Naši analytici
Je to už dávno po smrti a adekvátne to smrdí
Ori

Velmi dobrý blog Ori....v komentoch som prišla na to čo sa vlastne deje prave v toto obdobie s ľudmi.....aj mne...a nie len mne ako čítam, viacerí sme na tom rovnako


Velmi dobrý blog Ori....v komentoch som prišla na to čo sa vlastne deje prave v toto obdobie s ľudmi.....aj mne...a nie len mne ako čítam, viacerí sme na tom rovnako

mne...a nie len mne ako čítam, viacerí sme na tom rovnako


no presne. Ja síce nie som chorá ale cítim sa veľmi unavená, mám nižší tlak, neviem povedat, čo presne sa deje, ale nejako cítim, že niečo je vo vzduchu.


Okrem toho, čo mi príde zvláštne je to počasie, sú obrocské rozdiely medzi teplotami cez deň a v noci. Napr. teraz ráno, my máme 16 stupňov a cez deň má byť 32. To nie je obvyklé na jún a tiež toto teplo prišlo náhle. Veď ešte koncom mája okolo 23-24, bolo max 20 stupňov. Nasadím spať vitamíny.


[quote="pid:20520, uid:17"]mne...a nie len mne ako čítam, viacerí sme na tom rovnako[/quote] no presne. Ja síce nie som chorá ale cítim sa veľmi unavená, mám nižší tlak, neviem povedat, čo presne sa deje, ale nejako cítim, že niečo je vo vzduchu. Okrem toho, čo mi príde zvláštne je to počasie, sú obrocské rozdiely medzi teplotami cez deň a v noci. Napr. teraz ráno, my máme 16 stupňov a cez deň má byť 32. To nie je obvyklé na jún a tiež toto teplo prišlo náhle. Veď ešte koncom mája okolo 23-24, bolo max 20 stupňov. Nasadím spať vitamíny.
Upravené 17. 6. 2021 o 05:54

Nasadím spať vitamíny.


Beriem denne C, Zinok, resveratrol, zelezo, horcik, D+K a necitil som nic uz dlho. Treba kazdy den na prechadzku alebo na bicykel. Nejaky pohyb.


[quote="pid:20528, uid:273"]Nasadím spať vitamíny.[/quote] Beriem denne C, Zinok, resveratrol, zelezo, horcik, D+K a necitil som nic uz dlho. Treba kazdy den na prechadzku alebo na bicykel. Nejaky pohyb.

Moderator

Treba kazdy den na prechadzku alebo na bicykel. Nejaky pohyb.


chodím s deťmi do školy peši al bicykel (ja) cca 4 km plus pes aspoň 2 km. Ale je pravda, že po uvolnení opatreni si už Dcko, Quercertin a Ccko nedávam.


[quote="pid:20530, uid:10"]Treba kazdy den na prechadzku alebo na bicykel. Nejaky pohyb.[/quote] chodím s deťmi do školy peši al bicykel (ja) cca 4 km plus pes aspoň 2 km. Ale je pravda, že po uvolnení opatreni si už Dcko, Quercertin a Ccko nedávam.

chodím s deťmi do školy peši al bicykel (ja) cca 4 km plus pes aspoň 2 km. Ale je pravda, že po uvolnení opatreni si už Dcko, Quercertin a Ccko nedávam.
Decko je uz pri tom Slnku zrejme zbytocne, ale zbytok preco nie?


[quote="pid:20532, uid:273"]chodím s deťmi do školy peši al bicykel (ja) cca 4 km plus pes aspoň 2 km. Ale je pravda, že po uvolnení opatreni si už Dcko, Quercertin a Ccko nedávam.[/quote]Decko je uz pri tom Slnku zrejme zbytocne, ale zbytok preco nie?

Moderator

Podla mna niekto "caruje" (elektromagneticke vlnenia a ine zabavky) co ma vplyv na celu spolocnost... Zatazime spolocnost zaockovani zacnu padat no a zbytok bude viac unaveny v nepohode a pod. Nevylucujem ale ze na niektorych budu (a su) vedene osobne utoky Oracle Popolvar a dalsi


Podla mna niekto "caruje" (elektromagneticke vlnenia a ine zabavky) co ma vplyv na celu spolocnost... Zatazime spolocnost zaockovani zacnu padat no a zbytok bude viac unaveny v nepohode a pod. Nevylucujem ale ze na niektorych budu (a su) vedene osobne utoky Oracle Popolvar a dalsi

Podla mna niekto "caruje"

A navíc nevím jak u vás, ale tady ve Slezsku zase dobré 2 týdny sprejují jak zběsilí. Včera večer čára vedle čáry.


[quote="pid:20537, uid:69"]Podla mna niekto "caruje"[/quote] A navíc nevím jak u vás, ale tady ve Slezsku zase dobré 2 týdny sprejují jak zběsilí. Včera večer čára vedle čáry.

Podla mna niekto "caruje"


Spomenula som si, že pred chorobou som mala jeden nepekný vystup s jednou kolegyňou...ona je cigánka a venuje sa magii....po tom čo sme si vymenili nazory povedala....že toto sa mi vráti....


V tom momente som vedela, že ma zariekla....snažila som sa na to nemyslieť, no nestačilo to....2 týždne sa tu trápim chorobou


Ešte doplním, že to počasie je tiež zvláštne....ja mám rada teplo, no akonáhle vyjdem von...je mi neznesitelne....(odhliadnuc od toho, že je leto...je to logické)...no toto je niečo iné...neviem to opísať....a praškuje sa aj tu...vzdy rano vidim vylietať tie lietadla....je ich dosť


[quote="pid:20537, uid:69"]Podla mna niekto "caruje"[/quote] Spomenula som si, že pred chorobou som mala jeden nepekný vystup s jednou kolegyňou...ona je cigánka a venuje sa magii....po tom čo sme si vymenili nazory povedala....že toto sa mi vráti.... V tom momente som vedela, že ma zariekla....snažila som sa na to nemyslieť, no nestačilo to....2 týždne sa tu trápim chorobou Ešte doplním, že to počasie je tiež zvláštne....ja mám rada teplo, no akonáhle vyjdem von...je mi neznesitelne....(odhliadnuc od toho, že je leto...je to logické)...no toto je niečo iné...neviem to opísať....a praškuje sa aj tu...vzdy rano vidim vylietať tie lietadla....je ich dosť
Upravené 17. 6. 2021 o 10:28

V tom momente som vedela, že ma zariekla....snažila som sa na to nemyslieť, no nestačilo to


Skusil som na teba velmi intenzivne mysliet, aj ked sa nepozname. Tak mi len daj vediet ci aspon trosku sa nepolepsilo. Nech vieme ci to ma zmysel smile


[quote="pid:20556, uid:17"]V tom momente som vedela, že ma zariekla....snažila som sa na to nemyslieť, no nestačilo to[/quote] Skusil som na teba velmi intenzivne mysliet, aj ked sa nepozname. Tak mi len daj vediet ci aspon trosku sa nepolepsilo. Nech vieme ci to ma zmysel :)

Moderator

že ma zariekla...
@zuzka,
pro příště v takovéto situaci je možno použít a ihned hlasitě vyslovit mantram (stačí jen 1×):
"Slova tvá se k tobě vrátí, stejnou mincí i tobě Bůh splatí."
A odejít, ve sporu či diskusi již dále nepokračovat.

Pozor, jen a pouze, když víš, že jsi morálně a podle svědomí v právu. Vytváří to specifický karmický uzel dvou bytostí, který bude brzo řešen, přibližně na úrovni tzv. "božího soudu".
Nedoporučuji nikomu toto zneužívat - jinak se mu to vrátí s ještě větší silou jak od zrcadla.


Pokud jsi již nereagovala a něco se projevuje, v tom případě ex-post je to nutno již řešit jinými způsoby.


[quote="pid:20556, uid:17"]že ma zariekla...[/quote]@zuzka, pro příště v takovéto situaci je možno použít a ihned hlasitě vyslovit mantram (stačí jen 1×): **"Slova tvá se k tobě vrátí, stejnou mincí i tobě Bůh splatí."** A odejít, ve sporu či diskusi již dále nepokračovat. Pozor, jen a pouze, když víš, že jsi morálně a podle svědomí v právu. Vytváří to specifický karmický uzel dvou bytostí, který bude brzo řešen, přibližně na úrovni tzv. "božího soudu". Nedoporučuji nikomu toto zneužívat - jinak se mu to vrátí s ještě větší silou jak od zrcadla. Pokud jsi již nereagovala a něco se projevuje, v tom případě ex-post je to nutno již řešit jinými způsoby.

Skusil som na teba velmi intenzivne mysliet, aj ked sa nepozname. Tak mi len daj vediet ci aspon trosku sa nepolepsilo. Nech vieme ci to ma zmysel

Veľmi ti ďakujem.... ja budem myslieť(meditovať) na tvoju energiu , dúfam, že to zaberie ❤


@badatel, už sú tomu dva týždne, neviem ako sa zbaviť inak toho zarieknutia.... tá osoba je navonok mila, no je problémová voči ostatným.....myslim, že radsej nenapíšem jej meno, je to žena znamej osobnosti v hudbe..... nechcem jej davať ani myslienku... a možno sa mýlim...ale viem, že dokáže robit magiu aj zlú....preto sa jej stránim...no vtedy som sa nevyhla tomu konfliktu...bola som v práve....som si istá

[quote="pid:20560, uid:10"]Skusil som na teba velmi intenzivne mysliet, aj ked sa nepozname. Tak mi len daj vediet ci aspon trosku sa nepolepsilo. Nech vieme ci to ma zmysel[/quote] Veľmi ti ďakujem.... ja budem myslieť(meditovať) na tvoju energiu , dúfam, že to zaberie ❤ @badatel, už sú tomu dva týždne, neviem ako sa zbaviť inak toho zarieknutia.... tá osoba je navonok mila, no je problémová voči ostatným.....myslim, že radsej nenapíšem jej meno, je to žena znamej osobnosti v hudbe..... nechcem jej davať ani myslienku... a možno sa mýlim...ale viem, že dokáže robit magiu aj zlú....preto sa jej stránim...no vtedy som sa nevyhla tomu konfliktu...bola som v práve....som si istá

2 týdny sprejují jak zběsilí. Včera večer čára vedle čáry.


Za Nitru to môžem tiež potvrdiť.


[quote="pid:20538, uid:216"]2 týdny sprejují jak zběsilí. Včera večer čára vedle čáry.[/quote] Za Nitru to môžem tiež potvrdiť.

2 týdny sprejují jak zběsilí. Včera večer čára vedle čáry.


Za Nitru to môžem tiež potvrdiť.


[quote="pid:20538, uid:216"]2 týdny sprejují jak zběsilí. Včera večer čára vedle čáry.[/quote] Za Nitru to môžem tiež potvrdiť.

neviem ako sa zbaviť inak toho zarieknutia...
Nechci podrobný text zde uvádět, někteří by mohli protestovat. Pokud mi dáš spojení na badatel2018 (zavináč) email (tečka) cz, pošlu ti návod na rozpouštění těchto konfliktů.


[quote="pid:20572, uid:17"]neviem ako sa zbaviť inak toho zarieknutia...[/quote]Nechci podrobný text zde uvádět, někteří by mohli protestovat. Pokud mi dáš spojení na badatel2018 (zavináč) email (tečka) cz, pošlu ti návod na rozpouštění těchto konfliktů.
1.33k
15
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept