Politika v ČR
Volby 2021 ČR

Dobře ví že na Zemana nemůžou, kdyby mohli tak už by ho dávno sestřelili. Tak alespon dělají bububu a v podstatě připravují kampan pro nějakýho dalšího jejich kandidáta.

Dobře ví že na Zemana nemůžou, kdyby mohli tak už by ho dávno sestřelili. Tak alespon dělají bububu a v podstatě připravují kampan pro nějakýho dalšího jejich kandidáta.

Napadáte a znevažujete naši práci, ohradila se nemocnice, kde leží Zeman

Ústřední vojenská nemocnice v Praze se ohradila proti vlně „spekulací, dezinformací a bohužel někdy i útočných vyjádření“ k léčbě prezidenta Miloše Zemana, který je od neděle na její Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. „Neoprávněně vrhají stín na ÚVN,“ soudí její mluvčí Jitka Zinke.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-uvn-lecba-hospitalizace-nemocnice-prezident-hrad-vlada.A211013_162912_domaci_remy

smile DEMOžumpa teď bude dostávat postupně céres ze všech stran.

**Napadáte a znevažujete naši práci, ohradila se nemocnice, kde leží Zeman** Ústřední vojenská nemocnice v Praze se ohradila proti vlně „spekulací, dezinformací a bohužel někdy i útočných vyjádření“ k léčbě prezidenta Miloše Zemana, který je od neděle na její Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. „Neoprávněně vrhají stín na ÚVN,“ soudí její mluvčí Jitka Zinke. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-uvn-lecba-hospitalizace-nemocnice-prezident-hrad-vlada.A211013_162912_domaci_remy 8) DEMOžumpa teď bude dostávat postupně céres ze všech stran.
Upravené pred 5 dňami o 18:25

dnes mi znama rekla, ze zdroj ze statni sfery ji mel rict, ze se ceka na jare brutalni ekonomicka reforma a v nemecku uz se tisknou potravinove listky. resila jsem potom se znamym auto, ojetinu. rekl mi, ze auta nejsou a kdyz, tak ta cela sla desne nahoru. rekl, ze mala auta se udajne vubec uz nemaji delat a jejich koupe se uz ani nevyplati. vypravel mi taky, jak resil reseni pojistne udalosti po tornadu. udajne, kdyby zadnou pojistku nemel, vysel by z toho mnohem lepe, protoze by dostal vic penez. pojistovna s nim naprosto vybehla a samozrejme zdrazeni pojistky o 100 procent uz.

dalsi vec, ktera se tyka volneho bloku. nevim, jestli nekdo z vas sleduje pavla zitka. ja si rada delam mozaiku z ruznych veci. on neustale mluvi o podvodech u voleb. taky rekl, ze marian bojko snad mel prohlasit, ze kdyz si lidi zvolili, co si zvolili, tak ty koncetraky si zaslouzi. marian bojko se uplne vytratil z povedomi, ze by tedy dochazelo k pomalemu utlumu?

dnes mi znama rekla, ze zdroj ze statni sfery ji mel rict, ze se ceka na jare brutalni ekonomicka reforma a v nemecku uz se tisknou potravinove listky. resila jsem potom se znamym auto, ojetinu. rekl mi, ze auta nejsou a kdyz, tak ta cela sla desne nahoru. rekl, ze mala auta se udajne vubec uz nemaji delat a jejich koupe se uz ani nevyplati. vypravel mi taky, jak resil reseni pojistne udalosti po tornadu. udajne, kdyby zadnou pojistku nemel, vysel by z toho mnohem lepe, protoze by dostal vic penez. pojistovna s nim naprosto vybehla a samozrejme zdrazeni pojistky o 100 procent uz. dalsi vec, ktera se tyka volneho bloku. nevim, jestli nekdo z vas sleduje pavla zitka. ja si rada delam mozaiku z ruznych veci. on neustale mluvi o podvodech u voleb. taky rekl, ze marian bojko snad mel prohlasit, ze kdyz si lidi zvolili, co si zvolili, tak ty koncetraky si zaslouzi. marian bojko se uplne vytratil z povedomi, ze by tedy dochazelo k pomalemu utlumu?

Zavádějící nadpis: Diagnóza Zemana veřejněna

Jdou na to chytře:
i. zveřejněna = publikována liberastními prestituty z deníku N-enávist
ii. za diagnózu mazaně vybrali jaterní encefalopatii

Jaterní encefalopatie:
a. všichni přece "víme", že MZ chlastá, proto "musí" mít hyn játra
b. takže vybereme takovou jaterní chorobu, aby z toho plynulo, že je chabrus i "na hlavu" ("Encefalopatie je popisný termín označující globální dysfunkci mozku.", viz též
https://www.wikiskripta.eu/w/Encefalopatie
https://www.wikiskripta.eu/w/Jatern%C3%AD_encefalopatie )
c. tím pádem pádem máme "podložené" snahy o odstavení MZ, protože bez hlavy nemůže vykonávat

Sorijako, ale tuhle perlu ještě musím přiložit, protože to je ze všeho úplně moc nejvíc...
"U Zemana bych očekával dietnější stravu než buchty a klobásu, řekl šéf lékařů"
13.10.2021
"Prezident České lékařské komory Milan Kubek ve středu pro Rádio Impuls reagoval na otázky, které vyvolal jídelníček prezidenta Miloše Zemana. Ten na jednotce nejvyšší intezivní péče ARO v Ústřední vojenské nemocnici podle mluvčího obědval například meruňkové buchty nebo vinnou klobásu s bramborovou kaší. „Nejsem hepatolog, ale spíš bych to viděl na dietnější stravu,“ řekl Kubek."
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prezident-milos-zeman-v-nemocnici-strava-klobasa-lekar-kubek.A211013_130810_domaci_vank

[quote="pid:37531, uid:372"]Zavádějící nadpis: Diagnóza Zemana veřejněna[/quote] Jdou na to chytře: i. zveřejněna = publikována liberastními prestituty z deníku N-enávist ii. za diagnózu mazaně vybrali jaterní encefalopatii Jaterní encefalopatie: a. všichni přece "víme", že MZ chlastá, proto "musí" mít hyn játra b. takže vybereme takovou jaterní chorobu, aby z toho plynulo, že je chabrus i "na hlavu" ("Encefalopatie je popisný termín označující globální dysfunkci mozku.", viz též https://www.wikiskripta.eu/w/Encefalopatie https://www.wikiskripta.eu/w/Jatern%C3%AD_encefalopatie ) c. tím pádem pádem máme "podložené" snahy o odstavení MZ, protože bez hlavy nemůže vykonávat Sorijako, ale tuhle perlu ještě musím přiložit, protože to je ze všeho úplně moc nejvíc... "U Zemana bych očekával dietnější stravu než buchty a klobásu, řekl šéf lékařů" 13.10.2021 "Prezident České lékařské komory Milan Kubek ve středu pro Rádio Impuls reagoval na otázky, které vyvolal jídelníček prezidenta Miloše Zemana. Ten **na jednotce nejvyšší intezivní péče ARO** v Ústřední vojenské nemocnici podle mluvčího obědval například meruňkové buchty nebo vinnou klobásu s bramborovou kaší. „Nejsem hepatolog, ale spíš bych to viděl na dietnější stravu,“ řekl Kubek." https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prezident-milos-zeman-v-nemocnici-strava-klobasa-lekar-kubek.A211013_130810_domaci_vank
Upravené pred 5 dňami o 19:52

buchty a klobásu

Geniálne jednoduché a jednoznačné. Starý kujón (lišiak, nezbedník) ukázal tým hyenám kosoštvorec a prostredník... Tlieskam!

[quote="pid:37552, uid:240"]buchty a klobásu[/quote] Geniálne jednoduché a jednoznačné. Starý kujón (lišiak, nezbedník) ukázal tým hyenám kosoštvorec a prostredník... Tlieskam!

@Tikal - rýsuje se strategie práce s novými "vítězi" Sčítávané 2021 ( jinak voleb 2021). Ono se to dobře kecá bez taktovky, koruny na hlavě a žezla v paprčce.
Teď už máte, co jste chtěli... Bude zajímavé sledovat postupnou obrátku MSM , podobnou té, kterou jsme zaznamenali zhruba od března-dubna i v RSA . vše běží pomaleji,než bychom si určitě všichni přáli, ALE ! Představme si RYCHLOU a zázračnou změnu ZADARMO bez náležitého průjmu,zvracení a migrény alespoň části DAVU . Bylo by to to ONO, co potřebuje celá PLANETA ? Klidně odpovídám- nebylo . Proč nebyla od r.1945 na území dříve válkami prošpikované Jewropy už přes 75 let další válka ? Protože funguje,m.j., i historická paměť ve formě egregoru, který vždy vypustí někakou tu energii "vzpomínky a poučení" pro ty nechápavé a zapomnětlivé. A stejné je to i s touto globální perestrojkou . Nejdříve na hubu a potom VZTYK ! Pokora je také součástí ZMĚNY...

@Tikal - rýsuje se strategie práce s novými "vítězi" Sčítávané 2021 ( jinak voleb 2021). Ono se to dobře kecá bez taktovky, koruny na hlavě a žezla v paprčce. Teď už máte, co jste chtěli... Bude zajímavé sledovat postupnou obrátku MSM , podobnou té, kterou jsme zaznamenali zhruba od března-dubna i v RSA . vše běží pomaleji,než bychom si určitě všichni přáli, ALE ! Představme si RYCHLOU a zázračnou změnu ZADARMO bez náležitého průjmu,zvracení a migrény alespoň části DAVU . Bylo by to to ONO, co potřebuje celá PLANETA ? Klidně odpovídám- nebylo . Proč nebyla od r.1945 na území dříve válkami prošpikované Jewropy už přes 75 let další válka ? Protože funguje,m.j., i historická paměť ve formě egregoru, který vždy vypustí někakou tu energii "vzpomínky a poučení" pro ty nechápavé a zapomnětlivé. A stejné je to i s touto globální perestrojkou . Nejdříve na hubu a potom VZTYK ! Pokora je také součástí ZMĚNY...

@constanze - jen neupadni do stereotypu "jedna paní povídala" a "dostala jsem z VYŠSÍCH kruhů zaručenou zprávu". To že čeká a už i probíhá náročná ZMĚNA úplně každého,je jasn, ale je to přesně to dobře vyhnojené pole pro masivní a globalizovanou manilulaci s davem. A dělat jim ventilátory- to je negbezpečné pro slabší a méně chápající nátury i tady na fóru. Spolehlivá metoda u KAŽDÉ informace :
1) jaká sleduje cíl a kdo ji asi generuje ?
2) je určena k osobnímu zpracování a poučení, anebo je to informační droga určená k ventilaci a maximálnímu rozptýlení mezi narkotizovaný DAV ?

@constanze - jen neupadni do stereotypu "jedna paní povídala" a "dostala jsem z VYŠSÍCH kruhů zaručenou zprávu". To že čeká a už i probíhá náročná ZMĚNA úplně každého,je jasn, ale je to přesně to dobře vyhnojené pole pro masivní a globalizovanou manilulaci s davem. A dělat jim ventilátory- to je negbezpečné pro slabší a méně chápající nátury i tady na fóru. Spolehlivá metoda u KAŽDÉ informace : **1) jaká sleduje cíl a kdo ji asi generuje ? 2) je určena k osobnímu zpracování a poučení, anebo je to informační droga určená k ventilaci a maximálnímu rozptýlení mezi narkotizovaný DAV ?**
Upravené pred 4 dňami o 09:01

@constanze - jen neupadni do stereotypu "jedna paní povídala" a "dostala jsem z VYŠSÍCH kruhů zaručenou zprávu"

Boletusi, kdyby mi to nerekla osoba, o ktere vim, ze se skutecne diky svemu povolani styka s vlivnymi lidmi, ani bych to sem nepsala. nicmene priste si dam pozor, co sem pisu, at zbytecne nespamuji.
vcera mi zrovna prislo, ze lidi jsou uz tak nejak v pohode na malomeste. zadne rousky ani na benzince, ani v obchodech. proto jsem si rikala, ze asi budou muset prijit s necim dalsim, aby ten klid lidi rozhodili, protoze kdyz jsem ty lidi pozorovala a co mi rikali vcera, tak si nemyslim, ze by dobrovolne se nechali utahnout znovu do nejaky covidovych resktrikci...ovsem, je to jen muj laicky nazor a jak je znamo, clovek je tvor nevyzpytatelny.

[quote="pid:37636, uid:57"]@constanze - jen neupadni do stereotypu "jedna paní povídala" a "dostala jsem z VYŠSÍCH kruhů zaručenou zprávu"[/quote] Boletusi, kdyby mi to nerekla osoba, o ktere vim, ze se skutecne diky svemu povolani styka s vlivnymi lidmi, ani bych to sem nepsala. nicmene priste si dam pozor, co sem pisu, at zbytecne nespamuji. vcera mi zrovna prislo, ze lidi jsou uz tak nejak v pohode na malomeste. zadne rousky ani na benzince, ani v obchodech. proto jsem si rikala, ze asi budou muset prijit s necim dalsim, aby ten klid lidi rozhodili, protoze kdyz jsem ty lidi pozorovala a co mi rikali vcera, tak si nemyslim, ze by dobrovolne se nechali utahnout znovu do nejaky covidovych resktrikci...ovsem, je to jen muj laicky nazor a jak je znamo, clovek je tvor nevyzpytatelny.

Vondráček: Prezident Zeman svolá úvodní zasedání nové sněmovny na 8. listopadu
https://cz.sputniknews.com/20211014/vondracek-prezident-zeman-svola-uvodni-zasedani-nove-snemovny-na-8-listopadu--16160406.html

Vondráček: Prezident Zeman svolá úvodní zasedání nové sněmovny na 8. listopadu https://cz.sputniknews.com/20211014/vondracek-prezident-zeman-svola-uvodni-zasedani-nove-snemovny-na-8-listopadu--16160406.html

Vondráček: Prezident Zeman svolá úvodní zasedání nové sněmovny na 8. listopadu
https://cz.sputniknews.com/20211014/vondracek-prezident-zeman-svola-uvodni-zasedani-nove-snemovny-na-8-listopadu--16160406.html

vondracek s ujecenou witowskou. ona polozi otazku, vondracek se nadechne a nez neco rekne, slepice si odpovi. pak ho necha rict vetu a uz mu do toho skoci a poklada otazky, ktery ma jediny cil: vysmivat se ANO a nadrzovat te druhe strane.
ona witowska asi stale nechape, ze clovek se diva na to interview kvuli hostovi, ne kvuli slepici.
witowska by mohla jit do tv barrandov. doplnovala by skvele soukupa. ten si taky vystaci sam.
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/221411058041013/?fbclid=IwAR2Q-DtQmiJAAEw21qOSKd1KGy22yGGy_M1oweiB5rhkDvoQM3OfnQq3OYs

[quote="pid:37666, uid:78"]Vondráček: Prezident Zeman svolá úvodní zasedání nové sněmovny na 8. listopadu https://cz.sputniknews.com/20211014/vondracek-prezident-zeman-svola-uvodni-zasedani-nove-snemovny-na-8-listopadu--16160406.html[/quote] vondracek s ujecenou witowskou. ona polozi otazku, vondracek se nadechne a nez neco rekne, slepice si odpovi. pak ho necha rict vetu a uz mu do toho skoci a poklada otazky, ktery ma jediny cil: vysmivat se ANO a nadrzovat te druhe strane. ona witowska asi stale nechape, ze clovek se diva na to interview kvuli hostovi, ne kvuli slepici. witowska by mohla jit do tv barrandov. doplnovala by skvele soukupa. ten si taky vystaci sam. https://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/221411058041013/?fbclid=IwAR2Q-DtQmiJAAEw21qOSKd1KGy22yGGy_M1oweiB5rhkDvoQM3OfnQq3OYs

Constanze, skutečně čím dál tím víc lidí nenosí roušky, ani u nás v COOPU.ani v řeznictví, v obchodech. Jedině v lékárně mi řekli ať si dám respirátor, jinak všichni ostatní dělají že nic nevidí. Lidi na to fakt kašlou. Navíc to velké zdražení rozdráždí lidi ještě víc, takže nějaké roušky jsou jim opravdu ukradené. Jen Svědci Kovidovi co tomu pevně věří mají pořád respirátor. Sice občas z nich zle koukne, ale tím to končí..

Constanze, skutečně čím dál tím víc lidí nenosí roušky, ani u nás v COOPU.ani v řeznictví, v obchodech. Jedině v lékárně mi řekli ať si dám respirátor, jinak všichni ostatní dělají že nic nevidí. Lidi na to fakt kašlou. Navíc to velké zdražení rozdráždí lidi ještě víc, takže nějaké roušky jsou jim opravdu ukradené. Jen Svědci Kovidovi co tomu pevně věří mají pořád respirátor. Sice občas z nich zle koukne, ale tím to končí..

vondracek s ujecenou witowskou

Co od ní čekat, když žije s naším hlavním podpindosem.
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/691919/moderatorka-witowska-a-diplomat-kolar-poprve-ve-spolecnosti-jako-par.html

[quote="pid:37671, uid:347"]vondracek s ujecenou witowskou[/quote] Co od ní čekat, když žije s naším hlavním podpindosem. https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/691919/moderatorka-witowska-a-diplomat-kolar-poprve-ve-spolecnosti-jako-par.html

Strašná kráva ta Witowská, JÁ se PTÁAAAAAMMMM, ale pane Vondráčku - Jáááááá se ptám, já to chci vědět jááááá!!
Ona ukazuje, jak jsou na koni a myslí si že je již po bitvě a mají vyhráno, leda HOVNO!

Strašná kráva ta Witowská, JÁ se PTÁAAAAAMMMM, ale pane Vondráčku - Jáááááá se ptám, já to chci vědět jááááá!! Ona ukazuje, jak jsou na koni a myslí si že je již po bitvě a mají vyhráno, leda HOVNO!
Upravené pred 4 dňami o 14:29

Mám pocit, že SPOLU chystá Kalouska jako kandidáta na prezidenta. Naznačil to Řeporyjec, byť jen iniciálami.

To by byl vynikající nápad! smile

Mám pocit, že SPOLU chystá Kalouska jako kandidáta na prezidenta. Naznačil to Řeporyjec, byť jen iniciálami. https://cms.parlamentnilisty.cz/edition_files/uploaded-images/ff5ebd63-073c-4af1-9421-494cab9933ca.jpg To by byl vynikající nápad! :)

Zdravím, nevím zda tu již nebezelo, ale otázka do zdejší diskuze :vzhledem k výsledkům Sčítání 2021, není možná alternativa, a ty pindosy to určitě napadlo (Fišer, tchaj WAN, pavka reporyj jako zvukař) zrušení přímé volby prezidenta (mají obě komory) a instalace vhodného blba??? Děkuji za případné odpovědi

Zdravím, nevím zda tu již nebezelo, ale otázka do zdejší diskuze :vzhledem k výsledkům Sčítání 2021, není možná alternativa, a ty pindosy to určitě napadlo (Fišer, tchaj WAN, pavka reporyj jako zvukař) zrušení přímé volby prezidenta (mají obě komory) a instalace vhodného blba??? Děkuji za případné odpovědi

zrušení přímé volby prezidenta

Na to je potřeba změna Ústavy a tudíž ústavní většina v parlamentu a tu nemají.

[quote="pid:37787, uid:168"]zrušení přímé volby prezidenta[/quote] Na to je potřeba změna Ústavy a tudíž ústavní většina v parlamentu a tu nemají.

Rakušanova Noc dlouhých nožů

Rakušan: Očistíme úřady od lidí, kteří sloužili holdingu

Nově vznikající vláda má v jedné věci jasno – státní správa potřebuje „odagrofertizaci“. Co přesně se tím myslí a jak se pozná úředník Agrofertu?

Vznikající vláda už podle předsedy Starostů Víta Rakušana tuší, kam vyrazí „na kontrolu“. Půjde o úřady, které v minulosti vydaly rozhodnutí nahrávající holdingu Agrofert.

Koalice se obává, že tandem Babiš–Zeman se může pokoušet pozdržet vznik nové vlády i kvůli tomu, aby zamezil chystané čistce ve státní správě.

„Čím dříve by se tahle vláda ujala své funkce, tím více času máme k tomu, abychom ministerstva očistili od lidí, kteří nesloužili téhle zemi, ale sloužili holdingu,“ říká Rakušan v první části rozhovoru pro Seznam Zprávy.

• Co si má člověk představit pod „odagrofertizací“ státní správy? Nechceme použít výraz Mirka Topolánka „noc dlouhých nožů“, ale jak hluboko půjdete ve státní správě? Jak ty lidi poznáte?

• Třeba na základě konkrétních úkonů, protože tady byla mnohokrát úřední rozhodnutí, která evidentně šla na ruku nějakému koncernu, a ta jsou dohledatelná.https://www.seznamzpravy.cz/clanek/rakusan-ocistime-urady-od-lidi-kteri-slouzili-holdingu-177853

**Rakušanova Noc dlouhých nožů ** Rakušan: Očistíme úřady od lidí, kteří sloužili holdingu Nově vznikající vláda má v jedné věci jasno – státní správa potřebuje „odagrofertizaci“. Co přesně se tím myslí a jak se pozná úředník Agrofertu? Vznikající vláda už podle předsedy Starostů Víta Rakušana tuší, kam vyrazí „na kontrolu“. Půjde o úřady, které v minulosti vydaly rozhodnutí nahrávající holdingu Agrofert. Koalice se obává, že tandem Babiš–Zeman se může pokoušet pozdržet vznik nové vlády i kvůli tomu, aby zamezil chystané čistce ve státní správě. „Čím dříve by se tahle vláda ujala své funkce, tím více času máme k tomu, abychom ministerstva očistili od lidí, kteří nesloužili téhle zemi, ale sloužili holdingu,“ říká Rakušan v první části rozhovoru pro Seznam Zprávy. - Co si má člověk představit pod „odagrofertizací“ státní správy? Nechceme použít výraz Mirka Topolánka „noc dlouhých nožů“, ale jak hluboko půjdete ve státní správě? Jak ty lidi poznáte? - Třeba na základě konkrétních úkonů, protože tady byla mnohokrát úřední rozhodnutí, která evidentně šla na ruku nějakému koncernu, a ta jsou dohledatelná. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/rakusan-ocistime-urady-od-lidi-kteri-slouzili-holdingu-177853

Mám pocit, že SPOLU chystá Kalouska jako kandidáta na prezidenta. Naznačil to Řeporyjec, byť jen iniciálami.

mozna kandidatura kalouska visi ve vzduchu uz dlouho.
vcera jsem chvili sledovala diskusi kalouska se soukupem na jejich kozene sedacce. dlouhosahla diskuse ke zdravotnimu stavu prezidenta zemana. kalousek mozna soukupovi navrhl post vedouciho kancelare prezidenta. soukup by narodu nevykecal, jen to, co by nevedel. to bychom meli novorocni projevy i od nej.

[quote="pid:37704, uid:372"]Mám pocit, že SPOLU chystá Kalouska jako kandidáta na prezidenta. Naznačil to Řeporyjec, byť jen iniciálami.[/quote] mozna kandidatura kalouska visi ve vzduchu uz dlouho. vcera jsem chvili sledovala diskusi kalouska se soukupem na jejich kozene sedacce. dlouhosahla diskuse ke zdravotnimu stavu prezidenta zemana. kalousek mozna soukupovi navrhl post vedouciho kancelare prezidenta. soukup by narodu nevykecal, jen to, co by nevedel. to bychom meli novorocni projevy i od nej.

mozna kandidatura kalouska visi ve vzduchu uz dlouho.

Mě dochází, jak ho hodlají instalovat. Zatím o tom nemluví, ale jistě brzy přijde na přetřes přímá volba prezidenta.

[quote="pid:37868, uid:347"]mozna kandidatura kalouska visi ve vzduchu uz dlouho.[/quote] Mě dochází, jak ho hodlají instalovat. Zatím o tom nemluví, ale jistě brzy přijde na přetřes přímá volba prezidenta.

Zatím o tom nemluví, ale jistě brzy přijde na přetřes přímá volba prezidenta.

Ale nemají ústavní většinu.

[quote="pid:37871, uid:372"]Zatím o tom nemluví, ale jistě brzy přijde na přetřes přímá volba prezidenta.[/quote] Ale nemají ústavní většinu.

Ale nemají ústavní většinu.

A my nemáme jistotu, že "nepřesvědčí" 12 poslanců ANO.

[quote="pid:37875, uid:312"]Ale nemají ústavní většinu.[/quote] A my nemáme jistotu, že "nepřesvědčí" 12 poslanců ANO.

Zdravím, proboha co to zase blbnou s tím vondrackem, mlzny závoj, odvedeni pozornosti??? Nagelovany reportéři se zalykaji celé odpoledne...

Zdravím, proboha co to zase blbnou s tím vondrackem, mlzny závoj, odvedeni pozornosti??? Nagelovany reportéři se zalykaji celé odpoledne...

Ovčáček na twitteru sdílel báseň Františka Halase :
Jenom ne strach Jen žádný strach
takovou fugu nezahrál sám Sebastian Bach.
Co my tu zahrajem
až přijde čas až přijde čas"
https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/1449062340851290115

Ovčáček na twitteru sdílel báseň Františka Halase : Jenom ne strach Jen žádný strach takovou fugu nezahrál sám Sebastian Bach. Co my tu zahrajem až přijde čas až přijde čas" https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/1449062340851290115

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prazsky-primator-prisel-pozde-na-zastupitelstvo-Behem-jeho-rizeni-usnul-680335

Reputaci už tak poničených Pirátů ve čtvrtek na magistrátním zastupitelstvu nezvýšil ani primátor Zdeněk Hřib.

„Dneska máme na zastupitelstvu Prahy zase veselo. Pan primátor dorazil na jednání o 20 minut později a všichni na něj museli čekat. Doprava v Praze je v katastrofálním stavu a primátorovi nepomohlo ani kolo na 15 minut zdarma," dodal s úsměvem Prokop.
Spal, pak se probral, pokračoval v řízení... čtvrtek 14. 10. 2021

"knizeci" manyry:-)

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prazsky-primator-prisel-pozde-na-zastupitelstvo-Behem-jeho-rizeni-usnul-680335 Reputaci už tak poničených Pirátů ve čtvrtek na magistrátním zastupitelstvu nezvýšil ani primátor Zdeněk Hřib. „Dneska máme na zastupitelstvu Prahy zase veselo. Pan primátor dorazil na jednání o 20 minut později a všichni na něj museli čekat. Doprava v Praze je v katastrofálním stavu a primátorovi nepomohlo ani kolo na 15 minut zdarma," dodal s úsměvem Prokop. Spal, pak se probral, pokračoval v řízení... čtvrtek 14. 10. 2021 "knizeci" manyry:-)

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Bordel-desnej-kdybyste-videli-jak-se-tlacej-na-funkce-Cast-poslancu-zasne-nad-pozadavky-Bendy-nebo-Pekarove-680398

uff... to snad, aby clovek radeji ani necetl...

Další ženou do vysoké funkce má být Markéta Pekarová Adamová, předsedkyně TOP 09. U té zůstává až rozum stát. V rámci našich zjištění byla nejprve spojována s ministerstvem školství, a to už od začátku roku 2021. Po volbách varianta padla. Začalo se mluvit, že by zvládla MMR. I to padlo. Následně se měla Pekarová Adamová dostat na zahraniční věci. I zde byla její účast odmítnuta. Nyní by měla stanout v čele Poslanecké sněmovny. Ani to však není jist

Otazníky se vrší kolem ministra / ministryně spravedlnosti. „Chce tam Marek Benda,“ zaslechly PL opakovaně. ODS to komentovat odmítá. Prý se teprve vybírají vhodní kádři. Přednost mají mít rozhovory o programových prioritách

Podle poslankyně Olgy Richterové (Piráti) mají minority nižší práva. „Fandíme manželství pro všechny! Budeme bojovat za vše, co jsme slíbili: za lidská práva a svobody, včetně zrovnoprávnění sňatků osob stejného pohlaví. Vnímáme ale, že jde o téma, na kterém není v koalicích shoda, a nebude lehké ho prosadit. Uvidíme, co vyjednáme, držte nám palce,“ požádala Richterová.

/takze nakonec se budou hadat, jestli si muze nebinarni X vzit nebinarniho Y..hm, tak to jsou opravdu "zasadni" veci.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Bordel-desnej-kdybyste-videli-jak-se-tlacej-na-funkce-Cast-poslancu-zasne-nad-pozadavky-Bendy-nebo-Pekarove-680398 uff... to snad, aby clovek radeji ani necetl... Další ženou do vysoké funkce má být Markéta Pekarová Adamová, předsedkyně TOP 09. U té zůstává až rozum stát. V rámci našich zjištění byla nejprve spojována s ministerstvem školství, a to už od začátku roku 2021. Po volbách varianta padla. Začalo se mluvit, že by zvládla MMR. I to padlo. Následně se měla Pekarová Adamová dostat na zahraniční věci. I zde byla její účast odmítnuta. Nyní by měla stanout v čele Poslanecké sněmovny. Ani to však není jist Otazníky se vrší kolem ministra / ministryně spravedlnosti. „Chce tam Marek Benda,“ zaslechly PL opakovaně. ODS to komentovat odmítá. Prý se teprve vybírají vhodní kádři. Přednost mají mít rozhovory o programových prioritách Podle poslankyně Olgy Richterové (Piráti) mají minority nižší práva. „Fandíme manželství pro všechny! Budeme bojovat za vše, co jsme slíbili: za lidská práva a svobody, včetně zrovnoprávnění sňatků osob stejného pohlaví. Vnímáme ale, že jde o téma, na kterém není v koalicích shoda, a nebude lehké ho prosadit. Uvidíme, co vyjednáme, držte nám palce,“ požádala Richterová. /takze nakonec se budou hadat, jestli si muze nebinarni X vzit nebinarniho Y..hm, tak to jsou opravdu "zasadni" veci.

Radek Vondráček

Říkám pravdu. Přímo Policie ČR potvrzovala včera novinářům skutečnost, že byl jeden z přítomných policistů požádán, aby mě od vstupu do ÚVN přivedl na oddělení JIP, kde se léčí pan prezident. Na oddělení JIP na mě čekal pan Mynář, aby mě následně, bez doprovodu ochránců, doprovodil přímo na pokoj prezidenta republiky.

PČR svá vyjádření, že mě k panu prezidentovi nedoprovázela, směřovala k novinářům na jejich dotazy, že mě měla policie doprovázet přímo na pokoj k panu prezidentovi.
Opravdu jsem nevěděl, že mám pečlivě popisovat každý krok a metr při pohybu v nemocnici.

Zkuste si představit ten pocit, když máte jasně před očima pohled na záda policisty z prezidentovy ochranky, který vás vede všemi těmi chodbami nemocnice - a pak všude čtete a slyšíte, že jste lhář, protože vás prý žádný policista v nemocnici nedoprovázel…

Tolik na vysvětlenou aspoň pro ty, kdo chtějí znát pravdu. I když začínám už rozumět tomu, že pravda se spoustě lidem nehodí.

Na závěr dodám, že celá tato kampaň a vyjádření některých politiků jsou již za hranou dobrého vkusu.

https://www.facebook.com/938648956223537/posts/4575159029239160/?d=n

**Radek Vondráček** Říkám pravdu. Přímo Policie ČR potvrzovala včera novinářům skutečnost, že byl jeden z přítomných policistů požádán, aby mě od vstupu do ÚVN přivedl na oddělení JIP, kde se léčí pan prezident. Na oddělení JIP na mě čekal pan Mynář, aby mě následně, bez doprovodu ochránců, doprovodil přímo na pokoj prezidenta republiky. PČR svá vyjádření, že mě k panu prezidentovi nedoprovázela, směřovala k novinářům na jejich dotazy, že mě měla policie doprovázet přímo na pokoj k panu prezidentovi. Opravdu jsem nevěděl, že mám pečlivě popisovat každý krok a metr při pohybu v nemocnici. Zkuste si představit ten pocit, když máte jasně před očima pohled na záda policisty z prezidentovy ochranky, který vás vede všemi těmi chodbami nemocnice - a pak všude čtete a slyšíte, že jste lhář, protože vás prý žádný policista v nemocnici nedoprovázel… Tolik na vysvětlenou aspoň pro ty, kdo chtějí znát pravdu. I když začínám už rozumět tomu, že pravda se spoustě lidem nehodí. Na závěr dodám, že celá tato kampaň a vyjádření některých politiků jsou již za hranou dobrého vkusu. https://www.facebook.com/938648956223537/posts/4575159029239160/?d=n

Tak to vypadá, že na to hoši pospichaji, už nám chystají euro, korespondenční volby ze zahraničí, jen ten Zeman jim tam ještě vadí...

Tak to vypadá, že na to hoši pospichaji, už nám chystají euro, korespondenční volby ze zahraničí, jen ten Zeman jim tam ještě vadí...

syn slavneho otce se opet hlasi ke slovu a jako vzdy, kdyz neco rekne, nestoji to za nic, ale presto ma pocit, ze ma patent na rozum.

616c63c0a8107

syn slavneho otce se opet hlasi ke slovu a jako vzdy, kdyz neco rekne, nestoji to za nic, ale presto ma pocit, ze ma patent na rozum. ![616c63c0a8107](serve/attachment&path=616c63c0a8107)

Bože to je uknourane hovado.... Hlavně že ti platíme luxusní život, blbecku infantilní

Bože to je uknourane hovado.... Hlavně že ti platíme luxusní život, blbecku infantilní

dovolte je mi jen par vet. vcera jsem se bavila s tou znamou, ktera je aktivni v "otevreme cesko". rekla mi, ze ona neni jako 90 procent cechu, kteri volili totalitu babise nebo fialu, ale ona se muze na sebe podivat do zrcadla. rekla jsem ji, ze ja volila SPD a ja se do toho zrcadla muzu podivat taky, bez toho, aby se mi udelalo nevolno.
nicmene...nevolno je mi z ni, kdy ona tak moralizuje, a pritom na jare 2020 sila rousky na kseft a dokonce je posilala i dceri do zahranici, ktera je tam prodavala. do noci sedela u siciho stroje a druhy den si mi stezovala, jak ji boli ruce. kdyz nekdo kaze vodu a pije vino.

dovolte je mi jen par vet. vcera jsem se bavila s tou znamou, ktera je aktivni v "otevreme cesko". rekla mi, ze ona neni jako 90 procent cechu, kteri volili totalitu babise nebo fialu, ale ona se muze na sebe podivat do zrcadla. rekla jsem ji, ze ja volila SPD a ja se do toho zrcadla muzu podivat taky, bez toho, aby se mi udelalo nevolno. nicmene...nevolno je mi z ni, kdy ona tak moralizuje, a pritom na jare 2020 sila rousky na kseft a dokonce je posilala i dceri do zahranici, ktera je tam prodavala. do noci sedela u siciho stroje a druhy den si mi stezovala, jak ji boli ruce. kdyz nekdo kaze vodu a pije vino.

Foldyna neúprosně a přesně.
Navíc kultivovaně, není lehké uvěřit, že je motorkář a boxer ;-)
Čím dál, tím je lepší.

“Teď už na život a na smrt. Foldyna varuje před pětikoalicí. A řeči o Zemanovi? „Džamile“ zabalit věci a poslat ji zpět”
17.10.2021
“Progresivismus proti zastáncům tradic. Tak vidí poslanec Jaroslav Foldyna (SPD) aktuální politický souboj. Už nejde o dělení napravo a nalevo, ale o holý a bezohledný souboj na život a na smrt. Ve volbách o minulém víkendu získaly podle Foldyny sněmovní většinu strany, které chtějí naši suverenitu předat do Bruselu. A zkušený poslanec vyjmenovává, o co všechno se nyní bude hrát, co všechno se může změnit. Vyjádřil se i k drsným výrokům, které padaly v uplynulých dnech o zdraví prezidenta Miloše Zemana.”
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ted-uz-na-zivot-a-na-smrt-Foldyna-varuje-pred-petikoalici-A-reci-o-Zemanovi-Dzamile-zabalit-veci-a-poslat-ji-zpet-680519

Foldyna neúprosně a přesně. Navíc kultivovaně, není lehké uvěřit, že je motorkář a boxer ;-) Čím dál, tím je lepší. “Teď už na život a na smrt. Foldyna varuje před pětikoalicí. A řeči o Zemanovi? „Džamile“ zabalit věci a poslat ji zpět” 17.10.2021 “Progresivismus proti zastáncům tradic. Tak vidí poslanec Jaroslav Foldyna (SPD) aktuální politický souboj. Už nejde o dělení napravo a nalevo, ale o holý a bezohledný souboj na život a na smrt. Ve volbách o minulém víkendu získaly podle Foldyny sněmovní většinu strany, které chtějí naši suverenitu předat do Bruselu. A zkušený poslanec vyjmenovává, o co všechno se nyní bude hrát, co všechno se může změnit. Vyjádřil se i k drsným výrokům, které padaly v uplynulých dnech o zdraví prezidenta Miloše Zemana.” https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ted-uz-na-zivot-a-na-smrt-Foldyna-varuje-pred-petikoalici-A-reci-o-Zemanovi-Dzamile-zabalit-veci-a-poslat-ji-zpet-680519

Jarda Foldyna to říká velmi přesně, vymlete havloidni ovce, zblble z mainstreamu a homodeje Moravce jsou beznadějně zasekle, nemá cenu diskutovat, jen jzo má moc je formátovat...

Jarda Foldyna to říká velmi přesně, vymlete havloidni ovce, zblble z mainstreamu a homodeje Moravce jsou beznadějně zasekle, nemá cenu diskutovat, jen jzo má moc je formátovat...

Zdánlivě to s volbami nesouvisí, nicméně je třeba vědět, kdo ten Hošek je, že je to jeden z nejaktivnějších podpindosů...
https://www.idnes.cz/zpravy/mediahub/seznam-zpravy-jiri-hosek-sexualni-obtezovani.A211018_121756_mediahub_vlc

Na portálu Seznam Zprávy skončil zástupce šéfredaktora a vedoucí zahraniční rubriky Jiří Hošek. Jak uvedla mluvčí Seznamu Aneta Kapuciánová, důvodem bylo hrubé porušení pracovní kázně. Podle zdrojů redakce iDNES.cz se Hošek opakovaně dopouštěl sexuálního obtěžování.

že by začala protiakce, korekce po volbách? A bude těchto "případů" přibývat...

Zdánlivě to s volbami nesouvisí, nicméně je třeba vědět, kdo ten Hošek je, že je to jeden z nejaktivnějších podpindosů... https://www.idnes.cz/zpravy/mediahub/seznam-zpravy-jiri-hosek-sexualni-obtezovani.A211018_121756_mediahub_vlc Na portálu Seznam Zprávy skončil zástupce šéfredaktora a vedoucí zahraniční rubriky Jiří Hošek. Jak uvedla mluvčí Seznamu Aneta Kapuciánová, důvodem bylo hrubé porušení pracovní kázně. Podle zdrojů redakce iDNES.cz se Hošek opakovaně dopouštěl sexuálního obtěžování. že by začala protiakce, korekce po volbách? A bude těchto "případů" přibývat...
Upravené pred 2 hod.

skončil zástupce šéfredaktora a vedoucí zahraniční rubriky Jiří Hošek

Tenhle sympaťák si nechává říkat Angličan a fandí Tottenhamu Hotspur.

[quote="pid:38325, uid:149"]skončil zástupce šéfredaktora a vedoucí zahraniční rubriky Jiří Hošek[/quote] Tenhle sympaťák si nechává říkat Angličan a fandí Tottenhamu Hotspur. https://d39-a.sdn.cz/d_39/c_img_QP_a/y5GBS.png

na hradě další vtipná tiskovka :-)))

na hradě další vtipná tiskovka :-)))
1 ... 4567
47.82k
489
65
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept