto musí skončiť.

o rozhovore Zuriana pre Plus7dni.

Ja vidím ako veľký posun, už to, že sa to vôbec dostalo do médií a kokrétne takého ako je +7dní. Pol roka dozadu by niečo také bolo neslýchané. Zrejme sa dejú veci a mám pocit, že sa zrýchľujú procesy (tlak na očkovanie, covid pasy a pod.) niekomu začína tiecť do bot


[quote="pid:22389, uid:273"]o rozhovore Zuriana pre Plus7dni.[/quote] Ja vidím ako veľký posun, už to, že sa to vôbec dostalo do médií a kokrétne takého ako je +7dní. Pol roka dozadu by niečo také bolo neslýchané. Zrejme sa dejú veci a mám pocit, že sa zrýchľujú procesy (tlak na očkovanie, covid pasy a pod.) niekomu začína tiecť do bot

V prvom rade za to dakujme Smeru a hlavne Ficovi ale aj dalsim. Ten informacny tlak na nespravodlivost je zo strany Fica spickovy a vsetky medialne prostitutky sa uz musia aspon tvarit, ze o tom poculi.


Zapredanci taky kvalitny informacny vykon urcite necakali a krutia sa jak hadi na panvici.


V prvom rade za to dakujme Smeru a hlavne Ficovi ale aj dalsim. Ten informacny tlak na nespravodlivost je zo strany Fica spickovy a vsetky medialne prostitutky sa uz musia aspon tvarit, ze o tom poculi. Zapredanci taky kvalitny informacny vykon urcite necakali a krutia sa jak hadi na panvici.
Upravené 30. 6. 2021 o 12:02

Áno. Ficovi vďaka.
Ešte včera na tlačovke o zabití Slováka v Belgicku, kde vlastne "naša" zradcovská banda potvrdila, že zabíjať Slovákov je možné a stojí to iba 1500eur. Pokračovanie charty SS...
Na tejto tlačovke, v jej závere Fico novinárom odkázal, že zverejnia finančné toky od vlády k médiám, za tú ich poviem to slušne hovadskú kampaň za očkovanie.
Najväčším nepriateľom štátu SR sú momentálne novinári. A za to budú tiež niesť zodpovednosť, keď pôjde do tuhého.


Áno. Ficovi vďaka. Ešte včera na tlačovke o zabití Slováka v Belgicku, kde vlastne "naša" zradcovská banda potvrdila, že zabíjať Slovákov je možné a stojí to iba 1500eur. Pokračovanie charty SS... Na tejto tlačovke, v jej závere Fico novinárom odkázal, že zverejnia finančné toky od vlády k médiám, za tú ich poviem to slušne hovadskú kampaň za očkovanie. Najväčším nepriateľom štátu SR sú momentálne novinári. A za to budú tiež niesť zodpovednosť, keď pôjde do tuhého.

Najväčším nepriateľom štátu SR sú momentálne novinári. A za to budú tiež niesť zodpovednosť, keď pôjde do tuhého.

Presne tak.
Neviem sa dočkať, keď najbohatšej info-štetke Todovej vykopne NAKA dvere a dajú jej po papuli.


[quote="pid:22401, uid:394"]Najväčším nepriateľom štátu SR sú momentálne novinári. A za to budú tiež niesť zodpovednosť, keď pôjde do tuhého.[/quote] Presne tak. Neviem sa dočkať, keď najbohatšej info-štetke Todovej vykopne NAKA dvere a dajú jej po papuli.

Najväčším nepriateľom štátu SR sú momentálne novinári. A za to budú tiež niesť zodpovednosť, keď pôjde do tuhého.


Oni sa zatvária, že nič oni muzikanti, ale bude to vláda, po ktorej dav vyštartuje a novinári budú "kolaterálom".


[quote="pid:22401, uid:394"]Najväčším nepriateľom štátu SR sú momentálne novinári. A za to budú tiež niesť zodpovednosť, keď pôjde do tuhého.[/quote] Oni sa zatvária, že nič oni muzikanti, ale bude to vláda, po ktorej dav vyštartuje a novinári budú "kolaterálom".

Moderátor

Najväčším nepriateľom štátu SR sú momentálne novinári

Fico to naznačil, či skôr povedal niekoľkokrát na TB, že budú postupne ukazovať ako sú prepojení cez vládu-Šátnou korupciou a nie len to, aj to kto ich dotoval po vražde Kuciaka .... toky financií....atď....


teším ma ako to natrie Tódovej....nech dokáže odkiaľ dostala 400.tis. na dom v lukratívnej štvrti Ba.....
....mali by sme si pripraviť kolu a pokunce ako sa vraví....


Fico vedel prečo išiel do alternatívy....celé roky tvrdí, že žiť priamo s ľudmi je základ...byť im blízko....toto napr. Pelle nechápe... a tým sa diskvalifikuje


Odznela tu niekde správa, že zakázal Becíkovi komunikovať s alternatívou, ten odpovedal, že sa k tomu nebude vyjadrovať, lebo o tom nepočul...
....také pokrytecké....


[quote="pid:22401, uid:394"]Najväčším nepriateľom štátu SR sú momentálne novinári[/quote] Fico to naznačil, či skôr povedal niekoľkokrát na TB, že budú postupne ukazovať ako sú prepojení cez vládu-Šátnou korupciou a nie len to, aj to kto ich dotoval po vražde Kuciaka .... toky financií....atď.... teším ma ako to natrie Tódovej....nech dokáže odkiaľ dostala 400.tis. na dom v lukratívnej štvrti Ba..... ....mali by sme si pripraviť kolu a pokunce ako sa vraví.... Fico vedel prečo išiel do alternatívy....celé roky tvrdí, že žiť priamo s ľudmi je základ...byť im blízko....toto napr. Pelle nechápe... a tým sa diskvalifikuje Odznela tu niekde správa, že zakázal Becíkovi komunikovať s alternatívou, ten odpovedal, že sa k tomu nebude vyjadrovať, lebo o tom nepočul... ....také pokrytecké....
Upravené 2. 7. 2021 o 09:09

SMEti dostali nakladačku od Fica


Robert Fico si v otvorenom liste pre šéfredaktorku denníka SME neberie servítky pred ústa.


„Vážená pani šéfredaktorka, rád by som zareagoval na Váš smutný stĺpček vo vydaní denníka SME pod názvom Oslava,“ začal Fico.


„Nemám inú možnosť ako cez blog, pretože mi odmietate uverejniť v printovej podobe politické názory opozičného politika, čo je nevídané.“


„Cenzúra je prvé slovo, ktoré sa spája s Vaším denníkom. Je to smutné vysvedčenie. Nielenže odmietate uverejňovať iné názory ako svoje, alebo Vašim ušiam lahodiace, ale čo je horšie, zatajujete a skresľujete informácie. A vyzeráte smiešne, pretože ignorujete fakt, že informácie sa dnes šíria bez ohľadu na to, či ich uverejníte alebo nie.“


„Cenzúru ste uplatnili aj pri informovaní o včerajších protestoch. Keď sa za mojej vlády stretlo pred úradom vlády pätnásť ľudí, mali ste to vždy na titulnej strane svojho denníka. Ak sa v Bratislave stretnú doslova tisíce ľudí, a vyjadrujú názor aj proti Vám, správate sa ako slávne tri čínske opice. Takto hrubo odignorovať včerajšie protesty by si za hlbokého socializmu nedovolilo ani Rudé právo. A to o niečom svedčí.“


„U Vás ale platí – ak je to proti Ficovi a Smeru, je to demokratické a správne. Ak tisíce ľudí kričia na vládu I. Matoviča, na médiá, tak to sú len fašistické a extrémistické excesy. Vy ste sa museli v denníku SME zblázniť rovnako ako I. Matovič.“


„Druhým slovom je vyhrážanie sa opozičným predstaviteľom kriminalizáciou. Ani to by nerobilo Rudé právo. Na moju adresu ste doslova uviedli, že sa chytám slobody teraz, keď sa bojím, že jedného dňa sa v mojich dverách objaví spravodlivosť. Mám to považovať za vyhrážanie sa a politickú objednávku pre politicky angažovaných prokurátorov, ktorí sa v rozhovoroch vo Vašom denníku predbiehajú v šírení bludov a hlúpostí, len aby zaujali vládnu väčšinu pri voľbe generálneho a špeciálneho prokurátora? Už ste ma v redakcii odsúdili? Ak máte, vážená pani šéfredaktorka, akýkoľvek problém s mojou osobou z pohľadu trestného práva, obráťte sa s dôverou na orgány činné v trestnom konaní. Nikdy som nebol podozrivý, ani vypočúvaný v súvislosti so žiadnou trestnou činnosťou.“


„Naopak, vážená pani šéfredaktorka, ktorá beriete polovicu platu od finančnej skupiny Penta. Ak by som s takou umeleckou tvorivosťou vykladal zákony, ako spomínaní angažovaní prokurátori, kľudne by sa Vám dala našiť organizovaná alebo zločinecká skupina, pretože kryjete skupinu Penta, ktorá bola súčasťou najväčšej korupčnej kauzy v histórii Slovenska za druhej Dzurindovej vlády.“


„Veľmi sa mýlite, ak sa domnievate, že ste v denníku SME niečo viac, že ste nejaká elita, ktorá si môže dovoliť všetko, lebo máte svoju vlastnú pravdu na hony vzdialenú od reality. To, čo predvádzate, je najhlbším ponížením žurnalistiky, z ktorej ste urobili obyčajnú politickú prostitútku.“


„S úctou, Robert Fico,“ zakončil.


zdroj: sme.sk


Zdroj:
https://www.facebook.com/100064008469069/posts/173552988121649/


https://www.facebook.com/102817561835125/posts/165214668928747/


SMEti dostali nakladačku od Fica Robert Fico si v otvorenom liste pre šéfredaktorku denníka SME neberie servítky pred ústa. „Vážená pani šéfredaktorka, rád by som zareagoval na Váš smutný stĺpček vo vydaní denníka SME pod názvom Oslava,“ začal Fico. „Nemám inú možnosť ako cez blog, pretože mi odmietate uverejniť v printovej podobe politické názory opozičného politika, čo je nevídané.“ „Cenzúra je prvé slovo, ktoré sa spája s Vaším denníkom. Je to smutné vysvedčenie. Nielenže odmietate uverejňovať iné názory ako svoje, alebo Vašim ušiam lahodiace, ale čo je horšie, zatajujete a skresľujete informácie. A vyzeráte smiešne, pretože ignorujete fakt, že informácie sa dnes šíria bez ohľadu na to, či ich uverejníte alebo nie.“ „Cenzúru ste uplatnili aj pri informovaní o včerajších protestoch. Keď sa za mojej vlády stretlo pred úradom vlády pätnásť ľudí, mali ste to vždy na titulnej strane svojho denníka. Ak sa v Bratislave stretnú doslova tisíce ľudí, a vyjadrujú názor aj proti Vám, správate sa ako slávne tri čínske opice. Takto hrubo odignorovať včerajšie protesty by si za hlbokého socializmu nedovolilo ani Rudé právo. A to o niečom svedčí.“ „U Vás ale platí – ak je to proti Ficovi a Smeru, je to demokratické a správne. Ak tisíce ľudí kričia na vládu I. Matoviča, na médiá, tak to sú len fašistické a extrémistické excesy. Vy ste sa museli v denníku SME zblázniť rovnako ako I. Matovič.“ „Druhým slovom je vyhrážanie sa opozičným predstaviteľom kriminalizáciou. Ani to by nerobilo Rudé právo. Na moju adresu ste doslova uviedli, že sa chytám slobody teraz, keď sa bojím, že jedného dňa sa v mojich dverách objaví spravodlivosť. Mám to považovať za vyhrážanie sa a politickú objednávku pre politicky angažovaných prokurátorov, ktorí sa v rozhovoroch vo Vašom denníku predbiehajú v šírení bludov a hlúpostí, len aby zaujali vládnu väčšinu pri voľbe generálneho a špeciálneho prokurátora? Už ste ma v redakcii odsúdili? Ak máte, vážená pani šéfredaktorka, akýkoľvek problém s mojou osobou z pohľadu trestného práva, obráťte sa s dôverou na orgány činné v trestnom konaní. Nikdy som nebol podozrivý, ani vypočúvaný v súvislosti so žiadnou trestnou činnosťou.“ „Naopak, vážená pani šéfredaktorka, ktorá beriete polovicu platu od finančnej skupiny Penta. Ak by som s takou umeleckou tvorivosťou vykladal zákony, ako spomínaní angažovaní prokurátori, kľudne by sa Vám dala našiť organizovaná alebo zločinecká skupina, pretože kryjete skupinu Penta, ktorá bola súčasťou najväčšej korupčnej kauzy v histórii Slovenska za druhej Dzurindovej vlády.“ „Veľmi sa mýlite, ak sa domnievate, že ste v denníku SME niečo viac, že ste nejaká elita, ktorá si môže dovoliť všetko, lebo máte svoju vlastnú pravdu na hony vzdialenú od reality. To, čo predvádzate, je najhlbším ponížením žurnalistiky, z ktorej ste urobili obyčajnú politickú prostitútku.“ „S úctou, Robert Fico,“ zakončil. zdroj: sme.sk Zdroj: https://www.facebook.com/100064008469069/posts/173552988121649/ https://www.facebook.com/102817561835125/posts/165214668928747/

Ľ.Blaha


Denník SME prerazil ďalšie dno. Takáto dehumanizácia ľudí s iným názorom tu od Hitlera nebola.


  1. Ich dvorného komentátora Petra Schutza tak rozzúrilo moje trestné oznámenie, že v dnešnom komentári označil neočkovaných ľudí za "dobytok", ktorý má "teľacie IQ" a treba naňho dlhý "bič"... On sa už úplne opustil.

  2. Vtipné na tom je, že Schutz plače, že po 29 rokoch naňho niekto podal trestné oznámenie, a to iba preto, že on, chúďa, chce len diskriminovať a trestať ľudí, až by bolesťou zabíjali.

  3. Redaktor SME sa od zlosti nevie nadýchnuť - vyšetrovatelia NAKA totiž prijali moje trestné oznámenie a budú ho ďalej prešetrovať. A to keby teraz videl môj úsmev. Od ucha k uchu.

  4. Schutzovi až zovrelo zadnicu z predstavy, že pôjde do basy a na pár rokov príde o svoje krabicové víno. A tak prská okolo seba a prikuruje - vraj neočkovaní ľudia by mali "kvičať ako svine na bitúnku".

  5. SME sa normálne vyžíva v sadistických návrhoch. Chcú ubližovať väčšine Slovákov, chcú im spôsobovať bolesť, robia z nich monštrá a zvery, ktoré majú trpieť ako svine.

  6. Ja len dúfam, že vyšetrovateľ tieto fašistické tvrdenia na stránkach SME-čka číta. Má všetky sú paragrafy. A trestná sadzba pre Schutza bude o to vyššia.

  7. Vláda naliala do médií milióny, aby šírili nenávisť voči neočkovaným. A oni sa utrhli z reťaze. S takouto živočíšnou zlobou o iných ľuďoch naposledy hovorili nacisti, keď písali o Židoch či Slovanoch.

  8. Zodpovednosť nesie vláda. Matovič, Lengvarský, Klus, Sulík... Zavádzajú tu apartheid a rúcajú demokraciu a právny štát.

  9. Zoberte si - tvária sa, že očkovanie na Covid nie je povinné. Ale ak sa nezaočkuješ, nebudeš môcť chodiť do reštaurácií ani do zahraničia a bude z teba podčlovek. Ako hovorí Schutz - dobytok.

  10. Ale to vraj nie je povinné očkovanie... Mimochodom, viete, čo je povinné očkovanie? Na detské choroby také máme. Sankciou je, že dostanete pokutu možno pár sto eur.

  11. Čiže - pri akože dobrovoľnom očkovaní je sankciou, že prídete o svoje ľudské práva a urobia z vás dobytok, ale pri ozajstnom povinnom očkovaní je sankcia, že zaplatíš stovečku a ďalej si žiješ. Perfektné.

  12. Nech z ľudí nerobia bláznov. Matovič zavádza prachsprosté povinné očkovanie na Covid. A keďže vakcína na Covid je experimentálna, nútiť takto ľudí je obyčajný štátny teror.

  13. Je to protiústavné a neľudské. Ak NAKA pošle za obhajobu týchto fašistických opatrení redaktora denníka SME na pár rokov do chládku, tak strojcov týchto šialenstiev na čele s Matovičom čaká rovno doživotie.

  14. Nie som zástancom kriminalizácie iných názorov, ale s fašistami sa nemožno maznať. Sú isté hranice, ktoré nemožno prekročiť.

  15. Potvrdzuje sa, že denník SME má ďaleko bližšie k fašizmu než k demokracii, a že táto vláda má ďaleko bližšie k NSDAP než k Európe 21. storočia.


Toto vám neprejde bez následkov, to môžeme sľúbiť.


Ľ.Blaha Denník SME prerazil ďalšie dno. Takáto dehumanizácia ľudí s iným názorom tu od Hitlera nebola. 1. Ich dvorného komentátora Petra Schutza tak rozzúrilo moje trestné oznámenie, že v dnešnom komentári označil neočkovaných ľudí za "dobytok", ktorý má "teľacie IQ" a treba naňho dlhý "bič"... On sa už úplne opustil. 2. Vtipné na tom je, že Schutz plače, že po 29 rokoch naňho niekto podal trestné oznámenie, a to iba preto, že on, chúďa, chce len diskriminovať a trestať ľudí, až by bolesťou zabíjali. 3. Redaktor SME sa od zlosti nevie nadýchnuť - vyšetrovatelia NAKA totiž prijali moje trestné oznámenie a budú ho ďalej prešetrovať. A to keby teraz videl môj úsmev. Od ucha k uchu. 4. Schutzovi až zovrelo zadnicu z predstavy, že pôjde do basy a na pár rokov príde o svoje krabicové víno. A tak prská okolo seba a prikuruje - vraj neočkovaní ľudia by mali "kvičať ako svine na bitúnku". 5. SME sa normálne vyžíva v sadistických návrhoch. Chcú ubližovať väčšine Slovákov, chcú im spôsobovať bolesť, robia z nich monštrá a zvery, ktoré majú trpieť ako svine. 6. Ja len dúfam, že vyšetrovateľ tieto fašistické tvrdenia na stránkach SME-čka číta. Má všetky sú paragrafy. A trestná sadzba pre Schutza bude o to vyššia. 7. Vláda naliala do médií milióny, aby šírili nenávisť voči neočkovaným. A oni sa utrhli z reťaze. S takouto živočíšnou zlobou o iných ľuďoch naposledy hovorili nacisti, keď písali o Židoch či Slovanoch. 8. Zodpovednosť nesie vláda. Matovič, Lengvarský, Klus, Sulík... Zavádzajú tu apartheid a rúcajú demokraciu a právny štát. 9. Zoberte si - tvária sa, že očkovanie na Covid nie je povinné. Ale ak sa nezaočkuješ, nebudeš môcť chodiť do reštaurácií ani do zahraničia a bude z teba podčlovek. Ako hovorí Schutz - dobytok. 10. Ale to vraj nie je povinné očkovanie... Mimochodom, viete, čo je povinné očkovanie? Na detské choroby také máme. Sankciou je, že dostanete pokutu možno pár sto eur. 11. Čiže - pri akože dobrovoľnom očkovaní je sankciou, že prídete o svoje ľudské práva a urobia z vás dobytok, ale pri ozajstnom povinnom očkovaní je sankcia, že zaplatíš stovečku a ďalej si žiješ. Perfektné. 12. Nech z ľudí nerobia bláznov. Matovič zavádza prachsprosté povinné očkovanie na Covid. A keďže vakcína na Covid je experimentálna, nútiť takto ľudí je obyčajný štátny teror. 13. Je to protiústavné a neľudské. Ak NAKA pošle za obhajobu týchto fašistických opatrení redaktora denníka SME na pár rokov do chládku, tak strojcov týchto šialenstiev na čele s Matovičom čaká rovno doživotie. 14. Nie som zástancom kriminalizácie iných názorov, ale s fašistami sa nemožno maznať. Sú isté hranice, ktoré nemožno prekročiť. 15. Potvrdzuje sa, že denník SME má ďaleko bližšie k fašizmu než k demokracii, a že táto vláda má ďaleko bližšie k NSDAP než k Európe 21. storočia. Toto vám neprejde bez následkov, to môžeme sľúbiť.
1.32k
13
9
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept