Videá, filmy, knihy
Tlačové konferencie SMER -SD + ĽAVICOVÉ SPRÁVY

Fico
Dnešný zásah Matovičovho komanda je pre nás tak prekvapujúci, ako to, že po nedeli príde pondelok.😴
Dnešný zásah Matovičovho komanda je pre nás tak prekvapujúci, ako to, že po nedeli príde pondelok


https://www.facebook.com/robertficosk/videos/2527019797601731


Fico Dnešný zásah Matovičovho komanda je pre nás tak prekvapujúci, ako to, že po nedeli príde pondelok.

https://www.facebook.com/robertficosk/posts/1616822998501716


Vážení občania, zmena, ktorá prišla na Slovensko po parlamentných voľbách v roku 2020, nenaplnila očakávania občanov. Práve naopak, sme svedkami rozkladu štátu na všetkých jeho úrovniach. Je to dôsledok nepripravenosti, nevzdelanosti a neschopnosti vlády I. Matoviča. Súčasná vládna koalícia sa zásadne odklonila od svojich vlastných predvolebných sľubov a občania Slovenskej republiky sa právom cítia oklamaní.
Preto spúšťame referendum za predčasné parlamentné voľby v roku 2021: http://bit.ly/referendum2021


https://www.facebook.com/robertficosk/posts/1616822998501716 Vážení občania, zmena, ktorá prišla na Slovensko po parlamentných voľbách v roku 2020, nenaplnila očakávania občanov. Práve naopak, sme svedkami rozkladu štátu na všetkých jeho úrovniach. Je to dôsledok nepripravenosti, nevzdelanosti a neschopnosti vlády I. Matoviča. Súčasná vládna koalícia sa zásadne odklonila od svojich vlastných predvolebných sľubov a občania Slovenskej republiky sa právom cítia oklamaní. Preto spúšťame referendum za predčasné parlamentné voľby v roku 2021: http://bit.ly/referendum2021

8.2.2021


M. KÉRY: MAĎARSKO A POĽSKO HODILA VLÁDA CEZ PALUBU, SAMA PRI TOM OHROZUJE PRÁVNY ŠTÁT
Naši partneri z V4 nedávno vyhrali spor o pravidlá súvisiace s eurofondami. Európska komisia chcela presadiť, aby ich jednotlivým štátom Únia mohla odoberať na základe porušovania princípov právneho štátu. Právny štát je však nejednoznačným pojmom a Únia by pomocou neho teoreticky mohla do členských štátov pretláčať napríklad aj povinné kvóty na prerozdeľovanie migrantov. To, že sme sa v tomto spore nezastali Poľska a Maďarska považujeme za zlyhanie vlády I. Matoviča. Pri pohľade na politizáciu orgánov činných v trestnom konaní a na reformy ministerky Kolíkovej, je pri tom veľmi pravdepodobné, že sa Komisia bude čoskoro zaujímať aj o Slovensko.


https://www.facebook.com/smersd/videos/484248105949387


8.2.2021 M. KÉRY: MAĎARSKO A POĽSKO HODILA VLÁDA CEZ PALUBU, SAMA PRI TOM OHROZUJE PRÁVNY ŠTÁT Naši partneri z V4 nedávno vyhrali spor o pravidlá súvisiace s eurofondami. Európska komisia chcela presadiť, aby ich jednotlivým štátom Únia mohla odoberať na základe porušovania princípov právneho štátu. Právny štát je však nejednoznačným pojmom a Únia by pomocou neho teoreticky mohla do členských štátov pretláčať napríklad aj povinné kvóty na prerozdeľovanie migrantov. To, že sme sa v tomto spore nezastali Poľska a Maďarska považujeme za zlyhanie vlády I. Matoviča. Pri pohľade na politizáciu orgánov činných v trestnom konaní a na reformy ministerky Kolíkovej, je pri tom veľmi pravdepodobné, že sa Komisia bude čoskoro zaujímať aj o Slovensko. https://www.facebook.com/smersd/videos/484248105949387

Tlačová beseda predstaviteľov strany SMER - SD na tému: Na Slovensku sa rúca demokracia, ako aj právny štát a všetci mlčia.


https://www.facebook.com/smersd/videos/2947020402209546


Tlačová beseda predstaviteľov strany SMER - SD na tému: Na Slovensku sa rúca demokracia, ako aj právny štát a všetci mlčia. https://www.facebook.com/smersd/videos/2947020402209546

PONÚKAME KONŠTRUKTÍVNY PLÁN PRE ZLEPŠENIE SITUÁCIE NA SLOVENSKU
Neschopnosť riadiť tento štát, chaos a boj vo vnútri koalície je to, čo najviac charakterizuje vládu I. Matoviča. Slovensko je, žiaľ, v rozklade, padá úroveň demokracie a vláda totálne zlyháva. Ľudia si po 10 mesiacoch vlády I. Matoviča želajú iný spôsob riadenia štátu, ten sa dá dosiahnuť len prostredníctvom referenda. Dnes som v diskusii o 5 minút 12 odprezentoval náš konštruktívny plán.


Moratórium na koaličné politické vyjadrenia - vláda musí byť jednotná, ak má byť rešpektovaná občanmi.


Koniec vyhrážkam samosprávam - mestám a obciam patrí obrovská vďaka, ale hlavne kľúčové miesto pri stole pri riešení pandémie.


Efektívna pomoc - vláda sa rozhodla astronomicky navýšiť štátny dlh, ale na boj s pandémiou išlo z 12 miliárd minulý rok sotva 10%. Slovensko má dosť financií na plnohodnotné odškodnenie zamestnávateľov a živnostníkov.


Núdzový stav nemá svoje opodstatnenie - 23. februára navrhujeme zrušiť núdzový stav, skončiť s celoplošným testovaním a namiesto antigénových testov investovať čo najviac do PCR testov.


Plán obnovy a odolnosti je dôležitý nástroj na zlepšenie ekonomickej situácie Slovenska - ešte stále je čas zísť z cesty rozdeľovania finančných prostriedkov podľa politických percent, namiesto reálnych potrieb obyvateľstva. Chce to len schopného lídra a okrúhly stôl so všetkými relevantnými zástupcami miest a obcí, ako aj tripartity. Po pol roku všeobecných fráz o galaktických reformách je už naozaj čas prísť s konkrétnymi projektami, ktoré pomôžu nášmu priemyslu a vyvedú Slovensko z ekonomickej krízy.
https://www.facebook.com/robertficosk/videos/144604140837096


PONÚKAME KONŠTRUKTÍVNY PLÁN PRE ZLEPŠENIE SITUÁCIE NA SLOVENSKU Neschopnosť riadiť tento štát, chaos a boj vo vnútri koalície je to, čo najviac charakterizuje vládu I. Matoviča. Slovensko je, žiaľ, v rozklade, padá úroveň demokracie a vláda totálne zlyháva. Ľudia si po 10 mesiacoch vlády I. Matoviča želajú iný spôsob riadenia štátu, ten sa dá dosiahnuť len prostredníctvom referenda. Dnes som v diskusii o 5 minút 12 odprezentoval náš konštruktívny plán. Moratórium na koaličné politické vyjadrenia - vláda musí byť jednotná, ak má byť rešpektovaná občanmi. Koniec vyhrážkam samosprávam - mestám a obciam patrí obrovská vďaka, ale hlavne kľúčové miesto pri stole pri riešení pandémie. Efektívna pomoc - vláda sa rozhodla astronomicky navýšiť štátny dlh, ale na boj s pandémiou išlo z 12 miliárd minulý rok sotva 10%. Slovensko má dosť financií na plnohodnotné odškodnenie zamestnávateľov a živnostníkov. Núdzový stav nemá svoje opodstatnenie - 23. februára navrhujeme zrušiť núdzový stav, skončiť s celoplošným testovaním a namiesto antigénových testov investovať čo najviac do PCR testov. Plán obnovy a odolnosti je dôležitý nástroj na zlepšenie ekonomickej situácie Slovenska - ešte stále je čas zísť z cesty rozdeľovania finančných prostriedkov podľa politických percent, namiesto reálnych potrieb obyvateľstva. Chce to len schopného lídra a okrúhly stôl so všetkými relevantnými zástupcami miest a obcí, ako aj tripartity. Po pol roku všeobecných fráz o galaktických reformách je už naozaj čas prísť s konkrétnymi projektami, ktoré pomôžu nášmu priemyslu a vyvedú Slovensko z ekonomickej krízy. https://www.facebook.com/robertficosk/videos/144604140837096

Viete niekto ako spoľahlivo doručiť peticne hárky na referendum? Na adresu ci na nejaku kanceláriu v regiónoch?
Ďakujem


Viete niekto ako spoľahlivo doručiť peticne hárky na referendum? Na adresu ci na nejaku kanceláriu v regiónoch? Ďakujem

Viete niekto ako spoľahlivo doručiť peticne hárky

Pošli ich doporučene. Tak budeš mať istotu, že sa dostanú kam majú. Prípadne si to vieš aj sledovať na nete kde je tvoja zásielka.


[quote="pid:3745, uid:113"]Viete niekto ako spoľahlivo doručiť peticne hárky[/quote] Pošli ich doporučene. Tak budeš mať istotu, že sa dostanú kam majú. Prípadne si to vieš aj sledovať na nete kde je tvoja zásielka.

Viete niekto ako spoľahlivo doručiť peticne hárky na referendum? Na adresu ci na nejaku kanceláriu v regiónoch?


https://www.facebook.com/smersdpresovskykraj/posts/1060121734399406
ZBERNÉ MIESTA PETIČNÝCH HÁRKOV STRANY SMER - SD NA CELOM SLOVENSKU
602a5b2f7692b
602a5b2f89c2a
602a5b2fbb6b3
602a5b2fcf529


[quote="pid:3745, uid:113"]Viete niekto ako spoľahlivo doručiť peticne hárky na referendum? Na adresu ci na nejaku kanceláriu v regiónoch?[/quote] https://www.facebook.com/smersdpresovskykraj/posts/1060121734399406 ZBERNÉ MIESTA PETIČNÝCH HÁRKOV STRANY SMER - SD NA CELOM SLOVENSKU ![602a5b2f7692b](serve/attachment&path=602a5b2f7692b) ![602a5b2f89c2a](serve/attachment&path=602a5b2f89c2a) ![602a5b2fbb6b3](serve/attachment&path=602a5b2fbb6b3) ![602a5b2fcf529](serve/attachment&path=602a5b2fcf529)

Tlačová beseda predstaviteľov strany SMER - SD na tému: Akt poníženia Slovenska
https://www.youtube.com/watch?v=l6MyhpJKbZ0


Myslím, že dnes toho povedal viac než dosť..Napr. ako nás vníma zahraničie a, že vedia čo sa tu deje....aj to ako sa falšujú čísla plandémie....a tiež o smiešnej prísahe Lipšica na vernosť Slovenskej republiky a hajenia v jej zaujmoch....pričom kedysi bol proti vzniku SR. A zaujalo ma aj to, že chcu túto TB preložiť do anglického jazyka a do menších( asi rozkuskovaných) videí, ktoré poskytnú svetu......ako to myslel?-----nie je prílišné poukazovanie zahraničiu ako sa nám tu vodí to, čo nechceme?...aby sem strkali nos cudzie štáty pod rúškom pomoci?....alebo naozaj tu pomoc v inom zmysle potrebujeme...pomoc zvonka .
dve otázky novinárov samozrejme od veci, aj keď tá druhá bola zaujmavá, lebo všetci vieme, že NAKA ktorú Fico vytvoril, žiaľ teraz valcuje.....a nie len jeho spoločníkov...vid Blaha....To čo malo slúžiť ako nástroj pre dobro veci....dnes nemilosrdne kosí aj politických funkcionárov.


Tlačová beseda predstaviteľov strany SMER - SD na tému: Akt poníženia Slovenska https://www.youtube.com/watch?v=l6MyhpJKbZ0 Myslím, že dnes toho povedal viac než dosť..Napr. ako nás vníma zahraničie a, že vedia čo sa tu deje....aj to ako sa falšujú čísla plandémie....a tiež o smiešnej prísahe Lipšica na vernosť Slovenskej republiky a hajenia v jej zaujmoch....pričom kedysi bol proti vzniku SR. A zaujalo ma aj to, že chcu túto TB preložiť do anglického jazyka a do menších( asi rozkuskovaných) videí, ktoré poskytnú svetu......ako to myslel?-----nie je prílišné poukazovanie zahraničiu ako sa nám tu vodí to, čo nechceme?...aby sem strkali nos cudzie štáty pod rúškom pomoci?....alebo naozaj tu pomoc v inom zmysle potrebujeme...pomoc zvonka . dve otázky novinárov samozrejme od veci, aj keď tá druhá bola zaujmavá, lebo všetci vieme, že NAKA ktorú Fico vytvoril, žiaľ teraz valcuje.....a nie len jeho spoločníkov...vid Blaha....To čo malo slúžiť ako nástroj pre dobro veci....dnes nemilosrdne kosí aj politických funkcionárov.

A zaujalo ma aj to, že chcu túto TB preložiť do anglického jazyka a do menších( asi rozkuskovaných) videí, ktoré poskytnú svetu......ako to myslel?-----nie je prílišné poukazovanie zahraničiu ako sa nám tu vodí to, čo nechceme?


aj mna to zaujalo, ale na druhej strane, zahranicie velmi dobre vie, co sa tu deje a takto mozu poukazat na ich dvojite a trojite kilometre.


Co sa tyka novinarov, kolko ich vlastne bolo? Padli 2 otazky, jedna totalne od veci. Niekto niekde spominal, ze uz na ich tlacovky novinari nechodia (SME, N...) ale overit sa to da len tazko, ak ich nevidime. Pravda davala priamy prenos, takze predpokladam, ze tam niekto od nich bol.


[quote="pid:3802, uid:17"]A zaujalo ma aj to, že chcu túto TB preložiť do anglického jazyka a do menších( asi rozkuskovaných) videí, ktoré poskytnú svetu......ako to myslel?-----nie je prílišné poukazovanie zahraničiu ako sa nám tu vodí to, čo nechceme?[/quote] aj mna to zaujalo, ale na druhej strane, zahranicie velmi dobre vie, co sa tu deje a takto mozu poukazat na ich dvojite a trojite kilometre. Co sa tyka novinarov, kolko ich vlastne bolo? Padli 2 otazky, jedna totalne od veci. Niekto niekde spominal, ze uz na ich tlacovky novinari nechodia (SME, N...) ale overit sa to da len tazko, ak ich nevidime. Pravda davala priamy prenos, takze predpokladam, ze tam niekto od nich bol.

https://www.facebook.com/robertficosk/posts/1624453827738633
ROBERT FICO
Už chápem, prečo opäť dala Matovičova zločinecká organizácia pokyn na vylievanie špiny na nebohého generála./video/


https://www.facebook.com/robertficosk/posts/1624453827738633 ROBERT FICO Už chápem, prečo opäť dala Matovičova zločinecká organizácia pokyn na vylievanie špiny na nebohého generála./video/

Dnes o 15:00 naživo odvysielame tlačovú konferenciu strany SMER - SD k téme: Keď nejde o život a peniaze, nejde o nič!


https://www.facebook.com/watch/live/?v=2579135709052023&ref=notif¬if_id=1613570888486645¬if_t=live_video


Dnes o 15:00 naživo odvysielame tlačovú konferenciu strany SMER - SD k téme: Keď nejde o život a peniaze, nejde o nič! https://www.facebook.com/watch/live/?v=2579135709052023&ref=notif&notif_id=1613570888486645&notif_t=live_video
Upravené 17. 2. 2021 o 15:14

SMER - SD je principiálne za trest prepadnutia majetku. Matovič dobre vie, prečo celý svoj majetok prepísal na pani Paulínku...


https://www.facebook.com/robertficosk/videos/873480523454692


SMER - SD je principiálne za trest prepadnutia majetku. Matovič dobre vie, prečo celý svoj majetok prepísal na pani Paulínku... https://www.facebook.com/robertficosk/videos/873480523454692
Upravené 19. 2. 2021 o 14:00

Nemam to moc kam inam dat: https://www.aktuality.sk/clanok/866473/na-policajnom-prezidiu-vypoveda-fico-nechcel-povedat-k-akej-kauze/


A jeho právnik je Kaliňák?


[quote="pid:4091, uid:10"]Nemam to moc kam inam dat: https://www.aktuality.sk/clanok/866473/na-policajnom-prezidiu-vypoveda-fico-nechcel-povedat-k-akej-kauze/[/quote] A jeho právnik je Kaliňák?

Moderátor

Je to v kauze so Žigom....jednalo sa o podplacanie z ktoreho je Ž. Obvinený...za Gabčikovo
https://www.cas.sk/clanok/1090221/v-bratislave-sa-deju-veci-robert-fico-vypoveda-na-naka-neodpustil-si-stiplave-slova/


Je to v kauze so Žigom....jednalo sa o podplacanie z ktoreho je Ž. Obvinený...za Gabčikovo https://www.cas.sk/clanok/1090221/v-bratislave-sa-deju-veci-robert-fico-vypoveda-na-naka-neodpustil-si-stiplave-slova/
Upravené 18. 2. 2021 o 16:13

19.2.2021 - Tlačovka k SPUTNIKU


https://www.facebook.com/watch/live/?v=948499495897814&ref=notif¬if_id=1613727248102003¬if_t=live_video


Fico: Po tomto rozhodnutí s vakcínou Sputnik V táto Matovičova vláda definitívne končí


Zablokovanie dovozu ruskej vakcíny Sputnik V stranou Za ľudí vo vláde zdvihlo vlnu veľkej nevôle prakticky na celom Slovensku. Na celú situáciu zareagovala aj opozičná strana Smer-SD, ktorá vidí ako hlavný dôvod protiruský postoj nielen samotnej ministerky Remišovej, ale celej vlády.


„To, čo urobila vláda na svojim včerajšom zasadnutí je nielen protiruský, ale aj protislovenský postoj, ktorý navyše môže v budúcnosti ohroziť záujmy nášho štátu,“ konštatoval predseda Smeru-SD Robert Fico. „Musí tu platiť medzinárodné právo, ale aj suverenita Slovenska a ochrana našich záujmov, čo neschválením nákupu ruskej vakcíny včera skončilo,“ povedal Fico.


„Vedia, že keď vyjdú v ústrety USA a veľkým európskym štátom, tak tie nám dajú pokoj a vláda na čele s podvodníkom, kriminálnikom, plagiátorom, ktorý získal na kúpe testov obrovské peniaze, ale aj mafiánom či súdne trestaným a dnes aj podvodníkom špeciálnym prokurátorom, tak tí im dajú pokoj a oni si budú môcť beztrestne robiť čo len chcú,“ pridáva Fico.


https://www.hlavnydennik.sk/2021/02/19/fico-po-tomto-rozhodnuti-s-vakcinou-sputnik-v-tato-matovicova-vlada-definitivne-konci/


19.2.2021 - Tlačovka k SPUTNIKU https://www.facebook.com/watch/live/?v=948499495897814&ref=notif&notif_id=1613727248102003&notif_t=live_video **Fico: Po tomto rozhodnutí s vakcínou Sputnik V táto Matovičova vláda definitívne končí** Zablokovanie dovozu ruskej vakcíny Sputnik V stranou Za ľudí vo vláde zdvihlo vlnu veľkej nevôle prakticky na celom Slovensku. Na celú situáciu zareagovala aj opozičná strana Smer-SD, ktorá vidí ako hlavný dôvod protiruský postoj nielen samotnej ministerky Remišovej, ale celej vlády. „To, čo urobila vláda na svojim včerajšom zasadnutí je nielen protiruský, ale aj protislovenský postoj, ktorý navyše môže v budúcnosti ohroziť záujmy nášho štátu,“ konštatoval predseda Smeru-SD Robert Fico. „Musí tu platiť medzinárodné právo, ale aj suverenita Slovenska a ochrana našich záujmov, čo neschválením nákupu ruskej vakcíny včera skončilo,“ povedal Fico. „Vedia, že keď vyjdú v ústrety USA a veľkým európskym štátom, tak tie nám dajú pokoj a vláda na čele s podvodníkom, kriminálnikom, plagiátorom, ktorý získal na kúpe testov obrovské peniaze, ale aj mafiánom či súdne trestaným a dnes aj podvodníkom špeciálnym prokurátorom, tak tí im dajú pokoj a oni si budú môcť beztrestne robiť čo len chcú,“ pridáva Fico. https://www.hlavnydennik.sk/2021/02/19/fico-po-tomto-rozhodnuti-s-vakcinou-sputnik-v-tato-matovicova-vlada-definitivne-konci/
Upravené 19. 2. 2021 o 14:00

MATOVIČOVA VLÁDA NESIE PLNÚ ZODPOVEDNOSŤ


Toto nie je len o stave nemocníc. Toto je o manažovaní vlády, manažovaní pandémie, o hľadaní riešení. S pandémiou sa bojuje pred nemocnicami. Vitamínové balíčky mali byť už dávno realitou... ale aj o hádkach koalície a o Sputniku... tu je zostrih z relácie Sobotné dialógy


https://www.facebook.com/richardtakac2018/videos/2956190531319439


MATOVIČOVA VLÁDA NESIE PLNÚ ZODPOVEDNOSŤ Toto nie je len o stave nemocníc. Toto je o manažovaní vlády, manažovaní pandémie, o hľadaní riešení. S pandémiou sa bojuje pred nemocnicami. Vitamínové balíčky mali byť už dávno realitou... ale aj o hádkach koalície a o Sputniku... tu je zostrih z relácie Sobotné dialógy https://www.facebook.com/richardtakac2018/videos/2956190531319439

Blaha:


Ľuboš Blaha na TA3 kritizuje núdzový stav a Matovičovu vládu
Takto som nakladal Matovičovej vláde na TA3... Pozrite si krátky zostrih... Nezaslúžia si žiadne zľutovanie, majú na svedomí tisíce ľudí a kompletný rozvrat Slovenska... Zobrali nám slobodu, zobrali nám živobytie, zobrali nám nádej... A smejú sa nám do tvárí... Už sa im to kráti - veru neskončia dobre... Krásny deň, priatelia!


https://www.facebook.com/LBlaha/videos/526154055029617


Blaha: Ľuboš Blaha na TA3 kritizuje núdzový stav a Matovičovu vládu Takto som nakladal Matovičovej vláde na TA3... Pozrite si krátky zostrih... Nezaslúžia si žiadne zľutovanie, majú na svedomí tisíce ľudí a kompletný rozvrat Slovenska... Zobrali nám slobodu, zobrali nám živobytie, zobrali nám nádej... A smejú sa nám do tvárí... Už sa im to kráti - veru neskončia dobre... Krásny deň, priatelia! https://www.facebook.com/LBlaha/videos/526154055029617

Ja, a nielen ja, ale aj kolegovia si myslia, že núdzový stav nateraz zrušia.
Jednoduchý dôvod - budúci týždeň má prázdniny Blava. Oravské deti lyžovať nemôžu, užívať si prázdniny nemôžu, no keď príde na rad BA, všetko sa vyrieši. Podobne si to poohybali aj pri spajdlovani.


Ja, a nielen ja, ale aj kolegovia si myslia, že núdzový stav nateraz zrušia. Jednoduchý dôvod - budúci týždeň má prázdniny Blava. Oravské deti lyžovať nemôžu, užívať si prázdniny nemôžu, no keď príde na rad BA, všetko sa vyrieši. Podobne si to poohybali aj pri spajdlovani.

plán obnovy od strany HLAS ....
HLAS - sociálna demokracia
15 min ·
PLÁN OBNOVY PRE SLOVENSKO


HLAS – sociálna demokracia predstavuje vlastný koncept Plánu obnovy. Je to ucelená realistická vízia rozvoja Slovenska po pandémii. Pre nás ako sociálnych demokratov je veľmi dôležité, aby Plán obnovy obsahoval aj tretí pilier (okrem zeleného a digitálneho) – spoločenskú solidaritu. Kvalitu života totiž zďaleka nie je možné hodnotiť iba na základe ekonomických ukazovateľov. Komplexná premena spoločnosti vyžaduje aj dôsledné presadzovanie sociálno-demokratických hodnôt, s dôrazom na vymanenie sa z pasce stredného príjmu, s podporou rovnosti príležitostí pre všetkých, alebo s podporou domácich podnikov s inovatívnym profilom na lokálnej a regionálnej úrovni.Slovensko budúcnosti musí byť totiž Slovenskom kvalitného života a ľudskej dôstojnosti.


https://www.facebook.com/HlasSocialnaDemokracia/photos/a.120876439673864/239837454444428


a zase ta inklúzia...šlak aby to trafil.....!!!


plán obnovy od strany HLAS .... HLAS - sociálna demokracia 15 min · PLÁN OBNOVY PRE SLOVENSKO HLAS – sociálna demokracia predstavuje vlastný koncept Plánu obnovy. Je to ucelená realistická vízia rozvoja Slovenska po pandémii. Pre nás ako sociálnych demokratov je veľmi dôležité, aby Plán obnovy obsahoval aj tretí pilier (okrem zeleného a digitálneho) – spoločenskú solidaritu. Kvalitu života totiž zďaleka nie je možné hodnotiť iba na základe ekonomických ukazovateľov. Komplexná premena spoločnosti vyžaduje aj dôsledné presadzovanie sociálno-demokratických hodnôt, s dôrazom na vymanenie sa z pasce stredného príjmu, s podporou rovnosti príležitostí pre všetkých, alebo s podporou domácich podnikov s inovatívnym profilom na lokálnej a regionálnej úrovni.Slovensko budúcnosti musí byť totiž Slovenskom kvalitného života a ľudskej dôstojnosti. https://www.facebook.com/HlasSocialnaDemokracia/photos/a.120876439673864/239837454444428 a zase ta inklúzia...šlak aby to trafil.....!!!

ale vsak to su ken kydy....nic poriadne konkretne....a ako hovoris inkluzia musi byt:-)


ale vsak to su ken kydy....nic poriadne konkretne....a ako hovoris inkluzia musi byt:-)

B. SUSKO: NÚDZOVÝ STAV SÁM O SEBE NIČ NERIEŠI, POTREBUJEME POZNAŤ KONKRÉTNE OPATRENIA
I. Matovič sa vysmieva svojim vlastným opatreniam, lebo celoplošné testovanie zvyšuje mobilitu, ľudia sa zhromažďujú na konkrétnych miestach a núdzový stav so zákazom vychádzania je tak úplne zbytočný. Od vlády I. Matoviča v parlamente vidíme len požiadavku na predĺženie núdzového stavu, no nedostali sme žiadny návrh konkrétnych opatrení na riešenie zlej epidemiologickej a ekonomickej situácie. Nie je pri tom pravda, že opatrenia sú dostatočné. Prevencia je nulová a o pacientov sa po pozitívnom teste štát nestará. V zahraničí zvyknú ľudia obdržať napr. balíček liekov a vitamínov, ktoré pomáhajú. Je znepokujúce, že napriek tohtotýždňovým opakovaným stretnutiam odborníkov s premiérom I. Matovičom, sa verejnosť nedozvedela o žiadnych zmysluplných záveroch týchto stretnutí.


https://www.facebook.com/smersd/videos/232210035306605


ANNUS HORIBILIS
Rok vládnutia I. Matoviča bol plný neprofesionality, ohavností, zlodejstva, porušovania demokracie a demontáže právneho štátu. Z návrhu na predĺženie núdzového stavu vyplýva, že ho chcú predlžovať opakovane a to až do momentu, kým nebude zaočkovaných 60 – 80 % ľudí. Zaočkovanosť je ale veľmi nízka, vakcín je málo a na núdzový stav tak budeme odkázaní minimálne ďalší rok. Prejavom ich amaterizmu je aj plán obnovy, ktorý si delia ako korisť na základe volebných výsledkov a evidentne ignorujú potreby jednotlivých odvetví, napr. cestovného ruchu. 6 miliárd eur z plánu obnovy je reálne ohrozených, lebo vláda nemá žiadny dokument, ktorý by predložila na verejnú a odbornú diskusiu, no čo je ešte horšie, oni ani len nie sú schopní viesť takýto typ diskusie.


https://www.facebook.com/robertficosk/videos/155134913011070


B. SUSKO: NÚDZOVÝ STAV SÁM O SEBE NIČ NERIEŠI, POTREBUJEME POZNAŤ KONKRÉTNE OPATRENIA I. Matovič sa vysmieva svojim vlastným opatreniam, lebo celoplošné testovanie zvyšuje mobilitu, ľudia sa zhromažďujú na konkrétnych miestach a núdzový stav so zákazom vychádzania je tak úplne zbytočný. Od vlády I. Matoviča v parlamente vidíme len požiadavku na predĺženie núdzového stavu, no nedostali sme žiadny návrh konkrétnych opatrení na riešenie zlej epidemiologickej a ekonomickej situácie. Nie je pri tom pravda, že opatrenia sú dostatočné. Prevencia je nulová a o pacientov sa po pozitívnom teste štát nestará. V zahraničí zvyknú ľudia obdržať napr. balíček liekov a vitamínov, ktoré pomáhajú. Je znepokujúce, že napriek tohtotýždňovým opakovaným stretnutiam odborníkov s premiérom I. Matovičom, sa verejnosť nedozvedela o žiadnych zmysluplných záveroch týchto stretnutí. https://www.facebook.com/smersd/videos/232210035306605 ANNUS HORIBILIS Rok vládnutia I. Matoviča bol plný neprofesionality, ohavností, zlodejstva, porušovania demokracie a demontáže právneho štátu. Z návrhu na predĺženie núdzového stavu vyplýva, že ho chcú predlžovať opakovane a to až do momentu, kým nebude zaočkovaných 60 – 80 % ľudí. Zaočkovanosť je ale veľmi nízka, vakcín je málo a na núdzový stav tak budeme odkázaní minimálne ďalší rok. Prejavom ich amaterizmu je aj plán obnovy, ktorý si delia ako korisť na základe volebných výsledkov a evidentne ignorujú potreby jednotlivých odvetví, napr. cestovného ruchu. 6 miliárd eur z plánu obnovy je reálne ohrozených, lebo vláda nemá žiadny dokument, ktorý by predložila na verejnú a odbornú diskusiu, no čo je ešte horšie, oni ani len nie sú schopní viesť takýto typ diskusie. https://www.facebook.com/robertficosk/videos/155134913011070
Upravené 26. 2. 2021 o 19:04

28.2.2021 VLÁDA SA MUSÍ PRESTÁŤ HRAŤ S NÚDZOVÝM STAVOM AKO S POLITICKÝM NÁSTROJOM
Všetci na Slovensku vedia, že núdzový stav nefunguje. Ľudia nerešpektujú vládu I. Matoviča, ktorá stratila všetku svoju autoritu a ktorá robí deň čo deň kroky proti svojim občanom. Núdzový stav je tak potrebný iba z politických dôvodov a kvôli strachu z vlastných občanov. Potrebujú ho iba na svoje politické prežitie. Vyzývam vládu I. Matovica, aby sa konečne začala venovať starostlivosti o občanov a ich zdravie. Ľudia musia mať možnosť dostupnosti a výberu zo všetkých dostupných vakcín a liekov. V momentálnej situácii je úlohou vlády zabezpečiť tieto lieky a vakcíny proti koronavírusu od výrobcov tak zo západu, ako aj z východu. Vládne nedôstojné divadlo, keď jeden zvaľuje vinu na druhého musí prestať, lebo za to platíme najvyššiu cenu - ľudskými životmi.


https://www.facebook.com/smersd/videos/869985267069275


28.2.2021 VLÁDA SA MUSÍ PRESTÁŤ HRAŤ S NÚDZOVÝM STAVOM AKO S POLITICKÝM NÁSTROJOM Všetci na Slovensku vedia, že núdzový stav nefunguje. Ľudia nerešpektujú vládu I. Matoviča, ktorá stratila všetku svoju autoritu a ktorá robí deň čo deň kroky proti svojim občanom. Núdzový stav je tak potrebný iba z politických dôvodov a kvôli strachu z vlastných občanov. Potrebujú ho iba na svoje politické prežitie. Vyzývam vládu I. Matovica, aby sa konečne začala venovať starostlivosti o občanov a ich zdravie. Ľudia musia mať možnosť dostupnosti a výberu zo všetkých dostupných vakcín a liekov. V momentálnej situácii je úlohou vlády zabezpečiť tieto lieky a vakcíny proti koronavírusu od výrobcov tak zo západu, ako aj z východu. Vládne nedôstojné divadlo, keď jeden zvaľuje vinu na druhého musí prestať, lebo za to platíme najvyššiu cenu - ľudskými životmi. https://www.facebook.com/smersd/videos/869985267069275

1.3.2021
Juraj Blanár: ĽUDIA UMIERAJÚ A VLÁDA I. MATOVIČA JE NESCHOPNÁ PONÚKAŤ KONKRÉTNE RIEŠENIA Z KRITICKEJ SITUÁCIE
Premiér I. Matovič a jednotliví ministri sa zbavujú zodpovednosti, pričom sa oháňajú napĺňaním ich volebného programu. Na ten sa im však ľudia, ktorí majú v súčasnosti obrovské životné problémy, môžu vykašľať. Je potrebné hovoriť o konkrétnej ceste zo zlej situácie. Vláda má sprísniť režim na hraniciach, začať poriadne trasovať a poskytnúť vitamíny a lieky všetkým ľuďom, ktorí majú záujem o účinnú prevenciu a liečbu. Nutné je taktiež ihneď zastaviť plošné testovanie, ktoré od novembra naštartovalo rapídny nárast krivky nakazených. Vakcinácia má žalostne pomalé tempo a to aj preto, že vláda odmieta nakúpiť vakcínu Sputnik V. Je veľmi pravdepodobné, že ľudské práva budú, čitajúc posledný návrh núdzového stavu, obmedzované až do konca tohto volebného obdobia.


https://www.facebook.com/smersd/videos/905312896890484


1.3.2021 Juraj Blanár: ĽUDIA UMIERAJÚ A VLÁDA I. MATOVIČA JE NESCHOPNÁ PONÚKAŤ KONKRÉTNE RIEŠENIA Z KRITICKEJ SITUÁCIE Premiér I. Matovič a jednotliví ministri sa zbavujú zodpovednosti, pričom sa oháňajú napĺňaním ich volebného programu. Na ten sa im však ľudia, ktorí majú v súčasnosti obrovské životné problémy, môžu vykašľať. Je potrebné hovoriť o konkrétnej ceste zo zlej situácie. Vláda má sprísniť režim na hraniciach, začať poriadne trasovať a poskytnúť vitamíny a lieky všetkým ľuďom, ktorí majú záujem o účinnú prevenciu a liečbu. Nutné je taktiež ihneď zastaviť plošné testovanie, ktoré od novembra naštartovalo rapídny nárast krivky nakazených. Vakcinácia má žalostne pomalé tempo a to aj preto, že vláda odmieta nakúpiť vakcínu Sputnik V. Je veľmi pravdepodobné, že ľudské práva budú, čitajúc posledný návrh núdzového stavu, obmedzované až do konca tohto volebného obdobia. https://www.facebook.com/smersd/videos/905312896890484

pre tých čo nemajú fb
Kaviarenski liberálni povaľači teraz dobre počúvajte!
https://www.youtube.com/watch?v=ZeK-ek5npE0


Kaviarenski liberálni povaľači teraz dobre počúvajte!


pre tých čo nemajú fb Kaviarenski liberálni povaľači teraz dobre počúvajte! https://www.youtube.com/watch?v=ZeK-ek5npE0 Kaviarenski liberálni povaľači teraz dobre počúvajte!

MINISTERKA KOLÍKOVÁ KLAMALA, KEĎ MA OBVINILA ZO LŽI
Keď som v diskusnej relácii upozornil ministerku Kolíkovu, že v čase, kedy denne umiera na Slovensku stovka ľudí a mnohí sa dostávajú do existenčných problémov, rieši zmenu súdnej mapy za 320 miliónov eur, čo je v prepočte 10 miliárd korún, obvinila ma, že klamem. Pritom som len citoval jej vlastnú dôvodovú správu k tomuto zákonu. V tejto relácii sa nepripravená ministerka Kolíková tak zhodila, že je to vyslovene "na uterák".


https://www.facebook.com/robertficosk/videos/948140342593289


MINISTERKA KOLÍKOVÁ KLAMALA, KEĎ MA OBVINILA ZO LŽI Keď som v diskusnej relácii upozornil ministerku Kolíkovu, že v čase, kedy denne umiera na Slovensku stovka ľudí a mnohí sa dostávajú do existenčných problémov, rieši zmenu súdnej mapy za 320 miliónov eur, čo je v prepočte 10 miliárd korún, obvinila ma, že klamem. Pritom som len citoval jej vlastnú dôvodovú správu k tomuto zákonu. V tejto relácii sa nepripravená ministerka Kolíková tak zhodila, že je to vyslovene "na uterák". https://www.facebook.com/robertficosk/videos/948140342593289

Kaviarenski liberálni povaľači

to, čo ešte pred pár rokmi bolo takmer nemožné a dokonca spôsobilo prvý výraznejší odchod zo Smeru (Zala a spol.) je ozvučenie: liberalizmus = fašizmus. Nateraz sa mi to vidí ako pozitívny trend, a to, že liberalizmus zabíja, sa dostáva do povedomia stále viac.
(jediné potenciálne riziko vidím v niečom ako devalvácia pojmu "fašizmus". Aj preto pojem liberalizmus musí dostať trošku inú "náplň" - je to totiž ešte omnoho horšie ako Veličkova, hoci geniálne "jednoduchá" definícia v zmysle systému nenávidiaceho človeka. Je v tom čosi viac: je to rozsiahlejšie spektrum zla.)


[quote="pid:5376, uid:17"]Kaviarenski liberálni povaľači[/quote] to, čo ešte pred pár rokmi bolo takmer nemožné a dokonca spôsobilo prvý výraznejší odchod zo Smeru (Zala a spol.) je ozvučenie: liberalizmus = fašizmus. Nateraz sa mi to vidí ako pozitívny trend, a to, že liberalizmus zabíja, sa dostáva do povedomia stále viac. (jediné potenciálne riziko vidím v niečom ako devalvácia pojmu "fašizmus". Aj preto pojem liberalizmus musí dostať trošku inú "náplň" - je to totiž ešte omnoho horšie ako Veličkova, hoci geniálne "jednoduchá" definícia v zmysle systému nenávidiaceho človeka. Je v tom čosi viac: je to rozsiahlejšie spektrum zla.)

Ficová strategická hra.... ukázať ľuďom, že Matovlade vôbec nejde o zdravie národa....ak si spomínate, Matel nedávno na nejakej TB povedal, že parafrázujem: "podme spolupracovať, podme zachraniť životy"...oslovil opoziciu aj koaliciu a Fico mu dnes išiel na ruku...využil to, lebo vie, že nič také sa nestane.... odpis v priamom prenose


Ficová strategická hra.... ukázať ľuďom, že Matovlade vôbec nejde o zdravie národa....ak si spomínate, Matel nedávno na nejakej TB povedal, že parafrázujem: "podme spolupracovať, podme zachraniť životy"...oslovil opoziciu aj koaliciu a Fico mu dnes išiel na ruku...využil to, lebo vie, že nič také sa nestane.... odpis v priamom prenose

Aj preto pojem liberalizmus musí dostať trošku inú "náplň" - je to totiž ešte omnoho horšie ako Veličkova, hoci geniálne "jednoduchá" definícia v zmysle systému nenávidiaceho človeka. Je v tom čosi viac: je to rozsiahlejšie spektrum zla.)


Bolo by dobre vyuzit to, ako mociar znepriatelil Stalina obcanom a zacat ho pravidelne a verejne nazyvat KULT LIBERALNEKO FASIZMU.


[quote="pid:5450, uid:139"]Aj preto pojem liberalizmus musí dostať trošku inú "náplň" - je to totiž ešte omnoho horšie ako Veličkova, hoci geniálne "jednoduchá" definícia v zmysle systému nenávidiaceho človeka. Je v tom čosi viac: je to rozsiahlejšie spektrum zla.)[/quote] Bolo by dobre vyuzit to, ako mociar znepriatelil Stalina obcanom a zacat ho pravidelne a verejne nazyvat KULT LIBERALNEKO FASIZMU.

STANOVISKO K AKTUÁLNEJ SITUÁCII
Sledujúc to, čo vystrája Matovičova koalícia v čase, keď nám denne zomiera viac ako 100 ľudí na covid, je čistá tragédia. To sa už nedá ani komentovať.
História sa opakuje a niektorí vládni politici ani po 10 rokoch mentálne nevyzreli, práve naopak. Navyše, dokázali strhnúť aj svojich koaličných partnerov a stali sa nebezpečnými pre celú našu krajinu.


STANOVISKO K AKTUÁLNEJ SITUÁCII Sledujúc to, čo vystrája Matovičova koalícia v čase, keď nám denne zomiera viac ako 100 ľudí na covid, je čistá tragédia. To sa už nedá ani komentovať. História sa opakuje a niektorí vládni politici ani po 10 rokoch mentálne nevyzreli, práve naopak. Navyše, dokázali strhnúť aj svojich koaličných partnerov a stali sa nebezpečnými pre celú našu krajinu.

Som teraz zvedavý, čo urobí tá bezcitná ženská na ministerstve spravodlivosti, ktorá otvorene klamala o pľúcnej ventilácii.
Som teraz zvedavý, čo urobí tá bezcitná ženská na ministerstve spravodlivosti, ktorá otvorene klamala o pľúcnej ventilácii.


https://www.facebook.com/robertficosk/videos/185683259656831


Som teraz zvedavý, čo urobí tá bezcitná ženská na ministerstve spravodlivosti, ktorá otvorene klamala o pľúcnej ventilácii. Som teraz zvedavý, čo urobí tá bezcitná ženská na ministerstve spravodlivosti, ktorá otvorene klamala o pľúcnej ventilácii. https://www.facebook.com/robertficosk/videos/185683259656831

Čo teraz urobí bezcitná ženská na min. spravodlivosti, ktorá otvorene klamala o pľúcnej ventilácii?
https://www.youtube.com/watch?v=JikxHOIOtcA


Čo teraz urobí bezcitná ženská na min. spravodlivosti, ktorá otvorene klamala o pľúcnej ventilácii? https://www.youtube.com/watch?v=JikxHOIOtcA

J. BLANÁR: VLÁDA SA LEN HÁDA
Namiesto toho, aby vláda riešila aktuálnu pandemickú situáciu, tak každý deň počúvame len jej škriepky, ktoré komplikujú celkovú situáciu, zaťažujú ľudí, ktorí očakávajú od vládnych predstaviteľov pomoc a tá stále neprichádza. Keď už teda nastala táto situácia, je nepochopiteľné, prečo sa to nerieši ihneď, ale rozhodnutie - čo bude s rozhádanou koalíciou - odkladajú na budúci týždeň.


https://www.facebook.com/smersd/videos/1855548841264845


J. BLANÁR: VLÁDA SA LEN HÁDA Namiesto toho, aby vláda riešila aktuálnu pandemickú situáciu, tak každý deň počúvame len jej škriepky, ktoré komplikujú celkovú situáciu, zaťažujú ľudí, ktorí očakávajú od vládnych predstaviteľov pomoc a tá stále neprichádza. Keď už teda nastala táto situácia, je nepochopiteľné, prečo sa to nerieši ihneď, ale rozhodnutie - čo bude s rozhádanou koalíciou - odkladajú na budúci týždeň. https://www.facebook.com/smersd/videos/1855548841264845

Vláda sa rozpadáva a preto nastupuje inkvizítor Lipšic, aby zachránil matovičovu podlú agendu kriminalizácie opozície.


https://www.facebook.com/robertficosk/videos/152019703433520


Vláda sa rozpadáva a preto nastupuje inkvizítor Lipšic, aby zachránil matovičovu podlú agendu kriminalizácie opozície. https://www.facebook.com/robertficosk/videos/152019703433520

Tlačová konferencia na tému: Dočká sa R. Kaliňák ospravedlnenia médií kvôli kauze únosu Vietnamca?
Monička dostala naložené.


https://www.youtube.com/watch?v=Smg3VQmObPY


Tlačová konferencia na tému: Dočká sa R. Kaliňák ospravedlnenia médií kvôli kauze únosu Vietnamca? Monička dostala naložené. https://www.youtube.com/watch?v=Smg3VQmObPY
Upravené 8. 3. 2021 o 14:42

J. BLANÁR: TLAK NA KONIEC MATOVIČOVEJ VLÁDY IDE OD OBČANOV
Vláda I. Matoviča ohrozuje občanov celoplošným testovaním, ktoré musí okamžite skončiť. Minister obrany J. Naď do toho namočil dokonca aj armádu, ktorá bola zapojená protiústavne bez vedomia prezidentky a následkom toho bolo nakazenie mnohých vojakov. Ak si vláda ešte stále neuvedomila, že je čas odísť, mal by sa ísť I. Matovič prejsť medzi ľudí a snáď pochopí, že tlak na koniec tejto vlády a predčasné voľby ide v prvom rade zospodu, teda od občanov.


https://www.facebook.com/smersd/videos/1023221048086643


J. BLANÁR: TLAK NA KONIEC MATOVIČOVEJ VLÁDY IDE OD OBČANOV Vláda I. Matoviča ohrozuje občanov celoplošným testovaním, ktoré musí okamžite skončiť. Minister obrany J. Naď do toho namočil dokonca aj armádu, ktorá bola zapojená protiústavne bez vedomia prezidentky a následkom toho bolo nakazenie mnohých vojakov. Ak si vláda ešte stále neuvedomila, že je čas odísť, mal by sa ísť I. Matovič prejsť medzi ľudí a snáď pochopí, že tlak na koniec tejto vlády a predčasné voľby ide v prvom rade zospodu, teda od občanov. https://www.facebook.com/smersd/videos/1023221048086643

ĽAVICOVÉ SPRÁVY XXIII. - FIASKO S OČKOVANÍM, PLÁN PREMÁRNENÝCH PRÍLEŽITOSTI A BUDÍČEK PRE FARMÁROV!


https://www.facebook.com/smersd/videos/136518334961984


ĽAVICOVÉ SPRÁVY XXIII. - FIASKO S OČKOVANÍM, PLÁN PREMÁRNENÝCH PRÍLEŽITOSTI A BUDÍČEK PRE FARMÁROV! https://www.facebook.com/smersd/videos/136518334961984

Richard Takáč - poslanec NR SR: POĽNOHOSPODÁRI A POTRAVINÁRI SA OD VLÁDY DOČKALI JEDNEJ VEĽKEJ NULY
Tvrdo pracujúci ľudia v oblasti pôdohospodárstva boli dlho v očakávaní pomoci od vlády. Pandémia ich nezastavila a dennodenne pracujú, aj keď túto pomoc veľmi potrebujú pre svoje prežitie. Minister Mičovský sľuboval najprv 2,4 mld. eur, potom 1 mld. eur a výsledkom je nakoniec nulová pomoc v rámci plánu obnovy. Ak by si minister Mičovský stál za svojimi slovami, už by nebol ministrom. Potravinová bezpečnosť a sebestačnosť naviac vládu absolútne nezaujíma. Minister financií Heger má pri tom všetkom odvahu rozprávať, že pôdohospodárstvo má dosť peňazí. Páni ministri, zobuďte sa konečne do horkej reality, ktorú ste vytvorili!


https://www.facebook.com/smersd/videos/440495640596560


Richard Takáč - poslanec NR SR: POĽNOHOSPODÁRI A POTRAVINÁRI SA OD VLÁDY DOČKALI JEDNEJ VEĽKEJ NULY Tvrdo pracujúci ľudia v oblasti pôdohospodárstva boli dlho v očakávaní pomoci od vlády. Pandémia ich nezastavila a dennodenne pracujú, aj keď túto pomoc veľmi potrebujú pre svoje prežitie. Minister Mičovský sľuboval najprv 2,4 mld. eur, potom 1 mld. eur a výsledkom je nakoniec nulová pomoc v rámci plánu obnovy. Ak by si minister Mičovský stál za svojimi slovami, už by nebol ministrom. Potravinová bezpečnosť a sebestačnosť naviac vládu absolútne nezaujíma. Minister financií Heger má pri tom všetkom odvahu rozprávať, že pôdohospodárstvo má dosť peňazí. Páni ministri, zobuďte sa konečne do horkej reality, ktorú ste vytvorili! https://www.facebook.com/smersd/videos/440495640596560

Fico:


ČO SA DNES SLOVENSKO DEFINITÍVNE DOZVEDELO PO 7-DŇOVOM NIČ NEROBENÍ VLÁDY A PRASKNUTÍ BUBLINY O KOALIČNEJ KRÍZE?
1 Naďalej zbytočne zomierajú stovky ľudí a sú ponechaní napospas svojej tvorivosti, ako bojovať s Covid-om.
2 Na čele vlády zotrváva človek, o ktorom ale že už nikto nepochybuje, že je blázon.
3 Na čele parlamentu stojí vydieračsky sluha mafiánov a dovozca heroínu v zaváraninových fľašiach.
4 Prezidentka SR je riadená americkou ambasádou.
5.A riaditeľ SIS, nominant I. Matoviča a kľúčový človek B. Kollára, je podozrivý z najnebezpečnejšej korupcie (a to v priamej súvislosti s výkonom svojej funkcie).
Slovensko je v totálnom rozklade a stráca svojprávnosť, suverenitu a vážnosť pred zahraničnými partnermi. Na toto existuje jediný liek – čo najrýchlejšie úspešné ukončenie petičnej akcie a vyhlásenie referenda o predčasných voľbách.


Fico: ČO SA DNES SLOVENSKO DEFINITÍVNE DOZVEDELO PO 7-DŇOVOM NIČ NEROBENÍ VLÁDY A PRASKNUTÍ BUBLINY O KOALIČNEJ KRÍZE? 1 Naďalej zbytočne zomierajú stovky ľudí a sú ponechaní napospas svojej tvorivosti, ako bojovať s Covid-om. 2 Na čele vlády zotrváva človek, o ktorom ale že už nikto nepochybuje, že je blázon. 3 Na čele parlamentu stojí vydieračsky sluha mafiánov a dovozca heroínu v zaváraninových fľašiach. 4 Prezidentka SR je riadená americkou ambasádou. 5.A riaditeľ SIS, nominant I. Matoviča a kľúčový človek B. Kollára, je podozrivý z najnebezpečnejšej korupcie (a to v priamej súvislosti s výkonom svojej funkcie). Slovensko je v totálnom rozklade a stráca svojprávnosť, suverenitu a vážnosť pred zahraničnými partnermi. Na toto existuje jediný liek – čo najrýchlejšie úspešné ukončenie petičnej akcie a vyhlásenie referenda o predčasných voľbách.

https://www.hlavnespravy.sk/fico-ludia-su-ponechani-napospas-svojej-tvorivosti-ako-bojovat-s-covidom/2466162


„Naďalej zbytočne zomierajú stovky ľudí a sú ponechaní napospas svojej tvorivosti, ako bojovať s covidom.“


Cita niekto so smeru nase forum alebo je to len dosledok autosynchronizacie?


https://www.hlavnespravy.sk/fico-ludia-su-ponechani-napospas-svojej-tvorivosti-ako-bojovat-s-covidom/2466162 „Naďalej zbytočne zomierajú stovky ľudí a **sú ponechaní napospas svojej tvorivosti, ako bojovať s covidom**.“ Cita niekto so smeru nase forum alebo je to len dosledok autosynchronizacie?

M. SALOŇ: PO ZATKNUTÍ ŠÉFA SIS SME HNEĎ RIEŠILI, ČI JE SIS FUNKČNÁ
Riaditeľ SIS, nominant I. Matoviča a človek B. Kollára, je podozrivý z korupcie v priamej súvislosti s výkonom svojej funkcie. Najjednoduchšie by pre nás bolo, to v tejto situácii politicky otočiť a začať útočiť. Ja si však myslím, že takto sa to robiť nemá a z toho dôvodu som k celej záležitosti pristúpil veľmi korektne a slušným spôsobom. Zo svojej funkcie predsedu Osobitného kontrolného výboru NR SR na kontrolu činnosti SIS som tento výbor ihneď zvolal a taktiež som bezodkladne hneď ráno kontaktoval vedenie SIS a zisťoval funkčnosť tejto kľúčovej inštitúcie. Aj táto udalosť dokazuje, že Slovenská republika čelí za vlády I. Matoviča rozkladu, stráca svojprávnosť, suverenitu a kredibilitu pred zahraničnými partnermi.


https://www.facebook.com/smersd/videos/993917344772544


M. SALOŇ: PO ZATKNUTÍ ŠÉFA SIS SME HNEĎ RIEŠILI, ČI JE SIS FUNKČNÁ Riaditeľ SIS, nominant I. Matoviča a človek B. Kollára, je podozrivý z korupcie v priamej súvislosti s výkonom svojej funkcie. Najjednoduchšie by pre nás bolo, to v tejto situácii politicky otočiť a začať útočiť. Ja si však myslím, že takto sa to robiť nemá a z toho dôvodu som k celej záležitosti pristúpil veľmi korektne a slušným spôsobom. Zo svojej funkcie predsedu Osobitného kontrolného výboru NR SR na kontrolu činnosti SIS som tento výbor ihneď zvolal a taktiež som bezodkladne hneď ráno kontaktoval vedenie SIS a zisťoval funkčnosť tejto kľúčovej inštitúcie. Aj táto udalosť dokazuje, že Slovenská republika čelí za vlády I. Matoviča rozkladu, stráca svojprávnosť, suverenitu a kredibilitu pred zahraničnými partnermi. https://www.facebook.com/smersd/videos/993917344772544

Cita niekto so smeru nase forum alebo je to len dosledok autosynchronizacie?


Vzhľadom na to, že aká je doba, tak by ma neprekvapilo ani to, že nás čítajú aj "Marťania".


[quote="pid:6668, uid:106"]Cita niekto so smeru nase forum alebo je to len dosledok autosynchronizacie?[/quote] Vzhľadom na to, že aká je doba, tak by ma neprekvapilo ani to, že nás čítajú aj "Marťania".

Moderátor

Upravené 12. 3. 2021 o 11:51

Cita niekto so smeru nase forum alebo je to len dosledok autosynchronizacie?


Nevidím kontext, prosím o upresnenie.


[quote="pid:6668, uid:106"]Cita niekto so smeru nase forum alebo je to len dosledok autosynchronizacie?[/quote] Nevidím kontext, prosím o upresnenie.

... že Slovenská republika čelí za vlády I. Matoviča rozkladu, stráca svojprávnosť, suverenitu a kredibilitu pred zahraničnými partnermi.


... že Slovenská republika čelí za vlády I. Matoviča rozkladu, stráca svojprávnosť, suverenitu a kredibilitu pred zahraničnými partnermi.

Um, je to reakcia prispevok na predchadzajucej tranke, tiež som najprv nechapala..


Um, je to reakcia prispevok na predchadzajucej tranke, tiež som najprv nechapala..

tiež som najprv nechapala

Pokud má člověk rozbalenou pouze poslední stránku tak link "Ferry ^" nefunguje.
Pokud je rozlistovaná předposlední a poslední stránka tohoto tématu, tak link "Ferry ^" zafunguje.


To je pravděpodobně myšleno tím kontextem. Nikoliv tedy např. osiřelost nějakého tvrzení...


[quote="pid:6720, uid:163"]tiež som najprv nechapala[/quote] Pokud má člověk rozbalenou pouze poslední stránku tak link "Ferry ^" nefunguje. Pokud je rozlistovaná předposlední a poslední stránka tohoto tématu, tak link "Ferry ^" zafunguje. To je pravděpodobně myšleno tím kontextem. Nikoliv tedy např. osiřelost nějakého tvrzení...

Tlačová beseda predstaviteľov strany SMER - SD na tému: Sulík si na vyriešenie krízy nevypýtal 4 dni, ale ďalších 400 mŕtvych.


https://www.facebook.com/LBlaha/videos/257767012507314


Tlačová beseda predstaviteľov strany SMER - SD na tému: Sulík si na vyriešenie krízy nevypýtal 4 dni, ale ďalších 400 mŕtvych. https://www.facebook.com/LBlaha/videos/257767012507314

Tlačová beseda predstaviteľov strany SMER - SD na tému: Sulík si na vyriešenie krízy nevypýtal


toto nemalo chybu, prkne im vysvetľuje dianie, otvorené povedal že fionu riadi us Shrek:-) ale vazne, novinári ani nepoplietol, neviem či im do hlavy dorazili slova p. Fica. Ako vysvetľuje to ako tuna Ori. Nechápe už len kto nechce chápať.


[quote="pid:6726, uid:12"]Tlačová beseda predstaviteľov strany SMER - SD na tému: Sulík si na vyriešenie krízy nevypýtal[/quote] toto nemalo chybu, prkne im vysvetľuje dianie, otvorené povedal že fionu riadi us Shrek:-) ale vazne, novinári ani nepoplietol, neviem či im do hlavy dorazili slova p. Fica. Ako vysvetľuje to ako tuna Ori. Nechápe už len kto nechce chápať.

fionu riadi us Shrek:


Keď R.Fico povedal priamo na kameru to, čo sa doteraz nesmelo ani naznačiť, tak podpindosníkom na Slovensku "zvonia na hranu" - skončili!!!
Toto už bude mať veľmi rýchly spád. To už nie je otázka "či", ale "kedy".


[quote="pid:6737, uid:273"]fionu riadi us Shrek:[/quote] Keď R.Fico povedal priamo na kameru to, čo sa doteraz nesmelo ani naznačiť, tak podpindosníkom na Slovensku "zvonia na hranu" - skončili!!! Toto už bude mať veľmi rýchly spád. To už nie je otázka "či", ale "kedy".

ad. zatknutie Pčolinského z pohľadu TB SMERu - Matovič o tom vedel, Matovič to chcel, Matovič si to objednal...
Matovič to skutočne čistí od podlahy! Aj keď sa to prezentuje ako likvidácia SIS, tak v skutočnosti je to očista SIS od podlahy. A nielen SIS. Mám za to, že Matovič min. každý týždeň spraví niekde čistku. Aby ešte NAKA do Veľkej Noci nevykopla dvere p-rezidentke za vlastizradu - veľvyslankyňa USA v Grasalkovičovom paláci.


ad. zatknutie Pčolinského z pohľadu TB SMERu - Matovič o tom vedel, Matovič to chcel, Matovič si to objednal... Matovič to skutočne čistí od podlahy! Aj keď sa to prezentuje ako likvidácia SIS, tak v skutočnosti je to očista SIS od podlahy. A nielen SIS. Mám za to, že Matovič min. každý týždeň spraví niekde čistku. Aby ešte NAKA do Veľkej Noci nevykopla dvere p-rezidentke za vlastizradu - veľvyslankyňa USA v Grasalkovičovom paláci.

Aby ešte NAKA do Veľkej Noci nevykopla dvere p-rezidentke za vlastizradu - veľvyslankyňa USA v Grasalkovičovom paláci.


a dozorujuci prokurator bude specialny prokurator Danielito? 🙂


[quote="pid:6762, uid:112"]Aby ešte NAKA do Veľkej Noci nevykopla dvere p-rezidentke za vlastizradu - veľvyslankyňa USA v Grasalkovičovom paláci.[/quote] a dozorujuci prokurator bude specialny prokurator Danielito?

ad. zatknu

ad. zatknutie Pčolinského z pohľadu TB SMERu - Matovič o tom vedel, Matovič to chcel, Matovič si to objednal...

Takže Matovič ako zvestovateľ,buditeľ a čistič?
Dúfam že k Smeru chlapci republikánski rýchlo dorastu


ad. zatknu [quote="pid:6762, uid:112"]ad. zatknutie Pčolinského z pohľadu TB SMERu - Matovič o tom vedel, Matovič to chcel, Matovič si to objednal...[/quote] Takže Matovič ako zvestovateľ,buditeľ a čistič? Dúfam že k Smeru chlapci republikánski rýchlo dorastu

Aby ešte NAKA do Veľkej Noci nevykopla dvere p-rezidentke

Jej nemusí, stačí tej poradkyni pre zahraničné vzťahy, čo sa "náhodou" prechádzala v parku s veľvyslankyňou USA, deň po dovoze Sputnika.


[quote="pid:6762, uid:112"]Aby ešte NAKA do Veľkej Noci nevykopla dvere p-rezidentke[/quote] Jej nemusí, stačí tej poradkyni pre zahraničné vzťahy, čo sa "náhodou" prechádzala v parku s veľvyslankyňou USA, deň po dovoze Sputnika.

Toto už bude mať veľmi rýchly spád. To už nie je otázka "či", ale "kedy".


Otázka bola vždy to "kedy" a nie "či"?


[quote="pid:6760, uid:112"]Toto už bude mať veľmi rýchly spád. To už nie je otázka "či", ale "kedy".[/quote] Otázka bola vždy to "kedy" a nie "či"?

Moderátor

Upravené 13. 3. 2021 o 13:18
25.01k
249
31
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept