Egregoriálno-matričné riadenie
Tragédia v bratislavskej Petržalke: Chlapec vypadol z 11. poschodia paneláku, neprežil

Tragédia v bratislavskej Petržalke: Chlapec vypadol z 11. poschodia paneláku, neprežil


Tragédia otriasla v stredu večer Bratislavou po tom, ako 12-ročný chlapec vypadol z 11. poschodia paneláku v Petržalke. Pád, bohužiaľ, neprežil, informujú TV Noviny.


V hlavnom meste sa v stredu podvečer stala obrovská tragédia. Z 11. poschodia paneláku v mestskej časti Petržalka vypadlo z okna dieťa. Záchranárom sa ho aj napriek všetkej snahe nepodarilo zachrániť. Podľa informácií tvnoviny.sk by sa malo ísť o 12-ročného chlapca.


„Dnes krátko po 18. hodine sme na linke 158 prijali oznámenie o páde maloletého z 11. poschodia jedného z bytových domov v Bratislave. Všetky záchranné zložky sa okamžite dostavili na miesto. Aj napriek snahe záchranárov sa maloletého nepodarilo zachrániť,“ uviedla policajná hovorkyňa Veronika Martiniaková.


Vyšetrovatelia v tejto súvislosti začali trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Ďalšie okolnosti tragédie sú v štádiu vyšetrovania.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/17/tragedia-v-bratislavskej-petrzalke-chlapec-vypadol-z-11-poschodia-panelaku-neprezil/


Tragédia v bratislavskej Petržalke: Chlapec vypadol z 11. poschodia paneláku, neprežil Tragédia otriasla v stredu večer Bratislavou po tom, ako 12-ročný chlapec vypadol z 11. poschodia paneláku v Petržalke. Pád, bohužiaľ, neprežil, informujú TV Noviny. V hlavnom meste sa v stredu podvečer stala obrovská tragédia. Z 11. poschodia paneláku v mestskej časti Petržalka vypadlo z okna dieťa. Záchranárom sa ho aj napriek všetkej snahe nepodarilo zachrániť. Podľa informácií tvnoviny.sk by sa malo ísť o 12-ročného chlapca. „Dnes krátko po 18. hodine sme na linke 158 prijali oznámenie o páde maloletého z 11. poschodia jedného z bytových domov v Bratislave. Všetky záchranné zložky sa okamžite dostavili na miesto. Aj napriek snahe záchranárov sa maloletého nepodarilo zachrániť,“ uviedla policajná hovorkyňa Veronika Martiniaková. Vyšetrovatelia v tejto súvislosti začali trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Ďalšie okolnosti tragédie sú v štádiu vyšetrovania. https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/17/tragedia-v-bratislavskej-petrzalke-chlapec-vypadol-z-11-poschodia-panelaku-neprezil/
150
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept