Egregoriálno-matričné riadenie
Česi a Slováci na futbalových ME

V príprave pred Eurom si Česi stihli zahrať s Talianmi v Boloni (kuknite si vlajku Bolone...) a prehrali 4:0. K tomu v podstate paralelne tá socha "italsko-českého přátelství" ktorej fotky nájdete na Babišovom fb a spečatenie prestupu Hancka z Fiorentiny (Florencie) do Sparty Praha za 2,5 milióna eur. Druhý zápas proti Albánsku - to má talianskeho trénera - hralo sa na Letnej, výhra 3:1, záber na fanúšikov s dresom Sampdorie Janov a reklama na paneloch na Južné Tirolsko kde mal český nároďák aj sústredenie ešte pred zápasom s Talianskom. Slováci hrali proti Bulharom s tým, že sme boli uvádzaní ako domáci, no a naša "domáca" pôda nebola nikde inde ako - v Rakúsku...ešte väčšia haluz je že druhý zápas - rovnako v Rakúsku - sme odohrali rovno so samotnými Rakúšanmi - vo Viedni na najväčšom štadióne aký v Rakúsku je, aj s divákmi v obmedzenom množstve, proti Bulharom diváci neboli. Predtým Rakušáci odohrali zápas s Anglánmi a spolu s nimi si kľakli kvôli BLM, nu za to ich "ni(e)kto" nepochváli... Ešte k zápasu s Bulharmi - skončil 1:1, vec ktorá ma zaujala bola že, slovenská vlajka tam bola vertikálne, na tom by nebolo nič zvláštne keby - bulharská nebola horizontálne! Docela zvláštna "chyba"...nebodaj nevedeli nájsť/kúpiť slovenskú horizontálnu vlajku? Zrejme to bol zámer ktorý sa teda uskutočnil na "našej" rakúskej "domácej" pôde... K zápasu s Rakušákmi, odohral sa 6.6. - skončil 0:0. Jedna z najväčších hviezd rakúskeho mužstva - Arnautović s číslom 7 ktorý hráva za Šanghaj, nastúpil práve proti nám na 88mi zápas za Rakúsko... Inak, všade reklama na Raiffeisen banku, či v lyžovaní, v hokeji aj vo futbale, konieckoncov sú jeden z hlavných sponzorov rakúskeho futbalového nároďáku. Toľko k príprave. Teraz k Euru. Čechov čakajú v skupine Škóti, Chorváti a Angláni. Hrať budú v Glasgove a Londýne. Zaujímavé je že kvôli prísnym opatreniam na ostrovoch Česi budú odlietať z Prahy rovno na zápasy a po zápasoch naspäť do Prahy. Slovákov čakajú Poliaci, Švédi a Španieli. Hrať budú v Petrohrade a Seville.


V príprave pred Eurom si Česi stihli zahrať s Talianmi v Boloni (kuknite si vlajku Bolone...) a prehrali 4:0. K tomu v podstate paralelne tá socha "italsko-českého přátelství" ktorej fotky nájdete na Babišovom fb a spečatenie prestupu Hancka z Fiorentiny (Florencie) do Sparty Praha za 2,5 milióna eur. Druhý zápas proti Albánsku - to má talianskeho trénera - hralo sa na Letnej, výhra 3:1, záber na fanúšikov s dresom Sampdorie Janov a reklama na paneloch na Južné Tirolsko kde mal český nároďák aj sústredenie ešte pred zápasom s Talianskom. Slováci hrali proti Bulharom s tým, že sme boli uvádzaní ako domáci, no a naša "domáca" pôda nebola nikde inde ako - v Rakúsku...ešte väčšia haluz je že druhý zápas - rovnako v Rakúsku - sme odohrali rovno so samotnými Rakúšanmi - vo Viedni na najväčšom štadióne aký v Rakúsku je, aj s divákmi v obmedzenom množstve, proti Bulharom diváci neboli. Predtým Rakušáci odohrali zápas s Anglánmi a spolu s nimi si kľakli kvôli BLM, nu za to ich "ni(e)kto" nepochváli... Ešte k zápasu s Bulharmi - skončil 1:1, vec ktorá ma zaujala bola že, slovenská vlajka tam bola vertikálne, na tom by nebolo nič zvláštne keby - bulharská nebola horizontálne! Docela zvláštna "chyba"...nebodaj nevedeli nájsť/kúpiť slovenskú horizontálnu vlajku? Zrejme to bol zámer ktorý sa teda uskutočnil na "našej" rakúskej "domácej" pôde... K zápasu s Rakušákmi, odohral sa 6.6. - skončil 0:0. Jedna z najväčších hviezd rakúskeho mužstva - Arnautović s číslom 7 ktorý hráva za Šanghaj, nastúpil práve proti nám na 88mi zápas za Rakúsko... Inak, všade reklama na Raiffeisen banku, či v lyžovaní, v hokeji aj vo futbale, konieckoncov sú jeden z hlavných sponzorov rakúskeho futbalového nároďáku. Toľko k príprave. Teraz k Euru. Čechov čakajú v skupine Škóti, Chorváti a Angláni. Hrať budú v Glasgove a Londýne. Zaujímavé je že kvôli prísnym opatreniam na ostrovoch Česi budú odlietať z Prahy rovno na zápasy a po zápasoch naspäť do Prahy. Slovákov čakajú Poliaci, Švédi a Španieli. Hrať budú v Petrohrade a Seville.
Upravené 9. 6. 2021 o 15:46

A co z toho plyne? Jakože, co to značí o Nás a Itálii, Slovensko jsem asi pochopil, ale co ta Italská linka?


A co z toho plyne? Jakože, co to značí o Nás a Itálii, Slovensko jsem asi pochopil, ale co ta Italská linka?
Upravené 9. 6. 2021 o 14:35

A co z toho plyne?


Zlá rubrika


[quote="pid:19164, uid:149"]A co z toho plyne?[/quote] Zlá rubrika

Moderátor

A co z toho plyne?

Pomaly sa to krištalizuje, totiž - Taliani, Česi a Slováci budú mať na Eure rovnaké chrániče resp. od rovnakého výrobcu pre celé mužstvo


[quote="pid:19164, uid:149"]A co z toho plyne?[/quote] Pomaly sa to krištalizuje, totiž - Taliani, Česi a Slováci budú mať na Eure rovnaké chrániče resp. od rovnakého výrobcu pre celé mužstvo

A co z toho plyne? Jakože, co to značí o Nás a Itálii, Slovensko jsem asi pochopil, ale co ta Italská linka?


Také nerozumím té Itálii...


Pomaly sa to krištalizuje, totiž - Taliani, Česi a Slováci budú mať na Eure rovnaké chrániče resp. od rovnakého výrobcu pre celé mužstvo


Může mi prosím někdo vysvětlit tu Itálii? Koukal jsem se i na sochu italsko-českého přátelství, ale krom toho, že je hnusná mi fakt nic neříká... (připadala mi jako "rozpadající se/rozkládající se" těla italské vlčice a českého lva...)


Takže Itálie jako bývalé centrum řízení GP - Benátky a Janov, současné centrum katolické církve (GP) se rozpadá/rozkládá ... Praha se rozpadá/rozkládá ve smyslu své podřízenosti pod Londýn/Washington??? => přemýšlím nahlas... každopádně i tak mi uniká celkový kontext Itálie, ČR + SK


edit: Nebo že by i Itálie měla patřit do Trojmoří (to mi ale moc nesedí, protože má být odepsána katolická církev)


[quote="pid:19164, uid:149"]A co z toho plyne? Jakože, co to značí o Nás a Itálii, Slovensko jsem asi pochopil, ale co ta Italská linka?[/quote] Také nerozumím té Itálii... [quote="pid:19342, uid:176"]Pomaly sa to krištalizuje, totiž - Taliani, Česi a Slováci budú mať na Eure rovnaké chrániče resp. od rovnakého výrobcu pre celé mužstvo[/quote] Může mi prosím někdo vysvětlit tu Itálii? Koukal jsem se i na sochu italsko-českého přátelství, ale krom toho, že je hnusná mi fakt nic neříká... (připadala mi jako "rozpadající se/rozkládající se" těla italské vlčice a českého lva...) Takže Itálie jako bývalé centrum řízení GP - Benátky a Janov, současné centrum katolické církve (GP) se rozpadá/rozkládá ... Praha se rozpadá/rozkládá ve smyslu své podřízenosti pod Londýn/Washington??? => přemýšlím nahlas... každopádně i tak mi uniká celkový kontext Itálie, ČR + SK edit: Nebo že by i Itálie měla patřit do Trojmoří (to mi ale moc nesedí, protože má být odepsána katolická církev)
Upravené 11. 6. 2021 o 08:37

Asi nejsem na potřebné intelektuální úrovni...


Asi nejsem na potřebné intelektuální úrovni...

přemýšlím nahlas... každopádně i tak mi uniká celkový kontext Itálie, ČR + SK

Najvrchnejší černokňažník má prísť v Septembri na Slovensko. Určite sa ide pokochať Tatrami. Tie svine čierne niečo pečú ale jedlé to určite nebude.


[quote="pid:19455, uid:473"]přemýšlím nahlas... každopádně i tak mi uniká celkový kontext Itálie, ČR + SK[/quote] Najvrchnejší černokňažník má prísť v Septembri na Slovensko. Určite sa ide pokochať Tatrami. Tie svine čierne niečo pečú ale jedlé to určite nebude.

Asi nejsem na potřebné intelektuální úrovni...


smile smile smile ... z toho si nic nedělej, já také ne, ještě budu muset přečíst mnoho tlustých knih...


Najvrchnejší černokňažník má prísť v Septembri na Slovensko. Určite sa ide pokochať Tatrami. Tie svine čierne niečo pečú ale jedlé to určite nebude.


Ten popík mi vůbec nedošel ...


[quote="pid:19521, uid:149"]Asi nejsem na potřebné intelektuální úrovni...[/quote] :D :D :D ... z toho si nic nedělej, já také ne, ještě budu muset přečíst mnoho tlustých knih... [quote="pid:19525, uid:85"]Najvrchnejší černokňažník má prísť v Septembri na Slovensko. Určite sa ide pokochať Tatrami. Tie svine čierne niečo pečú ale jedlé to určite nebude.[/quote] Ten popík mi vůbec nedošel ...

Koukal jsem se i na sochu italsko-českého přátelství, ale krom toho, že je hnusná mi fakt nic neříká... (připadala mi jako "rozpadající se/rozkládající se" těla italské vlčice a českého lva...)

Máš link?
Taky je důležité, kdy socha vznikla, kde stojí, kdo ji postavil...


[quote="pid:19455, uid:473"]Koukal jsem se i na sochu italsko-českého přátelství, ale krom toho, že je hnusná mi fakt nic neříká... (připadala mi jako "rozpadající se/rozkládající se" těla italské vlčice a českého lva...)[/quote] Máš link? Taky je důležité, kdy socha vznikla, kde stojí, kdo ji postavil...

edit: Nebo že by i Itálie měla patřit do Trojmoří (to mi ale moc nesedí, protože má být odepsána katolická církev)

Tak třeba Panarin (jeho slovy) "fantazíruje" všelijak.


Moje poznámky ohledně potenciálního členství Itálie v Trojmoří:
i. čí vojenští lékaři pomáhali během nejtěžší fáze korona-kampaně v Itálii?
ii. a kdo říká, že do Trojmoří musí celá Itálie :-)


[quote="pid:19455, uid:473"]edit: Nebo že by i Itálie měla patřit do Trojmoří (to mi ale moc nesedí, protože má být odepsána katolická církev)[/quote] Tak třeba Panarin (jeho slovy) "fantazíruje" všelijak. Moje poznámky ohledně potenciálního členství Itálie v Trojmoří: i. čí vojenští lékaři pomáhali během nejtěžší fáze korona-kampaně v Itálii? ii. a kdo říká, že do Trojmoří musí **celá** Itálie :-)
Upravené 11. 6. 2021 o 19:23

a kdo říká, že do Trojmoří musí celá Itálie :-)

Padania


[quote="pid:19585, uid:240"]a kdo říká, že do Trojmoří musí celá Itálie :-)[/quote] Padania

ii. a kdo říká, že do Trojmoří musí celá Itálie :-)
Nemyslím si, že by se itále vracela do doby před Garibaldim...


https://cs.wikipedia.org/wiki/Italsk%C3%A9_historick%C3%A9_st%C3%A1ty


[quote="pid:19585, uid:240"]ii. a kdo říká, že do Trojmoří musí celá Itálie :-)[/quote] Nemyslím si, že by se itále vracela do doby před Garibaldim... https://cs.wikipedia.org/wiki/Italsk%C3%A9_historick%C3%A9_st%C3%A1ty
Upravené 11. 6. 2021 o 20:31

Čo poviete na ceremoniál?
Dúhové dymy musia byť.
Ale zvláštne sú tie deformované vlajky štátov vo forme lôpt.
Pôsobia hračkársky, ako keby sa so štátmi Európy niekto hral.


Čo poviete na ceremoniál? Dúhové dymy musia byť. Ale zvláštne sú tie deformované vlajky štátov vo forme lôpt. Pôsobia hračkársky, ako keby sa so štátmi Európy niekto hral.

Nemyslím si, že by se itále vracela do doby před Garibaldim...

Proč hned takto?
Co takhle takto?
Padania

https://cs.wikipedia.org/wiki/Padánie


Ostatně já nic, já muzikant.


[quote="pid:19601, uid:149"]Nemyslím si, že by se itále vracela do doby před Garibaldim...[/quote] Proč hned takto? Co takhle takto? [quote="pid:19599, uid:176"]Padania[/quote] https://cs.wikipedia.org/wiki/Padánie Ostatně já nic, já muzikant.

ii. a kdo říká, že do Trojmoří musí celá Itálie :-)

Správny úsudok. smile


Padania

Bingo!


Severní (dnes) Taliani, sú predsa potomkovia Etruskov - Slovanov. A znak Padanie, predsa nie je žiadna alpská hviezda, ako píšu prekrúcači dejín.
60c551088c5b0


My predsa dobre vieme, vidíme to dodnes na dedinách, že to je slovanský symbol Perúnov kvet.
60c551a2e45bd


"Perúnov kvet
Starosloviensky slnečný (solárny) symbol nazývaný aj ako Kvet života. Perúnov kvet je jedným z najstarších symbolov Slovienov. Je to symbol slnka a svetla a vyžaruje pozitívnu energiu. Má svoje miesto na výrobkoch, ako napr. na ľudových a to hlavne na oblečení, výšivkách, drevorezbách, keramike, maľbách a v architektúre. Tento symbol môže byť zjednocujúcim symbolom slovienskeho rodu a sveta."


[quote="pid:19585, uid:240"]ii. a kdo říká, že do Trojmoří musí celá Itálie :-)[/quote] Správny úsudok. :) [quote="pid:19599, uid:176"]Padania[/quote] Bingo! Severní (dnes) Taliani, sú predsa potomkovia Etruskov - Slovanov. A znak Padanie, predsa nie je žiadna alpská hviezda, ako píšu prekrúcači dejín. ![60c551088c5b0](serve/attachment&path=60c551088c5b0) My predsa dobre vieme, vidíme to dodnes na dedinách, že to je slovanský symbol Perúnov kvet. ![60c551a2e45bd](serve/attachment&path=60c551a2e45bd) "Perúnov kvet Starosloviensky slnečný (solárny) symbol nazývaný aj ako Kvet života. Perúnov kvet je jedným z najstarších symbolov Slovienov. Je to symbol slnka a svetla a vyžaruje pozitívnu energiu. Má svoje miesto na výrobkoch, ako napr. na ľudových a to hlavne na oblečení, výšivkách, drevorezbách, keramike, maľbách a v architektúre. Tento symbol môže byť zjednocujúcim symbolom slovienskeho rodu a sveta."

Superpočítač rátal, aké sú šance krajín na celkovú výhru tohtoročného šampionátu


(ČR nič moc a SR ešte horšie)


https://coolmagazin.iprima.cz/sport/fotbal-cesi-euro-sance-na-vitezstvi-vypocet


**Superpočítač rátal, aké sú šance krajín na celkovú výhru tohtoročného šampionátu** (ČR nič moc a SR ešte horšie) https://coolmagazin.iprima.cz/sport/fotbal-cesi-euro-sance-na-vitezstvi-vypocet

Česko porazilo Skotsko 2:0
https://www.sport.cz/fotbal/euro2020/clanek/2476105-schick-se-zapsal-do-historie-a-obdivuje-ho-cely-svet-golman-je-naopak-tercem-vtipku.html?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz#hp-sez


Česko porazilo Skotsko 2:0 https://www.sport.cz/fotbal/euro2020/clanek/2476105-schick-se-zapsal-do-historie-a-obdivuje-ho-cely-svet-golman-je-naopak-tercem-vtipku.html?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz#hp-sez

To co řeknu bude divoká fantazie, ale co by více demonstrovalo likvidaci nepotřebných nástrojů v Evropě, kdyby ve finále ME bylo Česko a Slovensko smile Nu nechme se překvapit.


To co řeknu bude divoká fantazie, ale co by více demonstrovalo likvidaci nepotřebných nástrojů v Evropě, kdyby ve finále ME bylo Česko a Slovensko :D Nu nechme se překvapit.

Oh, Schick! Gól turnaje zlomil srdce Skotů, píší britská média
https://www.sport.cz/fotbal/euro2020/clanek/2477113-oh-schick-gol-turnaje-zlomil-srdce-skotu-pisi-britska-media.html


https://twitter.com/piersmorgan/status/1404443275084320768

60c83a7210710


Oh, Schick! Gól turnaje zlomil srdce Skotů, píší britská média https://www.sport.cz/fotbal/euro2020/clanek/2477113-oh-schick-gol-turnaje-zlomil-srdce-skotu-pisi-britska-media.html https://twitter.com/piersmorgan/status/1404443275084320768 ![60c83a7210710](serve/attachment&path=60c83a7210710)
Upravené 15. 6. 2021 o 07:28

https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/zahradu-strakovy-akademie-ozdobila-socha-cesko-italskeho-pratelstvi-188854/
Symbolika docela výmluvná - rozervané sochy = rozervaná státnost, obou...


[quote="pid:20168, uid:473"]https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/zahradu-strakovy-akademie-ozdobila-socha-cesko-italskeho-pratelstvi-188854/[/quote] Symbolika docela výmluvná - rozervané sochy = rozervaná státnost, obou...

Symbolika docela výmluvná - rozervané sochy = rozervaná státnost, obou...


ale torzo a hranice stále v základe ostali, no niekde sa môžu modifikovať a vnútro sa môže naplniť tentoraz správne. Ba čo!!! Hlava ostala! Tvár! Jednožnačne určiteľná, nič bezpohlavné. Za mňa dobré.


Na všetko sa dá vymyslieť dvojitý výklad. Ja vždy vidím len to pozitívne pri takýchto veciachsmile. Asi som naivná.


[quote="pid:20170, uid:149"]Symbolika docela výmluvná - rozervané sochy = rozervaná státnost, obou...[/quote] ale torzo a hranice stále v základe ostali, no niekde sa môžu modifikovať a vnútro sa môže naplniť tentoraz správne. Ba čo!!! Hlava ostala! Tvár! Jednožnačne určiteľná, nič bezpohlavné. Za mňa dobré. Na všetko sa dá vymyslieť dvojitý výklad. Ja vždy vidím len to pozitívne pri takýchto veciach:D. Asi som naivná.
Upravené 15. 6. 2021 o 11:01

Dík za link, no tak to je slušné peklo.
Jsou to trosky. (a nebo základ?) (připomíná mi to styl Olbrama Zoubka)
Pokud by to měly být trosky, tak doufám, že jen trosky "přátelství", nikoliv státností.
(avšak přísně vzato: nevíme, jakou fázi procesu sochy zachycují, jestli rozpad a nebo stavbu)


Ještě mne zaujalo:
i. socha vlčice a dvouocasého lva je darem italského velvyslanectví, 2.6.2021 (bronz+kámen)
ii. dar předává italský velvyslanec, dar přebírá (slovenská maďarka) Tünde Bartha (https://cs.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCnde_Bartha)
iii. na odhalení sochy dorazil její autor Adam Fejfar z Akademie výtvarných umění
iv. sponzorovala italská Generali Česká pojišťovna, řízená slovenskými manažery pod kuratelou italských kolonizátorů (pojišťovna Generali byla sice oficiálně založena v Terstu, ale více méně zároveň i v Benátkách, vazba na Benátky je silná, jak dokládá i to, že logo pojišťovny je odvozeno z vlajky Benátské republiky viz https://en.wikipedia.org/wiki/Assicurazioni_Generali)
v. Sousoší vlčice a lva mělo být původně předáno 10.12.2019 právě u příležitosti stého výročí otevření italského velvyslanectví v ČR. V původním datu se ale nepodařilo akci uskutečnit, poté předání zdržela pandemie koronaviru.
vi. Reálné datum předání je však rovněž symbolické, neboť 2.6. se v Itálii každoročně slaví Festa della Repubblica (referendum 2.6.1946 ukončilo vládu dynastie Savojských, vzniká republika)
vii. Na oplátku a na důkaz česko-italské vzájemnosti připravuje Česká republika projekt zaslání bronzové sochy učitele národů Jana Ámose Komenského do Říma.


Uvidíme, jak bude vypadat Komenský: protože např. jestli bude náš Komenský darovaný jim do Itálie "v celku", pak by to mohlo znamenat, že italský vliv u nás končí (viz stav jejich "daru", který byl ale vyroben našima rukama ), zatímco náš vliv by začínal.


Dodatek: vzhledem k tomu, jak to bylo doopravdy se založením města, tzv. Říma, je otázkou, zda mýtus vlčice/Romulus/Remus není komplet umělý produkt řízení...
Dodatek2: pokud se týká českého dvouocasého lva, žel, nezbývá, než počítat s tím, že jde rovněž o implantát (neslovanského původu)...


Dík za link, no tak to je slušné peklo. Jsou to trosky. (a nebo základ?) (připomíná mi to styl Olbrama Zoubka) Pokud by to měly být trosky, tak doufám, že jen trosky "přátelství", nikoliv státností. (avšak přísně vzato: nevíme, jakou fázi procesu sochy zachycují, jestli rozpad a nebo stavbu) Ještě mne zaujalo: i. **socha** vlčice a dvouocasého lva **je darem italského velvyslanectví**, 2.6.2021 (bronz+kámen) ii. dar předává italský velvyslanec, dar přebírá (slovenská maďarka) Tünde Bartha (https://cs.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCnde_Bartha) iii. na odhalení sochy dorazil její **autor Adam Fejfar z Akademie výtvarných umění** iv. sponzorovala italská Generali Česká pojišťovna, řízená slovenskými manažery pod kuratelou italských kolonizátorů (pojišťovna Generali byla sice oficiálně založena v Terstu, ale více méně zároveň i v Benátkách, **vazba na Benátky je silná**, jak dokládá i to, že logo pojišťovny je odvozeno z vlajky Benátské republiky viz https://en.wikipedia.org/wiki/Assicurazioni_Generali) v. Sousoší vlčice a lva mělo být původně předáno 10.12.2019 právě u příležitosti stého výročí otevření italského velvyslanectví v ČR. V původním datu se ale **nepodařilo** akci uskutečnit, poté předání **zdržela** pandemie koronaviru. vi. Reálné datum předání je však rovněž symbolické, neboť 2.6. se v Itálii každoročně slaví Festa della Repubblica (referendum 2.6.1946 ukončilo vládu dynastie Savojských, **vzniká republika**) vii. Na oplátku a na důkaz česko-italské vzájemnosti připravuje Česká republika projekt zaslání bronzové sochy učitele národů Jana Ámose Komenského do Říma. Uvidíme, jak bude vypadat Komenský: protože např. jestli bude náš Komenský darovaný jim do Itálie "v celku", pak by to mohlo znamenat, že italský vliv u nás končí (viz stav jejich "daru", který byl ale vyroben našima rukama ), zatímco náš vliv by začínal. Dodatek: vzhledem k tomu, jak to bylo doopravdy se založením města, tzv. Říma, je otázkou, zda mýtus vlčice/Romulus/Remus není komplet umělý produkt řízení... Dodatek2: pokud se týká českého dvouocasého lva, žel, nezbývá, než počítat s tím, že jde rovněž o implantát (neslovanského původu)...
Upravené 15. 6. 2021 o 11:40

Na všetko sa dá vymyslieť dvojitý výklad. Ja vždy vidím len to pozitívne pri takýchto veciach. Asi som naivná.
To je v pořádku, ženy by měli být z principu optimistky a vlévat slunce do života muže smile Já to vše analyzuji zase moc pesimisticky smile


[quote="pid:20172, uid:45"]Na všetko sa dá vymyslieť dvojitý výklad. Ja vždy vidím len to pozitívne pri takýchto veciach. Asi som naivná.[/quote] To je v pořádku, ženy by měli být z principu optimistky a vlévat slunce do života muže :) Já to vše analyzuji zase moc pesimisticky :)

@Počtář

Zajímavý rozbor! Fakt jsem v chápání koncepce teprve na začátku... Nicméně tedy počkáme na učitele národů, jak bude vypadat...


@Počtář Zajímavý rozbor! Fakt jsem v chápání koncepce teprve na začátku... Nicméně tedy počkáme na učitele národů, jak bude vypadat...

Symbolika docela výmluvná - rozervané sochy = rozervaná státnost, obou...


Vypadá to jako vykopávky z archeologického/paleontologického výzkumu.
Tam se také nenajde takřka nikdy komplet, ale často se chybějící části doplňují novými.


[quote="pid:20170, uid:149"]Symbolika docela výmluvná - rozervané sochy = rozervaná státnost, obou...[/quote] Vypadá to jako vykopávky z archeologického/paleontologického výzkumu. Tam se také nenajde takřka nikdy komplet, ale často se chybějící části doplňují novými.
Upravené 15. 6. 2021 o 23:48

Môj postreh z ME
No Pjakin vravieva že šport je politika, tak potom aj postup len "Našich" tímov je v pohode. A tímy z "Neposlušných Krajín" idú domov. Naši na postup nemali tie výkony boli pod psa ale budem veriť že nezasiahla "vyššia moc" ako nám to je často servírované


Môj postreh z ME No Pjakin vravieva že šport je politika, tak potom aj postup len "Našich" tímov je v pohode. A tímy z "Neposlušných Krajín" idú domov. Naši na postup nemali tie výkony boli pod psa ale budem veriť že nezasiahla "vyššia moc" ako nám to je často servírované

Argentinský rozhodčí Fernando Andres Rapallini poklekl před zápasem Skotska s Chorvatskem ve skupině D na evropském šampionátu ve fotbale. Tradiční gesto proti rasismu či na podporu hnutí Black Lives Matter už ale začíná mnohé unavovat. Jak jinak si vysvětlit, že sudí klečel před zahájením mače na trávníku sám.


Paráda, to si musím pustit ze záznamu, chudák... Je mě ho líto.


Argentinský rozhodčí Fernando Andres Rapallini poklekl před zápasem Skotska s Chorvatskem ve skupině D na evropském šampionátu ve fotbale. Tradiční gesto proti rasismu či na podporu hnutí Black Lives Matter už ale začíná mnohé unavovat. Jak jinak si vysvětlit, že sudí klečel před zahájením mače na trávníku sám. Paráda, to si musím pustit ze záznamu, chudák... Je mě ho líto.

Včera se už ani neklekalo smile Ani jedno z mužstev.


Včera se už ani neklekalo :) Ani jedno z mužstev.

Práveže kľakalo. BEL-POR. Videl som to prvý raz, no trapošina. Prvý pokľakli Belgičania.


Práveže kľakalo. BEL-POR. Videl som to prvý raz, no trapošina. Prvý pokľakli Belgičania.

najkrajší futbalový zážitok na vlastnej koži - môcť tam z hľadiska vypískať kľakajúcich smile


najkrajší futbalový zážitok na vlastnej koži - môcť tam z hľadiska vypískať kľakajúcich :D

Práveže kľakalo. BEL-POR. Videl som to prvý raz, no trapošina. Prvý pokľakli Belgičania.

Práveže kľakalo. BEL-POR. Videl som to prvý raz, no trapošina. Prvý pokľakli Belgičania.
V zápase Česka vs. Nizozemsko nikoliv.


[quote="pid:22067, uid:210"]Práveže kľakalo. BEL-POR. Videl som to prvý raz, no trapošina. Prvý pokľakli Belgičania.[/quote] [quote="pid:22067, uid:210"]Práveže kľakalo. BEL-POR. Videl som to prvý raz, no trapošina. Prvý pokľakli Belgičania.[/quote] V zápase Česka vs. Nizozemsko nikoliv.

Nikde tu není uvedeno. Pískal ruský rozhodčí smile


Nikde tu není uvedeno. Pískal ruský rozhodčí :)

Nikde tu není uvedeno. Pískal ruský rozhodčí
Ano, to byla třešínka. Mimochodem, pískal velice dobře.


[quote="pid:22106, uid:214"]Nikde tu není uvedeno. Pískal ruský rozhodčí[/quote]Ano, to byla třešínka. Mimochodem, pískal velice dobře.

Prasata z anglie postoupila díky holandskému! Rozhodčímu, nafilmovaná penalta Sterlina a dva míče na hrací ploše. Dobytci UEFA a Banda Britských kurev!


Prasata z anglie postoupila díky holandskému! Rozhodčímu, nafilmovaná penalta Sterlina a dva míče na hrací ploše. Dobytci UEFA a Banda Britských kurev!

Briti si to poistili ešte aj takto:



Na tvár dánskeho brankára Kaspera Schmeichela mieril pred jedenástkou zelený laserový lúč z tribúny. Zábery z incidentu ukázala ITV po zápase.



https://twitter.com/TheMasterBucks/status/1412900585771180032


Briti si to poistili ešte aj takto: > Na tvár dánskeho brankára Kaspera Schmeichela mieril pred jedenástkou zelený laserový lúč z tribúny. Zábery z incidentu ukázala ITV po zápase. https://twitter.com/TheMasterBucks/status/1412900585771180032

Briti si to poistili ešte aj takto:
Nechápu, že se nepostaví Dánsko na odpor a nejde s tím k soudům. Navíc, to EURO je neskutečná fraška. Celou dobu je to uděláno tak, aby ho vyhrála Anglie, byť na to nemá!


[quote="pid:23642, uid:48"]Briti si to poistili ešte aj takto:[/quote] Nechápu, že se nepostaví Dánsko na odpor a nejde s tím k soudům. Navíc, to EURO je neskutečná fraška. Celou dobu je to uděláno tak, aby ho vyhrála Anglie, byť na to nemá!

Nechápu, že se nepostaví Dánsko na odpor a nejde s tím k soudům

@ Tristane - je to vcelku jednoduché, UK má být "pořešena" silnějšími hráči. Proto dostali okusit vítězství, aby dostal domácí dav vše, co potřebuje (chléb a hry) a z toho mohou žít ještě nějaký čas i v průběhu pro ně dramatických změn doma i ve světě (viz okupace ČSR a následná vítězství v hokeji nad SSSR, páru je potřeba upouštět).
Jinak Dány a jejich mentalitu poměrně znám, milují vše anglické a americké, v jejich zadnicích jsou až po nehty na nohou (vždy poslušně a slepě následovali svého Sáhiba - Afghánistán, Irák... a bez sebemenší kritiky). Takže si myslím, že dánský dav dostal také poučení, že s těmi "kámoši" zpoza průlivu to není až takový férový kamarádšoft. Tak nějak to vidím já. Vrcholový sport raději dělám, než abych se na něj pouze díval a zbytečně se nervoval smile


[quote="pid:23676, uid:149"]Nechápu, že se nepostaví Dánsko na odpor a nejde s tím k soudům[/quote] @ Tristane - je to vcelku jednoduché, UK má být "pořešena" silnějšími hráči. Proto dostali okusit vítězství, aby dostal domácí dav vše, co potřebuje (chléb a hry) a z toho mohou žít ještě nějaký čas i v průběhu pro ně dramatických změn doma i ve světě (viz okupace ČSR a následná vítězství v hokeji nad SSSR, páru je potřeba upouštět). Jinak Dány a jejich mentalitu poměrně znám, milují vše anglické a americké, v jejich zadnicích jsou až po nehty na nohou (vždy poslušně a slepě následovali svého Sáhiba - Afghánistán, Irák... a bez sebemenší kritiky). Takže si myslím, že dánský dav dostal také poučení, že s těmi "kámoši" zpoza průlivu to není až takový férový kamarádšoft. Tak nějak to vidím já. Vrcholový sport raději dělám, než abych se na něj pouze díval a zbytečně se nervoval :)

Samozřejmě z pohledu KOB, to dává maximální smysl, tupý až primitivní Anglán, potřebuje chléb a hry, a nízké pudy ho ženou v před, ostatně jak si vysvětlit ono bučení při hymně soupeře!


Já jen doufám, že jakmile se Anglie totálně izoluje od zbytku Evropy, tak s tím i obrazně řečeno zdechne jejich moc. A stanou se z ní země druhé nebo třetí kategorie. Prostě rozvojová země. Plná idiotů a dementů.


Samozřejmě z pohledu KOB, to dává maximální smysl, tupý až primitivní Anglán, potřebuje chléb a hry, a nízké pudy ho ženou v před, ostatně jak si vysvětlit ono bučení při hymně soupeře! Já jen doufám, že jakmile se Anglie totálně izoluje od zbytku Evropy, tak s tím i obrazně řečeno zdechne jejich moc. A stanou se z ní země druhé nebo třetí kategorie. Prostě rozvojová země. Plná idiotů a dementů.

tupý až primitivní Anglán, potřebuje chléb a hry

myslíš pitu nebo naan a hry?
:-)


[quote="pid:23696, uid:149"]tupý až primitivní Anglán, potřebuje chléb a hry[/quote] myslíš pitu nebo naan a hry? :-)

https://cnn.iprima.cz/komentar-mela-to-byt-oslava-fotbalu-euro-se-vsak-zmenilo-v-nekoukatelnou-frasku-29107


Wow, takový článek bych na CNN prima nečekal tedy.
Aby se takto otevřeně tepalo do Anglie a UEFA... Ale s článkem naprosto souhlasím.


https://cnn.iprima.cz/komentar-mela-to-byt-oslava-fotbalu-euro-se-vsak-zmenilo-v-nekoukatelnou-frasku-29107 Wow, takový článek bych na CNN prima nečekal tedy. Aby se takto otevřeně tepalo do Anglie a UEFA... Ale s článkem naprosto souhlasím.
4.19k
43
14
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept