Zahraniční analytici
Otázka - Odpověď V.V. Pjakina

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina 14.6. 2021
https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-14-iyunya-2021-g
Jenže udržovat při životě Pax Americana
znamená jen jedno, zánik celé civilizace.
Ono po přeformátování Sovětského svazu mělo totiž nastoupit přeformátování USA.
Jenže to přeformátování SSSR jim nevyšlo přesně podle plánu.
Ruská civilizace tuto situaci využila,
a když shodila „mraksistické“ břímě,
vrátila se opět na hlavní
cestu budování ruského světa.
Ale ta potřeba přestavby USA
přece nikam nezmizela.
Existenci Pax Americana, který
spotřebovává zdroje planety jako saranče
a ničí na své cestě vše, co se rozvíjí,
dlouho civilizace nepřežije.
Takže Ameriku je nutné přeformátovat
a Pax Americana zlikvidovat.
Tu přestavbu USA je v každém případě nutné
provést! Je to otázka přežití světové civilizace.
Dnes se celá civilizace na planetě Zemi drží na hřebíku nazývajícím se Rusko.
Když ten hřebík vytáhnete,
tak se posype všechno.
Když teď vytáhnete Putina ze světového systému řízení, posype se všechno.
Všechno se okamžitě rozsype.
A všichni si to velmi dobře uvědomují.
Mám na mysli ty hráče, kteří jsou nějakým způsobem navázáni alespoň na mezinárodní politiku,
vůbec nemluvě o té globální. . .


Otázka - Odpověď V.V. Pjakina 14.6. 2021 https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-14-iyunya-2021-g Jenže udržovat při životě Pax Americana znamená jen jedno, zánik celé civilizace. Ono po přeformátování Sovětského svazu mělo totiž nastoupit přeformátování USA. Jenže to přeformátování SSSR jim nevyšlo přesně podle plánu. Ruská civilizace tuto situaci využila, a když shodila „mraksistické“ břímě, vrátila se opět na hlavní cestu budování ruského světa. Ale ta potřeba přestavby USA přece nikam nezmizela. Existenci Pax Americana, který spotřebovává zdroje planety jako saranče a ničí na své cestě vše, co se rozvíjí, dlouho civilizace nepřežije. Takže Ameriku je nutné přeformátovat a Pax Americana zlikvidovat. Tu přestavbu USA je v každém případě nutné provést! Je to otázka přežití světové civilizace. Dnes se celá civilizace na planetě Zemi drží na hřebíku nazývajícím se Rusko. Když ten hřebík vytáhnete, tak se posype všechno. Když teď vytáhnete Putina ze světového systému řízení, posype se všechno. Všechno se okamžitě rozsype. A všichni si to velmi dobře uvědomují. Mám na mysli ty hráče, kteří jsou nějakým způsobem navázáni alespoň na mezinárodní politiku, vůbec nemluvě o té globální. . .
Upravené 21. 6. 2021 o 18:18

YouTube maže videá Pjakina v preklade. Obraciam sa na pani Irenu, čo bude ďalej ? Nájde sa spôsob šírenia Pjakina cez internet ? Ďakujem za odpoveď.


YouTube maže videá Pjakina v preklade. Obraciam sa na pani Irenu, čo bude ďalej ? Nájde sa spôsob šírenia Pjakina cez internet ? Ďakujem za odpoveď.

Nájde sa spôsob šírenia Pjakina cez internet ? Ďakujem za odpoveď.


Preto je vždy aj odkaz na textový preklad. Ten je možné prečítať za 20 minút, hoci samotné video má viac, než hodinu.
https://uloz.to/tamhle/Og6KpDAw3cgC/name/Nahrano-19-6-2021-v-14-09-13#!ZGN5BQR2AJL4ZmL5A2R0ZJHlLmAzZ0AaLmAjAUMFMSEHEGNlMt==


[quote="pid:21069, uid:75"]Nájde sa spôsob šírenia Pjakina cez internet ? Ďakujem za odpoveď.[/quote] Preto je vždy aj odkaz na textový preklad. Ten je možné prečítať za 20 minút, hoci samotné video má viac, než hodinu. https://uloz.to/tamhle/Og6KpDAw3cgC/name/Nahrano-19-6-2021-v-14-09-13#!ZGN5BQR2AJL4ZmL5A2R0ZJHlLmAzZ0AaLmAjAUMFMSEHEGNlMt==

Video bylo na youtube smazáno, to je zatím podruhé co vím, že se to stalo. Asi tam je nějaká pro parazity citlivá informace, a tak chtějí omezit její šíření.


Video bylo na youtube smazáno, to je zatím podruhé co vím, že se to stalo. Asi tam je nějaká pro parazity citlivá informace, a tak chtějí omezit její šíření.
Upravené 21. 6. 2021 o 19:40

YouTube maže videá Pjakina v preklade.

Na VK se zatím drží.


[quote="pid:21069, uid:75"]YouTube maže videá Pjakina v preklade.[/quote] Na VK se zatím drží.

Pjakin - 21 júna 2021r.
https://www.youtube.com/watch?v=1GmjE7MJEVo


0:00 - setkání Bidena a Putina v ženevě analogicky připomína film
(a po Stalingradu bylo jasné vše proto Jindřich VI darolval městu Stalingrad meč https://cs.regionkosice.com/wiki/Sword_of_Stalingrad )
Teherán 43 - https://www.csfd.cz/film/32500-teheran-43/prehled/


 • když se tam na tiskovce novináři ve zmatku tlačili . ví lidé čeho byli svědky ?....
  • jak v Rusku hned v tom čase setkíní se začli aktivovat podpindosy a pracovat , tak chtšli oslabovat pozici RF , jako začli tlačit vic na vakcinacii (povinne očkovani )
  • chtěli aby setkání bylo jako setkání prezidenta USA a Švýcarska -prezident švycarska čekal na Bidena aby bylo videt kdo na koho čeká ....
 • aby Putin čekal na Bidena , ale to jen pro tupych ukazatel síly
  • plánovali takové setkání a ukazat Rusku , kde je jeho místo
  • oni nechápu , že Rusko je silnejší
  • jako Samantha Power řikala Vitalij Ivanovič Čurkinu , že když SSSR prohráli studenou válku tak maji poslouchat ...
  • vždyt v 90 letech si v Rusku delali co chteli a dnes si Rusko dovolí zavřit toho , kdo pracuje proti RF , jak je to možne ? To oni nechapou..Biden v roce 2011 v Rusku řekl Putinu," Ty se netlač do voleb , my máme sveho koně " Dimona (medveda) a buch..Putin šel i vyhral...a pak majdanem vyhražejí. Bolotné- majdan jim nevyšlo.
  • ješte za Brežněva bylo Rusko statem čislo 1 a oni se ho báli . Realne se ho báli a nic stím nemohli delat.a pak prišla grupirovka a říkala zapadu. Vezmite si vše z Ruska,jen aby sme sa stali otroci Ruska...Děripaska.Vološin atd...No , najdete na západe nejakého milardare který by prodaval svoji stranu..ale v Rusku milarderi všichni prodávají Rusko (miliarderi z 90let.)
  • a co delal Medvedev a kdyz prisel opet Putin? tak pak i Sarkozy plakal
  • oni nechapou , že už se nesmí krást , hrabat z Ruska jak v 90 letech , být surovinovy privesek jak je Ukrajina - jak hrabali za Jelcina - to skončilo
  • oni(západ) mysleli, že Rusko je slabe na kolene a my sme si jen tkaničky zavazovali...
  • a, co v roce 2007 kdyz jim Putin řekl.. .Oni řekli, "voš ktera zařvala ..."
  • USA má problem , nevedi co maji delat, nechapu jak se v RF posílíli jak Rusko manevruje, že u nich (USA) začína byt hůře a hůře a proč v RF je lepe a lepejak to, že se z Ruska se stáva superderžava a vrací se ji suverenita . Když se Rusku podaří zbavit podpindosniku - kdo bude pomahat USA ? To bude RF suprderžava 1 ?
  • ani nechapou, že realne řídí vše GP
  • nechapou ,nechapou..a tak vypadala i tiskovka
  • oni si mysli,že stačí pozvonit podpindosnikum v Rusku a že vše pujde jak oni chteji...
  • nechápou ,že kdyby se jim povedl atentat na Putina tak první ,co by nebylo by bylo Sša..
  • a Rusko ukazalo celému světu , že je schopné vest globálni politiku že maji svoji vnitřní, vnejší i globálni politiku .

Je pravda, že se novináři na setkání Biden-Putin ukázali jako velmi slabí a nejsilnější otázka byla položena na Putinově tiskové konferenci kanadskou novinářkou otazkou od jejiho dítěte ?58:00 Jaké jsou příčiny požárů a povodní v Rusku a jaká je souvislost s Božím záměrem ?

 • Bůh mluví k lidem jazykem životních okolností - JŽOMáme žit s harmonii s přirodou a když se odkloníme tak dostaneme katastrofy .Poslouchat Boha

01:00 :03 - 1830 rok - prodej otroku do Turecka , přepadani ruskych lodi , indiani odevzdat uzemi bílym kolonizatorum

 • jak američané vytlačili ze sveho uzemí indiany ? protože bíli chtěli půdu...1853 - Krymska valka - čast čerkézu se presidluje do Turecka je jim slibovana američani tam sloboda i půda
  • tí tam v Turecku ztratili svoji kulturu a stavaji se otroci
 • dnes jsou Čerkezi su narod na střednim i severozápadním Kavkazu
  • v Rusku na Kavkaze si zachovali ltak svůj národ i kulturu , ziskali pismo .
  • Rusko-turecká válka (1877–1878) - čerkezi z Balkanu
  • spomína ještě Polsko , Belgii , (kolonie ) Kongo - zběr kaučuku - sekani ruk deti při neplnení normy 1885Leopold II. vládl takzvanému Svobodnému státu Kongo v letech 1885 až 1909, kolonie byla jeho soukromým vlastnictvím.https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/kongo-za-leopolda-ii/r~17810ab4aef411ea95caac1f6b220ee8/
  • kdo , kdy hnal USA za odpovědnost za genocitu indianu ?
  • genocídu Kongu nebo za genocidu v Rwandě
  • kolik pak (vracime se zpatkyv čase) z Turecka odešlo dobrovolne do Ruska potlačovanych lidi a kdo je pak vinný ? Snad Rusko ? Vzdyt v Rusku tolik narodu prežilo ...Mohli se rozvijet , psat, zachovat si kulturu i jazyk .
  • Angličani chteli ruske penize
  • stát jako systém pro přežití národa, výklad pojmů suverenita, státy historické a konstruované, se dočtete v knize" O světě křivých zrcadel 2"

Setkání velké trojky se konalo 28. listopadu – 1. prosince 1943 v íránském hlavním městě Teheránu. Na tomto setkání byly projednávány otázky, které do značné míry rozhodly o poválečném osudu střední a východní Evropy. Této konferenci předcházela konference v Káhiře a následovala ji konference v Jaltě a ještě později v Postupimi.

OPERÁCIA SKOK DO DIAĽKY alebo DLHÝ SKOK- bolo kódové označenie neúspešného atentátu na predstaviteľov "veľkej trojky" Josifa Stalina, Winstona Churchila a Franklina Roosevelta v 1943 roku na Teheránej konferencii . Táto operácia bola schválená Adolfom Hitlerom v čele s Ernstom Kaltenbrunnerom. Agenti nemeckého Abwehru ( spravodajci) odhalili čas a miesto konania konferencie v polovici októbra 1943, po rozlúšťení amerického námorného kódu. Riadením operácie Kaltenbrunnerovej misie bol poverený Otto Skorzeny. Zároveň do akcie bol zapojený aj nemecký agent Elyesej Bazna ( albánec, známejší pod kódovým označením "Cicero"smile, ktorý vysielal kľúčové informácie z Ankary o konferencii.

 • velmi objemný , informacema nabitý díl .

Pjakin - 21 júna 2021r. https://www.youtube.com/watch?v=1GmjE7MJEVo 0:00 - setkání Bidena a Putina v ženevě analogicky připomína film (a po Stalingradu bylo jasné vše proto Jindřich VI darolval městu Stalingrad meč https://cs.regionkosice.com/wiki/Sword_of_Stalingrad ) Teherán 43 - https://www.csfd.cz/film/32500-teheran-43/prehled/ - když se tam na tiskovce novináři ve zmatku tlačili . ví lidé čeho byli svědky ?.... - jak v Rusku hned v tom čase setkíní se začli aktivovat podpindosy a pracovat , tak chtšli oslabovat pozici RF , jako začli tlačit vic na vakcinacii (povinne očkovani ) - chtěli aby setkání bylo jako setkání prezidenta USA a Švýcarska -prezident švycarska čekal na Bidena aby bylo videt kdo na koho čeká .... - aby Putin čekal na Bidena , ale to jen pro tupych ukazatel síly - plánovali takové setkání a ukazat Rusku , kde je jeho místo - oni nechápu , že Rusko je silnejší - jako Samantha Power řikala Vitalij Ivanovič Čurkinu , že když SSSR prohráli studenou válku tak maji poslouchat ... - vždyt v 90 letech si v Rusku delali co chteli a dnes si Rusko dovolí zavřit toho , kdo pracuje proti RF , jak je to možne ? To oni nechapou.. Biden v roce 2011 v Rusku řekl Putinu," Ty se netlač do voleb , my máme sveho koně " Dimona (medveda) a buch..Putin šel i vyhral...a pak majdanem vyhražejí. Bolotné- majdan jim nevyšlo. - ješte za Brežněva bylo Rusko statem čislo 1 a oni se ho báli . Realne se ho báli a nic stím nemohli delat. a pak prišla grupirovka a říkala zapadu. Vezmite si vše z Ruska,jen aby sme sa stali otroci Ruska...Děripaska.Vološin atd... No , najdete na západe nejakého milardare který by prodaval svoji stranu.. ale v Rusku milarderi všichni prodávají Rusko (miliarderi z 90let.) - a co delal Medvedev a kdyz prisel opet Putin? tak pak i Sarkozy plakal - oni nechapou , že už se nesmí krást , hrabat z Ruska jak v 90 letech , být surovinovy privesek jak je Ukrajina - jak hrabali za Jelcina - to skončilo - oni(západ) mysleli, že Rusko je slabe na kolene a my sme si jen tkaničky zavazovali... - a, co v roce 2007 kdyz jim Putin řekl.. .Oni řekli, "voš ktera zařvala ..." - USA má problem , nevedi co maji delat, nechapu jak se v RF posílíli jak Rusko manevruje, že u nich (USA) začína byt hůře a hůře a proč v RF je lepe a lepe jak to, že se z Ruska se stáva superderžava a vrací se ji suverenita . Když se Rusku podaří zbavit podpindosniku - kdo bude pomahat USA ? To bude RF suprderžava 1 ? - ani nechapou, že realne řídí vše GP - nechapou ,nechapou..a tak vypadala i tiskovka - oni si mysli,že stačí pozvonit podpindosnikum v Rusku a že vše pujde jak oni chteji... - nechápou ,že kdyby se jim povedl atentat na Putina tak první ,co by nebylo by bylo Sša.. - a Rusko ukazalo celému světu , že je schopné vest globálni politiku že maji svoji vnitřní, vnejší i globálni politiku . Je pravda, že se novináři na setkání Biden-Putin ukázali jako velmi slabí a nejsilnější otázka byla položena na Putinově tiskové konferenci kanadskou novinářkou otazkou od jejiho dítěte ? 58:00 Jaké jsou příčiny požárů a povodní v Rusku a jaká je souvislost s Božím záměrem ? - Bůh mluví k lidem jazykem životních okolností - JŽO Máme žit s harmonii s přirodou a když se odkloníme tak dostaneme katastrofy . Poslouchat Boha 01:00 :03 - 1830 rok - prodej otroku do Turecka , přepadani ruskych lodi , indiani odevzdat uzemi bílym kolonizatorum - jak američané vytlačili ze sveho uzemí indiany ? protože bíli chtěli půdu... 1853 - Krymska valka - čast čerkézu se presidluje do Turecka je jim slibovana američani tam sloboda i půda - tí tam v Turecku ztratili svoji kulturu a stavaji se otroci - dnes jsou Čerkezi su narod na střednim i severozápadním Kavkazu - v Rusku na Kavkaze si zachovali ltak svůj národ i kulturu , ziskali pismo . - Rusko-turecká válka (1877–1878) - čerkezi z Balkanu - spomína ještě Polsko , Belgii , (kolonie ) Kongo - zběr kaučuku - sekani ruk deti při neplnení normy 1885 Leopold II. vládl takzvanému Svobodnému státu Kongo v letech 1885 až 1909, kolonie byla jeho soukromým vlastnictvím. https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/kongo-za-leopolda-ii/r~17810ab4aef411ea95caac1f6b220ee8/ - kdo , kdy hnal USA za odpovědnost za genocitu indianu ? - genocídu Kongu nebo za genocidu v Rwandě - kolik pak (vracime se zpatkyv čase) z Turecka odešlo dobrovolne do Ruska potlačovanych lidi a kdo je pak vinný ? Snad Rusko ? Vzdyt v Rusku tolik narodu prežilo ...Mohli se rozvijet , psat, zachovat si kulturu i jazyk . - Angličani chteli ruske penize - stát jako systém pro přežití národa, výklad pojmů suverenita, státy historické a konstruované, se dočtete v knize" O světě křivých zrcadel 2" Setkání velké trojky se konalo 28. listopadu – 1. prosince 1943 v íránském hlavním městě Teheránu. Na tomto setkání byly projednávány otázky, které do značné míry rozhodly o poválečném osudu střední a východní Evropy. Této konferenci předcházela konference v Káhiře a následovala ji konference v Jaltě a ještě později v Postupimi. OPERÁCIA SKOK DO DIAĽKY alebo DLHÝ SKOK- bolo kódové označenie neúspešného atentátu na predstaviteľov "veľkej trojky" Josifa Stalina, Winstona Churchila a Franklina Roosevelta v 1943 roku na Teheránej konferencii . Táto operácia bola schválená Adolfom Hitlerom v čele s Ernstom Kaltenbrunnerom. Agenti nemeckého Abwehru ( spravodajci) odhalili čas a miesto konania konferencie v polovici októbra 1943, po rozlúšťení amerického námorného kódu. Riadením operácie Kaltenbrunnerovej misie bol poverený Otto Skorzeny. Zároveň do akcie bol zapojený aj nemecký agent Elyesej Bazna ( albánec, známejší pod kódovým označením "Cicero"), ktorý vysielal kľúčové informácie z Ankary o konferencii. - velmi objemný , informacema nabitý díl .
Upravené 27. 6. 2021 o 16:53

Preto je vždy aj odkaz na textový preklad. Ten je možné prečítať za 20 minút, hoci samotné video má viac, než hodinu.

ešte je aj "hybridný" spôsob, ako na youtube prečítať titulky o niečo rýchlejšie, ako trvá samotné video. využiteľné hlavne v pasážach, kde hovorí pomaly. stačí vtedy stlačiť na klávesnici šípku doprava, to posunie o 5 sekúnd dopredu a potom sa ešte často dajú stihnúť prečítať aj nasledujúce titulky, kým ich nezmení za nový text. takto sa dá ušetriť aj 25% času, ale je to celkom pracné. potom lepšie je asi stlačiť na ozubené koliečko a zmeniť rýchlosť prehrávania videa na 1,5x. dokonca aj 2x sa dá stíhať čítať


[quote="pid:21070, uid:84"]Preto je vždy aj odkaz na textový preklad. Ten je možné prečítať za 20 minút, hoci samotné video má viac, než hodinu.[/quote] ešte je aj **"hybridný" spôsob, ako na youtube prečítať titulky o niečo rýchlejšie, ako trvá samotné video**. využiteľné hlavne v pasážach, kde hovorí pomaly. stačí vtedy stlačiť na klávesnici šípku doprava, to posunie o 5 sekúnd dopredu a potom sa ešte často dajú stihnúť prečítať aj nasledujúce titulky, kým ich nezmení za nový text. takto sa dá ušetriť aj 25% času, ale je to celkom pracné. potom lepšie je asi stlačiť na ozubené koliečko a zmeniť rýchlosť prehrávania videa na 1,5x. dokonca aj 2x sa dá stíhať čítať

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 21.06.2021_Titulky_CZ


https://rutube.ru/video/6092b0ff1efc8117524bc2c877c612a5/
ďakujem p.Irene za titulky
https://uloz.to/hledej?q=Ot%C3%A1zka%20-%20Odpov%C4%9B%C4%8F%20V.V.%20Pjakina%20ze%20dne%2021.06.2021_Titulky_CZ.avi
https://uloz.to/hledej?q=Ot%C3%A1zka%20-%20Odpov%C4%9B%C4%8F%20V.V.%20Pjakina%20ze%20dne%2021.06.2021


https://uloz.to/file/U9RTWy5dWzyo/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-21-06-2021-srt#!ZGL0LGR2ZGMzAzR0LzRkZwR2ZmR4BJ95ryqSHxcxBIudYJZjZj==
https://uloz.to/file/TDGMhnXjZccr/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-21-06-2021-docx#!ZGWzMGR2ZwH0LwZ2ATExBTZlAQV0LaWwL1cMAQumq1E1AQZ2At==
https://uloz.to/file/ElLWEbzpHOze/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-21-06-2021-txt#!ZGVmBQR2ATL5LwZ2ZwL0LJEvMGL5BJI6G0uGJSAkMx1moJIvMt==


Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 21.06.2021_Titulky_CZ ---------------------------------------------------------- https://rutube.ru/video/6092b0ff1efc8117524bc2c877c612a5/ ďakujem p.Irene za titulky https://uloz.to/hledej?q=Ot%C3%A1zka%20-%20Odpov%C4%9B%C4%8F%20V.V.%20Pjakina%20ze%20dne%2021.06.2021_Titulky_CZ.avi https://uloz.to/hledej?q=Ot%C3%A1zka%20-%20Odpov%C4%9B%C4%8F%20V.V.%20Pjakina%20ze%20dne%2021.06.2021 https://uloz.to/file/U9RTWy5dWzyo/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-21-06-2021-srt#!ZGL0LGR2ZGMzAzR0LzRkZwR2ZmR4BJ95ryqSHxcxBIudYJZjZj== https://uloz.to/file/TDGMhnXjZccr/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-21-06-2021-docx#!ZGWzMGR2ZwH0LwZ2ATExBTZlAQV0LaWwL1cMAQumq1E1AQZ2At== https://uloz.to/file/ElLWEbzpHOze/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-21-06-2021-txt#!ZGVmBQR2ATL5LwZ2ZwL0LJEvMGL5BJI6G0uGJSAkMx1moJIvMt==
Upravené pred 5 dňami o 08:35

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 21.06.2021_Titulky_CZ
https://rutube.ru/video/6092b0ff1efc8117524bc2c877c612a5/


A YT kdy ?


[quote="pid:21946, uid:78"]Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 21.06.2021_Titulky_CZ https://rutube.ru/video/6092b0ff1efc8117524bc2c877c612a5/[/quote] A YT kdy ?

Je to aj na ulozto.cz, myslím video aj prepis titulkov.


Je to aj na ulozto.cz, myslím video aj prepis titulkov.

@Lavazza

Ale proč to není na YT jako vždy ?


@Irena Dostala jste tam ban ? (teda pokud jste TA Irena smile )

@Lavazza Ale proč to není na YT jako vždy ? @Irena Dostala jste tam ban ? (teda pokud jste TA Irena :D )

TIP: ja som si len pridal do záložiek linku na Irenin rutube kanál a nič moc sa pre mňa nezmenilo
https://rutube.ru/channel/896227/videos
alebo kto nepoužíva záložky, stačí si pamätať 2 slová - www.rutube.ru a tam vyhľadávať slovo Irena a kanál nájde hneď, zvyšok je intuitívny, netreba vedieť ani slovo po rusky


problém je len, ako to dať vedieť tým zvyšným tisícom sledovateľom. ak sa dá, tak napr.:


 • zmeniť názov posledného youtube videa na nejakú správu. buď hneď v názve dať linku na rutube, alebo v názve povedať napr. že v popise toho videa sú nové linky
 • zmeniť profilovú fotku youtube kanálu tak, že do nej napísať text novej linky
 • možno upraviť názov youtube kanálu na niečo ako "Irena Aneri (rutube.ru/channel/896227)"
 • (niektoré z prvých troch bodov možno zakazujú podmienky používania, neviem, nečítal som)
 • zmeniť poslednému youtube videu titulnú náhľadovú fotku na vlastnú a doplniť do nej text adresy nového kanálu
 • a na oraclov blog nejaký špeciálny článok
 • a samozrejme začať pridávať túto linku na rutube aj do začiatkov budúcich videí napr. s textom záložný kanál
 • a ako pomstu si zaplatiť v tlačovej agentúre nejaký PR článok, ktorý musia zdieľať aj mainstreamové weby (toto je skôr vtip a recesia, lebo anonymita)

čo sa týka ulož.to, tak škoda, že nové O-O nenájde pod slovom "pjakin". nájde to síce pod slovom "pjakina", ale to napadne asi menej ľudí. navrhoval by som tam zmeniť názov videa tak, aby v ňom bolo slovo Pjakin. napr: "V.V.Pjakin - Otázka - Odpověď ze dne 21.06.2021 (Titulky CZ)" alebo do pôvodného názvu pridať napr. na koniec slovo Pjakin


ešte som si všimol, že na ulož.to sa dajú robiť aj verejné adresáre a vyzerá to potom ako youtube kanál, že sú všetky videá po kope. takže možno aj také niečo spraviť a tú adresu zaradiť medzi propagované odkazy


a zišlo by sa spraviť Pjakinovi Č-S Instagram (alebo pre KSB). je a bude veľa jeho citátov a myšlienok (a vecí z KSB), ktoré sa dajú vložiť do 1-obrázkových samostatných príspevkov. a pod ne dávať linky na aktuálne O-O


**TIP**: ja som si len pridal do záložiek linku na Irenin rutube kanál a nič moc sa pre mňa nezmenilo https://rutube.ru/channel/896227/videos alebo kto nepoužíva záložky, stačí si pamätať 2 slová - www.rutube.ru a tam vyhľadávať slovo Irena a kanál nájde hneď, zvyšok je intuitívny, netreba vedieť ani slovo po rusky problém je len, **ako to dať vedieť tým zvyšným tisícom sledovateľom**. ak sa dá, tak napr.: - zmeniť názov posledného youtube videa na nejakú správu. buď hneď v názve dať linku na rutube, alebo v názve povedať napr. že v popise toho videa sú nové linky - zmeniť profilovú fotku youtube kanálu tak, že do nej napísať text novej linky - možno upraviť názov youtube kanálu na niečo ako "Irena Aneri (rutube.ru/channel/896227)" - (niektoré z prvých troch bodov možno zakazujú podmienky používania, neviem, nečítal som) - zmeniť poslednému youtube videu titulnú náhľadovú fotku na vlastnú a doplniť do nej text adresy nového kanálu - a na oraclov blog nejaký špeciálny článok - a samozrejme začať pridávať túto linku na rutube aj do začiatkov budúcich videí napr. s textom záložný kanál - a ako pomstu si zaplatiť v tlačovej agentúre nejaký PR článok, ktorý musia zdieľať aj mainstreamové weby (toto je skôr vtip a recesia, lebo anonymita) **čo sa týka ulož.to**, tak škoda, že nové O-O nenájde pod slovom "pjakin". nájde to síce pod slovom "pjakina", ale to napadne asi menej ľudí. navrhoval by som tam zmeniť názov videa tak, aby v ňom bolo slovo Pjakin. napr: "V.V.Pjakin - Otázka - Odpověď ze dne 21.06.2021 (Titulky CZ)" alebo do pôvodného názvu pridať napr. na koniec slovo Pjakin ešte som si všimol, že **na ulož.to sa dajú robiť aj verejné adresáre** a vyzerá to potom ako youtube kanál, že sú všetky videá po kope. takže možno aj také niečo spraviť a tú adresu zaradiť medzi propagované odkazy a **zišlo by sa spraviť Pjakinovi Č-S Instagram** (alebo pre KSB). je a bude veľa jeho citátov a myšlienok (a vecí z KSB), ktoré sa dajú vložiť do 1-obrázkových samostatných príspevkov. a pod ne dávať linky na aktuálne O-O
Upravené 28. 6. 2021 o 04:24

Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 28.06.2021


https://kob-forum.eu/2021/07/02/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021/


https://rutube.ru/video/4b84295bf690a4c42d581c5cadaed25a/


https://uloz.to/file/ViAeIY2xbs0A/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021-mkv#!ZJWyLGR2AzD1ZQt4Mwp3ZGp4ZmyuLHRjp2WIZJ1dHSusFwWzZN==


https://kob-forum.eu/2021/07/02/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021/


https://uloz.to/file/frezUSqP0njz/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021-m4v
https://uloz.to/tamhle/Q1Y1ijCMo1rY/name/Nahrano-2-7-2021-v-20-37-15#!ZGSuLGR2AGp0ZQOyAQx2BQZ2AJAxZSylZJ9OMmOIE29jBQR0ZD==
https://uloz.to/file/ItahsfNAYauu/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021-txt#!ZJV2ZwR2ZwquMTEvMJDjBTMvA2R2AUI1LIy4MUOmAyV3DmZ3Zt==


Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 28.06.2021 https://kob-forum.eu/2021/07/02/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021/ ------------------------------------------------ https://rutube.ru/video/4b84295bf690a4c42d581c5cadaed25a/ https://uloz.to/file/ViAeIY2xbs0A/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021-mkv#!ZJWyLGR2AzD1ZQt4Mwp3ZGp4ZmyuLHRjp2WIZJ1dHSusFwWzZN== https://kob-forum.eu/2021/07/02/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021/ https://uloz.to/file/frezUSqP0njz/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021-m4v https://uloz.to/tamhle/Q1Y1ijCMo1rY/name/Nahrano-2-7-2021-v-20-37-15#!ZGSuLGR2AGp0ZQOyAQx2BQZ2AJAxZSylZJ9OMmOIE29jBQR0ZD== https://uloz.to/file/ItahsfNAYauu/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021-txt#!ZJV2ZwR2ZwquMTEvMJDjBTMvA2R2AUI1LIy4MUOmAyV3DmZ3Zt==
Upravené 15. 7. 2021 o 11:12

Kto náhodou nevidel to video, o ktorom hovoril Pjakin, ako policajt surovo zaobchádzal a vyvliekol von z úradu starú ženu, ktorej prišlo v rúšku nevoľno a dala si ho preto dole, tak tu je to video:
https://youtu.be/WqS3p4Jk0fQ


Kto náhodou nevidel to video, o ktorom hovoril Pjakin, ako policajt surovo zaobchádzal a vyvliekol von z úradu starú ženu, ktorej prišlo v rúšku nevoľno a dala si ho preto dole, tak tu je to video: https://youtu.be/WqS3p4Jk0fQ

Nový Pjakin z 5.7.2021
https://fct-altai.ru/


https://www.youtube.com/watch?v=7n1HBnMNP1c&ab_channel=%D0%A4%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D1%85%D0%A2%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%B9


Nový Pjakin z 5.7.2021 https://fct-altai.ru/ https://www.youtube.com/watch?v=7n1HBnMNP1c&ab_channel=%D0%A4%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D1%85%D0%A2%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%B9

Je už někde s titulkami ?


ešte asi nie, na ulozto som to zatiaľ nevidela.


[quote="pid:24103, uid:518"]Je už někde s titulkami ?[/quote] ešte asi nie, na ulozto som to zatiaľ nevidela.

Nový Pjakin z 5.7.2021
https://fct-altai.ru/

Obsah :


00:00:22 Přímá linka s Putinem
00:17:52 63/9792 letadlo
00:29:10 A , co bude s Medvečukem (Ukrajina) ?


https://riafan.ru/1476025-putin-nazval-bortovoi-nomer-samoleta-razvedchika-sledivshego-za-esmincem-defender
Moskva, 30. června. Incident s britským torpédoborcem Defender v Černém moři je zjevnou provokací Spojeného království a Spojených států.
Putin pojmenoval ocasní číslo průzkumného letounu, který následoval torpédoborec Defender
"Podle mého názoru brzy ráno, v 7:30, americké strategické průzkumné letadlo vzlétlo
z jednoho z vojenských letišť NATO v Řecku, z Kréty."
Byl jsem samozřejmě informován, vím velmi dobře,
pokud mi Bůh dá paměť - číslo ocasu 063/97/92, “zdůraznila hlava státu.


Dodal také, že pomocí průzkumného letadla se pohraničníci pokusili zjistit, jak fungují ruské ozbrojené síly, a „kde jak zareagujeme


[quote="pid:23266, uid:312"]Nový Pjakin z 5.7.2021 https://fct-altai.ru/[/quote] Obsah : 00:00:22 Přímá linka s Putinem 00:17:52 63/9792 letadlo 00:29:10 A , co bude s Medvečukem (Ukrajina) ? https://riafan.ru/1476025-putin-nazval-bortovoi-nomer-samoleta-razvedchika-sledivshego-za-esmincem-defender Moskva, 30. června. Incident s britským torpédoborcem Defender v Černém moři je zjevnou provokací Spojeného království a Spojených států. Putin pojmenoval ocasní číslo průzkumného letounu, který následoval torpédoborec Defender "Podle mého názoru brzy ráno, v 7:30, americké strategické průzkumné letadlo vzlétlo z jednoho z vojenských letišť NATO v Řecku, z Kréty." Byl jsem samozřejmě informován, vím velmi dobře, pokud mi Bůh dá paměť - číslo ocasu 063/97/92, “zdůraznila hlava státu. Dodal také, že pomocí průzkumného letadla se pohraničníci pokusili zjistit, jak fungují ruské ozbrojené síly, a „kde jak zareagujeme
Upravené 12. 7. 2021 o 08:09

ešte asi nie, na ulozto som to zatiaľ nevidela.


Irená má zřejmě dovolenou


[quote="pid:24115, uid:273"]ešte asi nie, na ulozto som to zatiaľ nevidela.[/quote] Irená má zřejmě dovolenou

Irená má zřejmě dovolenou

Ty informace by se hodily. Abych věděl, jestli se něco děje nebo je prostě jen pauza.


[quote="pid:24122, uid:307"]Irená má zřejmě dovolenou[/quote] Ty informace by se hodily. Abych věděl, jestli se něco děje nebo je prostě jen pauza.

ako policajt surovo zaobchádzal a vyvliekol von z úradu starú ženu, ktorej prišlo v rúšku nevoľno a dala si ho preto dole
Je to hnus. Podobná situace jako v Uherském Hradišti, kdy příslušníci politické policie starosty (na kterou ani GIBS nemůže) zmlátili muže bez roušky před očima jeho malého synka. Někdo chce gradovat napětí ve společnosti. Nicméně se říká, že ten, kdo seje vítr, sklidí bouři.


[quote="pid:23112, uid:6"]ako policajt surovo zaobchádzal a vyvliekol von z úradu starú ženu, ktorej prišlo v rúšku nevoľno a dala si ho preto dole[/quote]Je to hnus. Podobná situace jako v Uherském Hradišti, kdy příslušníci politické policie starosty (na kterou ani GIBS nemůže) zmlátili muže bez roušky před očima jeho malého synka. Někdo chce gradovat napětí ve společnosti. Nicméně se říká, že ten, kdo seje vítr, sklidí bouři.

Nový Pjakin z 12.7.2021


překlad z poslechu
6117d4c16be89


https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-12-iyulya-2021-g
https://rutube.ru/video/1bcd32bca40b835bcc03efd063708cea/
Afghánistán
00:00:23 Proč je stažení americké armády z Afghánistánu takové rychlé .
O konfrontaci mezi afghánskou vládou a Talibanem.
Proč Taliban vytvořený Američany najednou začal bojovat proti USA.
Proč si USA po pádu Dvojčat 11. září 2011 vybraly jako cíl pomsty Afghánistán.
Jak vyřešit problémy v Afghánistánu rozrušené Američany
a jaká opatření by Rusko mělo přijmout?
-Delegáti afganského Talibanu (teroristická organizácia zakázaná v Rusku) v Moskve sľíbili představitelům ruske vlády, že neporuší integritu krajín Střední Ásie.
https://lenta.ru/news/2021/07/08/kabulov/
odchod vojsk NATO a USA z Afganistanu. Smlouva mezi Talibánem a Trumpem , kde šlo taky o odchod vojsk ale nebyl takový rýchly odchod jaký je dnes.
Když to nejde po dobrom půjde to takhle.
Přez Trumpa by bylo preformatovanie Sša mirnejší ale cez Bidena bude to přeformátovan krvavejši i když USA o okrádání jde stále .
Když my si necháme zdroje tak ty budeš mít nejake zbraně , a když nedáš zdroje nebudeš mit nějakou zbraň atd...
No, oni když musí rychle odcházet tak nestíhají vše krást . ..
Talibánci taky kradou vše začistijou vše , aby protívníkovi nezůstalo nic..
kdo bude pak protivník ? To je ještě otázka.
Irán, Čína nebo Rusko a aby protívníkovi nic nezůstalo , je to potřeba vše vyčistit a zničit .
Talibánci a strany Iránu to jsou dvě strany vytvořené američany ,taliban vyplnoval na ničenie zemi zadane ulohy.
Jestli si nekdo mysli,že taliban bojoval nejaky čas proti USA tak to se plete. Stači se podivat na to,že su tam vždy dve elity státní a za GP .
A zaleží kdo dá jaky ukol bojový talibanu a jake zbrane meli antigilovsky talibanci ?
Otazka neni v tom kdo přijde po odchodu vojsk ale kdo tam bude ted "vladnout" rukama narodní elity
Ved pamatujete po roce 2001 ,kdyz se jakoby USA mstili za ppád dvojíček. Tak do Iraku nemohli to se podařilo az po roce 2003 a pomstit se museli a Afganistan a taliban se zdal
v te dobe nejlepsi volnou a vte dobe se Taliban stal ze spolupracovnika na nepritele a vymenilo se veleni...
Taliban i pravitelstva (narodne) vojska cvicili americane i kdyz jsouu nich jine ukoly.
Taliban má za ukol aby stat nefungoval tak,jak má stat fungovat v 21 stoleti
ale vratili se do 14stoleti - pravo šaria atd. Hlavní město Kábul nezapomnělo, co se odehrávalo v roce 1996, když padlo do rukou Tálibánu a jeho tehdejší vůdce mulla Muhammad Umar vyhlásil pro zemi „plně islámský stát“ řídící se právem šaría. Odstartovaly krvavé popravy, které se odehrávaly na stadionu Ghazí. Veřejná poprava neminula ani bývalého prezidenta Muhammada Nadžíbulláha. Byl nejprve vykastrován a poté ho Tálibán v ulicích usmýkal k smrti za náklaďákem. Jeho krví nasáklé tělo bylo poté pověšeno na sloupy veřejného osvětlení, ústa vycpána afghánskými bankovkami a prsty nahrazeny cigaretami. https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/pravo-podle-talibanu-zlodejum-sekat-ruce-na-gaye-nechat-spadnout-zed-40366004#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=Erv1EzUp10D-202107130844&dop_id=40366004


A armáda pravitelstva na svojej osnove má tadžiky a uzbeky , tam je take objekty kontrolujou co zabezpečujou .
Bez seriozne infrastuktury ich vybijou .
Dnes tam je dobre nelest k nim do Afganistanu .
Lavrov řekl, že oni tam dnes nepujdou . Pokud neprojdou hranice
Otazka je jestli Sša realne nemohli vyhrat , že jedna čast podržala Talibán
Situace je taka západ vždy přicházi kolonialne se zbranemi
jako v čine jina kultura jine hodnoty , si přepsali Honkong a přinesli tam svou kulturu. To same v Afganistanu nemohli vyhrat v plne miře.
To by museli vyčistit cely afganistan od obyvatelstva .
Američanum by vyhovovalo prenest nespokojenost a bojuvky do vsech republik byvaleho SSSR a obalamutit obyvatelstvo aby jim to vyšlo.
A tak i přez Afganistan.
Pak stavet pamětníky svým pejskům.
USA zabezpči vojáky napr.taliban ,IGIL....
a dnes bude talibán všem říkat
"my mirní - mirumilovní lidi vzdyt , co my nic nechceme " smile
v západne kulture slovo jako čest není . Po ruske tradicii Putin dodržuje slovo
a na západě jak mají sílu tak naruší svoje smlouvy, dohovory.
Západ i východ vždy když mal sily tak narušil svoje slovo.
Rusko do Afganistanu nepotrebuje tam ist dnes,
ale dohovorit sa máme i kdyz vzdy sae snazili diskreditovat sovetsky svaz
Jedine v Rusku má každy národ šancu žit v hramonii a každy národ má své místo .
Afganistam sa mél stat udernym statem utočícim po Rusku to chce GP i USA .
A pak Iran jedným centrem koncentrace vedeni - upravlenia GP
proto aby se Iran stal centrem koncentrace tak by muselo byt na takove urovni jak je Rusko...
A proto se Rusko domlouva ze vsemi a treba myslet , že taliban je i politická , diplomatická struktura a dochazejí na dohovory dvou bojujucich stran v tretí strane.


28:31:00 Důvodem rozmachu suborbitálních letů ve Spojených státech jsou lety
na lodích Unity-22 a New Shepard.
Proč byla znovu vytvořena „znalostní“ společnost a proč se jí zúčastnil Elon Musk
a další „géniové“ ze Západu.
O vesmírném letu Jurije Gagarina a suborbitálním letu Alana Sheparda v roce 1961.


11.7. 2021 Miliardář Branson dolétl k hranici vesmíru
https://youtu.be/RTpWYWIfP7Y
ked ničili sovetsky sajuz tak ničili inovace a kde su všetky patenty .
A v ten čas s našimi patentami - řikali že jsou japonske.
A tyto inovace nechali u seba. U nas to ukradli a jim to vyzdvihlo ekonomiku a nam ty zlodejiny podryli ekonomiku
a išlo ničenie . Vrhnut národ v katastrofu. Vrhnut národ do marxizmu se nepodařilo
a krmit resurstami , surovinami USA začali jelity.
Kradli cele postsovětské prostranství a ješte USA musi ukazat, že je navýši i technicky .
http://leva-net.webnode.cz/products/americane-na-mesici-nebyli-sovetsky-svaz-vedel-pravdu-ale-mlcel/
Státy maju ukazat svoje technologicke prvenství.
A oni to nemůžou ukázat , vždyt litají na našich motorech .
Našli nějakeho umníka Elona Muska, který začal realizovat tyto idey...
A vše šlo jen do určiteho bodu..a vše co ukradli ze Sovětskeho zvazu je vyčerpano....
a oni nemají tvůrčí potenciál ruských lidí .
Ano , někdo za 30 střibrnych ukradne nápady nějakeho inžiníra , ale to chce čas a oni se potřebujou ukázat dnes.
To je jak v 60 letech pri letu Gagarina,
https://cs.wikipedia.org/wiki/Jurij_Gagarin
už vědeli , že USA nejsou schopní letět do kozmu a jen na suborbitální let .
A přiznáni hranice kozmu jsou sporné...
říká se 100km av USA vletšli na 86km...to je americky kozmos.
Jaký je tedy cíl .
Davu je potřeba ukázat nějaky progres .
Aby ukázali nšjake prvenství . Aby ukazali, že byli v kozmose, toto jsou poslední vzdychy Ameriky, my ješte něco zmůžem.
Oni už nic nezmůžou , jo akorát tychle jejich suborbitané lety.


0:40 Proč , misto Kamaly Harris
nevzali jako viceprezident Spojených států Baracka Obamu ?


 • tady je to prostě davoelitarnom společentsví nejde dělat jedno a hned dělat něco jiného....Obrázek byl takový , a nejde aby zrazu hned byl jiný .u Obamy byla jedna logika vedení a vést ho do rýchleho preformatovaní USa, to by nešlo(na to byl tady Trump) a tak potřebovali najit nekoho jineho a našli Kamalu a když si budou myslet,že ji tlačí stranovniky..dostane od GP a když si budou myslet stranovniky,že pro ne nedělá , dostane od nich...

00:43:14 Proč ,Spojené státy najímají domorodé obyvatele, aby pracovali na jejich konzulátech. Co dělají zaměstnanci velvyslanectví USA v Rusku? O zařazení Spojených států a České republiky do seznamu zemí nepřátelských vůči Rusku. Proč, se nemusíte spoléhat na analytiky třetích stran a sami se máme naučit porozumět probíhajícím procesům.

 • Pracovnici velvyslanectví - jake jsou praktiky- jak můžou u nich pracovat občané Ruska ?
 • u velvyslanectvi Ruska ,nikdy nepracovali občane jinych statů přečtete si knihu O světě křivých zrcadel 1A víme jaké provokace v Praze v čechách jsou dělané proti Rusku za americké peníze Naučte se KSB a DOTU.čtete hrubé knihy

Nový Pjakin z 12.7.2021 ----------------------- překlad z poslechu ![6117d4c16be89](serve/attachment&path=6117d4c16be89) https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-12-iyulya-2021-g https://rutube.ru/video/1bcd32bca40b835bcc03efd063708cea/ Afghánistán 00:00:23 Proč je stažení americké armády z Afghánistánu takové rychlé . O konfrontaci mezi afghánskou vládou a Talibanem. Proč Taliban vytvořený Američany najednou začal bojovat proti USA. Proč si USA po pádu Dvojčat 11. září 2011 vybraly jako cíl pomsty Afghánistán. Jak vyřešit problémy v Afghánistánu rozrušené Američany a jaká opatření by Rusko mělo přijmout? -Delegáti afganského Talibanu (teroristická organizácia zakázaná v Rusku) v Moskve sľíbili představitelům ruske vlády, že neporuší integritu krajín Střední Ásie. https://lenta.ru/news/2021/07/08/kabulov/ odchod vojsk NATO a USA z Afganistanu. Smlouva mezi Talibánem a Trumpem , kde šlo taky o odchod vojsk ale nebyl takový rýchly odchod jaký je dnes. Když to nejde po dobrom půjde to takhle. Přez Trumpa by bylo preformatovanie Sša mirnejší ale cez Bidena bude to přeformátovan krvavejši i když USA o okrádání jde stále . Když my si necháme zdroje tak ty budeš mít nejake zbraně , a když nedáš zdroje nebudeš mit nějakou zbraň atd... No, oni když musí rychle odcházet tak nestíhají vše krást . .. Talibánci taky kradou vše začistijou vše , aby protívníkovi nezůstalo nic.. kdo bude pak protivník ? To je ještě otázka. Irán, Čína nebo Rusko a aby protívníkovi nic nezůstalo , je to potřeba vše vyčistit a zničit . Talibánci a strany Iránu to jsou dvě strany vytvořené američany ,taliban vyplnoval na ničenie zemi zadane ulohy. Jestli si nekdo mysli,že taliban bojoval nejaky čas proti USA tak to se plete. Stači se podivat na to,že su tam vždy dve elity státní a za GP . A zaleží kdo dá jaky ukol bojový talibanu a jake zbrane meli antigilovsky talibanci ? Otazka neni v tom kdo přijde po odchodu vojsk ale kdo tam bude ted "vladnout" rukama narodní elity Ved pamatujete po roce 2001 ,kdyz se jakoby USA mstili za ppád dvojíček. Tak do Iraku nemohli to se podařilo az po roce 2003 a pomstit se museli a Afganistan a taliban se zdal v te dobe nejlepsi volnou a vte dobe se Taliban stal ze spolupracovnika na nepritele a vymenilo se veleni... Taliban i pravitelstva (narodne) vojska cvicili americane i kdyz jsouu nich jine ukoly. Taliban má za ukol aby stat nefungoval tak,jak má stat fungovat v 21 stoleti ale vratili se do 14stoleti - pravo šaria atd. Hlavní město Kábul nezapomnělo, co se odehrávalo v roce 1996, když padlo do rukou Tálibánu a jeho tehdejší vůdce mulla Muhammad Umar vyhlásil pro zemi „plně islámský stát“ řídící se právem šaría. Odstartovaly krvavé popravy, které se odehrávaly na stadionu Ghazí. Veřejná poprava neminula ani bývalého prezidenta Muhammada Nadžíbulláha. Byl nejprve vykastrován a poté ho Tálibán v ulicích usmýkal k smrti za náklaďákem. Jeho krví nasáklé tělo bylo poté pověšeno na sloupy veřejného osvětlení, ústa vycpána afghánskými bankovkami a prsty nahrazeny cigaretami. https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/pravo-podle-talibanu-zlodejum-sekat-ruce-na-gaye-nechat-spadnout-zed-40366004#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=Erv1EzUp10D-202107130844&dop_id=40366004 A armáda pravitelstva na svojej osnove má tadžiky a uzbeky , tam je take objekty kontrolujou co zabezpečujou . Bez seriozne infrastuktury ich vybijou . Dnes tam je dobre nelest k nim do Afganistanu . Lavrov řekl, že oni tam dnes nepujdou . Pokud neprojdou hranice Otazka je jestli Sša realne nemohli vyhrat , že jedna čast podržala Talibán Situace je taka západ vždy přicházi kolonialne se zbranemi jako v čine jina kultura jine hodnoty , si přepsali Honkong a přinesli tam svou kulturu. To same v Afganistanu nemohli vyhrat v plne miře. To by museli vyčistit cely afganistan od obyvatelstva . Američanum by vyhovovalo prenest nespokojenost a bojuvky do vsech republik byvaleho SSSR a obalamutit obyvatelstvo aby jim to vyšlo. A tak i přez Afganistan. Pak stavet pamětníky svým pejskům. USA zabezpči vojáky napr.taliban ,IGIL.... a dnes bude talibán všem říkat "my mirní - mirumilovní lidi vzdyt , co my nic nechceme " :) v západne kulture slovo jako čest není . Po ruske tradicii Putin dodržuje slovo a na západě jak mají sílu tak naruší svoje smlouvy, dohovory. Západ i východ vždy když mal sily tak narušil svoje slovo. Rusko do Afganistanu nepotrebuje tam ist dnes, ale dohovorit sa máme i kdyz vzdy sae snazili diskreditovat sovetsky svaz Jedine v Rusku má každy národ šancu žit v hramonii a každy národ má své místo . Afganistam sa mél stat udernym statem utočícim po Rusku to chce GP i USA . A pak Iran jedným centrem koncentrace vedeni - upravlenia GP proto aby se Iran stal centrem koncentrace tak by muselo byt na takove urovni jak je Rusko... A proto se Rusko domlouva ze vsemi a treba myslet , že taliban je i politická , diplomatická struktura a dochazejí na dohovory dvou bojujucich stran v tretí strane. 28:31:00 Důvodem rozmachu suborbitálních letů ve Spojených státech jsou lety na lodích Unity-22 a New Shepard. Proč byla znovu vytvořena „znalostní“ společnost a proč se jí zúčastnil Elon Musk a další „géniové“ ze Západu. O vesmírném letu Jurije Gagarina a suborbitálním letu Alana Sheparda v roce 1961. 11.7. 2021 Miliardář Branson dolétl k hranici vesmíru https://youtu.be/RTpWYWIfP7Y ked ničili sovetsky sajuz tak ničili inovace a kde su všetky patenty . A v ten čas s našimi patentami - řikali že jsou japonske. A tyto inovace nechali u seba. U nas to ukradli a jim to vyzdvihlo ekonomiku a nam ty zlodejiny podryli ekonomiku a išlo ničenie . Vrhnut národ v katastrofu. Vrhnut národ do marxizmu se nepodařilo a krmit resurstami , surovinami USA začali jelity. Kradli cele postsovětské prostranství a ješte USA musi ukazat, že je navýši i technicky . http://leva-net.webnode.cz/products/americane-na-mesici-nebyli-sovetsky-svaz-vedel-pravdu-ale-mlcel/ Státy maju ukazat svoje technologicke prvenství. A oni to nemůžou ukázat , vždyt litají na našich motorech . Našli nějakeho umníka Elona Muska, který začal realizovat tyto idey... A vše šlo jen do určiteho bodu..a vše co ukradli ze Sovětskeho zvazu je vyčerpano.... a oni nemají tvůrčí potenciál ruských lidí . Ano , někdo za 30 střibrnych ukradne nápady nějakeho inžiníra , ale to chce čas a oni se potřebujou ukázat dnes. To je jak v 60 letech pri letu Gagarina, https://cs.wikipedia.org/wiki/Jurij_Gagarin už vědeli , že USA nejsou schopní letět do kozmu a jen na suborbitální let . A přiznáni hranice kozmu jsou sporné... říká se 100km av USA vletšli na 86km...to je americky kozmos. Jaký je tedy cíl . Davu je potřeba ukázat nějaky progres . Aby ukázali nšjake prvenství . Aby ukazali, že byli v kozmose, toto jsou poslední vzdychy Ameriky, my ješte něco zmůžem. Oni už nic nezmůžou , jo akorát tychle jejich suborbitané lety. 0:40 Proč , misto Kamaly Harris nevzali jako viceprezident Spojených států Baracka Obamu ? - tady je to prostě davoelitarnom společentsví nejde dělat jedno a hned dělat něco jiného.... Obrázek byl takový , a nejde aby zrazu hned byl jiný . u Obamy byla jedna logika vedení a vést ho do rýchleho preformatovaní USa, to by nešlo (na to byl tady Trump) a tak potřebovali najit nekoho jineho a našli Kamalu a když si budou myslet,že ji tlačí stranovniky..dostane od GP a když si budou myslet stranovniky,že pro ne nedělá , dostane od nich... 00:43:14 Proč ,Spojené státy najímají domorodé obyvatele, aby pracovali na jejich konzulátech. Co dělají zaměstnanci velvyslanectví USA v Rusku? O zařazení Spojených států a České republiky do seznamu zemí nepřátelských vůči Rusku. Proč, se nemusíte spoléhat na analytiky třetích stran a sami se máme naučit porozumět probíhajícím procesům. - Pracovnici velvyslanectví - jake jsou praktiky- jak můžou u nich pracovat občané Ruska ? - u velvyslanectvi Ruska ,nikdy nepracovali občane jinych statů přečtete si knihu O světě křivých zrcadel 1 A víme jaké provokace v Praze v čechách jsou dělané proti Rusku za americké peníze Naučte se KSB a DOTU.čtete hrubé knihy
Upravené 14. 8. 2021 o 16:35

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 05.07.2021 - dakujeme za titulky
https://www.youtube.com/watch?v=kwJtFFEpLZY


https://kob-forum.eu/2021/07/15/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021/
Na RuTube:
https://rutube.ru/video/cbf534d861b3eb259e8cc0fbd0e4e927/
VKontaktu:
https://vk.com/video351663392_456239179


Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 05.07.2021_Titulky_CZ
==========================================================.


https://uloz.to/file/eUlb6DtQjqtU/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-avi#!ZGMzLmR2ZJZ2ZwZ4MGxlBTEzMwZ0BII0pJc6E1uuK0yLoTH1BD==
https://uloz.to/file/RnkL3YFQPu0m/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-kwjtffeplzy-mp4#!ZJIvAwR1ZGEzLmL2ZzH5AzWvBJIxoGO1HRIXqKqYMacXBQVm
titulky
https://uloz.to/tamhle/XXv3Es2I7k3x/name/Nahrano-15-7-2021-v-9-58-50#!ZGt0AmR2AmZ2MJSvLmMuZGx5BGH1MatmnmqVM34jF0MdFQp3BD==


00:00:22 Přímá linka s Putinem
00:17:52 63/9792 letadlo
00:29:10 A , co bude s Medvečukem (Ukrajina) ?


Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 05.07.2021 - dakujeme za titulky https://www.youtube.com/watch?v=kwJtFFEpLZY https://kob-forum.eu/2021/07/15/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021/ Na RuTube: https://rutube.ru/video/cbf534d861b3eb259e8cc0fbd0e4e927/ VKontaktu: https://vk.com/video351663392_456239179 Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 05.07.2021_Titulky_CZ ==========================================================. https://uloz.to/file/eUlb6DtQjqtU/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-avi#!ZGMzLmR2ZJZ2ZwZ4MGxlBTEzMwZ0BII0pJc6E1uuK0yLoTH1BD== https://uloz.to/file/RnkL3YFQPu0m/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-kwjtffeplzy-mp4#!ZJIvAwR1ZGEzLmL2ZzH5AzWvBJIxoGO1HRIXqKqYMacXBQVm titulky https://uloz.to/tamhle/XXv3Es2I7k3x/name/Nahrano-15-7-2021-v-9-58-50#!ZGt0AmR2AmZ2MJSvLmMuZGx5BGH1MatmnmqVM34jF0MdFQp3BD== 00:00:22 Přímá linka s Putinem 00:17:52 63/9792 letadlo 00:29:10 A , co bude s Medvečukem (Ukrajina) ?
Upravené 15. 7. 2021 o 12:26

https://uloz.to/file/eUlb6DtQjqtU/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-avi#!ZGMzLmR2ZJZ2ZwZ4MGxlBTEzMwZ0BII0pJc6E1uuK0yLoTH1BD==

TIP: pri uloz.to linkách nie je pre funkčnosť nutné kopírovať aj text po názve súboru od znaku # (napr. #!ZGMzLmR2ZJZ2ZwZ4MGxlBTEzMwZ0BII0pJc6E1uuK0yLoTH1BD==), je potom z toho kratšia a krajšia linka smile
(napr. https://uloz.to/file/eUlb6DtQjqtU/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-avi)


[quote="pid:24725, uid:78"]https://uloz.to/file/eUlb6DtQjqtU/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-avi#!ZGMzLmR2ZJZ2ZwZ4MGxlBTEzMwZ0BII0pJc6E1uuK0yLoTH1BD==[/quote] **TIP**: pri uloz.to linkách nie je pre funkčnosť nutné kopírovať aj text po názve súboru od znaku **#** (napr. _#!ZGMzLmR2ZJZ2ZwZ4MGxlBTEzMwZ0BII0pJc6E1uuK0yLoTH1BD==_), je potom z toho kratšia a krajšia linka :) (napr. _https://uloz.to/file/eUlb6DtQjqtU/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-avi_)

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 12.07.2021


titulky - Irena (Ďakujeme )
https://kob-forum.eu/2021/07/20/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-12-07-2021/
https://rutube.ru/video/eb326847af2447118ef325c7a187b416/
https://vk.com/videos351663392
https://odysee.com/pjakin-12.07.2021:0?


6117d497bec30


Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 12.07.2021 ---------------------------------------------- titulky - Irena (Ďakujeme ) https://kob-forum.eu/2021/07/20/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-12-07-2021/ https://rutube.ru/video/eb326847af2447118ef325c7a187b416/ https://vk.com/videos351663392 https://odysee.com/pjakin-12.07.2021:0? ![6117d497bec30](serve/attachment&path=6117d497bec30)
Upravené 14. 8. 2021 o 16:35

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.07.2021


https://kob-forum.eu/2021/07/24/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-19-07-2021/
https://rutube.ru/video/22189fc88f8790e2e05522e80968a6bd/
https://vk.com/login?u=2&to=L3ZpZGVvczM1MTY2MzM5Mj8-
https://odysee.com/pjakin-19.07.2021:d?
https://uloz.to/file/Hp1XFetpLsjD/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-19-07-2021-docx#


Článek Vladimira Putina o tom, že Rusové a Ukrajinci mají společné dějinné kořeny.


Mimochodem hned další den Putin, tentokrát už v Petrohradu, poskytnul rozhovor
a odpovídal na otázky související s tímto článkem,
kde řekl, že začala aktivní práce na projektu AntiRusko,
a že právě to bylo příčinou,
proč ten článek napsal. . .
https://kob-forum.eu/2021/07/15/proc-mluvi-putin-negativne-o-bolsevicich-uvaha/
Odkaz na rozhovor Putina, ve kterém on vysvětluje svoje postoje je na oficiálních stránkách prezidenta:
http://www.kremlin.ru/events/president/news/66191
Pjakin pokračuje :
Ten projekt Antirusko přece nezačal včera, nezačal dnes či včera, byl spuštěn už velice dávno.
Přinejmenším už ve 12. století začaly být
podnikány aktivní kroky na projektu Antirusko.
Ve 13. století už začal být
projekt Ukrajina realizován.
Daniel Haličský s tou svou
unií s katolickou církví.
To už byl projekt na vytvoření Ukrajiny,
tedy Rusů stojících proti Rusům.
Už tehdy se ta věc rozběhla.
A co se týká nedávnějších událostí,
tak je nutné zmínit dynastii Romanovců
a jmenovitě počínaje Alexandrem I.,
který se čirou náhodou stal králem králů,
jak o něm napsal Puškin:
Vladař potměšilý a slabý,
Plešatý švihák, co práce se bál,
Oslněn náhlým plamínkem slávy,
Takový tehdy byl náš car.
Takže na tu budoucí katastrofu
se vším všudy zadělal právě Alexandr I.
Byl to člověk, který rozhazoval
ruské zdroje napravo nalevo.
Účastnil se války, která nám nic nemohla přinést
a za podmínek pro nás nevýhodných.
Promarnil ruské zdroje ve válce proti
Napoleonovi v zájmu Velké Británie,
stal se díky tomu králem králů, ale nevyužil nic z toho, co se mu naskýtalo.
A mohl to udělat a vydobýt si výhru, která by mu vrátila i s úroky tu účast v té válce.
Mohl vyřešit problém Řecka,
problém Osmanské říše,
mohl z Černého moře udělat vnitřní ruské
moře, ale nic z toho neudělal. . .
A když dnes mluví o světovém revolučním hnutí,
tak nám vykládají o plukovníkovi Akasim, o Parvusovi…
Ano, o plukovníkovi Akasim
byla například v roce 1906
publikována naší ruskou rozvědkou
schválně brožurka a s jakým cílem?
Aby poukázali
na toho plukovníka z Japonska?
Z Japonska, které plně žilo na západních technologiích a za západní půjčky?
Naše rozvědka si velmi dobře
uvědomovala, kdo stojí za Japonskem
a něco tím vzkazovala pánům
toho plukovníka Akasiho, na které pracoval.
Ale u nás je to všechno tabu, plukovník Akasi
to financoval, to Japonsko za tím stojí, to Parvus.
Proč by měli kopat hlouběji?
Hledat někoho dalšího?
Ale naše rozvědka to velmi dobře věděla, a proto také nemohla zůstat stát stranou revolučního hnutí.
Stranou světového revolučního hnutí nestála žádná ze světových tajných služeb.
Všechny tajné služby světa tak či onak infiltrovaly své agenty do revolučního hnutí,
aby ho měly pod dozorem, aby mohly korigovat jeho činnost, aby nijak zvlášť nemohlo uškodit státu.
Pokud to nedokážete zakázat,
je třeba to odklonit jiným směrem. . .


Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.07.2021 ----------------------------------------------- https://kob-forum.eu/2021/07/24/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-19-07-2021/ https://rutube.ru/video/22189fc88f8790e2e05522e80968a6bd/ https://vk.com/login?u=2&to=L3ZpZGVvczM1MTY2MzM5Mj8- https://odysee.com/pjakin-19.07.2021:d? https://uloz.to/file/Hp1XFetpLsjD/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-19-07-2021-docx# Článek Vladimira Putina o tom, že Rusové a Ukrajinci mají společné dějinné kořeny. ---------------------------------------------------------------------------------- Mimochodem hned další den Putin, tentokrát už v Petrohradu, poskytnul rozhovor a odpovídal na otázky související s tímto článkem, kde řekl, že začala aktivní práce na projektu AntiRusko, a že právě to bylo příčinou, proč ten článek napsal. . . https://kob-forum.eu/2021/07/15/proc-mluvi-putin-negativne-o-bolsevicich-uvaha/ Odkaz na rozhovor Putina, ve kterém on vysvětluje svoje postoje je na oficiálních stránkách prezidenta: http://www.kremlin.ru/events/president/news/66191 Pjakin pokračuje : Ten projekt Antirusko přece nezačal včera, nezačal dnes či včera, byl spuštěn už velice dávno. Přinejmenším už ve 12. století začaly být podnikány aktivní kroky na projektu Antirusko. Ve 13. století už začal být projekt Ukrajina realizován. Daniel Haličský s tou svou unií s katolickou církví. To už byl projekt na vytvoření Ukrajiny, tedy Rusů stojících proti Rusům. Už tehdy se ta věc rozběhla. A co se týká nedávnějších událostí, tak je nutné zmínit dynastii Romanovců a jmenovitě počínaje Alexandrem I., který se čirou náhodou stal králem králů, jak o něm napsal Puškin: Vladař potměšilý a slabý, Plešatý švihák, co práce se bál, Oslněn náhlým plamínkem slávy, Takový tehdy byl náš car. Takže na tu budoucí katastrofu se vším všudy zadělal právě Alexandr I. Byl to člověk, který rozhazoval ruské zdroje napravo nalevo. Účastnil se války, která nám nic nemohla přinést a za podmínek pro nás nevýhodných. Promarnil ruské zdroje ve válce proti Napoleonovi v zájmu Velké Británie, stal se díky tomu králem králů, ale nevyužil nic z toho, co se mu naskýtalo. A mohl to udělat a vydobýt si výhru, která by mu vrátila i s úroky tu účast v té válce. Mohl vyřešit problém Řecka, problém Osmanské říše, mohl z Černého moře udělat vnitřní ruské moře, ale nic z toho neudělal. . . A když dnes mluví o světovém revolučním hnutí, tak nám vykládají o plukovníkovi Akasim, o Parvusovi… Ano, o plukovníkovi Akasim byla například v roce 1906 publikována naší ruskou rozvědkou schválně brožurka a s jakým cílem? Aby poukázali na toho plukovníka z Japonska? Z Japonska, které plně žilo na západních technologiích a za západní půjčky? Naše rozvědka si velmi dobře uvědomovala, kdo stojí za Japonskem a něco tím vzkazovala pánům toho plukovníka Akasiho, na které pracoval. Ale u nás je to všechno tabu, plukovník Akasi to financoval, to Japonsko za tím stojí, to Parvus. Proč by měli kopat hlouběji? Hledat někoho dalšího? Ale naše rozvědka to velmi dobře věděla, a proto také nemohla zůstat stát stranou revolučního hnutí. Stranou světového revolučního hnutí nestála žádná ze světových tajných služeb. Všechny tajné služby světa tak či onak infiltrovaly své agenty do revolučního hnutí, aby ho měly pod dozorem, aby mohly korigovat jeho činnost, aby nijak zvlášť nemohlo uškodit státu. Pokud to nedokážete zakázat, je třeba to odklonit jiným směrem. . .
Upravené 14. 8. 2021 o 16:32

https://odysee.com/pjakin-12.07.2021:0?

https://odysee.com/pjakin-19.07.2021:d?


Proč je to anonymní post a ne běžný kanál, který bych mohl sledovat a mít odběr ?


[quote="pid:25555, uid:78"]https://odysee.com/pjakin-12.07.2021:0?[/quote] [quote="pid:26505, uid:78"]https://odysee.com/pjakin-19.07.2021:d?[/quote] Proč je to anonymní post a ne běžný kanál, který bych mohl sledovat a mít odběr ?

Proč je to anonymní post a ne běžný kanál, který bych mohl sledovat a mít odběr ?

Veď skúste si vybrať iné kanály, napr. rutube, kde je to nahrané tiež. Na YT má pani irena blokovaný kanál.


[quote="pid:26681, uid:518"]Proč je to anonymní post a ne běžný kanál, který bych mohl sledovat a mít odběr ?[/quote] Veď skúste si vybrať iné kanály, napr. rutube, kde je to nahrané tiež. Na YT má pani irena blokovaný kanál.

YT kanál momentálne funguje:


https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do7SGTGQ/videos


Ale neviem, či obsahuje všetky videá od pani Ireny, Google si maže svojvoľne čo chce a kedy chce.


YT kanál momentálne funguje: https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do7SGTGQ/videos Ale neviem, či obsahuje všetky videá od pani Ireny, Google si maže svojvoľne čo chce a kedy chce.

YT kanál momentálne funguje:

Áno, funguje, ale sú tam len staré videá. YT zmazal aj Pjakinovi jedno z videí, kde kritizoval vakcíny.
Odporúčam sledovať ten rutube.


[quote="pid:27069, uid:48"]YT kanál momentálne funguje:[/quote] Áno, funguje, ale sú tam len staré videá. YT zmazal aj Pjakinovi jedno z videí, kde kritizoval vakcíny. Odporúčam sledovať ten rutube.

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.07.2021_Titulky_CZ.avi - Irena Aneri


https://rutube.ru/video/51357b30505519f774abd9b9521f9835/
6117cdcfaec06


https://kob-forum.eu/2021/07/31/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-26-07-2021/
https://uloz.to/hledej?q=Ot%C3%A1zka%20-%20Odpov%C4%9B%C4%8F%20V.V.%20Pjakina%20ze%20dne%2026.07.
Poljakov , kdo to byl
https://www.lidovky.cz/relax/lide/rusky-general-pomohl-cia-vyhrat-studenou-valku.A110703_111800_lide_mc


Otázky


 • 00:00:21 O účasti ruských sportovců na olympijských hrách v Tokiu. Dochází k vraždě světového sportu. Proč Rusko poslalo s vyznamenáním do Francie ostatky napoleonského generála Gudena. O ruské trikolóře. Jak Západ zásoboval Bílé gardy.

 • 00:26:57 Význam suborbitálního letu miliardáře Bezose a proč se to stalo 20. července. O americké astronautice. USA se rozpadají podle vzorce rozpadu SSSR.

 • 00:47:41 Proč čínský velvyslanec na Ukrajině napsal dopis zatčenému Medvedčukovi. Proč Arestovič nejprve oznámil ultimátum Západu, a poté svá slova odvolal. Proč Čína i přes neustálé porušování svých povinností ze strany Ukrajiny s ní nadále podepisuje dohody. Naučte se , čtete hrubé knihy KSB a DOTU.

Obsah :

Dnes je 26.07.2021.23.07.2021 byly zahájeny letní olympijské hryv Tokiu, ale otázka směřuje trochu jinam.

 • V předvečer dne dobytí Bastily… 14. července.
 • Nu, já to čtu podle…
 • Já jen upřesnil datum.…Rusko předalo Francii popel jednohoz nejbližších Napoleonových spolubojovníků,jednoho z nejváženějších vojenských velitelůgenerála Charlese Étienna Gudina.V čele průvodu pochodovalarota čestné stráže s ruskou trikolórou,orchestr ruské gardy hrálMarseillaisu a smuteční pochod.Jevgenij píše, že je udivující, s jakým „štěněcímnadšením“ se radují převozu „HRDINY“ do vlasti,který „v roce 1812 padl za Francii“.Jak to tak vypadá, brzy začneme do vlasti vracet se všemi poctami i esesáky,oplakávat je jako nevinnéoběti a kát se.Valeriji Viktoroviči, co se to děje?Gudina s poctami převážejí do vlasti,vyprovázejí ho s ruskou vlajkoua na olympiádě Ruskojako stát není zastoupeno,stejně jako tam není ruská státní vlajkaa hymna a zřejmě už ani nebude.Ano. A ti sportovci, kteří na tu olympiádu jeli, zastupují kohokoliv jiného, jen ne Rusko, ruský stát.To je třeba mít na paměti, protožeu nás tady stále slyšíme, jak bojují za Rusko.V reportážích odtamtud vykládají,jak je tam ponižují, šikanují a oni na to:„Ano, my to musíme strpět, nechat se ponižovat,protože tu přeci bojujeme za Rusko!“Oni tam jeli za peníze, protože vědí, že za tu zradu své vlasti dostanou dobře zaplaceno.A jak odjížděli na tu olympiádu?Jen si připomeňte, jak tenolympijský tým přijali v Kremlu.Co si tam dovolovali, jak se tam chovali.Prý tam cvičili. . .

Máte-li vlajku koloniálního státu,jste-li ochotni se ponižovata oslavujete ty, kteří váspřišli dobýt a zničit,když se jim staráteo čestnou stráž a s takovým…Nu, všichni, kteří to v televizi komentovali…To bylo skutečně „štěněčí nadšení“.„My jsme ho našli a teď ho vracíme…Já chápu, že když ho archeologové najdou,tak z toho mají určitě radost,protože tím zaplní dalšíprázdné místo dějin.Ale z hlediska státního řízení si přece musí uvědomovat, že našli hrob nepřítele.Byl to nepřítel, ať už bojoval jakkoliv dobře.On sem přece přišel zničit Rusko.Tak k čemu všechna ta pompéznosts čestnou stráží a státní vlajkou? . . .

  1. července jste v pořadu Otázka-odpověď mluvilo letu Unity-22 s Richardem Bransonem na palubě,při kterém dosáhli výšky 86 km a mluvil jste o „úspěších“ (v uvozovkách) americké kosmonautiky.Jenže vešlo ve známost, že 20. července znovupoužitelná raketa New Shepards nejbohatším člověkem na světě Jeffem Bezosema dalšími třemi piloty pobývala ve vesmíru.Jak píšou v Ria Novosti, tak celý let trval 10 minuta 28 sekund a kapsula dosáhla výšky 107 kilometrůa překonala tak Karmánovu hranicipovažovanou za počátek vesmíru.Jak to okomentujete? Vždyť je to úspěch?
 • Další událost, kterou vásprosí okomentovat.Čínský velvyslanec na Ukrajině Fan Xianrong napsal dopis zatčenému Medvědčukovi.A podle informací ruských novin diplomat poukázal na vážnost role spolupráceukrajinské opoziční politické síly a Komunistické strany Číny v rámci dvojstranných vztahů mezi Čínou a Ukrajinou.Jak to okomentujete?

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.07.2021_Titulky_CZ.avi - Irena Aneri -------------------------------------------------------------- https://rutube.ru/video/51357b30505519f774abd9b9521f9835/ ![6117cdcfaec06](serve/attachment&path=6117cdcfaec06) https://kob-forum.eu/2021/07/31/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-26-07-2021/ https://uloz.to/hledej?q=Ot%C3%A1zka%20-%20Odpov%C4%9B%C4%8F%20V.V.%20Pjakina%20ze%20dne%2026.07. Poljakov , kdo to byl https://www.lidovky.cz/relax/lide/rusky-general-pomohl-cia-vyhrat-studenou-valku.A110703_111800_lide_mc ### Otázky - 00:00:21 O účasti ruských sportovců na olympijských hrách v Tokiu. Dochází k vraždě světového sportu. Proč Rusko poslalo s vyznamenáním do Francie ostatky napoleonského generála Gudena. O ruské trikolóře. Jak Západ zásoboval Bílé gardy. - 00:26:57 Význam suborbitálního letu miliardáře Bezose a proč se to stalo 20. července. O americké astronautice. USA se rozpadají podle vzorce rozpadu SSSR. - 00:47:41 Proč čínský velvyslanec na Ukrajině napsal dopis zatčenému Medvedčukovi. Proč Arestovič nejprve oznámil ultimátum Západu, a poté svá slova odvolal. Proč Čína i přes neustálé porušování svých povinností ze strany Ukrajiny s ní nadále podepisuje dohody. Naučte se , čtete hrubé knihy KSB a DOTU. ###Obsah : Dnes je 26.07.2021. 23.07.2021 byly zahájeny letní olympijské hry v Tokiu, ale otázka směřuje trochu jinam. - V předvečer dne dobytí Bastily… 14. července. - Nu, já to čtu podle… - Já jen upřesnil datum. …Rusko předalo Francii popel jednoho z nejbližších Napoleonových spolubojovníků, jednoho z nejváženějších vojenských velitelů generála Charlese Étienna Gudina. V čele průvodu pochodovala rota čestné stráže s ruskou trikolórou, orchestr ruské gardy hrál Marseillaisu a smuteční pochod. Jevgenij píše, že je udivující, s jakým „štěněcím nadšením“ se radují převozu „HRDINY“ do vlasti, který „v roce 1812 padl za Francii“. Jak to tak vypadá, brzy začneme do vlasti vracet se všemi poctami i esesáky, oplakávat je jako nevinné oběti a kát se. Valeriji Viktoroviči, co se to děje? Gudina s poctami převážejí do vlasti, vyprovázejí ho s ruskou vlajkou a na olympiádě Rusko jako stát není zastoupeno, stejně jako tam není ruská státní vlajka a hymna a zřejmě už ani nebude. Ano. A ti sportovci, kteří na tu olympiádu jeli, zastupují kohokoliv jiného, jen ne Rusko, ruský stát. To je třeba mít na paměti, protože u nás tady stále slyšíme, jak bojují za Rusko. V reportážích odtamtud vykládají, jak je tam ponižují, šikanují a oni na to: „Ano, my to musíme strpět, nechat se ponižovat, protože tu přeci bojujeme za Rusko!“ Oni tam jeli za peníze, protože vědí, že za tu zradu své vlasti dostanou dobře zaplaceno. A jak odjížděli na tu olympiádu? Jen si připomeňte, jak ten olympijský tým přijali v Kremlu. Co si tam dovolovali, jak se tam chovali. Prý tam cvičili. . . Máte-li vlajku koloniálního státu, jste-li ochotni se ponižovat a oslavujete ty, kteří vás přišli dobýt a zničit, když se jim staráte o čestnou stráž a s takovým… Nu, všichni, kteří to v televizi komentovali… To bylo skutečně „štěněčí nadšení“. „My jsme ho našli a teď ho vracíme… Já chápu, že když ho archeologové najdou, tak z toho mají určitě radost, protože tím zaplní další prázdné místo dějin. Ale z hlediska státního řízení si přece musí uvědomovat, že našli hrob nepřítele. Byl to nepřítel, ať už bojoval jakkoliv dobře. On sem přece přišel zničit Rusko. Tak k čemu všechna ta pompéznost s čestnou stráží a státní vlajkou? . . . - 12. července jste v pořadu Otázka-odpověď mluvil o letu Unity-22 s Richardem Bransonem na palubě, při kterém dosáhli výšky 86 km a mluvil jste o „úspěších“ (v uvozovkách) americké kosmonautiky. Jenže vešlo ve známost, že 20. července znovupoužitelná raketa New Shepard s nejbohatším člověkem na světě Jeffem Bezosem a dalšími třemi piloty pobývala ve vesmíru. Jak píšou v Ria Novosti, tak celý let trval 10 minut a 28 sekund a kapsula dosáhla výšky 107 kilometrů a překonala tak Karmánovu hranici považovanou za počátek vesmíru. Jak to okomentujete? Vždyť je to úspěch? - Další událost, kterou vás prosí okomentovat. Čínský velvyslanec na Ukrajině Fan Xianrong napsal dopis zatčenému Medvědčukovi. A podle informací ruských novin diplomat poukázal na vážnost role spolupráce ukrajinské opoziční politické síly a Komunistické strany Číny v rámci dvojstranných vztahů mezi Čínou a Ukrajinou. Jak to okomentujete?
Upravené 14. 8. 2021 o 16:06

Mě by zajímalo, proč nekomentoval Putinův článek smile Že by došlo brzy k radikální změně poměru na Ukrajině ?


Mě by zajímalo, proč nekomentoval Putinův článek :D Že by došlo brzy k radikální změně poměru na Ukrajině ?

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 02.08.2021_Titulky_CZ.avi


(děkujeme za titulky)
https://kob-forum.eu/2021/08/07/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-02-08-2021/
video
https://rutube.ru/video/741394aeea354bbc6fc63d194efb8b23/
ulozto
https://uloz.to/hledej?q=Ot%C3%A1zka%20-%20Odpov%C4%9B%C4%8F%20V.V.%20Pjakina%2002.08
text
https://uloz.to/tamhle/dcubv5wuOh1B/name/Nahrano-7-8-2021-v-20-06-41#!ZJL5MwR1A2HlAmNjLmRmBQD5AGxjDwSbG0kvIIycrTk0MzZ3
https://vk.com/login?u=2&to=L3ZpZGVvczM1MTY2MzM5Mj8-


6117d098f211a


Dnes je 02.08.2021.
Opět k nám přicházejí znepokojivé
zprávy ze Zakavkazska.
Jednou Turecko a Ázerbájdžán prohlašují,
že hodlají založit turkickou armádu,
podruhé Pašinjan navrhuje rozmístit opěrná stanoviště ruských pohraničníků
podél celé hranice s Ázerbájdžánem
a zřídit monitoringovou misi ODKB/OSKB.
Dostáváme mnoho otázek z Ázerbájdžánu i Arménie
s prosbou vysvětlit podstatu probíhajících procesů.
A konkrétně z arménské strany píšou,
že se vždy pozitivně vyjadřujete o Alijevovi,
ale zároveň nemáte podobný vztah k Arménii
a konkrétně obviňujete Pašinjana z rozpoutání války.
Co je podstatou takového kladného
hodnocení Ázerbájdžánu?
V daném případě je řeč
o Ilchamovi Gejdarovi Alijevovi
a já jsem vždy říkal, že je důstojným synem svého otce, důstojného otce, Gejdara Alirzy Alijeva.
Ilcham Gejdarovič
je figura s váhou, jejíž význam
není snadné obsáhnout.
A když se mne lidé neustále
ptají, co se vlastně děje,
proč mám o něm takové mínění,
tak opomíjejí jednu věc.
Co se vůbec děje, a v jakém
kontextu to vše probíhá,
v jakém světovém a lokálním kontextu to všechno probíhá a jakou v tom on hraje roli.
Když mluvíme o vzájemných národnostních vztazích,
tak je to vůbec velice bolestné téma, velice bolestné téma.
A jak u nás stále ještě přetrvává
ze Sovětského svazu, pozdního SSSR,
tak národní osobitosti mohou mít
všechny národy kromě toho ruského.
Takže není náhodou, že ten paragraf 282, pokud si dobře vzpomínám,
podněcování k rasové nesnášenlivosti nazývají ruským, protože je uplatňován jen vůči Rusům.
Například komik Mirzalizade se neustále pitvoří
na účet Rusů, ponižuje je a uráží…
Jenže ten je pod ochranným křídlem určitých mocenských skupin, a proto ho sice předvolali na prokuraturu,
ale jakmile odtud vyšel,
hned Rusy znovu urazil.
On sám bydlí v Moskvě a chce získat ruské občanství,
přitom však neustále demonstruje tento svůj postoj…
A v čem spočívá podstata vůbec
všech těchto procesů?
A mluvíme-li o nějakých negativních projevech představitelů těch či oněch národností,
je nutné mít na paměti,
že poukazujeme na nějaké individuální projevy jednotlivých osob nebo sociálních skupin.
Nikdy se však podobné negativní hodnocení nevztahuje na celý národ.
Obecně tento bolševický a ruský postoj vyjádřil soudruh Stalin:
„Hitlerové přicházejí a odcházejí
a Německo a německý národ zůstávají.“
Proto si musíme uvědomovat, že ať už se teď
v Ázerbájdžánu nebo Arménii děje cokoliv,
ať už se na ruském území určití představitelé arménské nebo ázerbájdžánské diaspory chovají jakkoliv,
nemůže to v žádném případě být vztahováno
na ten či onen národ jako celek.
A v dané situaci se v žádném případě nelze přiklánět k jedné z nesvářených stran,
a to nejen kvůli tomu, že by to neumožňovalo
vybudovat harmonické mezinárodnostní vztahy
a konečně upevnit mír na Kavkazu,
ale v první řadě proto,
že toto podřizování se cizí koncepci řízení, cizí logice chování
vůbec není vlastní ruském
světu a obecně bolševismu.
Takže…
…když lidé o Alijevovi mluví stylem: „Vždyť on
se chová konfrontačně, uráží Armény a tak dále…
Tím on se přece vyznačuje!“
Je nutné chápat reálie politické situace.
Asi jste se všichni tak či onak střetli se situací,
kdy nejen ve vztahu k lídrům nějakých států,
ale dokonce i v obyčejném domácím prostředí,
nebo více méně socializované situaci,
při nějakých těch konfliktech
v práci nebo jinde,
jste o nějakém člověku, když jste rozebírali jeho chování, slyšeli:
„Ale on nemohl říci nic jiného.
Ano, on má jiné smýšlení a názory podle kterých jedná, ale za této situace nemohl říci nic jiného.“
A ta situace s tím: „Nemohl říci nic jiného!“
je vlastní všem státním činitelům.
Neboť jsou tak či onak plně závislí na aktuální politické situaci, na aktuální rovnováze sil uvnitř svého státu,
a také na roli a místě svého
státu v globální politice
a na možnostech, jaké mají při hájení
svých národních suverenit.
A zde je velice důležité
si uvědomit, že ani jeden stát,
který vzniknul na území bývalého
SSSR nebo Ruského impéria,
což není tak úplně totéž, neboť například Polsko
a Finsko se odštěpily od Ruského impéria,
a až později se zformovaly různé ty menší
státy bez suverenity z republik SSSR.
Takže ani jeden z těchto států zformovaných na území,
které bylo dříve součástí SSSR a Ruského impéria,
není státem jako takovým,
není historickým státem.
Jen Rusko je historickým státem.
Polsko přišlo o svou možnost zformovat se jako historický stát, na základě toho slavného polského „rokosze“,
kdy mohli dvořané, šlechtici vyjádřit svůj odpor králi a prohlásit: „Nepovoluji!“ a bylo.
Tím narušovali státní řízení i s ohledem na tu polskou povýšenost.
Finsko bylo vůbec zformováno
od nuly jako globální experiment,
jako metoda nabourávání velkých
složitých sociálních supersystémů
v podobě státních impérií
formováním národních států.
Jednalo se o globální experiment
provedený v rámci Ruského impéria
a uplatněný následně vůči všem
koloniálním národům západních kolonií.
Opakuji, že Ruské impérium se liší od všech ostatních impérií tím, že se jedná o mnohoregionální blok,
zatímco všechna ostatní jsou
meziregionálními konglomeráty,
kde byly vždy potlačovány
národnosti, národní kultury,
neboť šlo o tavicí kotle rozpouštějící národy, jež se staly jejich součástí.
Jen Rusko zachovávalo kulturu a národy, které se stávaly součástí Ruského impéria.
To je zásadně důležité. . .


Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 02.08.2021_Titulky_CZ.avi -------------------------------------------------------------- (děkujeme za titulky) https://kob-forum.eu/2021/08/07/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-02-08-2021/ video https://rutube.ru/video/741394aeea354bbc6fc63d194efb8b23/ ulozto https://uloz.to/hledej?q=Ot%C3%A1zka%20-%20Odpov%C4%9B%C4%8F%20V.V.%20Pjakina%2002.08 text https://uloz.to/tamhle/dcubv5wuOh1B/name/Nahrano-7-8-2021-v-20-06-41#!ZJL5MwR1A2HlAmNjLmRmBQD5AGxjDwSbG0kvIIycrTk0MzZ3 https://vk.com/login?u=2&to=L3ZpZGVvczM1MTY2MzM5Mj8- ![6117d098f211a](serve/attachment&path=6117d098f211a) Dnes je 02.08.2021. Opět k nám přicházejí znepokojivé zprávy ze Zakavkazska. Jednou Turecko a Ázerbájdžán prohlašují, že hodlají založit turkickou armádu, podruhé Pašinjan navrhuje rozmístit opěrná stanoviště ruských pohraničníků podél celé hranice s Ázerbájdžánem a zřídit monitoringovou misi ODKB/OSKB. Dostáváme mnoho otázek z Ázerbájdžánu i Arménie s prosbou vysvětlit podstatu probíhajících procesů. A konkrétně z arménské strany píšou, že se vždy pozitivně vyjadřujete o Alijevovi, ale zároveň nemáte podobný vztah k Arménii a konkrétně obviňujete Pašinjana z rozpoutání války. Co je podstatou takového kladného hodnocení Ázerbájdžánu? V daném případě je řeč o Ilchamovi Gejdarovi Alijevovi a já jsem vždy říkal, že je důstojným synem svého otce, důstojného otce, Gejdara Alirzy Alijeva. Ilcham Gejdarovič je figura s váhou, jejíž význam není snadné obsáhnout. A když se mne lidé neustále ptají, co se vlastně děje, proč mám o něm takové mínění, tak opomíjejí jednu věc. Co se vůbec děje, a v jakém kontextu to vše probíhá, v jakém světovém a lokálním kontextu to všechno probíhá a jakou v tom on hraje roli. Když mluvíme o vzájemných národnostních vztazích, tak je to vůbec velice bolestné téma, velice bolestné téma. A jak u nás stále ještě přetrvává ze Sovětského svazu, pozdního SSSR, tak národní osobitosti mohou mít všechny národy kromě toho ruského. Takže není náhodou, že ten paragraf 282, pokud si dobře vzpomínám, podněcování k rasové nesnášenlivosti nazývají ruským, protože je uplatňován jen vůči Rusům. Například komik Mirzalizade se neustále pitvoří na účet Rusů, ponižuje je a uráží… Jenže ten je pod ochranným křídlem určitých mocenských skupin, a proto ho sice předvolali na prokuraturu, ale jakmile odtud vyšel, hned Rusy znovu urazil. On sám bydlí v Moskvě a chce získat ruské občanství, přitom však neustále demonstruje tento svůj postoj… A v čem spočívá podstata vůbec všech těchto procesů? A mluvíme-li o nějakých negativních projevech představitelů těch či oněch národností, je nutné mít na paměti, že poukazujeme na nějaké individuální projevy jednotlivých osob nebo sociálních skupin. Nikdy se však podobné negativní hodnocení nevztahuje na celý národ. Obecně tento bolševický a ruský postoj vyjádřil soudruh Stalin: „Hitlerové přicházejí a odcházejí a Německo a německý národ zůstávají.“ Proto si musíme uvědomovat, že ať už se teď v Ázerbájdžánu nebo Arménii děje cokoliv, ať už se na ruském území určití představitelé arménské nebo ázerbájdžánské diaspory chovají jakkoliv, nemůže to v žádném případě být vztahováno na ten či onen národ jako celek. A v dané situaci se v žádném případě nelze přiklánět k jedné z nesvářených stran, a to nejen kvůli tomu, že by to neumožňovalo vybudovat harmonické mezinárodnostní vztahy a konečně upevnit mír na Kavkazu, ale v první řadě proto, že toto podřizování se cizí koncepci řízení, cizí logice chování vůbec není vlastní ruském světu a obecně bolševismu. Takže… …když lidé o Alijevovi mluví stylem: „Vždyť on se chová konfrontačně, uráží Armény a tak dále… Tím on se přece vyznačuje!“ Je nutné chápat reálie politické situace. Asi jste se všichni tak či onak střetli se situací, kdy nejen ve vztahu k lídrům nějakých států, ale dokonce i v obyčejném domácím prostředí, nebo více méně socializované situaci, při nějakých těch konfliktech v práci nebo jinde, jste o nějakém člověku, když jste rozebírali jeho chování, slyšeli: „Ale on nemohl říci nic jiného. Ano, on má jiné smýšlení a názory podle kterých jedná, ale za této situace nemohl říci nic jiného.“ A ta situace s tím: „Nemohl říci nic jiného!“ je vlastní všem státním činitelům. Neboť jsou tak či onak plně závislí na aktuální politické situaci, na aktuální rovnováze sil uvnitř svého státu, a také na roli a místě svého státu v globální politice a na možnostech, jaké mají při hájení svých národních suverenit. A zde je velice důležité si uvědomit, že ani jeden stát, který vzniknul na území bývalého SSSR nebo Ruského impéria, což není tak úplně totéž, neboť například Polsko a Finsko se odštěpily od Ruského impéria, a až později se zformovaly různé ty menší státy bez suverenity z republik SSSR. Takže ani jeden z těchto států zformovaných na území, které bylo dříve součástí SSSR a Ruského impéria, není státem jako takovým, není historickým státem. Jen Rusko je historickým státem. Polsko přišlo o svou možnost zformovat se jako historický stát, na základě toho slavného polského „rokosze“, kdy mohli dvořané, šlechtici vyjádřit svůj odpor králi a prohlásit: „Nepovoluji!“ a bylo. Tím narušovali státní řízení i s ohledem na tu polskou povýšenost. Finsko bylo vůbec zformováno od nuly jako globální experiment, jako metoda nabourávání velkých složitých sociálních supersystémů v podobě státních impérií formováním národních států. Jednalo se o globální experiment provedený v rámci Ruského impéria a uplatněný následně vůči všem koloniálním národům západních kolonií. Opakuji, že Ruské impérium se liší od všech ostatních impérií tím, že se jedná o mnohoregionální blok, zatímco všechna ostatní jsou meziregionálními konglomeráty, kde byly vždy potlačovány národnosti, národní kultury, neboť šlo o tavicí kotle rozpouštějící národy, jež se staly jejich součástí. Jen Rusko zachovávalo kulturu a národy, které se stávaly součástí Ruského impéria. To je zásadně důležité. . .
Upravené 14. 8. 2021 o 16:18

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 09.08.2021


(děkujeme za titulky)
https://rutube.ru/video/2a7d3f944cf90115a7d4c6194d86f4e4/


https://kob-forum.eu/2021/08/14/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-09-08-2021/


https://uloz.to/file/EQVKXg0Bjcer/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-09-08-2021-titulky-cz-avi#!ZGWuMQR2ZwxjMTDmZ2L3AzH2ZGDjZKWyL2cEAHkiESyCEGZ5Lt==


titulky
https://uloz.to/tamhle/IavTZr1jhRMQ/name/Nahrano-14-8-2021-v-13-41-55#!ZJD1LwR2AzD0LGN5LwNjMwxlMQWwZSSAHzuQrGqAK2RkEGZ1MN==
6117c7a44bd71


Dnes je 09.08.2021.
Skončila olympiáda v Tokiu.
Přišly nám v souvislosti s touto uplynulou olympiádou otázky.
A konkrétně Valentin vás prosí okomentovat výsledky olympiády (s malým písmenem),
která proběhla v Tokiu, když
parafrázujeme ten známý výrok:
„Je nám vůbec takový hokej /
taková olympiáda k něčemu?“
Přejdeme k další otázce.
Valeriji Viktoroviči, prosí vás
okomentovat následující událost.. ..
pamatujete si tyhle hry,kdy si USA zmyslelo,že budou mít zlatou...
https://www.youtube.com/watch?v=S23_8URF8RY


všichni naší sportovci by měli být jako Nikita Krjukov
https://cs.wikipedia.org/wiki/Nikita_Krjukov
Okomentujte prosím událost


 • Bombardéry B-52 z USA zaútočily na Tálibán v provincii Jowzjan v Afghánistánu.Zdálo by se, že na té události nic není. Obvyklá věc, USA bojují se světovým terorismem!A tedy i s tím Tálibánem.Říkají, že útok byl tak velký, že teroristé utrpěli velké ztráty. Ale co tu máme fakticky?V červenci byl vyhlášen mimořádný stav kvůli střílení v New Yorku.Teď se zase střílelo u Pentagonu.Ve Washingtonu podle statistiky uváděné Fox News
 • července 4 lidé zemřeli na koronavirus a 11 jich bylo zabito v přestřelkách.Takový je tam život ,úplně jiná „pandemie“!...

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 09.08.2021 ----------------------------------------------- (děkujeme za titulky) https://rutube.ru/video/2a7d3f944cf90115a7d4c6194d86f4e4/ https://kob-forum.eu/2021/08/14/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-09-08-2021/ https://uloz.to/file/EQVKXg0Bjcer/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-09-08-2021-titulky-cz-avi#!ZGWuMQR2ZwxjMTDmZ2L3AzH2ZGDjZKWyL2cEAHkiESyCEGZ5Lt== titulky https://uloz.to/tamhle/IavTZr1jhRMQ/name/Nahrano-14-8-2021-v-13-41-55#!ZJD1LwR2AzD0LGN5LwNjMwxlMQWwZSSAHzuQrGqAK2RkEGZ1MN== ![6117c7a44bd71](serve/attachment&path=6117c7a44bd71) Dnes je 09.08.2021. Skončila olympiáda v Tokiu. Přišly nám v souvislosti s touto uplynulou olympiádou otázky. A konkrétně Valentin vás prosí okomentovat výsledky olympiády (s malým písmenem), která proběhla v Tokiu, když parafrázujeme ten známý výrok: „Je nám vůbec takový hokej / taková olympiáda k něčemu?“ Přejdeme k další otázce. Valeriji Viktoroviči, prosí vás okomentovat následující událost.. .. pamatujete si tyhle hry,kdy si USA zmyslelo,že budou mít zlatou... https://www.youtube.com/watch?v=S23_8URF8RY všichni naší sportovci by měli být jako Nikita Krjukov https://cs.wikipedia.org/wiki/Nikita_Krjukov Okomentujte prosím událost - Bombardéry B-52 z USA zaútočily na Tálibán v provincii Jowzjan v Afghánistánu. Zdálo by se, že na té události nic není. Obvyklá věc, USA bojují se světovým terorismem! A tedy i s tím Tálibánem. Říkají, že útok byl tak velký, že teroristé utrpěli velké ztráty. Ale co tu máme fakticky? V červenci byl vyhlášen mimořádný stav kvůli střílení v New Yorku. Teď se zase střílelo u Pentagonu. Ve Washingtonu podle statistiky uváděné Fox News 31. července 4 lidé zemřeli na koronavirus a 11 jich bylo zabito v přestřelkách. Takový je tam život ,úplně jiná „pandemie“!...
Upravené 15. 8. 2021 o 09:30

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 16.08.2021


https://rutube.ru/video/d6ea0889c5836b2b3414a76ae756552e/


6120fe791cfa8
https://kob-forum.eu/2021/08/21/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-16-08-2021/


 • k olympiade v Tokiu , Co,je to za vlastence ? podpora sportovců . . .
 • Nemáte právo na hymnu, na stát,na vlajku, nemáte právo vůbec na nic.Máte právo vystoupit pod bílou vlajkoua nemáte právo mluvit o Rusku.A oni se s tím smířili, dali najevo, že je to norma.
 • Šojgu mluvil o vnitřní hrozbě Prosí vás okomentovat jeho citát z fóra Území smyslů, já ho přečtu, kde Šojgu prohlásil:„Vnější hrozby jsou srozumitelné. Když nám někdo vyhrožuje, tak víme, kdo to je a čím nám hrozí.Víme, jaké mají zbraně, víme, jak tomu čelit, jak proti tomu bojovat.Ale je tu daleko hrozivější oblast, která sev poslední době, a přesněji desetiletístává, či už se stala hlavním nebezpečím pro každý stát. Jedná se o vnitřní hrozby.To vše souvisí s tím, že se společnost uvnitř státu postupně rozkládá.“

 • „Kdy prý Lukašenko uzná Krym?Já odpovídám veřejně.Až i poslední ruský oligarcha uzná Krym-Mimochodem Lukašenko velmi dobře spolupracujes oligarchy. A co Lukašenko fakticky prohlásil?Ví o tom spiknutí proti Putinovi?

 • USA a proč mají takový problém navíc s novýmitechnologiemi opět udělat normální skafandry?
 • vesmírny program aby se naše vesmírná oblastodpoutávala od Američanů.Přece nebudeme překážet jejichvesmírným úspěchům, ne?Takhle je neustále vozíme na orbitu, dodáváme jim tam náklady a tváříme se, že jejich Měsíční program…Jak se to jmenuje Sky Dragon, že? Falcon a tak dále, že to je něco seriózního.Ano, technické podrobnosti opomíjíme, protože to už bychom klesli na úroveň propagandisty,velmi levného propagandisty.Protože jakýkoliv inženýr řekne,že to je technické „guano“.Přesto, když Rusové potvrzují, že mají něcoseriózního, tak to tak bude. Jak dlouho ještě?Ať se chlubí sami svými úspěchy. Ať si tuMezinárodní vesmírnou stanici udržují sami.A my si znovu postavímesvou stanici Mir.Už je načase postavit stanici Mir 2 . . .

### Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 16.08.2021 https://rutube.ru/video/d6ea0889c5836b2b3414a76ae756552e/ ![6120fe791cfa8](serve/attachment&path=6120fe791cfa8) https://kob-forum.eu/2021/08/21/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-16-08-2021/ - k olympiade v Tokiu , Co,je to za vlastence ? podpora sportovců . . . - Nemáte právo na hymnu, na stát, na vlajku, nemáte právo vůbec na nic. Máte právo vystoupit pod bílou vlajkou a nemáte právo mluvit o Rusku. A oni se s tím smířili, dali najevo, že je to norma. - Šojgu mluvil o vnitřní hrozbě Prosí vás okomentovat jeho citát z fóra Území smyslů, já ho přečtu, kde Šojgu prohlásil: „Vnější hrozby jsou srozumitelné. Když nám někdo vyhrožuje, tak víme, kdo to je a čím nám hrozí. Víme, jaké mají zbraně, víme, jak tomu čelit, jak proti tomu bojovat. Ale je tu daleko hrozivější oblast, která se v poslední době, a přesněji desetiletí stává, či už se stala hlavním nebezpečím pro každý stát. Jedná se o vnitřní hrozby. To vše souvisí s tím, že se společnost uvnitř státu postupně rozkládá.“ - „Kdy prý Lukašenko uzná Krym? Já odpovídám veřejně. Až i poslední ruský oligarcha uzná Krym -Mimochodem Lukašenko velmi dobře spolupracuje s oligarchy. A co Lukašenko fakticky prohlásil? Ví o tom spiknutí proti Putinovi? - USA a proč mají takový problém navíc s novými technologiemi opět udělat normální skafandry? - vesmírny program aby se naše vesmírná oblast odpoutávala od Američanů. Přece nebudeme překážet jejich vesmírným úspěchům, ne? Takhle je neustále vozíme na orbitu, dodáváme jim tam náklady a tváříme se, že jejich Měsíční program… Jak se to jmenuje Sky Dragon, že? Falcon a tak dále, že to je něco seriózního. Ano, technické podrobnosti opomíjíme, protože to už bychom klesli na úroveň propagandisty, velmi levného propagandisty. Protože jakýkoliv inženýr řekne, že to je technické „guano“. Přesto, když Rusové potvrzují, že mají něco seriózního, tak to tak bude. Jak dlouho ještě? Ať se chlubí sami svými úspěchy. Ať si tu Mezinárodní vesmírnou stanici udržují sami. A my si znovu postavíme svou stanici Mir. Už je načase postavit stanici Mir 2 . . .
Upravené 22. 8. 2021 o 13:22

Nechci krmit vedlejší vlákno, tak to napíšu sem.


Již nelze nesouhlasit s Joxem, že Pjakin ozvučuje nepodstatná témata. A co hůř, jeho projev působí zoufale. Pokud bych měl vycházet jen z něj, tak je vše ztraceno, zrádce je už i Šojgu, Zacharovová, nikdo nic nechápe, posluchač z úvodu je debil s bludy...


Nicméně jde o formu, jinak souhlasím s jeho hodnocením sportovců a naprosto sdílím jeho názor na Lukašenka. Ale v každém pořadu to na diváky valí katastrofickým stylem, že by si jeden ze zoufalství hodil mašli.


Navíc nesouhlasím s názorem, že na některá témata je brzy, protože nepřítel poslouchá. Pjakin je snad politik? Nebo to znamená, že nepřítel si formuje názor, či čerprá veškeré informace pouze z jeho pořadu?


Tento postoj zcela vyvrací jeho (správná) agitace okolo vlajky. "Jede" ji již zhruba rok a okolo května to bylo velmi intenzivní. Zdá se však, že právě toto bylo hodně předčasné.


Nechci krmit vedlejší vlákno, tak to napíšu sem. Již nelze nesouhlasit s Joxem, že Pjakin ozvučuje nepodstatná témata. A co hůř, jeho projev působí zoufale. Pokud bych měl vycházet jen z něj, tak je vše ztraceno, zrádce je už i Šojgu, Zacharovová, nikdo nic nechápe, posluchač z úvodu je debil s bludy... Nicméně jde o formu, jinak souhlasím s jeho hodnocením sportovců a naprosto sdílím jeho názor na Lukašenka. Ale v každém pořadu to na diváky valí katastrofickým stylem, že by si jeden ze zoufalství hodil mašli. Navíc nesouhlasím s názorem, že na některá témata je brzy, protože nepřítel poslouchá. Pjakin je snad politik? Nebo to znamená, že nepřítel si formuje názor, či čerprá veškeré informace pouze z jeho pořadu? Tento postoj zcela vyvrací jeho (správná) agitace okolo vlajky. "Jede" ji již zhruba rok a okolo května to bylo velmi intenzivní. Zdá se však, že právě toto bylo hodně předčasné.

Nechci krmit vedlejší vlákno, tak to napíšu sem.

Myslím, že práve na to je dobré mať vedľajšie vlákno a toto nechať pre názormi nezahltenú zbierku jeho OO videí.


[quote="pid:30323, uid:372"]Nechci krmit vedlejší vlákno, tak to napíšu sem.[/quote] Myslím, že práve na to je dobré mať vedľajšie vlákno a toto nechať pre názormi nezahltenú zbierku jeho OO videí.

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 23.08.2021


612ba714d0e0c
https://kob-forum.eu/2021/08/28/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-23-08-2021/
https://rutube.ru/video/71cb04d2ab9b1685a6886ab32812790a/
https://uloz.to/file/IEhOYMJLp8gG/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-23-08-2021-720p-ru-cz-titulky-mkv#!ZGp2ZmR2A2D5LGLmAzSwAJVmZzL5ZHqaBUO6M1q4oIW5BTH1ZN==
https://odysee.com/pjakin-23.08.2021:f
https://vk.com/videos351663392
z Obsahu :
My svou prací ve formátu
Otázka-Odpověď předvádíme,


jak jsou vypracovávány řídící technologie na základě metodologie.


To je náš úkol. A co se týká těch,
kteří si přečetli alespoň dvě knihy
a pro které je vše jednoduché,
tak ti stojí před další etapou.
Pro ně by tento pořad jako takový už vůbec neměl být zajímavý, protože všechny potřebné informace,
informace potřebné pro sebe osobně,
pro svůj život získávají v jeho průběhu.
Neboť Bůh je pohan a mluví s každým jazykem jeho životních okolností.
A lidé vždy tyto informace obdrží.
To už je věcí daného člověka, zda „uslyší“ to,
co říkají v televizi, když vchází do pokoje nebo ne.
Nebo třeba v rádiu, kde naladil nějakou stanici. O čem se baví lidé.
V každém případě se k němu
nějaké informace dostávají.
A my mluvíme o tom, že metodologicky zdatný člověk tyto informace využije velice efektivně
a pracujeme na tom, abychom předvedli,
že Koncepce sociální bezpečnosti
je mocným metodologickým nástrojem, na jehož základě je možné porozumět všem řídícím technologiím.
A přicházející otázky jsou právě
o tom, jak porozumět té či oné věci.
To znamená, že ve společnosti je taková poptávka
a na tuto poptávku musíme samozřejmě reagovat.
A co se týká té okolnosti, abych já volil téma, tak to se tak či onak vždy děje.
Vždy se pravidelně najde nějaké
téma, kterým začínáme.
A v daném případě, s využitím této otázky,
si o jednom takovém tématu můžeme promluvit.
Ale opět to nebude téma, které by tu už
nefigurovalo, o kterém bychom už nemluvili.


Vždyť proč je nějaké téma probíráno v dalším a dalším pořadu?


Protože čím plněji bude daný proces popsán,
čím přesněji ho lidé budou chápat,
tím přesněji budou moci jednat ve vzniklé situaci v zájmu svém, své rodiny i vlasti.
Ten proces je nutné popisovat
v jeho dynamice, v jeho vývoji.
A pokud to děláme, jestliže nám lidé porozumí,
tak je to dobře. Ale tvrdit, my už o tom řekli vše…
Vždyť zatím se všechno změnilo,
okolnosti se změnily.
A takových situací je velice mnoho, kdy proces,
který začal v jednu dobu, končí už za jiné doby.
V našem minulém pořadu jsme mluvili
o Overtonových oknech ve vztahu ke sportu.
Dnes můžeme v tom rozhovoru
pokračovat. Jen si to vezměte.
SSSR - přestavba.
Začínali heslem - Více socialismu, více iniciativy mas a končili heslem - Budujeme kapitalismus.
Za pět let změnili směřování
celé společnosti.


A jak to bylo ve světě s homosexualitou a dalšími sexuálními zvrácenostmi?


Dříve to bylo zcela zakázáno. Někde za to byl dokonce v Evropě, v USA,
v některých státech trest smrti.
A dnes je to hlavní proud, sklánět hlavu před LGBT.
Pokud to neuděláte, neuděláte ani kariéru.
To znamená, že to bylo všechno obráceno vzhůru nohama, a to za života jednoho pokolení.
To samé platí pro hnutí BLM a další.
A jak se tohle všechno děje?
Mluvili jsme o potřebě toho, aby sportovci byli občany svého státu! Aby byli vlastenci.
Nejsou-li občany svého státu, nejsou-li vlastenci, tak je tady nikdo nedrží.
Ať si jdou do jakéhokoliv státu. Jeďte tam, trénujte tam,
dostávejte od něj všechny ty odměny za vyhrané soutěže.
Ale jste-li v Rusku, nemáte právo
soutěžit bez státní vlajky.
A vyvstala tu otázka, do jaké míry jsou ochotni podřídit se západnímu řízení,
nadnárodnímu řízení,
které Rusku odmítá přiznat suverenitu a právo na svou státní politiku,
a to jak vnější, tak dokonce i vnitřní. . .


Státní symbolika má svůj význam!


Říká se, jak loď nazvete,
tak také bude plout.
Dokud nebyla rudá vlajka sňata, celý svět se zamýšlel:
„Co když je to jen taková chvilková slabost?
SSSR se vrátí
a všechno bude jinak…?“
Ale jakmile vyvěsili koloniální vlajku, tak se sem vrhnul kde kdo, drancovat nás, všichni to tu plenili.
A pro někoho ta svatá devadesátá léta znamenala smrt,
obyvatelstvo na ruském území masově vymíralo.
Lidé umírali hladem a zimou, umírali
ve zločineckých šarvátkách.
Čubajsovi se podařilo dosáhnout
prakticky toho samého co Hitler.
I když na to nebyl sám.
Všichni ti strůjci přestavby!
Reformátoři!


Přejdeme k další otázce,
která zní velmi jednoduše.


Valeriji Viktoroviči, co se to děje v tom Afghánistánu?


 • že jak jedni, tak i ti druzí jsouproduktem Američanů.I jedni i ti druzí byli připraveni Američany.A mimochodem USA najednou z ničeho nic začaly mluvit o potrestání Pákistánu. A za co?Ukazuje se, že americký stát zcela účelově vyčleňovalopro Pákistán peníze, za které ten potom vydržoval Tálibán.Cvičil bojovníky, zajišťovaljim týly, zásobování a tak dále.Takže fakticky za to, že armáda utíká z Kábulu, může Pákistán,kterému dávali peníze, aby zásoboval Tálibán a on to také dělal!Ve výsledku se Tálibán proměnil v sílu.Takže takto se může ptát jen člověk,který se vůbec nevyzná v globální politice.Takže jaká je ta situace?Jak vládní vojska, tak i ozbrojené jednotky Tálibánu zásobovaly a cvičily jedny a ty samé struktury.Instruktoři byli vysíláni jak k Tálibánu,tak i k vládním strukturám Afghánistánu.Porovnávat je početně je také zbytečné, ten počet více než 300 tisíc vojáků vládní armády je pouze papírový.Velmi mnoho lidí vstoupilo do armády jen proto, aby si vydělali.Další část lidí, část jednotek existovala jen papírově, aby tak získali financování.Takže jsou fakticky ty armádyTálibánu a vlády porovnatelné.Nu, možná že jde o dvojnásobek, Tálibán je početně odhadován na 65-70 tisíca vládní armáda na 120-150 tisíc.

 • Valeriji Viktoroviči, co se tenkrát skutečně odehrávalo v Moskvě v těchto dnech před třiceti lety?

  titulky https://uloz.to/tamhle/F9AIKIhoGnl7/name/Nahrano-28-8-2021-v-16-26-10#!ZJHlAQR2AJZjBQx2ZQyvL2DmZGIzAGqfoxqjM2MLBQyWLmx0ZD==


### Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 23.08.2021 ![612ba714d0e0c](serve/attachment&path=612ba714d0e0c) https://kob-forum.eu/2021/08/28/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-23-08-2021/ https://rutube.ru/video/71cb04d2ab9b1685a6886ab32812790a/ https://uloz.to/file/IEhOYMJLp8gG/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-23-08-2021-720p-ru-cz-titulky-mkv#!ZGp2ZmR2A2D5LGLmAzSwAJVmZzL5ZHqaBUO6M1q4oIW5BTH1ZN== https://odysee.com/pjakin-23.08.2021:f https://vk.com/videos351663392 z Obsahu : My svou prací ve formátu Otázka-Odpověď předvádíme, #### jak jsou vypracovávány řídící technologie na základě metodologie. To je náš úkol. A co se týká těch, kteří si přečetli alespoň dvě knihy a pro které je vše jednoduché, tak ti stojí před další etapou. Pro ně by tento pořad jako takový už vůbec neměl být zajímavý, protože všechny potřebné informace, informace potřebné pro sebe osobně, pro svůj život získávají v jeho průběhu. Neboť Bůh je pohan a mluví s každým jazykem jeho životních okolností. A lidé vždy tyto informace obdrží. To už je věcí daného člověka, zda „uslyší“ to, co říkají v televizi, když vchází do pokoje nebo ne. Nebo třeba v rádiu, kde naladil nějakou stanici. O čem se baví lidé. V každém případě se k němu nějaké informace dostávají. A my mluvíme o tom, že metodologicky zdatný člověk tyto informace využije velice efektivně a pracujeme na tom, abychom předvedli, že Koncepce sociální bezpečnosti je mocným metodologickým nástrojem, na jehož základě je možné porozumět všem řídícím technologiím. A přicházející otázky jsou právě o tom, jak porozumět té či oné věci. To znamená, že ve společnosti je taková poptávka a na tuto poptávku musíme samozřejmě reagovat. A co se týká té okolnosti, abych já volil téma, tak to se tak či onak vždy děje. Vždy se pravidelně najde nějaké téma, kterým začínáme. A v daném případě, s využitím této otázky, si o jednom takovém tématu můžeme promluvit. Ale opět to nebude téma, které by tu už nefigurovalo, o kterém bychom už nemluvili. #### Vždyť proč je nějaké téma probíráno v dalším a dalším pořadu? Protože čím plněji bude daný proces popsán, čím přesněji ho lidé budou chápat, tím přesněji budou moci jednat ve vzniklé situaci v zájmu svém, své rodiny i vlasti. Ten proces je nutné popisovat v jeho dynamice, v jeho vývoji. A pokud to děláme, jestliže nám lidé porozumí, tak je to dobře. Ale tvrdit, my už o tom řekli vše… Vždyť zatím se všechno změnilo, okolnosti se změnily. A takových situací je velice mnoho, kdy proces, který začal v jednu dobu, končí už za jiné doby. V našem minulém pořadu jsme mluvili o Overtonových oknech ve vztahu ke sportu. Dnes můžeme v tom rozhovoru pokračovat. Jen si to vezměte. SSSR - přestavba. Začínali heslem - Více socialismu, více iniciativy mas a končili heslem - Budujeme kapitalismus. Za pět let změnili směřování celé společnosti. #### A jak to bylo ve světě s homosexualitou a dalšími sexuálními zvrácenostmi? Dříve to bylo zcela zakázáno. Někde za to byl dokonce v Evropě, v USA, v některých státech trest smrti. A dnes je to hlavní proud, sklánět hlavu před LGBT. Pokud to neuděláte, neuděláte ani kariéru. To znamená, že to bylo všechno obráceno vzhůru nohama, a to za života jednoho pokolení. To samé platí pro hnutí BLM a další. A jak se tohle všechno děje? Mluvili jsme o potřebě toho, aby sportovci byli občany svého státu! Aby byli vlastenci. Nejsou-li občany svého státu, nejsou-li vlastenci, tak je tady nikdo nedrží. Ať si jdou do jakéhokoliv státu. Jeďte tam, trénujte tam, dostávejte od něj všechny ty odměny za vyhrané soutěže. Ale jste-li v Rusku, nemáte právo soutěžit bez státní vlajky. A vyvstala tu otázka, do jaké míry jsou ochotni podřídit se západnímu řízení, nadnárodnímu řízení, které Rusku odmítá přiznat suverenitu a právo na svou státní politiku, a to jak vnější, tak dokonce i vnitřní. . . #### Státní symbolika má svůj význam! Říká se, jak loď nazvete, tak také bude plout. Dokud nebyla rudá vlajka sňata, celý svět se zamýšlel: „Co když je to jen taková chvilková slabost? SSSR se vrátí a všechno bude jinak…?“ Ale jakmile vyvěsili koloniální vlajku, tak se sem vrhnul kde kdo, drancovat nás, všichni to tu plenili. A pro někoho ta svatá devadesátá léta znamenala smrt, obyvatelstvo na ruském území masově vymíralo. Lidé umírali hladem a zimou, umírali ve zločineckých šarvátkách. Čubajsovi se podařilo dosáhnout prakticky toho samého co Hitler. I když na to nebyl sám. Všichni ti strůjci přestavby! Reformátoři! Přejdeme k další otázce, která zní velmi jednoduše. #### Valeriji Viktoroviči, co se to děje v tom Afghánistánu? - že jak jedni, tak i ti druzí jsou produktem Američanů. I jedni i ti druzí byli připraveni Američany. A mimochodem USA najednou z ničeho nic začaly mluvit o potrestání Pákistánu. A za co? Ukazuje se, že americký stát zcela účelově vyčleňovalo pro Pákistán peníze, za které ten potom vydržoval Tálibán. Cvičil bojovníky, zajišťoval jim týly, zásobování a tak dále. Takže fakticky za to, že armáda utíká z Kábulu, může Pákistán, kterému dávali peníze, aby zásoboval Tálibán a on to také dělal! Ve výsledku se Tálibán proměnil v sílu. Takže takto se může ptát jen člověk, který se vůbec nevyzná v globální politice. Takže jaká je ta situace? Jak vládní vojska, tak i ozbrojené jednotky Tálibánu zásobovaly a cvičily jedny a ty samé struktury. Instruktoři byli vysíláni jak k Tálibánu, tak i k vládním strukturám Afghánistánu. Porovnávat je početně je také zbytečné, ten počet více než 300 tisíc vojáků vládní armády je pouze papírový. Velmi mnoho lidí vstoupilo do armády jen proto, aby si vydělali. Další část lidí, část jednotek existovala jen papírově, aby tak získali financování. Takže jsou fakticky ty armády Tálibánu a vlády porovnatelné. Nu, možná že jde o dvojnásobek, Tálibán je početně odhadován na 65-70 tisíc a vládní armáda na 120-150 tisíc. - #### Valeriji Viktoroviči, co se tenkrát skutečně odehrávalo v Moskvě v těchto dnech před třiceti lety? titulky https://uloz.to/tamhle/F9AIKIhoGnl7/name/Nahrano-28-8-2021-v-16-26-10#!ZJHlAQR2AJZjBQx2ZQyvL2DmZGIzAGqfoxqjM2MLBQyWLmx0ZD==
Upravené 30. 8. 2021 o 08:24

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 30.08.2021
https://uloz.to/tamhle/y8xm1lTtN9cI#!ZGyyBQR2ZGp4BGuwBGuyMGDmAQNlMRywBH5zoIMznQH3qmV1Lt==


RuTube
https://rutube.ru/video/26912405e28083834a1cf005120cd791/


VKontaktu
https://vk.com/video351663392_456239207
titulky
https://uloz.to/tamhle/DClYWKnDFlmN/name/Nahrano-4-9-2021-v-11-45-49#!ZJRkAQR2ZGHlLGAyZGAvAQR1Z2R0Mx5goRMKHRqGAGMvZJLkAt==
6133b7d273963
https://rutube.ru/video/26912405e28083834a1cf005120cd791/
Dnes je 30.08.2021.
- Opět tu máme téma Afghánistánu.


 • Ano, to je teď na dlouho.A konkrétně Alexandr se ptá: Je podivné, že u vás není ani jedna otázka, má na mysli na webu,na ty teroristické útoky v Kábulu.Valeriji Viktoroviči, okomentujte prosím,s jakým cílem byly provedeny.A jak vešlo ve známost, tak po tomteroristickém útoku, Američané...Kvůli kterému zahynulo více než 200 lidí, včetně třinácti amerických vojáků, Američané provedli odvetný útok.A podle informací TASS počet obětí tohoto raketového útoku amerického letectva v Kábulu vzrostl na 12.Mezi oběťmi je sedm dětí!!!Valeriji Viktoroviči, co to všechno znamená?Ty výbuchy. Jak zapadají do globální politiky?No skutečně, úvahy o tom, že se takový teroristický útok odehrál a že za něj…Mám na mysli to kábulské letiště,a že odpovědnost za něj na sebe vzal ISIL,fakticky se to nehodnotíjako jeden z řídících kroků.Ale vždyť pokaždé… Pokud v politice k něčemu dojde, znamená to, že to někdo potřeboval.Pokud je takový teroristický čin proveden,jsou pro někoho žádoucí nějaké jeho důsledky.A kdo to může být? Nu, nám říkají, že tu máme bílé neviňátko Tálibán a zlý, špatný ISIL.Ještě jednou opakuji, nenechte se mýlit těmi řečmi o bílém neviňátku Tálibánu.Obzvláště na východěa v centrální Asii…Mám na mysli východ ze západního pohledu, Francie a Velké Británie.To, co je pro nás Střední Asií a to, co je celou centrální Asií, to je ten východ.Proto ten zavedený pojem, na východě.Stálé dohadování, takové ty sladké řečičky,přesvědčování, jaké jsem bílé neviňátko…To je na východě obvyklá věc. Porušit dohodu je také obvyklá věc. Zcela obvyklá. . .Jak si američtí vojáci vyšlizastřílet po civilistech.Jak americké drony likvidovaly celé svatby,a potom byli ti lidé označeni za teroristy.Kde je záruka toho, že Američané nezaútočili jen tak na nějaké auto,aby mohli potom prohlásit,že zlikvidovali teroristy?Oni přece museli vykázat nějakou akci, že někoho potrestali.A tak nějakou akci podnikli a zabili afghánské děti!Ale takto jednají Američanévšude, po celém světě! A teď si představte tu situaci.Jaký asi všichni ti Afghánci, kteří tak či onak nemají nic společnéhos vojensko-policejní složkou afghánského státua vůbec s celým tím afghánským státním aparátem fungujícím pod křídlem Američanů,mají vztah k těm, kteří fungovánítakového státu zajišťovali?Jaký?!Odpověď je jen jedna, mají chuť jim zakroutit krkem.Vždyť to jsou spolupracující kolaboranti!Stejně jako ti kolaboranti, kteří utíkali v patách hitlerovské armády . . .Jak teď žije Saúdská Arábie, Spojenéarabské emiráty, Bahrajn, Kuvajt a tak dále?Žijí díky vnějšímu řízení chalífátu pod názvem Velká Británie.A Tálibové hned od počátku tím, že prohlašují,že budují emirát, hned dávají najevo,že jejich stát není vůbec samostatně způsobilý, že potřebují vnější sílu.A situace v Afghánistánu bude vypadat podle toho, co to bude za vnější sílu.Bude-li to Rusko, nastoupí mír mezi národy, nebude tam válkaa postupně bude vybudován stát,který na základě symbiózy kultur…A ten útok byl proveden, ale v roce 2003 mezinárodní koalicí.Takže všechny ty připravené akce jen trochu posunuli geografickyi z hlediska funkčnosti a provedli útok proti Afghánistánu.A co teď předvádí? Předvádí absolutní rozklad všech řídících snah…Nedokázali zformovat stát, vůbec nic. A zbylo jim jen jedno, odletět.Takže USA jako takové jsou připravovány k tomu, aby se samy rozložily.Je to symbol toho, že ta destrukce se vrací do USA.Ale takto to tradičně píšeme my a pro Anglii i USA z hlediska jejich tradicebude 1109 znamenat jiné datum, 9. listopadu.
 • listopadu A my známe jedno velice důležité datum 9. listopadu ve 20. století v roce 1918.Kdy prý bylo podepsáno příměří,které z Německa, na jehož území nevstoupil anijeden cizí voják, udělalo stát, který prohrál válku.A ty podmínky příměří byly takové,že muselo platit obrovské kontribuce.

Sša státní elita se mezi sebou žere.
Co z celkového pohledu
ta státní elita potřebuje?
Aby v té Evropě a Rusku konečně začala válka. A chce Evropa válku? Nechce!
Proto Merkelová letěla do USA, kde dostala instrukce,
a potom letěla k Putinovi, kde to s ním projednala.
Potom si znovu promluvila telefonicky a zrekapitulovala všechny ty informace, které tak získala.
S tím, co jí bylo řečeno ve Washingtonu,
přiletěla za Putinem, ten k tomu řekl své,
ona to znovu, tentokrát telefonicky probrala s Washingtonem,
a až potom jela za Zelenským,
aby ho vytahala za uši.
Tam je to vůbec… To jen ukrajinská diplomacie byla schopná trvat…
Bylo jim řečeno: „Nebudeme pokládat věnce banderovcům!“ „Ne, pojďme je tam položit!“
Jsou to tupouni. Bylo jim jasně
řečeno, že k tomu nedojde.
Jenže to nacistické jádro banderovské Ukrajiny nemůže zkousnout,
aby se věnce pokládaly vojákům
osvoboditelům, vojákům Rudé armády,
kteří zachránili svět před hnědým morem a vyhnali tenkrát v roce 1945 tu banderovskou havěť z Ukrajiny.
Někdo se ukryl do bunkrů, a většina se jich skryla v Kanadě a jinde. . .
Ukrajina, Kyjev.Dinbas...


**Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 30.08.2021** https://uloz.to/tamhle/y8xm1lTtN9cI#!ZGyyBQR2ZGp4BGuwBGuyMGDmAQNlMRywBH5zoIMznQH3qmV1Lt== RuTube https://rutube.ru/video/26912405e28083834a1cf005120cd791/ VKontaktu https://vk.com/video351663392_456239207 titulky https://uloz.to/tamhle/DClYWKnDFlmN/name/Nahrano-4-9-2021-v-11-45-49#!ZJRkAQR2ZGHlLGAyZGAvAQR1Z2R0Mx5goRMKHRqGAGMvZJLkAt== ![6133b7d273963](serve/attachment&path=6133b7d273963) https://rutube.ru/video/26912405e28083834a1cf005120cd791/ Dnes je 30.08.2021. **- Opět tu máme téma Afghánistánu.** - Ano, to je teď na dlouho. A konkrétně Alexandr se ptá: Je podivné, že u vás není ani jedna otázka, má na mysli na webu, na ty teroristické útoky v Kábulu. Valeriji Viktoroviči, okomentujte prosím, s jakým cílem byly provedeny. A jak vešlo ve známost, tak po tom teroristickém útoku, Američané... Kvůli kterému zahynulo více než 200 lidí, včetně třinácti amerických vojáků, Američané provedli odvetný útok. A podle informací TASS počet obětí tohoto raketového útoku amerického letectva v Kábulu vzrostl na 12. Mezi oběťmi je sedm dětí!!! Valeriji Viktoroviči, co to všechno znamená? Ty výbuchy. Jak zapadají do globální politiky? No skutečně, úvahy o tom, že se takový teroristický útok odehrál a že za něj… Mám na mysli to kábulské letiště, a že odpovědnost za něj na sebe vzal ISIL, fakticky se to nehodnotí jako jeden z řídících kroků. Ale vždyť pokaždé… Pokud v politice k něčemu dojde, znamená to, že to někdo potřeboval. Pokud je takový teroristický čin proveden, jsou pro někoho žádoucí nějaké jeho důsledky. A kdo to může být? Nu, nám říkají, že tu máme bílé neviňátko Tálibán a zlý, špatný ISIL. Ještě jednou opakuji, nenechte se mýlit těmi řečmi o bílém neviňátku Tálibánu. Obzvláště na východě a v centrální Asii… Mám na mysli východ ze západního pohledu, Francie a Velké Británie. To, co je pro nás Střední Asií a to, co je celou centrální Asií, to je ten východ. Proto ten zavedený pojem, na východě. Stálé dohadování, takové ty sladké řečičky, přesvědčování, jaké jsem bílé neviňátko… To je na východě obvyklá věc. Porušit dohodu je také obvyklá věc. Zcela obvyklá. . . Jak si američtí vojáci vyšli zastřílet po civilistech. Jak americké drony likvidovaly celé svatby, a potom byli ti lidé označeni za teroristy. Kde je záruka toho, že Američané nezaútočili jen tak na nějaké auto, aby mohli potom prohlásit, že zlikvidovali teroristy? Oni přece museli vykázat nějakou akci, že někoho potrestali. A tak nějakou akci podnikli a zabili afghánské děti! Ale takto jednají Američané všude, po celém světě! A teď si představte tu situaci. Jaký asi všichni ti Afghánci, kteří tak či onak nemají nic společného s vojensko-policejní složkou afghánského státu a vůbec s celým tím afghánským státním aparátem fungujícím pod křídlem Američanů, mají vztah k těm, kteří fungování takového státu zajišťovali? Jaký?!Odpověď je jen jedna, mají chuť jim zakroutit krkem.Vždyť to jsou spolupracující kolaboranti! Stejně jako ti kolaboranti, kteří utíkali v patách hitlerovské armády . . . Jak teď žije Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Bahrajn, Kuvajt a tak dále? Žijí díky vnějšímu řízení chalífátu pod názvem Velká Británie. A Tálibové hned od počátku tím, že prohlašují, že budují emirát, hned dávají najevo, že jejich stát není vůbec samostatně způsobilý, že potřebují vnější sílu. A situace v Afghánistánu bude vypadat podle toho, co to bude za vnější sílu. Bude-li to Rusko, nastoupí mír mezi národy, nebude tam válka a postupně bude vybudován stát, který na základě symbiózy kultur… A ten útok byl proveden, ale v roce 2003 mezinárodní koalicí. Takže všechny ty připravené akce jen trochu posunuli geograficky i z hlediska funkčnosti a provedli útok proti Afghánistánu. A co teď předvádí? Předvádí absolutní rozklad všech řídících snah… Nedokázali zformovat stát, vůbec nic. A zbylo jim jen jedno, odletět. Takže USA jako takové jsou připravovány k tomu, aby se samy rozložily. Je to symbol toho, že ta destrukce se vrací do USA. Ale takto to tradičně píšeme my a pro Anglii i USA z hlediska jejich tradice bude 1109 znamenat jiné datum, 9. listopadu. 9. listopadu A my známe jedno velice důležité datum 9. listopadu ve 20. století v roce 1918. Kdy prý bylo podepsáno příměří, které z Německa, na jehož území nevstoupil ani jeden cizí voják, udělalo stát, který prohrál válku. A ty podmínky příměří byly takové, že muselo platit obrovské kontribuce. Sša státní elita se mezi sebou žere. Co z celkového pohledu ta státní elita potřebuje? Aby v té Evropě a Rusku konečně začala válka. A chce Evropa válku? Nechce! Proto Merkelová letěla do USA, kde dostala instrukce, a potom letěla k Putinovi, kde to s ním projednala. Potom si znovu promluvila telefonicky a zrekapitulovala všechny ty informace, které tak získala. S tím, co jí bylo řečeno ve Washingtonu, přiletěla za Putinem, ten k tomu řekl své, ona to znovu, tentokrát telefonicky probrala s Washingtonem, a až potom jela za Zelenským, aby ho vytahala za uši. Tam je to vůbec… To jen ukrajinská diplomacie byla schopná trvat… Bylo jim řečeno: „Nebudeme pokládat věnce banderovcům!“ „Ne, pojďme je tam položit!“ Jsou to tupouni. Bylo jim jasně řečeno, že k tomu nedojde. Jenže to nacistické jádro banderovské Ukrajiny nemůže zkousnout, aby se věnce pokládaly vojákům osvoboditelům, vojákům Rudé armády, kteří zachránili svět před hnědým morem a vyhnali tenkrát v roce 1945 tu banderovskou havěť z Ukrajiny. Někdo se ukryl do bunkrů, a většina se jich skryla v Kanadě a jinde. . . Ukrajina, Kyjev.Dinbas...
Upravené 4. 9. 2021 o 20:32

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 23.08.2021

V souvislosti s tímto dílem dám 3 strukturované poznámky:
i. dík @dasa za toto vlákno :-)
ii. zase po čase jeden z velmi nabitých dílů, kdo vynechal, doporučuji zvážit dodatečný poslech nebo četbu (třeba zde https://pjakin.webnode.cz/l/23-8-2021-otazka-odpoved/):
ii.a státní symbolika aneb co se stalo na - v Rusku konaném - mistrovství světa v plážovém fotbale (overtonovo okno: bílou vlajkou na olympiádě do začíná a zákazem Ruské vlajky na Ruském (!) území to pokračuje)
ii.b interpretace začlenění událostí v Afghánistánu do globálního procesu
ii.c zajímavá interpretace událostí kolem zřízení “Státního výboru pro výjimečný stav” (Gorbačovem) (“transformační událost”), zahájení rozpadu SSSR a paralely se současnou situací v USA (RSA)
iii.a bojovnice Yveta Rychtaříková dosáhla druhého danu (smazaní jejího - už druhého - kanálu, kanálu “Proud národní hrdosti 1” na TyTrubce)
iii.b Yveta už dříve získala čestné uznání, viz pamflet https://plus.rozhlas.cz/eva-turnova-proud-narodni-blbosti-8454867

[quote="pid:31153, uid:78"]Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 23.08.2021[/quote] V souvislosti s tímto dílem dám 3 strukturované poznámky: i. dík @dasa za toto vlákno :-) ii. zase po čase jeden z velmi nabitých dílů, kdo vynechal, doporučuji zvážit dodatečný poslech nebo četbu (třeba zde https://pjakin.webnode.cz/l/23-8-2021-otazka-odpoved/): ii.a státní symbolika aneb co se stalo na - v Rusku konaném - mistrovství světa v plážovém fotbale (overtonovo okno: bílou vlajkou na olympiádě do začíná a zákazem Ruské vlajky na Ruském (!) území to pokračuje) ii.b interpretace začlenění událostí v Afghánistánu do globálního procesu ii.c zajímavá interpretace událostí kolem zřízení “Státního výboru pro výjimečný stav” (Gorbačovem) (“transformační událost”), zahájení rozpadu SSSR a paralely se současnou situací v USA (RSA) iii.a bojovnice Yveta Rychtaříková dosáhla druhého danu (smazaní jejího - už druhého - kanálu, kanálu “Proud národní hrdosti 1” na TyTrubce) iii.b Yveta už dříve získala čestné uznání, viz pamflet https://plus.rozhlas.cz/eva-turnova-proud-narodni-blbosti-8454867

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 06.09.2021


překlad IRENA - Video s titulky zde:
RuTube https://rutube.ru/video/14b774e363f0df1e4c7446ac35818c17/


Ulož to (pokud máte někdo problémy dostat se tam přes odkaz, zkuste si dát vyhledávání podle názvu: Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 06.09.2021)
https://uloz.to/file/mvOVDnuElczJ/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-06-09-2021-titulky-cz-avi#!ZJWuAGR2AQV1ZwSyZQR1A2EyAmNjAHc6L2kYA1qDqwAeEwEzZN==


VKontaktu
https://vk.com/video351663392_456239209


Samostatné soubory s titulky ke stažení zde:
https://uloz.to/tamhle/kARx3SfK0bfd#!ZJIxBGR2Zmp4AwDmAJIyLwMzLmquZ2EzLwOTLyEyHIyPZJL5BN==


Ve videu se mluví o problematice migrantů v Rusku, zde je k tomu článek Jak zastavit masakr „gastarbeiterů“ v Rusku:
https://outsidermedia.cz/svet-ruskyma-ocima-628/


Obsah : Rusko - vlajka - samostatnost , Afganistan, Zeljenskyj v USA
Proč se v našem pořadu stále ještě více věnujete vnější politice,
přestože je hodně problémů i událostí,ke kterým dochází uvnitř Ruska.


Volba otázek, na které je zapotřebí odpovídat,
je podmíněná volbou, osvětlováním právě těch procesů,
které mají bezprostřední vztah k procesům probíhajícím jak uvnitř Ruska,
tak i k těm, které se Ruska dotýkají
na úrovni mezinárodní, globální politiky.
Jedná se o to, jaké úrovně suverenity Rusko
dosáhlo a o jeho možnosti dosahovat svých cílů.
A s tím přímo souvisí vlajka.
Lidé říkají: „Jaký je v tom rozdíl,
zda je vlajka taková nebo maková?
Jen se podívejte, kolik jsme toho dosáhli i pod tou trikolórou, zatímco náš stát odrovnali pod rudou vlajkou.“


Vždyť čím začínal Gorbačov?
„Chceme více socialismu!“
A až potom, kdy svou záškodnickou činností...
Je to, jako když si cizí špión oblékl uniformu sovětského důstojníka
a ve skutečnosti prováděl záškodnickou činnost,
diverzi ve vztahu k ozbrojeným silám, tak stejné je to v tomto případě.
Ten člověk se zahaloval do vlasteneckých, ideologických postulátů,
aby mohl podvést lidi a přivést systém ke krachu.
Na tom pracovaly určité vrstvy sovětské partajní nomenklatury,
ale byly přitom nuceny hrát si na vlastenectví, aby mohly stát zaprodat.
Ale až do poslední chvíle, než byla spuštěna sovětská vlajka, nebylo jasné, jak to všechno dopadne.
Zda bude Rusko/SSSR suverénním státem, zda se vrátí, nebo se promění v surovinový přívěšek Západu.
Proto také taková reakce. Jakmile byl ustaven Státní výbor pro výjimečný stav (GKČP), následovala reakce:„My jsme tady a stojíme za státem.
Ano, viděli jsme,že došlo ke zradě, ale s těmi zrádci jste přece zatočili!“


Jenže svět už dál Pax Americana nevydrží,jednoduše nevydrží.
To je to, co si ona neuvědomuje.
To právě proto probíhá přestavba všech států a národů,
to právě proto se všechno omezuje.
Jen se podívejte, jak omezují běžný masový turismus.
To je konec hýření střední třídy,není tu Sovětský svaz a zdrojů je málo.
Takže dřepte doma a budujte místní průmysl, makejte.
Všude se omezuje ta nadspotřeba,mění se struktura spotřeby.
Vždyť koronavirus je zaměřen přesně na to, řeší přesně tento úkol, ta koronavirová hysterie.
Takže je to o tom, že před všemi ve světě teď stojí úkol,
aby své státy osvobodili od elit v podobě podpindosníků.
Tedy od těch, kteří pracují ke škodě svých států a v zájmech státní elity USA.
Protože státní elita USA vede svět ke globální zkáze,
jednoduše ke zkáze, kdy tu nebude vůbec nic.
Všichni podpindosníci světa jsou očarováni tím, že slunce vychází ve Washingtonu
a jsou připraveni splnit jakýkoliv příkaz.


Trikolóra nikdy nebyla státní vlajkou Ruska
s výjimkou velmi krátkého období
z konce září roku 1917 do října stejného roku,
kdy říjnová revoluce tohle zase změnila.
Pokus Mikuláše II. vyřešit tu věc s volbou státní vlajky skončil bezúspěšně.
Pokus Alexandra III., neboť ani on nechtěl bílo-modro-červenou vlajku,
ten chtěl černo-žluto-bílou, černo-zlato-bílou,
ale ani jemu to nevyšlo, zabránili mu v tom.
A Petr I., který se jako první začal bránit zavedení trikolóry,
tak ten zavedl heraldické barvy
právě v té černo-žluto-bílé...


Navíc je třeba si uvědomovat, že růst hrozby na našich hranicích vede k tomu,
že se zvyšují náklady na obranu.
Vždyť když lidé říkají: „Na obranu ty výdaje rostou a co školství, zdravotnictví? Ty stagnují!“
Je přece třeba si uvědomit tu jednoduchou věc,
že pokud neubráníme bezpečnost našeho státu,
tak nebude ani žádné školství ani žádné zdravotnictví. Nic z toho nebude.

Musíme se ubránit.


Máme celý náš stát položit k nohám našeho amerického páníčka.
To je jejich úkol.
Zcela účelově zvedají ceny, zcela účelově vedou ekonomiku ke stagnaci, zcela účelově teď rozdělují lidi.
Jen se podívejte na tu
situaci okolo koronaviru.
Zcela vyloučili z informační oblasti odborníky virology, epidemiology.
Zbyli tam jenom „propaganďáci“!
Jinak se nazvat nedají.
A co dělají?
Propagují nenávist a strach!
Přes strach propagují… „Bojte se nemoci
a hlavně nenáviďte ty, kteří si dovolí přemýšlet!
Neboť jejich vzdělanostní úroveň je vyšší a mají tu drzost, že myslí! Tak ty musíte nenávidět!“


Další otázka. Opět Afghánistán.


 • Jak jste říkal, to téma bude dlouhodobé.
 • A problémové pro všechny státy světa.

Teď jsou v Afghánistánu problémy a utíkají z něho běženci,
a to i do středoasijských republik.
A stejně tak začínají být do těchto středoasijských republik vykazováni mladí muži,
kteří si přijeli do Ruska vydělat.
Ty vydělané peníze posílali svým rodinám
do svých zemí a nejednou jsou deportováni,takže najednou nemají v podstatě z čeho žít.
Je třeba je vypovídat? Je, protože tu musíme udělat pořádek.
Jenže ten problém je v tom, že je třeba pracovat
i s těmi republikami, aby zevnitř neexplodovaly.
Je jasné, že se jedná o přípravu, umožnili nám uplatňovat tato státní opatření, ale právě jen v tom okamžiku,kdy potřebují zvýšit napětí ve středoasijských republikách,
aby vybuchly a ta rázová vlna zasáhla i Rusko a všechno tu destabilizovala.


Valeriji Viktoroviči, okomentujte takzvanou návštěvu,
takzvaného ukrajinského prezidenta Zelenského v USA
a jeho setkání s Bidenem.
V tom roce 2019 už ho přímo
porovnávali s Monikou Lewinskou.
Takže šlo o narážku, že chce-li
Zelenskij něčeho dosáhnout, i kdyby to nemělo být v přímém,
ale jen přeneseném smyslu,měl by se chovat k prezidentu Bidenovi tak, jak se
v přímém smyslu chovala Monika Lewinska ke Clintonovi.
A bylo toho ještě více. Tady šlo ještě o jakési možné analogie,
ale kongresmanové mu darovali knihu,jak ona se jen jmenuje…
Lehké úrazy hlavy...Lehká traumatická poranění hlavy.


613e22735f7f9


Studujte to a stávejte se díky tomu konceptuálně mocnými.
Braňte zájmy své i své rodiny.
Buďte šťastní. Přeji vám mírové
nebe nad hlavou. Do příštích setkání.
Knihy vnitřního prediktoru SSSR v češtině i slovenštině naleznete na
http://leva-net.webnode.cz/
https://www.dotu.ru/


KNIHY - pro samostudium


Knihu Valerije Viktoroviče Pjakina O světě křivých zrcadel I. a II.
si můžete objednat na: https://zakazanevzdelani.cz/
megaknihy.cz
https://www.megaknihy.cz/romany-beletrie/2843719-ruslan-a-ludmila.html?utm_si=RFlidjRTZUc2TWpnME16Y3hPVEk0TkRNM01Uaz0=&utm_pab=&matchtype=&network=g&device=c&creative=63152076610&keyword=&placement=¶m1=¶m2=&adposition=&campaignid=193922770&adgroupid=19959225370&feeditemid=&targetid=aud-565629042365:pla-414081747970&loc_physical_ms=1003803&loc_interest_ms=&searchtype=search&gclid=EAIaIQobChMIz8nlx5v78gIV0-d3Ch0HNgnQEAQYASABEgITPvD_BwE
KSBpress
nebo můžete zakoupit v knižní podobě na https://ksbpress.cz/e-shop/
Torden SK
https://torden.sk/produkty/knihy/knihy-torden/slovanska kultura
https://www.slovanskakultura.cz/esopa/novinky/jan-kozak-koreny-indoevropske-duchovni-tradice-detail


Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 06.09.2021 ----------------------------------------------- překlad IRENA - Video s titulky zde: RuTube https://rutube.ru/video/14b774e363f0df1e4c7446ac35818c17/ Ulož to (pokud máte někdo problémy dostat se tam přes odkaz, zkuste si dát vyhledávání podle názvu: Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 06.09.2021) https://uloz.to/file/mvOVDnuElczJ/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-06-09-2021-titulky-cz-avi#!ZJWuAGR2AQV1ZwSyZQR1A2EyAmNjAHc6L2kYA1qDqwAeEwEzZN== VKontaktu https://vk.com/video351663392_456239209 Samostatné soubory s titulky ke stažení zde: https://uloz.to/tamhle/kARx3SfK0bfd#!ZJIxBGR2Zmp4AwDmAJIyLwMzLmquZ2EzLwOTLyEyHIyPZJL5BN== **Ve videu se mluví o problematice migrantů v Rusku, zde je k tomu článek Jak zastavit masakr „gastarbeiterů“ v Rusku:** https://outsidermedia.cz/svet-ruskyma-ocima-628/ **Obsah : Rusko - vlajka - samostatnost , Afganistan, Zeljenskyj v USA** Proč se v našem pořadu stále ještě více věnujete vnější politice, přestože je hodně problémů i událostí,ke kterým dochází uvnitř Ruska. Volba otázek, na které je zapotřebí odpovídat, je podmíněná volbou, osvětlováním právě těch procesů, které mají bezprostřední vztah k procesům probíhajícím jak uvnitř Ruska, tak i k těm, které se Ruska dotýkají na úrovni mezinárodní, globální politiky. Jedná se o to, jaké úrovně suverenity Rusko dosáhlo a o jeho možnosti dosahovat svých cílů. **A s tím přímo souvisí vlajka.** Lidé říkají: „Jaký je v tom rozdíl, zda je vlajka taková nebo maková? **Jen se podívejte, kolik jsme toho dosáhli i pod tou trikolórou, zatímco náš stát odrovnali pod rudou vlajkou.“** Vždyť čím začínal Gorbačov? „Chceme více socialismu!“ A až potom, kdy svou záškodnickou činností... Je to, jako když si cizí špión oblékl uniformu sovětského důstojníka **a ve skutečnosti prováděl záškodnickou činnost,** diverzi ve vztahu k ozbrojeným silám, tak stejné je to v tomto případě. Ten člověk se zahaloval do vlasteneckých, ideologických postulátů, aby mohl podvést lidi a přivést systém ke krachu. Na tom pracovaly určité vrstvy sovětské partajní nomenklatury, ale byly přitom nuceny hrát si na vlastenectví, aby mohly stát zaprodat. Ale až do poslední chvíle, než byla spuštěna sovětská vlajka, nebylo jasné, jak to všechno dopadne. Zda bude Rusko/SSSR suverénním státem, zda se vrátí, nebo se promění v surovinový přívěšek Západu. Proto také taková reakce. Jakmile byl ustaven Státní výbor pro výjimečný stav (GKČP), následovala reakce:„My jsme tady a stojíme za státem. Ano, viděli jsme,že došlo ke zradě, ale s těmi zrádci jste přece zatočili!“ **Jenže svět už dál Pax Americana nevydrží,jednoduše nevydrží.** _To je to, co si ona neuvědomuje._ To právě proto probíhá přestavba všech států a národů, to právě proto se všechno omezuje. Jen se podívejte, jak omezují běžný masový turismus. To je konec hýření střední třídy,není tu Sovětský svaz a zdrojů je málo. Takže dřepte doma a budujte místní průmysl, makejte. Všude se omezuje ta nadspotřeba,mění se struktura spotřeby. Vždyť koronavirus je zaměřen přesně na to, řeší přesně tento úkol, ta koronavirová hysterie. **Takže je to o tom, že před všemi ve světě teď stojí úkol,** aby své státy osvobodili od elit v podobě podpindosníků. Tedy od těch, kteří pracují ke škodě svých států a v zájmech státní elity USA. **Protože státní elita USA vede svět ke globální zkáze,** jednoduše ke zkáze, kdy tu nebude vůbec nic. Všichni podpindosníci světa jsou očarováni tím, že slunce vychází ve Washingtonu a jsou připraveni splnit jakýkoliv příkaz. **Trikolóra nikdy nebyla státní vlajkou Ruska** s výjimkou velmi krátkého období z konce září roku 1917 do října stejného roku, kdy říjnová revoluce tohle zase změnila. Pokus Mikuláše II. vyřešit tu věc s volbou státní vlajky skončil bezúspěšně. Pokus Alexandra III., neboť ani on nechtěl bílo-modro-červenou vlajku, ten chtěl černo-žluto-bílou, černo-zlato-bílou, ale ani jemu to nevyšlo, zabránili mu v tom. A Petr I., který se jako první začal bránit zavedení trikolóry, tak ten zavedl heraldické barvy právě v té černo-žluto-bílé... Navíc je třeba si uvědomovat, že růst hrozby na našich hranicích vede k tomu, že se zvyšují náklady na obranu. Vždyť když lidé říkají: „Na obranu ty výdaje rostou a co školství, zdravotnictví? Ty stagnují!“ Je přece třeba si uvědomit tu jednoduchou věc, **že pokud neubráníme bezpečnost našeho státu, tak nebude ani žádné školství ani žádné zdravotnictví. Nic z toho nebude.** Musíme se ubránit. Máme celý náš stát položit k nohám našeho amerického páníčka. To je jejich úkol. Zcela účelově zvedají ceny, zcela účelově vedou ekonomiku ke stagnaci, zcela účelově teď rozdělují lidi. Jen se podívejte na tu situaci okolo koronaviru. Zcela vyloučili z informační oblasti odborníky virology, epidemiology. Zbyli tam jenom „propaganďáci“! Jinak se nazvat nedají. A co dělají? **Propagují nenávist a strach!** Přes strach propagují… „Bojte se nemoci a hlavně nenáviďte ty, kteří si dovolí přemýšlet! Neboť jejich vzdělanostní úroveň je vyšší a mají tu drzost, že myslí! Tak ty musíte nenávidět!“ **Další otázka. Opět Afghánistán.** - Jak jste říkal, to téma bude dlouhodobé. - A problémové pro všechny státy světa. Teď jsou v Afghánistánu problémy a utíkají z něho běženci, a to i do středoasijských republik. A stejně tak začínají být do těchto středoasijských republik vykazováni mladí muži, kteří si přijeli do Ruska vydělat. Ty vydělané peníze posílali svým rodinám do svých zemí a nejednou jsou deportováni,takže najednou nemají v podstatě z čeho žít. Je třeba je vypovídat? Je, protože tu musíme udělat pořádek. Jenže ten problém je v tom, že je třeba pracovat i s těmi republikami, aby zevnitř neexplodovaly. Je jasné, že se jedná o přípravu, umožnili nám uplatňovat tato státní opatření, ale právě jen v tom okamžiku,kdy potřebují zvýšit napětí ve středoasijských republikách, aby vybuchly a ta rázová vlna zasáhla i Rusko a všechno tu destabilizovala. Valeriji Viktoroviči, **okomentujte takzvanou návštěvu, takzvaného ukrajinského prezidenta Zelenského v USA** a jeho setkání s Bidenem. V tom roce 2019 už ho přímo porovnávali s Monikou Lewinskou. Takže šlo o narážku, že chce-li Zelenskij něčeho dosáhnout, i kdyby to nemělo být v přímém, ale jen přeneseném smyslu,měl by se chovat k prezidentu Bidenovi tak, jak se v přímém smyslu chovala Monika Lewinska ke Clintonovi. A bylo toho ještě více. Tady šlo ještě o jakési možné analogie, ale kongresmanové mu darovali knihu,jak ona se jen jmenuje… **Lehké úrazy hlavy...Lehká traumatická poranění hlavy.** ![613e22735f7f9](serve/attachment&path=613e22735f7f9) Studujte to a stávejte se díky tomu konceptuálně mocnými. Braňte zájmy své i své rodiny. Buďte šťastní. Přeji vám mírové nebe nad hlavou. Do příštích setkání. Knihy vnitřního prediktoru SSSR v češtině i slovenštině naleznete na http://leva-net.webnode.cz/ https://www.dotu.ru/ ### KNIHY - pro samostudium Knihu Valerije Viktoroviče Pjakina O světě křivých zrcadel I. a II. si můžete objednat na: https://zakazanevzdelani.cz/ megaknihy.cz https://www.megaknihy.cz/romany-beletrie/2843719-ruslan-a-ludmila.html?utm_si=RFlidjRTZUc2TWpnME16Y3hPVEk0TkRNM01Uaz0=&utm_pab=&matchtype=&network=g&device=c&creative=63152076610&keyword=&placement=&param1=&param2=&adposition=&campaignid=193922770&adgroupid=19959225370&feeditemid=&targetid=aud-565629042365:pla-414081747970&loc_physical_ms=1003803&loc_interest_ms=&searchtype=search&gclid=EAIaIQobChMIz8nlx5v78gIV0-d3Ch0HNgnQEAQYASABEgITPvD_BwE KSBpress nebo můžete zakoupit v knižní podobě na https://ksbpress.cz/e-shop/ **Torden** SK https://torden.sk/produkty/knihy/knihy-torden/slovanska kultura https://www.slovanskakultura.cz/esopa/novinky/jan-kozak-koreny-indoevropske-duchovni-tradice-detail
Upravené 13. 9. 2021 o 07:38

"Jedna pracovnice ministerstva zahraničí to dotáhla dokonce ještě dál, když řekla,
že Stalin byl vlastně ještě horší, protože ten
likvidoval svůj národ, kdežto Hitler cizí národy."


"Ale my také nepospícháme, naše ministerstvo zahraničních věcí má větší starost s tím, jak pomluvit Stalina
a ospravedlnit to, že vlasovci měli trikolóru a se svým podílem na lži, že to je naše historická vlajka."


To mluví o Zacharovové? Už se na ní naštval ohledně sportovců... jestli to řekla, tak je kandidátem na vyhazov hned po volbách.


"Jedna pracovnice ministerstva zahraničí to dotáhla dokonce ještě dál, když řekla, že Stalin byl vlastně ještě horší, protože ten likvidoval svůj národ, kdežto Hitler cizí národy." "Ale my také nepospícháme, naše ministerstvo zahraničních věcí má větší starost s tím, jak pomluvit Stalina a ospravedlnit to, že vlasovci měli trikolóru a se svým podílem na lži, že to je naše historická vlajka." To mluví o Zacharovové? Už se na ní naštval ohledně sportovců... jestli to řekla, tak je kandidátem na vyhazov hned po volbách.

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 13.09.2021


614729b922a7c
Ulož to (pokud máte někdo problémy dostat se tam přes odkaz, zkuste si dát vyhledávání podle názvu: Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 13.09.2021)


https://uloz.to/file/9ghIXc4Vxjty/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-13-09-2021-720p-ru-cz-titulky-mkv#!ZJMvZGR2AGVkL2RmZwt3ZGLjBJL4BKy0nathZJgiK3cyZTLmAD==


RuTube
https://rutube.ru/video/f678ea229f9dff4eb61b7e75177b853f/


VKontaktu
https://vk.com/video351663392_456239211


Samostatné soubory s titulky ke stažení zde:
https://uloz.to/tamhle/lBrk1n4rp84Y#!ZGWxAGR2ZmHlAGZkAzH4AGp3ZGMxMIx0BUOjJaWXqQMALwSxBN==


OBSAH:
Dnes je 13.09.2021.


 • A prosí vás, Valeriji Viktoroviči, okomentovat Putinovu a Lukašenkovu schůzku z 9. září.Samotné to setkání a také 28 zveřejněných integračních programů Ruska a Běloruska v rámci spojeneckého státu.Je to předzvěstí plné integrace těchto států a obnovy velkého státua poslouží to příkladem dalším postsovětským republikám?

 • ? Jaká situace v Afghánistánu?

 • Celý tento fenomenálně rychlý útěkAmeričanů a vůbec celé koalice NATO,a NATO, to je přece celý Západ, kterýodtamtud utekl, souvisí s tou jednou věcí,že bylo zapotřebí zorganizovattlak severním směrem.Mluvili jsme teď o Lukašenkově obojetnosti, kterou projevil i v této věci!Američané tlačí na republiky, na Turkmenistán, Uzbekistán, Tádžikistán:„Přijímejte běžence z Afghánistánu! Přijměte je!“A co vykládá Lukašenko? „Já bych jim řekl, pojďte k nám, převážejte k nám techniku, vojáky, prostě všechno.“A co udělal Uzbekistán, kterému Lukašenko tak "dobře radí"?V Uzbekistánu, kam přilétli afghánští letci s rodinami,řekli: „Internujeme je, ale tady nezůstanou!“Maršál Dustum: „Nezůstanou, všichni zpátky do Afghánistánu. My tady nikoho nechceme.“A proč? Protože těmito způsoby, ať už by šlo o přesun vojsk NATO do střední Asie,nebo přesun běženců do střední Asie,do Turkmenistánu, Uzbekistánu a Tádžikistánu,by se válka z Afghánistánu automaticky rozšířilado střední Asie a smetla tyto republiky.Myslíte, že si to Lukašenko neuvědomuje?Velmi dobře si to uvědomuje!Uvědomují si to i lídři Uzbekistánu, Turkmenistánua Tádžikistánu? Uvědomují, a proto to odmítají:„Udělejte si pořádek ve svém státě,my vám s tím pomůžeme,ale zapojovat se do tohoza vašich podmínek nebudeme!“USA chtěly tímto způsobem vyvolat vlnu, lidskou vlnu.

 • Vždyť pro realizaci funkce světového četníka bude Čína potřebovat ještě více zdrojů než USA, neboť má několikanásobně více obyvatel.A úroveň spotřeby v Číně rychle roste už teď.Nebude z toho nakonec nestvůra ohryzávající naši planetu ještě rychleji než USA?Tato otázka, to je prostě přenesením Pax Americana na nové centrum řízení.Vždyť ve skutečnosti všechno probíhá zcela jinak.Povšimněte si, jaké celkové snižování spotřeby ve světě probíhá. Kam se vypařil masový turismus?


Knihu Valerije Viktoroviče Pjakina O světě křivých zrcadel I. a II.
si můžete objednat na: https://zakazanevzdelani.cz/
nebo můžete zakoupit v knižní podobě na https://ksbpress.cz/e-shop/
Torden SK
https://torden.sk/produkty/knihy/knihy-torden/slovanska kultura
https://www.slovanskakultura.cz/esopa/novinky/jan-kozak-koreny-indoevropske-duchovni-tradice-detail


Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 13.09.2021 ----------------------------------------------- ![614729b922a7c](serve/attachment&path=614729b922a7c) Ulož to (pokud máte někdo problémy dostat se tam přes odkaz, zkuste si dát vyhledávání podle názvu: Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 13.09.2021) https://uloz.to/file/9ghIXc4Vxjty/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-13-09-2021-720p-ru-cz-titulky-mkv#!ZJMvZGR2AGVkL2RmZwt3ZGLjBJL4BKy0nathZJgiK3cyZTLmAD== RuTube https://rutube.ru/video/f678ea229f9dff4eb61b7e75177b853f/ VKontaktu https://vk.com/video351663392_456239211 Samostatné soubory s titulky ke stažení zde: https://uloz.to/tamhle/lBrk1n4rp84Y#!ZGWxAGR2ZmHlAGZkAzH4AGp3ZGMxMIx0BUOjJaWXqQMALwSxBN== OBSAH: Dnes je 13.09.2021. - A prosí vás, Valeriji Viktoroviči, okomentovat Putinovu a Lukašenkovu schůzku z 9. září. Samotné to setkání a také 28 zveřejněných integračních programů Ruska a Běloruska v rámci spojeneckého státu. Je to předzvěstí plné integrace těchto států a obnovy velkého státu a poslouží to příkladem dalším postsovětským republikám? - ? Jaká situace v Afghánistánu? - Celý tento fenomenálně rychlý útěk Američanů a vůbec celé koalice NATO, a NATO, to je přece celý Západ, který odtamtud utekl, souvisí s tou jednou věcí, že bylo zapotřebí zorganizovat tlak severním směrem. **Mluvili jsme teď o Lukašenkově obojetnosti, kterou projevil i v této věci!** Američané tlačí na republiky, na Turkmenistán, Uzbekistán, Tádžikistán: „Přijímejte běžence z Afghánistánu! Přijměte je!“ A co vykládá Lukašenko? „Já bych jim řekl, pojďte k nám, převážejte k nám techniku, vojáky, prostě všechno.“ A co udělal Uzbekistán, kterému Lukašenko tak "dobře radí"? V Uzbekistánu, kam přilétli afghánští letci s rodinami, řekli: „Internujeme je, ale tady nezůstanou!“ Maršál Dustum: „**Nezůstanou, všichni zpátky do Afghánistánu. My tady nikoho nechceme.**“ A proč? Protože těmito způsoby, ať už by šlo o přesun vojsk NATO do střední Asie, nebo přesun běženců do střední Asie,do Turkmenistánu, Uzbekistánu a Tádžikistánu, by se válka z Afghánistánu automaticky rozšířila do střední Asie a smetla tyto republiky. Myslíte, že si to Lukašenko neuvědomuje? Velmi dobře si to uvědomuje! Uvědomují si to i lídři Uzbekistánu, Turkmenistánu a Tádžikistánu? Uvědomují, a proto to odmítají: „Udělejte si pořádek ve svém státě, my vám s tím pomůžeme,ale zapojovat se do toho za vašich podmínek nebudeme!“USA chtěly tímto způsobem vyvolat vlnu, lidskou vlnu. - Vždyť pro realizaci funkce světového četníka bude Čína potřebovat ještě více zdrojů než USA, neboť má několikanásobně více obyvatel. A úroveň spotřeby v Číně rychle roste už teď. Nebude z toho nakonec nestvůra ohryzávající naši planetu ještě rychleji než USA? Tato otázka, to je prostě přenesením Pax Americana na nové centrum řízení.Vždyť ve skutečnosti všechno probíhá zcela jinak.Povšimněte si, jaké celkové snižování spotřeby ve světě probíhá. **Kam se vypařil masový turismus?** Knihu Valerije Viktoroviče Pjakina O světě křivých zrcadel I. a II. si můžete objednat na: https://zakazanevzdelani.cz/ nebo můžete zakoupit v knižní podobě na https://ksbpress.cz/e-shop/ Torden SK https://torden.sk/produkty/knihy/knihy-torden/slovanska kultura https://www.slovanskakultura.cz/esopa/novinky/jan-kozak-koreny-indoevropske-duchovni-tradice-detail
Upravené 19. 9. 2021 o 14:26
11.57k
53
19
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept