Politika v ČR
Poslanci odmítli zákon kvůli covid pasu.

Poslanci odmítli zákon kvůli covid pasu. Označili ho za nadbytečný
9.června 2021 14:52, aktualizováno 16:18
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-covid-pas-digital-green-certificate-cestovani-evropska-unie.A210609_144248_domaci_kop


"Proti zákonu lidé celý den demonstrovali u Sněmovny. Evropský parlament zavedení takzvaných covidových pasů jasnou většinou schválil.


Pro zrychlené projednání vládního návrhu zákona, kterým mělo být v Česku umožněno vydávání digitálních zelených certifikátů, hlasovalo jen 58 ze 135 přítomných poslanců. Pouze poslanci ANO a ČSSD."


"Vojtěch řekl, že nemůže zaručit, že potvrzení o očkování či očkování bude dlouhodobě fungovat."


Problém je, že ministr Vojtěch řekl, dle stenoprotokolu, zcela něco jiného než je uvedeno v článku:


"Já pouze říkám jediné: Já nemohu garantovat, nemohu tady zaručit, zcela odpovědně, že ten systém, tak jak je nastaven, bez té zákonné opory, bude dlouhodobě fungovat. Myslím si, že to nemohu zodpovědně zaručit. Omlouvám se za to. A pokud ten systém bude narušen nějakým soudním rozhodnutím, zrušením mimořádného opatření, nebo něco podobného, tak bohužel pak si budete muset toto obhájit před svými voliči, pokud nebudete pro ten zákon hlasovat."


https://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot/109schuz/s109005.htm


Poslanci odmítli zákon kvůli covid pasu. Označili ho za nadbytečný 9.června 2021 14:52, aktualizováno 16:18 Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-covid-pas-digital-green-certificate-cestovani-evropska-unie.A210609_144248_domaci_kop "Proti zákonu lidé celý den demonstrovali u Sněmovny. Evropský parlament zavedení takzvaných covidových pasů jasnou většinou schválil. Pro zrychlené projednání vládního návrhu zákona, kterým mělo být v Česku umožněno vydávání digitálních zelených certifikátů, hlasovalo jen 58 ze 135 přítomných poslanců. Pouze poslanci ANO a ČSSD." "Vojtěch řekl, že nemůže zaručit, že potvrzení o očkování či očkování bude dlouhodobě fungovat." Problém je, že ministr Vojtěch řekl, dle stenoprotokolu, zcela něco jiného než je uvedeno v článku: "Já pouze říkám jediné: Já nemohu garantovat, nemohu tady zaručit, zcela odpovědně, že ten systém, tak jak je nastaven, bez té zákonné opory, bude dlouhodobě fungovat. Myslím si, že to nemohu zodpovědně zaručit. Omlouvám se za to. A pokud ten systém bude narušen nějakým soudním rozhodnutím, zrušením mimořádného opatření, nebo něco podobného, tak bohužel pak si budete muset toto obhájit před svými voliči, pokud nebudete pro ten zákon hlasovat." https://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot/109schuz/s109005.htm
Upravené 9. 6. 2021 o 18:02

Procesy pozoruhodně zrychlují .To nebude asi blížícími se dovolenými ? Domnívám se, že většina hlasujících vůbec nemá páru, která bije. Žijí v režimu Ano, ne.


Procesy pozoruhodně zrychlují .To nebude asi blížícími se dovolenými ? Domnívám se, že většina hlasujících vůbec nemá páru, která bije. Žijí v režimu Ano, ne.

Já nemohu garantovat, nemohu tady zaručit, zcela odpovědně, že ten systém, tak jak je nastaven, bez té zákonné opory, bude dlouhodobě fungovat.

ale ved to su predsa vyborne spravy. Kazdopadne treba ostat ostrazity. Ako uz Kulich spominal v inej teme, na tej demonstracii zaznela aj Slovenska hymna. Az bude dalsia, budem musiet zobrat dovolenku a ist sa tam pozriet osobne.


[quote="pid:19215, uid:270"]Já nemohu garantovat, nemohu tady zaručit, zcela odpovědně, že ten systém, tak jak je nastaven, bez té zákonné opory, bude dlouhodobě fungovat.[/quote] ale ved to su predsa vyborne spravy. Kazdopadne treba ostat ostrazity. Ako uz Kulich spominal v inej teme, na tej demonstracii zaznela aj Slovenska hymna. Az bude dalsia, budem musiet zobrat dovolenku a ist sa tam pozriet osobne.

Kazdopadne je dost zajimave sledovat tu prudkou zmenou smeru s navratem Vojtecha do uradu... Zacalo to prizpusobenim se verdiktu NS (pricemz do te doby vladu absolutne nezajimalo zadne rozhodnuti soudu), pokracuje to touto "sabotazi", co bude dal? Jaka je cilova meta?


Kazdopadne je dost zajimave sledovat tu prudkou zmenou smeru s navratem Vojtecha do uradu... Zacalo to prizpusobenim se verdiktu NS (pricemz do te doby vladu absolutne nezajimalo zadne rozhodnuti soudu), pokracuje to touto "sabotazi", co bude dal? Jaka je cilova meta?

Procesy pozoruhodně zrychlují .To nebude asi blížícími se dovolenými ? Domnívám se, že většina hlasujících vůbec nemá páru, která bije. Žijí v režimu Ano, ne.

Jejej to jsem natvrdlý. Mohl byste to Boletusi trochu rozvést - hlasující žijí v režimu Ano, ne ...


[quote="pid:19221, uid:57"]Procesy pozoruhodně zrychlují .To nebude asi blížícími se dovolenými ? Domnívám se, že většina hlasujících vůbec nemá páru, která bije. Žijí v režimu Ano, ne.[/quote] Jejej to jsem natvrdlý. Mohl byste to Boletusi trochu rozvést - hlasující žijí v režimu Ano, ne ...
Upravené 9. 6. 2021 o 21:23

zevně řízené hlasovací mašinky. Pochopit smysl ano čí ne je nad síly mnoha zastupitelů. Procesy jsou prostě příliš rychlé a složité.


zevně řízené hlasovací mašinky. Pochopit smysl ano čí ne je nad síly mnoha zastupitelů. Procesy jsou prostě příliš rychlé a složité.

@Boletus Přesně smile Vzal jste mi to z úst.
A tohle je u nich vidět už dlouho... Je taky občas vidět (a hlavně teď v Covidismu), že oni vlastně chtějí ten fašis.. ehm Covidismus
prosazovat taky a ještě tvrdší, ale chytřeji, aby to lidi přijali a udělat tady z toho (jak říká Pjakin) "digitální gulag".
A on ten Andrejko, všivák, jim to tak kazí a lidi to jen sere a oni ještě musí být proti... protože Andrejko smile .
Ty rozpaky jsou doslova hmatatelné smile

@Boletus Přesně :D Vzal jste mi to z úst. A tohle je u nich vidět už dlouho... Je taky občas vidět (a hlavně teď v Covidismu), že oni vlastně chtějí ten fašis.. ehm Covidismus prosazovat taky a ještě tvrdší, ale chytřeji, aby to lidi přijali a udělat tady z toho (jak říká Pjakin) "digitální gulag". A on ten Andrejko, všivák, jim to tak kazí a lidi to jen sere a oni ještě musí být proti... protože Andrejko :D . Ty rozpaky jsou doslova hmatatelné :D

Procesy pozoruhodně zrychlují .To nebude asi blížícími se dovolenými ? Domnívám se, že většina hlasujících vůbec nemá páru, která bije. Žijí v režimu Ano, ne.


Ale zatím média hlasitě mlčí o Fauciho emailech a chrlí na nás své výkaly, ve stylu za Covid mohou mývali a cibetky apod...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/covid-prisel-z-cinskych-kozesinovych-farem-tvrdi-nemecky-virolog-drosten-166887


Jak dlouho je možné takto sprostě lhát?


[quote="pid:19221, uid:57"]Procesy pozoruhodně zrychlují .To nebude asi blížícími se dovolenými ? Domnívám se, že většina hlasujících vůbec nemá páru, která bije. Žijí v režimu Ano, ne.[/quote] Ale zatím média hlasitě mlčí o Fauciho emailech a chrlí na nás své výkaly, ve stylu za Covid mohou mývali a cibetky apod... https://www.seznamzpravy.cz/clanek/covid-prisel-z-cinskych-kozesinovych-farem-tvrdi-nemecky-virolog-drosten-166887 Jak dlouho je možné takto sprostě lhát?

Ale zatím média hlasitě mlčí o Fauciho emailech


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prulomovy-unik-Cenzura-zprav-o-covidu-S-podporou-mocnych-mist-666768?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


PL už něco napsalo a já se to snažil dostat k F. Kubáskovi, ale ten to přečet z Washington Post a řek, že tam píšou, že se nic neděje atd. a tím to uzavřel...
Myslí, že by KSB komunita měla mít svůj YT kanál, kde budeme moci ozvučovat věci.
Pokusím se mu napsat víc zpráv a označit konkrétní maily, které si má přeložit (on neumí anglicky), ale je to bída...


[quote="pid:19263, uid:181"]Ale zatím média hlasitě mlčí o Fauciho emailech[/quote] https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prulomovy-unik-Cenzura-zprav-o-covidu-S-podporou-mocnych-mist-666768?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz PL už něco napsalo a já se to snažil dostat k F. Kubáskovi, ale ten to přečet z Washington Post a řek, že tam píšou, že se nic neděje atd. a tím to uzavřel... Myslí, že by KSB komunita měla mít svůj YT kanál, kde budeme moci ozvučovat věci. Pokusím se mu napsat víc zpráv a označit konkrétní maily, které si má přeložit (on neumí anglicky), ale je to bída...

mývali a cibetky
Světově uznávaný lžiprofesor Drosten, zaměstnán na lžiklinice Charité, prosadil lžipcr-testy k potvrzení kovidu (lživého). Anebo je to jinak?


[quote="pid:19263, uid:181"]mývali a cibetky[/quote]Světově uznávaný lžiprofesor Drosten, zaměstnán na lžiklinice Charité, prosadil lžipcr-testy k potvrzení kovidu (lživého). Anebo je to jinak?
Upravené 10. 6. 2021 o 09:00

a já se to snažil dostat k F. Kubáskovi

Kdo nebo co je F. Kubásek?
(asi jsem 100 let za opicema)


[quote="pid:19267, uid:518"]a já se to snažil dostat k F. Kubáskovi[/quote] Kdo nebo co je F. Kubásek? (asi jsem 100 let za opicema)

@JS22 To je v tom, že mnozí přeceňují roli české politické scény. Sledujte procesy zejména v RSA, tam je epicentrum "zemětřesení" a odtud se odráží po chapadlech PaX Americana s určitým zpožděním do Světa . No a to hlavní zpoždění je ve většině hlav podpindosího "lidu služebného".
Taková Miruna Němcovic žije určitě v módu "mínus dva roky".

@JS22 To je v tom, že mnozí přeceňují roli české politické scény. Sledujte procesy zejména v RSA, tam je epicentrum "zemětřesení" a odtud se odráží po chapadlech PaX Americana s určitým zpožděním do Světa . No a to hlavní zpoždění je ve většině hlav podpindosího "lidu služebného". Taková Miruna Němcovic žije určitě v módu "mínus dva roky".

https://www.youtube.com/channel/UCmB0qQFal60mzi-x2XDqyvA

A-ha. (děkuji)


Takže já už jsem doma.
Je to TyTrubka kanál "Incorrect CZ"/František Kubásek.
Zajímavé logo kanálu: barvy žlutá/černá/bílá - pro mne z hlediska barvy jasná řeč. Samotné logo má tvar vypínače, který je před zeměkoulí.
Taky má docela rozsáhle webové stránky https://www.incorrect.cz/, které fungují cca od 11/2017.
Všechno to vypadá jako "uan-men-šou" a přitom dle vlastních slov z jeho webu "ŽÁDNÝ MINIMÁLNÍ LIMIT PRO PROVOZ WEBU NENÍ POTŘEBA. CHODÍM DO PRÁCE A FINANČNÍ STRÁNKA JE JEN MOTIVAČNÍM BONUSEM."
Je aktivní na sociálních sítích - celkem 12 účtů na 8-mi platformách, pokud dobře počítám.
Jak to ten kluk jenom stíhá při tom zaměstnání?


Tak jsem si projel natočená videa tohoto YT-kanálu.
Tak třebáááá, kolikrát tam bude něco o SPD...
A našel jsem!
Jedno jediné videjko.
Kdo se chce dozvědět, jak funguje v SPD "mentální koncentrák", je možné si pustit prvních cca 10 minut.


"Robert Vašíček: SPD není demokratická, za sochu Koněva jsem bojoval, osvobození odděluji od Vrbětic"
8.5.2021
https://www.youtube.com/watch?v=3DSWbR7hbHI


Více k osobě pana Vašíčka zde

"2021-04-26 – Robert Vašíček: Kdopak slízne Smetanu? Oficiální důkazy o propojení SPD s ČSSD, ANO, ODS a Top 09"
https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-04-26-robert-vasicek-kdopak-slizne-smetanu-oficialni-dukazy-o-propojeni-spd-s-cssd-ano-ods-a-top-09/
Hovoří spjaščij Robert Vašíček ex-místo předseda regionálního klubu SPD Praha, naštěstí už i ex-člen SPD.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/spd-tomio-okamura-robert-vasicek.A210405_175655_domaci_indr


a zde je rozbor toho pořadu

Pořad jsem vyslechl po částech a musel jsem se držet, abych ne :-C=
Je to plné nechutných manipulativních technik.


K panu Vašíčkovi se ještě někdy vrátím, zjistil jsem o něm ještě nějaké další zajímavosti...


[quote="pid:19299, uid:402"]https://www.youtube.com/channel/UCmB0qQFal60mzi-x2XDqyvA[/quote] A-ha. (děkuji) Takže já už jsem doma. Je to TyTrubka kanál "Incorrect CZ"/František Kubásek. Zajímavé logo kanálu: barvy žlutá/černá/bílá - pro mne z hlediska barvy jasná řeč. Samotné logo má tvar vypínače, který je před zeměkoulí. Taky má docela rozsáhle webové stránky https://www.incorrect.cz/, které fungují cca od 11/2017. Všechno to vypadá jako "uan-men-šou" a přitom dle vlastních slov z jeho webu "ŽÁDNÝ MINIMÁLNÍ LIMIT PRO PROVOZ WEBU NENÍ POTŘEBA. CHODÍM DO PRÁCE A FINANČNÍ STRÁNKA JE JEN MOTIVAČNÍM BONUSEM." Je aktivní na sociálních sítích - celkem 12 účtů na 8-mi platformách, pokud dobře počítám. **Jak to ten kluk jenom stíhá při tom zaměstnání?** Tak jsem si projel natočená videa tohoto YT-kanálu. Tak třebáááá, kolikrát tam bude něco o SPD... A našel jsem! Jedno jediné videjko. Kdo se chce dozvědět, jak funguje v SPD "mentální koncentrák", je možné si pustit prvních cca 10 minut. "Robert Vašíček: SPD není demokratická, za sochu Koněva jsem bojoval, osvobození odděluji od Vrbětic" 8.5.2021 https://www.youtube.com/watch?v=3DSWbR7hbHI Více k osobě pana Vašíčka zde [quote="pid:13708, uid:240"]"2021-04-26 – Robert Vašíček: Kdopak slízne Smetanu? Oficiální důkazy o propojení SPD s ČSSD, ANO, ODS a Top 09" https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-04-26-robert-vasicek-kdopak-slizne-smetanu-oficialni-dukazy-o-propojeni-spd-s-cssd-ano-ods-a-top-09/ Hovoří spjaščij Robert Vašíček ex-místo předseda regionálního klubu SPD Praha, naštěstí už i ex-člen SPD. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/spd-tomio-okamura-robert-vasicek.A210405_175655_domaci_indr[/quote] a zde je rozbor toho pořadu [quote="pid:13739, uid:240"]Pořad jsem vyslechl po částech a musel jsem se držet, abych ne :-C= Je to plné nechutných manipulativních technik.[/quote] K panu Vašíčkovi se ještě někdy vrátím, zjistil jsem o něm ještě nějaké další zajímavosti...
Upravené 11. 6. 2021 o 03:30

@Počtář
Je to v podstatě takový pravicově konzervativní komentátor,
dost podobný Xaverovi. Dělá rozhovory a zprávy na YT, ale jen jako bokovku, jinak je řidič.

@Počtář Je to v podstatě takový pravicově konzervativní komentátor, dost podobný Xaverovi. Dělá rozhovory a zprávy na YT, ale jen jako bokovku, jinak je řidič.

12 účtů na 8-mi platformách


musím poupravit je skutečně aktivní jen na 4: YT, FB, Tw, Vk
Zbytek jsou neaktivní promazané nebo smazané.


[quote="pid:19303, uid:240"]12 účtů na 8-mi platformách[/quote] musím poupravit je skutečně aktivní jen na 4: YT, FB, Tw, Vk Zbytek jsou neaktivní promazané nebo smazané.

Nic necakane ... v USA vacsina statov zakazala kovid pasy. V izraeli kovid pasy fungovali asi 2 mesiace, potom ich potichu zrusili. Dovolenkujuci po prichode do egypta ako prve tlacia tamojsim kontrolam kovid pasy do hlavy a kontrolori na nich pozeraju, ci im nesibe, kedze Egypt ziadne kovid pasy nepotrebuje vidiet. Takze to len tu v EU existuje akasi tlupa somarov uznavajucich kult KovidPas a kazdeho sa snazia tym kultom znasilnit a strasit.


Nic necakane ... v USA vacsina statov zakazala kovid pasy. V izraeli kovid pasy fungovali asi 2 mesiace, potom ich potichu zrusili. Dovolenkujuci po prichode do egypta ako prve tlacia tamojsim kontrolam kovid pasy do hlavy a kontrolori na nich pozeraju, ci im nesibe, kedze Egypt ziadne kovid pasy nepotrebuje vidiet. Takze to len tu v EU existuje akasi tlupa somarov uznavajucich kult KovidPas a kazdeho sa snazia tym kultom znasilnit a strasit.

k osobě pana Vašíčka

Nemusim nic cist, staci videt obrazek, chybi na nem jen cylindr a kralici .... smile


[quote="pid:19303, uid:240"]k osobě pana Vašíčka[/quote] Nemusim nic cist, staci videt obrazek, chybi na nem jen cylindr a kralici .... :D
Upravené 10. 6. 2021 o 16:43

@Počtář
Tak Vašíček je ... Vašíček.. nechme plavat smile
ale má tam jinak dobré rozhovory i slidmi o kterých by jinak slyšet nebylo, ale podle mě si zaslouží zviditelnit. (To soukromé ZOO)

Jinak na "konspirace" moc není smile , ale Great Reset a WEF tam ozvučil dobře.
Teď mají celý projekt společně s Matějem Gregorem Proti.EU.


@Počtář Tak Vašíček je ... Vašíček.. nechme plavat :D ale má tam jinak dobré rozhovory i slidmi o kterých by jinak slyšet nebylo, ale podle mě si zaslouží zviditelnit. (To soukromé ZOO) Jinak na "konspirace" moc není :D , ale Great Reset a WEF tam ozvučil dobře. Teď mají celý projekt společně s Matějem Gregorem Proti.EU.

v USA vacsina statov zakazala kovid pasy

Mel bys prosim Te nejaky info, ktere staty to jsou, aspon odkaz. Ja zatim vim o Floride a Texasu.
Diky


[quote="pid:19321, uid:106"]v USA vacsina statov zakazala kovid pasy[/quote] Mel bys prosim Te nejaky info, ktere staty to jsou, aspon odkaz. Ja zatim vim o Floride a Texasu. Diky
12
1.76k
27
15
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept