Egregoriálno-matričné riadenie
Srážka vlaků v Pákistánu si vyžádala nejméně 63 obětí. Celkem vezly 1100 cestujících, z nichž většina spala
Y

Islámábád
Nejméně 63 mrtvých si podle nové bilance vyžádala srážka vlaků, k níž došlo v noci na pondělí na jihu Pákistánu. Více než 100 dalších lidí utrpělo zranění. Informovala o tom v úterý agentura AFP s odvoláním na pákistánskou státní železniční společnost Pakistan Railways. Doposud média informovala o 45 obětech.
Neštěstí se odehrálo v pákistánské provincii Sindh, kde v pondělí kolem 03:30 místního času (půl hodiny po půlnoci SELČ) narazil expresní vlak do jiné soupravy, která krátce předtím vykolejila. Oba vlaky vezly celkem asi 1100 cestujících, z nichž většina v době nehody spala.
Existují obavy, že počet obětí dál poroste.
Důvody vykolejení prvního z vlaků nejsou zatím známé.
https://www.lidovky.cz/svet/srazka-vlaku-v-pakistanu-si-vyzadala-63-obeti-vice-nez-stovka-dalsich-utrpela-zraneni.A210608_101658_ln_zahranici_lidr


Islámábád Nejméně 63 mrtvých si podle nové bilance vyžádala srážka vlaků, k níž došlo v noci na pondělí na jihu Pákistánu. Více než 100 dalších lidí utrpělo zranění. Informovala o tom v úterý agentura AFP s odvoláním na pákistánskou státní železniční společnost Pakistan Railways. Doposud média informovala o 45 obětech. Neštěstí se odehrálo v pákistánské provincii Sindh, kde v pondělí kolem 03:30 místního času (půl hodiny po půlnoci SELČ) narazil expresní vlak do jiné soupravy, která krátce předtím vykolejila. Oba vlaky vezly celkem asi 1100 cestujících, z nichž většina v době nehody spala. Existují obavy, že počet obětí dál poroste. Důvody vykolejení prvního z vlaků nejsou zatím známé. https://www.lidovky.cz/svet/srazka-vlaku-v-pakistanu-si-vyzadala-63-obeti-vice-nez-stovka-dalsich-utrpela-zraneni.A210608_101658_ln_zahranici_lidr

Vypadá to na sabotáž:


K nehodě vlaku Ghotki došlo poté, co se zlomil svařovací spoj koleje, což způsobilo, že vlak Millat Express narazil do dolní koleje, uvádí se v úvodní vyšetřovací zprávě o nehodě.
https://www.geo.tv/latest/354030-initial-investigation-report-says-ghotki-train-crash-took-place-after-tracks-welding-joint-broke


A moc bych se nedivil, kdyby to souviselo s tímto:
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2424/kdo-si-vezme-na-pobyt-americk%C3%A9ho-voj%C3%A1ka


Vypadá to na sabotáž: K nehodě vlaku Ghotki došlo poté, co se zlomil svařovací spoj koleje, což způsobilo, že vlak Millat Express narazil do dolní koleje, uvádí se v úvodní vyšetřovací zprávě o nehodě. https://www.geo.tv/latest/354030-initial-investigation-report-says-ghotki-train-crash-took-place-after-tracks-welding-joint-broke A moc bych se nedivil, kdyby to souviselo s tímto: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2424/kdo-si-vezme-na-pobyt-americk%C3%A9ho-voj%C3%A1ka

Vypadá to na sabotáž:


To rozhodně. Dost možná ale také jde o demonstraci zranitelnosti železniční dopravy - mající za cíl zpochybnění strategických Rusko-Čínských plánů v souvislosti s horečně prováděnou modernizací (a tím mnohonásobně zvýšenou propustností) BAMu. Taková odpověď na Evergreen.
I když na druhou stranu - najít na západě záškodníka, který je po provedené akci ochoten projít tisíc kilometrů tajgou pěšky nebude asi tak úplně jednoduché.


[quote="pid:19056, uid:158"]Vypadá to na sabotáž:[/quote] To rozhodně. Dost možná ale také jde o demonstraci zranitelnosti železniční dopravy - mající za cíl zpochybnění strategických Rusko-Čínských plánů v souvislosti s horečně prováděnou modernizací (a tím mnohonásobně zvýšenou propustností) BAMu. Taková odpověď na Evergreen. I když na druhou stranu - najít na západě záškodníka, který je po provedené akci ochoten projít tisíc kilometrů tajgou pěšky nebude asi tak úplně jednoduché.
294
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept