Politika v SR
Pápež sa zrejme nestretne s Orbánom, viac času chce stráviť na Slovensku

Podľa aktuálneho programu hlavy katolíckej cirkvi bude 12. septembra o 11.00 h celebrovať záverečnú slávnostnú svätú omšu na Námestí hrdinov. V Budapešti strávi iba niekoľko hodín, potom odcestuje na Slovensko, kde strávi tri a pol dňa, napísal National Catholic Register.


Denník poznamenal, že zo strany maďarskej vlády i cirkevných vodcov boli a sú snahy dosiahnuť to, aby pápež František strávil viac času v Maďarsku a venoval sa viac maďarským veriacim. Vatikán sa však vedome bráni tomu, aby pri takejto významnej cirkevnej udalosti sa pápež stretol s politickými lídrami - nestretne sa teda ani s premiérom Viktorom Orbánom, ani s prezidentom Jánosom Áderom. Katolické médium citovalo anonymné maďarské vládne zdroje, ktoré naznačili nádej, že tento týždeň, alebo na budúci týždeň dostanú priaznivú reakciu z Vatikánu.


[Podľa aktuálneho programu](https://www.ta3.com/clanok/202684/papez-sa-zrejme-nestretne-s-orbanom-viac-casu-chce-stravit-na-slovensku?fbclid=IwAR16z2lbB0cRRsSKm09citN3Olexd7etxAuv3R6Jx_K3TjzSGEcmIqY1KkI) hlavy katolíckej cirkvi bude 12. septembra o 11.00 h celebrovať záverečnú slávnostnú svätú omšu na Námestí hrdinov. V Budapešti strávi iba niekoľko hodín, potom odcestuje na Slovensko, kde strávi tri a pol dňa, napísal National Catholic Register. Denník poznamenal, že zo strany maďarskej vlády i cirkevných vodcov boli a sú snahy dosiahnuť to, aby pápež František strávil viac času v Maďarsku a venoval sa viac maďarským veriacim. Vatikán sa však vedome bráni tomu, aby pri takejto významnej cirkevnej udalosti sa pápež stretol s politickými lídrami - nestretne sa teda ani s premiérom Viktorom Orbánom, ani s prezidentom Jánosom Áderom. Katolické médium citovalo anonymné maďarské vládne zdroje, ktoré naznačili nádej, že tento týždeň, alebo na budúci týždeň dostanú priaznivú reakciu z Vatikánu.

hlavný vatikánsky satanista sa bude snažiť stabilizovať riadenie na Slovensku? po tom ako sa podpindoská vláda utápa v bojoch medzi sebou, Vojna sliepok beží, o EXPERIMENT záujem klesol, Fico získava na sile a prieskum radí Slovensko spolu so Srbskom medzi najPROruskejšie štátnosti v európe? myslí si, že do hlinených figúrok Modrej klobásy a psychopata Igora s jeho suitou vdýchne život? no nato nemá kompetencie


hlavný vatikánsky satanista sa bude snažiť stabilizovať riadenie na Slovensku? po tom ako sa podpindoská vláda utápa v bojoch medzi sebou, Vojna sliepok beží, o EXPERIMENT záujem klesol, Fico získava na sile a prieskum radí Slovensko spolu so Srbskom medzi najPROruskejšie štátnosti v európe? myslí si, že do hlinených figúrok Modrej klobásy a psychopata Igora s jeho suitou vdýchne život? no nato nemá kompetencie
Upravené 5. 6. 2021 o 18:34

Pápež:
„Neviem, či sa apoštolské cesty uskutočnia alebo nie, len sa vám priznám, že pri tejto ceste som sa unavil oveľa viac než pri iných. Tých 84 rokov nepríde samo, má to svoje dôsledky... nuž uvidíme. Teraz budem musieť ísť do Maďarska na záverečnú svätú omšu Medzinárodného eucharistického kongresu, nie na návštevu krajiny, ale iba na svätú omšu. Ale Budapešť je na dve hodiny autom od Bratislavy, prečo nenavštíviť Slovensko? Neviem. Takto sa veci uberajú...
https://www.vaticannews.va/sk/papez/news/2021-03/preco-nenavstivit-slovensko-z-tlacovej-konferencie-papeza.html


Maďarsko je vybavené, tam len dá "pečiatku" na omšu a nerieši žiadnu návštevu krajiny. A následne tá "jeho túžba" nás navštíviť v dobe, kedy by mohlo byť referendum...


Po totálnom liberálnom záťahu a následom rozklade štátu si nás idú oťukať a usmerniť na vyšších prioritách.


Pápež: „Neviem, či sa apoštolské cesty uskutočnia alebo nie, len sa vám priznám, že pri tejto ceste som sa unavil oveľa viac než pri iných. Tých 84 rokov nepríde samo, má to svoje dôsledky... nuž uvidíme. Teraz budem musieť ísť do Maďarska na záverečnú svätú omšu Medzinárodného eucharistického kongresu, nie na návštevu krajiny, ale iba na svätú omšu. Ale Budapešť je na dve hodiny autom od Bratislavy, prečo nenavštíviť Slovensko? Neviem. **Takto sa veci uberajú...**“ https://www.vaticannews.va/sk/papez/news/2021-03/preco-nenavstivit-slovensko-z-tlacovej-konferencie-papeza.html Maďarsko je vybavené, tam len dá "pečiatku" na omšu a nerieši žiadnu návštevu krajiny. A následne tá "jeho túžba" nás navštíviť v dobe, kedy by mohlo byť referendum... Po totálnom liberálnom záťahu a následom rozklade štátu si nás idú oťukať a usmerniť na vyšších prioritách.

Napadla mi takáto paralela: Matovič a Tiso. Matovič má silné ukotvenie v kléruse a prípadná návšteva pápeža mi príde ako návšteva Hitlera. Pričom Matovič manévruje ako najlepšie vie, vtedy to boli deportácie, dnes testovanie/očkovanie - oboje taká istá genocída.


Napadla mi takáto paralela: Matovič a Tiso. Matovič má silné ukotvenie v kléruse a prípadná návšteva pápeža mi príde ako návšteva Hitlera. Pričom Matovič manévruje ako najlepšie vie, vtedy to boli deportácie, dnes testovanie/očkovanie - oboje taká istá genocída.

Matovič manévruje ako najlepšie vie


Neviem ci tato veta a celkovo nejake spojenie Matovic=manevruje je vobec odpovedajuce stavu.


Matovic manevruje = testujeme sa najviac v EU a mozno aj na svete.
Matovic manevruje = patrime medzi najhorsie krajiny z pohladu poctu umrti (nech su statistiky aj ciastocne upravene).
Matovic manevruje = mame jednu z najrozbitejsich ekonomik EU, najnizsiu pomoc, historicky jeden z najvyssich dlhov, mega deficit, poskrtane socialne opatrenia atd.


Ja osobne uz nechcem, aby Matovic manevroval...


[quote="pid:18933, uid:127"]Matovič manévruje ako najlepšie vie[/quote] Neviem ci tato veta a celkovo nejake spojenie Matovic=manevruje je vobec odpovedajuce stavu. Matovic manevruje = testujeme sa najviac v EU a mozno aj na svete. Matovic manevruje = patrime medzi najhorsie krajiny z pohladu poctu umrti (nech su statistiky aj ciastocne upravene). Matovic manevruje = mame jednu z najrozbitejsich ekonomik EU, najnizsiu pomoc, historicky jeden z najvyssich dlhov, mega deficit, poskrtane socialne opatrenia atd. Ja osobne uz nechcem, aby Matovic manevroval...

Ja osobne uz nechcem, aby Matovic manevroval.


Veď ani ja to nechcem, ale život nie je o tom, že sa dejú veci vždy tak, ako si želáme.


[quote="pid:18950, uid:254"]Ja osobne uz nechcem, aby Matovic manevroval.[/quote] Veď ani ja to nechcem, ale život nie je o tom, že sa dejú veci vždy tak, ako si želáme.

Pričom Matovič manévruje ako najlepšie vie, vtedy to boli deportácie, dnes testovanie/očkovanie - oboje taká istá genocída.


Trefa...


[quote="pid:18933, uid:127"]Pričom Matovič manévruje ako najlepšie vie, vtedy to boli deportácie, dnes testovanie/očkovanie - oboje taká istá genocída.[/quote] Trefa...

Moderátor

život nie je o tom, že sa dejú veci vždy tak, ako si želáme.


Podľa môjho názoru má Matovič preformatovať liberálov, nahrať "patriotom", popri tom rozložiť štátnosť SR, aby sme lahšie kĺzali do RU (alebo niečoho podobného). Áno, pri tom manévruje, ale nie v prospech SR, ale podľa zadania. Podľa výsledkov sa mu to darí, aj keď v určitých bodoch šašovsky krotí liberálov, aby to totálne neprestrelili, ale výsledok hovorí jasne...


Matovič je zapredaný idiot. Takto to vidím ja.


[quote="pid:18953, uid:127"]život nie je o tom, že sa dejú veci vždy tak, ako si želáme.[/quote] Podľa môjho názoru má Matovič preformatovať liberálov, nahrať "patriotom", popri tom rozložiť štátnosť SR, aby sme lahšie kĺzali do RU (alebo niečoho podobného). Áno, pri tom manévruje, ale nie v prospech SR, ale podľa zadania. Podľa výsledkov sa mu to darí, aj keď v určitých bodoch šašovsky krotí liberálov, aby to totálne neprestrelili, ale výsledok hovorí jasne... Matovič je zapredaný idiot. Takto to vidím ja.

Kulich, velmi dobre sa čítaš...píšeš jasne, zrozumitelne, kludne a inteligentne..


Kulich, velmi dobre sa čítaš...píšeš jasne, zrozumitelne, kludne a inteligentne..

Vidím to takto


Zaujimave, diky. Mohol si tam rozvinut svoj pohlad na Matovica.


K papezovej navsteve Madarska, ide skor o potvrdenie vplyvu, bez potrebnych velkych korekcii. Nejde ani tak o no no no, ze neberu migrantov. Z pohladu GP ma byt Madarsko "patrioticke", cize bez velkeho vplyvu migrantov. Tymi sa len tam strasi pre upevnenie "patriotizmu".


Čaputova a dar od papeza „Buďte poslami pokoja„. Caputova sa toho aj neustale drzi. Zapredana zlepena koalicia likviduje SR a ona stale ako treba vydrzat a dalsie hluposti. Toto moze byt aj postup papeza, ked nas pripadne navstivi a zmakcit potencial alebo dopad referenda, ak by bolo.


A ako pisies, Caputova cusi. Ostatni koalicnici robia coraz vacsie chyby. Fico (a dalsi) vytvara taky velky informacny tlak, aj bez podpory medii, ze hlupost v koalicii doslova kvitne, ale nie je to vdaka Matovicovi.


[quote="pid:18978, uid:127"]Vidím to takto[/quote] Zaujimave, diky. Mohol si tam rozvinut svoj pohlad na Matovica. K papezovej navsteve Madarska, ide skor o potvrdenie vplyvu, bez potrebnych velkych korekcii. Nejde ani tak o no no no, ze neberu migrantov. Z pohladu GP ma byt Madarsko "patrioticke", cize bez velkeho vplyvu migrantov. Tymi sa len tam strasi pre upevnenie "patriotizmu". Čaputova a dar od papeza „Buďte poslami pokoja„. Caputova sa toho aj neustale drzi. Zapredana zlepena koalicia likviduje SR a ona stale ako treba vydrzat a dalsie hluposti. Toto moze byt aj postup papeza, ked nas pripadne navstivi a zmakcit potencial alebo dopad referenda, ak by bolo. A ako pisies, Caputova cusi. Ostatni koalicnici robia coraz vacsie chyby. Fico (a dalsi) vytvara taky velky informacny tlak, aj bez podpory medii, ze hlupost v koalicii doslova kvitne, ale nie je to vdaka Matovicovi.

Otázka však znie, koho v Maďarsku to no-no-no posilní. Viď víkendové protesty proti čínskej univerzite, kde dokonca aj napísali opozičníci list čínskej vláde, že keď sa oni dostanú k moci, nemdovolia to postaviť. Pápež teda nepriamo podporuje práve opozíciu a vytvára tak ďalší tlak na Orbána, ktorý ho už má beztak z EÚ a ďalších štruktúr riadenia. Pripúšťam, že to môže mať aj iné ciele - napríklad ďalšie preverenie odolnosti Orbána alebo posilnenie patriotizmu a oddeľovanie nášho územia od zvyšku Európy v zmysle RU, Trojmoria alebo iného podobného projektu.


Čo sa Matoviča týka - času je málo a úloh mnoho, málokedy sa mi podarí napísať o všetkom.


Otázka však znie, koho v Maďarsku to no-no-no posilní. Viď víkendové protesty proti čínskej univerzite, kde dokonca aj napísali opozičníci list čínskej vláde, že keď sa oni dostanú k moci, nemdovolia to postaviť. Pápež teda nepriamo podporuje práve opozíciu a vytvára tak ďalší tlak na Orbána, ktorý ho už má beztak z EÚ a ďalších štruktúr riadenia. Pripúšťam, že to môže mať aj iné ciele - napríklad ďalšie preverenie odolnosti Orbána alebo posilnenie patriotizmu a oddeľovanie nášho územia od zvyšku Európy v zmysle RU, Trojmoria alebo iného podobného projektu. Čo sa Matoviča týka - času je málo a úloh mnoho, málokedy sa mi podarí napísať o všetkom.

Ministerstvo zdravotníctva v stredu informovalo o rokovaní šéfa rezortu Vladimíra Lengvarského s predsedom Konferencie biskupov Slovenska (KBS) a bratislavským arcibiskupom Stanislavom Zvolenským.
https://www.hlavnespravy.sk/minister-lengvarsky-rokoval-so-sefom-kbs-zvolenskym-o-ockovani/2569280


Vraj sa bavili o očkovaní, čo bola hlavná téma. Skôr to vyzerá, že komunikačná linka medzi Vatikánom a bažinou na Slovensku o postupe genocídy ide cez ministra zdravotníctva.


Ministerstvo zdravotníctva v stredu informovalo o rokovaní šéfa rezortu Vladimíra Lengvarského s predsedom Konferencie biskupov Slovenska (KBS) a bratislavským arcibiskupom Stanislavom Zvolenským. https://www.hlavnespravy.sk/minister-lengvarsky-rokoval-so-sefom-kbs-zvolenskym-o-ockovani/2569280 Vraj sa bavili o očkovaní, čo bola hlavná téma. Skôr to vyzerá, že komunikačná linka medzi Vatikánom a bažinou na Slovensku o postupe genocídy ide cez ministra zdravotníctva.

Pokračovanie nátlaku GP na Slovenskú republiku.


9.4.21 Matovič bol ponížene prosiť o pomocnú ruku v Maďarsku. Orgán prijal Matoviča pri maďarskej zástave.
https://www.youtube.com/watch?v=LUo1gGPP-ms


15.6.21 GLOBSEC konferencia v Bratislave, kde pridal "svoje" videoposolstvo aj pápež.
https://www.vaticannews.va/sk/papez/news/2021-06/videoposolstvo-papez-frantisek-globsec-forum-bratislava.html


21.6.21 prišla na SR predsedníčka eur. komisie von der Leyenová a fakticky pochválila prezidentku a dnešnú vládu a s Ficom sa nestretla (nechcela)
https://www.ta3.com/clanok/204239/takto-vyzerali-stretnutia-von-der-leyenovej-so-slovenskymi-politickymi-spickami


4.7.21 Pápežovi sa splnila "túžba". Oficiálne po 20 rokoch navštívi SR 12-15.9.21
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/593554-papez-frantisek-oficialne-potvrdil-septembrovu-navstevu-slovenska/


Pokračovanie nátlaku GP na Slovenskú republiku. 9.4.21 Matovič bol ponížene prosiť o pomocnú ruku v Maďarsku. Orgán prijal Matoviča pri maďarskej zástave. https://www.youtube.com/watch?v=LUo1gGPP-ms 15.6.21 GLOBSEC konferencia v Bratislave, kde pridal "svoje" videoposolstvo aj pápež. https://www.vaticannews.va/sk/papez/news/2021-06/videoposolstvo-papez-frantisek-globsec-forum-bratislava.html 21.6.21 prišla na SR predsedníčka eur. komisie von der Leyenová a fakticky pochválila prezidentku a dnešnú vládu a s Ficom sa nestretla (nechcela) https://www.ta3.com/clanok/204239/takto-vyzerali-stretnutia-von-der-leyenovej-so-slovenskymi-politickymi-spickami 4.7.21 Pápežovi sa splnila "túžba". Oficiálne po 20 rokoch navštívi SR 12-15.9.21 https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/593554-papez-frantisek-oficialne-potvrdil-septembrovu-navstevu-slovenska/

Písal som vlastnú analýzu ešte niekedy na jar o vstupe KDH do parlamentu s ňou súvisí aj návšteva Pápeža.Chcem prispieť svojou analýzou do ksb fóra v našom "igorstáne". Sledujem to už dlhšiu dobu, ale neviem, či si niekto všimol, ako si GP pomaly a potichu pripravuje vstup KDH do parlamentu a možno aj do novej vlády. Hlina ako predseda KDH (človek GP) pred voľbami 2020 neuspel, zjavne sa o to zapríčinilo hlavne spojenie s Progresívnymi, ktorý riešili témy LGBTI, marihuanu atd. Od snemu, ktorý sa konal 22. augusta bol zvolený Majerský, ktorý začal s redizajnom loga a novou víziou v riadenie štátu. V Matovičovej ročnej vláde sa dialo niekoľko zaujímavých udalostí, ako sú téma potraty (vojna medzi Záborskou a Cigánikovou) a Krajčího vyhláškou o potratoch pre ženy nad 40 rokov. Ďalej Čaputová navštívila pred Vianocami 14.12. Pápeža a ten len pred nedávnom prisľúbil, že príde na krátku návštevu do Bratislavy 12.9. Keď sa pred nedávnom stal premiérom Heger, ktorý sa stretol so Zvolenským sa vzápätí začali otvárať ako prvé kostoly a samozrejme od pondelka sa do kostolov môže ísť bez testu. Tu je vidieť ako zasahuje cirkev do riadenia štátu. Sledujem aj, čo sa deje v bašte KDH v Prešove a Prešovskom kraji. Začínajú s rekonštrukciou Divadla Jonáša Záborského a stava sa aj diaľničný obchvat s tunelom, ktorý má byť otvorený v roku 2024. V športe sa toho deje dosť. Po všetkých naťahovačkách konečne schválili stavbu futbalového štadióna a nezabudlo sa aj na hokej. Do našej hokejovej extraligy sa po 22 rokoch vracia pod novým názvom HC Slavia Prešov (včera postúpila aj Spišská Nová Ves !!!). Všetko čo sa deje okolo cirkvi, kostolov a Prešova pozorne sledujem a je vidieť, že informácie nahrávajú práve KDH.Zmeny nastali po niekoľkých mesiacoch - Pápež dnes definitívne potvrdil svoju návštevu na Slovensku (hlavne Prešov). Pred dvoma týždňami vznikol hokejový klub HC 21 Prešov. Všímam si určitú dobu, že KDH má po celej krajine billboardy s Majerským, to znamená príprava voličov na predčasné parlamentné voľby.


Písal som vlastnú analýzu ešte niekedy na jar o vstupe KDH do parlamentu s ňou súvisí aj návšteva Pápeža. > Chcem prispieť svojou analýzou do ksb fóra v našom "igorstáne". Sledujem to už dlhšiu dobu, ale neviem, či si niekto všimol, ako si GP pomaly a potichu pripravuje vstup KDH do parlamentu a možno aj do novej vlády. Hlina ako predseda KDH (človek GP) pred voľbami 2020 neuspel, zjavne sa o to zapríčinilo hlavne spojenie s Progresívnymi, ktorý riešili témy LGBTI, marihuanu atd. Od snemu, ktorý sa konal 22. augusta bol zvolený Majerský, ktorý začal s redizajnom loga a novou víziou v riadenie štátu. V Matovičovej ročnej vláde sa dialo niekoľko zaujímavých udalostí, ako sú téma potraty (vojna medzi Záborskou a Cigánikovou) a Krajčího vyhláškou o potratoch pre ženy nad 40 rokov. Ďalej Čaputová navštívila pred Vianocami 14.12. Pápeža a ten len pred nedávnom prisľúbil, že príde na krátku návštevu do Bratislavy 12.9. Keď sa pred nedávnom stal premiérom Heger, ktorý sa stretol so Zvolenským sa vzápätí začali otvárať ako prvé kostoly a samozrejme od pondelka sa do kostolov môže ísť bez testu. Tu je vidieť ako zasahuje cirkev do riadenia štátu. Sledujem aj, čo sa deje v bašte KDH v Prešove a Prešovskom kraji. Začínajú s rekonštrukciou Divadla Jonáša Záborského a stava sa aj diaľničný obchvat s tunelom, ktorý má byť otvorený v roku 2024. V športe sa toho deje dosť. Po všetkých naťahovačkách konečne schválili stavbu futbalového štadióna a nezabudlo sa aj na hokej. Do našej hokejovej extraligy sa po 22 rokoch vracia pod novým názvom HC Slavia Prešov (včera postúpila aj Spišská Nová Ves !!!). Všetko čo sa deje okolo cirkvi, kostolov a Prešova pozorne sledujem a je vidieť, že informácie nahrávajú práve KDH. Zmeny nastali po niekoľkých mesiacoch - Pápež dnes definitívne potvrdil svoju návštevu na Slovensku (hlavne Prešov). Pred dvoma týždňami vznikol hokejový klub HC 21 Prešov. Všímam si určitú dobu, že KDH má po celej krajine billboardy s Majerským, to znamená príprava voličov na predčasné parlamentné voľby.

Vladimír Lengvarský: Na stretnutí s pápežom sa budú môcť zúčastniť len plne zaočkovaní. Biskup Zvolenský všetkých prosí, aby to zobrali v dobrom. Vedenie štátu a cirkvi tak naďalej ignoruje vývoj v najzaočkovanejších krajinách
„Bolo nám komunikované, že z bezpečnostného hľadiska a z hľadiska technických možností je toto jediný reálny spôsob, ako počet účastníkov radikálne neobmedzovať,“ uviedol bratislavský arcibiskup.
https://www.hlavnespravy.sk/vladimir-lengvarsky-na-stretnuti-s-papezom-sa-budu-moct-zucastnit-len-plne-zaockovani/2613234


Vladimír Lengvarský: Na stretnutí s pápežom sa budú môcť zúčastniť len plne zaočkovaní. Biskup Zvolenský všetkých prosí, aby to zobrali v dobrom. Vedenie štátu a cirkvi tak naďalej ignoruje vývoj v najzaočkovanejších krajinách „Bolo nám komunikované, že z bezpečnostného hľadiska a z hľadiska technických možností je toto jediný reálny spôsob, ako počet účastníkov radikálne neobmedzovať,“ uviedol bratislavský arcibiskup. https://www.hlavnespravy.sk/vladimir-lengvarsky-na-stretnuti-s-papezom-sa-budu-moct-zucastnit-len-plne-zaockovani/2613234

Pápež sa sem nechystá len tak. My sme najdlhšie odolávali pokresťančovaniu. Možno im niečo nevychádza ako si predstavovali, tak na to potrebujú osobne dohliadnuť a osobnou prítomnosťou pápeža to podporiť. Ich plány sa im nepodarí dosiahnuť!


Pápež sa sem nechystá len tak. My sme najdlhšie odolávali pokresťančovaniu. Možno im niečo nevychádza ako si predstavovali, tak na to potrebujú osobne dohliadnuť a osobnou prítomnosťou pápeža to podporiť. **Ich plány sa im nepodarí dosiahnuť!**

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

Upravené 20. 7. 2021 o 16:22

najlepsie by bolo, keby na to stretnutie prislo len minimum ludi, aj ked fanatickych & zaockovanych krestanov bude asi vela.


najlepsie by bolo, keby na to stretnutie prislo len minimum ludi, aj ked fanatickych & zaockovanych krestanov bude asi vela.

Najlepšie by bolo, ak by svoju návštevu zrušil. Snáď sa nám všetko podarí tak urobiť, aby jeho cesta sem bola zbytočná.


Najlepšie by bolo, ak by svoju návštevu zrušil. Snáď sa nám všetko podarí tak urobiť, aby jeho cesta sem bola zbytočná.

Poznate lepsi sposob na diskreditaciu cirkvy a odtrhnutiu cirkvy od naroda? Zacinam sa mi ten Ferov prichod celkom pozdavat este by mohli dat podmienku ze do kostola len zaockovani bez vynimiek pri presakujucich informaciach o tom ze co je to za sajrajt a odpore Slovakov kde 60-70 % sa ockovat neda sa vysporiadame s RKC ako nastrojom na ovladanie davu velmi rychlo a ti co hladaju Boha v kostole a nie v sebe, tym uz aj tak nik nepomoze a normalni farari taketo somariny dodrziavat nebudu


Poznate lepsi sposob na diskreditaciu cirkvy a odtrhnutiu cirkvy od naroda? Zacinam sa mi ten Ferov prichod celkom pozdavat este by mohli dat podmienku ze do kostola len zaockovani bez vynimiek pri presakujucich informaciach o tom ze co je to za sajrajt a odpore Slovakov kde 60-70 % sa ockovat neda sa vysporiadame s RKC ako nastrojom na ovladanie davu velmi rychlo a ti co hladaju Boha v kostole a nie v sebe, tym uz aj tak nik nepomoze a normalni farari taketo somariny dodrziavat nebudu
2.18k
21
12
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept