Zdravie a záhrada
Nahle umrtia po vakcinacii

Doplnenie k môjmu komentáru, že hromadné umieranie nenastane a prečo si myslím, že sa s génovou manipuláciou tak ponáhľajú.


Aj pre zamestnancov Microsoftu bude očkovanie povinné:
http://dsl.sk/article.php?article=25266


Doplnenie k [môjmu komentáru](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2211/nahle-umrtia-po-vakcinacii/3#post-28020), že hromadné umieranie nenastane a [prečo si myslím, že sa s génovou manipuláciou tak ponáhľajú](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3166/pre%C4%8Do-sa-s-g%C3%A9novou-manipul%C3%A1ciou-tak-pon%C3%A1h%C4%BEaj%C3%BA). **Aj pre zamestnancov Microsoftu bude očkovanie povinné:** http://dsl.sk/article.php?article=25266
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

že hromadné umieranie nenastane


To či bude umieranie ukáže čas.


Odporúčam si prečítať prednášku dr. Bhakdi, menstrímom likvidovaného ako konšpiračného teoretika, ktorý po lopate vysvetlí čo robí vakcína v tele.


https://otevrisvoumysl.cz/dr-sucharit-bhakdi-vysvetleni-proc-cely-vakcinacni-narativ-je-u-konce/


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sucharit_Bhakdi


[quote="pid:28201, uid:623"]že hromadné umieranie nenastane[/quote] To či bude umieranie ukáže čas. Odporúčam si prečítať prednášku dr. Bhakdi, menstrímom likvidovaného ako konšpiračného teoretika, ktorý po lopate vysvetlí čo robí vakcína v tele. https://otevrisvoumysl.cz/dr-sucharit-bhakdi-vysvetleni-proc-cely-vakcinacni-narativ-je-u-konce/ https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sucharit_Bhakdi

To či bude umieranie ukáže čas.


Presne tak, ukáže to čas. Preto by sme sa mali vyhnúť vyjadreniam aké robí Oracle, že zomrie 1/3 až 1/2 ľudí. Pretože ak sa to nestane, naši odporcovia nám to omlátia o hlavu.


[quote="pid:28233, uid:196"]To či bude umieranie ukáže čas.[/quote] Presne tak, ukáže to čas. Preto by sme sa mali vyhnúť vyjadreniam aké robí Oracle, že zomrie 1/3 až 1/2 ľudí. Pretože ak sa to nestane, naši odporcovia nám to omlátia o hlavu.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 4. 8. 2021 o 16:48

bude nebo nebude titulní strana mainstreamových stránek obsahovat v budoucnu namísto kolonky (pojmu) "úmrtí s nákazou" kolonku "úmrtí s očkováním".

Ogare, už dnes sa to deje, keby na Sputnik zomrelo cez 20 tisíc ľudí, už by na Rusku nezostala nitka suchá. Alebo akýkoľvek iný dôvod, kde zomrie pár jedincov je dôvod na hystériu médií a tu od začiatku očkovania len v našom úniostáne otrčí kopytá 20k ľudí a ľuďom sa stále tlačí, že je to sloboda.


[quote="pid:28235, uid:292"]bude nebo nebude titulní strana mainstreamových stránek obsahovat v budoucnu namísto kolonky (pojmu) "úmrtí s nákazou" kolonku "úmrtí s očkováním".[/quote] Ogare, už dnes sa to deje, keby na Sputnik zomrelo cez 20 tisíc ľudí, už by na Rusku nezostala nitka suchá. Alebo akýkoľvek iný dôvod, kde zomrie pár jedincov je dôvod na hystériu médií a tu od začiatku očkovania len v našom úniostáne otrčí kopytá 20k ľudí a ľuďom sa stále tlačí, že je to sloboda.
Upravené 4. 8. 2021 o 17:29

keby na Sputnik zomrelo cez 20 tisíc ľudí, už by na Rusku nezostala nitka suchá


Ľudovo tomu hovoríme:
"jeden môže, druhý nemôže..."
:-D


Na margo dvojakých metrov - kilometrov.


[quote="pid:28237, uid:77"]keby na Sputnik zomrelo cez 20 tisíc ľudí, už by na Rusku nezostala nitka suchá[/quote] Ľudovo tomu hovoríme: "jeden môže, druhý nemôže..." :-D Na margo dvojakých metrov - kilometrov.
Upravené 4. 8. 2021 o 18:36

@vedus, @Bohumil, @Otec, nevyjadrujem sa dosť jasne? My by sme nemali tvrdiť, že zomrie 1/3 až 1/2 ľudí, lebo ak sa tak nestane, dá to našim odporcom do rúk veľmi silný argument. Čo na tom nechápete?

@vedus, @Bohumil, @Otec, nevyjadrujem sa dosť jasne? **My by sme nemali tvrdiť, že zomrie 1/3 až 1/2 ľudí, lebo ak sa tak nestane, dá to našim odporcom do rúk veľmi silný argument.** Čo na tom nechápete?
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

My by sme nemali tvrdiť, že


Na základe čoho by sme nemali? Vie niekto, ako to naozaj bude? V Európe je úbytok bieleho obyvateľstva cieľ, ktorý sa už reálne napĺňa homosexualizmom detí, dovážaním analfabetických militantných migrantov, úpadkom v zdravotníctve a školstve. Oficiálne boli ohlásené ciele na zníženie obyvateľstva na planéte. Ak by globálnej elite záležalo na opaku, tak sa nesnažia vyvolať krvavú vojnu v Európe či proti Rusku - dokázateľne sa táto elita snaží o čo najviac obetí. Ovládli egregor očkovania ako falošnej záchrany, a očakávať dobré skutky v tejto oblasti je hlúpe a naivné, pretože dostali do rúk silný nástroj riadenia a ten aj použijú. A je otázka času, kedy budú chcieť proti štátom vyskúšať zvrhlé scenáre, o ktorých sa ti ani nesnívalo. Existuje silné podozrenie na plány genocídy, ktorá mimochodom už beží desiatky rokov cez riadenie na 5. priorite, a teraz dosahuje pre parazita vrchol efektívnosti. Tak prečo by sme sa mali tváriť, že nebezpečenstvo smrti pre veľkú časť populácie neexistuje?


[quote="pid:28240, uid:623"]My by sme nemali tvrdiť, že[/quote] Na základe čoho by sme nemali? Vie niekto, ako to naozaj bude? V Európe je úbytok bieleho obyvateľstva cieľ, ktorý sa už reálne napĺňa homosexualizmom detí, dovážaním analfabetických militantných migrantov, úpadkom v zdravotníctve a školstve. Oficiálne boli ohlásené ciele na zníženie obyvateľstva na planéte. Ak by globálnej elite záležalo na opaku, tak sa nesnažia vyvolať krvavú vojnu v Európe či proti Rusku - dokázateľne sa táto elita snaží o čo najviac obetí. Ovládli egregor očkovania ako falošnej záchrany, a očakávať dobré skutky v tejto oblasti je hlúpe a naivné, pretože dostali do rúk silný nástroj riadenia a ten aj použijú. A je otázka času, kedy budú chcieť proti štátom vyskúšať zvrhlé scenáre, o ktorých sa ti ani nesnívalo. Existuje silné podozrenie na plány genocídy, ktorá mimochodom už beží desiatky rokov cez riadenie na 5. priorite, a teraz dosahuje pre parazita vrchol efektívnosti. Tak prečo by sme sa mali tváriť, že nebezpečenstvo smrti pre veľkú časť populácie neexistuje?

Tak prečo by sme sa mali tváriť, že nebezpečenstvo smrti pre veľkú časť populácie neexistuje?


Jednoduchšie ako v mojom prvom a druhom komentári to vysvetliť neviem. Ale skúsim to ešte raz.


Oracle svoje predpovede píše štýlom: "Takto to bude a inak to byť nemôže." A keď sa to nestane, tak liberáli budú mať argument: "Vidíte, "konšpirátori" tvrdili, že všetci pomrieme. Nepomreli sme, takže "konšpirátori" nemajú nikdy v ničom pravdu."


To, že "elity" chcú redukciu populácie je fakt. Netaja sa tým. Ale prečo by sme mali liberálom dávať do rúk palicu, ktorou nás budú biť? Nikto nevie, či zaočkovaní budú hromadne umierať, alebo budú mať "len" trvalé následky, nebudú mať spojenie s dušou, alebo sa z nich stanú roboti ovládaní na diaľku... Tým posledným som zámerne prestrelil.


Keďže my vieme aká je globálna agenda, tak nepotrebujeme s istotou tvrdiť, že sa niečo stane, čo sa stať nemusí. Vieme kam to celé smeruje a či na to využijú génovú manipuláciu alebo nie, na tom nič nezmení. Ale môžeme si veľmi uškodiť radikálnymi vyjadreniami, že už v tomto konkrétnom prípade to tak bude. Ak ste stále nepochopili čo mám na mysli, jednoduchšie to už naozaj neviem.


[quote="pid:28246, uid:48"]Tak prečo by sme sa mali tváriť, že nebezpečenstvo smrti pre veľkú časť populácie neexistuje?[/quote] Jednoduchšie ako v mojom [prvom](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2211/nahle-umrtia-po-vakcinacii/3#post-28020) a [druhom](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3166/pre%C4%8Do-sa-s-g-eacute-novou-manipul-aacute-ciou-tak-pon-aacute-h%C4%BEaj-uacute/1#post-28083) komentári to vysvetliť neviem. Ale skúsim to ešte raz. Oracle svoje predpovede píše štýlom: _"Takto to bude a inak to byť nemôže."_ A keď sa to nestane, tak liberáli budú mať argument: _"Vidíte, "konšpirátori" tvrdili, že všetci pomrieme. Nepomreli sme, takže "konšpirátori" nemajú nikdy v ničom pravdu."_ To, že "elity" chcú redukciu populácie je fakt. Netaja sa tým. Ale prečo by sme mali liberálom dávať do rúk palicu, ktorou nás budú biť? Nikto nevie, či zaočkovaní budú hromadne umierať, alebo budú mať "len" trvalé následky, nebudú mať spojenie s dušou, alebo sa z nich stanú roboti ovládaní na diaľku... Tým posledným som zámerne prestrelil. Keďže my vieme aká je globálna agenda, tak nepotrebujeme s istotou tvrdiť, že sa niečo stane, čo sa stať nemusí. Vieme kam to celé smeruje a či na to využijú génovú manipuláciu alebo nie, na tom nič nezmení. Ale môžeme si veľmi uškodiť radikálnymi vyjadreniami, že už v tomto konkrétnom prípade to tak bude. Ak ste stále nepochopili čo mám na mysli, jednoduchšie to už naozaj neviem.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 5. 8. 2021 o 00:19

Je mi úplne jedno, aký argument budú mať fašisti, ktorí sa tentokrát voľajú liberáli. A konšpirátor som v podstate automaticky pre takmer všetkých zaštepených naokolo, a to s nimi nemusím viesť žiadnu rozvinutú debatu. Názory Oracla sú jeho názormi, nie sú automaticky oficiálnym a nemenným stanoviskom účastníkov tohto fóra. Snažíš sa byť "politicky korektný", pričom to od teba nikto nevyžaduje.


Je mi úplne jedno, aký argument budú mať fašisti, ktorí sa tentokrát voľajú liberáli. A konšpirátor som v podstate automaticky pre takmer všetkých zaštepených naokolo, a to s nimi nemusím viesť žiadnu rozvinutú debatu. Názory Oracla sú jeho názormi, nie sú automaticky oficiálnym a nemenným stanoviskom účastníkov tohto fóra. Snažíš sa byť "politicky korektný", pričom to od teba nikto nevyžaduje.
Upravené 4. 8. 2021 o 19:03

Je mi úplne jedno, aký argument budú mať fašisti, ktorí sa tentokrát voľajú liberáli.


Tebe to jedno môže byť a mne takisto, ale bude to jedno tým, na ktorých majú liberáli dosah (milióny ľudí) a ktorí nie sú tak zorientovaní ako ty alebo ja? Oracle nie je jediný s takýmito kategorickými závermi.


[quote="pid:28265, uid:48"]Je mi úplne jedno, aký argument budú mať fašisti, ktorí sa tentokrát voľajú liberáli.[/quote] Tebe to jedno môže byť a mne takisto, ale bude to jedno tým, na ktorých majú liberáli dosah (milióny ľudí) a ktorí nie sú tak zorientovaní ako ty alebo ja? Oracle nie je jediný s takýmito kategorickými závermi.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 4. 8. 2021 o 19:08

V Európe je úbytok bieleho obyvateľstva cieľ, ktorý sa už reálne napĺňa homosexualizmom detí,

Na začátku 20.století žilo ve světě 26% bělochů. Dnes je to 8%, kdo je vlastně většina a kdo menšina?


[quote="pid:28246, uid:48"]V Európe je úbytok bieleho obyvateľstva cieľ, ktorý sa už reálne napĺňa homosexualizmom detí,[/quote] Na začátku 20.století žilo ve světě 26% bělochů. Dnes je to 8%, kdo je vlastně většina a kdo menšina?

Americké Centrum na kontrolu a prevenciu chorôb vymazalo polovicu hlásených úmrtí po očkovaní proti COVIDu
Americké Centrum na kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) zaznamenalo viac ako 12 000 úmrtí po očkovaní proti COVIDu k 21. júlu, ale len o deň neskôr sa toto číslo zrazu magicky znížilo na polovicu. Bezpečnostná správa k nežiadúcim účinkom očkovania sa jednoducho potichu „pozmenila“. V online zálohe predmetnej webovej stránky z 21. júla sa stále dá prečítať, že do databázy VAERS sa dostalo 12 313 správ o úmrtí. O deň neskôr, 22. júla, bolo v súvislosti s očkovaním zrazu hlásených len 6 207 úmrtí...
https://www.infovojna.sk/article/americke-centrum-na-kontrolu-a-prevenciu-chorob-vymazalo-polovicu-hlasenych-umrti-po-ockovani-proti-covidu


**Americké Centrum na kontrolu a prevenciu chorôb vymazalo polovicu hlásených úmrtí po očkovaní proti COVIDu** Americké Centrum na kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) zaznamenalo viac ako 12 000 úmrtí po očkovaní proti COVIDu k 21. júlu, ale len o deň neskôr sa toto číslo zrazu magicky znížilo na polovicu. Bezpečnostná správa k nežiadúcim účinkom očkovania sa jednoducho potichu „pozmenila“. V online zálohe predmetnej webovej stránky z 21. júla sa stále dá prečítať, že do databázy VAERS sa dostalo 12 313 správ o úmrtí. O deň neskôr, 22. júla, bolo v súvislosti s očkovaním zrazu hlásených len 6 207 úmrtí... https://www.infovojna.sk/article/americke-centrum-na-kontrolu-a-prevenciu-chorob-vymazalo-polovicu-hlasenych-umrti-po-ockovani-proti-covidu

Americké Centrum na kontrolu a prevenciu chorôb vymazalo polovicu hlásených úmrtí po očkovaní proti COVIDu


Zatím čísla nestačí ani na epidemii natož na pandemii. Takže teď musí falšovat, aby nevyšlo najevo, že očkovaní je k ničemu a neočkovaní jsou na tom statisticky lépe než očkovaní.


Pokud, ale dojde k nějakému nárůstu, tak už to neskryjí. Jsou takové predikce, "zdráhám" se tomu uvěřit (ale chladným rozumem to nemohu vyloučit). Proti mluví, že kdyby to začalo obyvatelstvo opravdu kosit, tak mi připadá nemožné to udržet pod kontrolou, ve válce jsou fronty a zázemí a tak lze poštvat národy proti sobě a přitom být stranou v bezpečí. I kdyby měli různé varianty vakcín, protože obyvatelstvo je propojeno by to asi nepomohlo, protože "chráněné" skupiny (jsou takové náznaky) mají rodiny a jak by to pak zamaskovali? Tajně chráněná skupina (jinak očkovaná) by se také obrátila proti nim jakmile by to vyšlo najevo a nebyli by vděční za to , že mohou přežít, když jejich blízcí a přátelé umírají ?


Byl tady odkaz na článek jak dělali v USA pokusy tajně na lidech a rozprašovali virus (nebo bakterie) v autobusech za účelem zjištění jak se bude nemoc šířit, kdyby se to použilo jako zbraň (nějaké lehké onemocnění). Jenže se to vymklo a způsobilo i těžké případy onemocnění - všechno se to zametlo pod koberec - i když se postižení soudili, podle toho to víme. Tyhle nelidské experimenty mohou vést i ke vzniku něčeho opravdu smrtelně nebezpečného (zatím doufám, že to nenastane).


[quote="pid:28327, uid:111"]Americké Centrum na kontrolu a prevenciu chorôb vymazalo polovicu hlásených úmrtí po očkovaní proti COVIDu[/quote] Zatím čísla nestačí ani na epidemii natož na pandemii. Takže teď musí falšovat, aby nevyšlo najevo, že očkovaní je k ničemu a neočkovaní jsou na tom statisticky lépe než očkovaní. Pokud, ale dojde k nějakému nárůstu, tak už to neskryjí. Jsou takové predikce, "zdráhám" se tomu uvěřit (ale chladným rozumem to nemohu vyloučit). Proti mluví, že kdyby to začalo obyvatelstvo opravdu kosit, tak mi připadá nemožné to udržet pod kontrolou, ve válce jsou fronty a zázemí a tak lze poštvat národy proti sobě a přitom být stranou v bezpečí. I kdyby měli různé varianty vakcín, protože obyvatelstvo je propojeno by to asi nepomohlo, protože "chráněné" skupiny (jsou takové náznaky) mají rodiny a jak by to pak zamaskovali? Tajně chráněná skupina (jinak očkovaná) by se také obrátila proti nim jakmile by to vyšlo najevo a nebyli by vděční za to , že mohou přežít, když jejich blízcí a přátelé umírají ? Byl tady odkaz na článek jak dělali v USA pokusy tajně na lidech a rozprašovali virus (nebo bakterie) v autobusech za účelem zjištění jak se bude nemoc šířit, kdyby se to použilo jako zbraň (nějaké lehké onemocnění). Jenže se to vymklo a způsobilo i těžké případy onemocnění - všechno se to zametlo pod koberec - i když se postižení soudili, podle toho to víme. Tyhle nelidské experimenty mohou vést i ke vzniku něčeho opravdu smrtelně nebezpečného (zatím doufám, že to nenastane).
Upravené 5. 8. 2021 o 19:01

Ten případ , kdy se provaluje nejen zbytečnost opíchání , ale i nebezpečí touto formou šíření nákazy , se provalil zde .
V diskuzi už panuje zděšení , proč se máme nechat napíchat , když Nás stejně elitní holota zavře ?
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/izrael-pritvrzuje-premier-hrozi-uzaverou-40368210
Vedlejší smrtící a mrzačící účinky jedpichů , jsou pro opíchané alespon prozatím , ještě ignorované .


Ten případ , kdy se provaluje nejen zbytečnost opíchání , ale i nebezpečí touto formou šíření nákazy , se provalil zde . V diskuzi už panuje zděšení , proč se máme nechat napíchat , když Nás stejně elitní holota zavře ? https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/izrael-pritvrzuje-premier-hrozi-uzaverou-40368210 Vedlejší smrtící a mrzačící účinky jedpichů , jsou pro opíchané alespon prozatím , ještě ignorované .

Americké Centrum na kontrolu a prevenciu chorôb vymazalo polovicu hlásených úmrtí po očkovaní proti COVIDu


čakám podobnú habaďúru na stránkach EudraVigilance, včera sa od večera do neskorých nočných hodín nedalo na ne vôbec dostať. Podľa newspeaku asi sa prehodnocovali výkazy. Som zvedavý na nový stav, ten posledný je k 31.7. a k tomuto dátumu som tu uverejnil aj poslednú štatistiku.


[quote="pid:28327, uid:111"]Americké Centrum na kontrolu a prevenciu chorôb vymazalo polovicu hlásených úmrtí po očkovaní proti COVIDu[/quote] čakám podobnú habaďúru na stránkach EudraVigilance, včera sa od večera do neskorých nočných hodín nedalo na ne vôbec dostať. Podľa newspeaku asi sa prehodnocovali výkazy. Som zvedavý na nový stav, ten posledný je k 31.7. a k tomuto dátumu som tu uverejnil aj poslednú štatistiku.

dátumu som tu uverejnil aj poslednú štatistiku.

Naše vesnice má kolem 700 obyvatel, 80% proočkovanost a nějak často nad Konzumem vlaje černá vlajka. Nezvykle často.


[quote="pid:28342, uid:77"]dátumu som tu uverejnil aj poslednú štatistiku.[/quote] Naše vesnice má kolem 700 obyvatel, 80% proočkovanost a nějak často nad Konzumem vlaje černá vlajka. Nezvykle často.

nad Konzumem vlaje černá vlajka

Asi řekls víc.


[quote="pid:28348, uid:312"]nad Konzumem vlaje černá vlajka[/quote] Asi řekls víc.

Asi řekls víc.

Děkuji, že sis všiml.smile


[quote="pid:28357, uid:240"]Asi řekls víc.[/quote] Děkuji, že sis všiml.(blush)

Hvězda telenovely Divoký anděl je po smrti: Zemřela na covid i přes očkování


Gino Renni, který hrál zahradníka Ramóna v mýdlové opeře Divoký anděl ( 1998 ), náhle zemřel. Bylo mu 78 let a podle dostupných informací se měl nakazit koronavirem.


Gino Renni se narodil v Itálii, ale později se přestěhoval do Argentiny. Kromě toho, že byl úspěšným hercem, byl také zpěvák a komik. Poslední narozeniny oslavil Gino 7. června, ale nenesly se zrovna v radostném duchu. Musel být hospitalizován v nemocnici kvůli oboustrannému zápalu plic. Herec nakonec zemřel v neděli 1. srpna a podle tamních médií podlehl koronaviru. Přitom byl však očkovaný dvěma dávkami čínské vakcíny Sinopharm.
https://www.extra.cz/hvezda-telenovely-divoky-andel-je-po-smrti-zemrela-na-covid-i-pres-ockovani-1913e


Hvězda telenovely Divoký anděl je po smrti: Zemřela na covid i přes očkování Gino Renni, který hrál zahradníka Ramóna v mýdlové opeře Divoký anděl ( 1998 ), náhle zemřel. Bylo mu 78 let a podle dostupných informací se měl nakazit koronavirem. Gino Renni se narodil v Itálii, ale později se přestěhoval do Argentiny. Kromě toho, že byl úspěšným hercem, byl také zpěvák a komik. Poslední narozeniny oslavil Gino 7. června, ale nenesly se zrovna v radostném duchu. Musel být hospitalizován v nemocnici kvůli oboustrannému zápalu plic. Herec nakonec zemřel v neděli 1. srpna a podle tamních médií podlehl koronaviru. Přitom byl však očkovaný dvěma dávkami čínské vakcíny Sinopharm. https://www.extra.cz/hvezda-telenovely-divoky-andel-je-po-smrti-zemrela-na-covid-i-pres-ockovani-1913e

přes

Neviem ci by ten titulok nemali poopravit: Prave kvoli ockovaniu


[quote="pid:28562, uid:181"]přes[/quote] Neviem ci by ten titulok nemali poopravit: Prave kvoli ockovaniu

Neviem ci by ten titulok nemali poopravit: Prave kvoli ockovaniu

Však jsme všichni pochopili i tak.


[quote="pid:28564, uid:69"]Neviem ci by ten titulok nemali poopravit: Prave kvoli ockovaniu[/quote] Však jsme všichni pochopili i tak.

pochopili

Ja viem to bolo len take suche konstatovanie. Nabuduce sa vyvarujem takymto komentarom zbytocne tu je vela prispevkov smile


[quote="pid:28565, uid:181"]pochopili[/quote] Ja viem to bolo len take suche konstatovanie. Nabuduce sa vyvarujem takymto komentarom zbytocne tu je vela prispevkov (wasntme)

V sprave sa uvadza, ze problemy holandana nastali uz pocas letu, mohol to byt aj infarkt alebo porazka. Uvidime, ci tento jav nebude castejsi:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/v-budapesti-nouzove-pristalo-letadlo-na-jeho-palube-zemrel-pasazer-40368885


V sprave sa uvadza, ze problemy holandana nastali uz pocas letu, mohol to byt aj infarkt alebo porazka. Uvidime, ci tento jav nebude castejsi: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/v-budapesti-nouzove-pristalo-letadlo-na-jeho-palube-zemrel-pasazer-40368885

Uvidime, ci tento jav nebude castejsi


Kedysi sa na palube lietadiel rodili detičky, teraz budú skapínať ovečky.


[quote="pid:29384, uid:13"]Uvidime, ci tento jav nebude castejsi[/quote] Kedysi sa na palube lietadiel rodili detičky, teraz budú skapínať ovečky.

Šéf Patologického Inštitútu v Heidelbergu: Je oveľa viac mŕtvych z vakcín, ako hovoria oficiálne čísla
https://www.hlavnespravy.sk/sef-patologickeho-institutu-v-heidelbergu-je-ovela-viac-mrtvych-z-vakcin-ako-hovoria-oficialne-cisla/2640414


**Šéf Patologického Inštitútu v Heidelbergu: Je oveľa viac mŕtvych z vakcín, ako hovoria oficiálne čísla** https://www.hlavnespravy.sk/sef-patologickeho-institutu-v-heidelbergu-je-ovela-viac-mrtvych-z-vakcin-ako-hovoria-oficialne-cisla/2640414

UMREL MLADÝ, LEN 42 ROČNÝ STAROSTA BERNOLÁKOVA. S OČKOVANÍM ZAČAL V APRÍLI A VŠADE SA TÝM CHVÁLIL.
https://cz24.news/umrel-mlady-len-42-rocny-starosta-bernolakova-s-ockovanim-zacal-v-aprili-a-vsade-sa-tym-chvalil-mnozstvo-hyen-urcite-zneuzije-jeho-smrt-a-budu-bohapusto-klamat-ze-to-spolu-nesuvisi/


UMREL MLADÝ, LEN 42 ROČNÝ STAROSTA BERNOLÁKOVA. S OČKOVANÍM ZAČAL V APRÍLI A VŠADE SA TÝM CHVÁLIL. https://cz24.news/umrel-mlady-len-42-rocny-starosta-bernolakova-s-ockovanim-zacal-v-aprili-a-vsade-sa-tym-chvalil-mnozstvo-hyen-urcite-zneuzije-jeho-smrt-a-budu-bohapusto-klamat-ze-to-spolu-nesuvisi/

Další úmrtí...opravdu umírá hodně lidí...mladých...


Kulturistka, umřela ve Španělsku před závody...nevím, zda byla nebo nebyla očkovaná....46let
https://cnn.iprima.cz/zemrela-ceska-profesionalni-kulturistka-jeji-telo-nezvladlo-narocnou-pripravu-na-soutez-31651


Zemřel šipkař, účastník Tipsport Premier League ...34let
https://sport.tn.nova.cz/clanek/ondrej-kysilka.html


Další úmrtí...opravdu umírá hodně lidí...mladých... Kulturistka, umřela ve Španělsku před závody...nevím, zda byla nebo nebyla očkovaná....46let https://cnn.iprima.cz/zemrela-ceska-profesionalni-kulturistka-jeji-telo-nezvladlo-narocnou-pripravu-na-soutez-31651 Zemřel šipkař, účastník Tipsport Premier League ...34let https://sport.tn.nova.cz/clanek/ondrej-kysilka.html

Kulturistka, umřela ve Španělsku před závody


Trochu sa orientujem vo svete fitness. Toto, ako tá žena vyzerá je možné dosiahnúť LEN dopingom, píchaním steroidov a testosterónu. Na normálnej žene ako som ja napríklad, len veľmi ťažko poznáš, že chodí do posilňovne a maká. Jediný rozdiel oproti "normálnej žene" je ten, že mám viac vyrysované svalstvo (o trochu väčšie svaly) a pevnú postavu. Tá kulturistka pravdepodobne zomrela na následky užívania dopingu a nevydržalo to srdce. Ale očko jej vždy mohlo dopomôcť, to áno.


[quote="pid:29996, uid:214"]Kulturistka, umřela ve Španělsku před závody[/quote] Trochu sa orientujem vo svete fitness. Toto, ako tá žena vyzerá je možné dosiahnúť LEN dopingom, píchaním steroidov a testosterónu. Na normálnej žene ako som ja napríklad, len veľmi ťažko poznáš, že chodí do posilňovne a maká. Jediný rozdiel oproti "normálnej žene" je ten, že mám viac vyrysované svalstvo (o trochu väčšie svaly) a pevnú postavu. Tá kulturistka pravdepodobne zomrela na následky užívania dopingu a nevydržalo to srdce. Ale očko jej vždy mohlo dopomôcť, to áno.

Vačší počet stavov straty vedomia, dýchavičnosť, nevládnosť je vidieť aj na stránkach Horskej záchr. služby. Predtým bolo viac úrazov.


Sledujem tú stránku, sledujem okolie. Ľudia sa menia... hlavne veľa mladých ľudí umiera....


Vačší počet stavov straty vedomia, dýchavičnosť, nevládnosť je vidieť aj na stránkach Horskej záchr. služby. Predtým bolo viac úrazov. Sledujem tú stránku, sledujem okolie. Ľudia sa menia... hlavne veľa mladých ľudí umiera....

Sledujem tú stránku, sledujem okolie. Ľudia sa menia... hlavne veľa mladých ľudí umiera....

611eb5fa7acc1


[quote="pid:30102, uid:94"]Sledujem tú stránku, sledujem okolie. Ľudia sa menia... hlavne veľa mladých ľudí umiera....[/quote] ![611eb5fa7acc1](serve/attachment&path=611eb5fa7acc1)

Ľudia sa menia

nerád by som videl čerta tam, kde nie je, a to len z toho dôvodu, že ho vidieť chcem.. ale čosi som si začal všímať tak cca od minulého týždňa, keď mi do kanclu vbehla akási nová kolegyňa s totálne zapálenými spojivkami. Potom som si to v práci všimol ešte asi u dvoch-troch kolegov, čo mi štatisticky prišlo ako zaujímavé číslo. Dnes som bol po dlhšom čase v meste (nákupné centrum, a pod.) a toľko červených očí som hádam ešte nevidel (Bratislava). Klímu a iné faktory nedokážem relevantne posúdiť - v práci ju máme tak tretí týždeň pokazenú... tak neviem, či aj niekto iní má podobnú skúsenosť? Ale ako vravím, možno to je celkom v norme a len po iné roky som to nevnímal...


[quote="pid:30102, uid:94"]Ľudia sa menia[/quote] nerád by som videl čerta tam, kde nie je, a to len z toho dôvodu, že ho vidieť chcem.. ale čosi som si začal všímať tak cca od minulého týždňa, keď mi do kanclu vbehla akási nová kolegyňa s totálne zapálenými spojivkami. Potom som si to v práci všimol ešte asi u dvoch-troch kolegov, čo mi štatisticky prišlo ako zaujímavé číslo. Dnes som bol po dlhšom čase v meste (nákupné centrum, a pod.) a toľko červených očí som hádam ešte nevidel (Bratislava). Klímu a iné faktory nedokážem relevantne posúdiť - v práci ju máme tak tretí týždeň pokazenú... tak neviem, či aj niekto iní má podobnú skúsenosť? Ale ako vravím, možno to je celkom v norme a len po iné roky som to nevnímal...

Na normálnej žene ako som ja napríklad, len veľmi ťažko poznáš, že chodí do posilňovne a maká.


Velmi nestastna formulacia kolegyna, skus si to opravit, bo ako clovek venujuci sa fitness -u a zavodnej kulturistike 23rokov by som diplomaticky povedal , ze krajne nesuhlasim ;-).


[quote="pid:30000, uid:45"]Na normálnej žene ako som ja napríklad, len veľmi ťažko poznáš, že chodí do posilňovne a maká.[/quote] Velmi nestastna formulacia kolegyna, skus si to opravit, bo ako clovek venujuci sa fitness -u a zavodnej kulturistike 23rokov by som diplomaticky povedal , ze krajne nesuhlasim ;-).

@Sonice

Vím, také jsem se fitness věnovala. A bez debaty, paní totálně ničila své tělo (v jiných článcích).
Ale zároveň se také možná nechala očkovat kvůli závodům a tím to vše urychlila.


@Sonice Vím, také jsem se fitness věnovala. A bez debaty, paní totálně ničila své tělo (v jiných článcích). Ale zároveň se také možná nechala očkovat kvůli závodům a tím to vše urychlila.

Velmi nestastna formulacia kolegyna, skus si to opravit, bo ako clovek venujuci sa fitness -u a zavodnej kulturistike 23rokov by som diplomaticky povedal , ze krajne nesuhlasim ;-)


Hehe, hej máš pravdu, kolega to pozná hneď. smile Nekolega hľadá na mne tie svaly ako má tá žena na obrázku.


[quote="pid:30119, uid:66"]Velmi nestastna formulacia kolegyna, skus si to opravit, bo ako clovek venujuci sa fitness -u a zavodnej kulturistike 23rokov by som diplomaticky povedal , ze krajne nesuhlasim ;-)[/quote] Hehe, hej máš pravdu, kolega to pozná hneď. :) Nekolega hľadá na mne tie svaly ako má tá žena na obrázku.

Pisu, ze zachranar mal zdravotne komplikacie po pade z motorky - ale nakoniec mu dotklo srdce o 1.55
https://www.cas.sk/clanok/2579227/zachranarovi-jurajovi-46-dotlklo-srdce-po-tragickej-nehode-kruta-symbolika/


Podobny scenar ako s Lasicom, tentoraz mal hudobnik viacej stastia
https://www.cas.sk/clanok/2579135/sok-pre-fanusikov-skupiny-gladiator-pocas-koncertu-kolaps-rovno-na-podiu/2/


Pisu, ze zachranar mal zdravotne komplikacie po pade z motorky - ale nakoniec mu dotklo srdce o 1.55 https://www.cas.sk/clanok/2579227/zachranarovi-jurajovi-46-dotlklo-srdce-po-tragickej-nehode-kruta-symbolika/ Podobny scenar ako s Lasicom, tentoraz mal hudobnik viacej stastia https://www.cas.sk/clanok/2579135/sok-pre-fanusikov-skupiny-gladiator-pocas-koncertu-kolaps-rovno-na-podiu/2/

K hudebníkovi, který měl více štěstí než Lasica:
Počas včerajšieho žrebovania očkovacej prémie zbohatli štyria Slováci. Hudobným hosťom bol Miko Hladký s kapelou Gladiátor.
https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/nedelnom-zrebovani-to-najviac-schytal-miko-hladky-on-zabudol-spievat-pytali-divaci


K hudebníkovi, který měl více štěstí než Lasica: Počas včerajšieho **žrebovania očkovacej prémie** zbohatli štyria Slováci. **Hudobným hosťom bol Miko Hladký s kapelou Gladiátor**. https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/nedelnom-zrebovani-to-najviac-schytal-miko-hladky-on-zabudol-spievat-pytali-divaci

Tu sa chvália, že celá kapela je zaočkovaná:


www.cas.sk/clanok/2575779/v-nedelu-odstartuje-ockovacia-loteria-program-plny-celebrit-preco-sme-do-toho-isli/


Miko Hladký: "Radi sme prijali pozvanie do tejto relácie, pretože sme za to, aby boli ľudia zaočkovaní, aby sa čím skôr skončila pandémia. Nech sa všetko vráti do normálneho života, na ktorý sa tešíme. Celá kapela Gladiator je zaočkovaná."


Tu sa chvália, že celá kapela je zaočkovaná: www.cas.sk/clanok/2575779/v-nedelu-odstartuje-ockovacia-loteria-program-plny-celebrit-preco-sme-do-toho-isli/ Miko Hladký: "Radi sme prijali pozvanie do tejto relácie, pretože sme za to, aby boli ľudia zaočkovaní, aby sa čím skôr skončila pandémia. Nech sa všetko vráti do normálneho života, na ktorý sa tešíme. Celá kapela Gladiator je zaočkovaná."

podozrenie: náhle zomrel bývalý riaditeľ slovenského futbalového klubu MŠK Žilina Marek Majtán, 38r
https://sportky.zoznam.sk/c/273245/tragicka-sprava-pre-slovensky-futbal-zomrel-riaditel-msk-zilina-marek-majtan
https://www.hlavnespravy.sk/policajna-stranka-hoaxy-a-podvody-zatial-nepotvrdila-ani-nevyvratila-spekulacie-o-tom-ci-bol-nebohy-38-rocny-futbalovy-funkcionar-zo-ziliny-zaockovany/2653476


podozrenie: náhle zomrel bývalý riaditeľ slovenského futbalového klubu MŠK Žilina **Marek Majtán, 38r** https://sportky.zoznam.sk/c/273245/tragicka-sprava-pre-slovensky-futbal-zomrel-riaditel-msk-zilina-marek-majtan https://www.hlavnespravy.sk/policajna-stranka-hoaxy-a-podvody-zatial-nepotvrdila-ani-nevyvratila-spekulacie-o-tom-ci-bol-nebohy-38-rocny-futbalovy-funkcionar-zo-ziliny-zaockovany/2653476
Upravené 26. 8. 2021 o 07:12

Miko Hladký: "Radi sme prijali pozvanie do tejto relácie, pretože sme za to, aby boli ľudia zaočkovaní, aby sa čím skôr skončila pandémia. Nech sa všetko vráti do normálneho života, na ktorý sa tešíme. Celá kapela Gladiator je zaočkovaná."


Pre toto by sa "umelci" nemali vyjadrovať k ničomu, okrem "umenia", a aj to len v technických, nie ideologických záležitostiach. "Umelci" prakticky ničomu nerozumejú. Práve pre široký dosah, ktorý majú na ľudí, by im mali byť zakázané takéto prejavy. Hlavne keď ide o hazard so životom, ako v tomto prípade. Áno, je to hazard so životom a vyhráva každý, kto nemá trvalé následky. Nabádanie k takémuto hazardu "umelcami" v prípade génovej manipulácie je krajne nezodpovedné.


Je vôbec možné nemať po génovej manipulácii trvalé následky? Ak odpája telo od duše, nie je možná cesta späť. Fyzický biorobot (nie ako stav psychiky) v takom prípade vyzerá úplne "normálne", ale jeho duchovný potenciál bol nadobro odstrihnutý. Z miliárd možno jedinci by zvládli toto prekonať, ale takí sa očkovať jednoducho nedajú.


[quote="pid:30686, uid:679"]Miko Hladký: "Radi sme prijali pozvanie do tejto relácie, pretože sme za to, aby boli ľudia zaočkovaní, aby sa čím skôr skončila pandémia. Nech sa všetko vráti do normálneho života, na ktorý sa tešíme. Celá kapela Gladiator je zaočkovaná."[/quote] Pre toto by sa "umelci" nemali vyjadrovať k ničomu, okrem "umenia", a aj to len v technických, nie ideologických záležitostiach. "Umelci" prakticky ničomu nerozumejú. Práve pre široký dosah, ktorý majú na ľudí, by im mali byť zakázané takéto prejavy. Hlavne keď ide o hazard so životom, ako v tomto prípade. Áno, je to hazard so životom a vyhráva každý, kto nemá trvalé následky. Nabádanie k takémuto hazardu "umelcami" v prípade génovej manipulácie je krajne nezodpovedné. Je vôbec možné nemať po génovej manipulácii trvalé následky? Ak [odpája telo od duše](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3166/pre%C4%8Do-sa-s-g-eacute-novou-manipul-aacute-ciou-tak-pon-aacute-h%C4%BEaj-uacute/1#post-28083), nie je možná cesta späť. Fyzický biorobot (nie ako stav psychiky) v takom prípade vyzerá úplne "normálne", ale jeho duchovný potenciál bol nadobro odstrihnutý. Z miliárd možno jedinci by zvládli toto prekonať, ale takí sa očkovať jednoducho nedajú.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 26. 8. 2021 o 18:29

Kde je ale Ogare napsané, že takový hudebník nemůže mít vystudovanou strojárnu nebo lékařskou fakultu? Není např. Ledecký vystudovaný právník? Takhle bych se na to nedíval, to není dobrá cesta... Nakonec i vystudovaný člověk může hrávat v ochotnickém divadle...


Kde je ale Ogare napsané, že takový hudebník nemůže mít vystudovanou strojárnu nebo lékařskou fakultu? Není např. Ledecký vystudovaný právník? Takhle bych se na to nedíval, to není dobrá cesta... Nakonec i vystudovaný člověk může hrávat v ochotnickém divadle...

Kde je ale Ogare napsané, že takový hudebník nemůže mít vystudovanou strojárnu nebo lékařskou fakultu? Není např. Ledecký vystudovaný právník? Takhle bych se na to nedíval, to není dobrá cesta... Nakonec i vystudovaný člověk může hrávat v ochotnickém divadle...


Ak je vyštudovaný ale nerobí to, je to teoretik. Nemá sa čo vyjadrovať k takto závažnej téme, lebo asi vo svojom odbore nie je veľmi dobrý. S tým ochotníckym divadlom to myslíš vážne? Zobral si to doslovne, alebo ti chýba miera? Samozrejme som mal na mysli tú "umeleckú" háveď, ktorá sa všade pretŕča a ku všetkému sa vyjadruje. A konieckoncov, aj ten ochotník, ak pred začatím predstavenia bude robiť propagandu génovej manipulácii, si zaslúži po papuli. To nech si nechá na odbornú konferenciu, kde bude prítomná aj kvalifikovaná oponentúra. A v takýchto kľúčových otázkach je kvalifikovaná oponentúra nutná.


[quote="pid:30820, uid:19"]Kde je ale Ogare napsané, že takový hudebník nemůže mít vystudovanou strojárnu nebo lékařskou fakultu? Není např. Ledecký vystudovaný právník? Takhle bych se na to nedíval, to není dobrá cesta... Nakonec i vystudovaný člověk může hrávat v ochotnickém divadle...[/quote] Ak je vyštudovaný ale nerobí to, je to teoretik. Nemá sa čo vyjadrovať k takto závažnej téme, lebo asi vo svojom odbore nie je veľmi dobrý. S tým ochotníckym divadlom to myslíš vážne? Zobral si to doslovne, alebo ti chýba miera? Samozrejme som mal na mysli tú "umeleckú" háveď, ktorá sa všade pretŕča a ku všetkému sa vyjadruje. A konieckoncov, aj ten ochotník, ak pred začatím predstavenia bude robiť propagandu génovej manipulácii, si zaslúži po papuli. To nech si nechá na odbornú konferenciu, kde bude prítomná aj kvalifikovaná oponentúra. A v takýchto kľúčových otázkach je kvalifikovaná oponentúra nutná.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 26. 8. 2021 o 18:28

Proti bežným umelcom, hercom, spevákom a zabávačom nemám nič, kým nerobia liberálnu propagandu a nevyjadrujú sa z pozície umelca k záležitostiam spoločnosti. Ak súkromne vyjadria osobný názor, je to ich vec a právo. Lenže o takých nikto nebude písať články v masmédiách ani ich dávať do televízie.


Tí, proti ktorým mám veľa, je tá banda zapredancov, ktorá sa všade pretŕča a ku všetkému vyjadruje. Banda, ktorá všade šíri liberálnu protinárodnú ideológiu, nevytvára nič hodnotné, ale zarába nemravné peniaze prakticky za nič. A ešte sa stavia do pozície elít a autorít. Tak k takým som sa vyjadroval a tých je menšina. Proti takým mám veľa.


Proti bežným umelcom, hercom, spevákom a zabávačom nemám nič, kým nerobia liberálnu propagandu a nevyjadrujú sa z pozície umelca k záležitostiam spoločnosti. Ak súkromne vyjadria osobný názor, je to ich vec a právo. Lenže o takých nikto nebude písať články v masmédiách ani ich dávať do televízie. Tí, proti ktorým mám veľa, je tá banda zapredancov, ktorá sa všade pretŕča a ku všetkému vyjadruje. Banda, ktorá všade šíri liberálnu protinárodnú ideológiu, nevytvára nič hodnotné, ale zarába nemravné peniaze prakticky za nič. A ešte sa stavia do pozície elít a autorít. Tak k takým som sa vyjadroval a tých je menšina. Proti takým mám veľa.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 26. 8. 2021 o 13:04

no, podla mna, kazdy ma pravo vyjadrovat sa k vsetkemu ale nema pravo svoj nazor tlacit inym. Ak by ludia sa nenechavali ovplyvnovat umelcami, tak by nazor nejakeho clena skupiny bol pre nich rovnako zaujimavy ako nazor novinara alebo nazor upratovacky (a to doslovne....kazdy moze mat pravdu, aj ked nema VS, ale ma mozno skusenost alebo zdravy sedliacky rozum). A prave ludia by si mali uvedomovat aj to, ze platia svojim zivotom a zdravim za to, ked sa nechaju tymito nazormi inych ovplyvnovat. Ked akceptujem McDonald a jeho reklamu a chodim tam kazdy tyzden, tak sa to na mojom zdravotnom stave prejavi, ci mi k tomu bude spievat Jager alebo Pavaroti alebo aj ked vedci napisu 100 studii o tom, ze to vlastne nie je az take nezdrave


no, podla mna, kazdy ma pravo vyjadrovat sa k vsetkemu ale nema pravo svoj nazor tlacit inym. Ak by ludia sa nenechavali ovplyvnovat umelcami, tak by nazor nejakeho clena skupiny bol pre nich rovnako zaujimavy ako nazor novinara alebo nazor upratovacky (a to doslovne....kazdy moze mat pravdu, aj ked nema VS, ale ma mozno skusenost alebo zdravy sedliacky rozum). A prave ludia by si mali uvedomovat aj to, ze platia svojim zivotom a zdravim za to, ked sa nechaju tymito nazormi inych ovplyvnovat. Ked akceptujem McDonald a jeho reklamu a chodim tam kazdy tyzden, tak sa to na mojom zdravotnom stave prejavi, ci mi k tomu bude spievat Jager alebo Pavaroti alebo aj ked vedci napisu 100 studii o tom, ze to vlastne nie je az take nezdrave
Upravené 26. 8. 2021 o 17:00

Tu treba napísať jedno:
títo tzv. umelci --- “privilegovaní klauni”,tak ich nazývam ja osobne
-vzhľadom k tomu, čo táto sorta ľudí dlhodobo predvádza na Slovensku, čoraz lepšie chápeme, prečo historicky boli herci a im podobná pakáž, považovaní za ľudí 2.kategórie.
Cirkev dobre vedela, prečo ich dávala pochovávať mimo mesta a starí Rimania zase dobre vedeli, prečo ich treba hádzať do rovnakého vreca spoločne s prostitútkami, gamblermi či kupliarmi (kategória ľudí, ktorých postihovala tzv. infamia a ktorým na základe toho, rímske právo nepriznávalo tie isté práva ako slobodnému rímskemu občanovi.


Očividne je na čase si opäť osvojiť tento starý dobrý prístup.


všetko tu už raz bolo ,len v inom čase a priestore


https://www.youtube.com/watch?v=wo0q_ynSsLk


Tu treba napísať jedno: títo tzv. umelci --- “privilegovaní klauni”,tak ich nazývam ja osobne -vzhľadom k tomu, čo táto sorta ľudí dlhodobo predvádza na Slovensku, čoraz lepšie chápeme, prečo historicky boli herci a im podobná pakáž, považovaní za ľudí 2.kategórie. Cirkev dobre vedela, prečo ich dávala pochovávať mimo mesta a starí Rimania zase dobre vedeli, prečo ich treba hádzať do rovnakého vreca spoločne s prostitútkami, gamblermi či kupliarmi (kategória ľudí, ktorých postihovala tzv. infamia a ktorým na základe toho, rímske právo nepriznávalo tie isté práva ako slobodnému rímskemu občanovi. Očividne je na čase si opäť osvojiť tento starý dobrý prístup. všetko tu už raz bolo ,len v inom čase a priestore https://www.youtube.com/watch?v=wo0q_ynSsLk

Britská moderátorka zemřela kvůli očkování AstraZenecou, potvrdila pitva


Britské zdravotní úřady registrují 332 nahlášených případů vzniku krevních sraženin po podání vakcíny AstraZeneca, 58 lidí zemřelo, uvedla BBC. Celkem v Británii zatím aplikovali téměř 35 milionů dávek této očkovací látky.
Vakcíny se pak zastala i Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) a Světová zdravotnická organizace (WHO). Později začala vycházet doporučení, že by lékaři neměli AstraZenecou očkovat občany mladší šedesáti let.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/astrazeneca-moderatorka-britanie-komplikace-ockovani-smrt.A210826_142227_zahranicni_jhr


### Britská moderátorka zemřela kvůli očkování AstraZenecou, potvrdila pitva Britské zdravotní úřady registrují 332 nahlášených případů vzniku krevních sraženin po podání vakcíny AstraZeneca, 58 lidí zemřelo, uvedla BBC. Celkem v Británii zatím aplikovali téměř 35 milionů dávek této očkovací látky. Vakcíny se pak zastala i Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) a Světová zdravotnická organizace (WHO). Později začala vycházet doporučení, že by lékaři neměli AstraZenecou očkovat občany mladší šedesáti let. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/astrazeneca-moderatorka-britanie-komplikace-ockovani-smrt.A210826_142227_zahranicni_jhr
Upravené 26. 8. 2021 o 17:35

rychle info: včera,kolega v praci rozpraval o cloveku,z ich obce(60 rokov/ ,bol pred týždňom pre druhu davku jedu.Rano po ockovani nemohol rozpravat,len otvaral usta a ziadny zvuk--z toho šoku mu uplne ošediveli všetky vlasy. Rychlo ho brali do nemocnice na operaciu mozgu,ked sa dozvedeli ,ze bol ockovany .Mal obrovske šťastie ,krvnu zrazeninu ktora mu blokovala centrum reči , mu uspešne odstranili. Po troch dňoch zase mohol rozpravať.


po tejto zivotnej skusenosti dvaja synovia /30 a 35 rokov/ očkovaní prvou davkou ,na druhu davku NIKDY nepojdu a ani na ziadne iné očkovania.


rychle info: včera,kolega v praci rozpraval o cloveku,z ich obce(60 rokov/ ,bol pred týždňom pre druhu davku jedu.Rano po ockovani nemohol rozpravat,len otvaral usta a ziadny zvuk--z toho šoku mu uplne ošediveli všetky vlasy. Rychlo ho brali do nemocnice na operaciu mozgu,ked sa dozvedeli ,ze bol ockovany .Mal obrovske šťastie ,krvnu zrazeninu ktora mu blokovala centrum reči , mu uspešne odstranili. Po troch dňoch zase mohol rozpravať. po tejto zivotnej skusenosti dvaja synovia /30 a 35 rokov/ očkovaní prvou davkou ,na druhu davku NIKDY nepojdu a ani na ziadne iné očkovania.

no, podla mna, kazdy ma pravo vyjadrovat sa k vsetkemu ale nema pravo svoj nazor tlacit inym.


Presúvaš zodpovednosť "umelcov" na ľudí. Zodpovednosť je na obidvoch stranách, ale na strane "umelcov" väčšia, pretože od nich ovplyvňovanie verejnej mienky prichádza. Oni nie sú súkromné osoby, sú to verejné osoby. Veľmi dobre sú si vedomí svojho vplyvu na ľudí a úspešne, väčšinou za peniaze, ho zneužívajú. "Umelec" nielenže ničomu nerozumie, a preto by sa k ničomu okrem technickej stránky herectva nemal vyjadrovať, "umelec" je zároveň príživník, ktorý nevytvára žiadne reálne hodnoty, ale platený je kráľovsky. Platilo to aj v minulom režime, keď bežný plat bol pár tisíc mesačne, ale niektorí "umelci" zarábali 500 000 - 2 000 000 Kčs ročne. Za čo? Za to, že iba podkopávali stabilitu štátu a škodili národu. Takýto nielenže si nezaslúžia úctu, naopak, zaslúžia si opovrhnutie. Česť výnimkám a mám na mysli hlavne kaviarenskú háveď. Umelcov, ktorí sa venujú umeniu popri práci, alebo tých, ktorí aspoň neškodia, sa moja kritika netýka.


[quote="pid:30843, uid:187"]no, podla mna, kazdy ma pravo vyjadrovat sa k vsetkemu ale nema pravo svoj nazor tlacit inym.[/quote] Presúvaš zodpovednosť "umelcov" na ľudí. Zodpovednosť je na obidvoch stranách, ale na strane "umelcov" väčšia, pretože od nich ovplyvňovanie verejnej mienky prichádza. Oni nie sú súkromné osoby, sú to verejné osoby. Veľmi dobre sú si vedomí svojho vplyvu na ľudí a úspešne, väčšinou za peniaze, ho zneužívajú. "Umelec" nielenže ničomu nerozumie, a preto by sa k ničomu okrem technickej stránky herectva nemal vyjadrovať, "umelec" je zároveň príživník, ktorý nevytvára žiadne reálne hodnoty, ale platený je kráľovsky. Platilo to aj v minulom režime, keď bežný plat bol pár tisíc mesačne, ale niektorí "umelci" zarábali 500 000 - 2 000 000 Kčs ročne. Za čo? Za to, že iba podkopávali stabilitu štátu a škodili národu. Takýto nielenže si nezaslúžia úctu, naopak, zaslúžia si opovrhnutie. Česť výnimkám a mám na mysli hlavne kaviarenskú háveď. Umelcov, ktorí sa venujú umeniu popri práci, alebo tých, ktorí aspoň neškodia, sa moja kritika netýka.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 26. 8. 2021 o 18:27

Tak už aj The Guardian oficiálne potvrdil, že moderátorka BBC Lisa Shaw zomrela na následky podania včeličky od AZ. Shaw zomrela na krvácanie do mozgu spôsobené krvnou zrazeninou tri týždne po prvej dávke.
https://www.theguardian.com/media/2021/aug/26/bbc-presenter-lisa-shaw-died-of-astrazeneca-covid-vaccine-complications-coroner-finds?CMP=fb_gu&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR3d9Wqup0pcMEt-cLlh1-6_WQ-QH8DVLCzQRJ__vxXGQ99T-W0y5wTAcpM#Echobox=1629984758


Tak už aj The Guardian oficiálne potvrdil, že moderátorka BBC Lisa Shaw zomrela na následky podania včeličky od AZ. Shaw zomrela na krvácanie do mozgu spôsobené krvnou zrazeninou tri týždne po prvej dávke. https://www.theguardian.com/media/2021/aug/26/bbc-presenter-lisa-shaw-died-of-astrazeneca-covid-vaccine-complications-coroner-finds?CMP=fb_gu&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR3d9Wqup0pcMEt-cLlh1-6_WQ-QH8DVLCzQRJ__vxXGQ99T-W0y5wTAcpM#Echobox=1629984758

Tak už aj The Guardian oficiálne potvrdil, že moderátorka BBC Lisa Shaw zomrela na následky podania včeličky od AZ.


Ten neustály odpor médií voči AZ (nie mRNA vakcína) sa nedá prehliadnuť, na inom mieste som písal najnovšie údaje o všetkých vakcínach , na západe schválených, medzi nimi AZ vychádza ako najmenej smrtiaca pichanda. Preto si myslím, že byť toto po takej Moderne, tak tá moderátorka zomrela na nejakú inú neodhalenú chorobu.


[quote="pid:30858, uid:286"]Tak už aj The Guardian oficiálne potvrdil, že moderátorka BBC Lisa Shaw zomrela na následky podania včeličky od AZ.[/quote] Ten neustály odpor médií voči AZ (nie mRNA vakcína) sa nedá prehliadnuť, na inom mieste som písal najnovšie údaje o všetkých vakcínach , na západe schválených, medzi nimi AZ vychádza ako najmenej smrtiaca pichanda. Preto si myslím, že byť toto po takej Moderne, tak tá moderátorka zomrela na nejakú inú neodhalenú chorobu.
Upravené 26. 8. 2021 o 19:22

Príbeh z druhej ruky
Dnes mi casnicka povedala, že jej nečakane zomrela 26. ročná kamoška. Ďalšie veci už netreba doplnat


Príbeh z druhej ruky Dnes mi casnicka povedala, že jej nečakane zomrela 26. ročná kamoška. Ďalšie veci už netreba doplnat

Ten neustály odpor médií voči AZ (nie mRNA vakcína) sa nedá prehliadnuť


Súhlasím. Od začiatku podávania AZ je nielen verejne spochybňovaná, ale takisto s jej podaním je uvádzaných najviac vedľajších účinkov, či úmrtí. Ak sa nemýlim, svojím zložením sa podobá Sputniku. Ináč, o Sputniku a jeho nežiadúcich účinkoch, či nárastu úmrtí nebadám u nás takmer žiadne informácie. Nejako celé to divadlo okolo neho stíchlo. Nenašla som žiadne štatistiky, koľko ľudí si ho nakoniec u nás nechalo aplikovať. Čakala som, že mainstream aby si kopol bude na dennej báze servírovať počty nežiadúcich účinkov, či úmrtí v štátoch, kde bol preferovaný.


[quote="pid:30870, uid:77"]Ten neustály odpor médií voči AZ (nie mRNA vakcína) sa nedá prehliadnuť[/quote] Súhlasím. Od začiatku podávania AZ je nielen verejne spochybňovaná, ale takisto s jej podaním je uvádzaných najviac vedľajších účinkov, či úmrtí. Ak sa nemýlim, svojím zložením sa podobá Sputniku. Ináč, o Sputniku a jeho nežiadúcich účinkoch, či nárastu úmrtí nebadám u nás takmer žiadne informácie. Nejako celé to divadlo okolo neho stíchlo. Nenašla som žiadne štatistiky, koľko ľudí si ho nakoniec u nás nechalo aplikovať. Čakala som, že mainstream aby si kopol bude na dennej báze servírovať počty nežiadúcich účinkov, či úmrtí v štátoch, kde bol preferovaný.

svojím zložením sa podobá Sputniku. Ináč, o Sputniku


Oni začiatkom roku 2021 podpísali spolupracu
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/astra-zeneca-rusko-velka-britanie-koronavirus_2012171248_dok


[quote="pid:30875, uid:286"]svojím zložením sa podobá Sputniku. Ináč, o Sputniku[/quote] Oni začiatkom roku 2021 podpísali spolupracu https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/astra-zeneca-rusko-velka-britanie-koronavirus_2012171248_dok

že byť toto po takej Moderne,


Článek na Politikus mluví o tom, že Japonci pozastavili očkování Modernou. Ve vakcíně byly totiž objeveny dosud neznámé příměsi, které tam nemají co dělat. Firma už se omluvila - s tím, že výrobce nedodržel "technologický proces".
https://politikus.ru/events/137622-v-yaponii-priostanovili-vakcinaciyu-preparatom-moderna.html


[quote="pid:30870, uid:77"]že byť toto po takej Moderne,[/quote] Článek na Politikus mluví o tom, že Japonci pozastavili očkování Modernou. Ve vakcíně byly totiž objeveny dosud neznámé příměsi, které tam nemají co dělat. Firma už se omluvila - s tím, že výrobce nedodržel "technologický proces". https://politikus.ru/events/137622-v-yaponii-priostanovili-vakcinaciyu-preparatom-moderna.html

Článek na Politikus mluví o tom, že Japonci pozastavili očkování Modernou.


Osobne by ma zaujímalo, na základe čoho Japonci skúmali magnetické vlastnosti vakcíny? Leda že všetko, čo sa označovalo za hoax sa zjavilo po krátkom čase(vďaka Zákon času, preveľká vďaka) ako pravda. A práve u Moderny, ktorá vykazuje najvyššiu mieru smrteľných účinkov po očkovaní. Vždy, keď sa reč zvrtne na očkovanie známych, tak sa modlím, aby to bolo aspoň AZ, tí, čo sú Modernou sú už v polčase rozpadu.
https://www.kp.ru/online/news/4415558/


[quote="pid:30878, uid:203"]Článek na Politikus mluví o tom, že Japonci pozastavili očkování Modernou.[/quote] Osobne by ma zaujímalo, na základe čoho Japonci skúmali magnetické vlastnosti vakcíny? Leda že všetko, čo sa označovalo za hoax sa zjavilo po krátkom čase(vďaka Zákon času, preveľká vďaka) ako pravda. A práve u Moderny, ktorá vykazuje najvyššiu mieru smrteľných účinkov po očkovaní. Vždy, keď sa reč zvrtne na očkovanie známych, tak sa modlím, aby to bolo aspoň AZ, tí, čo sú Modernou sú už v polčase rozpadu. https://www.kp.ru/online/news/4415558/
Upravené 26. 8. 2021 o 20:30

Tak už aj The Guardian oficiálne potvrdil, že moderátorka BBC Lisa Shaw zomrela na následky podania včeličky od AZ. Shaw zomrela na krvácanie do mozgu spôsobené krvnou zrazeninou tri týždne po prvej dávke.


Zaujala mě kombinace slov korona vakcína a koroner...


[quote="pid:30858, uid:286"]Tak už aj The Guardian oficiálne potvrdil, že moderátorka BBC Lisa Shaw zomrela na následky podania včeličky od AZ. Shaw zomrela na krvácanie do mozgu spôsobené krvnou zrazeninou tri týždne po prvej dávke.[/quote] Zaujala mě kombinace slov korona vakcína a koroner...

Nenápadné vtieravé nebezpečenstvo


/Ogar Valach, Janka S., Dejv111/


K tým umelcom a známym osobám /schválne nepíšem osobnostiam/.
Ich vyjadrenia sú obyčajne určené širokým masám /rada by som vedela, čo si naozaj myslia, či to myslia vážne, či sú s tým stotožnení, alebo im platia za to drístanie/.
Mne utkveli v pamäti tieto rozhovory a možno by ich bolo aj viac, kebyže stíham /3 deti do 3 rokov/ čítať všetko, čo nám svokrovci donesú. Obyčajne je to Plus 7 dní, Rytmus života, Život, občas Šarm a noviny Plus 1 deň, my kupujeme Pravdu a Nový čas 1-2x týždenne. Všimla som si, že niektoré rozhovory sa vyskytujú duplicitne - v novinách aj v časopise. Tie vsuvky o očkovaní sú prirábané tak nechutne a do očí bijúco, že ich nemožno prehliadnuť.


-zivot.pluska.sk/soubiznis/dosla-mu-trpezlivost-znamy-televizny-kuchar-pohlreich-odmieta-pre-kovid-zatvarat-prevadzky
-zivot.pluska.sk/rozhovory/strach-buducnost-mam-71-rokov-je-mi-placu-co-tu-deje-priznala-eva-matejkova
-plus7dni.pluska.sk/ludia/herec-frantisek-kovar-prekonal-covid-zachranila-ho-manzelka
-plus7dni.pluska.sk/ludia/bozidara-turzonovova-ostala-sama-odrezana-rodiny-vieme-co-ju-zachranilo a samozrejme ten, ktorý som citovala vo svojom predchádzajúcom príspevku:-www.cas.sk/clanok/2575779/v-nedelu-odstartuje-ockovacia-loteria-program-plny-celebrit-preco-sme-do-toho-isli/


Začnem od konca:


Lotérie sa zúčastnia umelci, ktorí sú očkovaní - P. Marcin, P. Bič, K. Haydu, skupina Gladiátor. Síce je tam aj vyjadrenie, že tam môžu vystupovať aj neočkovaní, ale čo si čitateľ zapamätá? Kto je zaočkovaný. A sú to dosť známe osoby.
"No zarážajúcim krokom ostáva fakt, že kontrolovať zaočkovanosť účinkujúcich nikto nebude. „RTVS nebude nijako podmieňovať účasť v relácii, ani kontrolovať zaočkovanosť účinkujúcich, ide výsostne o slobodné rozhodnutie každého jednotlivca. Pri výrobe všetkých programov však RTVS bude tak ako doposiaľ zodpovedne dbať na dodržiavanie všetkých aktuálne platných protiepidemických opatrení,“ dodala hovorkyňa RTVS Andrea Pivarčiová."


Vyjadrenie Turzonovovej /dosť známa herečka/ k očkovaniu je ešte také viacmenej "nevinné" :
"Ako simulovaný požiar
Spoločnosť je stále rozdelená na tých, ktorí sa očkovať proti pandémii dávajú, a tých, ktorí to zásadne odmietajú. Aj keď si Božidara myslí, že súčasné vakcíny nás asi nadobro pandémie nezbavia, zatiaľ nevidí iné možnosti, ako proti nej bojovať. „Moja generácia bola hojne očkovaná proti rôznym chorobám, ale to boli vakcíny, ktoré boli ,vyzreté‘. Tie proti koronavírusu sa mi zdajú, ako keď vám v tele nasimulujú požiar, následne ešte jeden a keď už príde ozajstný oheň, tak ho možno zvládnete ľahšie. To je, samozrejme, len môj názor,“ uzatvára Božidara."


Nie všetky sú také. Napr. Matejková /manželka herca J. Slováka, brata K. Magálovej/ sa púšťa do politizovania:
"Z čoho teda máte obavu?
Verím, že ľudia sa umúdria a vďaka očkovaniu sa z tejto zlej situácie dostaneme. Pevne verím, že tí, ktorí môžu, sa dajú konečne zaočkovať. Stále nerozumiem tomu, ako môže ľudská hlúposť nadobudnúť také obrovské rozmery. Neviem si predstaviť, že by rodičia v mojom detstve špekulovali nad tým, či ma dajú alebo nedajú zaočkovať. V tom čase bola obrovská epidémia detskej obrny, čierneho kašľa, záškrtu, osýpok, kiahní, tuberkulózy a len vďaka očkovaniu tieto ochorenia vymizli. A teraz sa z očkovania stala zrazu politická otázka. Tí, ktorí tu vládli predtým, by najradšej vrátili koleso naspäť, lebo boli odstavení od moci, preto im polarizácia spoločnosti vyhovuje. Je to ako rakovina v posledných štádiách, keď už máte metastázy v celom tele. Najväčší nádor vybrať nestačí, pretože metastázy „ficizmu“ a potomkovia komunisticko-gardistickej ideológie si stále vedia nájsť cestičku k moci. Demokrati sú v porovnaní s nimi slabí, lebo sú slušní a pre nich teda naivní, skrátka hlúpi idealisti…
V priebehu života som zažila všeličo, mnohí sme sa nádejali, že po roku 1989 už bude lepšie, ale vždy sa na Slovensku nájde nejaký bývalý komunista alebo fašista, ktorý sa chystá zmocniť vlády. A ja som opäť v obave a strachu z budúcnosti. Nebojím sa však o seba, ale o budúcnosť svojich blízkych a demokraciu. Naozaj neviem, kam speje naša spoločnosť a najmä čo nás čaká…"


Herec Kovár v rozhovore zdôrazňuje, že jeho manželka je lekárka:


"Silný argument, prečo sa zaočkoval
František Kovár sa netají tým, že ani jemu nebolo všetko jedno. „Je to prirodzené, človek nevie, ako sa to môže skončiť. V mojom okolí mám mnoho športovcov, ktorí sa o svoje zdravie pedantne starajú, no počas nákazy mali problémy a dlho sa z toho zotavovali. Hádam sa raz dozvieme, ako tento vírus naozaj vznikol a prečo sa tak rozširuje. Podstatné však je, že sa treba postaviť k tej realite zodpovedne,“ skonštatoval herec s prosbou, aby ľudia neváhali a zaregistrovali sa na očkovanie. Dnes si myslí, že aj zákerný vírus nás predsa len niečo naučil. „Dalo nám to priestor, aby sme si uvedomili, čo znamená krehkosť zdravia a existencie. Tým, že sa človek takto stretával so smrťou a ochorelo okolo nás toľko ľudí... My sme už nezažili vojnu, nevideli sme, ako susede či známej prišiel len list, že niekto z príbuzných padol. Ale zažili sme, že nám zazvonil telefón a povedali nám, že niekto ochorel a nedajbože aj umrel. Preto sa budem opakovať, ale jediná cesta, aby sme zabránili úmrtiam a ťažkým priebehom liečby, je vakcína.“"


Zdeněk Pohlreich /televízny kuchár/ to už má rafinovanejšie, kritizuje politikov, že sú neschopní, ale tiež je podporovateľom vakcíny:
"Na moju otázku, či ním lomcovali emócie, keď nevedel, či jeho podniky prežijú také náročné časy, hovorí: „Pre kovid sme sa ocitli v situácii, s ktorou sa nedalo nič robiť, na druhej strane, bolo si treba nejako poradiť. Som pragmatik a viem, že emócie mi nepomôžu, nieto aby ma zachránili. Nemám vo zvyku byť zúfalý. Myslím si, že mužovi sa ani nemôže stať nič horšie ako podľahnúť zúfalstvu. Snažil som sa starať o svoje podniky, ako som najlepšie vedel, aj sám o seba.“ Aktuálne má celý svet obavy z delta variantu, je možné, že na jeseň budeme všetci zase zatvorení doma, obmedzia sa sociálne kontakty, do toho patrí aj návšteva reštaurácií. Televízny kuchár už teraz prichádza s naozaj prekvapivým tvrdením: „Nie som revolucionár. Som však pevne rozhodnutý, že ak bude opäť lockdown, nezatvorím svoje podniky, kým mi to osobne nepríde prikázať polícia. Odmietam sa podriadiť tomuto šaškovaniu. Nehodlám doplácať na túto situáciu svojím biznisom. Politici to všetko pokašľali pred rokom a verím, že sa poučili a teraz už nič nepokašľú. Mali dosť času naučiť sa, čo robiť v takejto situácii. Inak ma politici vôbec nezaujímajú, nič od nich nechcem, iba nech mi dajú pokoj.“
Zdeněk Pohlreich už podstúpil očkovanie. „Myslím si, že každý, kto má všetkých päť pohromade, sa dal zaočkovať. Je to súčasť spoločenskej zodpovednosti. Nezmysly o tom, že nám pri očkovaní implantujú do tela čipy alebo že nás budú riadiť na diaľku, sú, podľa mňa, výplody chorého mozgu.“ "


Pripomínam, že v Čechách vyvolal "škandál" tým, že sa "predbehol" na vakcínu ako u nás tenistka Cibulková. V obidvoch prípadoch mi to pripadá nie ako ochrana vlastného zdravia, ale akcia na objednávku, aby si ľudia mysleli, že vakcína je tak úžasná, že sa treba predbehnúť.


Tieto prípady sú len takým malým výňatkom z toho, čo denne naši známi, rodičia, deti, starí rodičia, súrodenci atď. vnímajú z tlače. Nie je to nevinné, naopak, je to pomalé, plíživé, nenápadné vtieravé nebezpečenstvo, kedy si aj inak rozumný človek môže povedať, že keď sa dal očkovať on, prečo by som sa mal báť ja. Hlavne ak je zaočkovaný niekto, koho poznáme z televízie. Niektorí ich poznajú z pravidelných vedomostných súťaží, nekonečných seriálov, dabingu. Už sú ako "starí známi". Tým, že tieto rozhovory sa robia s rôznymi osobami rôzneho veku a zamerania, je šanca, že čitateľ tam nájde aj tú svoju, ktorej fandí a jej názor berie, možno nie ako "sväté písmo", ale určite ho presvedčí lepšie ako susedka odnaproti, ktorá môže hovoriť aj o desiatich trvalo poškodených, prípadne zomretých a dotyčným to ani nehne. Lebo veď Kovárova žena je lekárka, syn je tiež lekár, tak hádam v tom má jasno, no nie?


A to je len tlač. Nepozerám kadejaké dámske kluby, telerána, čo sa musí pretriasať tam? Občas, výnimočne, mám zapnuté rádio, občas aj Fun radio, to sa nedá počúvať, vkuse "vakcíny".


Takže, Ogar, tá banda zapredancov je zrejme väčšia, než sa nám môže na prvý pohľad zdať, patria tam žiaľ aj takí, ktorých mnohí naši blízki vnímajú ako príjemných, nenápadných, "obyčajných", múdrych, vzdelaných.


Môjmu mužovi nedávno jeden sused /zdravíme sa, k tomu pár fráz o počasí a tak/ z nášho vchodu, z nášho schodiska povedal o úmrtí 15-ročného syna známych. Ďalší sused - chcel som sa očkovať, ale vidím, čo to robí s kolegami. Toto by malo ľudí presvedčiť, nie "osobnosti".


Múdrym a vzdelaným by mal byť podozrivý ten tlak. ktorý sa vyvíja.
A napriek tomu aj kolegyne, ktoré študovali biológiu, majú doktoráty, sú zaočkované. Aj tie na materskej. Je to strašné. Z celej školy sme ostali hádam len 2 bez očkovania.


Nenápadné vtieravé nebezpečenstvo /Ogar Valach, Janka S., Dejv111/ K tým umelcom a známym osobám /schválne nepíšem osobnostiam/. Ich vyjadrenia sú obyčajne určené širokým masám /rada by som vedela, čo si naozaj myslia, či to myslia vážne, či sú s tým stotožnení, alebo im platia za to drístanie/. Mne utkveli v pamäti tieto rozhovory a možno by ich bolo aj viac, kebyže stíham /3 deti do 3 rokov/ čítať všetko, čo nám svokrovci donesú. Obyčajne je to Plus 7 dní, Rytmus života, Život, občas Šarm a noviny Plus 1 deň, my kupujeme Pravdu a Nový čas 1-2x týždenne. Všimla som si, že niektoré rozhovory sa vyskytujú duplicitne - v novinách aj v časopise. Tie vsuvky o očkovaní sú prirábané tak nechutne a do očí bijúco, že ich nemožno prehliadnuť. -zivot.pluska.sk/soubiznis/dosla-mu-trpezlivost-znamy-televizny-kuchar-pohlreich-odmieta-pre-kovid-zatvarat-prevadzky -zivot.pluska.sk/rozhovory/strach-buducnost-mam-71-rokov-je-mi-placu-co-tu-deje-priznala-eva-matejkova   -plus7dni.pluska.sk/ludia/herec-frantisek-kovar-prekonal-covid-zachranila-ho-manzelka -plus7dni.pluska.sk/ludia/bozidara-turzonovova-ostala-sama-odrezana-rodiny-vieme-co-ju-zachranilo a samozrejme ten, ktorý som citovala vo svojom predchádzajúcom príspevku:-www.cas.sk/clanok/2575779/v-nedelu-odstartuje-ockovacia-loteria-program-plny-celebrit-preco-sme-do-toho-isli/ Začnem od konca: Lotérie sa zúčastnia umelci, ktorí sú očkovaní - P. Marcin, P. Bič, K. Haydu, skupina Gladiátor. Síce je tam aj vyjadrenie, že tam môžu vystupovať aj neočkovaní, ale čo si čitateľ zapamätá? Kto je zaočkovaný. A sú to dosť známe osoby. "No zarážajúcim krokom ostáva fakt, že kontrolovať zaočkovanosť účinkujúcich nikto nebude. „RTVS nebude nijako podmieňovať účasť v relácii, ani kontrolovať zaočkovanosť účinkujúcich, ide výsostne o slobodné rozhodnutie každého jednotlivca. Pri výrobe všetkých programov však RTVS bude tak ako doposiaľ zodpovedne dbať na dodržiavanie všetkých aktuálne platných protiepidemických opatrení,“ dodala hovorkyňa RTVS Andrea Pivarčiová." Vyjadrenie Turzonovovej /dosť známa herečka/ k očkovaniu je ešte také viacmenej "nevinné" : "Ako simulovaný požiar Spoločnosť je stále rozdelená na tých, ktorí sa očkovať proti pandémii dávajú, a tých, ktorí to zásadne odmietajú. Aj keď si Božidara myslí, že súčasné vakcíny nás asi nadobro pandémie nezbavia, zatiaľ nevidí iné možnosti, ako proti nej bojovať. „Moja generácia bola hojne očkovaná proti rôznym chorobám, ale to boli vakcíny, ktoré boli ,vyzreté‘. Tie proti koronavírusu sa mi zdajú, ako keď vám v tele nasimulujú požiar, následne ešte jeden a keď už príde ozajstný oheň, tak ho možno zvládnete ľahšie. To je, samozrejme, len môj názor,“ uzatvára Božidara."                                                                            Nie všetky sú také. Napr. Matejková /manželka herca J. Slováka, brata K. Magálovej/ sa púšťa do politizovania:  "Z čoho teda máte obavu? Verím, že ľudia sa umúdria  a vďaka očkovaniu sa z tejto zlej situácie dostaneme. Pevne verím, že tí, ktorí môžu, sa dajú konečne zaočkovať. Stále nerozumiem tomu, ako môže ľudská hlúposť nadobudnúť také obrovské rozmery. Neviem si predstaviť, že by rodičia v mojom detstve špekulovali nad tým, či ma dajú alebo nedajú zaočkovať. V tom čase bola obrovská epidémia detskej obrny, čierneho kašľa, záškrtu, osýpok, kiahní, tuberkulózy a len vďaka očkovaniu tieto ochorenia vymizli. A teraz sa z očkovania stala zrazu politická otázka. Tí, ktorí tu vládli predtým, by najradšej vrátili koleso naspäť, lebo boli odstavení od moci, preto im polarizácia spoločnosti vyhovuje. Je to ako rakovina v posledných štádiách, keď už máte metastázy v celom tele. Najväčší nádor vybrať nestačí, pretože metastázy „ficizmu“ a potomkovia komunisticko-gardistickej ideológie si stále vedia nájsť cestičku k moci. Demokrati sú v porovnaní s nimi slabí, lebo sú slušní a pre nich teda naivní, skrátka hlúpi idealisti… V priebehu života som zažila všeličo, mnohí sme sa nádejali, že po roku 1989 už bude lepšie, ale vždy sa na Slovensku nájde nejaký bývalý komunista alebo fašista, ktorý sa chystá zmocniť vlády. A ja som opäť v obave a strachu z budúcnosti. Nebojím sa však o seba, ale o budúcnosť svojich blízkych a demokraciu. Naozaj neviem, kam speje naša spoločnosť a najmä čo nás čaká…" Herec Kovár v rozhovore zdôrazňuje, že jeho manželka je lekárka: "Silný argument, prečo sa zaočkoval František Kovár sa netají tým, že ani jemu nebolo všetko jedno. „Je to prirodzené, človek nevie, ako sa to môže skončiť. V mojom okolí mám mnoho športovcov, ktorí sa o svoje zdravie pedantne starajú, no počas nákazy mali problémy a dlho sa z toho zotavovali. Hádam sa raz dozvieme, ako tento vírus naozaj vznikol a prečo sa tak rozširuje. Podstatné však je, že sa treba postaviť k tej realite zodpovedne,“ skonštatoval herec s prosbou, aby ľudia neváhali a zaregistrovali sa na očkovanie. Dnes si myslí, že aj zákerný vírus nás predsa len niečo naučil. „Dalo nám to priestor, aby sme si uvedomili, čo znamená krehkosť zdravia a existencie. Tým, že sa človek takto stretával so smrťou a ochorelo okolo nás toľko ľudí... My sme už nezažili vojnu, nevideli sme, ako susede či známej prišiel len list, že niekto z príbuzných padol. Ale zažili sme, že nám zazvonil telefón a povedali nám, že niekto ochorel a nedajbože aj umrel. Preto sa budem opakovať, ale jediná cesta, aby sme zabránili úmrtiam a ťažkým priebehom liečby, je vakcína.“" Zdeněk Pohlreich /televízny kuchár/ to už má rafinovanejšie, kritizuje politikov, že sú neschopní, ale tiež je podporovateľom vakcíny: "Na moju otázku, či ním lomcovali emócie, keď nevedel, či jeho podniky prežijú také náročné časy, hovorí: „Pre kovid sme sa ocitli v situácii, s ktorou sa nedalo nič robiť, na druhej strane, bolo si treba nejako poradiť. Som pragmatik a viem, že emócie mi nepomôžu, nieto aby ma zachránili. Nemám vo zvyku byť zúfalý. Myslím si, že mužovi sa ani nemôže stať nič horšie ako podľahnúť zúfalstvu. Snažil som sa starať o svoje podniky, ako som najlepšie vedel, aj sám o seba.“ Aktuálne má celý svet obavy z delta variantu, je možné, že na jeseň budeme všetci zase zatvorení doma, obmedzia sa sociálne kontakty, do toho patrí aj návšteva reštaurácií. Televízny kuchár už teraz prichádza s naozaj prekvapivým tvrdením: „Nie som revolucionár. Som však pevne rozhodnutý, že ak bude opäť lockdown, nezatvorím svoje podniky, kým mi to osobne nepríde prikázať polícia. Odmietam sa podriadiť tomuto šaškovaniu. Nehodlám doplácať na túto situáciu svojím biznisom. Politici to všetko pokašľali pred rokom a verím, že sa poučili a teraz už nič nepokašľú. Mali dosť času naučiť sa, čo robiť v takejto situácii. Inak ma politici vôbec nezaujímajú, nič od nich nechcem, iba nech mi dajú pokoj.“ Zdeněk Pohlreich už podstúpil očkovanie. „Myslím si, že každý, kto má všetkých päť pohromade, sa dal zaočkovať. Je to súčasť spoločenskej zodpovednosti. Nezmysly o tom, že nám pri očkovaní implantujú do tela čipy alebo že nás budú riadiť na diaľku, sú, podľa mňa, výplody chorého mozgu.“ " Pripomínam, že v Čechách vyvolal "škandál" tým, že sa "predbehol" na vakcínu ako u nás tenistka Cibulková. V obidvoch prípadoch mi to pripadá nie ako ochrana vlastného zdravia, ale akcia na objednávku, aby si ľudia mysleli, že vakcína je tak úžasná, že sa treba predbehnúť. Tieto prípady sú len takým malým výňatkom z toho, čo denne naši známi, rodičia, deti, starí rodičia, súrodenci atď. vnímajú z tlače. Nie je to nevinné, naopak, je to pomalé, plíživé, nenápadné vtieravé nebezpečenstvo, kedy si aj inak rozumný človek môže povedať, že keď sa dal očkovať on, prečo by som sa mal báť ja. Hlavne ak je zaočkovaný niekto, koho poznáme z televízie. Niektorí ich poznajú z pravidelných vedomostných súťaží, nekonečných seriálov, dabingu. Už sú ako "starí známi". Tým, že tieto rozhovory sa robia s rôznymi osobami rôzneho veku a zamerania, je šanca, že čitateľ tam nájde aj tú svoju, ktorej fandí a jej názor berie, možno nie ako "sväté písmo", ale určite ho presvedčí lepšie ako susedka odnaproti, ktorá môže hovoriť aj o desiatich trvalo poškodených, prípadne zomretých a dotyčným to ani nehne. Lebo veď Kovárova žena je lekárka, syn je tiež lekár, tak hádam v tom má jasno, no nie? A to je len tlač. Nepozerám kadejaké dámske kluby, telerána, čo sa musí pretriasať tam? Občas, výnimočne, mám zapnuté rádio, občas aj Fun radio, to sa nedá počúvať, vkuse "vakcíny". Takže, Ogar, tá banda zapredancov je zrejme väčšia, než sa nám môže na prvý pohľad zdať, patria tam žiaľ aj takí, ktorých mnohí naši blízki vnímajú ako príjemných, nenápadných, "obyčajných", múdrych, vzdelaných. Môjmu mužovi nedávno jeden sused /zdravíme sa, k tomu pár fráz o počasí a tak/ z nášho vchodu, z nášho schodiska povedal o úmrtí 15-ročného syna známych. Ďalší sused - chcel som sa očkovať, ale vidím, čo to robí s kolegami. Toto by malo ľudí presvedčiť, nie "osobnosti". Múdrym a vzdelaným by mal byť podozrivý ten tlak. ktorý sa vyvíja. A napriek tomu aj kolegyne, ktoré študovali biológiu, majú doktoráty, sú zaočkované. Aj tie na materskej. Je to strašné. Z celej školy sme ostali hádam len 2 bez očkovania.

Všimla som si, že niektoré rozhovory sa vyskytujú duplicitne - v novinách aj v časopise.


Za týmto nič nehľadaj, len to, že slovenské médiá majú len zopár vlastníkov. Takto napr. Trend už preberá texty z Plusky. Hovoria tomu optimalizácia, ale v skutočnosti ide o to, že nemajú ľudí. Už pred rokmi z News and Media Holding (Penta) utieklo množstvo šikovných ľudí, vrátane účtovníčok...


[quote="pid:30908, uid:679"]Všimla som si, že niektoré rozhovory sa vyskytujú duplicitne - v novinách aj v časopise.[/quote] Za týmto nič nehľadaj, len to, že slovenské médiá majú len zopár vlastníkov. Takto napr. Trend už preberá texty z Plusky. Hovoria tomu optimalizácia, ale v skutočnosti ide o to, že nemajú ľudí. Už pred rokmi z News and Media Holding (Penta) utieklo množstvo šikovných ľudí, vrátane účtovníčok...

Moderátor

Obyčajne je to Plus 7 dní, Rytmus života, Život, občas Šarm a noviny Plus 1 deň, my kupujeme Pravdu a Nový čas 1-2x týždenne.
Prepáč, ale ja vôbec nechápem, ako môže niekto takýto vrak kupovať. To brakové romány sú oproti náučnou literatúrou. Proste moje pochopenie tu končí. Ja som si kedysi sem tam kúpil Život, toky do zadu, kupovali sme Slovenku a keď sa aj tá zhovadila..... Inak väčšina týchto žurnálov je z portfólia Penta.


[quote="pid:30908, uid:679"]Obyčajne je to Plus 7 dní, Rytmus života, Život, občas Šarm a noviny Plus 1 deň, my kupujeme Pravdu a Nový čas 1-2x týždenne.[/quote]Prepáč, ale ja vôbec nechápem, ako môže niekto takýto vrak kupovať. To brakové romány sú oproti náučnou literatúrou. Proste moje pochopenie tu končí. Ja som si kedysi sem tam kúpil Život, toky do zadu, kupovali sme Slovenku a keď sa aj tá zhovadila..... Inak väčšina týchto žurnálov je z portfólia Penta.

"Umelec" nielenže ničomu nerozumie, a preto by sa k ničomu okrem technickej stránky herectva nemal vyjadrovať, "umelec" je zároveň príživník, ktorý nevytvára žiadne reálne hodnoty, ale platený je kráľovsky.


Je toto správné vyjadřování konceptuálně myslícího člověka? Nemyslím si... I umělec může být vystudovaný a konceptuálně myslící. Škatulkuješ a to není dobře. Problém je v těch, kdo těm vadně myslícím lidem (umělcům) dává prostor se vyjadřovat a to jsou média. Proč by se umělec nevyjadřoval, když to konkrétní medium si jeho názor vyžádá? Nevím z jakého titulu Ogare píšeš, kdo se k čemu smí nebo nesmí vyjadřovat.


[quote="pid:30851, uid:623"]"Umelec" nielenže ničomu nerozumie, a preto by sa k ničomu okrem technickej stránky herectva nemal vyjadrovať, "umelec" je zároveň príživník, ktorý nevytvára žiadne reálne hodnoty, ale platený je kráľovsky.[/quote] Je toto správné vyjadřování konceptuálně myslícího člověka? Nemyslím si... I umělec může být vystudovaný a konceptuálně myslící. Škatulkuješ a to není dobře. Problém je v těch, kdo těm vadně myslícím lidem (umělcům) dává prostor se vyjadřovat **a to jsou média**. Proč by se umělec nevyjadřoval, když to konkrétní medium si jeho názor vyžádá? Nevím z jakého titulu Ogare píšeš, kdo se k čemu smí nebo nesmí vyjadřovat.

Tak už aj The Guardian oficiálne potvrdil, že moderátorka BBC Lisa Shaw zomrela na následky podania včeličky od AZ. Shaw zomrela na krvácanie do mozgu spôsobené krvnou zrazeninou tri týždne po prvej dávke.


Včera som túto správu počula na Rádio Vlna.


[quote="pid:30858, uid:286"]Tak už aj The Guardian oficiálne potvrdil, že moderátorka BBC Lisa Shaw zomrela na následky podania včeličky od AZ. Shaw zomrela na krvácanie do mozgu spôsobené krvnou zrazeninou tri týždne po prvej dávke.[/quote] Včera som túto správu počula na Rádio Vlna.

medzi nimi AZ vychádza ako najmenej smrtiaca pichanda.


Presne tak, to AZ je ešte kvázi menšie zlo, avizoval to ešte pred letom Pjakin.

Príbeh z druhej ruky


Tkých príbehov pribúda. Jeden sused neurologcké problémy s rukou, nevie s ňou poriadne hýbať. Zase jeden majster, čo bol u nás, že u nich v dedine veľa úmrtí 50-60 roční aj starší, donedávna čiperní ľudia.


[quote="pid:30870, uid:77"]medzi nimi AZ vychádza ako najmenej smrtiaca pichanda.[/quote] Presne tak, to AZ je ešte kvázi menšie zlo, avizoval to ešte pred letom Pjakin. [quote="pid:30874, uid:492"]Príbeh z druhej ruky[/quote] Tkých príbehov pribúda. Jeden sused neurologcké problémy s rukou, nevie s ňou poriadne hýbať. Zase jeden majster, čo bol u nás, že u nich v dedine veľa úmrtí 50-60 roční aj starší, donedávna čiperní ľudia.

Je toto správné vyjadřování konceptuálně myslícího člověka? Nemyslím si... I umělec může být vystudovaný a konceptuálně myslící. Škatulkuješ a to není dobře. Problém je v těch, kdo těm vadně myslícím lidem (umělcům) dává prostor se vyjadřovat a to jsou média. Proč by se umělec nevyjadřoval, když to konkrétní medium si jeho názor vyžádá? Nevím z jakého titulu Ogare píšeš, kdo se k čemu smí nebo nesmí vyjadřovat.


Nerozumiem prečo by sme sa mali zastávať týchto parazitov. Aby sa náhodou niektorým z nich neukrivdilo? To je presne liberálny štýl, že veď nie sú všetci rovnakí. A koľko z nich je iných? Pár percent? Mňa nezaujíma, že nie sú všetci rovnakí. Nech si medzi sebou spravia poriadok sami. Nech ukážu, že takí nie sú. Prečo by som mal robiť ich prácu za nich? Pre mňa je väčšina z nich háveď, ktorá si zaslúži len a len opovrhnutie. Mohol si to vidieť v príspevku Zory.


Prestaň sa hrať na nejakého konceptuála a morálne nadradeného. Práve tento štýl spôsobuje dnešný marazmus. Že sa veci nepomenovávajú pravými menami, že sa dbá na zhubnú politickú korektnosť. Ty by si z nich ešte urobil ukrivdených chudákov. "Umelci" sa nemajú verejne vyjadrovať k otázkam spoločnosti, hlavne k takto zásadným, pretože "umelci" sú na spoločenskom rebríčku na najnižšej priečke. Opakujem, je to presne liberálny štýl, ktorý presiakol aj do KSB. S nepriateľom sa nemazná, s nepriateľom sa bojuje. V informačnej vojne informáciami. A oni sú naši nepriatelia. Veľká väčšina z nich. Ak nie sú, nech to dokážu. Tak ako vojak wehrmachtu musel dokázať že nie je fašista, aj "umelci" musia dokázať, že nepodporujú nedemokratické a protizákonné procesy. Zatiaľ dokazujú presný opak. My k nim máme a musíme apriori pristupovať ako k nepriateľom, pretože miera v akej dnes škodia, je bezprecedentná. Takže svoje moralizovanie si nechaj pre niekoho iného.


[quote="pid:30916, uid:19"]Je toto správné vyjadřování konceptuálně myslícího člověka? Nemyslím si... I umělec může být vystudovaný a konceptuálně myslící. Škatulkuješ a to není dobře. Problém je v těch, kdo těm vadně myslícím lidem (umělcům) dává prostor se vyjadřovat a to jsou média. Proč by se umělec nevyjadřoval, když to konkrétní medium si jeho názor vyžádá? Nevím z jakého titulu Ogare píšeš, kdo se k čemu smí nebo nesmí vyjadřovat.[/quote] Nerozumiem prečo by sme sa mali zastávať týchto parazitov. Aby sa náhodou niektorým z nich neukrivdilo? To je presne liberálny štýl, že veď nie sú všetci rovnakí. A koľko z nich je iných? Pár percent? Mňa nezaujíma, že nie sú všetci rovnakí. Nech si medzi sebou spravia poriadok sami. Nech ukážu, že takí nie sú. Prečo by som mal robiť ich prácu za nich? Pre mňa je väčšina z nich háveď, ktorá si zaslúži len a len opovrhnutie. Mohol si to vidieť [v príspevku Zory](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2211/nahle-umrtia-po-vakcinacii/4#post-30908). Prestaň sa hrať na nejakého konceptuála a morálne nadradeného. Práve tento štýl spôsobuje dnešný marazmus. Že sa veci nepomenovávajú pravými menami, že sa dbá na zhubnú politickú korektnosť. Ty by si z nich ešte urobil ukrivdených chudákov. "Umelci" sa nemajú verejne vyjadrovať k otázkam spoločnosti, hlavne k takto zásadným, pretože "umelci" sú na spoločenskom rebríčku na najnižšej priečke. Opakujem, je to presne liberálny štýl, ktorý presiakol aj do KSB. S nepriateľom sa nemazná, s nepriateľom sa bojuje. V informačnej vojne informáciami. A oni sú naši nepriatelia. Veľká väčšina z nich. Ak nie sú, nech to dokážu. Tak ako vojak wehrmachtu musel dokázať že nie je fašista, aj "umelci" musia dokázať, že nepodporujú nedemokratické a protizákonné procesy. Zatiaľ dokazujú presný opak. My k nim máme a musíme apriori pristupovať ako k nepriateľom, pretože miera v akej dnes škodia, je bezprecedentná. Takže svoje moralizovanie si nechaj pre niekoho iného.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 28. 8. 2021 o 15:56

K tým umelcom a známym osobám /schválne nepíšem osobnostiam


Aj na tomto poli je vidiet kam nas po druhej svetovej vojne dostali ked tychto povazujeme za "zname osobnosti" a aky pozitivny obraz mame o "umelcoch". To su take osobnosti, ktore pri vypnuti TV, Radia alebo divadla/koncertu by si len velmi tazko nasli uplatnenie v spolocnosti.
Aj ked nepopieram, ze v minulosti sa par takych ludi naslo ako Gustav Valach, Ida Rapaicova alebo nedavno zosnula Eva Kristinova, ale na podstate veci to nic nemeni.
Aj tu by sme sa mali vratit k aktivnemu riadeniu nasich zivotov od pestovania vlastneho zdravia, potravin a aj kultury.
Nie je dolezity koncert Gladiatoru ale umelecke skoly pre nase deti, nie je dolezity sponzoring Vlhovej alebo Sagana ale sportove centra pre nase deti.
Sasovia boli, su a budu vzdy len sasovia.


[quote="pid:30908, uid:679"]K tým umelcom a známym osobám /schválne nepíšem osobnostiam[/quote] Aj na tomto poli je vidiet kam nas po druhej svetovej vojne dostali ked tychto povazujeme za "zname osobnosti" a aky pozitivny obraz mame o "umelcoch". To su take osobnosti, ktore pri vypnuti TV, Radia alebo divadla/koncertu by si len velmi tazko nasli uplatnenie v spolocnosti. Aj ked nepopieram, ze v minulosti sa par takych ludi naslo ako Gustav Valach, Ida Rapaicova alebo nedavno zosnula Eva Kristinova, ale na podstate veci to nic nemeni. Aj tu by sme sa mali vratit k aktivnemu riadeniu nasich zivotov od pestovania vlastneho zdravia, potravin a aj kultury. Nie je dolezity koncert Gladiatoru ale umelecke skoly pre nase deti, nie je dolezity sponzoring Vlhovej alebo Sagana ale sportove centra pre nase deti. Sasovia boli, su a budu vzdy len sasovia.

nechcem byt zly, ale drzme sa tu temy smile


"umelci" a "osobnosti" si zasluzia svoju vlastnu osobitnu temu.


nechcem byt zly, ale drzme sa tu temy :) "umelci" a "osobnosti" si zasluzia svoju vlastnu osobitnu temu.

Moderator

Ty by si z nich ešte urobil ukrivdených chudákov.

Proč mi podsouváš, co jsem nikde nanapsal a ani si nemyslím?! Já se nikoho takového nezastávám! A kdo se tu morálně nadřazuje jsi právě ty, protože určuješ, kdo se má nebo nemá vyjadřovat. To je co za fašismus? Nadávej na ty, kdo jim dává prostor a kdo je vyzdvihuje do takové pozice, že se smí vyjadřovat! A přestaň na mě útočit a vkládat mi do úst, co není pravda! Nesneseš koukám kritiku svých výplodů. Více se k tobě vyjadřovat nebudu, nelíbí se mi tvůj styl psaní a hodnocení, kdo co smí a kdo co nesmí. Tento způsob vyjadřování by měl, podle mě, každý jeden z vás odsoudit!


[quote="pid:30948, uid:623"]Ty by si z nich ešte urobil ukrivdených chudákov.[/quote] Proč mi podsouváš, co jsem nikde nanapsal a ani si nemyslím?! Já se nikoho takového nezastávám! A kdo se tu morálně nadřazuje jsi právě ty, protože určuješ, kdo se má nebo nemá vyjadřovat. To je co za fašismus? Nadávej na ty, kdo jim dává prostor a kdo je vyzdvihuje do takové pozice, že se smí vyjadřovat! A přestaň na mě útočit a vkládat mi do úst, co není pravda! Nesneseš koukám kritiku svých výplodů. Více se k tobě vyjadřovat nebudu, nelíbí se mi tvůj styl psaní a hodnocení, kdo co smí a kdo co nesmí. Tento způsob vyjadřování by měl, podle mě, každý jeden z vás odsoudit!
Upravené 27. 8. 2021 o 12:31

Blaha
Moderátorka BBC zomrela kvôli očkovaniu. Krvné zrazeniny.
Čudujem sa, že to vôbec priznali. Väčšinou všetko ututlávajú.


  • Chodíme po Slovensku a všade nám ľudia rozprávajú podobné tragické prípady po očkovaní. Tam mŕtvica, tam krvné zrazeniny, tam náhla smrť.
  • Kým sa nešvacnete o zem priamo v očkovacom centre, tak sa budú vždy tváriť, že to nie je z očkovania.
  • V Holandsku evidujú stovky úmrtí, u nás predstierame, že kvôli očkovaniu zomreli len štyria Slováci. Lebo by to zle vyzeralo.
  • Možno že prípad známej novinárky BBC niekomu otvorí oči. Bola mladá. Bola zdravá. Zomrela zbytočne. Kvôli vakcíne.
  • Včera(26.8.2021) mi pani v Martine hovorila, ako jej svokra dostala mŕtvicu po očkovaní. A pritom sa ani nechcela očkovať - len nechcela, aby ju vyhodili z práce.
  • Na besede sa postavil profesor Drobný, známy virológ a povedal jasne - všetko je to podvod. Pfizer ani nie je očkovanie, ale génová terapia.
  • Potvrdil, že to nemôže fungovať. A krútil hlavou nad propagandistami z lekárskych kruhov - veď o tom nič nevedia, povedal smutne, nie sú virológovia.
  • Je to obrovský biznis. A má veľké zdravotné riziká. Zomierajú ľudia. A vláda chce ľudí terorizovať, aby toto najvyššie riziko nasilu podstúpili.
  • Sme za prísnu dobrovoľnosť očkovania. A neuhneme ani o milimeter. Dosť bolo očkovacieho teroru.
  • V Prešove sme dnes kládli vence k pamätníku sovietskych hrdinov. Spontánne sa pristavovali ľudia - pán Blaha, vyžeňte tú bandu!
  • "To tie somare tam, čo vládnu," hovorí milý Prešovčan, "dajte ich už preč!"
  • Dáme. Musíme. A začne to prvého septembra v Košiciach. Práve tam smerujeme na besedu.

    Sloboda zase príde z Východu. Tak ako v 1945.

    Krásny deň, priatelia, dnes v Košiciach a Gelnici! 😊https://www.facebook.com/LBlaha

Blaha Moderátorka BBC zomrela kvôli očkovaniu. Krvné zrazeniny. Čudujem sa, že to vôbec priznali. Väčšinou všetko ututlávajú. - Chodíme po Slovensku a všade nám ľudia rozprávajú podobné tragické prípady po očkovaní. Tam mŕtvica, tam krvné zrazeniny, tam náhla smrť. - Kým sa nešvacnete o zem priamo v očkovacom centre, tak sa budú vždy tváriť, že to nie je z očkovania. - V Holandsku evidujú stovky úmrtí, u nás predstierame, že kvôli očkovaniu zomreli len štyria Slováci. Lebo by to zle vyzeralo. - Možno že prípad známej novinárky BBC niekomu otvorí oči. Bola mladá. Bola zdravá. Zomrela zbytočne. Kvôli vakcíne. - Včera(26.8.2021) mi pani v Martine hovorila, ako jej svokra dostala mŕtvicu po očkovaní. A pritom sa ani nechcela očkovať - len nechcela, aby ju vyhodili z práce. - Na besede sa postavil profesor Drobný, známy virológ a povedal jasne - všetko je to podvod. Pfizer ani nie je očkovanie, ale génová terapia. - Potvrdil, že to nemôže fungovať. A krútil hlavou nad propagandistami z lekárskych kruhov - veď o tom nič nevedia, povedal smutne, nie sú virológovia. - Je to obrovský biznis. A má veľké zdravotné riziká. Zomierajú ľudia. A vláda chce ľudí terorizovať, aby toto najvyššie riziko nasilu podstúpili. - Sme za prísnu dobrovoľnosť očkovania. A neuhneme ani o milimeter. Dosť bolo očkovacieho teroru. - V Prešove sme dnes kládli vence k pamätníku sovietskych hrdinov. Spontánne sa pristavovali ľudia - pán Blaha, vyžeňte tú bandu! - "To tie somare tam, čo vládnu," hovorí milý Prešovčan, "dajte ich už preč!" - Dáme. Musíme. A začne to prvého septembra v Košiciach. Práve tam smerujeme na besedu. ### Sloboda zase príde z Východu. Tak ako v 1945. Krásny deň, priatelia, dnes v Košiciach a Gelnici!

co sa tyka Sputnika a ostatnych vakcin, tak ako som to zatial pochopila, vyzera to tak, ze Rusi tam vlozili celu DNA toho virusu....oslabeny, ale cely....nie je tam len cast spike proteinu ako u ostatnych vakcin. U AZ mam pocit, ze tiez tam nie je cele DNA (ale mozno je, len neviem), tam by ale mohol byt problemom ten opici gen ako nosic, pre telo to moze znamenat skor problemy podla mna smerom do buducna......autoimunitne choroby, neurologicke problemy apod


co sa tyka Sputnika a ostatnych vakcin, tak ako som to zatial pochopila, vyzera to tak, ze Rusi tam vlozili celu DNA toho virusu....oslabeny, ale cely....nie je tam len cast spike proteinu ako u ostatnych vakcin. U AZ mam pocit, ze tiez tam nie je cele DNA (ale mozno je, len neviem), tam by ale mohol byt problemom ten opici gen ako nosic, pre telo to moze znamenat skor problemy podla mna smerom do buducna......autoimunitne choroby, neurologicke problemy apod
Upravené 27. 8. 2021 o 19:14

správa z Japonska - úmrtie 2 mladých ľudí po Moderne


https://cz.sputniknews.com/20210828/v-japonsku-zemreli-dva-lide-po-ockovani-vakcinou-moderna-15648798.html


kvôli zdroju pridávam aj foto nemeckých novín


612bd4d808518


plus náhla smrť mladej ženy na Menorke
https://www.cas.sk/clanok/2580595/nahla-smrt-manzelky-37-multimilionara-pocas-dovolenky-co-sa-stalo-v-luxusnej-vile-na-menorke/


správa z Japonska - úmrtie 2 mladých ľudí po Moderne https://cz.sputniknews.com/20210828/v-japonsku-zemreli-dva-lide-po-ockovani-vakcinou-moderna-15648798.html kvôli zdroju pridávam aj foto nemeckých novín ![612bd4d808518](serve/attachment&path=612bd4d808518) plus náhla smrť mladej ženy na Menorke https://www.cas.sk/clanok/2580595/nahla-smrt-manzelky-37-multimilionara-pocas-dovolenky-co-sa-stalo-v-luxusnej-vile-na-menorke/

Teraz by ma zaujimalo ci zomrel S ...... alebo NA .........
Zomrel slovenský youtuber Majo Seman (†20): FOTO Bojoval s drogami! Dojímavé odkazy aj zúfalá prosba
https://www.topky.sk/cl/10/2176313/Zomrel-slovensky-youtuber-Majo-Seman---20---FOTO-Bojoval-s-drogami--Dojimave-odkazy-aj-zufala-prosba#disqus_holder


Teraz by ma zaujimalo ci zomrel **S** ...... alebo **NA** ......... Zomrel slovenský youtuber Majo Seman (†20): FOTO Bojoval s drogami! Dojímavé odkazy aj zúfalá prosba https://www.topky.sk/cl/10/2176313/Zomrel-slovensky-youtuber-Majo-Seman---20---FOTO-Bojoval-s-drogami--Dojimave-odkazy-aj-zufala-prosba#disqus_holder

Pět podezřelých úmrtí pilotů aerolinky JetBlue z tohoto roku – whistleblower přináší interní informace
https://otevrisvoumysl.cz/pet-podezrelych-umrti-pilotu-aerolinky-jetblue-z-tohoto-roku-whistleblower-prinasi-interni-informace/


**Pět podezřelých úmrtí pilotů aerolinky JetBlue z tohoto roku – whistleblower přináší interní informace** https://otevrisvoumysl.cz/pet-podezrelych-umrti-pilotu-aerolinky-jetblue-z-tohoto-roku-whistleblower-prinasi-interni-informace/

Britské média píšu o náhlom úmrtí 25 ročnej aristokratky pre bolesť hlavy. 4 mesiace po 2. dávke
https://www.hlavnespravy.sk/britske-media-pisu-o-nahlom-umrti-25-rocnej-aristokratky-pre-bolest-hlavy-4-mesiace-po-2-davke/2665366


Britské média píšu o náhlom úmrtí 25 ročnej aristokratky pre bolesť hlavy. 4 mesiace po 2. dávke https://www.hlavnespravy.sk/britske-media-pisu-o-nahlom-umrti-25-rocnej-aristokratky-pre-bolest-hlavy-4-mesiace-po-2-davke/2665366

http://www.cnn.iprima.cz/sirila-kolem-sebe-pozitivni-energii-zemrela-oblibena-clenka-zdravotnicke-zachranne-sluzby-33017


O víkendu nečekaně zemřela Dagmar Vysočanská, dlouholetá referentka Vzdělávacího a výcvikového střediska Zdravotnické záchranné služby (ZZS) v Praze. Smutnou událost ZZS potvrdila na sociálních sítích.


„Odešla náhle, pořád tomu nechceme věřit. Byla vstřícná, usměvavá, upřímná a empatická. Každá návštěva, která k nám zavítala, by potvrdila, že ta milá paní z kanceláře kolem sebe nakažlivě šířila pozitivní energii,“ uvedla pražská ZZS na svém Facebooku.


nepodarilo sa mi zistit, ci bola ockovana, podla jedneho komentu pravdepodobne nejaky problem so srdcom.


http://www.cnn.iprima.cz/sirila-kolem-sebe-pozitivni-energii-zemrela-oblibena-clenka-zdravotnicke-zachranne-sluzby-33017 O víkendu nečekaně zemřela Dagmar Vysočanská, dlouholetá referentka Vzdělávacího a výcvikového střediska Zdravotnické záchranné služby (ZZS) v Praze. Smutnou událost ZZS potvrdila na sociálních sítích. „Odešla náhle, pořád tomu nechceme věřit. Byla vstřícná, usměvavá, upřímná a empatická. Každá návštěva, která k nám zavítala, by potvrdila, že ta milá paní z kanceláře kolem sebe nakažlivě šířila pozitivní energii,“ uvedla pražská ZZS na svém Facebooku. nepodarilo sa mi zistit, ci bola ockovana, podla jedneho komentu pravdepodobne nejaky problem so srdcom.

Moderator

127.19k
502
80
Táto téma je uzavretá
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept