Zahraničná politika
Správy z Ameriky

Ute kmeň v štáte Utah žiada o výnimku zo zákazu vrtania čo nariadil Biden:
https://www.theepochtimes.com/your-order-is-a-direct-attack-utah-tribe-seeks-exemption-from-biden-drilling-pause_3669137.html
Biden je nielen rakordman v podpisovaní v prezidentských nariadení, ale ani nevie, čo podpisuje lebo je bábkou:
https://www.zerohedge.com/political/preview-bidens-executive-orders-next-week
Texas pozastavil plnenie jedného nariadenia, konkrétne 100 dňové moratórium na deportáciu ilegálov:
https://www.zerohedge.com/political/federal-judge-bars-bidens-100-day-deportation-ban
Biden má 145 miliónov problémov vo forme špinavých peňazí:
https://www.zerohedge.com/political/biden-2020-run-backed-145-million-dark-money
Buiden lobuje za Navalnyj (pochybujem, že vie, že o koho ide) a už všetci vedia, že kto stojí za ním:
https://www.zerohedge.com/geopolitical/biden-confronts-putin-navalny-election-interference-solarwinds-hack-1st-phone-call
https://www.zerohedge.com/geopolitical/foreign-states-are-clearly-behind-pro-navalny-rallies-say-russian-lawmakers
Aj medzi Demokratmi sa nájdu patrioti resp. tým ktorým dochádza, že označiť za teroristov cca 50% amerických občanov je zlý nápad:
https://www.nationalreview.com/news/tulsi-gabbard-domestic-terrorism-bill-is-a-targeting-of-almost-half-of-the-country/
Polícia Seattle už nemá trpezlivosť s výtržníkmi z rady Antifa/BLM:
https://www.theepochtimes.com/seattle-interim-police-chief-announces-tougher-policy-on-protest-vandalism_3668800.html
Zaujímavý článok od amerického intelektuála:
https://www.ekathimerini.com/261462/article/ekathimerini/comment/new-mccarthyism-will-prove-an-orwellian-mistake-says-us-historian
A dve zaujímavé videá:
https://rumble.com/vdao2v-ep.-2388a-people-are-seeing-the-destruction-of-the-economy-in-real-time.html
https://rumble.com/vdao9j-ep.-2388b-the-decision-on-timing-was-left-to-trump-decision-was-made-messag.html


Ute kmeň v štáte Utah žiada o výnimku zo zákazu vrtania čo nariadil Biden: https://www.theepochtimes.com/your-order-is-a-direct-attack-utah-tribe-seeks-exemption-from-biden-drilling-pause_3669137.html Biden je nielen rakordman v podpisovaní v prezidentských nariadení, ale ani nevie, čo podpisuje lebo je bábkou: https://www.zerohedge.com/political/preview-bidens-executive-orders-next-week Texas pozastavil plnenie jedného nariadenia, konkrétne 100 dňové moratórium na deportáciu ilegálov: https://www.zerohedge.com/political/federal-judge-bars-bidens-100-day-deportation-ban Biden má 145 miliónov problémov vo forme špinavých peňazí: https://www.zerohedge.com/political/biden-2020-run-backed-145-million-dark-money Buiden lobuje za Navalnyj (pochybujem, že vie, že o koho ide) a už všetci vedia, že kto stojí za ním: https://www.zerohedge.com/geopolitical/biden-confronts-putin-navalny-election-interference-solarwinds-hack-1st-phone-call https://www.zerohedge.com/geopolitical/foreign-states-are-clearly-behind-pro-navalny-rallies-say-russian-lawmakers Aj medzi Demokratmi sa nájdu patrioti resp. tým ktorým dochádza, že označiť za teroristov cca 50% amerických občanov je zlý nápad: https://www.nationalreview.com/news/tulsi-gabbard-domestic-terrorism-bill-is-a-targeting-of-almost-half-of-the-country/ Polícia Seattle už nemá trpezlivosť s výtržníkmi z rady Antifa/BLM: https://www.theepochtimes.com/seattle-interim-police-chief-announces-tougher-policy-on-protest-vandalism_3668800.html Zaujímavý článok od amerického intelektuála: https://www.ekathimerini.com/261462/article/ekathimerini/comment/new-mccarthyism-will-prove-an-orwellian-mistake-says-us-historian A dve zaujímavé videá: https://rumble.com/vdao2v-ep.-2388a-people-are-seeing-the-destruction-of-the-economy-in-real-time.html https://rumble.com/vdao9j-ep.-2388b-the-decision-on-timing-was-left-to-trump-decision-was-made-messag.html

Moderátor

Americkí investori žalujú spoločnosť AstraZeneca


Investori v USA podali žalobu na britsko-švédsku spoločnosť AstraZeneca, ktorá vyvíja vakcínu proti koronavírusu. Je obvinená zo zatajovania údajov a problémov, ktoré viedli k pádu jej akcií.


https://russian.rt.com/world/news/826191-investory-ssha-isk-astrazeneca


Americkí investori žalujú spoločnosť AstraZeneca Investori v USA podali žalobu na britsko-švédsku spoločnosť AstraZeneca, ktorá vyvíja vakcínu proti koronavírusu. Je obvinená zo zatajovania údajov a problémov, ktoré viedli k pádu jej akcií. https://russian.rt.com/world/news/826191-investory-ssha-isk-astrazeneca

Rusko a Spojené státy se dohodly na prodloužení Dohody o snížení počtu strategických zbraní (START, neoficiálně nazývaná START III) bez předběžných podmínek, jak na tom trvala Moskva. https://cz.sputniknews.com/svet/2021012713109809-rusko-a-usa-se-dohodly-na-prodlouzeni-smlouvy-start-za-podminek-moskvy/


Rusko a Spojené státy se dohodly na prodloužení Dohody o snížení počtu strategických zbraní (START, neoficiálně nazývaná START III) bez předběžných podmínek, jak na tom trvala Moskva. https://cz.sputniknews.com/svet/2021012713109809-rusko-a-usa-se-dohodly-na-prodlouzeni-smlouvy-start-za-podminek-moskvy/

Disclose TV v neděli : „Jsme na pokraji hrozné občanské války,“ říká manažer miliardářského hedgeového fondu Ray Dalio s odvoláním na „hrozný finanční stav“ Spojených států a „strašně rozdělené“ obyvatelstvo.
https://twitter.com/disclosetv/status/1353429356127924225

Disclose TV v neděli : „_Jsme na pokraji hrozné občanské války_,“ říká manažer miliardářského hedgeového fondu Ray Dalio s odvoláním na „hrozný finanční stav“ Spojených států a „strašně rozdělené“ obyvatelstvo. https://twitter.com/disclosetv/status/1353429356127924225

Biden je nielen rakordman v podpisovaní v prezidentských nariadení, ale ani nevie, čo podpisuje lebo je bábkou:


otázka znie, akú dlhú životnosť má bábka, ktorá ani netuší, kde a čo je:
čas 2:30, lepšie by to nedal ani Mr. Bean
https://www.youtube.com/watch?v=DIX_w-fUQgc


a to mu do jedného ucha šepká poradca Parkinson a a do druhého Alzheimer


[quote="pid:1610, uid:7"]Biden je nielen rakordman v podpisovaní v prezidentských nariadení, ale ani nevie, čo podpisuje lebo je bábkou:[/quote] otázka znie, akú dlhú životnosť má bábka, ktorá ani netuší, kde a čo je: čas 2:30, lepšie by to nedal ani Mr. Bean https://www.youtube.com/watch?v=DIX_w-fUQgc a to mu do jedného ucha šepká poradca Parkinson a a do druhého Alzheimer
Upravené 29. 1. 2021 o 16:37

toto len TASR môže vypľuť:


Biden má po týždni v úrade vyššiu podporu, než mal Trump za štyri roky


Nový prezident Spojených štátov Joe Biden má po prvom týždni v úrade vyššiu podporu verejnosti, než mal jeho predchodca Donald Trump počas celého svojho prezidentovania. Informovala o tom vo štvrtok agentúra AFP.


Podľa prieskumu Univerzity Monmouth v štáte New Jersey 54 percent Američanov schvaľuje Bidenovu politiku, pričom negatívnu mienku má o ňom 30 percent opýtaných. Trumpovu prácu počas štvorročného funkčného obdobia v prezidentskom úrade schvaľovalo v priemere 41 percent Američanov, pričom na konci jeho funkčného obdobia ho v januárovom prieskume Gallupovho inštitútu podporovalo len 34 percent Američanov. Bola to vôbec najnižšia podpora verejnosti, akú mal počas celého svojho prezidentského mandátu.
Podľa prieskumu od spoločnosti Morning Consult zverejneného v pondelok podporuje Bidenovu politiku 56 percent Američanov a 34 percent ho vníma negatívne. V ďalšom prieskume z pondelka od spoločnosti Hill-HarrisX hodnotilo Bidena pozitívne 63 percent respondentov.


Ako však pripomína agentúra AFP, dáta z prieskumov okrem silnej podpory, ktorú majú demokrati medzi Američanmi, ukazujú po Trumpovom štvorročnom funkčnom období aj silnú polarizáciu americkej spoločnosti. Z prieskumu Univerzity Monmouth totiž vyplýva, že Biden mal síce medzi demokratickými voličmi 90-percentnú podporu, no medzi nezávislými má len 47-percentnú popularitu a medzi republikánmi ho pozitívne vníma 15 percent z nich.
V prvých mesiacoch minulého roka - pred začiatkom a v počiatkoch koronakrízy - dosahovala Trumpova podpora v prieskumoch až 49 percent.


Následne klesla pod 40 percent v dvoch prieskumoch z júna 2020, ktoré boli vykonané počas protestov proti rasovej nespravodlivosti vyvolaných smrťou Afroameričana Georgea Floyda počas policajného zásahu.


Vyššiu podporu, až 46 percent, Trump zaznamenal v čase novembrových prezidentských volieb, keď sa neúspešne uchádzal o druhé funkčné obdobie v úrade.


Trump je podľa prieskumov Gallupovho inštitútu (vykonávaným od roku 193smile jediným prezidentom, ktorý počas celého svojho mandátu ani raz v sondážach nezaznamenal 50 percentnú podporu.
https://www.teraz.sk/zahranicie/biden-ma-po-tyzdni-v-urade-vyssiu/523536-clanok.html


asi preto že ja taký obľúbený:
V USA vydali výstrahu pred domácim terorizmom


Americké ministerstvo vnútornej bezpečnosti vydalo v stredu výstrahu pred možnými teroristickými činmi, ktorá platí pre územie celých Spojených štátov. Podľa ministerstva existuje hrozba útokov zo strany domácich protivládnych extrémistov, informovala agentúra AFP.


Vo varovaní určenom verejnosti a policajným zložkám sa píše o hroziacich útokoch ideologicky motivovaných násilných extrémistov, ktorí odmietajú uznať Joea Bidena za právoplatného 46. prezidenta USA. Okrem toho odmietajú pandemické reštrikcie a vystupujú proti nelegálnym migrantom.


Podľa ministerstva by sa takého osoby mohli mobilizovať za účelom podnecovania alebo páchania násilia. Výstraha bude pravdepodobne v platnosti niekoľko mesiacov.


Hrozba takýchto útokov v USA narastala už od minulého roka. Zosilnela však po vtrhnutí stúpencov exprezidenta Donalda Trumpa do budovy Kapitolu vo Washingtone zo 6. januára.


Ministerstvo vnútornej bezpečnosti v tejto súvislosti apelovalo na americkú verejnosť, aby nahlásila úradom akékoľvek podozrivé aktivity či hrozby použitia násilia.
https://www.teraz.sk/zahranicie/usa-ministerstvo-vnutornej-bezpecnost/523523-clanok.html


toto len TASR môže vypľuť: **Biden má po týždni v úrade vyššiu podporu, než mal Trump za štyri roky** Nový prezident Spojených štátov Joe Biden má po prvom týždni v úrade vyššiu podporu verejnosti, než mal jeho predchodca Donald Trump počas celého svojho prezidentovania. Informovala o tom vo štvrtok agentúra AFP. Podľa prieskumu Univerzity Monmouth v štáte New Jersey 54 percent Američanov schvaľuje Bidenovu politiku, pričom negatívnu mienku má o ňom 30 percent opýtaných. Trumpovu prácu počas štvorročného funkčného obdobia v prezidentskom úrade schvaľovalo v priemere 41 percent Američanov, pričom na konci jeho funkčného obdobia ho v januárovom prieskume Gallupovho inštitútu podporovalo len 34 percent Američanov. Bola to vôbec najnižšia podpora verejnosti, akú mal počas celého svojho prezidentského mandátu. Podľa prieskumu od spoločnosti Morning Consult zverejneného v pondelok podporuje Bidenovu politiku 56 percent Američanov a 34 percent ho vníma negatívne. V ďalšom prieskume z pondelka od spoločnosti Hill-HarrisX hodnotilo Bidena pozitívne 63 percent respondentov. Ako však pripomína agentúra AFP, dáta z prieskumov okrem silnej podpory, ktorú majú demokrati medzi Američanmi, ukazujú po Trumpovom štvorročnom funkčnom období aj silnú polarizáciu americkej spoločnosti. Z prieskumu Univerzity Monmouth totiž vyplýva, že Biden mal síce medzi demokratickými voličmi 90-percentnú podporu, no medzi nezávislými má len 47-percentnú popularitu a medzi republikánmi ho pozitívne vníma 15 percent z nich. V prvých mesiacoch minulého roka - pred začiatkom a v počiatkoch koronakrízy - dosahovala Trumpova podpora v prieskumoch až 49 percent. Následne klesla pod 40 percent v dvoch prieskumoch z júna 2020, ktoré boli vykonané počas protestov proti rasovej nespravodlivosti vyvolaných smrťou Afroameričana Georgea Floyda počas policajného zásahu. Vyššiu podporu, až 46 percent, Trump zaznamenal v čase novembrových prezidentských volieb, keď sa neúspešne uchádzal o druhé funkčné obdobie v úrade. Trump je podľa prieskumov Gallupovho inštitútu (vykonávaným od roku 1938) jediným prezidentom, ktorý počas celého svojho mandátu ani raz v sondážach nezaznamenal 50 percentnú podporu. https://www.teraz.sk/zahranicie/biden-ma-po-tyzdni-v-urade-vyssiu/523536-clanok.html asi preto že ja taký obľúbený: **V USA vydali výstrahu pred domácim terorizmom** Americké ministerstvo vnútornej bezpečnosti vydalo v stredu výstrahu pred možnými teroristickými činmi, ktorá platí pre územie celých Spojených štátov. Podľa ministerstva existuje hrozba útokov zo strany domácich protivládnych extrémistov, informovala agentúra AFP. Vo varovaní určenom verejnosti a policajným zložkám sa píše o hroziacich útokoch ideologicky motivovaných násilných extrémistov, ktorí odmietajú uznať Joea Bidena za právoplatného 46. prezidenta USA. Okrem toho odmietajú pandemické reštrikcie a vystupujú proti nelegálnym migrantom. Podľa ministerstva by sa takého osoby mohli mobilizovať za účelom podnecovania alebo páchania násilia. Výstraha bude pravdepodobne v platnosti niekoľko mesiacov. Hrozba takýchto útokov v USA narastala už od minulého roka. Zosilnela však po vtrhnutí stúpencov exprezidenta Donalda Trumpa do budovy Kapitolu vo Washingtone zo 6. januára. Ministerstvo vnútornej bezpečnosti v tejto súvislosti apelovalo na americkú verejnosť, aby nahlásila úradom akékoľvek podozrivé aktivity či hrozby použitia násilia. https://www.teraz.sk/zahranicie/usa-ministerstvo-vnutornej-bezpecnost/523523-clanok.html
Upravené 28. 1. 2021 o 07:45

otázka znie, akú dlhú životnosť má bábka, ktorá ani netuší, kde a čo je a to mu do jedného ucha šepká poradca Parkinson a a do druhého Alzheimer


Prakticky nulovú lebo 25. dodatok sa použije, a nastúpi Harris s tým, že Biden bude ten, na ktorého hodia všetko v rámci "Maur urobil svoje a Maur môže ísť"...


[quote="pid:1727, uid:77"]otázka znie, akú dlhú životnosť má bábka, ktorá ani netuší, kde a čo je a to mu do jedného ucha šepká poradca Parkinson a a do druhého Alzheimer[/quote] Prakticky nulovú lebo 25. dodatok sa použije, a nastúpi Harris s tým, že Biden bude ten, na ktorého hodia všetko v rámci "Maur urobil svoje a Maur môže ísť"...

Moderátor

No neviem neviem kam toto informacne pole smeruje.....


https://t.me/trumpintel/970


Bud sa na pozadi pripravuje fakt velky zatah a VVP nepriamo "potvrdil" ??? v prejave ze " zlata miliarda" nieje riesenie.
tak sa nechajem prekvapit co sa teda udeje.


No neviem neviem kam toto informacne pole smeruje..... https://t.me/trumpintel/970 Bud sa na pozadi pripravuje fakt velky zatah a VVP nepriamo "potvrdil" ??? v prejave ze " zlata miliarda" nieje riesenie. tak sa nechajem prekvapit co sa teda udeje.

No neviem neviem kam toto informacne pole smeruje.....
Kolik už takových prohlášení a proklamací jsem jen viděl, just sit and whatch... It is happening. Light forces and bla bla bla.... sorry jako, tohle si musíme vyžrat.


[quote="pid:1755, uid:114"]No neviem neviem kam toto informacne pole smeruje.....[/quote]Kolik už takových prohlášení a proklamací jsem jen viděl, just sit and whatch... It is happening. Light forces and bla bla bla.... sorry jako, tohle si musíme vyžrat.

Biden má po týždni v úrade vyššiu podporu, než mal Trump za štyri roky


klasické vyjadrenie v zmysle čo sa babe chcelo, to sa babe snilo.


[quote="pid:1737, uid:12"]Biden má po týždni v úrade vyššiu podporu, než mal Trump za štyri roky[/quote] klasické vyjadrenie v zmysle čo sa babe chcelo, to sa babe snilo.

klasické vyjadrenie v zmysle čo sa babe chcelo, to sa babe snilo.
To jsem neznal, a je to krásné!


[quote="pid:1807, uid:77"]klasické vyjadrenie v zmysle čo sa babe chcelo, to sa babe snilo.[/quote]To jsem neznal, a je to krásné!

My sme dostali britskú verziu kovidu po vianociach, a USA dostali dnes nádielku juhoafrickej verzie.
V médiách bolo taktiež ozvučené odporúčanie, že treba nosiť mimálne 2 vrstvy "ochrany" na dýchacích cestách,1 respirátor a rúško k tomu, či dokonca až 3 vrstvy. Test debility davu, úradníci štátnej elity idú príkladom, som si všimol, že Psaki to ukážkovo dodržiava.


Okrem toho WHO vydalo odporúčanie nepoľavovať opatrenia proti kovidu. To aj u nás veľmi radi počujú.


https://www.nbcnews.com/health/health-news/what-do-coronavirus-variants-mean-your-masks-n1255518


My sme dostali britskú verziu kovidu po vianociach, a USA dostali dnes nádielku juhoafrickej verzie. V médiách bolo taktiež ozvučené odporúčanie, že treba nosiť mimálne 2 vrstvy "ochrany" na dýchacích cestách,1 respirátor a rúško k tomu, či dokonca až 3 vrstvy. Test debility davu, úradníci štátnej elity idú príkladom, som si všimol, že Psaki to ukážkovo dodržiava. Okrem toho WHO vydalo odporúčanie nepoľavovať opatrenia proti kovidu. To aj u nás veľmi radi počujú. https://www.nbcnews.com/health/health-news/what-do-coronavirus-variants-mean-your-masks-n1255518
Upravené 28. 1. 2021 o 23:27

Otázka znie, je Biden ešte Biden?
601413fba3c21
601413fbb2239
hlavne detail boltca uší je výrečný
a potom toto
601414f25bcb2


čo môže súvisieť aj s týmto


https://t.me/bigshocktheory/5070


teda ako príspevok naznačuje, s klonovaním ľudí.


Otázka znie, je Biden ešte Biden? ![601413fba3c21](serve/attachment&path=601413fba3c21) ![601413fbb2239](serve/attachment&path=601413fbb2239) hlavne detail boltca uší je výrečný a potom toto ![601414f25bcb2](serve/attachment&path=601414f25bcb2) čo môže súvisieť aj s týmto https://t.me/bigshocktheory/5070 teda ako príspevok naznačuje, s klonovaním ľudí.
Upravené 29. 1. 2021 o 15:05

Joe Biden:
Plné zamestnanie pri súčasnom tempe rastu pracovných miest bude trvať desať rokov, “To nie je nadsázka, to je skutočnosť.”
https://www.breitbart.com/economy/2021/02/05/joe-biden-it-will-take-ten-years-get-full-employment-current-job-growth-rate/


Joe Biden: Plné zamestnanie pri súčasnom tempe rastu pracovných miest bude trvať desať rokov, “To nie je nadsázka, to je skutočnosť.” https://www.breitbart.com/economy/2021/02/05/joe-biden-it-will-take-ten-years-get-full-employment-current-job-growth-rate/

Ano americania zboznuju bidena .... preto nakupuju strelne zbrane vo velkom. Urcite sa citia velmi bezpecne za vlady bidena...


https://www.armadnymagazin.sk/2021/02/06/biden-strasi-drzitelov-zbrani-ti-pokracuju-v-nakupe-palnych-zbrani-v-rekordnom-pocte/


Ano americania zboznuju bidena .... preto nakupuju strelne zbrane vo velkom. Urcite sa citia velmi bezpecne za vlady bidena... https://www.armadnymagazin.sk/2021/02/06/biden-strasi-drzitelov-zbrani-ti-pokracuju-v-nakupe-palnych-zbrani-v-rekordnom-pocte/

Bílý dům oznámil, že je připraven potrestat Rusko „za špatné chování“
Biden řekl, že donutí Rusko „platit“ za všechno.
„Nebudeme váhat, abychom přiměli Rusko platit a chránit životně důležité zájmy Američanů.
Rovněž v Rusku zahájíme efektivnější práci s našimi stejně smýšlejícími partnery,“ řekl Biden.
Administrativa Josepha Bidena vybuduje zahraniční politiku USA z pozice síly, a to platí i pro Rusko.
Uvedl to na tiskovém briefingu poradce prezidenta USA pro národní bezpečnost Sullivan.
Zastaví to Vladimira Putina dělat to, co se nám nelíbí?
Samozřejmě že ne.
Jsme si však jisti, že dokážeme zaujmout tvrdší postoj k ruské agresi a špatnému chování Ruska,“ řekl Sullivan.
To však nevylučuje možnost, že Spojené státy budou schopny spolupracovat s Ruskem v otázkách společného zájmu.
Jako příklad uvedl rozhodnutí o prodloužení smlouvy START III o omezení strategických útočných zbraní.
https://www.pokec24.cz/politika/bily-dum-oznamil-ze-je-pripraven-potrestat-rusko-za-spatne-chovani/


Bílý dům oznámil, že je připraven potrestat Rusko „za špatné chování“ Biden řekl, že donutí Rusko „platit“ za všechno. „Nebudeme váhat, abychom přiměli Rusko platit a chránit životně důležité zájmy Američanů. Rovněž v Rusku zahájíme efektivnější práci s našimi stejně smýšlejícími partnery,“ řekl Biden. Administrativa Josepha Bidena vybuduje zahraniční politiku USA z pozice síly, a to platí i pro Rusko. Uvedl to na tiskovém briefingu poradce prezidenta USA pro národní bezpečnost Sullivan. Zastaví to Vladimira Putina dělat to, co se nám nelíbí? Samozřejmě že ne. Jsme si však jisti, že dokážeme zaujmout tvrdší postoj k ruské agresi a špatnému chování Ruska,“ řekl Sullivan. To však nevylučuje možnost, že Spojené státy budou schopny spolupracovat s Ruskem v otázkách společného zájmu. Jako příklad uvedl rozhodnutí o prodloužení smlouvy START III o omezení strategických útočných zbraní. https://www.pokec24.cz/politika/bily-dum-oznamil-ze-je-pripraven-potrestat-rusko-za-spatne-chovani/

Bílý dům oznámil, že je připraven potrestat Rusko „za špatné chování“
Biden řekl, že donutí Rusko „platit“ za všechno.


Rétorika ako spred Trumpa, ale generáli vedia, že vojenská či iná konfrontácia s Rusko a/alebo Čínou=pre SŠA prehratý konflikt v lepšom a atómová vojna v horšom prípade.


[quote="pid:2700, uid:78"]Bílý dům oznámil, že je připraven potrestat Rusko „za špatné chování“ Biden řekl, že donutí Rusko „platit“ za všechno.[/quote] Rétorika ako spred Trumpa, ale generáli vedia, že vojenská či iná konfrontácia s Rusko a/alebo Čínou=pre SŠA prehratý konflikt v lepšom a atómová vojna v horšom prípade.

Moderátor

Administrativa Josepha Bidena vybuduje zahraniční politiku USA z pozice síly, a to platí i pro Rusko.

Myslím, že podobné vyhlásenia nepatria Rusku, ale malým satelitom.
Spojenci z donútenia vidia, že USA je obor na hlinených nohách a snažia sa ísť svojou cestou. Preto to zastrašovanie.


[quote="pid:2700, uid:78"]Administrativa Josepha Bidena vybuduje zahraniční politiku USA z pozice síly, a to platí i pro Rusko.[/quote] Myslím, že podobné vyhlásenia nepatria Rusku, ale malým satelitom. Spojenci z donútenia vidia, že USA je obor na hlinených nohách a snažia sa ísť svojou cestou. Preto to zastrašovanie.
123
5.97k
42
21
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept