Videá, filmy, knihy
Tlačové konferencie SMER -SD + ĽAVICOVÉ SPRÁVY

Fico
Dnešný zásah Matovičovho komanda je pre nás tak prekvapujúci, ako to, že po nedeli príde pondelok.😴
Dnešný zásah Matovičovho komanda je pre nás tak prekvapujúci, ako to, že po nedeli príde pondelok


https://www.facebook.com/robertficosk/videos/2527019797601731


Fico Dnešný zásah Matovičovho komanda je pre nás tak prekvapujúci, ako to, že po nedeli príde pondelok.

https://www.facebook.com/robertficosk/posts/1616822998501716


Vážení občania, zmena, ktorá prišla na Slovensko po parlamentných voľbách v roku 2020, nenaplnila očakávania občanov. Práve naopak, sme svedkami rozkladu štátu na všetkých jeho úrovniach. Je to dôsledok nepripravenosti, nevzdelanosti a neschopnosti vlády I. Matoviča. Súčasná vládna koalícia sa zásadne odklonila od svojich vlastných predvolebných sľubov a občania Slovenskej republiky sa právom cítia oklamaní.
Preto spúšťame referendum za predčasné parlamentné voľby v roku 2021: http://bit.ly/referendum2021


https://www.facebook.com/robertficosk/posts/1616822998501716 Vážení občania, zmena, ktorá prišla na Slovensko po parlamentných voľbách v roku 2020, nenaplnila očakávania občanov. Práve naopak, sme svedkami rozkladu štátu na všetkých jeho úrovniach. Je to dôsledok nepripravenosti, nevzdelanosti a neschopnosti vlády I. Matoviča. Súčasná vládna koalícia sa zásadne odklonila od svojich vlastných predvolebných sľubov a občania Slovenskej republiky sa právom cítia oklamaní. Preto spúšťame referendum za predčasné parlamentné voľby v roku 2021: http://bit.ly/referendum2021

8.2.2021


M. KÉRY: MAĎARSKO A POĽSKO HODILA VLÁDA CEZ PALUBU, SAMA PRI TOM OHROZUJE PRÁVNY ŠTÁT
Naši partneri z V4 nedávno vyhrali spor o pravidlá súvisiace s eurofondami. Európska komisia chcela presadiť, aby ich jednotlivým štátom Únia mohla odoberať na základe porušovania princípov právneho štátu. Právny štát je však nejednoznačným pojmom a Únia by pomocou neho teoreticky mohla do členských štátov pretláčať napríklad aj povinné kvóty na prerozdeľovanie migrantov. To, že sme sa v tomto spore nezastali Poľska a Maďarska považujeme za zlyhanie vlády I. Matoviča. Pri pohľade na politizáciu orgánov činných v trestnom konaní a na reformy ministerky Kolíkovej, je pri tom veľmi pravdepodobné, že sa Komisia bude čoskoro zaujímať aj o Slovensko.


https://www.facebook.com/smersd/videos/484248105949387


8.2.2021 M. KÉRY: MAĎARSKO A POĽSKO HODILA VLÁDA CEZ PALUBU, SAMA PRI TOM OHROZUJE PRÁVNY ŠTÁT Naši partneri z V4 nedávno vyhrali spor o pravidlá súvisiace s eurofondami. Európska komisia chcela presadiť, aby ich jednotlivým štátom Únia mohla odoberať na základe porušovania princípov právneho štátu. Právny štát je však nejednoznačným pojmom a Únia by pomocou neho teoreticky mohla do členských štátov pretláčať napríklad aj povinné kvóty na prerozdeľovanie migrantov. To, že sme sa v tomto spore nezastali Poľska a Maďarska považujeme za zlyhanie vlády I. Matoviča. Pri pohľade na politizáciu orgánov činných v trestnom konaní a na reformy ministerky Kolíkovej, je pri tom veľmi pravdepodobné, že sa Komisia bude čoskoro zaujímať aj o Slovensko. https://www.facebook.com/smersd/videos/484248105949387

Tlačová beseda predstaviteľov strany SMER - SD na tému: Na Slovensku sa rúca demokracia, ako aj právny štát a všetci mlčia.


https://www.facebook.com/smersd/videos/2947020402209546


Tlačová beseda predstaviteľov strany SMER - SD na tému: Na Slovensku sa rúca demokracia, ako aj právny štát a všetci mlčia. https://www.facebook.com/smersd/videos/2947020402209546

PONÚKAME KONŠTRUKTÍVNY PLÁN PRE ZLEPŠENIE SITUÁCIE NA SLOVENSKU
Neschopnosť riadiť tento štát, chaos a boj vo vnútri koalície je to, čo najviac charakterizuje vládu I. Matoviča. Slovensko je, žiaľ, v rozklade, padá úroveň demokracie a vláda totálne zlyháva. Ľudia si po 10 mesiacoch vlády I. Matoviča želajú iný spôsob riadenia štátu, ten sa dá dosiahnuť len prostredníctvom referenda. Dnes som v diskusii o 5 minút 12 odprezentoval náš konštruktívny plán.


Moratórium na koaličné politické vyjadrenia - vláda musí byť jednotná, ak má byť rešpektovaná občanmi.


Koniec vyhrážkam samosprávam - mestám a obciam patrí obrovská vďaka, ale hlavne kľúčové miesto pri stole pri riešení pandémie.


Efektívna pomoc - vláda sa rozhodla astronomicky navýšiť štátny dlh, ale na boj s pandémiou išlo z 12 miliárd minulý rok sotva 10%. Slovensko má dosť financií na plnohodnotné odškodnenie zamestnávateľov a živnostníkov.


Núdzový stav nemá svoje opodstatnenie - 23. februára navrhujeme zrušiť núdzový stav, skončiť s celoplošným testovaním a namiesto antigénových testov investovať čo najviac do PCR testov.


Plán obnovy a odolnosti je dôležitý nástroj na zlepšenie ekonomickej situácie Slovenska - ešte stále je čas zísť z cesty rozdeľovania finančných prostriedkov podľa politických percent, namiesto reálnych potrieb obyvateľstva. Chce to len schopného lídra a okrúhly stôl so všetkými relevantnými zástupcami miest a obcí, ako aj tripartity. Po pol roku všeobecných fráz o galaktických reformách je už naozaj čas prísť s konkrétnymi projektami, ktoré pomôžu nášmu priemyslu a vyvedú Slovensko z ekonomickej krízy.
https://www.facebook.com/robertficosk/videos/144604140837096


PONÚKAME KONŠTRUKTÍVNY PLÁN PRE ZLEPŠENIE SITUÁCIE NA SLOVENSKU Neschopnosť riadiť tento štát, chaos a boj vo vnútri koalície je to, čo najviac charakterizuje vládu I. Matoviča. Slovensko je, žiaľ, v rozklade, padá úroveň demokracie a vláda totálne zlyháva. Ľudia si po 10 mesiacoch vlády I. Matoviča želajú iný spôsob riadenia štátu, ten sa dá dosiahnuť len prostredníctvom referenda. Dnes som v diskusii o 5 minút 12 odprezentoval náš konštruktívny plán. Moratórium na koaličné politické vyjadrenia - vláda musí byť jednotná, ak má byť rešpektovaná občanmi. Koniec vyhrážkam samosprávam - mestám a obciam patrí obrovská vďaka, ale hlavne kľúčové miesto pri stole pri riešení pandémie. Efektívna pomoc - vláda sa rozhodla astronomicky navýšiť štátny dlh, ale na boj s pandémiou išlo z 12 miliárd minulý rok sotva 10%. Slovensko má dosť financií na plnohodnotné odškodnenie zamestnávateľov a živnostníkov. Núdzový stav nemá svoje opodstatnenie - 23. februára navrhujeme zrušiť núdzový stav, skončiť s celoplošným testovaním a namiesto antigénových testov investovať čo najviac do PCR testov. Plán obnovy a odolnosti je dôležitý nástroj na zlepšenie ekonomickej situácie Slovenska - ešte stále je čas zísť z cesty rozdeľovania finančných prostriedkov podľa politických percent, namiesto reálnych potrieb obyvateľstva. Chce to len schopného lídra a okrúhly stôl so všetkými relevantnými zástupcami miest a obcí, ako aj tripartity. Po pol roku všeobecných fráz o galaktických reformách je už naozaj čas prísť s konkrétnymi projektami, ktoré pomôžu nášmu priemyslu a vyvedú Slovensko z ekonomickej krízy. https://www.facebook.com/robertficosk/videos/144604140837096

Viete niekto ako spoľahlivo doručiť peticne hárky na referendum? Na adresu ci na nejaku kanceláriu v regiónoch?
Ďakujem


Viete niekto ako spoľahlivo doručiť peticne hárky na referendum? Na adresu ci na nejaku kanceláriu v regiónoch? Ďakujem

Viete niekto ako spoľahlivo doručiť peticne hárky

Pošli ich doporučene. Tak budeš mať istotu, že sa dostanú kam majú. Prípadne si to vieš aj sledovať na nete kde je tvoja zásielka.


[quote="pid:3745, uid:113"]Viete niekto ako spoľahlivo doručiť peticne hárky[/quote] Pošli ich doporučene. Tak budeš mať istotu, že sa dostanú kam majú. Prípadne si to vieš aj sledovať na nete kde je tvoja zásielka.

Viete niekto ako spoľahlivo doručiť peticne hárky na referendum? Na adresu ci na nejaku kanceláriu v regiónoch?


https://www.facebook.com/smersdpresovskykraj/posts/1060121734399406
ZBERNÉ MIESTA PETIČNÝCH HÁRKOV STRANY SMER - SD NA CELOM SLOVENSKU
602a5b2f7692b
602a5b2f89c2a
602a5b2fbb6b3
602a5b2fcf529


[quote="pid:3745, uid:113"]Viete niekto ako spoľahlivo doručiť peticne hárky na referendum? Na adresu ci na nejaku kanceláriu v regiónoch?[/quote] https://www.facebook.com/smersdpresovskykraj/posts/1060121734399406 ZBERNÉ MIESTA PETIČNÝCH HÁRKOV STRANY SMER - SD NA CELOM SLOVENSKU ![602a5b2f7692b](serve/attachment&path=602a5b2f7692b) ![602a5b2f89c2a](serve/attachment&path=602a5b2f89c2a) ![602a5b2fbb6b3](serve/attachment&path=602a5b2fbb6b3) ![602a5b2fcf529](serve/attachment&path=602a5b2fcf529)

Tlačová beseda predstaviteľov strany SMER - SD na tému: Akt poníženia Slovenska
https://www.youtube.com/watch?v=l6MyhpJKbZ0


Myslím, že dnes toho povedal viac než dosť..Napr. ako nás vníma zahraničie a, že vedia čo sa tu deje....aj to ako sa falšujú čísla plandémie....a tiež o smiešnej prísahe Lipšica na vernosť Slovenskej republiky a hajenia v jej zaujmoch....pričom kedysi bol proti vzniku SR. A zaujalo ma aj to, že chcu túto TB preložiť do anglického jazyka a do menších( asi rozkuskovaných) videí, ktoré poskytnú svetu......ako to myslel?-----nie je prílišné poukazovanie zahraničiu ako sa nám tu vodí to, čo nechceme?...aby sem strkali nos cudzie štáty pod rúškom pomoci?....alebo naozaj tu pomoc v inom zmysle potrebujeme...pomoc zvonka .
dve otázky novinárov samozrejme od veci, aj keď tá druhá bola zaujmavá, lebo všetci vieme, že NAKA ktorú Fico vytvoril, žiaľ teraz valcuje.....a nie len jeho spoločníkov...vid Blaha....To čo malo slúžiť ako nástroj pre dobro veci....dnes nemilosrdne kosí aj politických funkcionárov.


Tlačová beseda predstaviteľov strany SMER - SD na tému: Akt poníženia Slovenska https://www.youtube.com/watch?v=l6MyhpJKbZ0 Myslím, že dnes toho povedal viac než dosť..Napr. ako nás vníma zahraničie a, že vedia čo sa tu deje....aj to ako sa falšujú čísla plandémie....a tiež o smiešnej prísahe Lipšica na vernosť Slovenskej republiky a hajenia v jej zaujmoch....pričom kedysi bol proti vzniku SR. A zaujalo ma aj to, že chcu túto TB preložiť do anglického jazyka a do menších( asi rozkuskovaných) videí, ktoré poskytnú svetu......ako to myslel?-----nie je prílišné poukazovanie zahraničiu ako sa nám tu vodí to, čo nechceme?...aby sem strkali nos cudzie štáty pod rúškom pomoci?....alebo naozaj tu pomoc v inom zmysle potrebujeme...pomoc zvonka . dve otázky novinárov samozrejme od veci, aj keď tá druhá bola zaujmavá, lebo všetci vieme, že NAKA ktorú Fico vytvoril, žiaľ teraz valcuje.....a nie len jeho spoločníkov...vid Blaha....To čo malo slúžiť ako nástroj pre dobro veci....dnes nemilosrdne kosí aj politických funkcionárov.

A zaujalo ma aj to, že chcu túto TB preložiť do anglického jazyka a do menších( asi rozkuskovaných) videí, ktoré poskytnú svetu......ako to myslel?-----nie je prílišné poukazovanie zahraničiu ako sa nám tu vodí to, čo nechceme?


aj mna to zaujalo, ale na druhej strane, zahranicie velmi dobre vie, co sa tu deje a takto mozu poukazat na ich dvojite a trojite kilometre.


Co sa tyka novinarov, kolko ich vlastne bolo? Padli 2 otazky, jedna totalne od veci. Niekto niekde spominal, ze uz na ich tlacovky novinari nechodia (SME, N...) ale overit sa to da len tazko, ak ich nevidime. Pravda davala priamy prenos, takze predpokladam, ze tam niekto od nich bol.


[quote="pid:3802, uid:17"]A zaujalo ma aj to, že chcu túto TB preložiť do anglického jazyka a do menších( asi rozkuskovaných) videí, ktoré poskytnú svetu......ako to myslel?-----nie je prílišné poukazovanie zahraničiu ako sa nám tu vodí to, čo nechceme?[/quote] aj mna to zaujalo, ale na druhej strane, zahranicie velmi dobre vie, co sa tu deje a takto mozu poukazat na ich dvojite a trojite kilometre. Co sa tyka novinarov, kolko ich vlastne bolo? Padli 2 otazky, jedna totalne od veci. Niekto niekde spominal, ze uz na ich tlacovky novinari nechodia (SME, N...) ale overit sa to da len tazko, ak ich nevidime. Pravda davala priamy prenos, takze predpokladam, ze tam niekto od nich bol.

https://www.facebook.com/robertficosk/posts/1624453827738633
ROBERT FICO
Už chápem, prečo opäť dala Matovičova zločinecká organizácia pokyn na vylievanie špiny na nebohého generála./video/


https://www.facebook.com/robertficosk/posts/1624453827738633 ROBERT FICO Už chápem, prečo opäť dala Matovičova zločinecká organizácia pokyn na vylievanie špiny na nebohého generála./video/

Dnes o 15:00 naživo odvysielame tlačovú konferenciu strany SMER - SD k téme: Keď nejde o život a peniaze, nejde o nič!


https://www.facebook.com/watch/live/?v=2579135709052023&ref=notif¬if_id=1613570888486645¬if_t=live_video


Dnes o 15:00 naživo odvysielame tlačovú konferenciu strany SMER - SD k téme: Keď nejde o život a peniaze, nejde o nič! https://www.facebook.com/watch/live/?v=2579135709052023&ref=notif&notif_id=1613570888486645&notif_t=live_video
Upravené 17. 2. 2021 o 15:14
1234 ... 9
17k
178
28
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept