Politika v SR
Vláda schválila jednorazový príspevok 333 eur na dieťa.

Cigáni majú o bašável postarané


Vláda schválila jednorazový príspevok 333 eur na dieťa. Rodiny dostanú peniaze v auguste


druhej fáze dostanú jednorazový príspevok aj ďalšie rodiny s deťmi, príspevok sa však zníži na 200 eur.


Každý bude upovedomený


Celkovo pôjde o pomoc 730-tisíc deťom


https://finweb.hnonline.sk/ekonomika/3860148-vlada-schvalila-jednorazovy-prispevok-333-eur-na-dieta-rodiny-dostanu-peniaze-v-auguste


A my čo, čo neparazitujeme na štáte, my len makať, makať do úmoru....veď nakoniec z našich daní to ide, všakže....nech si to užijú....


Cigáni majú o bašável postarané Vláda schválila jednorazový príspevok 333 eur na dieťa. Rodiny dostanú peniaze v auguste druhej fáze dostanú jednorazový príspevok aj ďalšie rodiny s deťmi, príspevok sa však zníži na 200 eur. Každý bude upovedomený Celkovo pôjde o pomoc 730-tisíc deťom https://finweb.hnonline.sk/ekonomika/3860148-vlada-schvalila-jednorazovy-prispevok-333-eur-na-dieta-rodiny-dostanu-peniaze-v-auguste A my čo, čo neparazitujeme na štáte, my len makať, makať do úmoru....veď nakoniec z našich daní to ide, všakže....nech si to užijú....

Celkovo pôjde o pomoc 730-tisíc deťom


Z cca 5.500-tisíc obyvateľov... 730-tisíc by malo vydať na všetky deti do cca 12 tokov...


[quote="pid:21671, uid:17"]Celkovo pôjde o pomoc 730-tisíc deťom[/quote] Z cca 5.500-tisíc obyvateľov... 730-tisíc by malo vydať na všetky deti do cca 12 tokov...

Cigáni majú o bašável postarané


asi vazne idu volby...


[quote="pid:21671, uid:17"]Cigáni majú o bašável postarané[/quote] asi vazne idu volby...

Hlavne ide o to, že je to nespravodlivé, dôvody všetci poznáme. Ja doprajem všetkým deťom, lenže ak by som ich teoreticky ja dostala jednodetná, mám 200 eur za čo mu nakúpim na september všetko čo treba, taká rómska grupa ma 10 deti....to je 3000 eur....čo myslíte...budú z toho tie deti niečo mať.?.....dovolím si pochybovať....veđ sa na nich stačí pozrieť...sú ako zvieratká, zafulané a všivavé, koľkokrát bez šiat


Ešte doplním, o nich a očkovaní sa vôbec nepíše....aj oni budú segregovaní.....?.....ťažko Čaputka by to nikdy nedovolila aj s teplošom


Hlavne ide o to, že je to nespravodlivé, dôvody všetci poznáme. Ja doprajem všetkým deťom, lenže ak by som ich teoreticky ja dostala jednodetná, mám 200 eur za čo mu nakúpim na september všetko čo treba, taká rómska grupa ma 10 deti....to je 3000 eur....čo myslíte...budú z toho tie deti niečo mať.?.....dovolím si pochybovať....veđ sa na nich stačí pozrieť...sú ako zvieratká, zafulané a všivavé, koľkokrát bez šiat Ešte doplním, o nich a očkovaní sa vôbec nepíše....aj oni budú segregovaní.....?.....ťažko Čaputka by to nikdy nedovolila aj s teplošom
Upravené 25. 6. 2021 o 14:00
330
3
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept