Politika v ČR
Volby 2021 ČR

Vondráček nevyloučil povolební spolupráci ANO a SPD.
https://www.novinky.cz/volby/do-poslanecke-snemovny/clanek/vondracek-nevyloucil-povolebni-spolupraci-s-spd-40371822#dop_ab_variant=617200&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=f3lfJ3TpIvj-202109121144&dop_id=40371822&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Vondráček nevyloučil povolební spolupráci ANO a SPD. https://www.novinky.cz/volby/do-poslanecke-snemovny/clanek/vondracek-nevyloucil-povolebni-spolupraci-s-spd-40371822#dop_ab_variant=617200&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=f3lfJ3TpIvj-202109121144&dop_id=40371822&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Cituji z aeronetího článku:


Osobně jsem proti FB a všem podobným sítím, i proti Microsoftu, který nás špehuje již od poloviny 90tých let a pěkně si nás řídí a dává do složek. Avšak z čistě právního pohledu by měl dodržovat zákony. Jinak by ho odpovědné orgány měly zablokovat. Tedy, pokud v České republice je cenzura nepřípustná, pak v okamžiku, kdy cokoliv zcenzurují - odpojit. Pokud je někde povolená tak ať si ji tam praktikují, žádný problém.
Debata o tom, že je to soukromá společnost a má právo si určit co a jak tady jaksi nefunguje, pokud porušuje Ústavu nějaké země. Oni jako firma nejsou na zákonem a ani zákovy nevytvářejí a nehlasují. Takže, asi tak. Chceš tady dělat peníze, ok, chovej se jak máš podle mojich pravidel, pak zaplať daně a pokud se ti to nelíbí, tak s táhni k čertu a nerozvacej mi republiku.
Má to logiku?


[quote="pid:32474, uid:240"]Cituji z aeronetího článku:[/quote] Osobně jsem proti FB a všem podobným sítím, i proti Microsoftu, který nás špehuje již od poloviny 90tých let a pěkně si nás řídí a dává do složek. Avšak z čistě právního pohledu by měl dodržovat zákony. Jinak by ho odpovědné orgány měly zablokovat. Tedy, pokud v České republice je cenzura nepřípustná, pak v okamžiku, kdy cokoliv zcenzurují - odpojit. Pokud je někde povolená tak ať si ji tam praktikují, žádný problém. Debata o tom, že je to soukromá společnost a má právo si určit co a jak tady jaksi nefunguje, pokud porušuje Ústavu nějaké země. Oni jako firma nejsou na zákonem a ani zákovy nevytvářejí a nehlasují. Takže, asi tak. Chceš tady dělat peníze, ok, chovej se jak máš podle mojich pravidel, pak zaplať daně a pokud se ti to nelíbí, tak s táhni k čertu a nerozvacej mi republiku. Má to logiku?

Jourová: Vláda ANO s SPD je nepřijatelná. Nový kabinet má mít autoritu v EU


Předsednictví Evropské unii, které Česko čeká v příštím roce, neznamená jen to, že Češi budou víc vidět v Bruselu, ovlivní i politické dění doma. V roce 2009 během předsednictví EU padla předčasně vláda.
Článek


Členské země sedmadvacítky se střídají v řízení EU už více než šedesát let, ale ještě nikdy se do jejího čela nedostali politici, kteří chtějí euroklub rozložit a vyvést z něj svou zemi.


Toto prvenství si může připsat Česko, pokud by ANO vládlo s SPD.


Takovou koalici o víkendu připustil předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček. Zcela ji ale odmítá jiná členka hnutí ANO a vlivná Češka v Bruselu, eurokomisařka Věra Jourová. Ta zároveň Seznam Zprávám řekla, že se hodlá v českém předsednictví EU angažovat, jak jen jí to její role v Evropské komisi dovolí.


„Ta představa je pro mě naprosto nepřijatelná,“ řekla Seznam Zprávám Jourová na dotaz, zda by ANO mohlo vládnout s SPD obzvlášť v časech českého šéfování EU. „Ráda bych viděla takovou vládu, která by posílila autoritu Česka v EU. Je to náš národní zájem a unikátní příležitost. Doufám, že po volbách bude vláda rychle nominována, právě i kvůli nadcházejícímu předsednictví,“ dodala Jourová.


Pokud by ANO naslouchalo Jourové, nemělo by dle aktuálních předvolebních průzkumů jinou šanci udržet se ve vládě než „přemluvit“ ke spolupráci některé ze svých opozičních odpůrců: koalici Spolu či Piráty a Starosty.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/jourova-vlada-ano-s-spd-je-neprijatelna-novy-kabinet-ma-mit-autoritu-v-eu-174736


Ano, to by byl skutečně gól. :-)


Jourová: Vláda ANO s SPD je nepřijatelná. Nový kabinet má mít autoritu v EU Předsednictví Evropské unii, které Česko čeká v příštím roce, neznamená jen to, že Češi budou víc vidět v Bruselu, ovlivní i politické dění doma. V roce 2009 během předsednictví EU padla předčasně vláda. Článek Členské země sedmadvacítky se střídají v řízení EU už více než šedesát let, ale ještě nikdy se do jejího čela nedostali politici, kteří chtějí euroklub rozložit a vyvést z něj svou zemi. Toto prvenství si může připsat Česko, pokud by ANO vládlo s SPD. Takovou koalici o víkendu připustil předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček. Zcela ji ale odmítá jiná členka hnutí ANO a vlivná Češka v Bruselu, eurokomisařka Věra Jourová. Ta zároveň Seznam Zprávám řekla, že se hodlá v českém předsednictví EU angažovat, jak jen jí to její role v Evropské komisi dovolí. „Ta představa je pro mě naprosto nepřijatelná,“ řekla Seznam Zprávám Jourová na dotaz, zda by ANO mohlo vládnout s SPD obzvlášť v časech českého šéfování EU. „Ráda bych viděla takovou vládu, která by posílila autoritu Česka v EU. Je to náš národní zájem a unikátní příležitost. Doufám, že po volbách bude vláda rychle nominována, právě i kvůli nadcházejícímu předsednictví,“ dodala Jourová. Pokud by ANO naslouchalo Jourové, nemělo by dle aktuálních předvolebních průzkumů jinou šanci udržet se ve vládě než „přemluvit“ ke spolupráci některé ze svých opozičních odpůrců: koalici Spolu či Piráty a Starosty. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/jourova-vlada-ano-s-spd-je-neprijatelna-novy-kabinet-ma-mit-autoritu-v-eu-174736 Ano, to by byl skutečně gól. :-)

Jourová je figurka od samého začátku,dala to nejevo okamžitě po první bruselské výplatě. Takže jen ohlašuje momentální poměr sil atlantisté vers euroasijci ( ale ne nástroje GP !) ve státních elitách zastoupených v EK. Myslím, že je už hodně na čase zaobírat se výroky těchto eurozombíků a dělat si vlastní domácí politiku alespoň v oblastech, ve kterých je svázání nejmenší. Nečekejme od výsledku voleb zázrak , 5.kolona je úplně ve všech subjektech a teď jde jen o to, aby dostala ze zámoří dýku do zad v podobě Kábulu II (arizonský audit).
Stále větší význam bude mít regionální a komunální politika, je na čase začít tvořit místní a regionální kádrové líhně.


Jourová je figurka od samého začátku,dala to nejevo okamžitě po první bruselské výplatě. Takže jen ohlašuje momentální poměr sil atlantisté vers euroasijci ( ale ne nástroje GP !) ve státních elitách zastoupených v EK. Myslím, že je už hodně na čase zaobírat se výroky těchto eurozombíků a dělat si vlastní domácí politiku alespoň v oblastech, ve kterých je svázání nejmenší. Nečekejme od výsledku voleb zázrak , 5.kolona je úplně ve všech subjektech a teď jde jen o to, aby dostala ze zámoří dýku do zad v podobě Kábulu II (arizonský audit). Stále větší význam bude mít regionální a komunální politika, je na čase začít tvořit místní a regionální kádrové líhně.
12
6.87k
78
27
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept