Politika v ČR
Okamura věčná opozice ?!

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/okamura-babise-jako-premiera-si-uz-predstavit-nedokazu-40362718


A koho by tam chtěl a s kým by skládal vládu ?!
To je trouba ten Tomio ... pokud tedy už neví, že Andrejko s tím po volbách šlehne a půjde na důchod (vypadá na to smile ). To by to pak mohl být rozumný výrok...


https://www.novinky.cz/domaci/clanek/okamura-babise-jako-premiera-si-uz-predstavit-nedokazu-40362718 A koho by tam chtěl a s kým by skládal vládu ?! To je trouba ten Tomio ... pokud tedy už neví, že Andrejko s tím po volbách šlehne a půjde na důchod (vypadá na to :D ). To by to pak mohl být rozumný výrok...

Neukvapuj se. Nehraje se "prší" , ale bridž.


Neukvapuj se. Nehraje se "prší" , ale bridž.

To je trouba ten Tomio


Chcete-li někoho kritizovat, musíte si předtím pozorně přečíst, co dotyčný skutečně řekl a pochopit o čem mluvil.


Red.:"Tím se zase dostáváme zpět k tomu, že ve Sněmovně, v tom prosazování zákonů a slibů, které jste dali svým voličům, stojíte víceméně osamoceně. Zároveň jste sám říkal že před třemi a půl lety po volbách jste měli hotové s ANO předběžné vládní prohlášení. Nebojíte se, že pokud by po volbách stavěl vládu Andrej Babiš, tak by se to mohlo opakovat? Znovu by vám nedovolil prosadit tento bod?
Ok.: Před třemi a půl lety byla jiná situace než dnes. Určitě se budeme snažit jednat se všemi stranami, které chtějí prosazovat naše programové body. A kdyby to bylo hnutí ANO, tak s těmi budeme určitě jednat taky. Ale nedokážu si dost dobře představit jako premiéra Andreje Babiše."


Red.: "Proč?
Ok.: Protože prokazatelně důvěra ve vládu, kterou vede Andrej Babiš, klesla pod 20 procent podle průzkumů, které jsem viděl. Premiér Andrej Babiš tedy ve vedení vlády neobstál, protože ztratil důvěru drtivé většiny občanů a samozřejmě těžko si to můžeme představit, že by v tom pokračoval. To přeci ani nemá logiku, aby byl znovu takový člověk premiérem, když už mu to jednou nešlo.
Za sebe říkám, že Okamura vůbec v žádné vládě být nemusí. Rád vyměním teplé vládní korýtko za to, když se bude prosazovat program SPD. Musíme mít ale černé na bílém podepsaný program a já to chci včetně časového harmonogramu."


[quote="pid:19208, uid:518"]To je trouba ten Tomio[/quote] Chcete-li někoho kritizovat, musíte si předtím pozorně přečíst, co dotyčný skutečně řekl a pochopit o čem mluvil. Red.:"Tím se zase dostáváme zpět k tomu, že ve Sněmovně, v tom prosazování zákonů a slibů, které jste dali svým voličům, stojíte víceméně osamoceně. Zároveň jste sám říkal že před třemi a půl lety po volbách jste měli hotové s ANO předběžné vládní prohlášení. Nebojíte se, že pokud by po volbách stavěl vládu Andrej Babiš, tak by se to mohlo opakovat? Znovu by vám nedovolil prosadit tento bod? Ok.: Před třemi a půl lety byla jiná situace než dnes. Určitě se budeme snažit jednat se všemi stranami, které chtějí prosazovat naše programové body. A kdyby to bylo hnutí ANO, tak s těmi budeme určitě jednat taky. Ale nedokážu si dost dobře představit jako premiéra Andreje Babiše." Red.: "Proč? Ok.: Protože prokazatelně důvěra ve vládu, kterou vede Andrej Babiš, klesla pod 20 procent podle průzkumů, které jsem viděl. Premiér Andrej Babiš tedy ve vedení vlády neobstál, protože ztratil důvěru drtivé většiny občanů a samozřejmě těžko si to můžeme představit, že by v tom pokračoval. To přeci ani nemá logiku, aby byl znovu takový člověk premiérem, když už mu to jednou nešlo. Za sebe říkám, že Okamura vůbec v žádné vládě být nemusí. Rád vyměním teplé vládní korýtko za to, když se bude prosazovat program SPD. Musíme mít ale černé na bílém podepsaný program a já to chci včetně časového harmonogramu."

Trefně se o SPD vyjádřil Jaroslav Štefec zde:


,, .... bezpečnostní program. Ten nabízí kromě všeobecného popisu existenčních hrozeb, který bez jakéhokoliv hmatatelného výsledku (kromě volebních zisků) už více než desetiletí pravidelně slýcháváme od pana Okamury, také velmi seriózní plán na jejich eliminaci. Ten potřebujeme jako sůl, protože současná Evropa není bezpečná a ČR není na to, co ji (a tím i nás) nejspíš už na podzim čeká, připravena ani náhodou. Osobně věřím, že prezentace tohoto programu otevře oči mnoha voličům, kteří by jinak volili právě SPD".
http://www.novarepublika.cz/2021/06/stefec-pirati-nesmi-dostat-sanci-nas.html#more


Trefně se o SPD vyjádřil Jaroslav Štefec zde: ,, .... bezpečnostní program. Ten nabízí kromě všeobecného popisu existenčních hrozeb, který bez jakéhokoliv hmatatelného výsledku (kromě volebních zisků) už více než desetiletí pravidelně slýcháváme od pana Okamury, také velmi seriózní plán na jejich eliminaci. Ten potřebujeme jako sůl, protože současná Evropa není bezpečná a ČR není na to, co ji (a tím i nás) nejspíš už na podzim čeká, připravena ani náhodou. Osobně věřím, že prezentace tohoto programu otevře oči mnoha voličům, kteří by jinak volili právě SPD". http://www.novarepublika.cz/2021/06/stefec-pirati-nesmi-dostat-sanci-nas.html#more

Chcete-li někoho kritizovat, musíte si předtím pozorně přečíst, co dotyčný skutečně řekl a pochopit o čem mluvil.


Tak, já jsem to snad pak doplnil, že to tak je na první pohled, ale snad je v tom více ...


Koukám, že jsem to tu schytal smile , ale dobře mi tak.
Nechci ho kritizovat ve stylu .. Volný je lepší smile SPD je pro mě jasné volba do voleb, "bo co jiného ?! smile "
Stejně však musím podotknout, že by T.O. ještě mohl na lecčem zapracovat... Na premiéra (pozici) zatím za mě nemá
a to je škoda.


@Ludvík Smýkal
Takže jsem měl vlastně pravdu, asi tuší, že to Andrejko zabalí a chce do toho jít s ANO, takže má rozum (bo s kým jiným),
ale zároveň si přihřeje polívčičku s tím, že mu jako "X"[dosadit nálepku] nevěří.

A ano, pokud to prosadí za podporu menšinové vládě, tak taky dobře. Hlavně pro nás občany.


[quote="pid:19225, uid:270"]Chcete-li někoho kritizovat, musíte si předtím pozorně přečíst, co dotyčný skutečně řekl a pochopit o čem mluvil.[/quote] Tak, já jsem to snad pak doplnil, že to tak je na první pohled, ale snad je v tom více ... Koukám, že jsem to tu schytal :D , ale dobře mi tak. Nechci ho kritizovat ve stylu .. Volný je lepší :D SPD je pro mě jasné volba do voleb, "bo co jiného ?! :( " Stejně však musím podotknout, že by T.O. ještě mohl na lecčem zapracovat... Na premiéra (pozici) zatím za mě nemá a to je škoda. @Ludvík Smýkal Takže jsem měl vlastně pravdu, asi tuší, že to Andrejko zabalí a chce do toho jít s ANO, takže má rozum (bo s kým jiným), ale zároveň si přihřeje polívčičku s tím, že mu jako "X"[dosadit nálepku] nevěří. A ano, pokud to prosadí za podporu menšinové vládě, tak taky dobře. Hlavně pro nás občany.
Upravené 9. 6. 2021 o 21:29

manévruje, zvyšuje svou cenu, jinak říct se dá jen že "uvidíme"


manévruje, zvyšuje svou cenu, jinak říct se dá jen že "uvidíme"

@Xyht Co to tak sleduji, tak Trikolora je mrtvý projekt, pokud se nestane nějaký zázrak.
Už i Klaus st. je zavrhl a ten ví o čem mluví.

Co se týče pomluv na SPD, tak Okamura je podle mě nejvlastenečtější politik co ve vysoké politice máme, ale
jak už jsem řekl... taky to není žádný lišák jako Putin. Je proti němu stavěna hradba (viz tlak na ANO aby s ním nešli do koalice
a nepustili ho do vlády) a je permanentně sabotován (viz Volný a další; jeho 1. strana apod.).


Trikolora je uskupení, které není zralé na volby, spíš na odpis. Jsou tam jak pofiderní lidé, tak nefungující vedení.
V současnosti (jak si povzdechl Klaus st. i Tlustý) je česká pravice mrtvá. Bude se muset vzkřísit z popela jako fénix,
ale v těchto volbách to nebude...


@Xyht Co to tak sleduji, tak Trikolora je mrtvý projekt, pokud se nestane nějaký zázrak. Už i Klaus st. je zavrhl a ten ví o čem mluví. Co se týče pomluv na SPD, tak Okamura je podle mě nejvlastenečtější politik co ve vysoké politice máme, ale jak už jsem řekl... taky to není žádný lišák jako Putin. Je proti němu stavěna hradba (viz tlak na ANO aby s ním nešli do koalice a nepustili ho do vlády) a je permanentně sabotován (viz Volný a další; jeho 1. strana apod.). Trikolora je uskupení, které není zralé na volby, spíš na odpis. Jsou tam jak pofiderní lidé, tak nefungující vedení. V současnosti (jak si povzdechl Klaus st. i Tlustý) je česká pravice mrtvá. Bude se muset vzkřísit z popela jako fénix, ale v těchto volbách to nebude...

Trefně se o SPD vyjádřil Jaroslav Štefec zde:

Trefně? Spíše tendenčně.
Je otázka co nebo kam se kdo snaží trefovat.


Když podsouvá bezalternativní názor, že kdo nechce Bukanýry, nezbývá mu, než volit Trikoloru nebo ANO. Protože SPD vidí Štefec poněkud šroubovaně “...bez jakéhokoliv hmatatelného výsledku (kromě volebních zisků) už více než desetiletí pravidelně slýcháváme od pana Okamury...”.


To je zajímavé, já například v horizontu desetiletí nevidím za politiky z Trikolory (často pocházejících z jiných stran), ze Svobodných, ze Soukromníků žádné výsledky, ani ty volební.


[quote="pid:19234, uid:290"]Trefně se o SPD vyjádřil Jaroslav Štefec zde:[/quote] **Trefně? Spíše tendenčně.** Je otázka co nebo kam se kdo snaží trefovat. Když podsouvá bezalternativní názor, že kdo nechce Bukanýry, nezbývá mu, než volit Trikoloru nebo ANO. Protože SPD vidí Štefec poněkud šroubovaně “...bez jakéhokoliv hmatatelného výsledku (kromě volebních zisků) už více než desetiletí pravidelně slýcháváme od pana Okamury...”. To je zajímavé, já například v horizontu desetiletí nevidím za politiky z Trikolory (často pocházejících z jiných stran), ze Svobodných, ze Soukromníků žádné výsledky, ani ty volební.

To je trouba ten Tomio ... pokud tedy už neví, že Andrejko s tím po volbách šlehne a půjde na důchod (vypadá na to ). To by to pak mohl být rozumný výrok...

A nechceš rovnou napsat Pitomio?
Možná by to pak všechno bylo takové jasnější...


[quote="pid:19208, uid:518"]To je trouba ten Tomio ... pokud tedy už neví, že Andrejko s tím po volbách šlehne a půjde na důchod (vypadá na to ). To by to pak mohl být rozumný výrok...[/quote] A nechceš rovnou napsat Pitomio? Možná by to pak všechno bylo takové jasnější...

Stejně však musím podotknout, že by T.O. ještě mohl na lecčem zapracovat... Na premiéra (pozici) zatím za mě nemá

Zapracovat tam, zapracovat sem.
Když říkáš, že podle Tebe nemá, bylo by fér napsat na základě jakých argumentů jsi k tomu dospěl. Ale nepiš prosím, že je to proto, že je slabší než Putin. To není férové srovnání mezi globálním a (zatím) lokálním politikem, navíc ze států s poněkud jinou suverenitou, zdrojovou stabilitou, atd.


Férové je porovnat to s “opravdovými” velikány: Bartoš, Fiala, Jurečka, Pekarová, Rakušan, Šlachta, ...
(Babiše nepočítám, ten už premiéruje; Trikolórní trojspolek taky nepočítám, momentálně moc nevím, jakým jménem bych ho měl započítat)


[quote="pid:19237, uid:518"]Stejně však musím podotknout, že by T.O. ještě mohl na lecčem zapracovat... Na premiéra (pozici) zatím za mě nemá[/quote] Zapracovat tam, zapracovat sem. Když říkáš, že podle Tebe nemá, bylo by fér napsat na základě jakých argumentů jsi k tomu dospěl. Ale nepiš prosím, že je to proto, že je slabší než Putin. To není férové srovnání mezi globálním a (zatím) lokálním politikem, navíc ze států s poněkud jinou suverenitou, zdrojovou stabilitou, atd. Férové je porovnat to s “opravdovými” velikány: Bartoš, Fiala, Jurečka, Pekarová, Rakušan, Šlachta, ... (Babiše nepočítám, ten už premiéruje; Trikolórní trojspolek taky nepočítám, momentálně moc nevím, jakým jménem bych ho měl započítat)

taky to není žádný lišák jako Putin

Možná není.
Ale máme tady starého jezevce z Lán...


“Toto zvíře má mezi myslivci pověst nevrlého bručouna, který se snadno naštve a pak si troufne i na silného soupeře.
...
Na to, jak je jezevec malý, dokáže vyvinout obrovskou sílu i rychlost, a když se rozzuří, je opravdu nebezpečný. Co dokáže agresivní jezevec svými drápy, jsme se přesvědčili na vlastní oči, když jsme mu zatarasili ústupovou cestu deskami, aby nám z oplocené pergoly neutekl. Chtěl se podhrabat do zahrady a lámal při tom dřevotřísku jak perník...”


https://bruntalsky.denik.cz/zpravy_region/lov-zuriveho-jezevce-dal-straznikum-zabrat.html


[quote="pid:19240, uid:518"]taky to není žádný lišák jako Putin[/quote] Možná není. Ale máme tady starého jezevce z Lán... “Toto zvíře má mezi myslivci pověst nevrlého bručouna, který se snadno naštve a pak si troufne i na silného soupeře. ... Na to, jak je jezevec malý, dokáže vyvinout obrovskou sílu i rychlost, a když se rozzuří, je opravdu nebezpečný. Co dokáže agresivní jezevec svými drápy, jsme se přesvědčili na vlastní oči, když jsme mu zatarasili ústupovou cestu deskami, aby nám z oplocené pergoly neutekl. Chtěl se podhrabat do zahrady a lámal při tom dřevotřísku jak perník...” https://bruntalsky.denik.cz/zpravy_region/lov-zuriveho-jezevce-dal-straznikum-zabrat.html

Férové je porovnat to s “opravdovými” velikány: Bartoš, Fiala, Jurečka, Pekarová, Rakušan, Šlachta, ...


Díky za rozesmání po ránu. :-)


[quote="pid:19257, uid:240"]Férové je porovnat to s “opravdovými” velikány: Bartoš, Fiala, Jurečka, Pekarová, Rakušan, Šlachta, ...[/quote] Díky za rozesmání po ránu. :-)

A nechceš rovnou napsat Pitomio?
Možná by to pak všechno bylo takové jasnější...


Já už jsem napsal, že T.O. je největší vlastenecká postava v politice. A že volba SPD je docela jasná v této době, ale
nemohu si nepovzdechnout, že to není žádný Putin, Stalin ani Zeman nebo Klaus... Prostě do Kádra ještě musí dorůst.


Několikrát mu bylo nabízeno KSB, ale on nemá čas číst hromadu knih... to je pak těžké...


Ale ke tvému přirovnání, máš pravdu že tam je na tom v porovnání o dost lépe smile.
Na druhou stranu je to prostě proto, že tady máme stádo tupců, kromě Bartoše, který je liška podšitá.
"Není úplně blbej a proto je nebezpečnej...". Tady je Tomio na tom dobře, ale chceme se s tím spokojit ?
Lépe řečeno, chci volit T.O. zatím, dokud nebude lepší kandidát pokud on sám se nezlepší.


Ale myslím, že SPD je docela jasná volba min. na další 2 jestli ne 3 volby.


Abych to shrnul. Tomio, je (v té věkové kategorii) to nejlepší co máme. Je to sakra málo, ale je to aspoň něco.
Přál bych si mnohem více, ale je třeba pracovat s tím co máme ne tím co bychom si přáli.


@Počtář Spokojen ?! smile

[quote="pid:19256, uid:240"]A nechceš rovnou napsat Pitomio? Možná by to pak všechno bylo takové jasnější...[/quote] Já už jsem napsal, že T.O. je největší vlastenecká postava v politice. A že volba SPD je docela jasná v této době, ale nemohu si nepovzdechnout, že to není žádný Putin, Stalin ani Zeman nebo Klaus... Prostě do Kádra ještě musí dorůst. Několikrát mu bylo nabízeno KSB, ale on nemá čas číst hromadu knih... to je pak těžké... Ale ke tvému přirovnání, máš pravdu že tam je na tom v porovnání o dost lépe :D. Na druhou stranu je to prostě proto, že tady máme stádo tupců, kromě Bartoše, který je liška podšitá. "Není úplně blbej a proto je nebezpečnej...". Tady je Tomio na tom dobře, ale chceme se s tím spokojit ? Lépe řečeno, chci volit T.O. zatím, dokud nebude lepší kandidát pokud on sám se nezlepší. Ale myslím, že SPD je docela jasná volba min. na další 2 jestli ne 3 volby. Abych to shrnul. Tomio, je (v té věkové kategorii) to nejlepší co máme. Je to sakra málo, ale je to aspoň něco. Přál bych si mnohem více, ale je třeba pracovat s tím co máme ne tím co bychom si přáli. @Počtář Spokojen ?! :D

@Počtář Spokojen ?!

Dobrá otázka...
Uvidíme.
Quilgene.

Dodatek: jen pro pořádek, nevolíme T.O., volíme (nebo nevolíme) SPD a preferenční hlasy dáme nebo nedáme konkrétní osobě.


Dodatek2: titulek tohoto tématu (“Okamura věčná opozice ?!”) už jsem zde na fóru 1x četl.
Do-slov-ne.


[quote="pid:19269, uid:518"]@Počtář Spokojen ?![/quote] Dobrá otázka... Uvidíme. Quilgene. Dodatek: jen pro pořádek, nevolíme T.O., volíme (nebo nevolíme) SPD a preferenční hlasy dáme nebo nedáme konkrétní osobě. Dodatek2: titulek tohoto tématu (“Okamura věčná opozice ?!”) už jsem zde na fóru 1x četl. Do-slov-ne.
Upravené 10. 6. 2021 o 09:35

Je poznat , že jsou volby na dosah .
Kapka jedu sem , kapka jedu tam a zabije to i nosorožce .
Ta snaha vyzvednout triko-lóry na úkor SPD , je nepřehlédnutelná .


Je poznat , že jsou volby na dosah . Kapka jedu sem , kapka jedu tam a zabije to i nosorožce . Ta snaha vyzvednout triko-lóry na úkor SPD , je nepřehlédnutelná .

Dodatek2: titulek tohoto tématu (“Okamura věčná opozice ?!”) už jsem zde na fóru 1x četl.
Do-slov-ne.


Tak to určitě ne ode mě. Jsem tu docela nový. O tomhle serveru mi řekl kámoš, který mě i seznámil s KSB a Pjakinem.
Pár týdnů jsem četl a pak založil účet.


@Putinovec Taky si myslíte, že Trikolora je v podstatě Spolu, ale přemalované na "konzervativno" ? smile
Tedy ti někteří lidé se tam tváří jako za konzervativní hodnoty, ale to jsem si myslel i o Černohorské z ODS než
naskočila na vlnu Vrbětice a pak jsem si našel tu fotku kde je se Sommerovou...

[quote="pid:19270, uid:240"]Dodatek2: titulek tohoto tématu (“Okamura věčná opozice ?!”) už jsem zde na fóru 1x četl. Do-slov-ne.[/quote] Tak to určitě ne ode mě. Jsem tu docela nový. O tomhle serveru mi řekl kámoš, který mě i seznámil s KSB a Pjakinem. Pár týdnů jsem četl a pak založil účet. @Putinovec Taky si myslíte, že Trikolora je v podstatě Spolu, ale přemalované na "konzervativno" ? :D Tedy ti někteří lidé se tam tváří jako za konzervativní hodnoty, ale to jsem si myslel i o Černohorské z ODS než naskočila na vlnu Vrbětice a pak jsem si našel tu fotku kde je se Sommerovou...
Upravené 10. 6. 2021 o 12:40
880
17
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept