Zahraničná politika
..., nyní nás volají z České republiky na pomoc, onemocněli také jejich vojáci, kteří byli v Kosovu a Metohiji.

Srbsko: NATO zaplatí za následky bombardování ochuzeným uranem
https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/srbsko-nato-zaplati-za-nasledky-bombardovani-ochuzenym-uranem/



„Tento soudní proces spojí všechny země, pokud projde, a já jsem optimista, jsme připraveni obrátit se na soud ve Štrasburku. Lobbisté NATO v Srbsku již nemohou fantazírovat a říkat nám, že neexistuje žádná příčinná souvislost mezi ochuzeným uranem a rakovinou , když Nejvyšší soud v Itálii vynesl rozsudky - důkazy jsou k dispozici. Kolega Tartaglia je jediný na světě, který tuto souvislost prokázal. Nyní nám o tom říkají Češi, v září se chystáme pomoci jejich právníkům. Také mají nemocné vojáky kteří byli v Kosovu a Metohiji. zůstali také v Afghánistánu a Iráku. Vyzývají nás, abychom se podělili o své znalosti a zkušenosti,“ uvedl Aleksic



Ochuzený uran byl použit v "boji proti teroristům" i v Iráku a Afghanistánu ?! O tom nás naši představitelé zřejmě opomenuli informovat...


Srbsko: NATO zaplatí za následky bombardování ochuzeným uranem https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/srbsko-nato-zaplati-za-nasledky-bombardovani-ochuzenym-uranem/ > „Tento soudní proces spojí všechny země, pokud projde, a já jsem optimista, jsme připraveni obrátit se na soud ve Štrasburku. Lobbisté NATO v Srbsku již nemohou fantazírovat a říkat nám, že neexistuje žádná příčinná souvislost mezi ochuzeným uranem a rakovinou , když Nejvyšší soud v Itálii vynesl rozsudky - důkazy jsou k dispozici. Kolega Tartaglia je jediný na světě, který tuto souvislost prokázal. Nyní nám o tom říkají Češi, v září se chystáme pomoci jejich právníkům. Také mají nemocné vojáky kteří byli v Kosovu a Metohiji. zůstali také v Afghánistánu a Iráku. Vyzývají nás, abychom se podělili o své znalosti a zkušenosti,“ uvedl Aleksic Ochuzený uran byl použit v "boji proti teroristům" i v Iráku a Afghanistánu ?! O tom nás naši představitelé zřejmě opomenuli informovat...
Upravené 8. 6. 2021 o 22:50
302
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept