Naši analytici
Potravinová soběstačnost – opět na stole

Upřesňuji- jen jsem publikoval po dohodě s autory (kolektiv okolo Rostislava Čuby, syna Fr.Čuby)- jejich práci z r.2020. Není to moje práce , ale doporučuji jako faktologicky výborně zpracované.


Upřesňuji- jen jsem publikoval po dohodě s autory (kolektiv okolo Rostislava Čuby, syna Fr.Čuby)- jejich práci z r.2020. Není to moje práce , ale doporučuji jako faktologicky výborně zpracované.

Program který je zde představen , znamená v davoelitární společnosti digitální koncentrák .
Šmírování na každém kroku .
Pokud máme vstoupit do jiné koncepce , než je soudobá biblická , pak je nutno cílit především na rozvoj myšlení a morálních hodnot každého jednotlivce .
Koncentrák plný dozorců povede k situaci , kdy praskne pružinka a masa otroků vytvoří konečnou likvidační matrici , která následně plně vyplní své poslání .


Program který je zde představen , znamená v davoelitární společnosti digitální koncentrák . Šmírování na každém kroku . Pokud máme vstoupit do jiné koncepce , než je soudobá biblická , pak je nutno cílit především na rozvoj myšlení a morálních hodnot každého jednotlivce . Koncentrák plný dozorců povede k situaci , kdy praskne pružinka a masa otroků vytvoří konečnou likvidační matrici , která následně plně vyplní své poslání .
370
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept