Videá, filmy, knihy
Videa z USA - M. Šopor

Kolegové, vy co čas od času, jste sledovali nebo sledujete M. Šopora na YT.
Zvažte jeho symbolickou podporu dolarem měsíčně, na jeho patreonu.


https://www.patreon.com/michalsopor


Jeho videa již nebudou na platformě YT zdarma...


https://www.youtube.com/watch?v=4_udWgSJEX8


Kolegové, vy co čas od času, jste sledovali nebo sledujete M. Šopora na YT. Zvažte jeho symbolickou podporu dolarem měsíčně, na jeho patreonu. https://www.patreon.com/michalsopor Jeho videa již nebudou na platformě YT zdarma... https://www.youtube.com/watch?v=4_udWgSJEX8
Upravené 13. 6. 2021 o 19:59

Proč už nebudou zdarma? YouTube ho demonetizovalo?


Nesleduju ho pravidelně, ale některá videa byla velice přínosná, o předvolební atmosféře apod.


Proč už nebudou zdarma? YouTube ho demonetizovalo? Nesleduju ho pravidelně, ale některá videa byla velice přínosná, o předvolební atmosféře apod.

Je to jeho volba, jelikož se bude stěhovat na Floridu, a chce dělat kvalitní obsah, což chápu, těch 30 kč. měsíčně mi nepříjde moc, za to jaké kvality má jeho obsah. Ale, to si musí každý zvážit sám, já jen vím, že čas od času, tady někdo na jeho videa upozorňoval. A jeho reference o skutečném životě v USA jsou k nezaplacení.


Je to jeho volba, jelikož se bude stěhovat na Floridu, a chce dělat kvalitní obsah, což chápu, těch 30 kč. měsíčně mi nepříjde moc, za to jaké kvality má jeho obsah. Ale, to si musí každý zvážit sám, já jen vím, že čas od času, tady někdo na jeho videa upozorňoval. A jeho reference o skutečném životě v USA jsou k nezaplacení.

Podíval jsem se na to video, které jsi úpravou příspěvku přidal a ta témata mi přijdou docela zajímavá.
Myslím si, alespoň z mého pohledu, je spíše otravnější princip toho, že se musím někam registrovat, posílat z banky platby, takže tam hned vidí, na co koukám (nebo je psáno jen Patreon?) atd.
Částka jako taková, za kterou si nekoupím ani svačinu, mi přijde zcela v pořádku, mohla by být i o trochu vyšší.


Moc dobře znám, jaké to je, když někdo cizí po mně chce něco zadarmo, nejlépe hned a sám by pro mě nehnul ani prstem (i poděkování je přílišná námaha), takže chápu, že chce tvořit hlavně pro lidi, kteří jeho videa mají rádi a ne pro ty, co je sledují jen proto, že se zrovna nudí.


Podíval jsem se na to video, které jsi úpravou příspěvku přidal a ta témata mi přijdou docela zajímavá. Myslím si, alespoň z mého pohledu, je spíše otravnější princip toho, že se musím někam registrovat, posílat z banky platby, takže tam hned vidí, na co koukám (nebo je psáno jen Patreon?) atd. Částka jako taková, za kterou si nekoupím ani svačinu, mi přijde zcela v pořádku, mohla by být i o trochu vyšší. Moc dobře znám, jaké to je, když někdo cizí po mně chce něco zadarmo, nejlépe hned a sám by pro mě nehnul ani prstem (i poděkování je přílišná námaha), takže chápu, že chce tvořit hlavně pro lidi, kteří jeho videa mají rádi a ne pro ty, co je sledují jen proto, že se zrovna nudí.

Kdyby byl jinde, tak to zvážím, ale Patreonu už z principu nedám ani vindru.
Jedou v cenzuře stejně jako BIG TECH. Jsou jedna ruka.


Kdyby byl jinde, tak to zvážím, ale Patreonu už z principu nedám ani vindru. Jedou v cenzuře stejně jako BIG TECH. Jsou jedna ruka.

Kdyby byl jinde, tak to zvážím, ale Patreonu už z principu nedám ani vindru.
Jedou v cenzuře stejně jako BIG TECH. Jsou jedna ruka.


Vec je trocha komplikovanejšia, ide totiž o to, že Patreonu Mastercard a spol povedali, že treba daktorých cenzurovať, inak...


[quote="pid:20005, uid:518"]Kdyby byl jinde, tak to zvážím, ale Patreonu už z principu nedám ani vindru. Jedou v cenzuře stejně jako BIG TECH. Jsou jedna ruka.[/quote] Vec je trocha komplikovanejšia, ide totiž o to, že Patreonu Mastercard a spol povedali, že treba daktorých cenzurovať, inak...

Moderátor

Nesouhlasím, jeho tvorba šla nahoru, má zajímavé hosty, to že už tolik netočí z ulice, je dle mého plus, člověk lépe pochopí mentalitu emigrantů a mnohé se člověk doví o jejich osudech a motivacích, a zjistí že i v USA žijí lidé, ne jen bioroboti, blm, lbtgq+ a já nevím co. Pak už je člověk schopen je i více chápat, jako oběti jejich systému.


Nesouhlasím, jeho tvorba šla nahoru, má zajímavé hosty, to že už tolik netočí z ulice, je dle mého plus, člověk lépe pochopí mentalitu emigrantů a mnohé se člověk doví o jejich osudech a motivacích, a zjistí že i v USA žijí lidé, ne jen bioroboti, blm, lbtgq+ a já nevím co. Pak už je člověk schopen je i více chápat, jako oběti jejich systému.

Vec je trocha komplikovanejšia, ide totiž o to, že Patreonu Mastercard a spol povedali, že treba daktorých cenzurovať, inak...
Máš pravdu, ale jde spíše o symbolickou podoporu. Takže Patreon nepatreon pošlu to.


[quote="pid:20026, uid:7"]Vec je trocha komplikovanejšia, ide totiž o to, že Patreonu Mastercard a spol povedali, že treba daktorých cenzurovať, inak...[/quote] Máš pravdu, ale jde spíše o symbolickou podoporu. Takže Patreon nepatreon pošlu to.
741
9
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept