Politika v SR
Alison zhltla slovákom milióny. Remišová, Kiska, Košč- Mimoriadne vysielanie k multimiliónovému podvodu na Slovákoch.

Daňo je pre mňa nesledovateľný, mieša rôzne nesúrodé informácie, veľa omáčky, aby sa podstatná vec stratila, kto je za týmto pánom?


Daňo je pre mňa nesledovateľný, mieša rôzne nesúrodé informácie, veľa omáčky, aby sa podstatná vec stratila, kto je za týmto pánom?

Daňo je pre mňa nesledovateľný, mieša rôzne nesúrodé informácie, veľa omáčky, aby sa podstatná vec stratila, kto je za týmto pánom?


kto je za týmto pánom?

pan JUDr. Mandzak, len dalsia zaujmova skupina


[quote="pid:19511, uid:48"]Daňo je pre mňa nesledovateľný, mieša rôzne nesúrodé informácie, veľa omáčky, aby sa podstatná vec stratila, kto je za týmto pánom?[/quote] [quote="pid:19511, uid:48"]kto je za týmto pánom?[/quote] pan JUDr. Mandzak, len dalsia zaujmova skupina

Tak ak je tak pre vás toxický, tak dajte emócie bokom...odmyslite ten balast a venujte sa informácii


Tak ak je tak pre vás toxický, tak dajte emócie bokom...odmyslite ten balast a venujte sa informácii

To na čo poukazoval M.Daňo vo videu vyššie


Práve tam zasahuje NAKA....som zvedavá koho obvinia a aká nahodička....Dennik N-eadrtalcov to ohlasuje


Národná kriminálna agentúra (NAKA) dnes ráno znovu zasahuje v sídle finančnej správy, podľa Aktuality.sk sa týka utajenej zmluvy s firmou Alison Slovakia za 50 miliónov eur.


Ako prvý o zásahu informoval Denník N.
https://www.aktuality.sk/clanok/902299/naka-opat-zasahuje-v-sidle-financnej-spravy/


To na čo poukazoval M.Daňo vo videu vyššie Práve tam zasahuje NAKA....som zvedavá koho obvinia a aká nahodička....Dennik N-eadrtalcov to ohlasuje Národná kriminálna agentúra (NAKA) dnes ráno znovu zasahuje v sídle finančnej správy, podľa Aktuality.sk sa týka utajenej zmluvy s firmou Alison Slovakia za 50 miliónov eur. Ako prvý o zásahu informoval Denník N. https://www.aktuality.sk/clanok/902299/naka-opat-zasahuje-v-sidle-financnej-spravy/

Práve tam zasahuje NAKA


sedim v rovnakej budove a nic som si nevsimol.
Bud prisli velmi skoro rano alebo je to ako s delta mutaciou vsade na svete, media kricia ale vsade si ziju relativne normalne okrem SR


[quote="pid:21512, uid:17"]Práve tam zasahuje NAKA[/quote] sedim v rovnakej budove a nic som si nevsimol. Bud prisli velmi skoro rano alebo je to ako s delta mutaciou vsade na svete, media kricia ale vsade si ziju relativne normalne okrem SR

sedim v rovnakej budove a nic som si nevsimol.
Bud prisli velmi skoro rano alebo je to ako s delta mutaciou vsade na svete, media kricia ale vsade si ziju relativne normalne okrem SR


aha tak nie v sidle Alison ale FS


[quote="pid:21513, uid:492"]sedim v rovnakej budove a nic som si nevsimol. Bud prisli velmi skoro rano alebo je to ako s delta mutaciou vsade na svete, media kricia ale vsade si ziju relativne normalne okrem SR[/quote] aha tak nie v sidle Alison ale FS
908
6
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept