Politika v SR
Matovič vypovedá na NAKA ako poškodený

​Podľa informácií televízie JOJ si Peter Hraško a SISkár Marián Zetocha zvolili za obhajcu Ľubomíra Hlbočana, ktorý zastupuje aj Pavla Vorobjova. "Takéto trestné stíhanie a spôsoby, aké sa zvolili voči bývalým funkcionárom PZ nasvedčuje tomu, že OČTK nie sú nezávislé, ale konajú na politický pokyn. V uznesení je zainteresovaný premiér Matovič a právnik Daniel Lipšic. Stíhanie je politicky motivované v snahe likvidovať opozíciu. Som prekvapený, že sa k tomu dali zneužiť vyšetrovateľ a dozorový prokurátor. Oprávnenosť môjho názoru je potvrdzovaná tým, že forma a spôsob, ako sa to urobilo, tomu jednoznačne nasvedčuje. Sú to prepady domácnosti," uviedol v stanovisku Hlbočan.


​Podľa informácií televízie JOJ si Peter Hraško a SISkár Marián Zetocha zvolili za obhajcu Ľubomíra Hlbočana, ktorý zastupuje aj Pavla Vorobjova. "Takéto trestné stíhanie a spôsoby, aké sa zvolili voči bývalým funkcionárom PZ nasvedčuje tomu, že OČTK nie sú nezávislé, ale konajú na politický pokyn. V uznesení je zainteresovaný premiér Matovič a právnik Daniel Lipšic. Stíhanie je politicky motivované v snahe likvidovať opozíciu. Som prekvapený, že sa k tomu dali zneužiť vyšetrovateľ a dozorový prokurátor. Oprávnenosť môjho názoru je potvrdzovaná tým, že forma a spôsob, ako sa to urobilo, tomu jednoznačne nasvedčuje. Sú to prepady domácnosti," uviedol v stanovisku Hlbočan.

Sekerová výstraha nepomohla, nasledovala už druhá tlačovka k plošnému testovaniu, na ktorej dochádzalo opäť k perleniu. Dalo by sa povedať, čo myšlienka to perla a dnes vidíme Matelka na NAKE. Ešte raz sa postaví pred kamery a bude takto perliť, tak v novinách sa dočítame že, Matelko išiel do blázinca pozrieť svojho známeho a bol odvedený luxusnou bielou limuzinou


Sekerová výstraha nepomohla, nasledovala už druhá tlačovka k plošnému testovaniu, na ktorej dochádzalo opäť k perleniu. Dalo by sa povedať, čo myšlienka to perla a dnes vidíme Matelka na NAKE. Ešte raz sa postaví pred kamery a bude takto perliť, tak v novinách sa dočítame že, Matelko išiel do blázinca pozrieť svojho známeho a bol odvedený luxusnou bielou limuzinou

Väčšine davu stačí na odpustenie tlaku to, že si nesprávne prečíta titulok a teda prečíta Matovič bol vypovedať na NAKA. To je pre dnešného človeka kŕmeného médiami informácia, že je obžalovaný. Takto to vymasírovali médiá.


Odpustí to časť tlaku, ktorý sa prejavil včera tou sekerou a bodákom v parlamente. Na jednej strane majú zmáknuté postupné odpúšťanie poisných ventilov, ale na druhej strane nevedia nič iné a nakoniec im to aj tak vybuchne do ksichtu.


Väčšine davu stačí na odpustenie tlaku to, že si nesprávne prečíta titulok a teda prečíta Matovič bol vypovedať na NAKA. To je pre dnešného človeka kŕmeného médiami informácia, že je obžalovaný. Takto to vymasírovali médiá. Odpustí to časť tlaku, ktorý sa prejavil včera tou sekerou a bodákom v parlamente. Na jednej strane majú zmáknuté postupné odpúšťanie poisných ventilov, ale na druhej strane nevedia nič iné a nakoniec im to aj tak vybuchne do ksichtu.

Moderátor

Martin Daňo píše na fb
František Imrecze - tento ma zlikvidoval absolútne... Len za to, že som poukázal na spôsob ako kradol.... Ćech už vypovedal - tak idú ďalšie akcie.. a teraz začne hovoriť Imrecze a pôjdu ešte ďalšie...
Od roku 2012 informujem o ich podvodoch - ale až dodnes všetci ignorovali moje zistehia!
Doteraz sa pamätám ako spolu a Cechom vymysleli na mňa likvidačný plán... ich nástupom nastal môj koniec... Hovoril.som mu - robte tak pán Imreczem aby dcerenka nedospievala bez otca... Teraz už len zistiť, či má službu Pamale Záleská na špeciáli 🙂 a bude tam kde jeho pobočník Čech - teritória mali rozdelené a kždý robil na svojom a vo vzájomnej súčinnosti.
Ešte by NAkA mala zobrať Ondreja Jendroľa (hlavný koordinátor v teréne) a Branislava Kušíka (ten vymyslel Daňovú kobru) a vyvrcholiť by to mohlo Počiatkom .
https://www.ginn.press/news/danova-kobra-chrani-politiku
https://www.facebook.com/martin.dano.1976/
niečo podobné ako pracovala FS na čele s Imreczem hovoril aj N. Lichtner, že bol kedysi ako svedok jeho kamaratovi na FS, kde ho (kamarata) vydierali, lebo odhalil ich nekalosti.


Martin Daňo píše na fb František Imrecze - tento ma zlikvidoval absolútne... Len za to, že som poukázal na spôsob ako kradol.... Ćech už vypovedal - tak idú ďalšie akcie.. a teraz začne hovoriť Imrecze a pôjdu ešte ďalšie... Od roku 2012 informujem o ich podvodoch - ale až dodnes všetci ignorovali moje zistehia! Doteraz sa pamätám ako spolu a Cechom vymysleli na mňa likvidačný plán... ich nástupom nastal môj koniec... Hovoril.som mu - robte tak pán Imreczem aby dcerenka nedospievala bez otca... Teraz už len zistiť, či má službu Pamale Záleská na špeciáli
706
6
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept