Zahraniční analytici
Otázka - Odpověď V.V. Pjakina

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina 14.6. 2021
https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-14-iyunya-2021-g
Jenže udržovat při životě Pax Americana
znamená jen jedno, zánik celé civilizace.
Ono po přeformátování Sovětského svazu mělo totiž nastoupit přeformátování USA.
Jenže to přeformátování SSSR jim nevyšlo přesně podle plánu.
Ruská civilizace tuto situaci využila,
a když shodila „mraksistické“ břímě,
vrátila se opět na hlavní
cestu budování ruského světa.
Ale ta potřeba přestavby USA
přece nikam nezmizela.
Existenci Pax Americana, který
spotřebovává zdroje planety jako saranče
a ničí na své cestě vše, co se rozvíjí,
dlouho civilizace nepřežije.
Takže Ameriku je nutné přeformátovat
a Pax Americana zlikvidovat.
Tu přestavbu USA je v každém případě nutné
provést! Je to otázka přežití světové civilizace.
Dnes se celá civilizace na planetě Zemi drží na hřebíku nazývajícím se Rusko.
Když ten hřebík vytáhnete,
tak se posype všechno.
Když teď vytáhnete Putina ze světového systému řízení, posype se všechno.
Všechno se okamžitě rozsype.
A všichni si to velmi dobře uvědomují.
Mám na mysli ty hráče, kteří jsou nějakým způsobem navázáni alespoň na mezinárodní politiku,
vůbec nemluvě o té globální. . .


Otázka - Odpověď V.V. Pjakina 14.6. 2021 https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-14-iyunya-2021-g Jenže udržovat při životě Pax Americana znamená jen jedno, zánik celé civilizace. Ono po přeformátování Sovětského svazu mělo totiž nastoupit přeformátování USA. Jenže to přeformátování SSSR jim nevyšlo přesně podle plánu. Ruská civilizace tuto situaci využila, a když shodila „mraksistické“ břímě, vrátila se opět na hlavní cestu budování ruského světa. Ale ta potřeba přestavby USA přece nikam nezmizela. Existenci Pax Americana, který spotřebovává zdroje planety jako saranče a ničí na své cestě vše, co se rozvíjí, dlouho civilizace nepřežije. Takže Ameriku je nutné přeformátovat a Pax Americana zlikvidovat. Tu přestavbu USA je v každém případě nutné provést! Je to otázka přežití světové civilizace. Dnes se celá civilizace na planetě Zemi drží na hřebíku nazývajícím se Rusko. Když ten hřebík vytáhnete, tak se posype všechno. Když teď vytáhnete Putina ze světového systému řízení, posype se všechno. Všechno se okamžitě rozsype. A všichni si to velmi dobře uvědomují. Mám na mysli ty hráče, kteří jsou nějakým způsobem navázáni alespoň na mezinárodní politiku, vůbec nemluvě o té globální. . .
Upravené 21. 6. 2021 o 18:18

YouTube maže videá Pjakina v preklade. Obraciam sa na pani Irenu, čo bude ďalej ? Nájde sa spôsob šírenia Pjakina cez internet ? Ďakujem za odpoveď.


YouTube maže videá Pjakina v preklade. Obraciam sa na pani Irenu, čo bude ďalej ? Nájde sa spôsob šírenia Pjakina cez internet ? Ďakujem za odpoveď.

Nájde sa spôsob šírenia Pjakina cez internet ? Ďakujem za odpoveď.


Preto je vždy aj odkaz na textový preklad. Ten je možné prečítať za 20 minút, hoci samotné video má viac, než hodinu.
https://uloz.to/tamhle/Og6KpDAw3cgC/name/Nahrano-19-6-2021-v-14-09-13#!ZGN5BQR2AJL4ZmL5A2R0ZJHlLmAzZ0AaLmAjAUMFMSEHEGNlMt==


[quote="pid:21069, uid:75"]Nájde sa spôsob šírenia Pjakina cez internet ? Ďakujem za odpoveď.[/quote] Preto je vždy aj odkaz na textový preklad. Ten je možné prečítať za 20 minút, hoci samotné video má viac, než hodinu. https://uloz.to/tamhle/Og6KpDAw3cgC/name/Nahrano-19-6-2021-v-14-09-13#!ZGN5BQR2AJL4ZmL5A2R0ZJHlLmAzZ0AaLmAjAUMFMSEHEGNlMt==

Video bylo na youtube smazáno, to je zatím podruhé co vím, že se to stalo. Asi tam je nějaká pro parazity citlivá informace, a tak chtějí omezit její šíření.


Video bylo na youtube smazáno, to je zatím podruhé co vím, že se to stalo. Asi tam je nějaká pro parazity citlivá informace, a tak chtějí omezit její šíření.
Upravené 21. 6. 2021 o 19:40

YouTube maže videá Pjakina v preklade.

Na VK se zatím drží.


[quote="pid:21069, uid:75"]YouTube maže videá Pjakina v preklade.[/quote] Na VK se zatím drží.

Pjakin - 21 júna 2021r.
https://www.youtube.com/watch?v=1GmjE7MJEVo


0:00 - setkání Bidena a Putina v ženevě analogicky připomína film
(a po Stalingradu bylo jasné vše proto Jindřich VI darolval městu Stalingrad meč https://cs.regionkosice.com/wiki/Sword_of_Stalingrad )
Teherán 43 - https://www.csfd.cz/film/32500-teheran-43/prehled/


 • když se tam na tiskovce novináři ve zmatku tlačili . ví lidé čeho byli svědky ?....
  • jak v Rusku hned v tom čase setkíní se začli aktivovat podpindosy a pracovat , tak chtšli oslabovat pozici RF , jako začli tlačit vic na vakcinacii (povinne očkovani )
  • chtěli aby setkání bylo jako setkání prezidenta USA a Švýcarska -prezident švycarska čekal na Bidena aby bylo videt kdo na koho čeká ....
 • aby Putin čekal na Bidena , ale to jen pro tupych ukazatel síly
  • plánovali takové setkání a ukazat Rusku , kde je jeho místo
  • oni nechápu , že Rusko je silnejší
  • jako Samantha Power řikala Vitalij Ivanovič Čurkinu , že když SSSR prohráli studenou válku tak maji poslouchat ...
  • vždyt v 90 letech si v Rusku delali co chteli a dnes si Rusko dovolí zavřit toho , kdo pracuje proti RF , jak je to možne ? To oni nechapou..Biden v roce 2011 v Rusku řekl Putinu," Ty se netlač do voleb , my máme sveho koně " Dimona (medveda) a buch..Putin šel i vyhral...a pak majdanem vyhražejí. Bolotné- majdan jim nevyšlo.
  • ješte za Brežněva bylo Rusko statem čislo 1 a oni se ho báli . Realne se ho báli a nic stím nemohli delat.a pak prišla grupirovka a říkala zapadu. Vezmite si vše z Ruska,jen aby sme sa stali otroci Ruska...Děripaska.Vološin atd...No , najdete na západe nejakého milardare který by prodaval svoji stranu..ale v Rusku milarderi všichni prodávají Rusko (miliarderi z 90let.)
  • a co delal Medvedev a kdyz prisel opet Putin? tak pak i Sarkozy plakal
  • oni nechapou , že už se nesmí krást , hrabat z Ruska jak v 90 letech , být surovinovy privesek jak je Ukrajina - jak hrabali za Jelcina - to skončilo
  • oni(západ) mysleli, že Rusko je slabe na kolene a my sme si jen tkaničky zavazovali...
  • a, co v roce 2007 kdyz jim Putin řekl.. .Oni řekli, "voš ktera zařvala ..."
  • USA má problem , nevedi co maji delat, nechapu jak se v RF posílíli jak Rusko manevruje, že u nich (USA) začína byt hůře a hůře a proč v RF je lepe a lepejak to, že se z Ruska se stáva superderžava a vrací se ji suverenita . Když se Rusku podaří zbavit podpindosniku - kdo bude pomahat USA ? To bude RF suprderžava 1 ?
  • ani nechapou, že realne řídí vše GP
  • nechapou ,nechapou..a tak vypadala i tiskovka
  • oni si mysli,že stačí pozvonit podpindosnikum v Rusku a že vše pujde jak oni chteji...
  • nechápou ,že kdyby se jim povedl atentat na Putina tak první ,co by nebylo by bylo Sša..
  • a Rusko ukazalo celému světu , že je schopné vest globálni politiku že maji svoji vnitřní, vnejší i globálni politiku .

Je pravda, že se novináři na setkání Biden-Putin ukázali jako velmi slabí a nejsilnější otázka byla položena na Putinově tiskové konferenci kanadskou novinářkou otazkou od jejiho dítěte ?58:00 Jaké jsou příčiny požárů a povodní v Rusku a jaká je souvislost s Božím záměrem ?

 • Bůh mluví k lidem jazykem životních okolností - JŽOMáme žit s harmonii s přirodou a když se odkloníme tak dostaneme katastrofy .Poslouchat Boha

01:00 :03 - 1830 rok - prodej otroku do Turecka , přepadani ruskych lodi , indiani odevzdat uzemi bílym kolonizatorum

 • jak američané vytlačili ze sveho uzemí indiany ? protože bíli chtěli půdu...1853 - Krymska valka - čast čerkézu se presidluje do Turecka je jim slibovana američani tam sloboda i půda
  • tí tam v Turecku ztratili svoji kulturu a stavaji se otroci
 • dnes jsou Čerkezi su narod na střednim i severozápadním Kavkazu
  • v Rusku na Kavkaze si zachovali ltak svůj národ i kulturu , ziskali pismo .
  • Rusko-turecká válka (1877–1878) - čerkezi z Balkanu
  • spomína ještě Polsko , Belgii , (kolonie ) Kongo - zběr kaučuku - sekani ruk deti při neplnení normy 1885Leopold II. vládl takzvanému Svobodnému státu Kongo v letech 1885 až 1909, kolonie byla jeho soukromým vlastnictvím.https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/kongo-za-leopolda-ii/r~17810ab4aef411ea95caac1f6b220ee8/
  • kdo , kdy hnal USA za odpovědnost za genocitu indianu ?
  • genocídu Kongu nebo za genocidu v Rwandě
  • kolik pak (vracime se zpatkyv čase) z Turecka odešlo dobrovolne do Ruska potlačovanych lidi a kdo je pak vinný ? Snad Rusko ? Vzdyt v Rusku tolik narodu prežilo ...Mohli se rozvijet , psat, zachovat si kulturu i jazyk .
  • Angličani chteli ruske penize
  • stát jako systém pro přežití národa, výklad pojmů suverenita, státy historické a konstruované, se dočtete v knize" O světě křivých zrcadel 2"

Setkání velké trojky se konalo 28. listopadu – 1. prosince 1943 v íránském hlavním městě Teheránu. Na tomto setkání byly projednávány otázky, které do značné míry rozhodly o poválečném osudu střední a východní Evropy. Této konferenci předcházela konference v Káhiře a následovala ji konference v Jaltě a ještě později v Postupimi.

OPERÁCIA SKOK DO DIAĽKY alebo DLHÝ SKOK- bolo kódové označenie neúspešného atentátu na predstaviteľov "veľkej trojky" Josifa Stalina, Winstona Churchila a Franklina Roosevelta v 1943 roku na Teheránej konferencii . Táto operácia bola schválená Adolfom Hitlerom v čele s Ernstom Kaltenbrunnerom. Agenti nemeckého Abwehru ( spravodajci) odhalili čas a miesto konania konferencie v polovici októbra 1943, po rozlúšťení amerického námorného kódu. Riadením operácie Kaltenbrunnerovej misie bol poverený Otto Skorzeny. Zároveň do akcie bol zapojený aj nemecký agent Elyesej Bazna ( albánec, známejší pod kódovým označením "Cicero"smile, ktorý vysielal kľúčové informácie z Ankary o konferencii.

 • velmi objemný , informacema nabitý díl .

Pjakin - 21 júna 2021r. https://www.youtube.com/watch?v=1GmjE7MJEVo 0:00 - setkání Bidena a Putina v ženevě analogicky připomína film (a po Stalingradu bylo jasné vše proto Jindřich VI darolval městu Stalingrad meč https://cs.regionkosice.com/wiki/Sword_of_Stalingrad ) Teherán 43 - https://www.csfd.cz/film/32500-teheran-43/prehled/ - když se tam na tiskovce novináři ve zmatku tlačili . ví lidé čeho byli svědky ?.... - jak v Rusku hned v tom čase setkíní se začli aktivovat podpindosy a pracovat , tak chtšli oslabovat pozici RF , jako začli tlačit vic na vakcinacii (povinne očkovani ) - chtěli aby setkání bylo jako setkání prezidenta USA a Švýcarska -prezident švycarska čekal na Bidena aby bylo videt kdo na koho čeká .... - aby Putin čekal na Bidena , ale to jen pro tupych ukazatel síly - plánovali takové setkání a ukazat Rusku , kde je jeho místo - oni nechápu , že Rusko je silnejší - jako Samantha Power řikala Vitalij Ivanovič Čurkinu , že když SSSR prohráli studenou válku tak maji poslouchat ... - vždyt v 90 letech si v Rusku delali co chteli a dnes si Rusko dovolí zavřit toho , kdo pracuje proti RF , jak je to možne ? To oni nechapou.. Biden v roce 2011 v Rusku řekl Putinu," Ty se netlač do voleb , my máme sveho koně " Dimona (medveda) a buch..Putin šel i vyhral...a pak majdanem vyhražejí. Bolotné- majdan jim nevyšlo. - ješte za Brežněva bylo Rusko statem čislo 1 a oni se ho báli . Realne se ho báli a nic stím nemohli delat. a pak prišla grupirovka a říkala zapadu. Vezmite si vše z Ruska,jen aby sme sa stali otroci Ruska...Děripaska.Vološin atd... No , najdete na západe nejakého milardare který by prodaval svoji stranu.. ale v Rusku milarderi všichni prodávají Rusko (miliarderi z 90let.) - a co delal Medvedev a kdyz prisel opet Putin? tak pak i Sarkozy plakal - oni nechapou , že už se nesmí krást , hrabat z Ruska jak v 90 letech , být surovinovy privesek jak je Ukrajina - jak hrabali za Jelcina - to skončilo - oni(západ) mysleli, že Rusko je slabe na kolene a my sme si jen tkaničky zavazovali... - a, co v roce 2007 kdyz jim Putin řekl.. .Oni řekli, "voš ktera zařvala ..." - USA má problem , nevedi co maji delat, nechapu jak se v RF posílíli jak Rusko manevruje, že u nich (USA) začína byt hůře a hůře a proč v RF je lepe a lepe jak to, že se z Ruska se stáva superderžava a vrací se ji suverenita . Když se Rusku podaří zbavit podpindosniku - kdo bude pomahat USA ? To bude RF suprderžava 1 ? - ani nechapou, že realne řídí vše GP - nechapou ,nechapou..a tak vypadala i tiskovka - oni si mysli,že stačí pozvonit podpindosnikum v Rusku a že vše pujde jak oni chteji... - nechápou ,že kdyby se jim povedl atentat na Putina tak první ,co by nebylo by bylo Sša.. - a Rusko ukazalo celému světu , že je schopné vest globálni politiku že maji svoji vnitřní, vnejší i globálni politiku . Je pravda, že se novináři na setkání Biden-Putin ukázali jako velmi slabí a nejsilnější otázka byla položena na Putinově tiskové konferenci kanadskou novinářkou otazkou od jejiho dítěte ? 58:00 Jaké jsou příčiny požárů a povodní v Rusku a jaká je souvislost s Božím záměrem ? - Bůh mluví k lidem jazykem životních okolností - JŽO Máme žit s harmonii s přirodou a když se odkloníme tak dostaneme katastrofy . Poslouchat Boha 01:00 :03 - 1830 rok - prodej otroku do Turecka , přepadani ruskych lodi , indiani odevzdat uzemi bílym kolonizatorum - jak američané vytlačili ze sveho uzemí indiany ? protože bíli chtěli půdu... 1853 - Krymska valka - čast čerkézu se presidluje do Turecka je jim slibovana američani tam sloboda i půda - tí tam v Turecku ztratili svoji kulturu a stavaji se otroci - dnes jsou Čerkezi su narod na střednim i severozápadním Kavkazu - v Rusku na Kavkaze si zachovali ltak svůj národ i kulturu , ziskali pismo . - Rusko-turecká válka (1877–1878) - čerkezi z Balkanu - spomína ještě Polsko , Belgii , (kolonie ) Kongo - zběr kaučuku - sekani ruk deti při neplnení normy 1885 Leopold II. vládl takzvanému Svobodnému státu Kongo v letech 1885 až 1909, kolonie byla jeho soukromým vlastnictvím. https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/kongo-za-leopolda-ii/r~17810ab4aef411ea95caac1f6b220ee8/ - kdo , kdy hnal USA za odpovědnost za genocitu indianu ? - genocídu Kongu nebo za genocidu v Rwandě - kolik pak (vracime se zpatkyv čase) z Turecka odešlo dobrovolne do Ruska potlačovanych lidi a kdo je pak vinný ? Snad Rusko ? Vzdyt v Rusku tolik narodu prežilo ...Mohli se rozvijet , psat, zachovat si kulturu i jazyk . - Angličani chteli ruske penize - stát jako systém pro přežití národa, výklad pojmů suverenita, státy historické a konstruované, se dočtete v knize" O světě křivých zrcadel 2" Setkání velké trojky se konalo 28. listopadu – 1. prosince 1943 v íránském hlavním městě Teheránu. Na tomto setkání byly projednávány otázky, které do značné míry rozhodly o poválečném osudu střední a východní Evropy. Této konferenci předcházela konference v Káhiře a následovala ji konference v Jaltě a ještě později v Postupimi. OPERÁCIA SKOK DO DIAĽKY alebo DLHÝ SKOK- bolo kódové označenie neúspešného atentátu na predstaviteľov "veľkej trojky" Josifa Stalina, Winstona Churchila a Franklina Roosevelta v 1943 roku na Teheránej konferencii . Táto operácia bola schválená Adolfom Hitlerom v čele s Ernstom Kaltenbrunnerom. Agenti nemeckého Abwehru ( spravodajci) odhalili čas a miesto konania konferencie v polovici októbra 1943, po rozlúšťení amerického námorného kódu. Riadením operácie Kaltenbrunnerovej misie bol poverený Otto Skorzeny. Zároveň do akcie bol zapojený aj nemecký agent Elyesej Bazna ( albánec, známejší pod kódovým označením "Cicero"), ktorý vysielal kľúčové informácie z Ankary o konferencii. - velmi objemný , informacema nabitý díl .
Upravené 27. 6. 2021 o 16:53

Preto je vždy aj odkaz na textový preklad. Ten je možné prečítať za 20 minút, hoci samotné video má viac, než hodinu.

ešte je aj "hybridný" spôsob, ako na youtube prečítať titulky o niečo rýchlejšie, ako trvá samotné video. využiteľné hlavne v pasážach, kde hovorí pomaly. stačí vtedy stlačiť na klávesnici šípku doprava, to posunie o 5 sekúnd dopredu a potom sa ešte často dajú stihnúť prečítať aj nasledujúce titulky, kým ich nezmení za nový text. takto sa dá ušetriť aj 25% času, ale je to celkom pracné. potom lepšie je asi stlačiť na ozubené koliečko a zmeniť rýchlosť prehrávania videa na 1,5x. dokonca aj 2x sa dá stíhať čítať


[quote="pid:21070, uid:84"]Preto je vždy aj odkaz na textový preklad. Ten je možné prečítať za 20 minút, hoci samotné video má viac, než hodinu.[/quote] ešte je aj **"hybridný" spôsob, ako na youtube prečítať titulky o niečo rýchlejšie, ako trvá samotné video**. využiteľné hlavne v pasážach, kde hovorí pomaly. stačí vtedy stlačiť na klávesnici šípku doprava, to posunie o 5 sekúnd dopredu a potom sa ešte často dajú stihnúť prečítať aj nasledujúce titulky, kým ich nezmení za nový text. takto sa dá ušetriť aj 25% času, ale je to celkom pracné. potom lepšie je asi stlačiť na ozubené koliečko a zmeniť rýchlosť prehrávania videa na 1,5x. dokonca aj 2x sa dá stíhať čítať

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 21.06.2021_Titulky_CZ
https://rutube.ru/video/6092b0ff1efc8117524bc2c877c612a5/
ďakujem p.Irene za titulky
https://uloz.to/hledej?q=Ot%C3%A1zka%20-%20Odpov%C4%9B%C4%8F%20V.V.%20Pjakina%20ze%20dne%2021.06.2021_Titulky_CZ.avi
https://uloz.to/hledej?q=Ot%C3%A1zka%20-%20Odpov%C4%9B%C4%8F%20V.V.%20Pjakina%20ze%20dne%2021.06.2021


https://uloz.to/file/U9RTWy5dWzyo/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-21-06-2021-srt#!ZGL0LGR2ZGMzAzR0LzRkZwR2ZmR4BJ95ryqSHxcxBIudYJZjZj==
https://uloz.to/file/TDGMhnXjZccr/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-21-06-2021-docx#!ZGWzMGR2ZwH0LwZ2ATExBTZlAQV0LaWwL1cMAQumq1E1AQZ2At==
https://uloz.to/file/ElLWEbzpHOze/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-21-06-2021-txt#!ZGVmBQR2ATL5LwZ2ZwL0LJEvMGL5BJI6G0uGJSAkMx1moJIvMt==


Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 21.06.2021_Titulky_CZ https://rutube.ru/video/6092b0ff1efc8117524bc2c877c612a5/ ďakujem p.Irene za titulky https://uloz.to/hledej?q=Ot%C3%A1zka%20-%20Odpov%C4%9B%C4%8F%20V.V.%20Pjakina%20ze%20dne%2021.06.2021_Titulky_CZ.avi https://uloz.to/hledej?q=Ot%C3%A1zka%20-%20Odpov%C4%9B%C4%8F%20V.V.%20Pjakina%20ze%20dne%2021.06.2021 https://uloz.to/file/U9RTWy5dWzyo/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-21-06-2021-srt#!ZGL0LGR2ZGMzAzR0LzRkZwR2ZmR4BJ95ryqSHxcxBIudYJZjZj== https://uloz.to/file/TDGMhnXjZccr/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-21-06-2021-docx#!ZGWzMGR2ZwH0LwZ2ATExBTZlAQV0LaWwL1cMAQumq1E1AQZ2At== https://uloz.to/file/ElLWEbzpHOze/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-21-06-2021-txt#!ZGVmBQR2ATL5LwZ2ZwL0LJEvMGL5BJI6G0uGJSAkMx1moJIvMt==
Upravené 16. 7. 2021 o 08:30

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 21.06.2021_Titulky_CZ
https://rutube.ru/video/6092b0ff1efc8117524bc2c877c612a5/


A YT kdy ?


[quote="pid:21946, uid:78"]Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 21.06.2021_Titulky_CZ https://rutube.ru/video/6092b0ff1efc8117524bc2c877c612a5/[/quote] A YT kdy ?

Je to aj na ulozto.cz, myslím video aj prepis titulkov.


Je to aj na ulozto.cz, myslím video aj prepis titulkov.

@Lavazza

Ale proč to není na YT jako vždy ?


@Irena Dostala jste tam ban ? (teda pokud jste TA Irena smile )

@Lavazza Ale proč to není na YT jako vždy ? @Irena Dostala jste tam ban ? (teda pokud jste TA Irena :D )

TIP: ja som si len pridal do záložiek linku na Irenin rutube kanál a nič moc sa pre mňa nezmenilo
https://rutube.ru/channel/896227/videos
alebo kto nepoužíva záložky, stačí si pamätať 2 slová - www.rutube.ru a tam vyhľadávať slovo Irena a kanál nájde hneď, zvyšok je intuitívny, netreba vedieť ani slovo po rusky


problém je len, ako to dať vedieť tým zvyšným tisícom sledovateľom. ak sa dá, tak napr.:


 • zmeniť názov posledného youtube videa na nejakú správu. buď hneď v názve dať linku na rutube, alebo v názve povedať napr. že v popise toho videa sú nové linky
 • zmeniť profilovú fotku youtube kanálu tak, že do nej napísať text novej linky
 • možno upraviť názov youtube kanálu na niečo ako "Irena Aneri (rutube.ru/channel/896227)"
 • (niektoré z prvých troch bodov možno zakazujú podmienky používania, neviem, nečítal som)
 • zmeniť poslednému youtube videu titulnú náhľadovú fotku na vlastnú a doplniť do nej text adresy nového kanálu
 • a na oraclov blog nejaký špeciálny článok
 • a samozrejme začať pridávať túto linku na rutube aj do začiatkov budúcich videí napr. s textom záložný kanál
 • a ako pomstu si zaplatiť v tlačovej agentúre nejaký PR článok, ktorý musia zdieľať aj mainstreamové weby (toto je skôr vtip a recesia, lebo anonymita)

čo sa týka ulož.to, tak škoda, že nové O-O nenájde pod slovom "pjakin". nájde to síce pod slovom "pjakina", ale to napadne asi menej ľudí. navrhoval by som tam zmeniť názov videa tak, aby v ňom bolo slovo Pjakin. napr: "V.V.Pjakin - Otázka - Odpověď ze dne 21.06.2021 (Titulky CZ)" alebo do pôvodného názvu pridať napr. na koniec slovo Pjakin


ešte som si všimol, že na ulož.to sa dajú robiť aj verejné adresáre a vyzerá to potom ako youtube kanál, že sú všetky videá po kope. takže možno aj také niečo spraviť a tú adresu zaradiť medzi propagované odkazy


a zišlo by sa spraviť Pjakinovi Č-S Instagram (alebo pre KSB). je a bude veľa jeho citátov a myšlienok (a vecí z KSB), ktoré sa dajú vložiť do 1-obrázkových samostatných príspevkov. a pod ne dávať linky na aktuálne O-O


**TIP**: ja som si len pridal do záložiek linku na Irenin rutube kanál a nič moc sa pre mňa nezmenilo https://rutube.ru/channel/896227/videos alebo kto nepoužíva záložky, stačí si pamätať 2 slová - www.rutube.ru a tam vyhľadávať slovo Irena a kanál nájde hneď, zvyšok je intuitívny, netreba vedieť ani slovo po rusky problém je len, **ako to dať vedieť tým zvyšným tisícom sledovateľom**. ak sa dá, tak napr.: - zmeniť názov posledného youtube videa na nejakú správu. buď hneď v názve dať linku na rutube, alebo v názve povedať napr. že v popise toho videa sú nové linky - zmeniť profilovú fotku youtube kanálu tak, že do nej napísať text novej linky - možno upraviť názov youtube kanálu na niečo ako "Irena Aneri (rutube.ru/channel/896227)" - (niektoré z prvých troch bodov možno zakazujú podmienky používania, neviem, nečítal som) - zmeniť poslednému youtube videu titulnú náhľadovú fotku na vlastnú a doplniť do nej text adresy nového kanálu - a na oraclov blog nejaký špeciálny článok - a samozrejme začať pridávať túto linku na rutube aj do začiatkov budúcich videí napr. s textom záložný kanál - a ako pomstu si zaplatiť v tlačovej agentúre nejaký PR článok, ktorý musia zdieľať aj mainstreamové weby (toto je skôr vtip a recesia, lebo anonymita) **čo sa týka ulož.to**, tak škoda, že nové O-O nenájde pod slovom "pjakin". nájde to síce pod slovom "pjakina", ale to napadne asi menej ľudí. navrhoval by som tam zmeniť názov videa tak, aby v ňom bolo slovo Pjakin. napr: "V.V.Pjakin - Otázka - Odpověď ze dne 21.06.2021 (Titulky CZ)" alebo do pôvodného názvu pridať napr. na koniec slovo Pjakin ešte som si všimol, že **na ulož.to sa dajú robiť aj verejné adresáre** a vyzerá to potom ako youtube kanál, že sú všetky videá po kope. takže možno aj také niečo spraviť a tú adresu zaradiť medzi propagované odkazy a **zišlo by sa spraviť Pjakinovi Č-S Instagram** (alebo pre KSB). je a bude veľa jeho citátov a myšlienok (a vecí z KSB), ktoré sa dajú vložiť do 1-obrázkových samostatných príspevkov. a pod ne dávať linky na aktuálne O-O
Upravené 28. 6. 2021 o 04:24

Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 28.06.2021


https://kob-forum.eu/2021/07/02/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021/


https://rutube.ru/video/4b84295bf690a4c42d581c5cadaed25a/


https://uloz.to/file/ViAeIY2xbs0A/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021-mkv#!ZJWyLGR2AzD1ZQt4Mwp3ZGp4ZmyuLHRjp2WIZJ1dHSusFwWzZN==


https://kob-forum.eu/2021/07/02/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021/


https://uloz.to/file/frezUSqP0njz/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021-m4v
https://uloz.to/tamhle/Q1Y1ijCMo1rY/name/Nahrano-2-7-2021-v-20-37-15#!ZGSuLGR2AGp0ZQOyAQx2BQZ2AJAxZSylZJ9OMmOIE29jBQR0ZD==
https://uloz.to/file/ItahsfNAYauu/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021-txt#!ZJV2ZwR2ZwquMTEvMJDjBTMvA2R2AUI1LIy4MUOmAyV3DmZ3Zt==


Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 28.06.2021 https://kob-forum.eu/2021/07/02/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021/ ------------------------------------------------ https://rutube.ru/video/4b84295bf690a4c42d581c5cadaed25a/ https://uloz.to/file/ViAeIY2xbs0A/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021-mkv#!ZJWyLGR2AzD1ZQt4Mwp3ZGp4ZmyuLHRjp2WIZJ1dHSusFwWzZN== https://kob-forum.eu/2021/07/02/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021/ https://uloz.to/file/frezUSqP0njz/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021-m4v https://uloz.to/tamhle/Q1Y1ijCMo1rY/name/Nahrano-2-7-2021-v-20-37-15#!ZGSuLGR2AGp0ZQOyAQx2BQZ2AJAxZSylZJ9OMmOIE29jBQR0ZD== https://uloz.to/file/ItahsfNAYauu/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-28-06-2021-txt#!ZJV2ZwR2ZwquMTEvMJDjBTMvA2R2AUI1LIy4MUOmAyV3DmZ3Zt==
Upravené 15. 7. 2021 o 11:12

Kto náhodou nevidel to video, o ktorom hovoril Pjakin, ako policajt surovo zaobchádzal a vyvliekol von z úradu starú ženu, ktorej prišlo v rúšku nevoľno a dala si ho preto dole, tak tu je to video:
https://youtu.be/WqS3p4Jk0fQ


Kto náhodou nevidel to video, o ktorom hovoril Pjakin, ako policajt surovo zaobchádzal a vyvliekol von z úradu starú ženu, ktorej prišlo v rúšku nevoľno a dala si ho preto dole, tak tu je to video: https://youtu.be/WqS3p4Jk0fQ

Nový Pjakin z 5.7.2021
https://fct-altai.ru/


https://www.youtube.com/watch?v=7n1HBnMNP1c&ab_channel=%D0%A4%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D1%85%D0%A2%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%B9


Nový Pjakin z 5.7.2021 https://fct-altai.ru/ https://www.youtube.com/watch?v=7n1HBnMNP1c&ab_channel=%D0%A4%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D1%85%D0%A2%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%B9

Je už někde s titulkami ?


ešte asi nie, na ulozto som to zatiaľ nevidela.


[quote="pid:24103, uid:518"]Je už někde s titulkami ?[/quote] ešte asi nie, na ulozto som to zatiaľ nevidela.

Nový Pjakin z 5.7.2021
https://fct-altai.ru/

Obsah :


00:00:22 Přímá linka s Putinem
00:17:52 63/9792 letadlo
00:29:10 A , co bude s Medvečukem (Ukrajina) ?


https://riafan.ru/1476025-putin-nazval-bortovoi-nomer-samoleta-razvedchika-sledivshego-za-esmincem-defender
Moskva, 30. června. Incident s britským torpédoborcem Defender v Černém moři je zjevnou provokací Spojeného království a Spojených států.
Putin pojmenoval ocasní číslo průzkumného letounu, který následoval torpédoborec Defender
"Podle mého názoru brzy ráno, v 7:30, americké strategické průzkumné letadlo vzlétlo
z jednoho z vojenských letišť NATO v Řecku, z Kréty."
Byl jsem samozřejmě informován, vím velmi dobře,
pokud mi Bůh dá paměť - číslo ocasu 063/97/92, “zdůraznila hlava státu.


Dodal také, že pomocí průzkumného letadla se pohraničníci pokusili zjistit, jak fungují ruské ozbrojené síly, a „kde jak zareagujeme


[quote="pid:23266, uid:312"]Nový Pjakin z 5.7.2021 https://fct-altai.ru/[/quote] Obsah : 00:00:22 Přímá linka s Putinem 00:17:52 63/9792 letadlo 00:29:10 A , co bude s Medvečukem (Ukrajina) ? https://riafan.ru/1476025-putin-nazval-bortovoi-nomer-samoleta-razvedchika-sledivshego-za-esmincem-defender Moskva, 30. června. Incident s britským torpédoborcem Defender v Černém moři je zjevnou provokací Spojeného království a Spojených států. Putin pojmenoval ocasní číslo průzkumného letounu, který následoval torpédoborec Defender "Podle mého názoru brzy ráno, v 7:30, americké strategické průzkumné letadlo vzlétlo z jednoho z vojenských letišť NATO v Řecku, z Kréty." Byl jsem samozřejmě informován, vím velmi dobře, pokud mi Bůh dá paměť - číslo ocasu 063/97/92, “zdůraznila hlava státu. Dodal také, že pomocí průzkumného letadla se pohraničníci pokusili zjistit, jak fungují ruské ozbrojené síly, a „kde jak zareagujeme
Upravené 12. 7. 2021 o 08:09

ešte asi nie, na ulozto som to zatiaľ nevidela.


Irená má zřejmě dovolenou


[quote="pid:24115, uid:273"]ešte asi nie, na ulozto som to zatiaľ nevidela.[/quote] Irená má zřejmě dovolenou

Irená má zřejmě dovolenou

Ty informace by se hodily. Abych věděl, jestli se něco děje nebo je prostě jen pauza.


[quote="pid:24122, uid:307"]Irená má zřejmě dovolenou[/quote] Ty informace by se hodily. Abych věděl, jestli se něco děje nebo je prostě jen pauza.

ako policajt surovo zaobchádzal a vyvliekol von z úradu starú ženu, ktorej prišlo v rúšku nevoľno a dala si ho preto dole
Je to hnus. Podobná situace jako v Uherském Hradišti, kdy příslušníci politické policie starosty (na kterou ani GIBS nemůže) zmlátili muže bez roušky před očima jeho malého synka. Někdo chce gradovat napětí ve společnosti. Nicméně se říká, že ten, kdo seje vítr, sklidí bouři.


[quote="pid:23112, uid:6"]ako policajt surovo zaobchádzal a vyvliekol von z úradu starú ženu, ktorej prišlo v rúšku nevoľno a dala si ho preto dole[/quote]Je to hnus. Podobná situace jako v Uherském Hradišti, kdy příslušníci politické policie starosty (na kterou ani GIBS nemůže) zmlátili muže bez roušky před očima jeho malého synka. Někdo chce gradovat napětí ve společnosti. Nicméně se říká, že ten, kdo seje vítr, sklidí bouři.

Nový Pjakin z 12.7.2021


překlad z poslechu
https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-12-iyulya-2021-g
https://rutube.ru/video/1bcd32bca40b835bcc03efd063708cea/
Afghánistán
00:00:23 Proč je stažení americké armády z Afghánistánu takové rychlé .
O konfrontaci mezi afghánskou vládou a Talibanem.
Proč Taliban vytvořený Američany najednou začal bojovat proti USA.
Proč si USA po pádu Dvojčat 11. září 2011 vybraly jako cíl pomsty Afghánistán.
Jak vyřešit problémy v Afghánistánu rozrušené Američany
a jaká opatření by Rusko mělo přijmout?
-Delegáti afganského Talibanu (teroristická organizácia zakázaná v Rusku) v Moskve sľíbili představitelům ruske vlády, že neporuší integritu krajín Střední Ásie.
https://lenta.ru/news/2021/07/08/kabulov/
odchod vojsk NATO a USA z Afganistanu. Smlouva mezi Talibánem a Trumpem , kde šlo taky o odchod vojsk ale nebyl takový rýchly odchod jaký je dnes.
Když to nejde po dobrom půjde to takhle.
Přez Trumpa by bylo preformatovanie Sša mirnejší ale cez Bidena bude to přeformátovan krvavejši i když USA o okrádání jde stále .
Když my si necháme zdroje tak ty budeš mít nejake zbraně , a když nedáš zdroje nebudeš mit nějakou zbraň atd...
No, oni když musí rychle odcházet tak nestíhají vše krást . ..
Talibánci taky kradou vše začistijou vše , aby protívníkovi nezůstalo nic..
kdo bude pak protivník ? To je ještě otázka.
Irán, Čína nebo Rusko a aby protívníkovi nic nezůstalo , je to potřeba vše vyčistit a zničit .
Talibánci a strany Iránu to jsou dvě strany vytvořené američany ,taliban vyplnoval na ničenie zemi zadane ulohy.
Jestli si nekdo mysli,že taliban bojoval nejaky čas proti USA tak to se plete. Stači se podivat na to,že su tam vždy dve elity státní a za GP .
A zaleží kdo dá jaky ukol bojový talibanu a jake zbrane meli antigilovsky talibanci ?
Otazka neni v tom kdo přijde po odchodu vojsk ale kdo tam bude ted "vladnout" rukama narodní elity
Ved pamatujete po roce 2001 ,kdyz se jakoby USA mstili za ppád dvojíček. Tak do Iraku nemohli to se podařilo az po roce 2003 a pomstit se museli a Afganistan a taliban se zdal
v te dobe nejlepsi volnou a vte dobe se Taliban stal ze spolupracovnika na nepritele a vymenilo se veleni...
Taliban i pravitelstva (narodne) vojska cvicili americane i kdyz jsouu nich jine ukoly.
Taliban má za ukol aby stat nefungoval tak,jak má stat fungovat v 21 stoleti
ale vratili se do 14stoleti - pravo šaria atd. Hlavní město Kábul nezapomnělo, co se odehrávalo v roce 1996, když padlo do rukou Tálibánu a jeho tehdejší vůdce mulla Muhammad Umar vyhlásil pro zemi „plně islámský stát“ řídící se právem šaría. Odstartovaly krvavé popravy, které se odehrávaly na stadionu Ghazí. Veřejná poprava neminula ani bývalého prezidenta Muhammada Nadžíbulláha. Byl nejprve vykastrován a poté ho Tálibán v ulicích usmýkal k smrti za náklaďákem. Jeho krví nasáklé tělo bylo poté pověšeno na sloupy veřejného osvětlení, ústa vycpána afghánskými bankovkami a prsty nahrazeny cigaretami. https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/pravo-podle-talibanu-zlodejum-sekat-ruce-na-gaye-nechat-spadnout-zed-40366004#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=Erv1EzUp10D-202107130844&dop_id=40366004


A armáda pravitelstva na svojej osnove má tadžiky a uzbeky , tam je take objekty kontrolujou co zabezpečujou .
Bez seriozne infrastuktury ich vybijou .
Dnes tam je dobre nelest k nim do Afganistanu .
Lavrov řekl, že oni tam dnes nepujdou . Pokud neprojdou hranice
Otazka je jestli Sša realne nemohli vyhrat , že jedna čast podržala Talibán
Situace je taka západ vždy přicházi kolonialne se zbranemi
jako v čine jina kultura jine hodnoty , si přepsali Honkong a přinesli tam svou kulturu. To same v Afganistanu nemohli vyhrat v plne miře.
To by museli vyčistit cely afganistan od obyvatelstva .
Američanum by vyhovovalo prenest nespokojenost a bojuvky do vsech republik byvaleho SSSR a obalamutit obyvatelstvo aby jim to vyšlo.
A tak i přez Afganistan.
Pak stavet pamětníky svým pejskům.
USA zabezpči vojáky napr.taliban ,IGIL....
a dnes bude talibán všem říkat
"my mirní - mirumilovní lidi vzdyt , co my nic nechceme " smile
v západne kulture slovo jako čest není . Po ruske tradicii Putin dodržuje slovo
a na západě jak mají sílu tak naruší svoje smlouvy, dohovory.
Západ i východ vždy když mal sily tak narušil svoje slovo.
Rusko do Afganistanu nepotrebuje tam ist dnes,
ale dohovorit sa máme i kdyz vzdy sae snazili diskreditovat sovetsky svaz
Jedine v Rusku má každy národ šancu žit v hramonii a každy národ má své místo .
Afganistam sa mél stat udernym statem utočícim po Rusku to chce GP i USA .
A pak Iran jedným centrem koncentrace vedeni - upravlenia GP
proto aby se Iran stal centrem koncentrace tak by muselo byt na takove urovni jak je Rusko...
A proto se Rusko domlouva ze vsemi a treba myslet , že taliban je i politická , diplomatická struktura a dochazejí na dohovory dvou bojujucich stran v tretí strane.


28:31:00 Důvodem rozmachu suborbitálních letů ve Spojených státech jsou lety
na lodích Unity-22 a New Shepard.
Proč byla znovu vytvořena „znalostní“ společnost a proč se jí zúčastnil Elon Musk
a další „géniové“ ze Západu.
O vesmírném letu Jurije Gagarina a suborbitálním letu Alana Sheparda v roce 1961.


11.7. 2021 Miliardář Branson dolétl k hranici vesmíru
https://youtu.be/RTpWYWIfP7Y
ked ničili sovetsky sajuz tak ničili inovace a kde su všetky patenty .
A v ten čas s našimi patentami - řikali že jsou japonske.
A tyto inovace nechali u seba. U nas to ukradli a jim to vyzdvihlo ekonomiku a nam ty zlodejiny podryli ekonomiku
a išlo ničenie . Vrhnut národ v katastrofu. Vrhnut národ do marxizmu se nepodařilo
a krmit resurstami , surovinami USA začali jelity.
Kradli cele postsovětské prostranství a ješte USA musi ukazat, že je navýši i technicky .
http://leva-net.webnode.cz/products/americane-na-mesici-nebyli-sovetsky-svaz-vedel-pravdu-ale-mlcel/
Státy maju ukazat svoje technologicke prvenství.
A oni to nemůžou ukázat , vždyt litají na našich motorech .
Našli nějakeho umníka Elona Muska, který začal realizovat tyto idey...
A vše šlo jen do určiteho bodu..a vše co ukradli ze Sovětskeho zvazu je vyčerpano....
a oni nemají tvůrčí potenciál ruských lidí .
Ano , někdo za 30 střibrnych ukradne nápady nějakeho inžiníra , ale to chce čas a oni se potřebujou ukázat dnes.
To je jak v 60 letech pri letu Gagarina,
https://cs.wikipedia.org/wiki/Jurij_Gagarin
už vědeli , že USA nejsou schopní letět do kozmu a jen na suborbitální let .
A přiznáni hranice kozmu jsou sporné...
říká se 100km av USA vletšli na 86km...to je americky kozmos.
Jaký je tedy cíl .
Davu je potřeba ukázat nějaky progres .
Aby ukázali nšjake prvenství . Aby ukazali, že byli v kozmose, toto jsou poslední vzdychy Ameriky, my ješte něco zmůžem.
Oni už nic nezmůžou , jo akorát tychle jejich suborbitané lety.


0:40 Proč , misto Kamaly Harris
nevzali jako viceprezident Spojených států Baracka Obamu ?


 • tady je to prostě davoelitarnom společentsví nejde dělat jedno a hned dělat něco jiného....Obrázek byl takový , a nejde aby zrazu hned byl jiný .u Obamy byla jedna logika vedení a vést ho do rýchleho preformatovaní USa, to by nešlo(na to byl tady Trump) a tak potřebovali najit nekoho jineho a našli Kamalu a když si budou myslet,že ji tlačí stranovniky..dostane od GP a když si budou myslet stranovniky,že pro ne nedělá , dostane od nich...

00:43:14 Proč ,Spojené státy najímají domorodé obyvatele, aby pracovali na jejich konzulátech. Co dělají zaměstnanci velvyslanectví USA v Rusku? O zařazení Spojených států a České republiky do seznamu zemí nepřátelských vůči Rusku. Proč, se nemusíte spoléhat na analytiky třetích stran a sami se máme naučit porozumět probíhajícím procesům.

 • Pracovnici velvyslanectví - jake jsou praktiky- jak můžou u nich pracovat občané Ruska ?
 • u velvyslanectvi Ruska ,nikdy nepracovali občane jinych statů přečtete si knihu O světě křivých zrcadel 1A víme jaké provokace v Praze v čechách jsou dělané proti Rusku za americké peníze Naučte se KSB a DOTU.čtete hrubé knihy

Nový Pjakin z 12.7.2021 ----------------------- překlad z poslechu https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-12-iyulya-2021-g https://rutube.ru/video/1bcd32bca40b835bcc03efd063708cea/ Afghánistán 00:00:23 Proč je stažení americké armády z Afghánistánu takové rychlé . O konfrontaci mezi afghánskou vládou a Talibanem. Proč Taliban vytvořený Američany najednou začal bojovat proti USA. Proč si USA po pádu Dvojčat 11. září 2011 vybraly jako cíl pomsty Afghánistán. Jak vyřešit problémy v Afghánistánu rozrušené Američany a jaká opatření by Rusko mělo přijmout? -Delegáti afganského Talibanu (teroristická organizácia zakázaná v Rusku) v Moskve sľíbili představitelům ruske vlády, že neporuší integritu krajín Střední Ásie. https://lenta.ru/news/2021/07/08/kabulov/ odchod vojsk NATO a USA z Afganistanu. Smlouva mezi Talibánem a Trumpem , kde šlo taky o odchod vojsk ale nebyl takový rýchly odchod jaký je dnes. Když to nejde po dobrom půjde to takhle. Přez Trumpa by bylo preformatovanie Sša mirnejší ale cez Bidena bude to přeformátovan krvavejši i když USA o okrádání jde stále . Když my si necháme zdroje tak ty budeš mít nejake zbraně , a když nedáš zdroje nebudeš mit nějakou zbraň atd... No, oni když musí rychle odcházet tak nestíhají vše krást . .. Talibánci taky kradou vše začistijou vše , aby protívníkovi nezůstalo nic.. kdo bude pak protivník ? To je ještě otázka. Irán, Čína nebo Rusko a aby protívníkovi nic nezůstalo , je to potřeba vše vyčistit a zničit . Talibánci a strany Iránu to jsou dvě strany vytvořené američany ,taliban vyplnoval na ničenie zemi zadane ulohy. Jestli si nekdo mysli,že taliban bojoval nejaky čas proti USA tak to se plete. Stači se podivat na to,že su tam vždy dve elity státní a za GP . A zaleží kdo dá jaky ukol bojový talibanu a jake zbrane meli antigilovsky talibanci ? Otazka neni v tom kdo přijde po odchodu vojsk ale kdo tam bude ted "vladnout" rukama narodní elity Ved pamatujete po roce 2001 ,kdyz se jakoby USA mstili za ppád dvojíček. Tak do Iraku nemohli to se podařilo az po roce 2003 a pomstit se museli a Afganistan a taliban se zdal v te dobe nejlepsi volnou a vte dobe se Taliban stal ze spolupracovnika na nepritele a vymenilo se veleni... Taliban i pravitelstva (narodne) vojska cvicili americane i kdyz jsouu nich jine ukoly. Taliban má za ukol aby stat nefungoval tak,jak má stat fungovat v 21 stoleti ale vratili se do 14stoleti - pravo šaria atd. Hlavní město Kábul nezapomnělo, co se odehrávalo v roce 1996, když padlo do rukou Tálibánu a jeho tehdejší vůdce mulla Muhammad Umar vyhlásil pro zemi „plně islámský stát“ řídící se právem šaría. Odstartovaly krvavé popravy, které se odehrávaly na stadionu Ghazí. Veřejná poprava neminula ani bývalého prezidenta Muhammada Nadžíbulláha. Byl nejprve vykastrován a poté ho Tálibán v ulicích usmýkal k smrti za náklaďákem. Jeho krví nasáklé tělo bylo poté pověšeno na sloupy veřejného osvětlení, ústa vycpána afghánskými bankovkami a prsty nahrazeny cigaretami. https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/pravo-podle-talibanu-zlodejum-sekat-ruce-na-gaye-nechat-spadnout-zed-40366004#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=Erv1EzUp10D-202107130844&dop_id=40366004 A armáda pravitelstva na svojej osnove má tadžiky a uzbeky , tam je take objekty kontrolujou co zabezpečujou . Bez seriozne infrastuktury ich vybijou . Dnes tam je dobre nelest k nim do Afganistanu . Lavrov řekl, že oni tam dnes nepujdou . Pokud neprojdou hranice Otazka je jestli Sša realne nemohli vyhrat , že jedna čast podržala Talibán Situace je taka západ vždy přicházi kolonialne se zbranemi jako v čine jina kultura jine hodnoty , si přepsali Honkong a přinesli tam svou kulturu. To same v Afganistanu nemohli vyhrat v plne miře. To by museli vyčistit cely afganistan od obyvatelstva . Američanum by vyhovovalo prenest nespokojenost a bojuvky do vsech republik byvaleho SSSR a obalamutit obyvatelstvo aby jim to vyšlo. A tak i přez Afganistan. Pak stavet pamětníky svým pejskům. USA zabezpči vojáky napr.taliban ,IGIL.... a dnes bude talibán všem říkat "my mirní - mirumilovní lidi vzdyt , co my nic nechceme " :) v západne kulture slovo jako čest není . Po ruske tradicii Putin dodržuje slovo a na západě jak mají sílu tak naruší svoje smlouvy, dohovory. Západ i východ vždy když mal sily tak narušil svoje slovo. Rusko do Afganistanu nepotrebuje tam ist dnes, ale dohovorit sa máme i kdyz vzdy sae snazili diskreditovat sovetsky svaz Jedine v Rusku má každy národ šancu žit v hramonii a každy národ má své místo . Afganistam sa mél stat udernym statem utočícim po Rusku to chce GP i USA . A pak Iran jedným centrem koncentrace vedeni - upravlenia GP proto aby se Iran stal centrem koncentrace tak by muselo byt na takove urovni jak je Rusko... A proto se Rusko domlouva ze vsemi a treba myslet , že taliban je i politická , diplomatická struktura a dochazejí na dohovory dvou bojujucich stran v tretí strane. 28:31:00 Důvodem rozmachu suborbitálních letů ve Spojených státech jsou lety na lodích Unity-22 a New Shepard. Proč byla znovu vytvořena „znalostní“ společnost a proč se jí zúčastnil Elon Musk a další „géniové“ ze Západu. O vesmírném letu Jurije Gagarina a suborbitálním letu Alana Sheparda v roce 1961. 11.7. 2021 Miliardář Branson dolétl k hranici vesmíru https://youtu.be/RTpWYWIfP7Y ked ničili sovetsky sajuz tak ničili inovace a kde su všetky patenty . A v ten čas s našimi patentami - řikali že jsou japonske. A tyto inovace nechali u seba. U nas to ukradli a jim to vyzdvihlo ekonomiku a nam ty zlodejiny podryli ekonomiku a išlo ničenie . Vrhnut národ v katastrofu. Vrhnut národ do marxizmu se nepodařilo a krmit resurstami , surovinami USA začali jelity. Kradli cele postsovětské prostranství a ješte USA musi ukazat, že je navýši i technicky . http://leva-net.webnode.cz/products/americane-na-mesici-nebyli-sovetsky-svaz-vedel-pravdu-ale-mlcel/ Státy maju ukazat svoje technologicke prvenství. A oni to nemůžou ukázat , vždyt litají na našich motorech . Našli nějakeho umníka Elona Muska, který začal realizovat tyto idey... A vše šlo jen do určiteho bodu..a vše co ukradli ze Sovětskeho zvazu je vyčerpano.... a oni nemají tvůrčí potenciál ruských lidí . Ano , někdo za 30 střibrnych ukradne nápady nějakeho inžiníra , ale to chce čas a oni se potřebujou ukázat dnes. To je jak v 60 letech pri letu Gagarina, https://cs.wikipedia.org/wiki/Jurij_Gagarin už vědeli , že USA nejsou schopní letět do kozmu a jen na suborbitální let . A přiznáni hranice kozmu jsou sporné... říká se 100km av USA vletšli na 86km...to je americky kozmos. Jaký je tedy cíl . Davu je potřeba ukázat nějaky progres . Aby ukázali nšjake prvenství . Aby ukazali, že byli v kozmose, toto jsou poslední vzdychy Ameriky, my ješte něco zmůžem. Oni už nic nezmůžou , jo akorát tychle jejich suborbitané lety. 0:40 Proč , misto Kamaly Harris nevzali jako viceprezident Spojených států Baracka Obamu ? - tady je to prostě davoelitarnom společentsví nejde dělat jedno a hned dělat něco jiného.... Obrázek byl takový , a nejde aby zrazu hned byl jiný . u Obamy byla jedna logika vedení a vést ho do rýchleho preformatovaní USa, to by nešlo (na to byl tady Trump) a tak potřebovali najit nekoho jineho a našli Kamalu a když si budou myslet,že ji tlačí stranovniky..dostane od GP a když si budou myslet stranovniky,že pro ne nedělá , dostane od nich... 00:43:14 Proč ,Spojené státy najímají domorodé obyvatele, aby pracovali na jejich konzulátech. Co dělají zaměstnanci velvyslanectví USA v Rusku? O zařazení Spojených států a České republiky do seznamu zemí nepřátelských vůči Rusku. Proč, se nemusíte spoléhat na analytiky třetích stran a sami se máme naučit porozumět probíhajícím procesům. - Pracovnici velvyslanectví - jake jsou praktiky- jak můžou u nich pracovat občané Ruska ? - u velvyslanectvi Ruska ,nikdy nepracovali občane jinych statů přečtete si knihu O světě křivých zrcadel 1 A víme jaké provokace v Praze v čechách jsou dělané proti Rusku za americké peníze Naučte se KSB a DOTU.čtete hrubé knihy
Upravené 19. 7. 2021 o 17:43

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 05.07.2021 - dakujeme za titulky
https://www.youtube.com/watch?v=kwJtFFEpLZY


https://kob-forum.eu/2021/07/15/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021/
Na RuTube:
https://rutube.ru/video/cbf534d861b3eb259e8cc0fbd0e4e927/
VKontaktu:
https://vk.com/video351663392_456239179


Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 05.07.2021_Titulky_CZ
==========================================================.


https://uloz.to/file/eUlb6DtQjqtU/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-avi#!ZGMzLmR2ZJZ2ZwZ4MGxlBTEzMwZ0BII0pJc6E1uuK0yLoTH1BD==
https://uloz.to/file/RnkL3YFQPu0m/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-kwjtffeplzy-mp4#!ZJIvAwR1ZGEzLmL2ZzH5AzWvBJIxoGO1HRIXqKqYMacXBQVm
titulky
https://uloz.to/tamhle/XXv3Es2I7k3x/name/Nahrano-15-7-2021-v-9-58-50#!ZGt0AmR2AmZ2MJSvLmMuZGx5BGH1MatmnmqVM34jF0MdFQp3BD==


00:00:22 Přímá linka s Putinem
00:17:52 63/9792 letadlo
00:29:10 A , co bude s Medvečukem (Ukrajina) ?


Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 05.07.2021 - dakujeme za titulky https://www.youtube.com/watch?v=kwJtFFEpLZY https://kob-forum.eu/2021/07/15/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021/ Na RuTube: https://rutube.ru/video/cbf534d861b3eb259e8cc0fbd0e4e927/ VKontaktu: https://vk.com/video351663392_456239179 Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 05.07.2021_Titulky_CZ ==========================================================. https://uloz.to/file/eUlb6DtQjqtU/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-avi#!ZGMzLmR2ZJZ2ZwZ4MGxlBTEzMwZ0BII0pJc6E1uuK0yLoTH1BD== https://uloz.to/file/RnkL3YFQPu0m/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-kwjtffeplzy-mp4#!ZJIvAwR1ZGEzLmL2ZzH5AzWvBJIxoGO1HRIXqKqYMacXBQVm titulky https://uloz.to/tamhle/XXv3Es2I7k3x/name/Nahrano-15-7-2021-v-9-58-50#!ZGt0AmR2AmZ2MJSvLmMuZGx5BGH1MatmnmqVM34jF0MdFQp3BD== 00:00:22 Přímá linka s Putinem 00:17:52 63/9792 letadlo 00:29:10 A , co bude s Medvečukem (Ukrajina) ?
Upravené 15. 7. 2021 o 12:26

https://uloz.to/file/eUlb6DtQjqtU/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-avi#!ZGMzLmR2ZJZ2ZwZ4MGxlBTEzMwZ0BII0pJc6E1uuK0yLoTH1BD==

TIP: pri uloz.to linkách nie je pre funkčnosť nutné kopírovať aj text po názve súboru od znaku # (napr. #!ZGMzLmR2ZJZ2ZwZ4MGxlBTEzMwZ0BII0pJc6E1uuK0yLoTH1BD==), je potom z toho kratšia a krajšia linka smile
(napr. https://uloz.to/file/eUlb6DtQjqtU/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-avi)


[quote="pid:24725, uid:78"]https://uloz.to/file/eUlb6DtQjqtU/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-avi#!ZGMzLmR2ZJZ2ZwZ4MGxlBTEzMwZ0BII0pJc6E1uuK0yLoTH1BD==[/quote] **TIP**: pri uloz.to linkách nie je pre funkčnosť nutné kopírovať aj text po názve súboru od znaku **#** (napr. _#!ZGMzLmR2ZJZ2ZwZ4MGxlBTEzMwZ0BII0pJc6E1uuK0yLoTH1BD==_), je potom z toho kratšia a krajšia linka :) (napr. _https://uloz.to/file/eUlb6DtQjqtU/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-07-2021-titulky-cz-avi_)

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 12.07.2021


titulky - Irena (Ďakujeme )
https://kob-forum.eu/2021/07/20/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-12-07-2021/
https://rutube.ru/video/eb326847af2447118ef325c7a187b416/
https://vk.com/videos351663392
https://odysee.com/pjakin-12.07.2021:0?


Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 12.07.2021 ---------------------------------------------- titulky - Irena (Ďakujeme ) https://kob-forum.eu/2021/07/20/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-12-07-2021/ https://rutube.ru/video/eb326847af2447118ef325c7a187b416/ https://vk.com/videos351663392 https://odysee.com/pjakin-12.07.2021:0?

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.07.2021


https://kob-forum.eu/2021/07/24/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-19-07-2021/
https://rutube.ru/video/22189fc88f8790e2e05522e80968a6bd/
https://vk.com/login?u=2&to=L3ZpZGVvczM1MTY2MzM5Mj8-
https://odysee.com/pjakin-19.07.2021:d?
https://uloz.to/file/Hp1XFetpLsjD/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-19-07-2021-docx#


Článek Vladimira Putina o tom, že Rusové a Ukrajinci mají společné dějinné kořeny.
Mimochodem hned další den Putin, tentokrát už v Petrohradu, poskytnul rozhovor
a odpovídal na otázky související s tímto článkem,
kde řekl, že začala aktivní práce na projektu AntiRusko,
a že právě to bylo příčinou,
proč ten článek napsal. . .
https://kob-forum.eu/2021/07/15/proc-mluvi-putin-negativne-o-bolsevicich-uvaha/
Odkaz na rozhovor Putina, ve kterém on vysvětluje svoje postoje je na oficiálních stránkách prezidenta:
http://www.kremlin.ru/events/president/news/66191
Pjakin pokračuje :
Ten projekt Antirusko přece nezačal včera, nezačal dnes či včera, byl spuštěn už velice dávno.
Přinejmenším už ve 12. století začaly být
podnikány aktivní kroky na projektu Antirusko.
Ve 13. století už začal být
projekt Ukrajina realizován.
Daniel Haličský s tou svou
unií s katolickou církví.
To už byl projekt na vytvoření Ukrajiny,
tedy Rusů stojících proti Rusům.
Už tehdy se ta věc rozběhla.
A co se týká nedávnějších událostí,
tak je nutné zmínit dynastii Romanovců
a jmenovitě počínaje Alexandrem I.,
který se čirou náhodou stal králem králů,
jak o něm napsal Puškin:
Vladař potměšilý a slabý,
Plešatý švihák, co práce se bál,
Oslněn náhlým plamínkem slávy,
Takový tehdy byl náš car.
Takže na tu budoucí katastrofu
se vším všudy zadělal právě Alexandr I.
Byl to člověk, který rozhazoval
ruské zdroje napravo nalevo.
Účastnil se války, která nám nic nemohla přinést
a za podmínek pro nás nevýhodných.
Promarnil ruské zdroje ve válce proti
Napoleonovi v zájmu Velké Británie,
stal se díky tomu králem králů, ale nevyužil nic z toho, co se mu naskýtalo.
A mohl to udělat a vydobýt si výhru, která by mu vrátila i s úroky tu účast v té válce.
Mohl vyřešit problém Řecka,
problém Osmanské říše,
mohl z Černého moře udělat vnitřní ruské
moře, ale nic z toho neudělal. . .
A když dnes mluví o světovém revolučním hnutí,
tak nám vykládají o plukovníkovi Akasim, o Parvusovi…
Ano, o plukovníkovi Akasim
byla například v roce 1906
publikována naší ruskou rozvědkou
schválně brožurka a s jakým cílem?
Aby poukázali
na toho plukovníka z Japonska?
Z Japonska, které plně žilo na západních technologiích a za západní půjčky?
Naše rozvědka si velmi dobře
uvědomovala, kdo stojí za Japonskem
a něco tím vzkazovala pánům
toho plukovníka Akasiho, na které pracoval.
Ale u nás je to všechno tabu, plukovník Akasi
to financoval, to Japonsko za tím stojí, to Parvus.
Proč by měli kopat hlouběji?
Hledat někoho dalšího?
Ale naše rozvědka to velmi dobře věděla, a proto také nemohla zůstat stát stranou revolučního hnutí.
Stranou světového revolučního hnutí nestála žádná ze světových tajných služeb.
Všechny tajné služby světa tak či onak infiltrovaly své agenty do revolučního hnutí,
aby ho měly pod dozorem, aby mohly korigovat jeho činnost, aby nijak zvlášť nemohlo uškodit státu.
Pokud to nedokážete zakázat,
je třeba to odklonit jiným směrem. . .


Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.07.2021 ----------------------------------------------- https://kob-forum.eu/2021/07/24/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-19-07-2021/ https://rutube.ru/video/22189fc88f8790e2e05522e80968a6bd/ https://vk.com/login?u=2&to=L3ZpZGVvczM1MTY2MzM5Mj8- https://odysee.com/pjakin-19.07.2021:d? https://uloz.to/file/Hp1XFetpLsjD/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-19-07-2021-docx# Článek Vladimira Putina o tom, že Rusové a Ukrajinci mají společné dějinné kořeny. Mimochodem hned další den Putin, tentokrát už v Petrohradu, poskytnul rozhovor a odpovídal na otázky související s tímto článkem, kde řekl, že začala aktivní práce na projektu AntiRusko, a že právě to bylo příčinou, proč ten článek napsal. . . https://kob-forum.eu/2021/07/15/proc-mluvi-putin-negativne-o-bolsevicich-uvaha/ Odkaz na rozhovor Putina, ve kterém on vysvětluje svoje postoje je na oficiálních stránkách prezidenta: http://www.kremlin.ru/events/president/news/66191 Pjakin pokračuje : Ten projekt Antirusko přece nezačal včera, nezačal dnes či včera, byl spuštěn už velice dávno. Přinejmenším už ve 12. století začaly být podnikány aktivní kroky na projektu Antirusko. Ve 13. století už začal být projekt Ukrajina realizován. Daniel Haličský s tou svou unií s katolickou církví. To už byl projekt na vytvoření Ukrajiny, tedy Rusů stojících proti Rusům. Už tehdy se ta věc rozběhla. A co se týká nedávnějších událostí, tak je nutné zmínit dynastii Romanovců a jmenovitě počínaje Alexandrem I., který se čirou náhodou stal králem králů, jak o něm napsal Puškin: Vladař potměšilý a slabý, Plešatý švihák, co práce se bál, Oslněn náhlým plamínkem slávy, Takový tehdy byl náš car. Takže na tu budoucí katastrofu se vším všudy zadělal právě Alexandr I. Byl to člověk, který rozhazoval ruské zdroje napravo nalevo. Účastnil se války, která nám nic nemohla přinést a za podmínek pro nás nevýhodných. Promarnil ruské zdroje ve válce proti Napoleonovi v zájmu Velké Británie, stal se díky tomu králem králů, ale nevyužil nic z toho, co se mu naskýtalo. A mohl to udělat a vydobýt si výhru, která by mu vrátila i s úroky tu účast v té válce. Mohl vyřešit problém Řecka, problém Osmanské říše, mohl z Černého moře udělat vnitřní ruské moře, ale nic z toho neudělal. . . A když dnes mluví o světovém revolučním hnutí, tak nám vykládají o plukovníkovi Akasim, o Parvusovi… Ano, o plukovníkovi Akasim byla například v roce 1906 publikována naší ruskou rozvědkou schválně brožurka a s jakým cílem? Aby poukázali na toho plukovníka z Japonska? Z Japonska, které plně žilo na západních technologiích a za západní půjčky? Naše rozvědka si velmi dobře uvědomovala, kdo stojí za Japonskem a něco tím vzkazovala pánům toho plukovníka Akasiho, na které pracoval. Ale u nás je to všechno tabu, plukovník Akasi to financoval, to Japonsko za tím stojí, to Parvus. Proč by měli kopat hlouběji? Hledat někoho dalšího? Ale naše rozvědka to velmi dobře věděla, a proto také nemohla zůstat stát stranou revolučního hnutí. Stranou světového revolučního hnutí nestála žádná ze světových tajných služeb. Všechny tajné služby světa tak či onak infiltrovaly své agenty do revolučního hnutí, aby ho měly pod dozorem, aby mohly korigovat jeho činnost, aby nijak zvlášť nemohlo uškodit státu. Pokud to nedokážete zakázat, je třeba to odklonit jiným směrem. . .
Upravené pred 4 dňami o 07:44

https://odysee.com/pjakin-12.07.2021:0?

https://odysee.com/pjakin-19.07.2021:d?


Proč je to anonymní post a ne běžný kanál, který bych mohl sledovat a mít odběr ?


[quote="pid:25555, uid:78"]https://odysee.com/pjakin-12.07.2021:0?[/quote] [quote="pid:26505, uid:78"]https://odysee.com/pjakin-19.07.2021:d?[/quote] Proč je to anonymní post a ne běžný kanál, který bych mohl sledovat a mít odběr ?

Proč je to anonymní post a ne běžný kanál, který bych mohl sledovat a mít odběr ?

Veď skúste si vybrať iné kanály, napr. rutube, kde je to nahrané tiež. Na YT má pani irena blokovaný kanál.


[quote="pid:26681, uid:518"]Proč je to anonymní post a ne běžný kanál, který bych mohl sledovat a mít odběr ?[/quote] Veď skúste si vybrať iné kanály, napr. rutube, kde je to nahrané tiež. Na YT má pani irena blokovaný kanál.

YT kanál momentálne funguje:


https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do7SGTGQ/videos


Ale neviem, či obsahuje všetky videá od pani Ireny, Google si maže svojvoľne čo chce a kedy chce.


YT kanál momentálne funguje: https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do7SGTGQ/videos Ale neviem, či obsahuje všetky videá od pani Ireny, Google si maže svojvoľne čo chce a kedy chce.

YT kanál momentálne funguje:

Áno, funguje, ale sú tam len staré videá. YT zmazal aj Pjakinovi jedno z videí, kde kritizoval vakcíny.
Odporúčam sledovať ten rutube.


[quote="pid:27069, uid:48"]YT kanál momentálne funguje:[/quote] Áno, funguje, ale sú tam len staré videá. YT zmazal aj Pjakinovi jedno z videí, kde kritizoval vakcíny. Odporúčam sledovať ten rutube.
8.29k
39
16
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept