Politika v SR
Prezidentka: Vysoké tresty za držanie marihuany sú na diskusiu

Vysoké tresty za držanie marihuany a väzenie pre rodičov, ak ich deti nechodia do školy, sú na úvahu o systémových zmenách v oblasti prísnosti sankcií. Uviedla to prezidentka Zuzana Čaputová v druhej epizóde svojho podcastu Zjednotená krajina.


Priblížila, že o zmene legislatívy sa rozprávala aj s ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou (Za ľudí). "Fakt je, že by to malo postupne podľa môjho názoru smerovať k poctivej odbornej debate o tom, či takáto výška trestu za niektoré skutky, ktoré nemajú podľa mňa takú spoločenskú nebezpečnosť, nie je zrelá na zmenu," povedala prezidentka. Dodala, že spoločenská objednávka na zmiernenie legislatívy v týchto oblastiach je už dlho.


V podcaste hlava štátu tiež zhodnotila súčasnú pandemickú situáciu a celoplošné skríningové testovanie. Uviedla, že všetky prijaté opatrenia spolu s testovaním prispeli k tomu, že sa epidemiologická situácia na Slovensku mierne zlepšuje. To prezidentke potvrdili aj viacerí odborníci. "Dúfam, že to bude pokračovať, stále je dôvod byť ostražitý a pozorný, ale máme dôvod sa potešiť, že nám čísla klesajú," skonštatovala Čaputová.


https://www.teraz.sk/slovensko/prezidentka-vysoke-tresty-za-drzanie/523512-clanok.html


Vysoké tresty za držanie marihuany a väzenie pre rodičov, ak ich deti nechodia do školy, sú na úvahu o systémových zmenách v oblasti prísnosti sankcií. Uviedla to prezidentka Zuzana Čaputová v druhej epizóde svojho podcastu Zjednotená krajina. Priblížila, že o zmene legislatívy sa rozprávala aj s ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou (Za ľudí). "_Fakt je, že by to malo postupne podľa môjho názoru smerovať k poctivej odbornej debate o tom, či takáto výška trestu za niektoré skutky, ktoré nemajú podľa mňa takú spoločenskú nebezpečnosť, nie je zrelá na zmenu,"_ povedala prezidentka. Dodala, že spoločenská objednávka na zmiernenie legislatívy v týchto oblastiach je už dlho. V podcaste hlava štátu tiež zhodnotila súčasnú pandemickú situáciu a celoplošné skríningové testovanie. Uviedla, že všetky prijaté opatrenia spolu s testovaním prispeli k tomu, že sa epidemiologická situácia na Slovensku mierne zlepšuje. To prezidentke potvrdili aj viacerí odborníci. "_Dúfam, že to bude pokračovať, stále je dôvod byť ostražitý a pozorný, ale máme dôvod sa potešiť, že nám čísla klesajú_," skonštatovala Čaputová. https://www.teraz.sk/slovensko/prezidentka-vysoke-tresty-za-drzanie/523512-clanok.html

Dodala, že spoločenská objednávka na zmiernenie legislatívy v týchto oblastiach je už dlho. - spolocenska objednavka od koho ?


By som naletel ku tej pRezidentke, najprv by dostala jednu facku a potom by som jej jasne povedal - po smrti Stalina CIA konecne prepasovala do ruskych kin prvy film, kde bol homosexualny bozk ... bolo z toho chi chi cha cha ... a o 50 rokov uz buzernati chceli vymahat svoje prava, prisvojovat si deti a uzakonit svoje psychicke poruchy ako standard .... ANI MILIMETER NEPOLAVIT pri uzivani drog. Jedine co treba zmenit je vykon trestu ... nie basa na niekolko rokova ale PRACA v "Rekovalescencnom tabore pre charakter cloveka" (gulag) na niekolko rokov ...


Dodala, že spoločenská objednávka na zmiernenie legislatívy v týchto oblastiach je už dlho. - spolocenska objednavka od koho ? By som naletel ku tej pRezidentke, najprv by dostala jednu facku a potom by som jej jasne povedal - po smrti Stalina CIA konecne prepasovala do ruskych kin prvy film, kde bol homosexualny bozk ... bolo z toho chi chi cha cha ... a o 50 rokov uz buzernati chceli vymahat svoje prava, prisvojovat si deti a uzakonit svoje psychicke poruchy ako standard .... ANI MILIMETER NEPOLAVIT pri uzivani drog. Jedine co treba zmenit je vykon trestu ... nie basa na niekolko rokova ale PRACA v "Rekovalescencnom tabore pre charakter cloveka" (gulag) na niekolko rokov ...
212
1
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept