Politika v SR
Aktivity záchranára Dobiáša propagujúceho očkovanie financuje výrobca vakcín proti koronavírusu Pfizer

Sieť tzv. lekárov a odborníkov napojených na farmaceutické firmy a slúžiacim ich obchodným záujmom sa postupne odhaľuje.
Keď treba nejakú kampaň z oblasti zdravotníctva objaví sa záchranár Viliam Dobiáš.
https://www.infovojna.sk/article/aktivity-zachranara-dobiasa-propagujuceho-ockovanie-financuje-vyrobca-vakcin-proti-koronavirusu-pfizer


Sieť tzv. lekárov a odborníkov napojených na farmaceutické firmy a slúžiacim ich obchodným záujmom sa postupne odhaľuje. Keď treba nejakú kampaň z oblasti zdravotníctva objaví sa záchranár Viliam Dobiáš. https://www.infovojna.sk/article/aktivity-zachranara-dobiasa-propagujuceho-ockovanie-financuje-vyrobca-vakcin-proti-koronavirusu-pfizer

Pridam aj ja čriepok... Primar z Považskej Bystrice, MILAN KULKOVSKY ,


Propagator očkovania, aktivny bloger (otazne je či to piše on sam alebo mu to pisu priamo v smecku), podla toho ze uz je snim vela clankov v roznych novinach tak uz si ho chystaju do politiky


Pridam aj ja čriepok... Primar z Považskej Bystrice, MILAN KULKOVSKY , Propagator očkovania, aktivny bloger (otazne je či to piše on sam alebo mu to pisu priamo v smecku), podla toho ze uz je snim vela clankov v roznych novinach tak uz si ho chystaju do politiky

snad do roka zistime, ze vsetci propagatori covidovania a vakcinovania boli plateni agenti farma firiem.


len co s armadou zombikov co to robi zadarmo...


snad do roka zistime, ze vsetci propagatori covidovania a vakcinovania boli plateni agenti farma firiem. len co s armadou zombikov co to robi zadarmo...

Moderator

len co s armadou zombikov co to robi zadarmo...


ak to dopadne tak ako sa predpoklada (nemyslim tym uplne ten najhorsi scenar) budu chciet aby z nasich dani boli lieceni,
sak ked sme mohli platim testy, vakciny tak preco nie aj liecenie.


[quote="pid:21625, uid:10"]len co s armadou zombikov co to robi zadarmo...[/quote] ak to dopadne tak ako sa predpoklada (nemyslim tym uplne ten najhorsi scenar) budu chciet aby z nasich dani boli lieceni, sak ked sme mohli platim testy, vakciny tak preco nie aj liecenie.

ak to dopadne tak ako sa predpoklada (nemyslim tym uplne ten najhorsi scenar) budu chciet aby z nasich dani boli lieceni,
sak ked sme mohli platim testy, vakciny tak preco nie aj liecenie.

zdravotne poistovne budu coskoro financne vycucane uz len covidovanim, na odlozenu liecbu uz ani neostavaju peniaze, takze takto postihnuty ludia budu ponechani na starost rodinam.


[quote="pid:21704, uid:492"]ak to dopadne tak ako sa predpoklada (nemyslim tym uplne ten najhorsi scenar) budu chciet aby z nasich dani boli lieceni, sak ked sme mohli platim testy, vakciny tak preco nie aj liecenie.[/quote] zdravotne poistovne budu coskoro financne vycucane uz len covidovanim, na odlozenu liecbu uz ani neostavaju peniaze, takze takto postihnuty ludia budu ponechani na starost rodinam.

Moderator

Pridám ešte týchto korupčníkov
Krčméry, Jarčuška aj Kalavská s manželom sa zúčastnili kongresu v Miami, ktorý sponzoroval Pfizer
https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/26/krcmery-jarcuska-aj-kalavska-s-manzelom-sa-zucastnili-kongresu-v-miami-ktory-sponzoroval-pfizer/


Pridám ešte týchto korupčníkov **Krčméry, Jarčuška aj Kalavská s manželom sa zúčastnili kongresu v Miami, ktorý sponzoroval Pfizer** https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/26/krcmery-jarcuska-aj-kalavska-s-manzelom-sa-zucastnili-kongresu-v-miami-ktory-sponzoroval-pfizer/

Ako sa sociopati snažia manipulovať slovenskými katolíkmi. Tá socha Panny Márie v národnom pútnickom mieste v Šaštíne sa musela rozbiť
Dobiáš sponzorovaný Pfizerom napísal katolíkom článok: Očkovanie – prejav úcty k pápežovi
Jeho článok v katolíckom magazíne: ...som presvedčený, že skutočne veriaci ľudia by už mali byť očkovaní, pretože je to praktický prejav pre kresťanov povinnej lásky k sebe a blízkym...Nechápem myšlienkové pochody nezaočkovaných zdravotníkov a hnutia mysle nezaočkovaných kresťanov. Je to síce ich voľba, ktorú beriem na vedomie, ale za seba musím povedať, že to hodnotím ako nekresťanský postoj. Ak sa nezaočkovaný modlí a prežehnáva, môže byť pokrytec... Svätý Otec František príde na Slovensko a je to pre nás všetkých kompliment. Verím, že Boh nedovolí, aby sa pri stretnutí s ľuďmi nakazil, ale možné to je. Skúsme si predstaviť, ako by nás svet preklial, keby sa nakazil na návšteve u nás. Na návštevu sa ľudia pripravujú a tešia, vzácne návštevy si mimoriadne uctievame. Keď cítim potrebu byť v blízkosti pápeža, mal by som sa pripraviť. Očkovanie a sviatosť zmierenia sú to najmenej...
https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/02/dobias-sponzorovany-pfizerom-napisal-katolikom-clanok-ockovanie-prejav-ucty-k-papezovi/


Ako sa sociopati snažia manipulovať slovenskými katolíkmi. Tá socha Panny Márie v národnom pútnickom mieste v Šaštíne sa musela rozbiť **Dobiáš sponzorovaný Pfizerom napísal katolíkom článok: Očkovanie – prejav úcty k pápežovi** Jeho článok v katolíckom magazíne: ...som presvedčený, že skutočne veriaci ľudia by už mali byť očkovaní, pretože je to praktický prejav pre kresťanov povinnej lásky k sebe a blízkym...Nechápem myšlienkové pochody nezaočkovaných zdravotníkov a hnutia mysle nezaočkovaných kresťanov. Je to síce ich voľba, ktorú beriem na vedomie, ale za seba musím povedať, že to hodnotím ako nekresťanský postoj. Ak sa nezaočkovaný modlí a prežehnáva, môže byť pokrytec... Svätý Otec František príde na Slovensko a je to pre nás všetkých kompliment. Verím, že Boh nedovolí, aby sa pri stretnutí s ľuďmi nakazil, ale možné to je. Skúsme si predstaviť, ako by nás svet preklial, keby sa nakazil na návšteve u nás. Na návštevu sa ľudia pripravujú a tešia, vzácne návštevy si mimoriadne uctievame. Keď cítim potrebu byť v blízkosti pápeža, mal by som sa pripraviť. Očkovanie a sviatosť zmierenia sú to najmenej... https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/02/dobias-sponzorovany-pfizerom-napisal-katolikom-clanok-ockovanie-prejav-ucty-k-papezovi/

som presvedčený, že skutočne veriaci ľudia by už mali byť očkovaní, pretože je to praktický prejav pre kresťanov povinnej lásky k sebe a blízkym


ja nevychádzam z údivu koľko rôznych druhov “odborníkov” sa v týchto a im podobným ľuďoch skrýva. Aha reprezentant farmafiriem tu poučuje ľudí ako katechét. Sabaka je odborník aj na ľudské práva a politiku, podobne ako Cekan. A to sa nejdem vyjadrovať zase ku Klusovi, kt propaguje ockovanie tehotných ako max bezpečne.


to bolo kriku ako sa k medicínskym otázkam majú vyjadrovať odborníci však? Napr taký Pavelka, kt tiež nemá medicínske vzdelanie.


[quote="pid:27966, uid:111"]som presvedčený, že skutočne veriaci ľudia by už mali byť očkovaní, pretože je to praktický prejav pre kresťanov povinnej lásky k sebe a blízkym[/quote] ja nevychádzam z údivu koľko rôznych druhov “odborníkov” sa v týchto a im podobným ľuďoch skrýva. Aha reprezentant farmafiriem tu poučuje ľudí ako katechét. Sabaka je odborník aj na ľudské práva a politiku, podobne ako Cekan. A to sa nejdem vyjadrovať zase ku Klusovi, kt propaguje ockovanie tehotných ako max bezpečne. to bolo kriku ako sa k medicínskym otázkam majú vyjadrovať odborníci však? Napr taký Pavelka, kt tiež nemá medicínske vzdelanie.
Upravené 3. 8. 2021 o 07:24
1.13k
7
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept