Politika v ČR
Nová politická strana PŘÍSAHA

Nová politická strana - PŘÍSAHA


Na scéně se objevila nová politická strana Přísaha Roberta Šlachty, který je známý bývalý šéf útvaru proti org. zločinu, který byl v roce 2016 rozpuštěn.


https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/slachtovo-hnuti-prisaha-bude-mit-prisny-protikorupcni-program/1985932


https://www.denik.cz/z_domova/slachta-prisaha-hnuti-20210126.html
Na dotaz, zda si dovede představit například spolupráci s Piráty, Deníku sdělil: „Určitě bych se s nimi protnul v protikorupční agendě. Ale jsou i body, kde se zcela lišíme, nikdy třeba nemohu podpořit legalizaci jakýchkoliv drog. Mám jiný přístup k migraci, kde zásadně odmítám kvóty a mám také kritičtější postoj k tomu, jak tuto agendu pojímá Evropská unie.“


https://www.denik.cz/z_domova/nove-strany-minar-slachta-20210127.html
Ač prý šanci nová uskupení nemají v rámci konkurenčního boje na politické scéně.


V článku jasně odepisují Trikolorů, z které odchází zakládající členi. Provokačně imitační projekt Trikolóra se zřejmě do parlamentu nedostane, ač se chvilku jevili jako zajímavý prvek.


https://www.respekt.cz/komentare/na-co-bude-prisahat-plukovnik-slachta
Také je pravda, že spoluzakladatelé hnutí jsou jeho kolegové policisti, kteří v rámci dlouhé praxe, odposlechů a vyšetřování určitě mají citlivé informace, které nešlo použít legální cestou, ale v politice, která je umění možného to třeba půjde.


Napadá mě pár otázek:


Bude to další nepodařený nástup nové politické strany?


-Zdrojovou stabilitu by měli prý řešit příspěvky od dárců..


Je to další Trikolóra?


Samozřejmě v rámci zvrhlého systému demokracie je to pouze nový nůž do soustruhu, avšak soustruh stále zůstává stejný, ač někteří lidé čekají závratné změny.


A komu může prospět nová strana národně zaměřená, která slibuje, že zatočí se špinavými politiky?


Odvede voliče současným stranám pronárodního charakteru? SPD, Trikolóra atd.?


Nová politická strana - PŘÍSAHA ================= Na scéně se objevila nová politická strana Přísaha Roberta Šlachty, který je známý bývalý šéf útvaru proti org. zločinu, který byl v roce 2016 rozpuštěn. https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/slachtovo-hnuti-prisaha-bude-mit-prisny-protikorupcni-program/1985932 https://www.denik.cz/z_domova/slachta-prisaha-hnuti-20210126.html Na dotaz, zda si dovede představit například spolupráci s Piráty, Deníku sdělil: „Určitě bych se s nimi protnul v protikorupční agendě. Ale jsou i body, kde se zcela lišíme, nikdy třeba nemohu podpořit legalizaci jakýchkoliv drog. Mám jiný přístup k migraci, kde zásadně odmítám kvóty a mám také kritičtější postoj k tomu, jak tuto agendu pojímá Evropská unie.“ https://www.denik.cz/z_domova/nove-strany-minar-slachta-20210127.html Ač prý šanci nová uskupení nemají v rámci konkurenčního boje na politické scéně. V článku jasně odepisují Trikolorů, z které odchází zakládající členi. Provokačně imitační projekt Trikolóra se zřejmě do parlamentu nedostane, ač se chvilku jevili jako zajímavý prvek. https://www.respekt.cz/komentare/na-co-bude-prisahat-plukovnik-slachta Také je pravda, že spoluzakladatelé hnutí jsou jeho kolegové policisti, kteří v rámci dlouhé praxe, odposlechů a vyšetřování určitě mají citlivé informace, které nešlo použít legální cestou, ale v politice, která je umění možného to třeba půjde. Napadá mě pár otázek: Bude to další nepodařený nástup nové politické strany? -Zdrojovou stabilitu by měli prý řešit příspěvky od dárců.. Je to další Trikolóra? Samozřejmě v rámci zvrhlého systému demokracie je to pouze nový nůž do soustruhu, avšak soustruh stále zůstává stejný, ač někteří lidé čekají závratné změny. A komu může prospět nová strana národně zaměřená, která slibuje, že zatočí se špinavými politiky? Odvede voliče současným stranám pronárodního charakteru? SPD, Trikolóra atd.?

Stejná bouda jako strana Řád národa .Stejná sebranka , která se dere k moci.


Stejná bouda jako strana Řád národa .Stejná sebranka , která se dere k moci.

Chvála šlichta-straně.


"Nečas: Přísaha je fízlpartaj. Šlachta zaváděl běloruské metody"
08.06.2021 12:38
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Necas-Prisaha-je-fizlpartaj-Slachta-zavadel-beloruske-metody-666702
"Konečně! Expremiér Petr Nečas zhodnotil vstup někdejšího plukovníka Roberta Šlachty do politiky. Pro někoho možná překvapivě Šlachtův vstup do politiky uvítal. Šlachta prý teď už aspoň nemůže lhát, že politiku neovlivňuje. Podle Nečase Šlachta ovlivňuje politiku už přes deset let. Poté Šlachtu obvinil, že do Česka zatáhl běloruské policejní metody."


"Šlachta tvrdí, že chce vstoupit do politiky, aby zajistil, že spravedlnost bude platit pro všechny stejně, že zmizí dvojí metr.
Když to slyšel expremiér Nečas, rozesmál se.
„Spravedlnost je dvojí a jeden z architektů, který tento systém pomáhal budovat, je právě Robert Šlachta. Takže mě udivuje, že teď vystupuje proti něčemu, co sám pomáhal budovat, to znamená politicky motivovaná stíhání s cílem ovlivnit reálnou politiku,“ pravil Nečas."


"Poté poukázal na to, že Šlachtova Přísaha ani nemá program, teprve ho tvoří. „Dokonce je to strana, která nemá dokonce ani stanovy a demokraticky ustavené orgány, takže je to strana vůdcovského typu. Podle mě Šlachtova fízl-partaj. Podle mě českou politikou zamíchá, ale já doufám, že na to voliči nenaskočí, protože to už je takový čtvrtý pokus, kdy někdo říká‚ já všechny pozavírám.“ Nejprve to byly Věci veřejné, potom Babiš, potom vězeňský autobus Pirátů a teď Šlachta,“ pravil Nečas."


Chvála šlichta-straně. "Nečas: Přísaha je fízlpartaj. Šlachta zaváděl běloruské metody" 08.06.2021 12:38 https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Necas-Prisaha-je-fizlpartaj-Slachta-zavadel-beloruske-metody-666702 "Konečně! Expremiér Petr Nečas zhodnotil vstup někdejšího plukovníka Roberta Šlachty do politiky. Pro někoho možná překvapivě Šlachtův vstup do politiky uvítal. Šlachta prý teď už aspoň nemůže lhát, že politiku neovlivňuje. Podle Nečase Šlachta ovlivňuje politiku už přes deset let. Poté Šlachtu obvinil, že do Česka zatáhl běloruské policejní metody." "Šlachta tvrdí, že chce vstoupit do politiky, aby zajistil, že spravedlnost bude platit pro všechny stejně, že zmizí dvojí metr. Když to slyšel expremiér Nečas, rozesmál se. „Spravedlnost je dvojí a jeden z architektů, který tento systém pomáhal budovat, je právě Robert Šlachta. Takže mě udivuje, že teď vystupuje proti něčemu, co sám pomáhal budovat, **to znamená politicky motivovaná stíhání s cílem ovlivnit reálnou politiku**,“ pravil Nečas." "Poté poukázal na to, že **Šlachtova Přísaha ani nemá program, teprve ho tvoří**. „Dokonce je to strana, která **nemá dokonce ani stanovy a demokraticky ustavené orgány**, takže je to strana vůdcovského typu. Podle mě Šlachtova fízl-partaj. Podle mě českou politikou zamíchá, ale já doufám, že na to voliči nenaskočí, protože to už je takový **čtvrtý pokus, kdy někdo říká‚ já všechny pozavírám**.“ Nejprve to **byly Věci veřejné, potom Babiš, potom vězeňský autobus Pirátů a teď Šlachta**,“ pravil Nečas."
Upravené 8. 6. 2021 o 14:44

Se Šlachtou jsem viděl 2 delší rozhovory (u Xavera a v Brocastu) a tomu člověku já osobně tedy vůbec nevěřím. Vadily mi na něm věci. 1) on na žádnou otázku vlastně nikdy neodpověděl, neustále se odvolával na program (který ani nebyl v té době - jestli ho už má nesleduji, ale z příspěvku od Počtáře vyplývá, že teprve tvoří) 2) neustále opakoval, že by lidé měli posuzovat to, co kdo dokázal ve smyslu "oni jsou zkorumpovaní a já jsem proti korupci bojoval, takže já jsem automaticky záruka úspěchu a čestnosti".


Se Šlachtou jsem viděl 2 delší rozhovory (u Xavera a v Brocastu) a tomu člověku já osobně tedy vůbec nevěřím. Vadily mi na něm věci. 1) on na žádnou otázku vlastně nikdy neodpověděl, neustále se odvolával na program (který ani nebyl v té době - jestli ho už má nesleduji, ale z příspěvku od Počtáře vyplývá, že teprve tvoří) 2) neustále opakoval, že by lidé měli posuzovat to, co kdo dokázal ve smyslu "oni jsou zkorumpovaní a já jsem proti korupci bojoval, takže já jsem automaticky záruka úspěchu a čestnosti".

Se Šlachtou jsem viděl 2 delší rozhovory (u Xavera a v Brocastu) a tomu člověku já osobně tedy vůbec nevěřím.

O vyzrálosti jeho psychiky svědčí i to, že si v cca 40-ti letech (tedy v době, kdy normální chlap už moc neřeší jak vypadá z hlediska “kosmetiky”), nechal přišít odstávající uši. Údajně proto, aby se mu zločinci nesmáli.
(údajně to je bolestivá plastická operace)


“„Ušaté torpédo“ Šlachta toho v ÚOOZ stihl hodně! Komu všem šlápl na kuří oko?”
10.6.2016
https://www.expres.cz/zpravy/robert-slachta-konci.A160610_125814_dx-zpravy_shu


A pak, že je bulvár je k ničemu...:-)
Kromě toho jsou v článku vyjmenovány i některé jeho “úspěchy”.


[quote="pid:19121, uid:473"]Se Šlachtou jsem viděl 2 delší rozhovory (u Xavera a v Brocastu) a tomu člověku já osobně tedy vůbec nevěřím.[/quote] O vyzrálosti jeho psychiky svědčí i to, že si v cca 40-ti letech (tedy v době, kdy normální chlap už moc neřeší jak vypadá z hlediska “kosmetiky”), nechal přišít odstávající uši. Údajně proto, aby se mu zločinci nesmáli. (údajně to je bolestivá plastická operace) “„Ušaté torpédo“ Šlachta toho v ÚOOZ stihl hodně! Komu všem šlápl na kuří oko?” 10.6.2016 https://www.expres.cz/zpravy/robert-slachta-konci.A160610_125814_dx-zpravy_shu A pak, že je bulvár je k ničemu...:-) Kromě toho jsou v článku vyjmenovány i některé jeho “úspěchy”.
Upravené 9. 6. 2021 o 08:04

tak já si naopak myslím, že ta plastika uší byla nejlepší věc, která se mu povedla smile
ted vážně, to mu nemám za zlé, ty uši byly fakt traumatizující..


tak já si naopak myslím, že ta plastika uší byla nejlepší věc, která se mu povedla :D ted vážně, to mu nemám za zlé, ty uši byly fakt traumatizující..

Kromě toho jsou v článku vyjmenovány i některé jeho “úspěchy”.


Pochybuji, že Robert Šlachta je ten, který rozhodl o provedení akce v Kramářově vile. O osobách v pozadí se toho dodnes moc neví...


[quote="pid:19125, uid:240"]Kromě toho jsou v článku vyjmenovány i některé jeho “úspěchy”.[/quote] Pochybuji, že Robert Šlachta je ten, který rozhodl o provedení akce v Kramářově vile. O osobách v pozadí se toho dodnes moc neví...

ty uši byly fakt traumatizující..

To jo, operaci bych pochopil v 18, 20, 25 letech.
Ale ve skoro čtyřiceti už by měl být natolik stabilní osobnost, že by uši už neměl řešit.
Navíc to odůvodňovat tím, aby se mu nepřátelé nesmáli a ještě to troubit do médií...
Počítám s tím, že to, co udělal, je pouze manifestace jeho řiditelnosti.
A to nemluvím o tom, že je ve svých 49 letech svobodný a bezdětný.
Nikde žádná přítelkyně, žádné řeči o ženách, nic. Ani v bulváru!
Divnej pavouk.


[quote="pid:19146, uid:163"]ty uši byly fakt traumatizující..[/quote] To jo, operaci bych pochopil v 18, 20, 25 letech. Ale ve skoro čtyřiceti už by měl být natolik stabilní osobnost, že by uši už neměl řešit. Navíc to odůvodňovat tím, aby se mu nepřátelé nesmáli a ještě to troubit do médií... Počítám s tím, že to, co udělal, je pouze manifestace jeho řiditelnosti. A to nemluvím o tom, že je ve svých 49 letech svobodný a bezdětný. Nikde žádná přítelkyně, žádné řeči o ženách, nic. Ani v bulváru! Divnej pavouk.
Upravené 9. 6. 2021 o 11:07

Kádr , který není ovládaný ženským principem , je obzvláště ceněn . Takového není možné řídit institutem židovských manželek .


Kádr , který není ovládaný ženským principem , je obzvláště ceněn . Takového není možné řídit institutem židovských manželek .

Takového není možné řídit institutem židovských manželek .

Tam, kde nedosáhne institut židovských manželek, nastupuje rituální homosexualita.


[quote="pid:19160, uid:185"]Takového není možné řídit institutem židovských manželek .[/quote] Tam, kde nedosáhne institut židovských manželek, nastupuje rituální homosexualita.

Děti na noc do školky a sestry do práce, navrhuje Šlachta


S kontroverzním nápadem, jak po sněmovních volbách vyřešit problém s nedostatkem zdravotního personálu v nemocnicích, přišlo hnutí Přísaha Roberta Šlachty. Pro děti zdravotníků chce zavést nonstop školku. Předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR Dagmar Žitníková nápad striktně odmítla, ostře jej zkritizoval i psycholog Václav Mertin. Podle něj rozhodně nevyhovuje zájmům dítěte.


„Podpoříme čtyřiadvacetihodinová školková zařízení v našich nemocnicích i možnost kratších úvazků pro rodiče. Tím zvýšíme počet zdravotníků a zlepšíme jejich pracovní podmínky,“ hlásá v programu hnutí Přísaha.


Reaguje tím na dlouhodobý nedostatek zdravotních sester a zdravotnického personálu. „Tento problém ještě znásobila koronavirová pandemie. Sestřičky musely zůstat doma, aby se postaraly o své děti. Poučili jsme se a máme dobré řešení. Hnutí Přísaha podpoří zavedení školkových zařízení v nemocnicích, která budou mít nonstop režim, tím budou dostupná zdravotníkům pracujícím na směny,“ uvádí Přísaha.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/deti-na-noc-do-skolky-a-sestry-do-prace-navrhuje-slachta-40366206


Kde brát vojáky pro dobývání nových území a kým tato území zalidnit po vyhlazení původního obyvatelstva?
Tuto zrůdnou otázku si před 85 lety položila vláda nacistického Německa. A dala si na ni neméně zvrácenou odpověď. Program Lebensborn se z Německa rozšířil do několika evropských zemích a jeho stopy najdeme dodnes také v Česku.


Dne 12. prosince 1935 vznikl z podnětu říšského vůdce SS Heinricha Himmlera vládou podporovaný spolek Lebensborn, v překladu Pramen života. Jeho úkolem mělo být zvýšit počet „rasově vhodných“, tedy árijských dětí, včetně dětí pocházejících z mimomanželských svazků.


K „získání“ těchto dětí měly sloužit anonymní porody rasově vhodných žen, které byly donuceny se okamžitě po porodu vzdát rodičovských práv. Jejich narozené děti pak byly nabídnuty k adopci, a to zejména rodinám příslušníků SS.
Zdroj: https://www.denik.cz/z_domova/lebensborn-veltrusy.html


Děti na noc do školky a sestry do práce, navrhuje Šlachta S kontroverzním nápadem, jak po sněmovních volbách vyřešit problém s nedostatkem zdravotního personálu v nemocnicích, přišlo hnutí Přísaha Roberta Šlachty. Pro děti zdravotníků chce zavést nonstop školku. Předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR Dagmar Žitníková nápad striktně odmítla, ostře jej zkritizoval i psycholog Václav Mertin. Podle něj rozhodně nevyhovuje zájmům dítěte. „Podpoříme čtyřiadvacetihodinová školková zařízení v našich nemocnicích i možnost kratších úvazků pro rodiče. Tím zvýšíme počet zdravotníků a zlepšíme jejich pracovní podmínky,“ hlásá v programu hnutí Přísaha. Reaguje tím na dlouhodobý nedostatek zdravotních sester a zdravotnického personálu. „Tento problém ještě znásobila koronavirová pandemie. Sestřičky musely zůstat doma, aby se postaraly o své děti. Poučili jsme se a máme dobré řešení. Hnutí Přísaha podpoří zavedení školkových zařízení v nemocnicích, která budou mít nonstop režim, tím budou dostupná zdravotníkům pracujícím na směny,“ uvádí Přísaha. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/deti-na-noc-do-skolky-a-sestry-do-prace-navrhuje-slachta-40366206 Kde brát vojáky pro dobývání nových území a kým tato území zalidnit po vyhlazení původního obyvatelstva? Tuto zrůdnou otázku si před 85 lety položila vláda nacistického Německa. A dala si na ni neméně zvrácenou odpověď. Program Lebensborn se z Německa rozšířil do několika evropských zemích a jeho stopy najdeme dodnes také v Česku. Dne 12. prosince 1935 vznikl z podnětu říšského vůdce SS Heinricha Himmlera vládou podporovaný spolek Lebensborn, v překladu Pramen života. Jeho úkolem mělo být zvýšit počet „rasově vhodných“, tedy árijských dětí, včetně dětí pocházejících z mimomanželských svazků. K „získání“ těchto dětí měly sloužit anonymní porody rasově vhodných žen, které byly donuceny se okamžitě po porodu vzdát rodičovských práv. Jejich narozené děti pak byly nabídnuty k adopci, a to zejména rodinám příslušníků SS. Zdroj: https://www.denik.cz/z_domova/lebensborn-veltrusy.html
Upravené 14. 7. 2021 o 23:42

To je unikát. Fízlostrana, složená z fízlů. Příště bude co? Rovnou nějaká junta?


Nezapomeňme, že Šlachta típnul Nečase (ne, že by toho z.rda byla škoda...) kvůli Temelínu na objednávku Američanů. Jistěže o tom nerozhodoval, ale věděl, o co jde.


Hrdě se hlásí k EU a NATO.


A hlavně, jsou to fízli, a tím nemyslím policajty, ale fízly. No fuj.


To je unikát. Fízlostrana, složená z fízlů. Příště bude co? Rovnou nějaká junta? Nezapomeňme, že Šlachta típnul Nečase (ne, že by toho z.rda byla škoda...) kvůli Temelínu na objednávku Američanů. Jistěže o tom nerozhodoval, ale věděl, o co jde. Hrdě se hlásí k EU a NATO. A hlavně, jsou to fízli, a tím nemyslím policajty, ale fízly. No fuj.
Upravené 14. 7. 2021 o 23:38

Šlachtova Přísaha ani nemá program,

NEVOLIT!!!


[quote="pid:19036, uid:240"]Šlachtova Přísaha ani nemá program,[/quote] NEVOLIT!!!

„Dokonce je to strana, která nemá dokonce ani stanovy a demokraticky ustavené orgány,


Takže ani nemohou veřejně uvést, komu a co PŘÍSAHALI?!


[quote="pid:19036, uid:240"]„Dokonce je to strana, která nemá dokonce ani stanovy a demokraticky ustavené orgány,[/quote] Takže ani nemohou veřejně uvést, komu a co PŘÍSAHALI?!

„Dokonce je to strana, která nemá dokonce ani stanovy a demokraticky ustavené orgány,


Zřejmě se mýlíš, má : https://www.prisaha.cz/files/prisaha-stanovy-15-5-2021.pdf


Díky za info.
Už jsem koukl. Jak to říct? Papír snese všechno.


[quote="pid:19036, uid:240"]„Dokonce je to strana, která nemá dokonce ani stanovy a demokraticky ustavené orgány,[/quote] [quote="pid:24780, uid:270"]Zřejmě se mýlíš, má : https://www.prisaha.cz/files/prisaha-stanovy-15-5-2021.pdf[/quote] Díky za info. Už jsem koukl. Jak to říct? Papír snese všechno.

Papír snese všechno


Samozřejmě, ale nelze tvrdit, že nemá. Většina ostatních stran a hnutí na tom není o moc lépe.


[quote="pid:24783, uid:573"]Papír snese všechno[/quote] Samozřejmě, ale nelze tvrdit, že nemá. Většina ostatních stran a hnutí na tom není o moc lépe.

slachta... znate ten pocit, ze nekoho poslouchate a rikate si, ze tady neco nesedi az smrdi? poslouchala jsem jeden stream se slachtou a pak byl u xavera veseleho. stacilo, abych vedela, ze ten pan&co je nevolitelny.


slachta... znate ten pocit, ze nekoho poslouchate a rikate si, ze tady neco nesedi az smrdi? poslouchala jsem jeden stream se slachtou a pak byl u xavera veseleho. stacilo, abych vedela, ze ten pan&co je nevolitelny.

ze ten pan&co je nevolitelny

Vždyť už jeho přímení říká o co a koho jde. Šlachta - šlechta


[quote="pid:24791, uid:347"]ze ten pan&co je nevolitelny[/quote] Vždyť už jeho přímení říká o co a koho jde. Šlachta - šlechta

Vždyť už jeho přímení říká o co a koho jde. Šlachta - šlechta


Nebo šlichta.


[quote="pid:24792, uid:312"]Vždyť už jeho přímení říká o co a koho jde. Šlachta - šlechta[/quote] Nebo šlichta.
1.4k
19
11
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept