Zahraničná politika
Britská MI6 chce spolupracovat s al-Káidou

Britská MI6 chce spolupracovat s al-Káidou
Zástupce britské zpravodajské agentury MI6 se setkal s vůdcem fronty al-Káidy spojené s al-Nusrou (Hay'at Tahrir al-Sham). Podle zpráv se setkání uskutečnilo poblíž hraničního přechodu Bab al-Hawa na syrsko-turecké hranici.
Podle diplomatického zdroje v Moskvě Jonathan Powell navrhl, aby Abu Mohammad al-Julani navázal úzkou spolupráci s evropskými zeměmi a USA. . .
Dnes je HTS většinou řízen tureckými speciálními službami. Snaží se však také spolupracovat s představiteli jiných zemí, s nimiž o změně svého postavení jednají. Výměnou za finanční podporu poskytují teroristé informace o dalších syrských ozbrojencích.


HTS je de facto vládcem Velkého Idlibu. Nedávno provedli svůj největší letošní útok, kdy zaútočili na řadu pozic 5. sboru syrské arabské armády (SAA) v severozápadní oblasti Velkého Idlibu. Útok provedla „elita“ brigády HTS Abu Baker al-Siddiq.


Je snaha o zlepšení pověsti HTS v Sýrii, proto přitom mezinárodní společenství ignoruje zprávy o jejich teroristických aktivitách v zahraničí...
https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/britska-mi6-chce-spolupracovat-s-al-kaidou/


https://southfront.org/wp-content/uploads/video/JNA.mp4


Britská MI6 chce spolupracovat s al-Káidou Zástupce britské zpravodajské agentury MI6 se setkal s vůdcem fronty al-Káidy spojené s al-Nusrou (Hay'at Tahrir al-Sham). Podle zpráv se setkání uskutečnilo poblíž hraničního přechodu Bab al-Hawa na syrsko-turecké hranici. Podle diplomatického zdroje v Moskvě Jonathan Powell navrhl, aby Abu Mohammad al-Julani navázal úzkou spolupráci s evropskými zeměmi a USA. . . Dnes je HTS většinou řízen tureckými speciálními službami. Snaží se však také spolupracovat s představiteli jiných zemí, s nimiž o změně svého postavení jednají. Výměnou za finanční podporu poskytují teroristé informace o dalších syrských ozbrojencích. HTS je de facto vládcem Velkého Idlibu. Nedávno provedli svůj největší letošní útok, kdy zaútočili na řadu pozic 5. sboru syrské arabské armády (SAA) v severozápadní oblasti Velkého Idlibu. Útok provedla „elita“ brigády HTS Abu Baker al-Siddiq. Je snaha o zlepšení pověsti HTS v Sýrii, proto přitom mezinárodní společenství ignoruje zprávy o jejich teroristických aktivitách v zahraničí... https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/britska-mi6-chce-spolupracovat-s-al-kaidou/ https://southfront.org/wp-content/uploads/video/JNA.mp4
Upravené 1. 6. 2021 o 10:19

Britská MI6 chce spolupracovat s al-Káidou

A ja hlupák som si myslel, že Al-kaida to je taká blízkovýchodná pobočka MI6 na špinavú robotu a oni spolupracujú až odteraz...


No konečne, už to nemusia v MI6 nazývať boj proti terorizmu, ale konečne to verejne môžu nazvať pravdivo, spolupráca na terorizovaní mierumilovného obyvateľstva. Tak a máme po slobodnej sýrkej opozícii, ktorá podrezávaním hláv bojovala za "lepšiu" budúcnosť.


Naťahovanie močiara na škripec ...


[quote="pid:18059, uid:78"]Britská MI6 chce spolupracovat s al-Káidou[/quote] A ja hlupák som si myslel, že Al-kaida to je taká blízkovýchodná pobočka MI6 na špinavú robotu a oni spolupracujú až odteraz... No konečne, už to nemusia v MI6 nazývať boj proti terorizmu, ale konečne to verejne môžu nazvať pravdivo, spolupráca na terorizovaní mierumilovného obyvateľstva. Tak a máme po slobodnej sýrkej opozícii, ktorá podrezávaním hláv bojovala za "lepšiu" budúcnosť. Naťahovanie močiara na škripec ...
Upravené 1. 6. 2021 o 13:46

A ja hlupák som si myslel, že Al-kaida to je taká blízkovýchodná pobočka MI6 na špinavú robotu a oni spolupracujú až odteraz...


No konečne, už to nemusia v MI6 nazývať boj proti terorizmu, ale konečne to verejne môžu nazvať pravdivo, spolupráca na terorizovaní mierumilovného obyvateľstva.


Presne moje myšlienkové pochody a myšlienkové pochody dlhodobých členov tejto komunity. Dodávam, že by nikto z nás by nemal čudovať nad týmto rozhodnutím vzhľadom na to, že akú dobu žijeme...


[quote="pid:18086, uid:69"]A ja hlupák som si myslel, že Al-kaida to je taká blízkovýchodná pobočka MI6 na špinavú robotu a oni spolupracujú až odteraz... No konečne, už to nemusia v MI6 nazývať boj proti terorizmu, ale konečne to verejne môžu nazvať pravdivo, spolupráca na terorizovaní mierumilovného obyvateľstva.[/quote] Presne moje myšlienkové pochody a myšlienkové pochody dlhodobých členov tejto komunity. Dodávam, že by nikto z nás by nemal čudovať nad týmto rozhodnutím vzhľadom na to, že akú dobu žijeme...

Moderátor

369
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept