Zahraničná politika
Takže audit hlasování v okresu Maricopa nepotvrdil vítězství Trumpa?

Audit není zdaleka ukončen. Proběhla evidenční část a nastupuje ruční verifikace. Nepiš takovéhle nadpisy, není problém vymazat otazník a vytvořit "neúmyslně" opačné infopole.
Domnívám se, že je lepší čekat na sdělení osob z Maricopa county a ne na média.


Audit není zdaleka ukončen. Proběhla evidenční část a nastupuje ruční verifikace. Nepiš takovéhle nadpisy, není problém vymazat otazník a vytvořit "neúmyslně" opačné infopole. Domnívám se, že je lepší čekat na sdělení osob z Maricopa county a ne na média.

Ruční přepočítání hlasovacích lístků z prezidentských voleb 2020 v okrese Maricopa v Arizoně bylo dokončeno 14. června, informovala tisková kancelář koordinátora auditu 15. června na Twitteru.


Koordinátor auditu Ken Bennett pro The Gateway Pundit uvedl, že v pondělí zbývají pouze 3 volební urny pro nevidomé. Vzhledem k tomu, že tyto hlasovací lístky mají tloušťku přibližně 3/4 palce ( přibližně 2cm), není ve 3 urnách více než 100 hlasovacích lístků.


Fáze ověřování hlasovacích lístků bude dokončena do konce června uvedenou rychlostí ověřování. Několik týdnů poté lze očekávat výsledky oficiálního auditu.


Všimněme si, že Trumpovi příznivci se pokusili udělat vše podle sovětské tradice a přepočítání dokončili v den narozenin 45. amerického prezidenta Donalda Trumpa. Dosud nebyly oznámeny žádné oficiální výsledky přepočítání, ale několik lidí obeznámených s auditem, včetně korespondentky OANN zabývající se auditem, Christiny Bobb, uvedlo velmi velký nedostatek hlasovacích lístků.
https://rossaprimavera.ru/news/b08d46c9


Ruční přepočítání hlasovacích lístků z prezidentských voleb 2020 v okrese Maricopa v Arizoně bylo dokončeno 14. června, informovala tisková kancelář koordinátora auditu 15. června na Twitteru. Koordinátor auditu Ken Bennett pro The Gateway Pundit uvedl, že v pondělí zbývají pouze 3 volební urny pro nevidomé. Vzhledem k tomu, že tyto hlasovací lístky mají tloušťku přibližně 3/4 palce ( přibližně 2cm), není ve 3 urnách více než 100 hlasovacích lístků. Fáze ověřování hlasovacích lístků bude dokončena do konce června uvedenou rychlostí ověřování. Několik týdnů poté lze očekávat výsledky oficiálního auditu. Všimněme si, že Trumpovi příznivci se pokusili udělat vše podle sovětské tradice a přepočítání dokončili v den narozenin 45. amerického prezidenta Donalda Trumpa. Dosud nebyly oznámeny žádné oficiální výsledky přepočítání, ale několik lidí obeznámených s auditem, včetně korespondentky OANN zabývající se auditem, Christiny Bobb, uvedlo velmi velký nedostatek hlasovacích lístků. https://rossaprimavera.ru/news/b08d46c9
Upravené 17. 6. 2021 o 11:27

Při naší současné rychlosti zkoumání více než 100 tis. hlasovacích lístků denně dokončíme fázi auditu - papírovou kontrolu - do soboty 26. června.
https://twitter.com/ArizonaAudit/status/1405263926682546176

Při naší současné rychlosti zkoumání více než 100 tis. hlasovacích lístků denně dokončíme fázi auditu - papírovou kontrolu - do soboty 26. června. https://twitter.com/ArizonaAudit/status/1405263926682546176

Domnívám se, že je lepší čekat na sdělení osob z Maricopa county a ne na médiaNa ten jsem čekal do teď ... Byl jsem přesvědčen, že zveřejnění výsledků auditu bylo planováno na 16.6.2021. Z toho důvodu jsem také dnes pátral po tom, proč to zveřejněné nebylo.


> Domnívám se, že je lepší čekat na sdělení osob z Maricopa county a ne na média Na ten jsem čekal do teď ... Byl jsem přesvědčen, že zveřejnění výsledků auditu bylo planováno na 16.6.2021. Z toho důvodu jsem také dnes pátral po tom, proč to zveřejněné nebylo.

Dílčí informace z dílčí fáze auditu byla, že chybí cca 250 tis hlasovacích lístků. Už to je důvod k anulaci výsledku. Ale podstatná část poběží teď, při ruční verifikaci lístků. I potom ještě nebude hotovo. Audit má svá pravidla, jak se jednotlivé disproporce právně hodnotí.
Já si myslím, že nebude žádný spěch, pokud bude Jóžin hrát tak dobře jako dosud.


Dílčí informace z dílčí fáze auditu byla, že chybí cca 250 tis hlasovacích lístků. Už to je důvod k anulaci výsledku. Ale podstatná část poběží teď, při ruční verifikaci lístků. I potom ještě nebude hotovo. Audit má svá pravidla, jak se jednotlivé disproporce právně hodnotí. Já si myslím, že nebude žádný spěch, pokud bude Jóžin hrát tak dobře jako dosud.

No, on tam Trumpa bude velmi potřebovat ,jakmile se dosáhne hranice překlopení Unie na soubor samostatně jednajících států. To byla chyba GP, kterou nezvládl "sborku" rozpadlého SSSR na SSSR 2.0 . A to samé by se mu mohlo stát i nyní. Ale fakt je, že zatím výkon Jóžina uspokojuje všechny hráče , s výjimkou stranoviků. Doporučuji poslechnout si poslední videa Chazina, myslím, že se ve vývoji velmi dobře orientuje.


No, on tam Trumpa bude velmi potřebovat ,jakmile se dosáhne hranice překlopení Unie na soubor samostatně jednajících států. To byla chyba GP, kterou nezvládl "sborku" rozpadlého SSSR na SSSR 2.0 . A to samé by se mu mohlo stát i nyní. Ale fakt je, že zatím výkon Jóžina uspokojuje všechny hráče , s výjimkou stranoviků. Doporučuji poslechnout si poslední videa Chazina, myslím, že se ve vývoji velmi dobře orientuje.

V Arizoně bylo odhaleno přes 74.000 podvodných volebních lístků ...


To, co bylo představeno na jednání Senátu státu Arizona byl podle volebního experta Jovana Pulitzera jen začátkem před „hlavním chodem“!


Audit Senátu státu Arizony konstatuje, že se započítalo více než 74.000 korespondenčních hlasovacích lístků ve volbách v roce 2020 v Maricopa County.


Expert na audity Doug Logan poznamenal, že „auditoři uváděli, že bylo přijato více než 74.000 korespondenčních hlasovacích lístků, které byly zahrnuty do voleb v okrese Maricopa v roce 2020. Našli 74 243 korespondenčních hlasovacích lístků bez jasného záznamu o tom, že byly někdy odeslány!“ dodává Logan.


A pokračuje: „Audit Team arizonského Senátu objevil hlasovací lístky, které byly vytištěné na nesprávném papíru.“


Zdroje:
https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/v-arizone-bylo-odhaleno-pres-74-000-podvodnych-volebnich-listku/
https://politikstube.com/erwischt-wahlpruefung-in-arizona-74-000-irregulaere-stimmen-neuwahl-und-abberufung-der-11-biden-waehlmaenner-gefordert/


74 000 v jednom volebním okrsku je docela dost na americké poměry ... Akorát mi z textu nejsou jasné dvě věci ...


  1. Změní tento počet finální výsledek hlasování ?
  2. Je to konečný výsledek přepočítávání nebo kontrola ještě pokračuje ?

V Arizoně bylo odhaleno přes 74.000 podvodných volebních lístků ... To, co bylo představeno na jednání Senátu státu Arizona byl podle volebního experta Jovana Pulitzera jen začátkem před „hlavním chodem“! Audit Senátu státu Arizony konstatuje, že se započítalo více než 74.000 korespondenčních hlasovacích lístků ve volbách v roce 2020 v Maricopa County. Expert na audity Doug Logan poznamenal, že „auditoři uváděli, že bylo přijato více než 74.000 korespondenčních hlasovacích lístků, které byly zahrnuty do voleb v okrese Maricopa v roce 2020. Našli 74 243 korespondenčních hlasovacích lístků bez jasného záznamu o tom, že byly někdy odeslány!“ dodává Logan. A pokračuje: „Audit Team arizonského Senátu objevil hlasovací lístky, které byly vytištěné na nesprávném papíru.“ Zdroje: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/v-arizone-bylo-odhaleno-pres-74-000-podvodnych-volebnich-listku/ https://politikstube.com/erwischt-wahlpruefung-in-arizona-74-000-irregulaere-stimmen-neuwahl-und-abberufung-der-11-biden-waehlmaenner-gefordert/ 74 000 v jednom volebním okrsku je docela dost na americké poměry ... Akorát mi z textu nejsou jasné dvě věci ... 1. Změní tento počet finální výsledek hlasování ? 2. Je to konečný výsledek přepočítávání nebo kontrola ještě pokračuje ?

Informace se dávkují , stádo je udržované ve varu . Jen to odmávnout a vystřelit .


Informace se dávkují , stádo je udržované ve varu . Jen to odmávnout a vystřelit .

Výsledky auditu amerických prezidentských voleb konaných v listopadu 2020 budou vyhlášeny v Arizonském senátu 24. září, uvedla senátorka Arizony Kelly Townsendová 16. září na Telegramu.


Townsendová napsala, že tyto informace byly také předány okresnímu soudci Maricopa, takže výsledky budou s největší pravděpodobností vyhlášeny v předpokládaný termín.
https://t.me/KellyTownsend/583
https://rossaprimavera.ru/news/f62ecfb5


Výsledky auditu amerických prezidentských voleb konaných v listopadu 2020 budou vyhlášeny v Arizonském senátu 24. září, uvedla senátorka Arizony Kelly Townsendová 16. září na Telegramu. Townsendová napsala, že tyto informace byly také předány okresnímu soudci Maricopa, takže výsledky budou s největší pravděpodobností vyhlášeny v předpokládaný termín. https://t.me/KellyTownsend/583 https://rossaprimavera.ru/news/f62ecfb5

Výsledky auditu amerických prezidentských voleb konaných v listopadu 2020 budou vyhlášeny v Arizonském senátu 24. září,


Přemýšlím, jak případné zpochybnění legitimity současné moci ovlivní vrcholící jednání o úhradě státního dluhu k 30. září.


[quote="pid:33456, uid:101"]Výsledky auditu amerických prezidentských voleb konaných v listopadu 2020 budou vyhlášeny v Arizonském senátu 24. září,[/quote] Přemýšlím, jak případné zpochybnění legitimity současné moci ovlivní vrcholící jednání o úhradě státního dluhu k 30. září.

nijak, deficit a navysenie statneho dlhu schvaluje Kongres a ten spochybneny nebol. Mozu spochybnit prezidentske dekrety, ktorymi Biden po vzore Trumpu vladne (hoci keby to chceli urcite by to slo skor lekarskeho vysetrenia)


nijak, deficit a navysenie statneho dlhu schvaluje Kongres a ten spochybneny nebol. Mozu spochybnit prezidentske dekrety, ktorymi Biden po vzore Trumpu vladne (hoci keby to chceli urcite by to slo skor lekarskeho vysetrenia)
Upravené pred 3 dňami o 12:26
2.22k
12
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept