Egregoriálno-matričné riadenie
V Brně autobus narazil do sloupu veřejného osvětlení. 11 zraněných

V Brně autobus narazil do sloupu veřejného osvětlení. 11 zraněných


Dnes v noci v Brně havaroval autobus městské hromadné dopravy, který narazil do sloupu veřejného osvětlení. Zraněno bylo 11 lidí, tři lidé byli hospitalizováni s těžkými zraněními. Komunikace byla přes čtyři hodiny uzavřená.
K nehodě došlo v městské části Komín v Kníničské ulici nedaleko komínské vozovny, jak uvádí ČTK, zraněno bylo jedenáct lidí, z toho tři těžce. Zranění byli převezeni do nemocnice a čtyřproudová komunikace byla krátce po půl čtvrté hodině ráno znovu otevřena.


https://cz.sputniknews.com/20210601/v-brne-autobus-narazil-do-sloupu-verejneho-osvetleni-11-zranenych-14686030.html


V Brně autobus narazil do sloupu veřejného osvětlení. 11 zraněných Dnes v noci v Brně havaroval autobus městské hromadné dopravy, který narazil do sloupu veřejného osvětlení. Zraněno bylo 11 lidí, tři lidé byli hospitalizováni s těžkými zraněními. Komunikace byla přes čtyři hodiny uzavřená. K nehodě došlo v městské části Komín v Kníničské ulici nedaleko komínské vozovny, jak uvádí ČTK, zraněno bylo jedenáct lidí, z toho tři těžce. Zranění byli převezeni do nemocnice a čtyřproudová komunikace byla krátce po půl čtvrté hodině ráno znovu otevřena. https://cz.sputniknews.com/20210601/v-brne-autobus-narazil-do-sloupu-verejneho-osvetleni-11-zranenych-14686030.html
285
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept