Zahraničná politika
Uvolnovani cestovani? Kurz doufa v brzkou navstevu ruskych hostu

Sebastian Kurz doufá, že ruští turisté brzy budou moci navštívit Rakousko. Kvůli vstupním omezením existují v současné době charterové lety mezi Rakouskem a Ruskem, které jsou k dispozici pouze omezené skupině lidí. Podle kancléře bude Moskva a Vídeň jednat o uvolneni vstupu.
https://www.krone.at/2429874


Sebastian Kurz doufá, že ruští turisté brzy budou moci navštívit Rakousko. Kvůli vstupním omezením existují v současné době charterové lety mezi Rakouskem a Ruskem, které jsou k dispozici pouze omezené skupině lidí. Podle kancléře bude Moskva a Vídeň jednat o uvolneni vstupu. https://www.krone.at/2429874

Kurz doufá, že ruští turisté brzy budou moci navštívit Rakousko

takze by Rakusko malo v tzv. covid-pasoch uznat aj ockovanie Sputnikom, kedze mnoho ruskych turistov bude prave takto ockovanych... to som zvedava, ako si s tymto poradia smile


[quote="pid:18596, uid:68"]Kurz doufá, že ruští turisté brzy budou moci navštívit Rakousko[/quote] takze by Rakusko malo v tzv. covid-pasoch uznat aj ockovanie Sputnikom, kedze mnoho ruskych turistov bude prave takto ockovanych... to som zvedava, ako si s tymto poradia :)

Práve som dopozeral priamy prenos z Petrohradu. Putin, Kurz a katarský emir.
V tomto vlákne a v tejto chvíli poviem, že som prvýkrát videl Kurza odpovedať online... No... hľadám slušné výrazy... to je ešte väčší debil, ako som doposiaľ čítal. V podstate ani jedno hodnotné slovo obhajujúce záujmy Rakúšanov. Samé "európske" neobhájiteľné žvásty. Trápne, hlúpe, smiešne, detinské... akoby som počúval Lajnovú. Či vo vzťahu k SŠA, Bielorusku, či k ekonomike všeobecne, či k pandémii.
Najtrápnejšie bolo vysvetlenie ohľadom otázky, prečo EÚ dopustila 90% monopol vakcín jednej firmy a prečo zatiaľ Rakúšania neočkujú Sputnikom. Lebo registračný proces a bla-bla. Putin si ho trpezlivo vypočul a na jeho pomery mu dosť dôrazne pripomenul Maďarsko...
P.S. A keď Kurz "tvrdo" odsudzoval prípad Ryanair v Minsku, Putin mu pripomenul Morálesa...


Práve som dopozeral priamy prenos z Petrohradu. Putin, Kurz a katarský emir. V tomto vlákne a v tejto chvíli poviem, že som prvýkrát videl Kurza odpovedať online... No... hľadám slušné výrazy... to je ešte väčší debil, ako som doposiaľ čítal. V podstate ani jedno hodnotné slovo obhajujúce záujmy Rakúšanov. Samé "európske" neobhájiteľné žvásty. Trápne, hlúpe, smiešne, detinské... akoby som počúval Lajnovú. Či vo vzťahu k SŠA, Bielorusku, či k ekonomike všeobecne, či k pandémii. Najtrápnejšie bolo vysvetlenie ohľadom otázky, prečo EÚ dopustila 90% monopol vakcín jednej firmy a prečo zatiaľ Rakúšania neočkujú Sputnikom. Lebo registračný proces a bla-bla. Putin si ho trpezlivo vypočul a na jeho pomery mu dosť dôrazne pripomenul Maďarsko... P.S. A keď Kurz "tvrdo" odsudzoval prípad Ryanair v Minsku, Putin mu pripomenul Morálesa...
Upravené 4. 6. 2021 o 16:54
349
3
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept