Zahraničná politika
Správy z Ameriky

ale fakt by ma zaujimali tie myslienkove pochody tych, co stoja za Bidenom. Najprv obvini Putina, ze je vrah a zabijak, potom sa chce stretnut, potom povie, ze Rusko a USA za hrde a patrioticke narody so zaujmom o mierovu buducnost a potom podpise dalsie sankcie.
Ako to nevymyslis....keby bolo prve a posledne, ok, ale takto....jedine, ze to ma byt zamienka, ze oni ponukaju mierovu ruku pred novym Tonkiskym zalivom....ale tak snad tie kalibry ich uzemnia


ale fakt by ma zaujimali tie myslienkove pochody tych, co stoja za Bidenom. Najprv obvini Putina, ze je vrah a zabijak, potom sa chce stretnut, potom povie, ze Rusko a USA za hrde a patrioticke narody so zaujmom o mierovu buducnost a potom podpise dalsie sankcie. Ako to nevymyslis....keby bolo prve a posledne, ok, ale takto....jedine, ze to ma byt zamienka, ze oni ponukaju mierovu ruku pred novym Tonkiskym zalivom....ale tak snad tie kalibry ich uzemnia

https://otevrisvoumysl.cz/2-cast-cnn-reditel-odhaluje-jak-pouzivani-praktiky-umeni-manipulace-k-ovlivneni-verejnosti/


Kdo byste chtěli (v angličtině) sledovat i další videa od těchto tvůrců, tak se podívejte na https://www.projectveritas.com/
Odhalují spoustu nekalostí, které se v Americe dějí.


[quote="pid:11724, uid:94"]https://otevrisvoumysl.cz/2-cast-cnn-reditel-odhaluje-jak-pouzivani-praktiky-umeni-manipulace-k-ovlivneni-verejnosti/[/quote] Kdo byste chtěli (v angličtině) sledovat i další videa od těchto tvůrců, tak se podívejte na https://www.projectveritas.com/ Odhalují spoustu nekalostí, které se v Americe dějí.
Upravené 16. 4. 2021 o 20:14

@JS22

môžme to dať do jedného šuflíku v sekcii videá, čo vy na to?


@JS22 môžme to dať do jedného šuflíku v sekcii videá, čo vy na to?

Chauvin odsouzen. Verdikt nikoli prekvapivy. Rozklad statnosti USA pokracuje, policie je uz tak dost demoralizovana a osobne ocekavam exodus policistu smerem do soukromeho sektoru a vubec struktur alternativnich vuci statni (bez)moci. Duvera ve federalni vladu pujde ke dnu.


V USA ted momentalne zabranili masovym nasilnostem a rabovani, ale zrovna tady asi nemusim rikat, ze je jim to prd platne. Dlouhodobe urcite ne, kratkodobe dost mozna taky (krimilita cernochu ted zazracne neklesne + je jenom otazka casu, nez se objevi dalsi George Floyd).


Chauvin odsouzen. Verdikt nikoli prekvapivy. Rozklad statnosti USA pokracuje, policie je uz tak dost demoralizovana a osobne ocekavam exodus policistu smerem do soukromeho sektoru a vubec struktur alternativnich vuci statni (bez)moci. Duvera ve federalni vladu pujde ke dnu. V USA ted momentalne zabranili masovym nasilnostem a rabovani, ale zrovna tady asi nemusim rikat, ze je jim to prd platne. Dlouhodobe urcite ne, kratkodobe dost mozna taky (krimilita cernochu ted zazracne neklesne + je jenom otazka casu, nez se objevi dalsi George Floyd).
Upravené 21. 4. 2021 o 07:03

Rozklad statnosti USA pokracuje, policie je uz tak dost demoralizovana a osobne ocekavam exodus policistu smerem do soukromeho sektoru a vubec struktur alternativnich vuci statni (bez)moci. Duvera ve federalni vladu pujde ke dnu.


Ten exodus už sa deje, či ale tu bude súkromná alternatíva, tak sa to uvidí.


[quote="pid:12560, uid:306"]Rozklad statnosti USA pokracuje, policie je uz tak dost demoralizovana a osobne ocekavam exodus policistu smerem do soukromeho sektoru a vubec struktur alternativnich vuci statni (bez)moci. Duvera ve federalni vladu pujde ke dnu.[/quote] Ten exodus už sa deje, či ale tu bude súkromná alternatíva, tak sa to uvidí.

Moderátor

Ten exodus už sa deje, či ale tu bude súkromná alternatíva, tak sa to uvidí.


Soukromy jenom do urcite miry, na oko pro verejnost, mozna. Neco jako bezpecnostni slozky v takovem rozsahu nikdy nemuze byt 100% soukrome, vzdy bude vice ci mene spadat pod vliv jednech nebo druhych. Urcite i dalsi prilezitost pro patrioty zahrnout tyto struktury pod sebe.


[quote="pid:12566, uid:7"]Ten exodus už sa deje, či ale tu bude súkromná alternatíva, tak sa to uvidí.[/quote] Soukromy jenom do urcite miry, na oko pro verejnost, mozna. Neco jako bezpecnostni slozky v takovem rozsahu nikdy nemuze byt 100% soukrome, vzdy bude vice ci mene spadat pod vliv jednech nebo druhych. Urcite i dalsi prilezitost pro patrioty zahrnout tyto struktury pod sebe.
Upravené 21. 4. 2021 o 08:22

vidim v tom problem, ak policajt v sukromnej bezpecnostnej sluzbe sejme cernocha, bude na tom lepsie ako ked to urobi ako policajt? ja viem, ze USA maju posvatnu uctu k majetku a ohrozi to aj bohacov, ale tak ked su tito neohrozitelni, tak sukromnik na tom byva horsie ako federal, nie?


vidim v tom problem, ak policajt v sukromnej bezpecnostnej sluzbe sejme cernocha, bude na tom lepsie ako ked to urobi ako policajt? ja viem, ze USA maju posvatnu uctu k majetku a ohrozi to aj bohacov, ale tak ked su tito neohrozitelni, tak sukromnik na tom byva horsie ako federal, nie?

+ je jenom otazka casu, nez se objevi dalsi George Floyd


Podobné případy se v amerických médiích objevují poslední dobou jako houby po dešti (pokud tedy počítáme zastřelené zločince).


Samozřejmě, Floyd je jen jeden - první případ, který obletěl snad celý svět, ale živit plameny sociálních nepokojů se pokoušejí i nadále.


[quote="pid:12560, uid:306"]+ je jenom otazka casu, nez se objevi dalsi George Floyd[/quote] Podobné případy se v amerických médiích objevují poslední dobou jako houby po dešti (pokud tedy počítáme zastřelené zločince). Samozřejmě, Floyd je jen jeden - první případ, který obletěl snad celý svět, ale živit plameny sociálních nepokojů se pokoušejí i nadále.

Náctiletá (15 nebo 16) černoška Ma'Khia Bryant, která byla zastřelena v den odsouzení bývalého policisty Chauvina byla médii vykreslena jako ubohá oběť. Nicméně, byla zastřelena ve chvíli, kdy napřahovala nůž na jinou ženu/dívku, kterou by, nebýt zásahu policie, nejspíše i zabila.


https://www.youtube.com/watch?v=_r5VIvazhyI


Náctiletá (15 nebo 16) černoška Ma'Khia Bryant, která byla zastřelena v den odsouzení bývalého policisty Chauvina byla médii vykreslena jako ubohá oběť. Nicméně, byla zastřelena ve chvíli, kdy napřahovala nůž na jinou ženu/dívku, kterou by, nebýt zásahu policie, nejspíše i zabila. https://www.youtube.com/watch?v=_r5VIvazhyI

https://www.oann.com/ariz-audit-underway-officials-finding-signs-of-fraud/


Prebieha Arizský Audit, Úradníci Nachádzajú Príznaky Podvodu.
AKTUALIZOVANÉ 8:27 PT - pondelok 26. apríla 2021
Hlasovacie lístky v Arizone tvrdo pracujú na tom, aby sa vyhli nezrovnalostiam pri hlasovaní v minuloročných prezidentských voľbách, a aby odrazili pokusy demokratov o vykoľajenie.


V nedeľu kriminalisti potvrdili, že skúmajú tisíce hlasovacích lístkov odovzdaných v novembri v rámci kontroly v štáte Grand Canyon. Na hľadanie volebných vodoznakov a vymazanie falošných hlasovacích lístkov používajú ultrafialové svetlá.


Audítori boli ďalej rozdelení do niekoľkých skupín, pričom niektorí skúmali poštové lístky a iní kontrolovali priečinky s hlasovacími lístkami, obálky a ďalšie súvisiace položky. Úradníci uviedli, že dôkazy o systémových podvodoch sa už začali prejavovať.


Úradníci Demokratickej strany sa pokúsili napadnúť audit na súde. Svojich pracovníkov nasadia do médií hlavného prúdu v snahe zmierniť závažnosť volebných podvodov a zdiskreditovať republikánske výzvy týkajúce sa volebnej bezpečnosti.
Arizonskí republikáni mohli v audite pokračovať po marení pokusov demokratov o vykoľajenie tohto víkendu. V piatok podali demokrati dočasný zdržanlivý príkaz, aby audítori prestali počítať hlasovacie lístky. Neskôr sa stiahli zo svojej funkcie po tom, čo im sudca nariadil zaplatiť milión dolárov, ak stratia právnu námietku.


Predsedníčka arizonského GOP, Dr. Kelly Ward, komentovala víťazstvo a poskytla informácie o tom, čo príde. Uviedla, že najvyšší súd štátu má prijať rozhodnutie, ktoré zabráni demokratickým pokusom zastaviť audit. Arizonskí sudcovia sa domnievajú, že audit je ústavným právom, ktoré chráni volebnú integritu a zaisťuje deľbu moci.
Ward teraz žiada všetkých Američanov, aby naďalej sledovali audit v reálnom čase, a podporili túto snahu o záchranu volieb v USA.


Medzitým sa obchodný poradca z Trumpovej éry Peter Navarro teší na podobný audit v Georgii v roku 2020, rovnako ako v Arizone. Navarro dodal, že rozsah podvodov s voličmi v Georgii je „oveľa väčší ako v Arizone“ a uviedol predbežné odhady.


Bývalý poradca vlády pre Trumpovu správu je presvedčený, že volebné úrady nechali skĺznuť podvody kvôli tajnej dohode medzi predstaviteľmi Georgie a agentmi Demokratickej strany. Zdôraznil, že tieto audity odhalia vzorce systémových podvodov, ktoré demokrati v štátoch bojísk použili minulý rok.


https://www.oann.com/ariz-audit-underway-officials-finding-signs-of-fraud/ Prebieha Arizský Audit, Úradníci Nachádzajú Príznaky Podvodu. AKTUALIZOVANÉ 8:27 PT - pondelok 26. apríla 2021 Hlasovacie lístky v Arizone tvrdo pracujú na tom, aby sa vyhli nezrovnalostiam pri hlasovaní v minuloročných prezidentských voľbách, a aby odrazili pokusy demokratov o vykoľajenie. V nedeľu kriminalisti potvrdili, že skúmajú tisíce hlasovacích lístkov odovzdaných v novembri v rámci kontroly v štáte Grand Canyon. Na hľadanie volebných vodoznakov a vymazanie falošných hlasovacích lístkov používajú ultrafialové svetlá. Audítori boli ďalej rozdelení do niekoľkých skupín, pričom niektorí skúmali poštové lístky a iní kontrolovali priečinky s hlasovacími lístkami, obálky a ďalšie súvisiace položky. Úradníci uviedli, že dôkazy o systémových podvodoch sa už začali prejavovať. Úradníci Demokratickej strany sa pokúsili napadnúť audit na súde. Svojich pracovníkov nasadia do médií hlavného prúdu v snahe zmierniť závažnosť volebných podvodov a zdiskreditovať republikánske výzvy týkajúce sa volebnej bezpečnosti. Arizonskí republikáni mohli v audite pokračovať po marení pokusov demokratov o vykoľajenie tohto víkendu. V piatok podali demokrati dočasný zdržanlivý príkaz, aby audítori prestali počítať hlasovacie lístky. Neskôr sa stiahli zo svojej funkcie po tom, čo im sudca nariadil zaplatiť milión dolárov, ak stratia právnu námietku. Predsedníčka arizonského GOP, Dr. Kelly Ward, komentovala víťazstvo a poskytla informácie o tom, čo príde. Uviedla, že najvyšší súd štátu má prijať rozhodnutie, ktoré zabráni demokratickým pokusom zastaviť audit. Arizonskí sudcovia sa domnievajú, že audit je ústavným právom, ktoré chráni volebnú integritu a zaisťuje deľbu moci. Ward teraz žiada všetkých Američanov, aby naďalej sledovali audit v reálnom čase, a podporili túto snahu o záchranu volieb v USA. Medzitým sa obchodný poradca z Trumpovej éry Peter Navarro teší na podobný audit v Georgii v roku 2020, rovnako ako v Arizone. Navarro dodal, že rozsah podvodov s voličmi v Georgii je „oveľa väčší ako v Arizone“ a uviedol predbežné odhady. Bývalý poradca vlády pre Trumpovu správu je presvedčený, že volebné úrady nechali skĺznuť podvody kvôli tajnej dohode medzi predstaviteľmi Georgie a agentmi Demokratickej strany. Zdôraznil, že tieto audity odhalia vzorce systémových podvodov, ktoré demokrati v štátoch bojísk použili minulý rok.

Blinken uviedol, že je dôležité, aby USA hovorili otvorene s Ruskom


Otvorený dialóg medzi Washingtonom a Moskvou bude prospešný pre bilaterálne vzťahy, uviedol americký minister zahraničných vecí
Americká administratíva verí, že otvorený dialóg medzi Washingtonom a Moskvou bude prospešný pre bilaterálne vzťahy. Americký minister zahraničia Anthony Blinken sa tak v utorok v rozhovore pre CNN vyjadril k vyhliadkam na americko-ruský summit.


Tvrdí, že USA sú pripravené na odvetu, ak ruské úrady „budú aj naďalej uskutočňovať nepremyslené a agresívne“ kroky. Blinken zároveň poznamenal, že Washington ráta s „stabilnými a predvídateľnými vzťahmi“ s Moskvou. „Príležitosť hovoriť tvárou v tvár bude prospešná tak v prípade, že budeme musieť reagovať na pokračujúcu [podobnú] činnosť Ruska, ako aj v prípade, že sa budeme musieť rozhodnúť, aké kroky podnikneme, ak (Rusko - TASS) zvolí predvídateľnejší a stabilnejší smer , “uviedol šéf americkej diplomacie.


Zároveň neodpovedal na otázku, či má americká administratíva potvrdenie o účasti na summite z ruskej strany. „Neviem, či došlo k formálnemu prijatiu [pozvania], ale diskutujeme o tejto otázke a diskutujeme o načasovaní takéhoto stretnutia,“ uviedol Blinken.


Šéf amerického štábu Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin mali 13. apríla telefonický rozhovor. Podľa tlačovej služby Bieleho domu americký vodca predložil myšlienku usporiadania samitu „v nadchádzajúcich mesiacoch v tretej krajine“. Americký prezident následne vysvetlil, že svojho ruského partnera pozval na letné stretnutie v Európe.


Ako v pondelok poznamenal tlačový tajomník ruského prezidenta Dmitrij Peskov, stretnutie Putina a Bidena je plánované na letné mesiace, presný dátum a krajina konania sa však zatiaľ neurčili.
https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/11259483


Blinken uviedol, že je dôležité, aby USA hovorili otvorene s Ruskom Otvorený dialóg medzi Washingtonom a Moskvou bude prospešný pre bilaterálne vzťahy, uviedol americký minister zahraničných vecí Americká administratíva verí, že otvorený dialóg medzi Washingtonom a Moskvou bude prospešný pre bilaterálne vzťahy. Americký minister zahraničia Anthony Blinken sa tak v utorok v rozhovore pre CNN vyjadril k vyhliadkam na americko-ruský summit. Tvrdí, že USA sú pripravené na odvetu, ak ruské úrady „budú aj naďalej uskutočňovať nepremyslené a agresívne“ kroky. Blinken zároveň poznamenal, že Washington ráta s „stabilnými a predvídateľnými vzťahmi“ s Moskvou. „Príležitosť hovoriť tvárou v tvár bude prospešná tak v prípade, že budeme musieť reagovať na pokračujúcu [podobnú] činnosť Ruska, ako aj v prípade, že sa budeme musieť rozhodnúť, aké kroky podnikneme, ak (Rusko - TASS) zvolí predvídateľnejší a stabilnejší smer , “uviedol šéf americkej diplomacie. Zároveň neodpovedal na otázku, či má americká administratíva potvrdenie o účasti na summite z ruskej strany. „Neviem, či došlo k formálnemu prijatiu [pozvania], ale diskutujeme o tejto otázke a diskutujeme o načasovaní takéhoto stretnutia,“ uviedol Blinken. Šéf amerického štábu Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin mali 13. apríla telefonický rozhovor. Podľa tlačovej služby Bieleho domu americký vodca predložil myšlienku usporiadania samitu „v nadchádzajúcich mesiacoch v tretej krajine“. Americký prezident následne vysvetlil, že svojho ruského partnera pozval na letné stretnutie v Európe. Ako v pondelok poznamenal tlačový tajomník ruského prezidenta Dmitrij Peskov, stretnutie Putina a Bidena je plánované na letné mesiace, presný dátum a krajina konania sa však zatiaľ neurčili. https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/11259483

Federálové prohledávají dom NYC Rudyho Giulianiho i kancelář
Federální agenti ve středu provedli razii v domácnosti i v kanceláři na Manhattanu Rudyho Giulianiho a zabavili počítače i mobilní telefony při zásadní eskalaci vyšetřování ministerstva spravedlnosti v obchodních jednáních s osobním právníkem bývalého prezidenta Donalda Trumpa.
Giuliani, bývalý starosta New Yorku, který kdysi oslavoval své vedení v návaznosti na útoky z 11. září, byl několik let pod federálním dohledem nad svými vazbami na Ukrajinu. Dvojí vyhledávání vyslalo dosud nejsilnější signál, že by nakonec mohl čelit federálním obviněním. (počitačovy preklad )


https://apnews.com/article/rudy-giuliani-trump-investigation-warrant-7a413e1bbb819cb52cd402d64a982185


Federálové prohledávají dom NYC Rudyho Giulianiho i kancelář Federální agenti ve středu provedli razii v domácnosti i v kanceláři na Manhattanu Rudyho Giulianiho a zabavili počítače i mobilní telefony při zásadní eskalaci vyšetřování ministerstva spravedlnosti v obchodních jednáních s osobním právníkem bývalého prezidenta Donalda Trumpa. Giuliani, bývalý starosta New Yorku, který kdysi oslavoval své vedení v návaznosti na útoky z 11. září, byl několik let pod federálním dohledem nad svými vazbami na Ukrajinu. Dvojí vyhledávání vyslalo dosud nejsilnější signál, že by nakonec mohl čelit federálním obviněním. (počitačovy preklad ) https://apnews.com/article/rudy-giuliani-trump-investigation-warrant-7a413e1bbb819cb52cd402d64a982185

Prebieha Arizský Audit, Úradníci Nachádzajú Príznaky Podvodu.


Ward teraz žiada všetkých Američanov, aby naďalej sledovali audit v reálnom čase, a podporili túto snahu o záchranu volieb v USA.


Tohle by měl být výše zmíněný přímý přenos:
https://azaudit.org/


Federálové prohledávají dom NYC Rudyho Giulianiho i kancelář


Našli tam i Novičok?


Jsou zoufalí a snaží se zastrašovat.
Mimochodem, FBI je namočeno i v událostech z 6. ledna.


Dodatek:
Demokrat Shiff je velice potěšen
https://www.breitbart.com/clips/2021/04/28/schiff-on-giuliani-raid-im-delighted-he-is-being-treated-equally-under-the-law/
Demokratka Jayapalová k "nájezdu" na Giulianiho byt: Jsem ráda, že FBI dělá to, co dělá.
https://www.breitbart.com/clips/2021/04/28/dem-rep-jayapal-on-giuliani-raid-im-glad-the-fbi-is-doing-what-theyre-doing/


[quote="pid:13490, uid:94"]Prebieha Arizský Audit, Úradníci Nachádzajú Príznaky Podvodu.[/quote] [quote="pid:13490, uid:94"]Ward teraz žiada všetkých Američanov, aby naďalej sledovali audit v reálnom čase, a podporili túto snahu o záchranu volieb v USA.[/quote] Tohle by měl být výše zmíněný přímý přenos: https://azaudit.org/ [quote="pid:13771, uid:78"]Federálové prohledávají dom NYC Rudyho Giulianiho i kancelář[/quote] Našli tam i Novičok? Jsou zoufalí a snaží se zastrašovat. Mimochodem, FBI je namočeno i v událostech z 6. ledna. Dodatek: Demokrat Shiff je velice potěšen https://www.breitbart.com/clips/2021/04/28/schiff-on-giuliani-raid-im-delighted-he-is-being-treated-equally-under-the-law/ Demokratka Jayapalová k "nájezdu" na Giulianiho byt: Jsem ráda, že FBI dělá to, co dělá. https://www.breitbart.com/clips/2021/04/28/dem-rep-jayapal-on-giuliani-raid-im-glad-the-fbi-is-doing-what-theyre-doing/
Upravené 29. 4. 2021 o 00:31

První televizní rozhovor s Rudym Giulianim od zátahu FBI na jeho byt.


https://www.youtube.com/watch?v=xEFPiSVP4ec


FBI zabavila několik elektronických zařízení, pevné disky Huntera Bidena si však opakovaně odmítli vzít.


Zabavili veškerou Giulianiho elektronickou komunikaci i přesto, že se mu předtím tajně - a nelegálně nabourali do iCloudu bez jeho vědomí.
Samotný zásah v jeho bytě, byl, dle Giulianiho slov profesionální, až na výše zmíněné odmítnutí Hunterových disků.


Dále řekl, že má ve svých smlouvách klauzuli, že nikdy nebude zastupovat občany jiných států před americkými soudy, tudíž jakákoliv obvinění v tomto směru jsou nesmyslná.


První televizní rozhovor s Rudym Giulianim od zátahu FBI na jeho byt. https://www.youtube.com/watch?v=xEFPiSVP4ec FBI zabavila několik elektronických zařízení, pevné disky Huntera Bidena si však opakovaně odmítli vzít. Zabavili veškerou Giulianiho elektronickou komunikaci i přesto, že se mu předtím tajně - a nelegálně nabourali do iCloudu bez jeho vědomí. Samotný zásah v jeho bytě, byl, dle Giulianiho slov profesionální, až na výše zmíněné odmítnutí Hunterových disků. Dále řekl, že má ve svých smlouvách klauzuli, že nikdy nebude zastupovat občany jiných států před americkými soudy, tudíž jakákoliv obvinění v tomto směru jsou nesmyslná.

Bill Gates se rozvadi. #metoo klepe na dvere?

Bill a Melinda Gatesová v pondělí uvedli, že se rozvádějí, ale nadále budou spolupracovat v Nadaci Billa a Melindy Gatesových,
jedné z největších charitativních nadací na světě.


Ve stejných tweetech spoluzakladatel Microsoftu a jeho manželka uvedli,
že se rozhodli ukončit 27leté manželství.


"Vychovali jsme tři neuvěřitelné děti a vybudovali jsme základnu,
která funguje po celém světě a umožňuje všem lidem vést zdravý a produktivní život," uvedli ve svém prohlášení.
"Žádáme o prostor a soukromí pro naši rodinu, když se začínáme orientovat v tomto novém životě."
Bill Gates byl dříve nejbohatším člověkem na světě a jeho jmění se odhaduje na více než 100 miliard dolarů. Jak manželé nakonec rozdělí svůj majetek a jaký dopad to bude mít na nadaci, vše bude pečlivě sledováno, zvláště poté,
co nedávno ukončili manželství další vysoce postavený pár
miliardářů z oblasti Seattle.


Generální ředitel společnosti Amazon Jeff Bezos a MacKenzie Bezos
dokončili svůj rozvod v roce 2019.
MacKenzie Scott se od té doby znovu vdala a nyní se zaměřuje na svou vlastní filantropii poté, co získala 4% podíl v Amazonu
v hodnotě více než 36 miliard dolarů.


https://apnews.com/article/melinda-bill-gates-divorce-da9b19a1cc524a6b0547818c9e39504e


[quote="pid:14414, uid:306"]Bill Gates se rozvadi. #metoo klepe na dvere?[/quote] Bill a Melinda Gatesová v pondělí uvedli, že se rozvádějí, ale nadále budou spolupracovat v Nadaci Billa a Melindy Gatesových, jedné z největších charitativních nadací na světě. Ve stejných tweetech spoluzakladatel Microsoftu a jeho manželka uvedli, že se rozhodli ukončit 27leté manželství. "Vychovali jsme tři neuvěřitelné děti a vybudovali jsme základnu, která funguje po celém světě a umožňuje všem lidem vést zdravý a produktivní život," uvedli ve svém prohlášení. "Žádáme o prostor a soukromí pro naši rodinu, když se začínáme orientovat v tomto novém životě." Bill Gates byl dříve nejbohatším člověkem na světě a jeho jmění se odhaduje na více než 100 miliard dolarů. Jak manželé nakonec rozdělí svůj majetek a jaký dopad to bude mít na nadaci, vše bude pečlivě sledováno, zvláště poté, co nedávno ukončili manželství další vysoce postavený pár miliardářů z oblasti Seattle. Generální ředitel společnosti Amazon Jeff Bezos a MacKenzie Bezos dokončili svůj rozvod v roce 2019. MacKenzie Scott se od té doby znovu vdala a nyní se zaměřuje na svou vlastní filantropii poté, co získala 4% podíl v Amazonu v hodnotě více než 36 miliard dolarů. https://apnews.com/article/melinda-bill-gates-divorce-da9b19a1cc524a6b0547818c9e39504e

Americký odvolací soud zákázal sportovat transrodovým sportovcům v Idahu
googl překlad :
Americký odvolací soud v pondělí poskytl jen málo informací o tom,
jak by mohl rozhodnout o ústavnosti prvního zákona v zemi
zakazujícího transgender ženám a dívkám hrát v ženských sportovních týmech.


Porota složená ze tří soudců 9. obvodního odvolacího soudu v USA vyslechla
v případu virtuální argumenty, které by mohly mít dalekosáhlé důsledky,
protože další státy následují konzervativní idaho vedení.


Idaho přijal zákon minulý rok a letos o takových návrzích uvažovalo více než 20 států. Zákazy byly přijaty v Alabamě, Arkansasu, Mississippi, Tennessee a Západní Virginii. Zákonodárci na Floridě schválili zákon a guvernér Jižní Dakoty vydal výkonný příkaz.


V pondělí se konzervativním republikánským zákonodárcům v Kansasu nepodařilo zrušit veto demokratické guvernérky Laury Kellyové ohledně navrhovaného zákazu transsexuálních sportovců ve školním sportu dívek a žen.
https://apnews.com/article/idaho-courts-sports-government-and-politics-b9a255e002ef1b7da5366f7dea6be091
Joe Rogan o transgender sportovkyních
https://videacesky.cz/video/joe-rogan-o-transgender-sportovkynich
https://www.bbc.com/sport/46453958


Americký odvolací soud zákázal sportovat transrodovým sportovcům v Idahu googl překlad : Americký odvolací soud v pondělí poskytl jen málo informací o tom, jak by mohl rozhodnout o ústavnosti prvního zákona v zemi zakazujícího transgender ženám a dívkám hrát v ženských sportovních týmech. Porota složená ze tří soudců 9. obvodního odvolacího soudu v USA vyslechla v případu virtuální argumenty, které by mohly mít dalekosáhlé důsledky, protože další státy následují konzervativní idaho vedení. Idaho přijal zákon minulý rok a letos o takových návrzích uvažovalo více než 20 států. Zákazy byly přijaty v Alabamě, Arkansasu, Mississippi, Tennessee a Západní Virginii. Zákonodárci na Floridě schválili zákon a guvernér Jižní Dakoty vydal výkonný příkaz. V pondělí se konzervativním republikánským zákonodárcům v Kansasu nepodařilo zrušit veto demokratické guvernérky Laury Kellyové ohledně navrhovaného zákazu transsexuálních sportovců ve školním sportu dívek a žen. https://apnews.com/article/idaho-courts-sports-government-and-politics-b9a255e002ef1b7da5366f7dea6be091 Joe Rogan o transgender sportovkyních https://videacesky.cz/video/joe-rogan-o-transgender-sportovkynich https://www.bbc.com/sport/46453958

Hillary Clintonová varuje před „obrovskými následky“ stažení afghánských vojsk z USA
z rozhodnutí Bidena
https://www.bbc.com/news/world-us-canada-56966473


Hillary Clintonová varuje před „obrovskými následky“ stažení afghánských vojsk z USA z rozhodnutí Bidena https://www.bbc.com/news/world-us-canada-56966473

Hillary Clintonová varuje před „obrovskými následky“ stažení afghánských vojsk z USA
z rozhodnutí Bidena


Mohlo by to mít negativní vliv na dodávky opia.


Z článku vyznívá, že Hillary vyhrožuje, že Clintonoidi v Afgánistánu vypustí svoji proxy armádu, pokud se Američané stáhnou.


[quote="pid:14471, uid:78"]Hillary Clintonová varuje před „obrovskými následky“ stažení afghánských vojsk z USA z rozhodnutí Bidena[/quote] Mohlo by to mít negativní vliv na dodávky opia. Z článku vyznívá, že Hillary vyhrožuje, že Clintonoidi v Afgánistánu vypustí svoji proxy armádu, pokud se Američané stáhnou.

no, tak to, ze Taliban preberie kontrolu, sa da cakat, to nemusi byt dosledok ziadnej armady....skor byt ako US zoldner (a o tych sa nehovori, ci sa stiahnu), tak mam strach


no, tak to, ze Taliban preberie kontrolu, sa da cakat, to nemusi byt dosledok ziadnej armady....skor byt ako US zoldner (a o tych sa nehovori, ci sa stiahnu), tak mam strach
10.74k
63
21
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept