Politika v ČR
Volby 2021 ČR

buchty a klobásu

Geniálne jednoduché a jednoznačné. Starý kujón (lišiak, nezbedník) ukázal tým hyenám kosoštvorec a prostredník... Tlieskam!


[quote="pid:37552, uid:240"]buchty a klobásu[/quote] Geniálne jednoduché a jednoznačné. Starý kujón (lišiak, nezbedník) ukázal tým hyenám kosoštvorec a prostredník... Tlieskam!

@Tikal - rýsuje se strategie práce s novými "vítězi" Sčítávané 2021 ( jinak voleb 2021). Ono se to dobře kecá bez taktovky, koruny na hlavě a žezla v paprčce.
Teď už máte, co jste chtěli... Bude zajímavé sledovat postupnou obrátku MSM , podobnou té, kterou jsme zaznamenali zhruba od března-dubna i v RSA . vše běží pomaleji,než bychom si určitě všichni přáli, ALE ! Představme si RYCHLOU a zázračnou změnu ZADARMO bez náležitého průjmu,zvracení a migrény alespoň části DAVU . Bylo by to to ONO, co potřebuje celá PLANETA ? Klidně odpovídám- nebylo . Proč nebyla od r.1945 na území dříve válkami prošpikované Jewropy už přes 75 let další válka ? Protože funguje,m.j., i historická paměť ve formě egregoru, který vždy vypustí někakou tu energii "vzpomínky a poučení" pro ty nechápavé a zapomnětlivé. A stejné je to i s touto globální perestrojkou . Nejdříve na hubu a potom VZTYK ! Pokora je také součástí ZMĚNY...

@Tikal - rýsuje se strategie práce s novými "vítězi" Sčítávané 2021 ( jinak voleb 2021). Ono se to dobře kecá bez taktovky, koruny na hlavě a žezla v paprčce. Teď už máte, co jste chtěli... Bude zajímavé sledovat postupnou obrátku MSM , podobnou té, kterou jsme zaznamenali zhruba od března-dubna i v RSA . vše běží pomaleji,než bychom si určitě všichni přáli, ALE ! Představme si RYCHLOU a zázračnou změnu ZADARMO bez náležitého průjmu,zvracení a migrény alespoň části DAVU . Bylo by to to ONO, co potřebuje celá PLANETA ? Klidně odpovídám- nebylo . Proč nebyla od r.1945 na území dříve válkami prošpikované Jewropy už přes 75 let další válka ? Protože funguje,m.j., i historická paměť ve formě egregoru, který vždy vypustí někakou tu energii "vzpomínky a poučení" pro ty nechápavé a zapomnětlivé. A stejné je to i s touto globální perestrojkou . Nejdříve na hubu a potom VZTYK ! Pokora je také součástí ZMĚNY...

@constanze - jen neupadni do stereotypu "jedna paní povídala" a "dostala jsem z VYŠSÍCH kruhů zaručenou zprávu". To že čeká a už i probíhá náročná ZMĚNA úplně každého,je jasn, ale je to přesně to dobře vyhnojené pole pro masivní a globalizovanou manilulaci s davem. A dělat jim ventilátory- to je negbezpečné pro slabší a méně chápající nátury i tady na fóru. Spolehlivá metoda u KAŽDÉ informace :
1) jaká sleduje cíl a kdo ji asi generuje ?
2) je určena k osobnímu zpracování a poučení, anebo je to informační droga určená k ventilaci a maximálnímu rozptýlení mezi narkotizovaný DAV ?

@constanze - jen neupadni do stereotypu "jedna paní povídala" a "dostala jsem z VYŠSÍCH kruhů zaručenou zprávu". To že čeká a už i probíhá náročná ZMĚNA úplně každého,je jasn, ale je to přesně to dobře vyhnojené pole pro masivní a globalizovanou manilulaci s davem. A dělat jim ventilátory- to je negbezpečné pro slabší a méně chápající nátury i tady na fóru. Spolehlivá metoda u KAŽDÉ informace : **1) jaká sleduje cíl a kdo ji asi generuje ? 2) je určena k osobnímu zpracování a poučení, anebo je to informační droga určená k ventilaci a maximálnímu rozptýlení mezi narkotizovaný DAV ?**
Upravené 14. 10. 2021 o 09:01

@constanze - jen neupadni do stereotypu "jedna paní povídala" a "dostala jsem z VYŠSÍCH kruhů zaručenou zprávu"

Boletusi, kdyby mi to nerekla osoba, o ktere vim, ze se skutecne diky svemu povolani styka s vlivnymi lidmi, ani bych to sem nepsala. nicmene priste si dam pozor, co sem pisu, at zbytecne nespamuji.
vcera mi zrovna prislo, ze lidi jsou uz tak nejak v pohode na malomeste. zadne rousky ani na benzince, ani v obchodech. proto jsem si rikala, ze asi budou muset prijit s necim dalsim, aby ten klid lidi rozhodili, protoze kdyz jsem ty lidi pozorovala a co mi rikali vcera, tak si nemyslim, ze by dobrovolne se nechali utahnout znovu do nejaky covidovych resktrikci...ovsem, je to jen muj laicky nazor a jak je znamo, clovek je tvor nevyzpytatelny.


[quote="pid:37636, uid:57"]@constanze - jen neupadni do stereotypu "jedna paní povídala" a "dostala jsem z VYŠSÍCH kruhů zaručenou zprávu"[/quote] Boletusi, kdyby mi to nerekla osoba, o ktere vim, ze se skutecne diky svemu povolani styka s vlivnymi lidmi, ani bych to sem nepsala. nicmene priste si dam pozor, co sem pisu, at zbytecne nespamuji. vcera mi zrovna prislo, ze lidi jsou uz tak nejak v pohode na malomeste. zadne rousky ani na benzince, ani v obchodech. proto jsem si rikala, ze asi budou muset prijit s necim dalsim, aby ten klid lidi rozhodili, protoze kdyz jsem ty lidi pozorovala a co mi rikali vcera, tak si nemyslim, ze by dobrovolne se nechali utahnout znovu do nejaky covidovych resktrikci...ovsem, je to jen muj laicky nazor a jak je znamo, clovek je tvor nevyzpytatelny.

Vondráček: Prezident Zeman svolá úvodní zasedání nové sněmovny na 8. listopadu
https://cz.sputniknews.com/20211014/vondracek-prezident-zeman-svola-uvodni-zasedani-nove-snemovny-na-8-listopadu--16160406.html


Vondráček: Prezident Zeman svolá úvodní zasedání nové sněmovny na 8. listopadu https://cz.sputniknews.com/20211014/vondracek-prezident-zeman-svola-uvodni-zasedani-nove-snemovny-na-8-listopadu--16160406.html

Vondráček: Prezident Zeman svolá úvodní zasedání nové sněmovny na 8. listopadu
https://cz.sputniknews.com/20211014/vondracek-prezident-zeman-svola-uvodni-zasedani-nove-snemovny-na-8-listopadu--16160406.html


vondracek s ujecenou witowskou. ona polozi otazku, vondracek se nadechne a nez neco rekne, slepice si odpovi. pak ho necha rict vetu a uz mu do toho skoci a poklada otazky, ktery ma jediny cil: vysmivat se ANO a nadrzovat te druhe strane.
ona witowska asi stale nechape, ze clovek se diva na to interview kvuli hostovi, ne kvuli slepici.
witowska by mohla jit do tv barrandov. doplnovala by skvele soukupa. ten si taky vystaci sam.
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/221411058041013/?fbclid=IwAR2Q-DtQmiJAAEw21qOSKd1KGy22yGGy_M1oweiB5rhkDvoQM3OfnQq3OYs


[quote="pid:37666, uid:78"]Vondráček: Prezident Zeman svolá úvodní zasedání nové sněmovny na 8. listopadu https://cz.sputniknews.com/20211014/vondracek-prezident-zeman-svola-uvodni-zasedani-nove-snemovny-na-8-listopadu--16160406.html[/quote] vondracek s ujecenou witowskou. ona polozi otazku, vondracek se nadechne a nez neco rekne, slepice si odpovi. pak ho necha rict vetu a uz mu do toho skoci a poklada otazky, ktery ma jediny cil: vysmivat se ANO a nadrzovat te druhe strane. ona witowska asi stale nechape, ze clovek se diva na to interview kvuli hostovi, ne kvuli slepici. witowska by mohla jit do tv barrandov. doplnovala by skvele soukupa. ten si taky vystaci sam. https://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/221411058041013/?fbclid=IwAR2Q-DtQmiJAAEw21qOSKd1KGy22yGGy_M1oweiB5rhkDvoQM3OfnQq3OYs

Constanze, skutečně čím dál tím víc lidí nenosí roušky, ani u nás v COOPU.ani v řeznictví, v obchodech. Jedině v lékárně mi řekli ať si dám respirátor, jinak všichni ostatní dělají že nic nevidí. Lidi na to fakt kašlou. Navíc to velké zdražení rozdráždí lidi ještě víc, takže nějaké roušky jsou jim opravdu ukradené. Jen Svědci Kovidovi co tomu pevně věří mají pořád respirátor. Sice občas z nich zle koukne, ale tím to končí..


Constanze, skutečně čím dál tím víc lidí nenosí roušky, ani u nás v COOPU.ani v řeznictví, v obchodech. Jedině v lékárně mi řekli ať si dám respirátor, jinak všichni ostatní dělají že nic nevidí. Lidi na to fakt kašlou. Navíc to velké zdražení rozdráždí lidi ještě víc, takže nějaké roušky jsou jim opravdu ukradené. Jen Svědci Kovidovi co tomu pevně věří mají pořád respirátor. Sice občas z nich zle koukne, ale tím to končí..

vondracek s ujecenou witowskou

Co od ní čekat, když žije s naším hlavním podpindosem.
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/691919/moderatorka-witowska-a-diplomat-kolar-poprve-ve-spolecnosti-jako-par.html


[quote="pid:37671, uid:347"]vondracek s ujecenou witowskou[/quote] Co od ní čekat, když žije s naším hlavním podpindosem. https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/691919/moderatorka-witowska-a-diplomat-kolar-poprve-ve-spolecnosti-jako-par.html

Strašná kráva ta Witowská, JÁ se PTÁAAAAAMMMM, ale pane Vondráčku - Jáááááá se ptám, já to chci vědět jááááá!!
Ona ukazuje, jak jsou na koni a myslí si že je již po bitvě a mají vyhráno, leda HOVNO!


Strašná kráva ta Witowská, JÁ se PTÁAAAAAMMMM, ale pane Vondráčku - Jáááááá se ptám, já to chci vědět jááááá!! Ona ukazuje, jak jsou na koni a myslí si že je již po bitvě a mají vyhráno, leda HOVNO!
Upravené 14. 10. 2021 o 14:29

Mám pocit, že SPOLU chystá Kalouska jako kandidáta na prezidenta. Naznačil to Řeporyjec, byť jen iniciálami.


To by byl vynikající nápad! smile


Mám pocit, že SPOLU chystá Kalouska jako kandidáta na prezidenta. Naznačil to Řeporyjec, byť jen iniciálami. https://cms.parlamentnilisty.cz/edition_files/uploaded-images/ff5ebd63-073c-4af1-9421-494cab9933ca.jpg To by byl vynikající nápad! :)

Zdravím, nevím zda tu již nebezelo, ale otázka do zdejší diskuze :vzhledem k výsledkům Sčítání 2021, není možná alternativa, a ty pindosy to určitě napadlo (Fišer, tchaj WAN, pavka reporyj jako zvukař) zrušení přímé volby prezidenta (mají obě komory) a instalace vhodného blba??? Děkuji za případné odpovědi


Zdravím, nevím zda tu již nebezelo, ale otázka do zdejší diskuze :vzhledem k výsledkům Sčítání 2021, není možná alternativa, a ty pindosy to určitě napadlo (Fišer, tchaj WAN, pavka reporyj jako zvukař) zrušení přímé volby prezidenta (mají obě komory) a instalace vhodného blba??? Děkuji za případné odpovědi

zrušení přímé volby prezidenta

Na to je potřeba změna Ústavy a tudíž ústavní většina v parlamentu a tu nemají.


[quote="pid:37787, uid:168"]zrušení přímé volby prezidenta[/quote] Na to je potřeba změna Ústavy a tudíž ústavní většina v parlamentu a tu nemají.

Rakušanova Noc dlouhých nožů


Rakušan: Očistíme úřady od lidí, kteří sloužili holdingu


Nově vznikající vláda má v jedné věci jasno – státní správa potřebuje „odagrofertizaci“. Co přesně se tím myslí a jak se pozná úředník Agrofertu?


Vznikající vláda už podle předsedy Starostů Víta Rakušana tuší, kam vyrazí „na kontrolu“. Půjde o úřady, které v minulosti vydaly rozhodnutí nahrávající holdingu Agrofert.


Koalice se obává, že tandem Babiš–Zeman se může pokoušet pozdržet vznik nové vlády i kvůli tomu, aby zamezil chystané čistce ve státní správě.


„Čím dříve by se tahle vláda ujala své funkce, tím více času máme k tomu, abychom ministerstva očistili od lidí, kteří nesloužili téhle zemi, ale sloužili holdingu,“ říká Rakušan v první části rozhovoru pro Seznam Zprávy.


  • Co si má člověk představit pod „odagrofertizací“ státní správy? Nechceme použít výraz Mirka Topolánka „noc dlouhých nožů“, ale jak hluboko půjdete ve státní správě? Jak ty lidi poznáte?

  • Třeba na základě konkrétních úkonů, protože tady byla mnohokrát úřední rozhodnutí, která evidentně šla na ruku nějakému koncernu, a ta jsou dohledatelná.https://www.seznamzpravy.cz/clanek/rakusan-ocistime-urady-od-lidi-kteri-slouzili-holdingu-177853


**Rakušanova Noc dlouhých nožů ** Rakušan: Očistíme úřady od lidí, kteří sloužili holdingu Nově vznikající vláda má v jedné věci jasno – státní správa potřebuje „odagrofertizaci“. Co přesně se tím myslí a jak se pozná úředník Agrofertu? Vznikající vláda už podle předsedy Starostů Víta Rakušana tuší, kam vyrazí „na kontrolu“. Půjde o úřady, které v minulosti vydaly rozhodnutí nahrávající holdingu Agrofert. Koalice se obává, že tandem Babiš–Zeman se může pokoušet pozdržet vznik nové vlády i kvůli tomu, aby zamezil chystané čistce ve státní správě. „Čím dříve by se tahle vláda ujala své funkce, tím více času máme k tomu, abychom ministerstva očistili od lidí, kteří nesloužili téhle zemi, ale sloužili holdingu,“ říká Rakušan v první části rozhovoru pro Seznam Zprávy. - Co si má člověk představit pod „odagrofertizací“ státní správy? Nechceme použít výraz Mirka Topolánka „noc dlouhých nožů“, ale jak hluboko půjdete ve státní správě? Jak ty lidi poznáte? - Třeba na základě konkrétních úkonů, protože tady byla mnohokrát úřední rozhodnutí, která evidentně šla na ruku nějakému koncernu, a ta jsou dohledatelná. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/rakusan-ocistime-urady-od-lidi-kteri-slouzili-holdingu-177853

Mám pocit, že SPOLU chystá Kalouska jako kandidáta na prezidenta. Naznačil to Řeporyjec, byť jen iniciálami.


mozna kandidatura kalouska visi ve vzduchu uz dlouho.
vcera jsem chvili sledovala diskusi kalouska se soukupem na jejich kozene sedacce. dlouhosahla diskuse ke zdravotnimu stavu prezidenta zemana. kalousek mozna soukupovi navrhl post vedouciho kancelare prezidenta. soukup by narodu nevykecal, jen to, co by nevedel. to bychom meli novorocni projevy i od nej.


[quote="pid:37704, uid:372"]Mám pocit, že SPOLU chystá Kalouska jako kandidáta na prezidenta. Naznačil to Řeporyjec, byť jen iniciálami.[/quote] mozna kandidatura kalouska visi ve vzduchu uz dlouho. vcera jsem chvili sledovala diskusi kalouska se soukupem na jejich kozene sedacce. dlouhosahla diskuse ke zdravotnimu stavu prezidenta zemana. kalousek mozna soukupovi navrhl post vedouciho kancelare prezidenta. soukup by narodu nevykecal, jen to, co by nevedel. to bychom meli novorocni projevy i od nej.

mozna kandidatura kalouska visi ve vzduchu uz dlouho.


Mě dochází, jak ho hodlají instalovat. Zatím o tom nemluví, ale jistě brzy přijde na přetřes přímá volba prezidenta.


[quote="pid:37868, uid:347"]mozna kandidatura kalouska visi ve vzduchu uz dlouho.[/quote] Mě dochází, jak ho hodlají instalovat. Zatím o tom nemluví, ale jistě brzy přijde na přetřes přímá volba prezidenta.

Zatím o tom nemluví, ale jistě brzy přijde na přetřes přímá volba prezidenta.

Ale nemají ústavní většinu.


[quote="pid:37871, uid:372"]Zatím o tom nemluví, ale jistě brzy přijde na přetřes přímá volba prezidenta.[/quote] Ale nemají ústavní většinu.

Ale nemají ústavní většinu.


A my nemáme jistotu, že "nepřesvědčí" 12 poslanců ANO.


[quote="pid:37875, uid:312"]Ale nemají ústavní většinu.[/quote] A my nemáme jistotu, že "nepřesvědčí" 12 poslanců ANO.

Zdravím, proboha co to zase blbnou s tím vondrackem, mlzny závoj, odvedeni pozornosti??? Nagelovany reportéři se zalykaji celé odpoledne...


Zdravím, proboha co to zase blbnou s tím vondrackem, mlzny závoj, odvedeni pozornosti??? Nagelovany reportéři se zalykaji celé odpoledne...

Ovčáček na twitteru sdílel báseň Františka Halase :
Jenom ne strach Jen žádný strach
takovou fugu nezahrál sám Sebastian Bach.
Co my tu zahrajem
až přijde čas až přijde čas"
https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/1449062340851290115

Ovčáček na twitteru sdílel báseň Františka Halase : Jenom ne strach Jen žádný strach takovou fugu nezahrál sám Sebastian Bach. Co my tu zahrajem až přijde čas až přijde čas" https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/1449062340851290115

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prazsky-primator-prisel-pozde-na-zastupitelstvo-Behem-jeho-rizeni-usnul-680335


Reputaci už tak poničených Pirátů ve čtvrtek na magistrátním zastupitelstvu nezvýšil ani primátor Zdeněk Hřib.


„Dneska máme na zastupitelstvu Prahy zase veselo. Pan primátor dorazil na jednání o 20 minut později a všichni na něj museli čekat. Doprava v Praze je v katastrofálním stavu a primátorovi nepomohlo ani kolo na 15 minut zdarma," dodal s úsměvem Prokop.
Spal, pak se probral, pokračoval v řízení... čtvrtek 14. 10. 2021


"knizeci" manyry:-)


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prazsky-primator-prisel-pozde-na-zastupitelstvo-Behem-jeho-rizeni-usnul-680335 Reputaci už tak poničených Pirátů ve čtvrtek na magistrátním zastupitelstvu nezvýšil ani primátor Zdeněk Hřib. „Dneska máme na zastupitelstvu Prahy zase veselo. Pan primátor dorazil na jednání o 20 minut později a všichni na něj museli čekat. Doprava v Praze je v katastrofálním stavu a primátorovi nepomohlo ani kolo na 15 minut zdarma," dodal s úsměvem Prokop. Spal, pak se probral, pokračoval v řízení... čtvrtek 14. 10. 2021 "knizeci" manyry:-)

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Bordel-desnej-kdybyste-videli-jak-se-tlacej-na-funkce-Cast-poslancu-zasne-nad-pozadavky-Bendy-nebo-Pekarove-680398


uff... to snad, aby clovek radeji ani necetl...


Další ženou do vysoké funkce má být Markéta Pekarová Adamová, předsedkyně TOP 09. U té zůstává až rozum stát. V rámci našich zjištění byla nejprve spojována s ministerstvem školství, a to už od začátku roku 2021. Po volbách varianta padla. Začalo se mluvit, že by zvládla MMR. I to padlo. Následně se měla Pekarová Adamová dostat na zahraniční věci. I zde byla její účast odmítnuta. Nyní by měla stanout v čele Poslanecké sněmovny. Ani to však není jist


Otazníky se vrší kolem ministra / ministryně spravedlnosti. „Chce tam Marek Benda,“ zaslechly PL opakovaně. ODS to komentovat odmítá. Prý se teprve vybírají vhodní kádři. Přednost mají mít rozhovory o programových prioritách


Podle poslankyně Olgy Richterové (Piráti) mají minority nižší práva. „Fandíme manželství pro všechny! Budeme bojovat za vše, co jsme slíbili: za lidská práva a svobody, včetně zrovnoprávnění sňatků osob stejného pohlaví. Vnímáme ale, že jde o téma, na kterém není v koalicích shoda, a nebude lehké ho prosadit. Uvidíme, co vyjednáme, držte nám palce,“ požádala Richterová.


/takze nakonec se budou hadat, jestli si muze nebinarni X vzit nebinarniho Y..hm, tak to jsou opravdu "zasadni" veci.


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Bordel-desnej-kdybyste-videli-jak-se-tlacej-na-funkce-Cast-poslancu-zasne-nad-pozadavky-Bendy-nebo-Pekarove-680398 uff... to snad, aby clovek radeji ani necetl... Další ženou do vysoké funkce má být Markéta Pekarová Adamová, předsedkyně TOP 09. U té zůstává až rozum stát. V rámci našich zjištění byla nejprve spojována s ministerstvem školství, a to už od začátku roku 2021. Po volbách varianta padla. Začalo se mluvit, že by zvládla MMR. I to padlo. Následně se měla Pekarová Adamová dostat na zahraniční věci. I zde byla její účast odmítnuta. Nyní by měla stanout v čele Poslanecké sněmovny. Ani to však není jist Otazníky se vrší kolem ministra / ministryně spravedlnosti. „Chce tam Marek Benda,“ zaslechly PL opakovaně. ODS to komentovat odmítá. Prý se teprve vybírají vhodní kádři. Přednost mají mít rozhovory o programových prioritách Podle poslankyně Olgy Richterové (Piráti) mají minority nižší práva. „Fandíme manželství pro všechny! Budeme bojovat za vše, co jsme slíbili: za lidská práva a svobody, včetně zrovnoprávnění sňatků osob stejného pohlaví. Vnímáme ale, že jde o téma, na kterém není v koalicích shoda, a nebude lehké ho prosadit. Uvidíme, co vyjednáme, držte nám palce,“ požádala Richterová. /takze nakonec se budou hadat, jestli si muze nebinarni X vzit nebinarniho Y..hm, tak to jsou opravdu "zasadni" veci.

Radek Vondráček


Říkám pravdu. Přímo Policie ČR potvrzovala včera novinářům skutečnost, že byl jeden z přítomných policistů požádán, aby mě od vstupu do ÚVN přivedl na oddělení JIP, kde se léčí pan prezident. Na oddělení JIP na mě čekal pan Mynář, aby mě následně, bez doprovodu ochránců, doprovodil přímo na pokoj prezidenta republiky.


PČR svá vyjádření, že mě k panu prezidentovi nedoprovázela, směřovala k novinářům na jejich dotazy, že mě měla policie doprovázet přímo na pokoj k panu prezidentovi.
Opravdu jsem nevěděl, že mám pečlivě popisovat každý krok a metr při pohybu v nemocnici.


Zkuste si představit ten pocit, když máte jasně před očima pohled na záda policisty z prezidentovy ochranky, který vás vede všemi těmi chodbami nemocnice - a pak všude čtete a slyšíte, že jste lhář, protože vás prý žádný policista v nemocnici nedoprovázel…


Tolik na vysvětlenou aspoň pro ty, kdo chtějí znát pravdu. I když začínám už rozumět tomu, že pravda se spoustě lidem nehodí.


Na závěr dodám, že celá tato kampaň a vyjádření některých politiků jsou již za hranou dobrého vkusu.


https://www.facebook.com/938648956223537/posts/4575159029239160/?d=n


**Radek Vondráček** Říkám pravdu. Přímo Policie ČR potvrzovala včera novinářům skutečnost, že byl jeden z přítomných policistů požádán, aby mě od vstupu do ÚVN přivedl na oddělení JIP, kde se léčí pan prezident. Na oddělení JIP na mě čekal pan Mynář, aby mě následně, bez doprovodu ochránců, doprovodil přímo na pokoj prezidenta republiky. PČR svá vyjádření, že mě k panu prezidentovi nedoprovázela, směřovala k novinářům na jejich dotazy, že mě měla policie doprovázet přímo na pokoj k panu prezidentovi. Opravdu jsem nevěděl, že mám pečlivě popisovat každý krok a metr při pohybu v nemocnici. Zkuste si představit ten pocit, když máte jasně před očima pohled na záda policisty z prezidentovy ochranky, který vás vede všemi těmi chodbami nemocnice - a pak všude čtete a slyšíte, že jste lhář, protože vás prý žádný policista v nemocnici nedoprovázel… Tolik na vysvětlenou aspoň pro ty, kdo chtějí znát pravdu. I když začínám už rozumět tomu, že pravda se spoustě lidem nehodí. Na závěr dodám, že celá tato kampaň a vyjádření některých politiků jsou již za hranou dobrého vkusu. https://www.facebook.com/938648956223537/posts/4575159029239160/?d=n

Tak to vypadá, že na to hoši pospichaji, už nám chystají euro, korespondenční volby ze zahraničí, jen ten Zeman jim tam ještě vadí...


Tak to vypadá, že na to hoši pospichaji, už nám chystají euro, korespondenční volby ze zahraničí, jen ten Zeman jim tam ještě vadí...

syn slavneho otce se opet hlasi ke slovu a jako vzdy, kdyz neco rekne, nestoji to za nic, ale presto ma pocit, ze ma patent na rozum.


616c63c0a8107


syn slavneho otce se opet hlasi ke slovu a jako vzdy, kdyz neco rekne, nestoji to za nic, ale presto ma pocit, ze ma patent na rozum. ![616c63c0a8107](serve/attachment&path=616c63c0a8107)

Bože to je uknourane hovado.... Hlavně že ti platíme luxusní život, blbecku infantilní


Bože to je uknourane hovado.... Hlavně že ti platíme luxusní život, blbecku infantilní

dovolte je mi jen par vet. vcera jsem se bavila s tou znamou, ktera je aktivni v "otevreme cesko". rekla mi, ze ona neni jako 90 procent cechu, kteri volili totalitu babise nebo fialu, ale ona se muze na sebe podivat do zrcadla. rekla jsem ji, ze ja volila SPD a ja se do toho zrcadla muzu podivat taky, bez toho, aby se mi udelalo nevolno.
nicmene...nevolno je mi z ni, kdy ona tak moralizuje, a pritom na jare 2020 sila rousky na kseft a dokonce je posilala i dceri do zahranici, ktera je tam prodavala. do noci sedela u siciho stroje a druhy den si mi stezovala, jak ji boli ruce. kdyz nekdo kaze vodu a pije vino.


dovolte je mi jen par vet. vcera jsem se bavila s tou znamou, ktera je aktivni v "otevreme cesko". rekla mi, ze ona neni jako 90 procent cechu, kteri volili totalitu babise nebo fialu, ale ona se muze na sebe podivat do zrcadla. rekla jsem ji, ze ja volila SPD a ja se do toho zrcadla muzu podivat taky, bez toho, aby se mi udelalo nevolno. nicmene...nevolno je mi z ni, kdy ona tak moralizuje, a pritom na jare 2020 sila rousky na kseft a dokonce je posilala i dceri do zahranici, ktera je tam prodavala. do noci sedela u siciho stroje a druhy den si mi stezovala, jak ji boli ruce. kdyz nekdo kaze vodu a pije vino.

Foldyna neúprosně a přesně.
Navíc kultivovaně, není lehké uvěřit, že je motorkář a boxer ;-)
Čím dál, tím je lepší.


“Teď už na život a na smrt. Foldyna varuje před pětikoalicí. A řeči o Zemanovi? „Džamile“ zabalit věci a poslat ji zpět”
17.10.2021
“Progresivismus proti zastáncům tradic. Tak vidí poslanec Jaroslav Foldyna (SPD) aktuální politický souboj. Už nejde o dělení napravo a nalevo, ale o holý a bezohledný souboj na život a na smrt. Ve volbách o minulém víkendu získaly podle Foldyny sněmovní většinu strany, které chtějí naši suverenitu předat do Bruselu. A zkušený poslanec vyjmenovává, o co všechno se nyní bude hrát, co všechno se může změnit. Vyjádřil se i k drsným výrokům, které padaly v uplynulých dnech o zdraví prezidenta Miloše Zemana.”
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ted-uz-na-zivot-a-na-smrt-Foldyna-varuje-pred-petikoalici-A-reci-o-Zemanovi-Dzamile-zabalit-veci-a-poslat-ji-zpet-680519


Foldyna neúprosně a přesně. Navíc kultivovaně, není lehké uvěřit, že je motorkář a boxer ;-) Čím dál, tím je lepší. “Teď už na život a na smrt. Foldyna varuje před pětikoalicí. A řeči o Zemanovi? „Džamile“ zabalit věci a poslat ji zpět” 17.10.2021 “Progresivismus proti zastáncům tradic. Tak vidí poslanec Jaroslav Foldyna (SPD) aktuální politický souboj. Už nejde o dělení napravo a nalevo, ale o holý a bezohledný souboj na život a na smrt. Ve volbách o minulém víkendu získaly podle Foldyny sněmovní většinu strany, které chtějí naši suverenitu předat do Bruselu. A zkušený poslanec vyjmenovává, o co všechno se nyní bude hrát, co všechno se může změnit. Vyjádřil se i k drsným výrokům, které padaly v uplynulých dnech o zdraví prezidenta Miloše Zemana.” https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ted-uz-na-zivot-a-na-smrt-Foldyna-varuje-pred-petikoalici-A-reci-o-Zemanovi-Dzamile-zabalit-veci-a-poslat-ji-zpet-680519

Jarda Foldyna to říká velmi přesně, vymlete havloidni ovce, zblble z mainstreamu a homodeje Moravce jsou beznadějně zasekle, nemá cenu diskutovat, jen jzo má moc je formátovat...


Jarda Foldyna to říká velmi přesně, vymlete havloidni ovce, zblble z mainstreamu a homodeje Moravce jsou beznadějně zasekle, nemá cenu diskutovat, jen jzo má moc je formátovat...

Zdánlivě to s volbami nesouvisí, nicméně je třeba vědět, kdo ten Hošek je, že je to jeden z nejaktivnějších podpindosů...
https://www.idnes.cz/zpravy/mediahub/seznam-zpravy-jiri-hosek-sexualni-obtezovani.A211018_121756_mediahub_vlc


Na portálu Seznam Zprávy skončil zástupce šéfredaktora a vedoucí zahraniční rubriky Jiří Hošek. Jak uvedla mluvčí Seznamu Aneta Kapuciánová, důvodem bylo hrubé porušení pracovní kázně. Podle zdrojů redakce iDNES.cz se Hošek opakovaně dopouštěl sexuálního obtěžování.


že by začala protiakce, korekce po volbách? A bude těchto "případů" přibývat...


Zdánlivě to s volbami nesouvisí, nicméně je třeba vědět, kdo ten Hošek je, že je to jeden z nejaktivnějších podpindosů... https://www.idnes.cz/zpravy/mediahub/seznam-zpravy-jiri-hosek-sexualni-obtezovani.A211018_121756_mediahub_vlc Na portálu Seznam Zprávy skončil zástupce šéfredaktora a vedoucí zahraniční rubriky Jiří Hošek. Jak uvedla mluvčí Seznamu Aneta Kapuciánová, důvodem bylo hrubé porušení pracovní kázně. Podle zdrojů redakce iDNES.cz se Hošek opakovaně dopouštěl sexuálního obtěžování. že by začala protiakce, korekce po volbách? A bude těchto "případů" přibývat...
Upravené 18. 10. 2021 o 15:11

skončil zástupce šéfredaktora a vedoucí zahraniční rubriky Jiří Hošek


Tenhle sympaťák si nechává říkat Angličan a fandí Tottenhamu Hotspur.



[quote="pid:38325, uid:149"]skončil zástupce šéfredaktora a vedoucí zahraniční rubriky Jiří Hošek[/quote] Tenhle sympaťák si nechává říkat Angličan a fandí Tottenhamu Hotspur. https://d39-a.sdn.cz/d_39/c_img_QP_a/y5GBS.png

Teď je ve zprávách že ředitel Vojenské nemocnice napsal dopis že president není schopen pracovat . Co si o tom myslet že už dnes se Senát chce odvolat presidenta...nevím co si mám myslet. Co vy na to...


Teď je ve zprávách že ředitel Vojenské nemocnice napsal dopis že president není schopen pracovat . Co si o tom myslet že už dnes se Senát chce odvolat presidenta...nevím co si mám myslet. Co vy na to...

si o tom myslet že už dnes se
Co si o tom myslet, že je třeba dokonat převrat v ČR, že není čas a je třeba si pohnout, pindosijsou všude i v nemocnicích, čekám zda příjde opičí pracka. Protože ta se nabízí, jen nevím s čím může hradní pán hrát? Nebo dal Babišovi instrukce, no bude horko, ale asi by to chtělo komentář od Boleta, ten má skvělé analýzy, nebo Počtář smile


[quote="pid:38373, uid:88"]si o tom myslet že už dnes se[/quote] Co si o tom myslet, že je třeba dokonat převrat v ČR, že není čas a je třeba si pohnout, pindosijsou všude i v nemocnicích, čekám zda příjde opičí pracka. Protože ta se nabízí, jen nevím s čím může hradní pán hrát? Nebo dal Babišovi instrukce, no bude horko, ale asi by to chtělo komentář od Boleta, ten má skvělé analýzy, nebo Počtář :)

president není schopen pracovat

Pokud je v pracovni neschopnosti, tak samozrejme neni schopen pracovat.
To je dobra magorina od tech hyen. Treba reditel podniku by byl 14 dni v pracovni neschopnosti, tak by ho hned sesadili? Pokulhava jim logika, pokulhava jim moralka a trpelivost.
Jsou utocni jak vosy a nedockavi jak hladovi psy.
To, ze volby dopadnou tak, jak dopadly, asi na hrade predpokladali a maji neco v zaloze. Vubec to nevidim na to, ze by bylo dobojovano. Ted se hraje o cas.


[quote="pid:38373, uid:88"]president není schopen pracovat[/quote] Pokud je v pracovni neschopnosti, tak samozrejme neni schopen pracovat. To je dobra magorina od tech hyen. Treba reditel podniku by byl 14 dni v pracovni neschopnosti, tak by ho hned sesadili? Pokulhava jim logika, pokulhava jim moralka a trpelivost. Jsou utocni jak vosy a nedockavi jak hladovi psy. To, ze volby dopadnou tak, jak dopadly, asi na hrade predpokladali a maji neco v zaloze. Vubec to nevidim na to, ze by bylo dobojovano. Ted se hraje o cas.

Prý se o pravomoce dělí předseda vlády a sněmovny, ti budou pár dní dumat co s tím, pak se ukáže Zeman, tak mu pravomoce zase vrátí, a Zeman zase zmizí v nemocnici.


Prý se o pravomoce dělí předseda vlády a sněmovny, ti budou pár dní dumat co s tím, pak se ukáže Zeman, tak mu pravomoce zase vrátí, a Zeman zase zmizí v nemocnici.

Zdánlivě to s volbami nesouvisí, nicméně je třeba vědět, kdo ten Hošek je, že je to jeden z nejaktivnějších podpindosů...

Počítám, že ta zdánlivost je opravdu zdánlivá.
Čistky započaly, nástroj “míítúú” zasahuje.
Obdivovatel malobritánie.
Ideální jako první terč.
(Ferriho zatím nepočítám ;-)


[quote="pid:38325, uid:149"]Zdánlivě to s volbami nesouvisí, nicméně je třeba vědět, kdo ten Hošek je, že je to jeden z nejaktivnějších podpindosů...[/quote] Počítám, že ta zdánlivost je opravdu zdánlivá. Čistky započaly, nástroj “míítúú” zasahuje. Obdivovatel malobritánie. Ideální jako první terč. (Ferriho zatím nepočítám ;-)

Babiš: Zpráva o Zemanově zdravotním stavu mě překvapila -Zajímavá reakce Babiše, člověka který s prezidentem mluvil, čili ho od těch nýmandů skutečně viděl ...


https://www.novinky.cz/domaci/clanek/babis-zprava-o-zemanove-zdravotnim-stavu-me-prekvapila-40375314


Jen mě tak napadá, zda se zde nehraje nějaká vyšší hra s velmi vysokými sázkami ... I když Occamova břitva říká, že to nejjednodušší vysvětlení je to nejpravděpodobnější ...


Babiš: Zpráva o Zemanově zdravotním stavu mě překvapila -Zajímavá reakce Babiše, člověka který s prezidentem mluvil, čili ho od těch nýmandů skutečně viděl ... https://www.novinky.cz/domaci/clanek/babis-zprava-o-zemanove-zdravotnim-stavu-me-prekvapila-40375314 Jen mě tak napadá, zda se zde nehraje nějaká vyšší hra s velmi vysokými sázkami ... I když Occamova břitva říká, že to nejjednodušší vysvětlení je to nejpravděpodobnější ...

to nejjednodušší vysvětlení je to nejpravděpodobnější ...


Co že mi to jen připomíná...?


https://rumble.com/vjssyb-trump-well-take-back-house-senate-and-glorious-wh-again.html


Když už prý patříme na Západ, tak si musíme i projít tím, čím Američané. :-)


Někteří budou ještě prosit Babiše, aby se vrátil.


Budeme mít i náš Kapitol?


[quote="pid:38414, uid:317"]to nejjednodušší vysvětlení je to nejpravděpodobnější ...[/quote] Co že mi to jen připomíná...? https://rumble.com/vjssyb-trump-well-take-back-house-senate-and-glorious-wh-again.html Když už prý patříme na Západ, tak si musíme i projít tím, čím Američané. :-) Někteří budou ještě prosit Babiše, aby se vrátil. Budeme mít i náš Kapitol?

Zaujaly mě dvě data:
20.1.2021 očkování prezidenta Zemana
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-pandemie-ockovani-prezident-milos-zeman_2101201625_zuj


19.1.2021 rezignace Kalouska
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/kalousek-konci-jako-poslanec-rezignace-na-mandat.A210119_140410_domaci_kop


Kalousek samozřejmě bude kandidovat. Chápu to správně, že dostal echo, že hrozí brzké úmrtí?


Zaujaly mě dvě data: 20.1.2021 očkování prezidenta Zemana https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-pandemie-ockovani-prezident-milos-zeman_2101201625_zuj 19.1.2021 rezignace Kalouska https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/kalousek-konci-jako-poslanec-rezignace-na-mandat.A210119_140410_domaci_kop Kalousek samozřejmě bude kandidovat. Chápu to správně, že dostal echo, že hrozí brzké úmrtí?

Kalousek samozřejmě bude kandidovat.

Tak jako Šláfenberk zajistil vítězství Zemana v první volbě, tak ožrala vrah-cez-padáky zajistí vítězství Andreje v první prezidentské volbě.
S tím počítám.


[quote="pid:38430, uid:314"]Kalousek samozřejmě bude kandidovat.[/quote] Tak jako Šláfenberk zajistil vítězství Zemana v první volbě, tak ožrala vrah-cez-padáky zajistí vítězství Andreje v první prezidentské volbě. S tím počítám.

Překvapivě vyvážený komentář na mejnstrýmových novinkách...


"KOMENTÁŘ: Jedna špatná a druhá ještě horší zpráva pro budoucí českou vládu - Matěj Široký
18.10.2021
"Podle nadšených reakcí českých i zahraničních novinářů, fanoušků na sociálních síti i politiků vítězných koalic by se zdálo, že v Česku jsou poraženy síly zla v podobě populistického temného bloku. Tento jednoduchý, až pohádkový pohled na výsledek voleb a současnou společnost je velmi lákavý. Ale každá pohádka má konec. A za ním se odkrývá složitější realita."
https://www.novinky.cz/komentare/clanek/komentar-jedna-spatna-a-druha-jeste-horsi-zprava-pro-budouci-ceskou-vladu-matej-siroky-40375255


Překvapivě vyvážený komentář na mejnstrýmových novinkách... "KOMENTÁŘ: Jedna špatná a druhá ještě horší zpráva pro budoucí českou vládu - Matěj Široký 18.10.2021 "Podle nadšených reakcí českých i zahraničních novinářů, fanoušků na sociálních síti i politiků vítězných koalic by se zdálo, že v Česku jsou poraženy síly zla v podobě populistického temného bloku. Tento jednoduchý, až pohádkový pohled na výsledek voleb a současnou společnost je velmi lákavý. Ale každá pohádka má konec. A za ním se odkrývá složitější realita." https://www.novinky.cz/komentare/clanek/komentar-jedna-spatna-a-druha-jeste-horsi-zprava-pro-budouci-ceskou-vladu-matej-siroky-40375255
Upravené 21. 10. 2021 o 02:05

prominte vsichni za spam. vyskocil mi na FB komentar vaclava klause ml. a reakce nejakeho petra vaclavka. to individum jsem uz nekde driv videla, tedy nejake jeho ubohe komenty. poradne nevim, kdo to je, staci se podivat na jeho zed a clovek si presne tento "druh" zaradi. proc je v techto lidech tolik nenavisti? (recnicka otazka)
https://www.facebook.com/petr.vaclavek


prominte vsichni za spam. vyskocil mi na FB komentar vaclava klause ml. a reakce nejakeho petra vaclavka. to individum jsem uz nekde driv videla, tedy nejake jeho ubohe komenty. poradne nevim, kdo to je, staci se podivat na jeho zed a clovek si presne tento "druh" zaradi. proc je v techto lidech tolik nenavisti? (recnicka otazka) https://www.facebook.com/petr.vaclavek

Paměť davu je 14 dnů. Takže pojďme si připomenout jeden starší řetízek událostí, tak říkajíc "z vrtulníku" :-)
i. VKml (syn VKst, který má "Institut Václava Klause" placený PPF jistého Petra) založí hnutí Trikolora
ii. VKst se snažil dotlačit SPD a Trikoloru do koalice (Best píše: "Měl projev těsně před smrtí Kellnera, kde vyzýval tyto strany, aby se spojily." )
iii. Petr nepřežije nepovedenou vrtulníkovou lyžovačku na Aljašce
iv. VKml skládá funkci předsedy-otce zakladatele, protože mu "chybí energie"
v. předsedkyní se stává Zuzka, která sice dělá co může, ale VKml to přece jen není
vi. jako poslední zoufalý krok Zuzka jde do koalice se Svobodnými a Soukromníky, dokonce se v předvolebních debatách "vymezuje" proti SPD

Tento scénář lze poněkud upřesnit na základě článku mediálně neznámého člena Trikolóry v PL:


"Naše civilizace nezanikne kvůli klimatické změně, ale kvůli šílencům ve vládě. Mladý pravičák očekává od Fialy smrtící koktejl"
19.10.2021
"Podřízenost Bruselu, slepé plnění pokynů, ještě více rozdělená společnost a sebedestruktivní New Green Deal. Tak shrnuje volební výsledek i svá očekávání od nové vlády Martin Chmela."
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nase-civilizace-nezanikne-kvuli-klimaticke-zmene-ale-kvuli-silencum-ve-vlade-Mlady-pravicak-ocekava-od-Fialy-smrtici-koktejl-680736


"Výsledek hnutí ve volbách je podle něj přímo spjatý se šokujícím odchodem tehdejšího předsedy hnutí Václava Klause mladšího. „Jak známo, jeho nečekaný odchod nastal 23. března z minuty na minutu prostřednictvím jediného příspěvku na facebooku. V době, kdy preference hnutí přesahovaly pět procent. V době, kdy navíc formálně vznikala koalice se Soukromníky a Svobodnými. Zvláštní načasování, že ano? Je to jako by vojevůdce šikoval vojsko a v okamžiku, kdy vojsko konečně začne být bojeschopné, tak vojevůdce prakticky bez vysvětlení vojsko opustí,“ shrnul svůj pohled Martin Chmela."


Skutečně: odchod VKml 23.03.2021
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/mistopredsedove-hnuti-trikolora-klaus-mladsi-konci-tiskova-konference.A210323_171926_domaci_lre
Odchod Petra 27.03.2021
https://cs.wikipedia.org/wiki/Nehoda_vrtuln%C3%ADku_Eurocopter_AS_350_u_ledovce_Knik


"Hnutí prý rovněž doplatilo na strategii, kdy stálo a padalo s charismatickým lídrem. „Bez něj zákonitě musel nastat chaos. Poklausovské vedení nejenže nedokázalo chaosu čelit, ale dokonce chaos umocňovalo řetězcem strategických chyb. První strategickou chybou byla téměř nulová komunikace s členskou základnou. Hnutí mělo aktivní členskou základnu, ale členové nevěděli, co se s hnutím po odchodu Václava Klause mladšího bude dít a jak mají vlastně hnutí pomoci,“ tvrdí Chmela s tím, že tato hrubá chyba byla jedním z hlavních důvodů, proč hnutí do voleb opustilo zhruba dvě třetiny členů. ... Jako poslední strategickou chybu označil rošádu krajských lídrů pár týdnů před volbami. ... Shrnuto a podrženo, výsledek hnutí je dán odchodem Václava Klause mladšího a následným festivalem amatérismu,“ řekl bývalý člen hnutí..."


[quote="pid:37448, uid:240"]Paměť davu je 14 dnů. Takže pojďme si připomenout jeden starší řetízek událostí, tak říkajíc "z vrtulníku" :-) i. VKml (syn VKst, který má "Institut Václava Klause" placený PPF jistého Petra) založí hnutí Trikolora ii. VKst se snažil dotlačit SPD a Trikoloru do koalice (Best píše: "Měl projev těsně před smrtí Kellnera, kde vyzýval tyto strany, aby se spojily." ) iii. Petr nepřežije nepovedenou vrtulníkovou lyžovačku na Aljašce iv. VKml skládá funkci předsedy-otce zakladatele, protože mu "chybí energie" v. předsedkyní se stává Zuzka, která sice dělá co může, ale VKml to přece jen není vi. jako poslední zoufalý krok Zuzka jde do koalice se Svobodnými a Soukromníky, dokonce se v předvolebních debatách "vymezuje" proti SPD[/quote] Tento scénář lze poněkud upřesnit na základě článku mediálně neznámého člena Trikolóry v PL: "Naše civilizace nezanikne kvůli klimatické změně, ale kvůli šílencům ve vládě. Mladý pravičák očekává od Fialy smrtící koktejl" 19.10.2021 "Podřízenost Bruselu, slepé plnění pokynů, ještě více rozdělená společnost a sebedestruktivní New Green Deal. Tak shrnuje volební výsledek i svá očekávání od nové vlády Martin Chmela." https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nase-civilizace-nezanikne-kvuli-klimaticke-zmene-ale-kvuli-silencum-ve-vlade-Mlady-pravicak-ocekava-od-Fialy-smrtici-koktejl-680736 "Výsledek hnutí ve volbách je podle něj přímo spjatý se šokujícím odchodem tehdejšího předsedy hnutí Václava Klause mladšího. „Jak známo, jeho nečekaný odchod nastal 23. března z minuty na minutu prostřednictvím jediného příspěvku na facebooku. V době, kdy preference hnutí přesahovaly pět procent. V době, kdy navíc formálně vznikala koalice se Soukromníky a Svobodnými. Zvláštní načasování, že ano? Je to jako by vojevůdce šikoval vojsko a v okamžiku, kdy vojsko konečně začne být bojeschopné, tak vojevůdce prakticky bez vysvětlení vojsko opustí,“ shrnul svůj pohled Martin Chmela." Skutečně: odchod VKml 23.03.2021 https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/mistopredsedove-hnuti-trikolora-klaus-mladsi-konci-tiskova-konference.A210323_171926_domaci_lre Odchod Petra 27.03.2021 https://cs.wikipedia.org/wiki/Nehoda_vrtuln%C3%ADku_Eurocopter_AS_350_u_ledovce_Knik "Hnutí prý rovněž doplatilo na strategii, kdy stálo a padalo s charismatickým lídrem. „Bez něj zákonitě musel nastat chaos. Poklausovské vedení nejenže nedokázalo chaosu čelit, ale dokonce chaos umocňovalo řetězcem strategických chyb. První strategickou chybou byla téměř nulová komunikace s členskou základnou. Hnutí mělo aktivní členskou základnu, ale členové nevěděli, co se s hnutím po odchodu Václava Klause mladšího bude dít a jak mají vlastně hnutí pomoci,“ tvrdí Chmela s tím, že tato hrubá chyba byla jedním z hlavních důvodů, proč **hnutí do voleb opustilo zhruba dvě třetiny členů**. ... Jako poslední strategickou chybu označil rošádu krajských lídrů pár týdnů před volbami. ... Shrnuto a podrženo, výsledek hnutí je dán odchodem Václava Klause mladšího a následným festivalem amatérismu,“ řekl bývalý člen hnutí..."

Že by se nám kluci a holky začali hádat?


Jen, aby všichni ještě nezaplakali. Pořád je to rozdělování trafik "bez hostinského"...


[quote="pid:38778, uid:573"]Že by se nám kluci a holky začali hádat?[/quote] Jen, aby všichni ještě nezaplakali. Pořád je to rozdělování trafik "bez hostinského"...
Upravené 21. 10. 2021 o 11:30

Bojím se že nezaplacou, rozhodně ne v kratším časovém horizontu... Kolarove s Němcovou a Herrmannem už nám chystají novou linii zahran politiky, ať to stojí co chce...


Bojím se že nezaplacou, rozhodně ne v kratším časovém horizontu... Kolarove s Němcovou a Herrmannem už nám chystají novou linii zahran politiky, ať to stojí co chce...

Že by se nám kluci a holky začali hádat?


Už bolo na čase, dajme tomu týždeň-dva a celý cirkus sa rozpadne...


[quote="pid:38778, uid:573"]Že by se nám kluci a holky začali hádat?[/quote] Už bolo na čase, dajme tomu týždeň-dva a celý cirkus sa rozpadne...

Moderátor

Kolarove s Němcovou a Herrmannem už nám chystají novou linii zahran politiky, ať to stojí co chce...


To si už Mirka Němcová aspol. mysleli už před časem a "skutek utek". Jen si vzpomeňte, kdo a jak jim do toho "hodil vidle"...


[quote="pid:38790, uid:168"]Kolarove s Němcovou a Herrmannem už nám chystají novou linii zahran politiky, ať to stojí co chce...[/quote] To si už Mirka Němcová aspol. mysleli už před časem a "skutek utek". Jen si vzpomeňte, kdo a jak jim do toho "hodil vidle"...

Ustavily si strany poslanecké kluby v rozporu se zákonem? Právníci se neshodnou
Ergo poslanci ODS, TOP 09, KDU-ČSL, Pirátů a STAN nemají nárok na
poslanecký klub, a to ani společně (koalice není politická strana), ani
každý zvlášť (žádná z jmenovaných politických stran nekandidovala
samostatně),“ Tvrdí to právník Pavel Hasenkopf s odkazem na jednací řád Sněmovny.
https://www.novinky.cz/volby/clanek/ustavily-si-strany-poslanecke-kluby-v-rozporu-se-zakonem-pravnici-se-neshodnou-40375280


**Ustavily si strany poslanecké kluby v rozporu se zákonem? Právníci se neshodnou** Ergo poslanci ODS, TOP 09, KDU-ČSL, Pirátů a STAN nemají nárok na poslanecký klub, a to ani společně (koalice není politická strana), ani každý zvlášť (žádná z jmenovaných politických stran nekandidovala samostatně),“ Tvrdí to právník Pavel Hasenkopf s odkazem na jednací řád Sněmovny. https://www.novinky.cz/volby/clanek/ustavily-si-strany-poslanecke-kluby-v-rozporu-se-zakonem-pravnici-se-neshodnou-40375280

https://www.hlavnespravy.sk/koalicia-pirstan-napadla-vysledky-ceskych-volieb-ziada-o-jeden-mandat-viac/2726850


Česká štátna volebná komisia nesprávne spočítala výsledky volieb do Poslaneckej snemovne, tvrdí koalícia PirSTAN, ktorá výsledný počet mandátov napadla na súde a požaduje o jedno kreslo viac. V piatok večer o tom informoval spravodajský portál Seznam Zprávy.


“Podali sme návrh na vyslovenie neplatnosti voľby kandidátov. Sme presvedčení, že volebná komisia si vyložila pravidlá volebného zákona tak, že namiesto korekcie výsledkov rozdelenia mandátov v 1. skrutíniu sa v 2. skrutíniu rozdiely naopak prehĺbili. Náš výpočet (je) ÁNO 71, PirSTAN 38,” napísal na Twitteri podpredseda hnutia Starostovia a nezávislí (STAN) Věslav Michalik.


Oficiálne výsledky volieb pridelili hnutiu ANO 72 kresiel a koalícii PirSTAN 37. Koalícia Pirátov a hnutia STAN teraz žiada, aby miesto poslanca Ondreja Babky (ANO) zasadol do dolnej komory parlamentu Miloň Slabý (STAN) z kraja Vysočina.


“Za prepočet mandátov je zodpovedná Štátna volebná komisia. A tá podľa nášho názoru nekonala v súlade s novým volebným zákonom,” priblížil Michalik.


Koalícia PirSTAN tvrdí, že volebná komisia pochybila pri prepočte mandátov v takzvanom druhom skrutíniu. Namiesto jednotlivých krajov mala komisia v druhom skrutíniu zohľadniť celorepublikové výsledky, tvrdí PirSTAN.


Podľa výpočtov PirSTAN by poslanca Ondřeja Babku (ANO) mal nahradiť Miloň Slabý (STAN). Poradie by sa navyše zmenilo u kandidátov SPD – Karlu Maříkovú (SPD) a Jaroslava Dvořáka (SPD) by v Snemovni nahradili Petra Svedíková Vávrová (SPD) a Pavel Jelínek (SPD). Súčasne by sa zmenilo poradie náhradníkov.


Voľby do Poslaneckej snemovne výrazne ovplyvnilo rozhodnutie Ústavného súdu, ktorý v zime zmenil systém výpočtu mandátov, pripomínajú Seznam Zprávy.


Hoci nový systém mal do prepočtu mandátov priniesť väčšiu pomernosť, v týchto voľbách je menej proporčný, než keby sa počítalo po starom, analyzujú Seznam Zprávy. Hnutie ANO napríklad získalo o jeden mandát viac (72) ako koalícia SPOLU (71), hoci získalo menej hlasov.


O sťažnosti musí rozhodnúť Najvyšší správny súd. Obe koaličné strany na súde zastupuje europoslanec a podpredseda hnutia STAN Stanislav Polčák.


https://www.hlavnespravy.sk/koalicia-pirstan-napadla-vysledky-ceskych-volieb-ziada-o-jeden-mandat-viac/2726850 Česká štátna volebná komisia nesprávne spočítala výsledky volieb do Poslaneckej snemovne, tvrdí koalícia PirSTAN, ktorá výsledný počet mandátov napadla na súde a požaduje o jedno kreslo viac. V piatok večer o tom informoval spravodajský portál Seznam Zprávy. “Podali sme návrh na vyslovenie neplatnosti voľby kandidátov. Sme presvedčení, že volebná komisia si vyložila pravidlá volebného zákona tak, že namiesto korekcie výsledkov rozdelenia mandátov v 1. skrutíniu sa v 2. skrutíniu rozdiely naopak prehĺbili. Náš výpočet (je) ÁNO 71, PirSTAN 38,” napísal na Twitteri podpredseda hnutia Starostovia a nezávislí (STAN) Věslav Michalik. Oficiálne výsledky volieb pridelili hnutiu ANO 72 kresiel a koalícii PirSTAN 37. Koalícia Pirátov a hnutia STAN teraz žiada, aby miesto poslanca Ondreja Babky (ANO) zasadol do dolnej komory parlamentu Miloň Slabý (STAN) z kraja Vysočina. “Za prepočet mandátov je zodpovedná Štátna volebná komisia. A tá podľa nášho názoru nekonala v súlade s novým volebným zákonom,” priblížil Michalik. Koalícia PirSTAN tvrdí, že volebná komisia pochybila pri prepočte mandátov v takzvanom druhom skrutíniu. Namiesto jednotlivých krajov mala komisia v druhom skrutíniu zohľadniť celorepublikové výsledky, tvrdí PirSTAN. Podľa výpočtov PirSTAN by poslanca Ondřeja Babku (ANO) mal nahradiť Miloň Slabý (STAN). Poradie by sa navyše zmenilo u kandidátov SPD – Karlu Maříkovú (SPD) a Jaroslava Dvořáka (SPD) by v Snemovni nahradili Petra Svedíková Vávrová (SPD) a Pavel Jelínek (SPD). Súčasne by sa zmenilo poradie náhradníkov. Voľby do Poslaneckej snemovne výrazne ovplyvnilo rozhodnutie Ústavného súdu, ktorý v zime zmenil systém výpočtu mandátov, pripomínajú Seznam Zprávy. Hoci nový systém mal do prepočtu mandátov priniesť väčšiu pomernosť, v týchto voľbách je menej proporčný, než keby sa počítalo po starom, analyzujú Seznam Zprávy. Hnutie ANO napríklad získalo o jeden mandát viac (72) ako koalícia SPOLU (71), hoci získalo menej hlasov. O sťažnosti musí rozhodnúť Najvyšší správny súd. Obe koaličné strany na súde zastupuje europoslanec a podpredseda hnutia STAN Stanislav Polčák.

Moderator

Kobza rekapituluje předvolební “sólokapry” polistopadové éry.
Dobré připomenutí.


“Jiří Kobza: Kdo jinému jámu kopá”
22.10.2021
“Jak tak upadá politická (a mediální) kultura v Česku, tím víc se vytrácejí poslední zbytky zdravého rozumu a obyčejné slušnosti, které se za starých časů říkalo kinderstube.”
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Kobza-Kdo-jinemu-jamu-kopa-681164


Nadpis článku i perex jsou poněkud mlhavé, ale v textu už jde k věci.
Staré šablony co fungují, se stále používají.


Kobza rekapituluje předvolební “sólokapry” polistopadové éry. Dobré připomenutí. “Jiří Kobza: Kdo jinému jámu kopá” 22.10.2021 “Jak tak upadá politická (a mediální) kultura v Česku, tím víc se vytrácejí poslední zbytky zdravého rozumu a obyčejné slušnosti, které se za starých časů říkalo kinderstube.” https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Kobza-Kdo-jinemu-jamu-kopa-681164 Nadpis článku i perex jsou poněkud mlhavé, ale v textu už jde k věci. Staré šablony co fungují, se stále používají.

Takhle to dál nepůjde.
Jaroslav Tichý
25.10.2021
https://www.pokec24.cz/nezarazene/takhle-to-dal-nepujde/

"Když se však rozhlížím po naší politické scéně, nemohu se zbavit myšlenky, že bez zcela nového subjektu v „novém střihu“ a tedy i s novým programem a přístupem to nepůjde. Další subjekty pak budou mít možnost v případě zájmu se k němu připojit."


**Takhle to dál nepůjde.** Jaroslav Tichý 25.10.2021 https://www.pokec24.cz/nezarazene/takhle-to-dal-nepujde/ ** "Když se však rozhlížím po naší politické scéně, nemohu se zbavit myšlenky, že bez zcela nového subjektu v „novém střihu“ a tedy i s novým programem a přístupem to nepůjde. Další subjekty pak budou mít možnost v případě zájmu se k němu připojit."**

Senát schválil korespondenční volbu do parlamentu i volbu prezidenta.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Senat-schvalil-korespondencni-volbu-Hilser-ma-radost-Kazdy-stat-ma-povinnost-podporovat-ucast-obcanu-681566


Senát schválil korespondenční volbu do parlamentu i volbu prezidenta. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Senat-schvalil-korespondencni-volbu-Hilser-ma-radost-Kazdy-stat-ma-povinnost-podporovat-ucast-obcanu-681566

pro čechy v zahraničí
z toho moc pršet nebude


pro čechy v zahraničí z toho moc pršet nebude

pro čechy v zahraničí
z toho moc pršet nebude

Občas jim stačí, když kape.
TrOP 0.9 tak v předminulých volbách protlačili do sněmovny, sice s odřenými ušima, ale podařilo se. A podívej se teď, po volbách 2021, jak jsou díky tomu úspěšní. Korýtka, funkcičky...


[quote="pid:39804, uid:402"]pro čechy v zahraničí z toho moc pršet nebude[/quote] Občas jim stačí, když kape. TrOP 0.9 tak v předminulých volbách protlačili do sněmovny, sice s odřenými ušima, ale podařilo se. A podívej se teď, po volbách 2021, jak jsou díky tomu úspěšní. Korýtka, funkcičky...

jajajaja ....z toho moc pršet nebude..."



Tak ono jich nebude málo. Týká se to cca 600 tisíc lidí ( někde jsem četla článek). To už může rozhodnout dost.


> jajajaja ....z toho moc pršet nebude..." Tak ono jich nebude málo. Týká se to cca 600 tisíc lidí ( někde jsem četla článek). To už může rozhodnout dost.

Piráti zřejmě hlasují ( uvnitř strany) o tom, zda budou vládnout nebo zda půjdou do opozice



Je pravdou, že nyní probíhá napříč vaší stranou referendum o vstupu do vlády?
A když ano, kdy budou vaši koaliční partneři znát jeho výsledky? U Pirátů o všech zásadních tématech rozhodují všichni členové v rámci hlasování. V tuto chvíli teprve probíhají jednání o výsledné podobě koaliční smlouvy a také vůbec o možném podílu na vládě. Poté má předseda strany povinnost předložit koaliční smlouvu k prostudování všem členům strany a pak bude následovat hlasování. Toto hlasování trvá 48 hodin a uskuteční se elektronicky přes internet.



a dále ( jsem překvapena, čekala bych, že koaliční smlouvu spolu mají uzavřenu z předvolebního období nebo je tím myšlena koaliční smlouva se Spolu?)



Pokud byste do vlády skutečně nevstoupili, nutili byste i hnutí Starostů, aby s vámi vstoupilo do opozice, jak je to prý stanoveno ve vaší koaliční smlouvě? A bylo by to vůbec průchodné, když Starostové získali 33 mandátů?
V případě, že členská základna koaliční dohodu neschválí, bude nejprve muset republikové předsednictvo zjistit důvody neschválení. A pokusit se tyto výhrady napravit. Neexistuje síla, která by poslance zvolené za STAN k čemukoliv přinutila, pokud se rozhodnou nepostupovat podle koaliční smlouvy. A není v našich možnostech je k tomu nijak dotlačit.



https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Uz-je-to-tu-Pirat-se-pta-Proc-bychom-sli-do-vlady-ktera-neudela-co-chceme-681794


Piráti zřejmě hlasují ( uvnitř strany) o tom, zda budou vládnout nebo zda půjdou do opozice >**Je pravdou, že nyní probíhá napříč vaší stranou referendum o vstupu do vlády?** **A když ano, kdy budou vaši koaliční partneři znát jeho výsledky?** U Pirátů o všech zásadních tématech rozhodují všichni členové v rámci hlasování. V tuto chvíli teprve probíhají jednání o výsledné podobě koaliční smlouvy a také vůbec o možném podílu na vládě. Poté má předseda strany povinnost předložit koaliční smlouvu k prostudování všem členům strany a pak bude následovat hlasování. Toto hlasování trvá 48 hodin a uskuteční se elektronicky přes internet. a dále ( jsem překvapena, čekala bych, že koaliční smlouvu spolu mají uzavřenu z předvolebního období nebo je tím myšlena koaliční smlouva se Spolu?) > **Pokud byste do vlády skutečně nevstoupili, nutili byste i hnutí Starostů, aby s vámi vstoupilo do opozice, jak je to prý stanoveno ve vaší koaliční smlouvě? A bylo by to vůbec průchodné, když Starostové získali 33 mandátů?** V případě, že členská základna koaliční dohodu neschválí, bude nejprve muset republikové předsednictvo zjistit důvody neschválení. A pokusit se tyto výhrady napravit. Neexistuje síla, která by poslance zvolené za STAN k čemukoliv přinutila, pokud se rozhodnou nepostupovat podle koaliční smlouvy. A není v našich možnostech je k tomu nijak dotlačit. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Uz-je-to-tu-Pirat-se-pta-Proc-bychom-sli-do-vlady-ktera-neudela-co-chceme-681794
Upravené 30. 10. 2021 o 09:12

Velký problém pro „vládní“ koalice. Žádné kluby. Zákon hovoří jasně, ukazuje právník. Poděkujte Bursíkovým Zeleným
29.10.2021 14:52


"Někdejší hradní právník Pavel Hasenkopf přes internetovou televizi XTV tvrdě udeřil na nově se rodící vládu. Znovu poukazoval na to, že podle Jednacího řádu Sněmovny může poslanecký klub ustavit pouze samostatně kandidující politická strana. To vylučuje obě dosud opoziční koalice, tedy ODS, lidovce a TOP 09 na straně jedné a Piráty se Starosty na straně druhé. A bez poslaneckých klubů se těžkou ustaví nová Sněmovna. A bez té může vláda Petra Fialy zapomenout na to, že by vládla."


"„Poslanecký klub je nutný na ustavující schůzi, protože pouze poslanecké kluby mají právo navrhovat funkcionáře Sněmovny, včetně třeba předsedy Sněmovny. Fakticky to znamená, že těchto pět stran v podstatě nemá právo cokoli navrhnout na ustavující schůzi Sněmovny. "
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Velky-problem-pro-vladni-koalice-Zadne-kluby-Zakon-hovori-jasne-ukazuje-pravnik-Podekujte-Bursikovym-Zelenym-681829¨


Celý rozhovor:
https://xtv.cz/x-talk/dzamila-stehlikova-je-za-hranou-etiky-mela-by-skoncit-strany-ze-spolu-a-pirstan-postupuji-protizakonne-volba-organu-snemovny-bude-neplatna-rika-pavel-hasenkopf


Zřejmě ještě bude okolo letošních voleb do PS "veselo".


**Velký problém pro „vládní“ koalice.** Žádné kluby. Zákon hovoří jasně, ukazuje právník. Poděkujte Bursíkovým Zeleným 29.10.2021 14:52 "Někdejší hradní právník Pavel Hasenkopf přes internetovou televizi XTV tvrdě udeřil na nově se rodící vládu. Znovu poukazoval na to, že podle Jednacího řádu Sněmovny může poslanecký klub ustavit pouze samostatně kandidující politická strana. To vylučuje obě dosud opoziční koalice, tedy ODS, lidovce a TOP 09 na straně jedné a Piráty se Starosty na straně druhé. A bez poslaneckých klubů se těžkou ustaví nová Sněmovna. A bez té může vláda Petra Fialy zapomenout na to, že by vládla." "„Poslanecký klub je nutný na ustavující schůzi, protože pouze poslanecké kluby mají právo navrhovat funkcionáře Sněmovny, včetně třeba předsedy Sněmovny. Fakticky to znamená, že těchto pět stran v podstatě nemá právo cokoli navrhnout na ustavující schůzi Sněmovny. " https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Velky-problem-pro-vladni-koalice-Zadne-kluby-Zakon-hovori-jasne-ukazuje-pravnik-Podekujte-Bursikovym-Zelenym-681829¨ Celý rozhovor: https://xtv.cz/x-talk/dzamila-stehlikova-je-za-hranou-etiky-mela-by-skoncit-strany-ze-spolu-a-pirstan-postupuji-protizakonne-volba-organu-snemovny-bude-neplatna-rika-pavel-hasenkopf **Zřejmě ještě bude okolo letošních voleb do PS "veselo".**
Upravené 30. 10. 2021 o 10:31

Politické strany a naše poslední volby


Volební program, pokud by snad někdo chtěl číst – ten vždy stačí pomocí nezávazných frází opsat od konkurence – „stejně to nikdo nečte a nevěří tomu“.
Jenže lidé zapomněli, že volební zákon je vždy dopředu upraven a schválen tak, aby ti syčáci měli šanci a byli zvoleni, ať již je lid chce či nechce.
Prostě člověk nevolí tváře z plakátů (jak se domnívá), nýbrž kandidátku za tím skrytou – tj. předem sestavený seznam minulých existencí.
A pro jistotu byl při sčítání opět k disposici a zapnut průběžně regulující program, aby to jednak nebylo tak nápadné
a hlavně aby opět v závěru sčítání nemuselo prasknout vodovodní potrubí (potřetí by to bylo již velmi nápadné).


Takže koho lidé nechtěli – toho opět zvolili.


-Svou činností tak budou působit k probuzení lidí ze spánku.
Každý špás něco stojí a spát ve škole se nevyplácí. Ani ve škole, a ve škole života teprv ne.
A když to nepomůže lidem říct, musí si v tom sami vymáchat svůj čumák – jak ten pejsek.
Komu se nerozbřeskne, ten pro své probuzení musí strpět i nějakou tu ránu po hlavě.

https://kob-forum.eu/2021/10/30/politicke-strany-a-nase-posledni-volby/


Politické strany a naše poslední volby -------------------------------------- Volební program, pokud by snad někdo chtěl číst – ten vždy stačí pomocí nezávazných frází opsat od konkurence –** „stejně to nikdo nečte a nevěří tomu“.** Jenže lidé zapomněli, že volební zákon je vždy dopředu upraven a schválen tak, aby ti syčáci měli šanci a byli zvoleni, ať již je lid chce či nechce. Prostě člověk nevolí tváře z plakátů (jak se domnívá), nýbrž kandidátku za tím skrytou – tj. předem sestavený seznam minulých existencí. A pro jistotu byl při sčítání opět k disposici a zapnut průběžně regulující program, aby to jednak nebylo tak nápadné a hlavně aby opět v závěru sčítání nemuselo prasknout vodovodní potrubí (potřetí by to bylo již velmi nápadné). Takže koho lidé nechtěli – toho opět zvolili. -**Svou činností tak budou působit k probuzení lidí ze spánku. Každý špás něco stojí a spát ve škole se nevyplácí. Ani ve škole, a ve škole života teprv ne. A když to nepomůže lidem říct, musí si v tom sami vymáchat svůj čumák – jak ten pejsek. Komu se nerozbřeskne, ten pro své probuzení musí strpět i nějakou tu ránu po hlavě.** https://kob-forum.eu/2021/10/30/politicke-strany-a-nase-posledni-volby/
Upravené 30. 10. 2021 o 17:51

Panáčkové. Konec dřív, než tuší.


Jan Schneider ví své o Fialovi a spol.
Za snahou o zbavení prezidenta Miloše Zemana pravomocí je širší mocenský záměr zlikvidovat názorové „nepřizpůsobivé“.
Z vývoje situace to vyvozuje bezpečnostní analytik a bývalý zpravodajec BIS Jan Schneider.
Podle něho „panáčkové neudrželi nervy na uzdě a předvedli se v celé své nenávisti“.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Panackove-Konec-driv-nez-tusi-Jan-Schneider-vi-sve-o-Fialovi-a-spol-682050


Panáčkové. Konec dřív, než tuší. --------------------- **Jan Schneider ví své o Fialovi a spol.** Za snahou o zbavení prezidenta Miloše Zemana pravomocí je širší mocenský záměr zlikvidovat názorové „nepřizpůsobivé“. Z vývoje situace to vyvozuje bezpečnostní analytik a bývalý zpravodajec BIS Jan Schneider. Podle něho „panáčkové neudrželi nervy na uzdě a předvedli se v celé své nenávisti“. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Panackove-Konec-driv-nez-tusi-Jan-Schneider-vi-sve-o-Fialovi-a-spol-682050

Panáčkové. Konec dřív, než tuší.

Psí smečka drží po hromadě jen do chvíle, než jim někdo hodí kost!


[quote="pid:40620, uid:78"]Panáčkové. Konec dřív, než tuší.[/quote] Psí smečka drží po hromadě jen do chvíle, než jim někdo hodí kost!

https://www.novinky.cz/domaci/diskuze/koalice-si-rozdelily-ministerstva-spolu-ziska-finance-pirstan-vnitro-40376763


Reknu vam, to je tedy pekna divocina. Vyssi patra nam asi preji hodne radikalni dekonstrukci, pokud tohle odklepnou.


Vidim dva mozne scenare:


1) Takova vlada nikdy nezasedne, protoze narozdil od Bidenova kabinetu neni kompetentni ani k tomu, aby rozlozila zemi. Je i moznost setrvani Babise, jak jiz bylo zmineno zde na foru. Tuto moznost vidim jako realnou v situaci, kdy ji obyvatelstvo bude ochotne prijmout, coz podle nastane tehdy, kdy budou uplne jine problemy - velice radikalni "zhorseni" pandemicke situace, dalsi prohlubovani energeticke krize, krize zasobovani. Verim, ze za takove situace bude zmasirovane obyvatelstvo ochotne tolerovat Babise. Taky nezapominejme na kauzu Feri, ktera byla chytre uklizena, nikoliv vyresena.


2) Vlada dostane duveru a zacne se odehravat scenar ala USA pod Bidenem. To je prece jenom uz ozkousene a troufam si tvrdit, ze osvedcene.


At tak nebo tak, snad vsichni tady na foru vime, ze tezke casy uz zacaly a (staro)nova exekutiva na tom mnoho nezmeni.


https://www.novinky.cz/domaci/diskuze/koalice-si-rozdelily-ministerstva-spolu-ziska-finance-pirstan-vnitro-40376763 Reknu vam, to je tedy pekna divocina. Vyssi patra nam asi preji hodne radikalni dekonstrukci, pokud tohle odklepnou. Vidim dva mozne scenare: 1) Takova vlada nikdy nezasedne, protoze narozdil od Bidenova kabinetu neni kompetentni ani k tomu, aby rozlozila zemi. Je i moznost setrvani Babise, jak jiz bylo zmineno zde na foru. Tuto moznost vidim jako realnou v situaci, kdy ji obyvatelstvo bude ochotne prijmout, coz podle nastane tehdy, kdy budou uplne jine problemy - velice radikalni "zhorseni" pandemicke situace, dalsi prohlubovani energeticke krize, krize zasobovani. Verim, ze za takove situace bude zmasirovane obyvatelstvo ochotne tolerovat Babise. Taky nezapominejme na kauzu Feri, ktera byla chytre uklizena, nikoliv vyresena. 2) Vlada dostane duveru a zacne se odehravat scenar ala USA pod Bidenem. To je prece jenom uz ozkousene a troufam si tvrdit, ze osvedcene. At tak nebo tak, snad vsichni tady na foru vime, ze tezke casy uz zacaly a (staro)nova exekutiva na tom mnoho nezmeni.
Upravené 3. 11. 2021 o 06:31

"Ten se těší na setkání se mnou,..."
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/fiala-prezident-uz-se-na-me-tesi-prijme-me-v-normalnim-pokoji-40376764#utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Petr Fiala zřejmě ještě netuší, co se za slovy pana prezidenta "těším se" na adresu svých hostů může skrývat. Miroslava Němcová by ho mohla "poučit"...


"Ten se těší na setkání se mnou,..." https://www.novinky.cz/domaci/clanek/fiala-prezident-uz-se-na-me-tesi-prijme-me-v-normalnim-pokoji-40376764#utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Petr Fiala zřejmě ještě netuší, co se za slovy pana prezidenta "těším se" na adresu svých hostů může skrývat. Miroslava Němcová by ho mohla "poučit"...

Reknu vam, to je tedy pekna divocina.

Jak vypadá v režii “kar-telu” snižování byrokracie?
3 (slovy “tři”) ministerstva navíc (z 15 na 18 )
Vznikne dokonce “ministr pro EU”. Uf.


[quote="pid:40817, uid:678"]Reknu vam, to je tedy pekna divocina.[/quote] Jak vypadá v režii “kar-telu” snižování byrokracie? 3 (slovy “tři”) ministerstva navíc (z 15 na 18 ) Vznikne dokonce “ministr pro EU”. Uf.

Naletěli jste! Válkův „vánoční lockdown“: Babiš rozsekal SPOLU



Babiš : Pan Válek a jeho vyjádření mě vlastně nepřekvapují. Není to jediná věc, kterou koalice před volbami slibovala a hned po volbách to vypadá, že ji nedodrží. Bohužel,
lidi jim na ty jejich sliby skočili a teď se ukazuje, že to byly jen líbivé řeči
a praxe je prostě jiná.


Pan Válek se evidentně poprvé střetává s realitou covidu a na vlastní oči konečně vidí,
že si ten virus dělá, co chce. Osobně si myslím, že lockdown není a nebude řešení.
Je spousta jiných opatření, zvlášť teď, když máme tolik lidí naočkovaných a další covid prodělali. Koalice třeba mluvila o tom, jak půjde od dveří ke dveřím a každého nenaočkovaného seniora bude přesvědčovat.
Teď přijde čas, aby všechny ty svoje nápady realizovali. A my jsme připraveni jim i
v opozici pomáhat. Což je určitě jiný přístup, než měli oni, když nás po celou dobu pandemie jen bezhlavě kritizovali a házeli nám klacky pod nohy.
ANKETA Pamatujete na předvolební hesla tehdejší opozice,
že pokud budou u vlády oni, nebude již žádný lockdown?
Nyní představitel té stejné politické síly a možný budoucí šéf resortu zdravotnictví
mluví o tom, že na Vánoce bude nutný lockdown.
Tedy zavření obchodů, resta...


Naletěli jste! Válkův „vánoční lockdown“: Babiš rozsekal SPOLU -------------------------------------------------------------- - 02.11.2021 18:22 Pamatujete na předvolební hesla tehdejší opozice, že pokud budou u vlády oni, nebude již žádný lockdown? Nyní představitel té stejné politické síly a možný budoucí šéf resortu zdravotnictví mluví o tom, že na Vánoce bude nutný lockdown. „SPOLU nemá kromě lockdownu žádný jiný recept na zvládnutí epidemie covidu-19. Hnutí SPD odmítá plošné lockdowny i povinné očkování. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Naleteli-jste-Valkuv-vanocni-lockdown-Babis-rozsekal-SPOLU-682246 **Babiš** : Pan Válek a jeho vyjádření mě vlastně nepřekvapují. Není to jediná věc, kterou koalice před volbami slibovala a hned po volbách to vypadá, že ji nedodrží. Bohužel, lidi jim na ty jejich sliby skočili a teď se ukazuje, že to byly jen líbivé řeči a praxe je prostě jiná. Pan Válek se evidentně poprvé střetává s realitou covidu a na vlastní oči konečně vidí, že si ten virus dělá, co chce. Osobně si myslím, že lockdown není a nebude řešení. Je spousta jiných opatření, zvlášť teď, když máme tolik lidí naočkovaných a další covid prodělali. Koalice třeba mluvila o tom, jak půjde od dveří ke dveřím a každého nenaočkovaného seniora bude přesvědčovat. Teď přijde čas, aby všechny ty svoje nápady realizovali. A my jsme připraveni jim i v opozici pomáhat. Což je určitě jiný přístup, než měli oni, když nás po celou dobu pandemie jen bezhlavě kritizovali a házeli nám klacky pod nohy. ANKETA Pamatujete na předvolební hesla tehdejší opozice, že pokud budou u vlády oni, nebude již žádný lockdown? Nyní představitel té stejné politické síly a možný budoucí šéf resortu zdravotnictví mluví o tom, že na Vánoce bude nutný lockdown. Tedy zavření obchodů, resta...

"Zeman se lepší. Už se těší. Přijal návštěvu, která Senát zamrzela"
03.11.2021 4:47
"Prezident Miloš Zeman by měl být v řádu několika dnů v Ústřední vojenské nemocnici přesunut na běžný pokoj. Jeho léčba totiž podle zjištění ParlamentníchListů.cz přináší výsledky a hlava státu se postupně chystá pracovat. Někteří Zemanovi kritici, například ze Senátu, se podle našich zjištění už začínají potit."
https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Zeman-se-lepsi-Uz-se-tesi-Prijal-navstevu-ktera-Senat-zamrzela-682275


"Popis současné situace potvrzují i zdroje redakce, které jsou s děním kolem prezidenta republiky poměrně podrobně obeznámeny. „Prezident se hodně zlepšil, je mu stále lépe a už ho to tam dost nudí. Těší se na normální pokoj, kde bude moci začít víc fungovat, přijímat návštěvy a tak. Jasné ale je, že mu ten pobyt výrazně prospívá, dostává se do formy. Že by nějak přestal fungovat nebo nebyl schopný vykonávat ústavní pravomoci, jmenovat vládu, soudce, podepisovat zákony, přijímat návštěvy apod., to je naprosto mimo realitu,“ sděluje náš zdroj."


"Hlavně Vystrčil se definitivně odkopal. Karma je zdarma, tak uvidíme, co se bude dít. Nezapomeňte ale, že prezident den co den v nemocnici čte monitor tisku, v hlavně má každou větu špíny, co na něho kydali. Až začne fungovat a mluvit, to bude jízda,“ dodává v rozmluvě s naší redakcí zdroj, jehož identitu pochopitelně chráníme."


"Zeman se lepší. Už se těší. Přijal návštěvu, která Senát zamrzela" 03.11.2021 4:47 "Prezident Miloš Zeman by měl být v řádu několika dnů v Ústřední vojenské nemocnici přesunut na běžný pokoj. Jeho léčba totiž podle zjištění ParlamentníchListů.cz přináší výsledky a hlava státu se postupně chystá pracovat. **Někteří Zemanovi kritici, například ze Senátu, se podle našich zjištění už začínají potit.**" https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Zeman-se-lepsi-Uz-se-tesi-Prijal-navstevu-ktera-Senat-zamrzela-682275 "Popis současné situace potvrzují i zdroje redakce, které jsou s děním kolem prezidenta republiky poměrně podrobně obeznámeny. „Prezident se hodně zlepšil, je mu stále lépe a **už ho to tam dost nudí**. Těší se na normální pokoj, kde bude moci začít víc fungovat, přijímat návštěvy a tak. Jasné ale je, že mu ten pobyt výrazně prospívá, dostává se do formy. Že by nějak přestal fungovat nebo nebyl schopný vykonávat ústavní pravomoci, jmenovat vládu, soudce, podepisovat zákony, přijímat návštěvy apod., to je naprosto mimo realitu,“ sděluje náš zdroj." "Hlavně Vystrčil se definitivně odkopal. Karma je zdarma, tak uvidíme, co se bude dít. Nezapomeňte ale, že prezident den co den v nemocnici čte monitor tisku, v hlavně má každou větu špíny, co na něho kydali. **Až začne fungovat a mluvit, to bude jízda**,“ dodává v rozmluvě s naší redakcí zdroj, jehož identitu pochopitelně chráníme."
Upravené 3. 11. 2021 o 12:24

"Hlavně Vystrčil se definitivně odkopal. Karma je zdarma, tak uvidíme, co se bude dít. Nezapomeňte ale, že prezident den co den v nemocnici čte monitor tisku, v hlavně má každou větu špíny, co na něho kydali. Až začne fungovat a mluvit, to bude jízda,“ dodává v rozmluvě s naší redakcí zdroj, jehož identitu pochopitelně chráníme."


kdyz cloveku chradne telo, neznamena, ze mu chradne i mozek. to si vystrcil and boys neuvedomuji. prezidentuv navrat do uradu by byl joker.


[quote="pid:40851, uid:240"]"Hlavně Vystrčil se definitivně odkopal. Karma je zdarma, tak uvidíme, co se bude dít. Nezapomeňte ale, že prezident den co den v nemocnici čte monitor tisku, v hlavně má každou větu špíny, co na něho kydali. Až začne fungovat a mluvit, to bude jízda,“ dodává v rozmluvě s naší redakcí zdroj, jehož identitu pochopitelně chráníme."[/quote] kdyz cloveku chradne telo, neznamena, ze mu chradne i mozek. to si vystrcil and boys neuvedomuji. prezidentuv navrat do uradu by byl joker.

Svržení Fialy? Jen jediná možnost. Po rozdělení křesel už to bublá
03.11.2021 13:02 | Analýza


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Svrzeni-Fialy-Jen-jedina-moznost-Po-rozdeleni-kresel-uz-to-bubla-682316


"Počítejme s tím, že nějaké masové demonstrace se mohou objevit i tady. Lidé vyjádří svůj vztek a uleví se jim. Ale situaci to nezmění. To by musela vzniknout nějaká cílevědomá a dobře organizovaná skupina, podpořená někým mocným, kdo by na pádu vlády dokázal vydělat."


Svržení Fialy? Jen jediná možnost. Po rozdělení křesel už to bublá 03.11.2021 13:02 | Analýza https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Svrzeni-Fialy-Jen-jedina-moznost-Po-rozdeleni-kresel-uz-to-bubla-682316 "**Počítejme s tím, že nějaké masové demonstrace se mohou objevit i tady. Lidé vyjádří svůj vztek a uleví se jim. Ale situaci to nezmění. To by musela vzniknout nějaká cílevědomá a dobře organizovaná skupina, podpořená někým mocným, kdo by na pádu vlády dokázal vydělat."**
Upravené 3. 11. 2021 o 18:52
1 ... 45678
57.18k
537
65
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept