Politika v ČR
Kam s Koněvem? Politici "najednou" začali řešit důstojné umístění pomníku.

S Tvým dovolením to budu šířit dál.

Co je jednou na internetu, je venku. Co je venku, s tím je třeba počítat, že se může šířit. Může.

[quote="pid:3140, uid:177"]S Tvým dovolením to budu šířit dál.[/quote] Co je jednou na internetu, je venku. Co je venku, s tím je třeba počítat, že se může šířit. Může.

Právě tyto ČASTI jsou tím nejdůležitějším jevem ve všech politických subjektech .

Už delší dobu počítám s tím, že v každém politickém subjektu (možná dokonce v každé lidské organizaci), jsou (nebo dříve či později vzniknou) principiálně vždy 2 křídla, která spolu bojují. Subjekt se pak navenek chová podle toho, které křídlo má zrovna převahu. Vzhledem k
Avšak Okamura – poučen tím, jak mu vytunelovali Úsvit – zavčas (nebo na poslední chvíli?) rozpustil moravskoslezskou SPD, v jejímž čele stál Volný.

jsem si - asi naivně - myslel, že bude v SPD chvíli klid. Asi jsem byl pod vlivem jednotného hlasování poslaneckého klubu SPD. I když je pravda, že úplně systematicky jejich hlasování nesleduji.
Měl mne však varovat odchod krasavice poslankyně Hyťhové k Trikolóře. Přišlo mi to, že se holt zamilovala do jiného. Jak podsouval jeden bakaloplátek.

kamarádství s Aspen Institutem

Hodný pozoru je Babišův “vstup” do Aspenu, jednak měl projev
https://www.vlada.cz/en/clenove-vlady/premier/speeches/speech-by-prime-minister-andrej-babis-at-the-aspen-annual-conference-the-shape-of-central-europe-184942/
(článek má datum 19. 11. 2020 11:03)
druhak se v tom čase nově objevila Babišova fotka na webu aspenu.
Počítal jsem tehdy - a stále počítám - že jde o pokus o posílení “druhého křídla” v aspenu. Když to nemůžeš zastavit, postav se tomu do čela. Z pohledu lišáka Babiše je taky možné, že je to jeho plán B, kdyby “to” nevycházelo.

V souvislosti s

Vnější řízení potřebuje větší vliv na českou politiku a ten za současné fungující tandemové spolupráce AB+MZ

si dovolím přitapetovat z tématu “Český masakr..ústavní pilou” 2 citace:
Domnívám se, že je třeba počítat s tím, že je to celé Zemanova vyšší hra.

V této souvislosti mi dovolte odkázat tento příspěvek @Ludvíka zde

"Ti, kteří dnes nad škrtem části volebního zákona jásají, by si podle Ovčáčka měli uvědomit, že Ústavní soud vlastně posílil úlohu prezidenta, protože pokud tu budou vznikat slabé vlády, což podle hradního mluvčího hrozí, posílí to faktickou politickou pozici prezidenta, ať už jím bude kdokoliv."

[quote="pid:3142, uid:57"]Právě tyto ČASTI jsou tím nejdůležitějším jevem ve všech politických subjektech .[/quote] Už delší dobu počítám s tím, že v každém politickém subjektu (možná dokonce v každé lidské organizaci), jsou (nebo dříve či později vzniknou) principiálně vždy 2 křídla, která spolu bojují. Subjekt se pak navenek chová podle toho, které křídlo má zrovna převahu. Vzhledem k [quote="pid:2212, uid:240"]Avšak Okamura – poučen tím, jak mu vytunelovali Úsvit – zavčas (nebo na poslední chvíli?) rozpustil moravskoslezskou SPD, v jejímž čele stál Volný.[/quote] jsem si - asi naivně - myslel, že bude v SPD **chvíli** klid. Asi jsem byl pod vlivem jednotného hlasování poslaneckého klubu SPD. I když je pravda, že úplně systematicky jejich hlasování nesleduji. Měl mne však varovat odchod krasavice poslankyně Hyťhové k Trikolóře. Přišlo mi to, že se holt zamilovala do jiného. Jak podsouval jeden bakaloplátek. [quote="pid:3142, uid:57"]kamarádství s Aspen Institutem[/quote] Hodný pozoru je Babišův “vstup” do Aspenu, jednak měl projev https://www.vlada.cz/en/clenove-vlady/premier/speeches/speech-by-prime-minister-andrej-babis-at-the-aspen-annual-conference-the-shape-of-central-europe-184942/ (článek má datum 19. 11. 2020 11:03) druhak se v tom čase nově objevila Babišova fotka na webu aspenu. Počítal jsem tehdy - a stále počítám - že jde o pokus o posílení “druhého křídla” v aspenu. Když to nemůžeš zastavit, postav se tomu do čela. Z pohledu lišáka Babiše je taky možné, že je to jeho plán B, kdyby “to” nevycházelo. V souvislosti s [quote="pid:3142, uid:57"]Vnější řízení potřebuje větší vliv na českou politiku a ten za současné fungující tandemové spolupráce AB+MZ[/quote] si dovolím přitapetovat z tématu “Český masakr..ústavní pilou” 2 citace: [quote="pid:2449, uid:240"]Domnívám se, že je třeba počítat s tím, že je to celé Zemanova vyšší hra.[/quote] V této souvislosti mi dovolte odkázat tento příspěvek @Ludvíka zde [quote="pid:2933, uid:270"]"Ti, kteří dnes nad škrtem části volebního zákona jásají, by si podle Ovčáčka měli uvědomit, že Ústavní soud vlastně posílil úlohu prezidenta, protože pokud tu budou vznikat slabé vlády, což podle hradního mluvčího hrozí, posílí to faktickou politickou pozici prezidenta, ať už jím bude kdokoliv."[/quote]
Upravené 10. 2. 2021 o 10:09

odchod krasavice poslankyně Hyťhové k Trikolóře

Mimochodem, když už to tu padlo. Jedno mají Tomio a VKml společné: rádi se obklopují krásnými ženami. Počítám s tím, že tato slabost je jejich slabinou, která dává prostor pro jejich řízení prostřednictvím “institutu manželek”.
Zvlášť patrné mi to přichází u VKml, že se opírá o šablonu “kráska a zvíře”. OK, ale vzhledem k tomu, že dle wiki se už 2x rozvedl, poslední manželka byla mladší o 16 let, poslední partnerka je mladší o 13 let a dle agentury JPP je jeho nejposlednější partnerkou právě Hyťhová, tak tohle asi bude zdrojem jeho určité nestability.
Ego je dobrý sluha, ale zlý pán.

[quote="pid:3152, uid:240"]odchod krasavice poslankyně Hyťhové k Trikolóře[/quote] Mimochodem, když už to tu padlo. Jedno mají Tomio a VKml společné: rádi se obklopují krásnými ženami. Počítám s tím, že tato slabost je jejich slabinou, která dává prostor pro jejich řízení prostřednictvím “institutu manželek”. Zvlášť patrné mi to přichází u VKml, že se opírá o šablonu “kráska a zvíře”. OK, ale vzhledem k tomu, že dle wiki se už 2x rozvedl, poslední manželka byla mladší o 16 let, poslední partnerka je mladší o 13 let a dle agentury JPP je jeho nejposlednější partnerkou právě Hyťhová, tak tohle asi bude zdrojem jeho určité nestability. Ego je dobrý sluha, ale zlý pán.
Upravené 10. 2. 2021 o 10:30

Schwarzenberg už poopravuje svoje vyjádření pro TASS a popírá, že by prosazoval rychlé urovnání vztahů mezi Prahou a Moskvou.
Ve vztazích mezi Ruskem a Českem neexistuje žádný problém, který není možné vyřešit, myslí si bývalý první místopředseda české vlády Karel Schwarzenberg. Je rovněž přesvědčen, že bychom měli pracovat nad tím, aby ty vztahy byly urovnány. Dotyčný však pochybuje, že bilaterální vztahy se dají vylepšit v nejbližší době, ten problém přitom vidí na ruské straně. Důvodem podle něj je chování Moskvy, která s Českem údajně zachází jako s bývalou kolonií.
Nezapomněl se vyjádřit k aktuálnímu tématu dostavby Jaderné elektrárny Dukovany. Trvá na tom, že Moskva a Peking se tendru zúčastnit nesmí.
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021021013174469-dukovany-moskvu-vyloucit-my-s-ruskem-problemy-nemame-ale-schwarzenberg-rekl-od-plic-co-prekazi/

Schwarzenberg už poopravuje svoje vyjádření pro TASS a popírá, že by prosazoval rychlé urovnání vztahů mezi Prahou a Moskvou. Ve vztazích mezi Ruskem a Českem neexistuje žádný problém, který není možné vyřešit, myslí si bývalý první místopředseda české vlády Karel Schwarzenberg. Je rovněž přesvědčen, že bychom měli pracovat nad tím, aby ty vztahy byly urovnány. Dotyčný však pochybuje, že bilaterální vztahy se dají vylepšit v nejbližší době, ten problém přitom vidí na ruské straně. Důvodem podle něj je chování Moskvy, která s Českem údajně zachází jako s bývalou kolonií. Nezapomněl se vyjádřit k aktuálnímu tématu dostavby Jaderné elektrárny Dukovany. Trvá na tom, že Moskva a Peking se tendru zúčastnit nesmí. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021021013174469-dukovany-moskvu-vyloucit-my-s-ruskem-problemy-nemame-ale-schwarzenberg-rekl-od-plic-co-prekazi/

Schwarzenberg už poopravuje svoje vyjádření pro TASS a popírá, že by prosazoval rychlé urovnání vztahů mezi Prahou a Moskvou.

Však Borrell také po návratu z Moskvy popřel vše, co tam na tiskovce řekl.

Tady v pořadu DVTV Schwarzenberg o sobě říká: " Proruský politik ze mě není, nejsem servilní" a ve svém facebooku dodává:
"Máme mnohem horší vztahy s Ruskem než země západní Evropy, já bych je chtěl mít na stejné úrovni."
https://www.facebook.com/karel.schwarzenberg/

Schwarzenberg udělal příliš prudký manévr ve vztahu k Rusku. Natolik prudký, že dostal od svých pappenheimských bolestivé švihnutí přes ruce. Teď to musí žehlit a přesvědčovat je, že on nic, on muzikant.

[quote="pid:3242, uid:101"]Schwarzenberg už poopravuje svoje vyjádření pro TASS a popírá, že by prosazoval rychlé urovnání vztahů mezi Prahou a Moskvou.[/quote] Však Borrell také po návratu z Moskvy popřel vše, co tam na tiskovce řekl. Tady v pořadu DVTV Schwarzenberg o sobě říká: " Proruský politik ze mě není, nejsem servilní" a ve svém facebooku dodává: "Máme mnohem horší vztahy s Ruskem než země západní Evropy, já bych je chtěl mít na stejné úrovni." https://www.facebook.com/karel.schwarzenberg/ Schwarzenberg udělal příliš prudký manévr ve vztahu k Rusku. Natolik prudký, že dostal od svých pappenheimských bolestivé švihnutí přes ruce. Teď to musí žehlit a přesvědčovat je, že on nic, on muzikant.

druhak se v tom čase nově objevila Babišova fotka na webu aspenu.

Ať hledám, jak hledám, Babišova fotka už na webu Aspenu NENÍ. Ale na tuti tam BYLA, sám jsem viděl.

Můj výpočet jak to šlo v čase:

• AB měl v Aspenu projev, viz link ve výše zmíněném příspěvku
  • fotku dali na web Aspenu bez vědomí AB po projevu
  • ozvučil to Aeronet, takže nějakou dobu tam fotku nechali, aby si každý mohl vlastnoručně ověřit, že fotka v Aspenu = AB v Aspenu
  • fotka byla po čase potichu stažena, co kdyby si toho AB náhodou všiml...

[quote="pid:3152, uid:240"]druhak se v tom čase nově objevila Babišova fotka na webu aspenu.[/quote] Ať hledám, jak hledám, Babišova fotka už na webu Aspenu NENÍ. Ale na tuti tam BYLA, sám jsem viděl. Můj výpočet jak to šlo v čase: - AB měl v Aspenu projev, viz link ve výše zmíněném příspěvku - fotku dali na web Aspenu bez vědomí AB po projevu - ozvučil to Aeronet, takže nějakou dobu tam fotku nechali, aby si každý mohl vlastnoručně ověřit, že fotka v Aspenu = AB v Aspenu - fotka byla po čase potichu stažena, co kdyby si toho AB náhodou všiml...
Upravené 15. 2. 2021 o 21:27
12
2.22k
25
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept