Politika v ČR
Jágr odmítl Babiše, nechce se stát tváří vakcinační kampaně. Očkovat se totiž nehodlá, má prý protilátky
Y

Množství protilátek na koronavirus by ale při rozhodování o podání vakcíny nemělo hrát roli, upozorňují odborníci. Zástupci ministerstva ani vakcinologové nedoporučují zkoumání protilátek v souvislosti s očkováním.
Devětačtyřicetiletý Jágr na dotaz Seznam Zpráv, aby své důvody, proč odmítl stát se tváří očkování, vysvětlil, zatím nereagoval.....


https://www.lidovky.cz/domov/jagr-nebude-tvari-ockovaci-kampane-ockovat-se-zatim-nenecha-pry-ma-proti-viru-dost-protilatek.A210611_135026_ln_domov_libs


Množství protilátek na koronavirus by ale při rozhodování o podání vakcíny nemělo hrát roli, upozorňují odborníci. Zástupci ministerstva ani vakcinologové nedoporučují zkoumání protilátek v souvislosti s očkováním. Devětačtyřicetiletý Jágr na dotaz Seznam Zpráv, aby své důvody, proč odmítl stát se tváří očkování, vysvětlil, zatím nereagoval..... https://www.lidovky.cz/domov/jagr-nebude-tvari-ockovaci-kampane-ockovat-se-zatim-nenecha-pry-ma-proti-viru-dost-protilatek.A210611_135026_ln_domov_libs

Bravo Jaromíre..tak mně napadlo, kdoví jak by se zachoval v této době Karel Gott..jistě by pro ně byl ideální tváří ..


Bravo Jaromíre..tak mně napadlo, kdoví jak by se zachoval v této době Karel Gott..jistě by pro ně byl ideální tváří ..

Množství protilátek na koronavirus by ale při rozhodování o podání vakcíny nemělo hrát roli, upozorňují odborníci. Zástupci ministerstva ani vakcinologové nedoporučují zkoumání protilátek v souvislosti s očkováním.

Tak to dá přece rozum do hrsti!
Jsou přece 2 druhy protilátek: ty přirozené, které nefungují/jsou zbytečné a ty uměle získané, které fungují a musí se v těle vytvořit pomocí očkování! Které nic nestojí, akorát peníze ze zdravotních pojišťoven.


A příště, milé děti, si povíme pohádku o "Červené karkulce" (nebo o "Červenej čiapočke" )...


[quote="pid:19533, uid:68"]Množství protilátek na koronavirus by ale při rozhodování o podání vakcíny nemělo hrát roli, upozorňují odborníci. Zástupci ministerstva ani vakcinologové nedoporučují zkoumání protilátek v souvislosti s očkováním.[/quote] Tak to dá přece rozum do hrsti! Jsou přece 2 druhy protilátek: ty přirozené, které nefungují/jsou zbytečné a ty uměle získané, které fungují a musí se v těle vytvořit pomocí očkování! Které nic nestojí, akorát peníze ze zdravotních pojišťoven. A příště, milé děti, si povíme pohádku o "Červené karkulce" (nebo o "Červenej čiapočke" )...
Upravené 11. 6. 2021 o 19:31

"Jágr odmítl Babiše, nechce se stát tváří vakcinační kampaně."
Mistrovský Babišův tah.


"Jágr odmítl Babiše, nechce se stát tváří vakcinační kampaně." Mistrovský Babišův tah.

"Jágr odmítl Babiše, nechce se stát tváří vakcinační kampaně."
Mno a když se neočkuje takový Jarda Jágr, proč bys měl ty milí ovčane, no né? smile
Dneska mi další kolega oznamoval, že již může normálně žít, že je zaočkovaný! Huráááá !


[quote="pid:19589, uid:240"]"Jágr odmítl Babiše, nechce se stát tváří vakcinační kampaně."[/quote] Mno a když se neočkuje takový Jarda Jágr, proč bys měl ty milí ovčane, no né? :) Dneska mi další kolega oznamoval, že již může normálně žít, že je zaočkovaný! Huráááá !
Upravené 11. 6. 2021 o 19:36

Dneska mi další kolega oznamoval

Copak kolega, horsi je, kdyz to mas v rodine ..... a nesmohl jsi s tim nic udelat.


[quote="pid:19591, uid:149"]Dneska mi další kolega oznamoval[/quote] Copak kolega, horsi je, kdyz to mas v rodine ..... a nesmohl jsi s tim nic udelat.

Copak kolega, horsi je, kdyz to mas v rodine ..... a nesmohl jsi s tim nic udelat.
ale mám, moji rodiče se chtějí nechat očkovat, čekají a čekají, praktik jim však nevolá... třeba je to HNR co jim brání, kdo ví...
Oni mě stejně neposlechnou, takže jsem rezignoval na nějaké přemlouvání...


[quote="pid:19594, uid:68"]Copak kolega, horsi je, kdyz to mas v rodine ..... a nesmohl jsi s tim nic udelat.[/quote] ale mám, moji rodiče se chtějí nechat očkovat, čekají a čekají, praktik jim však nevolá... třeba je to HNR co jim brání, kdo ví... Oni mě stejně neposlechnou, takže jsem rezignoval na nějaké přemlouvání...

mas v rodine

Mě šla na to dcera, argumenty totálně mi. 😔


[quote="pid:19594, uid:68"]mas v rodine[/quote] Mě šla na to dcera, argumenty totálně mi.

Mě šla na to dcera, argumenty totálně mi. 😔


Jaks to vychoval ? Nechci být svině, ale vidím dnes a denně rodiče, co se díví, když zjistí, že děti se učí o genderu a jiné hovna...
A já si říkám, a to jste se nezajímali co si ty děcka myslí a co jim kdo říká a co se učí ve škole... pravidelně ?!


[quote="pid:19632, uid:216"]Mě šla na to dcera, argumenty totálně mi.

Jaks to vychoval ? Nechci být svině

Jen dvě řečnické otázky.
Proč házíš kamenem?
Jsi snad bez viny?
Quilgene.


[quote="pid:19647, uid:518"]Jaks to vychoval ? Nechci být svině[/quote] Jen dvě řečnické otázky. Proč házíš kamenem? Jsi snad bez viny? Quilgene.

dcera, argumenty totálně mi

Davide, musim te podrzet, vim o cem mluvis ....


[quote="pid:19632, uid:216"]dcera, argumenty totálně mi[/quote] Davide, musim te podrzet, vim o cem mluvis ....

Jaks to vychoval ? Nechci být svině

Ne, neopakuji se. Jen chci poukázat na použití zájmena “to” v tomto příspěvku.


Jeden z místních kolegů, když jsem se v jiném vlákně snažil argumentovat ad absurdum argumentem, mi položil otázku, jaký typ nastavení psychiky to ze mne hovoří (zvíře, zombie, démon, člověk)?
Teď jsem si na tuto otázku náhodou vzpomněl.


A mohl bych napsat víc, ale řekl jsem, že to nechám na vás.


[quote="pid:19647, uid:518"]Jaks to vychoval ? Nechci být svině[/quote] Ne, neopakuji se. Jen chci poukázat na použití zájmena “to” v tomto příspěvku. Jeden z místních kolegů, když jsem se v jiném vlákně snažil argumentovat ad absurdum argumentem, mi položil otázku, jaký typ nastavení psychiky to ze mne hovoří (zvíře, zombie, démon, člověk)? Teď jsem si na tuto otázku náhodou vzpomněl. A mohl bych napsat víc, ale řekl jsem, že to nechám na vás.
Upravené 12. 6. 2021 o 10:30

A mohl bych napsat víc, ale řekl jsem, že to nechám na vás.
všetci ľudia sú deti Božie. Poslúchajú snáď všetci jeho rady? Počúvajú všetci ľudia rady a napomenutia Otca Nebeského skrze dušu a svedomie a Matky Zeme skrze telesné problémy? Bože, Otče nebeský, Matka Zem, to ako ste vychovali svoje deti? To ste nepočúvali, čo ich po tisícročia učia v školách, čo im hovoria iní, a čo si myslia?
Ale počúvali sme a pozorne a s láskou raz jemnejšie, raz dôraznejšie napomínali. Avšak vždy rešpektovali slobodnú vôľu človeka rozhodnúť sa. Rozhodnúť sa aj zdegradovať na démona, zombie, zviera, don neprirodzenosti zvráteného jedinca - narkomana, očkovaného GMO...
Pozemskí biologickí rodičia sú aspoň v dennom telesnom zjavnom kontakte s deťmi, no často zhonom života duchom neprítomní - oči nevidia, uši nepočujú, myseľ a myseľ sa tým nezaoberá... Otec Nebeský síce vidí, Matka Zem cíti, no ako sa vraví: K Bohu vysoko a k cárovi ďaleko.


[quote="pid:19667, uid:240"]A mohl bych napsat víc, ale řekl jsem, že to nechám na vás.[/quote] všetci ľudia sú deti Božie. Poslúchajú snáď všetci jeho rady? Počúvajú všetci ľudia rady a napomenutia Otca Nebeského skrze dušu a svedomie a Matky Zeme skrze telesné problémy? Bože, Otče nebeský, Matka Zem, to ako ste vychovali svoje deti? To ste nepočúvali, čo ich po tisícročia učia v školách, čo im hovoria iní, a čo si myslia? Ale počúvali sme a pozorne a s láskou raz jemnejšie, raz dôraznejšie napomínali. Avšak vždy rešpektovali slobodnú vôľu človeka rozhodnúť sa. Rozhodnúť sa aj zdegradovať na démona, zombie, zviera, don neprirodzenosti zvráteného jedinca - narkomana, očkovaného GMO... Pozemskí biologickí rodičia sú aspoň v dennom telesnom zjavnom kontakte s deťmi, no často zhonom života duchom neprítomní - oči nevidia, uši nepočujú, myseľ a myseľ sa tým nezaoberá... Otec Nebeský síce vidí, Matka Zem cíti, no ako sa vraví: K Bohu vysoko a k cárovi ďaleko.

Množství protilátek na koronavirus by ale při rozhodování o podání vakcíny nemělo hrát roli, upozorňují odborníci. Zástupci ministerstva ani vakcinologové nedoporučují zkoumání protilátek v souvislosti s očkováním.
Milý Jaromíre,veď načo vlastne je ti tvoja prirodzená imunita a ňou vytvorené protilátky,my máme lepšiu,umelú,síce experimentálnu aj s nežiadúcimi účinkami, no bude ťa pred covidom chrániť do konca života,nič nebudeš musieť len sa neustále pravidelne preočkovávať veď predsa môžu byť a už aj sú rôzne mutácie


[quote="pid:19533, uid:68"]Množství protilátek na koronavirus by ale při rozhodování o podání vakcíny nemělo hrát roli, upozorňují odborníci. Zástupci ministerstva ani vakcinologové nedoporučují zkoumání protilátek v souvislosti s očkováním.[/quote] Milý Jaromíre,veď načo vlastne je ti tvoja prirodzená imunita a ňou vytvorené protilátky,my máme lepšiu,umelú,síce experimentálnu aj s nežiadúcimi účinkami, no bude ťa pred covidom chrániť do konca života,nič nebudeš musieť len sa neustále pravidelne preočkovávať veď predsa môžu byť a už aj sú rôzne mutácie

A ja si hovorím, a to ste sa nezaujímali čo si ty decká myslia a čo im kto hovorí a čo sa učia v škole ... pravidelne?!


no, to je veľmi ošemetnej otazka. Deti sú v škole 8 hodín 5 denne (myslím aj družina), koľko sú s rodičmi? A potom všelijaké tie korporáty, je to ťažké. U nás odhováram ja mamu, našťastie má počúva. Môj brat, má 53, žije v Holandsku sa ockovat dava. Mame rovnaku výchovu. Čo s tým narobis? Jeho zena je Ukrajinka, bývala zdravotná sestra.


[quote="pid:19647, uid:518"]A ja si hovorím, a to ste sa nezaujímali čo si ty decká myslia a čo im kto hovorí a čo sa učia v škole ... pravidelne?![/quote] no, to je veľmi ošemetnej otazka. Deti sú v škole 8 hodín 5 denne (myslím aj družina), koľko sú s rodičmi? A potom všelijaké tie korporáty, je to ťažké. U nás odhováram ja mamu, našťastie má počúva. Môj brat, má 53, žije v Holandsku sa ockovat dava. Mame rovnaku výchovu. Čo s tým narobis? Jeho zena je Ukrajinka, bývala zdravotná sestra.
Upravené 12. 6. 2021 o 15:09

Jaks to vychoval ?


Tato otázka svědčí o neznalosti řízení složitých sociálních super-systémů potažmo o fungování rodiny.


  • To jak nám GP krade děti je poměrně nová informace, jak čelit něčemu o čem nevím, že probíhá?

  • Příroda má mechanismus, který nutí novou generací zkoušet dělat věci po svém, což je nutná podmínka rozvoje.

  • Tohoto mechanismu GP zneužívá a staví generace proti sobě (syna proti otci, dceru proti matce), pro novou generaci je připravena nová ideologie a stará pomluvena.

  • Boj rodiče s informačním polem připraveným GP je obtížný až skoro nemožný, teď se to trochu mění, tím jak noví rodiče mají možnost učit se o řízení sociálních super systémů a mohou to začít předávat nové generaci, ta již zformovaná se bude měnit pod tlakem okolností pomalu

  • Úspěchy může dosáhnout vliv babiček a dědečku a strýčků a tetiček, když mají nějaký čas se dítěti věnovat (rodiče musí řešit hlavně obživu a fungování rodiny a fungování společnosti co celku)

  • A naděje jsou také projekty typu tandem generací, ale jejich zatím co šafránu


[quote="pid:19647, uid:518"]Jaks to vychoval ?[/quote] Tato otázka svědčí o neznalosti řízení složitých sociálních super-systémů potažmo o fungování rodiny. - To jak nám GP krade děti je poměrně nová informace, jak čelit něčemu o čem nevím, že probíhá? - Příroda má mechanismus, který nutí novou generací zkoušet dělat věci po svém, což je nutná podmínka rozvoje. - Tohoto mechanismu GP zneužívá a staví generace proti sobě (syna proti otci, dceru proti matce), pro novou generaci je připravena nová ideologie a stará pomluvena. - Boj rodiče s informačním polem připraveným GP je obtížný až skoro nemožný, teď se to trochu mění, tím jak noví rodiče mají možnost učit se o řízení sociálních super systémů a mohou to začít předávat nové generaci, ta již zformovaná se bude měnit pod tlakem okolností pomalu - Úspěchy může dosáhnout vliv babiček a dědečku a strýčků a tetiček, když mají nějaký čas se dítěti věnovat (rodiče musí řešit hlavně obživu a fungování rodiny a fungování společnosti co celku) - A naděje jsou také projekty typu tandem generací, ale jejich zatím co šafránu
Upravené 13. 6. 2021 o 01:23

Jaks to vychoval ?

5 let po rozvodu, bejvalka zdravotní sestra, takže.......


[quote="pid:19647, uid:518"]Jaks to vychoval ?[/quote] 5 let po rozvodu, bejvalka zdravotní sestra, takže.......

@Atom - moudré hodnocení . Velká i když neviditelná tíha zodpovědnosti za BUDOUCNOST leži na prarodičích. Generační tandem je spolehlivé protisystémové řešení. Je na čase pochopit, že STÁT po Listopadu 89 přestal být spojencem lidí a stále více ukazuje svoji pravou tvář. Ošklivou a nepřátelskou. Potřebujeme Náš a ne Cizí stát, a nikdo nám ho nedá zadara. Co chceme z té zdegenerované systémové postListopadové zdechliny vlastně zachraňovat ? Iluze,sliby,kulisy (včetně kulisáka). Jak příhodnpou roli si tato smutná figura českých dějin nevědomky zvolila ! Ano-byl to profesionální nosič kulis bez vlastního JÁ a my to jemu i jeho divadelním principálům sežrali...
To nové budeme stavět z popela a sázet, podobně jako Rusové po devadesátkách, že Fénix povstane. A nejen to. Že i vzlétne. I když už beze mně...Přest ó na to sázím.

@Atom - moudré hodnocení . Velká i když neviditelná tíha zodpovědnosti za BUDOUCNOST leži na prarodičích. Generační tandem je spolehlivé protisystémové řešení. Je na čase pochopit, že STÁT po Listopadu 89 přestal být spojencem lidí a stále více ukazuje svoji pravou tvář. Ošklivou a nepřátelskou. Potřebujeme Náš a ne Cizí stát, a nikdo nám ho nedá zadara. Co chceme z té zdegenerované systémové postListopadové zdechliny vlastně zachraňovat ? Iluze,sliby,kulisy (včetně kulisáka). Jak příhodnpou roli si tato smutná figura českých dějin nevědomky zvolila ! Ano-byl to profesionální nosič kulis bez vlastního JÁ a my to jemu i jeho divadelním principálům sežrali... To nové budeme stavět z popela a sázet, podobně jako Rusové po devadesátkách, že Fénix povstane. A nejen to. Že i vzlétne. I když už beze mně...Přest ó na to sázím.

Iluze,sliby,kulisy (včetně kulisáka). Jak příhodnpou roli si tato smutná figura českých dějin nevědomky zvolila ! Ano-byl to profesionální nosič kulis bez vlastního JÁ a my to jemu i jeho divadelním principálům sežrali...

Kdo hraje divadlo, nakonec skončí v propadlišti...


[quote="pid:19831, uid:57"]Iluze,sliby,kulisy (včetně kulisáka). Jak příhodnpou roli si tato smutná figura českých dějin nevědomky zvolila ! Ano-byl to profesionální nosič kulis bez vlastního JÁ a my to jemu i jeho divadelním principálům sežrali...[/quote] Kdo hraje divadlo, nakonec skončí v propadlišti...

I když už beze mně...

Nefandi si, tak lehko se z toho nevyvlečeš...
;-)


[quote="pid:19831, uid:57"]I když už beze mně...[/quote] Nefandi si, tak lehko se z toho nevyvlečeš... ;-)

No, ja se vyvlíkat nebudu, ale Zubatá je spolehlivá...


No, ja se vyvlíkat nebudu, ale Zubatá je spolehlivá...

Zubatá je spolehlivá...

Se teprve uvidí, nestahujme kalhoty, když brod je ještě daleko...
:-)


[quote="pid:19854, uid:57"]Zubatá je spolehlivá...[/quote] Se teprve uvidí, nestahujme kalhoty, když brod je ještě daleko... :-)

I když už beze mně...

Mášli potomky, tak ať chceš nebo ne, zanechal jsi v nich kus svého Já. Takže se na tom budeš podílet ještě po mnoho generací. Ale to ty jistě víš.


[quote="pid:19831, uid:57"]I když už beze mně...[/quote] Mášli potomky, tak ať chceš nebo ne, zanechal jsi v nich kus svého Já. Takže se na tom budeš podílet ještě po mnoho generací. Ale to ty jistě víš.

Jsi snad bez viny?
Quilgene.


Nemám děti, takže těžko porovnat.
Každopádně jeden kolega měl taky fajn dceru, pak ji poslal na rok do Norska na nějaký výměnný studijní program
a je z ní "gender piča" (sorry jinak se to popsat nedá). (Všichni bílí jsou rasisti,
zbraně vraždí lidi a musíme se jich zbavit => má je mít jen vláda, atd. ...)


Tak jsem mu taky říkal, co ho to napadlo poslat holku studovat do Skandinávie za norské fondy ?!
K tomu znám dost rodičů, co posílají děcka do školy, ale už se nezajímají o to, co tam ty děti dělají/"studují".
Pak se diví, že tam chodí neziskovky vymývat jim mozek a "z ničeho nic" jim po letech děti řeknou,
že je nenávidí, protože jsou bílí rasisti atd....


Jak říkám, nemám děti, ale dle mého skromného názoru má mít rodič kontrolu nad tím co a jak
ovlivňuje jejich děti, jejich vývoj a výchovu a mají si to hlídat. Pokud nemáte kontrolu nad svými dětmi,
má nad nimi kontrolu někdo jiný... viz ten hnus co zkouší vláda pro deti od 16-ti let =>
"serte na rodiče a očkujte se za jejich zády".


[quote="pid:19651, uid:240"]Jsi snad bez viny? Quilgene.[/quote] Nemám děti, takže těžko porovnat. Každopádně jeden kolega měl taky fajn dceru, pak ji poslal na rok do Norska na nějaký výměnný studijní program a je z ní "gender piča" (sorry jinak se to popsat nedá). (Všichni bílí jsou rasisti, zbraně vraždí lidi a musíme se jich zbavit => má je mít jen vláda, atd. ...) Tak jsem mu taky říkal, co ho to napadlo poslat holku studovat do Skandinávie za norské fondy ?! K tomu znám dost rodičů, co posílají děcka do školy, ale už se nezajímají o to, co tam ty děti dělají/"studují". Pak se diví, že tam chodí neziskovky vymývat jim mozek a "z ničeho nic" jim po letech děti řeknou, že je nenávidí, protože jsou bílí rasisti atd.... Jak říkám, nemám děti, ale dle mého skromného názoru má mít rodič kontrolu nad tím co a jak ovlivňuje jejich děti, jejich vývoj a výchovu a mají si to hlídat. Pokud nemáte kontrolu nad svými dětmi, má nad nimi kontrolu někdo jiný... viz ten hnus co zkouší vláda pro deti od 16-ti let => "serte na rodiče a očkujte se za jejich zády".

Môj brat, má 53, žije v Holandsku sa ockovat dava


Ten je dospělý, to už je jeho věc. Navíc je to zase ta otázka vlivů. Nechá se ovlivnit tím v čem žije...


[quote="pid:19685, uid:273"]Môj brat, má 53, žije v Holandsku sa ockovat dava[/quote] Ten je dospělý, to už je jeho věc. Navíc je to zase ta otázka vlivů. Nechá se ovlivnit tím v čem žije...

Tato otázka svědčí o neznalosti řízení složitých sociálních super-systémů potažmo o fungování rodiny.


Try harder. => Makej na tom víc.


[quote="pid:19767, uid:426"]Tato otázka svědčí o neznalosti řízení složitých sociálních super-systémů potažmo o fungování rodiny.[/quote] Try harder. => Makej na tom víc.

5 let po rozvodu, bejvalka zdravotní sestra, takže.......


Ej, tak to je poj**.
Mohl bych do tebe ještě rýt, co sis to vybral za partnerku, když došlo k rozvodu, ale co bylo bylo, teď musíš řešit co je.


[quote="pid:19821, uid:216"]5 let po rozvodu, bejvalka zdravotní sestra, takže.......[/quote] Ej, tak to je poj**. Mohl bych do tebe ještě rýt, co sis to vybral za partnerku, když došlo k rozvodu, ale co bylo bylo, teď musíš řešit co je.

@Boletus Tak to je velmi pěkně řečeno .. mám delší dobu v hlavě projekt a na tomhle se to zakládá.
Stát "není" a je třeba ho začít stavět od zdola => dobrovolnicky. Např. školy apod.
Ale o tom někdy v budoucnu....

@Boletus Tak to je velmi pěkně řečeno .. mám delší dobu v hlavě projekt a na tomhle se to zakládá. Stát "není" a je třeba ho začít stavět od zdola => dobrovolnicky. Např. školy apod. Ale o tom někdy v budoucnu....

Navyše je to zase tá otázka vplyvov. Nechá sa ovplyvniť tým


to bolo skôr nato, že nie všetko je výchova. Jasne, je to jeho vec. Ale Ti poviem, že je to hodne náročné, príklad. Minuly týždeň prišli deti s tým, že farebný týždeň. Ja, že čo to je? Tuším, v júni sú tie príde pochody. Podstata toho, že každý deň iná farba, majú si dať niečo v tej farbe. Možno som paranoidná, ale nevolá som z toho nadšená. Niekedy je ťažké určiť, čo je hranica. To sa zaujímal ver mi. A potom vysvetli deťom, že mi take nepodporíme…. Možno to je fakt nevinne, lenže vieme kto je na cele tohto ministerstva.


[quote="pid:20012, uid:518"]Navyše je to zase tá otázka vplyvov. Nechá sa ovplyvniť tým[/quote] to bolo skôr nato, že nie všetko je výchova. Jasne, je to jeho vec. Ale Ti poviem, že je to hodne náročné, príklad. Minuly týždeň prišli deti s tým, že farebný týždeň. Ja, že čo to je? Tuším, v júni sú tie príde pochody. Podstata toho, že každý deň iná farba, majú si dať niečo v tej farbe. Možno som paranoidná, ale nevolá som z toho nadšená. Niekedy je ťažké určiť, čo je hranica. To sa zaujímal ver mi. A potom vysvetli deťom, že mi take nepodporíme…. Možno to je fakt nevinne, lenže vieme kto je na cele tohto ministerstva.

Možno to je fakt nevinne


Ano často děti na věci nahlížejí nevinně a není jednoduchá možnost jim vysvětlit pozadí, aniž by to bylo pro psychiku dětí škodlivé. Na něco společnost není připravena. Vždy jsem, ale našel nějaký způsob, abych nemusel lhát a mohl naznačit pravdu - nakolik si to přítomné děti vzali za své, nevím - ale občas jsem pak překvapen, že to co jsem jim řekl berou (stejně jako my v dětském věku, hledají vzory a jejich rozlišení se sice nemůže opřít o znalosti, ovšem na druhou stranu podvod a faleš je jim zatím cizí).


[quote="pid:20041, uid:273"]Možno to je fakt nevinne[/quote] Ano často děti na věci nahlížejí nevinně a není jednoduchá možnost jim vysvětlit pozadí, aniž by to bylo pro psychiku dětí škodlivé. Na něco společnost není připravena. Vždy jsem, ale našel nějaký způsob, abych nemusel lhát a mohl naznačit pravdu - nakolik si to přítomné děti vzali za své, nevím - ale občas jsem pak překvapen, že to co jsem jim řekl berou (stejně jako my v dětském věku, hledají vzory a jejich rozlišení se sice nemůže opřít o znalosti, ovšem na druhou stranu podvod a faleš je jim zatím cizí).

aniž by to bylo pro psychiku dětí škodlivé. Na něco společnost není připravena.


Ano, s týmto úplne suhlasím. Ja som len chcela @Quilgen naznačiť, že to nie je len vždy nezáujmom rodičov a absenciou výchovy. Že jedna vec je predstava, ako budem deti vychovávať, kým žiadne nemám a druhá vec je, keď už deti sú, a z pekných výchovných ideálov a predsavzatí už postupem aj sějde (neviem sk ekvivalent). A teda treba byť hodne v strehu a to sme na dedine (to bola vedomá voľba).

[quote="pid:20089, uid:426"]aniž by to bylo pro psychiku dětí škodlivé. Na něco společnost není připravena.[/quote] Ano, s týmto úplne suhlasím. Ja som len chcela @Quilgen naznačiť, že to nie je len vždy nezáujmom rodičov a absenciou výchovy. Že jedna vec je predstava, ako budem deti vychovávať, kým žiadne nemám a druhá vec je, keď už deti sú, a z pekných výchovných ideálov a predsavzatí už postupem aj sějde (neviem sk ekvivalent). A teda treba byť hodne v strehu a to sme na dedine (to bola vedomá voľba).

neviem sk ekvivalent


Já sem Čech, jen jsem tam chtěl někomu odpovědět po Slovensky.


@Lavazza Když jsem tady zkritizoval rodiče (viz to výbušné .."Jak jsi to vychoval.." co dostalo palců dolů až do pekla smile ),
tak to beru jako kritiku kouření. Ano má s tím problémy kde kdo a tak neříkám, že je to na věšení, ale taky nebudu říkat, že je to ok.
Protože prostě není a je třeba "TRY HARDER" (snažit se více). Taky neříkám, že je to jednoduché....

[quote="pid:20091, uid:273"]neviem sk ekvivalent[/quote] Já sem Čech, jen jsem tam chtěl někomu odpovědět po Slovensky. @Lavazza Když jsem tady zkritizoval rodiče (viz to výbušné .."Jak jsi to vychoval.." co dostalo palců dolů až do pekla :D ), tak to beru jako kritiku kouření. Ano má s tím problémy kde kdo a tak neříkám, že je to na věšení, ale taky nebudu říkat, že je to ok. Protože prostě není a je třeba "TRY HARDER" (snažit se více). Taky neříkám, že je to jednoduché....

"TRY HARDER" (snažit se více)

Ech...


[quote="pid:20177, uid:518"]"TRY HARDER" (snažit se více)[/quote] Ech...

Mistrovský Babišův tah.


poctari, prosim te, tohle rozved trochu. tady jsem zadnou babisovu "intriku" nevidela.


[quote="pid:19589, uid:240"]Mistrovský Babišův tah.[/quote] poctari, prosim te, tohle rozved trochu. tady jsem zadnou babisovu "intriku" nevidela.

poctari, prosim te, tohle rozved trochu. tady jsem zadnou babisovu "intriku" nevidela.


Babiš tím staví veřejnost proti očkování...


[quote="pid:20413, uid:347"]poctari, prosim te, tohle rozved trochu. tady jsem zadnou babisovu "intriku" nevidela.[/quote] Babiš tím staví veřejnost proti očkování...

poctari, prosim te, tohle rozved trochu. tady jsem zadnou babisovu "intriku" nevidela.

Jak to bylo ve skutečnosti nevím. Ale představuju si to takto.


I. Jak by to mělo být za "normálních" okolností?
Babiš chce nějakou celebritu, aby se stala "tváří" očkování.
Zaúkoluje svoje nohsledy. (nohsledy na delikátní práci, nechci říct rovnou Faltýnek, ale prostě někdo neviditelný)
Ti začnou obvolávat celebrity s dotazem, jestli by neměli zájem a za jakých podmínek. S upozorněním, že rozhovor je diskrétní.
A spíše se zaměřím na nějaké celebrity "nižšího řádu", nebudu volat rovnou ten nejtěžší kalibr. Např. Gottovi, když vím, jak to měl s vystupováním v reklamách.


II. A skutečnost?
Zprávu jako první přinesl Babišův "spřízněný" bakaloserver SeznamZprávy. (a jak se to dozvěděl?)
"Seznam Zprávy Jaromíra Jágra oslovily, aby své důvody, proč odmítl stát se tváří očkování, dovysvětlil. Na dotazy ale zatím neodpověděl." (takže od Jardy asi těžko...)
"„My jsme se o tom s panem premiérem bavili, že mu pan Jágr odmítl dělat figuranta na propagaci vakcinace z toho důvodu, že má protilátky,“ uvedla pro Seznam Zprávy náměstkyně ministra zdravotnictví Martina Vašáková." (a Babiš je tak blbý, že místo aby si odmítnutí nechal pro sebe, tak to probírá s nějakou podržtažkou n-té kategorie; a tahle náměstkyně ministra zdravotnictví to "náhodou" provalí médiu, které Babiše, stranického šéfa jejího nadřízeného, dusí kde může) (nebo jim to provalil někdo jiný a ona na dotaz ze SeznamZprávy jim místo "bez komentáře" začne rozprávět pohádku o červeném koťátku...)


Takže můj závěr: záměrný únik informace. A jak víme, "řízení je proces informační".


[quote="pid:20413, uid:347"]poctari, prosim te, tohle rozved trochu. tady jsem zadnou babisovu "intriku" nevidela.[/quote] Jak to bylo ve skutečnosti nevím. Ale představuju si to takto. I. Jak by to mělo být za "normálních" okolností? Babiš chce nějakou celebritu, aby se stala "tváří" očkování. Zaúkoluje svoje nohsledy. (nohsledy na delikátní práci, nechci říct rovnou Faltýnek, ale prostě někdo neviditelný) Ti začnou obvolávat celebrity s dotazem, jestli by neměli zájem a za jakých podmínek. S upozorněním, že rozhovor je diskrétní. A spíše se zaměřím na nějaké celebrity "nižšího řádu", nebudu volat rovnou ten nejtěžší kalibr. Např. Gottovi, když vím, jak to měl s vystupováním v reklamách. II. A skutečnost? Zprávu jako první přinesl Babišův "spřízněný" bakaloserver SeznamZprávy. (a jak se to dozvěděl?) "Seznam Zprávy Jaromíra Jágra oslovily, aby své důvody, proč odmítl stát se tváří očkování, dovysvětlil. Na dotazy ale zatím neodpověděl." (takže od Jardy asi těžko...) "„My jsme se o tom s panem premiérem bavili, že mu pan Jágr odmítl dělat figuranta na propagaci vakcinace z toho důvodu, že má protilátky,“ uvedla pro Seznam Zprávy náměstkyně ministra zdravotnictví Martina Vašáková." (a Babiš je tak blbý, že místo aby si odmítnutí nechal pro sebe, tak to probírá s nějakou podržtažkou n-té kategorie; a tahle náměstkyně ministra zdravotnictví to "náhodou" provalí médiu, které Babiše, stranického šéfa jejího nadřízeného, dusí kde může) (nebo jim to provalil někdo jiný a ona na dotaz ze SeznamZprávy jim místo "bez komentáře" začne rozprávět pohádku o červeném koťátku...) Takže můj závěr: záměrný únik informace. A jak víme, "řízení je proces informační".

„Donebevolající kravina.“ Novotný
tepe do Jágra, že se nenechá očkovat
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný zkritizoval přístup hokejisty Jaromíra Jágra k očkování. Hokejová legenda podle něj „není nejostřejší tužka v penále“. Zdůvodnění, proč se nenechá očkovat proti koronaviru, pak označil za „donebevolající kravinu“.
Jágrovo odmítnutí očkovací kampaně komentoval dvakrát pro CNN Prima NEWS,
naposledy v debatě s poslankyní Trikolóry Terezou Hyťhovou.
„Jsem zastánce toho, že očkování má být dobrovolné.
Co si budeme povídat, očkování je dnes kontroverzní téma spojené s určitou
svobodou a cestováním.
Prosila bych pana starostu, aby přestal urážet lidi, kteří se nechtějí nechat očkovat,“ uvedla Hyťhová
Vyjádřila se také ke stanovisku Jágra, který se rozhodl nebýt tváří očkovací kampaně. „Nedivím se, že Jágr nechce být tváří něčeho nevyzkoušeného,“ řekla.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/starosta-reporyje-pavel-novotny-ockovani-koronavirus-jaromir-jagr.A210616_101429_domaci_misl


„Donebevolající kravina.“ Novotný tepe do Jágra, že se nenechá očkovat Starosta Řeporyjí Pavel Novotný zkritizoval přístup hokejisty Jaromíra Jágra k očkování. Hokejová legenda podle něj „není nejostřejší tužka v penále“. Zdůvodnění, proč se nenechá očkovat proti koronaviru, pak označil za „donebevolající kravinu“. Jágrovo odmítnutí očkovací kampaně komentoval dvakrát pro CNN Prima NEWS, naposledy v debatě s poslankyní Trikolóry Terezou Hyťhovou. „Jsem zastánce toho, že očkování má být dobrovolné. Co si budeme povídat, očkování je dnes kontroverzní téma spojené s určitou svobodou a cestováním. Prosila bych pana starostu, aby přestal urážet lidi, kteří se nechtějí nechat očkovat,“ uvedla Hyťhová Vyjádřila se také ke stanovisku Jágra, který se rozhodl nebýt tváří očkovací kampaně. „Nedivím se, že Jágr nechce být tváří něčeho nevyzkoušeného,“ řekla. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/starosta-reporyje-pavel-novotny-ockovani-koronavirus-jaromir-jagr.A210616_101429_domaci_misl
Upravené 16. 6. 2021 o 17:29

Ja bych Babise zase tolik neprecenoval

Řekněme, že to byl "kolektivní Babiš" nebo rovnou Zeman.
:-)


Každopádně počítám se záměrným únikem informací.
Moje teorie je podpořena i tím, že se ozval Řeporyjec.


„Donebevolající kravina.“ Novotný
tepe do Jágra, že se nenechá očkovat


Aby to náhodou někdo nepřehlédl...


[quote="pid:20446, uid:306"]Ja bych Babise zase tolik neprecenoval[/quote] Řekněme, že to byl "kolektivní Babiš" nebo rovnou Zeman. :-) Každopádně počítám se záměrným únikem informací. Moje teorie je podpořena i tím, že se ozval Řeporyjec. [quote="pid:20443, uid:78"]„Donebevolající kravina.“ Novotný tepe do Jágra, že se nenechá očkovat[/quote] Aby to náhodou někdo nepřehlédl...
Upravené 16. 6. 2021 o 18:50

Moje teorie je podpořena i tím, že se ozval Řeporyjec.


novotny nezklamal ani v rozhovoru novotneho s terezou hythovou z trikolory. urazel jagra, urazel hythovou. tohle je uz dekandence politiky nejvyssiho kalibru.


https://www.facebook.com/volimtrikoloru/videos/128848529265124


[quote="pid:20469, uid:240"]Moje teorie je podpořena i tím, že se ozval Řeporyjec.[/quote] novotny nezklamal ani v rozhovoru novotneho s terezou hythovou z trikolory. urazel jagra, urazel hythovou. tohle je uz dekandence politiky nejvyssiho kalibru. https://www.facebook.com/volimtrikoloru/videos/128848529265124

novotny nezklamal

Řeporyjec řepu ryje dobře.


[quote="pid:20472, uid:347"]novotny nezklamal[/quote] Řeporyjec řepu ryje dobře.

Řeporyjec řepu ryje dobře.

60cb3a7633220


[quote="pid:20478, uid:240"]Řeporyjec řepu ryje dobře.[/quote] ![60cb3a7633220](serve/attachment&path=60cb3a7633220)

Jan Hrušínský - řečeno slovy Řeporyjce - nebude asi nejostřejší tužka v pouzdře. (ale kdysi to byl aspoň fešák)
Ovšem samotný Řeporyjec počítám, že je inteligentní a “všemi mastmi” mazaný. A bezskrupulózní, vulgární, slizský, vychlastaný, .........
A taky vlasovský prasopes.
Ale možná se ještě dožijeme času, kdy se mu za tyhle nadávky budu dobrovolně omlouvat...
Nepočítám totiž, že pracuje pro kavárnu.


Jan Hrušínský - řečeno slovy Řeporyjce - nebude asi nejostřejší tužka v pouzdře. (ale kdysi to byl aspoň fešák) Ovšem samotný Řeporyjec počítám, že je inteligentní a “všemi mastmi” mazaný. A bezskrupulózní, vulgární, slizský, vychlastaný, ......... A taky vlasovský prasopes. Ale možná se ještě dožijeme času, kdy se mu za tyhle nadávky budu dobrovolně omlouvat... Nepočítám totiž, že pracuje pro kavárnu.
4.06k
43
15
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept