Politika v ČR
Koudelka objíždí jihočeská gymnázia a byl hejtmanem "povýšen" do hodnosti generála ro Jihočeský kraj

Koudelka již nepokrytě provozuje politickou činnost ve školách. Dementní hateman Kuba pro něj vymyslel funkci "Generál pro Jihočeský kraj".


Je to tak blbý, že se dokonce i desperát Šídlo diví.


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/General-Koudelka-Zemanovi-navzdory-Ted-to-zacne-667050


Chudák Koudelka. Tuší, že to je podobný, jako v květnu 45 přebírat medaili v bunkru od Hitlera?


Koudelka již nepokrytě provozuje politickou činnost ve školách. Dementní hateman Kuba pro něj vymyslel funkci "Generál pro Jihočeský kraj". Je to tak blbý, že se dokonce i desperát Šídlo diví. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/General-Koudelka-Zemanovi-navzdory-Ted-to-zacne-667050 Chudák Koudelka. Tuší, že to je podobný, jako v květnu 45 přebírat medaili v bunkru od Hitlera?

Dementní hateman Kuba pro něj vymyslel funkci "Generál pro Jihočeský kraj".
Jak skončí Mr.Koudelka v bisce, tak se určitě stane šéfem generálního štábu jihočeské armády smile


[quote="pid:19548, uid:372"]Dementní hateman Kuba pro něj vymyslel funkci "Generál pro Jihočeský kraj".[/quote]Jak skončí Mr.Koudelka v bisce, tak se určitě stane šéfem generálního štábu jihočeské armády :)

Jak skončí Mr.Koudelka v bisce, tak se určitě stane šéfem generálního štábu jihočeské armády


A potáhne na Rusko smile


[quote="pid:19614, uid:260"]Jak skončí Mr.Koudelka v bisce, tak se určitě stane šéfem generálního štábu jihočeské armády[/quote] A potáhne na Rusko :D

Dřív jsem si myslel, že v ODS je možný převrat, odstranění podpindosnického libtardího křídla a ODS se vrátí ke kořenům
a bude zase konzervativní pravicová strana. A byl to právě Kuba, kterého jsem tipoval na vůdčí postavu tohohle... tak asi nic.


Dřív jsem si myslel, že v ODS je možný převrat, odstranění podpindosnického libtardího křídla a ODS se vrátí ke kořenům a bude zase konzervativní pravicová strana. A byl to právě Kuba, kterého jsem tipoval na vůdčí postavu tohohle... tak asi nic.

A potáhne na Rusko
Ještě může být riziko, že zabloudí u Putimi. Prý tam mají přísné četníky.


[quote="pid:19615, uid:372"]A potáhne na Rusko[/quote]Ještě může být riziko, že zabloudí u Putimi. Prý tam mají přísné četníky.
417
5
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept