Zdravie a záhrada
Nahle umrtia po vakcinacii

Velmi blizka rodina 2 tyzdne po 2 davke najdena v dost zlom stave mozog z casti prestal pracovat predpoklad leziaca do konca zivota. Po tyzdni v nemocnici presunuta do liecebne dlhodobo chorych po par dnoch umrela v krvi vysoke zapalove hodnoty. Predtym krvne testy v poriadku urcite nerologicke problemy a vyssi vek... Zaver nech si uribi kazdy sam.


Velmi blizka rodina 2 tyzdne po 2 davke najdena v dost zlom stave mozog z casti prestal pracovat predpoklad leziaca do konca zivota. Po tyzdni v nemocnici presunuta do liecebne dlhodobo chorych po par dnoch umrela v krvi vysoke zapalove hodnoty. Predtym krvne testy v poriadku urcite nerologicke problemy a vyssi vek... Zaver nech si uribi kazdy sam.
Upravené pred 5 dňami o 21:19

A určite si to tí ľudia nevymýšlľaju.


Nemôže ísť o riadené umelé skupiny? Tak ako sa používa technika rozbíjania diskusíí stádami trolov, tak rovnako jednoduché je urobiť mnoho FB skupín, ktoré majú utvrdzovať váhajúce ovečky. V podstate ide o virtuálnu sektu, kde kontroluje naratív admin, môže svojvoľne meniť skupinu a mazať nevhodné príspevky a členov. Verejnosť vidí homogénnu diskusiu a úžasnú zhodu virtuálnych jedincov, ktorí vedú svoje obete na cestu utrpenia. FB bol na takúto ohavnú manipuláciu priam stvorený a pravdepodobne ho vlastnia tí istí majitelia, ktorí predávajú "vakcínu".


[quote="pid:37476, uid:273"]A určite si to tí ľudia nevymýšlľaju.[/quote] Nemôže ísť o riadené umelé skupiny? Tak ako sa používa technika rozbíjania diskusíí stádami trolov, tak rovnako jednoduché je urobiť mnoho FB skupín, ktoré majú utvrdzovať váhajúce ovečky. V podstate ide o virtuálnu sektu, kde kontroluje naratív admin, môže svojvoľne meniť skupinu a mazať nevhodné príspevky a členov. Verejnosť vidí homogénnu diskusiu a úžasnú zhodu virtuálnych jedincov, ktorí vedú svoje obete na cestu utrpenia. FB bol na takúto ohavnú manipuláciu priam stvorený a pravdepodobne ho vlastnia tí istí majitelia, ktorí predávajú "vakcínu".
Upravené pred 5 dňami o 21:48

Nemôže ísť o riadené umelé skupiny? Tak


ja pripúšťam, že si môžu vymýšľať, aj to tam pisem. Lenže ne tolko zdrojov, čo hovoria podobne veci, mimo iného toto fórum. A ako pisem, každý poznáme niekoho, kto má problémy po ockovani.


do tejto kategórie, by som skôr dala tu skupinu pre tehotné. To mi príde ako riadna manipulácia.


[quote="pid:37586, uid:48"]Nemôže ísť o riadené umelé skupiny? Tak[/quote] ja pripúšťam, že si môžu vymýšľať, aj to tam pisem. Lenže ne tolko zdrojov, čo hovoria podobne veci, mimo iného toto fórum. A ako pisem, každý poznáme niekoho, kto má problémy po ockovani. do tejto kategórie, by som skôr dala tu skupinu pre tehotné. To mi príde ako riadna manipulácia.

Hádzaná smúti. Zomrela bývalá reprezentantka, mala len 38 rokov


Vo veku 38 rokov nečakane zomrela bývalá macedónska reprezentantka v hádzanej Julija Nikoličová, za slobodna Portjanková. Podľa tamojších médií bol príčinou úmrtia infarkt.
https://sport.pravda.sk/loptove-hry/clanok/603841-sok-v-hadzanej-zomrela-byvala-reprezentantka-mala-len-38-rokov/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox


**Hádzaná smúti. Zomrela bývalá reprezentantka, mala len 38 rokov** Vo veku 38 rokov nečakane zomrela bývalá macedónska reprezentantka v hádzanej Julija Nikoličová, za slobodna Portjanková. **Podľa tamojších médií bol príčinou úmrtia infarkt**. https://sport.pravda.sk/loptove-hry/clanok/603841-sok-v-hadzanej-zomrela-byvala-reprezentantka-mala-len-38-rokov/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox

Hádzaná smúti. Zomrela bývalá reprezentantka, mala len 38 rokov

trefne:
6168204556772


[quote="pid:37679, uid:492"]Hádzaná smúti. Zomrela bývalá reprezentantka, mala len 38 rokov[/quote] trefne: ![6168204556772](serve/attachment&path=6168204556772)

Dnes ráno zomrel Colin Powell, bývalý republikánsky minister zahraničia USA. Mal 84 rokov. Dôvodom úmrtia boli komplikácie spojené s covidom-19, uviedla televízna stanica CNN s odvolaním sa na vyhlásenie rodiny.


Prečo nenapísu že bol fully väčšina teda?


https://www.nytimes.com/2021/10/18/us/politics/colin-powell-dead.html


Dnes ráno zomrel Colin Powell, bývalý republikánsky minister zahraničia USA. Mal 84 rokov. Dôvodom úmrtia boli komplikácie spojené s covidom-19, uviedla televízna stanica CNN s odvolaním sa na vyhlásenie rodiny. Prečo nenapísu že bol fully väčšina teda? https://www.nytimes.com/2021/10/18/us/politics/colin-powell-dead.html

Žilinská futbalová rodina smúti. Vo veku 36 rokov zomrel dlhoročný masér MŠK Peter Vojt.
V klube pracoval od roku 2009, bol pri niekoľkých tituloch či skupinovej fáze Ligy majstrov.


Vojt podľahol dlhotrvajúcej zákernej chorobe, informoval klub v oficiálnom stanovisku.
V krátkom slede je to ďalšia smutná správa spod Dubňa. V auguste zomrel vo veku nedožitých 38 rokov bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ klubu Marek Majtán.


https://futbal.pravda.sk/fortuna-liga/clanok/604241-podlahol-zakernej-chorobe-mal-len-36-zilina-oplakava-clena-realizacneho-timu/?fbclid=IwAR2MEIwE_8BCW4NbO9Ys_428adGKdQFJ4q0bw3V1Y-2h9JE954lQwc4Nw00


Neuvádza sa síce o akú dlhotrvajúcu zákernú chorobu išlo, ale dávam to sem.


Žilinská futbalová rodina smúti. Vo veku 36 rokov zomrel dlhoročný masér MŠK Peter Vojt. V klube pracoval od roku 2009, bol pri niekoľkých tituloch či skupinovej fáze Ligy majstrov. Vojt podľahol dlhotrvajúcej zákernej chorobe, informoval klub v oficiálnom stanovisku. V krátkom slede je to ďalšia smutná správa spod Dubňa. V auguste zomrel vo veku nedožitých 38 rokov bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ klubu Marek Majtán. https://futbal.pravda.sk/fortuna-liga/clanok/604241-podlahol-zakernej-chorobe-mal-len-36-zilina-oplakava-clena-realizacneho-timu/?fbclid=IwAR2MEIwE_8BCW4NbO9Ys_428adGKdQFJ4q0bw3V1Y-2h9JE954lQwc4Nw00 Neuvádza sa síce o akú dlhotrvajúcu zákernú chorobu išlo, ale dávam to sem.
1 ... 3456
93.1k
383
72
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept