Zdravie a záhrada
Nahle umrtia po vakcinacii

Velmi blizka rodina 2 tyzdne po 2 davke najdena v dost zlom stave mozog z casti prestal pracovat predpoklad leziaca do konca zivota. Po tyzdni v nemocnici presunuta do liecebne dlhodobo chorych po par dnoch umrela v krvi vysoke zapalove hodnoty. Predtym krvne testy v poriadku urcite nerologicke problemy a vyssi vek... Zaver nech si uribi kazdy sam.


Velmi blizka rodina 2 tyzdne po 2 davke najdena v dost zlom stave mozog z casti prestal pracovat predpoklad leziaca do konca zivota. Po tyzdni v nemocnici presunuta do liecebne dlhodobo chorych po par dnoch umrela v krvi vysoke zapalove hodnoty. Predtym krvne testy v poriadku urcite nerologicke problemy a vyssi vek... Zaver nech si uribi kazdy sam.
Upravené 13. 10. 2021 o 21:19

A určite si to tí ľudia nevymýšlľaju.


Nemôže ísť o riadené umelé skupiny? Tak ako sa používa technika rozbíjania diskusíí stádami trolov, tak rovnako jednoduché je urobiť mnoho FB skupín, ktoré majú utvrdzovať váhajúce ovečky. V podstate ide o virtuálnu sektu, kde kontroluje naratív admin, môže svojvoľne meniť skupinu a mazať nevhodné príspevky a členov. Verejnosť vidí homogénnu diskusiu a úžasnú zhodu virtuálnych jedincov, ktorí vedú svoje obete na cestu utrpenia. FB bol na takúto ohavnú manipuláciu priam stvorený a pravdepodobne ho vlastnia tí istí majitelia, ktorí predávajú "vakcínu".


[quote="pid:37476, uid:273"]A určite si to tí ľudia nevymýšlľaju.[/quote] Nemôže ísť o riadené umelé skupiny? Tak ako sa používa technika rozbíjania diskusíí stádami trolov, tak rovnako jednoduché je urobiť mnoho FB skupín, ktoré majú utvrdzovať váhajúce ovečky. V podstate ide o virtuálnu sektu, kde kontroluje naratív admin, môže svojvoľne meniť skupinu a mazať nevhodné príspevky a členov. Verejnosť vidí homogénnu diskusiu a úžasnú zhodu virtuálnych jedincov, ktorí vedú svoje obete na cestu utrpenia. FB bol na takúto ohavnú manipuláciu priam stvorený a pravdepodobne ho vlastnia tí istí majitelia, ktorí predávajú "vakcínu".
Upravené 13. 10. 2021 o 21:48

Nemôže ísť o riadené umelé skupiny? Tak


ja pripúšťam, že si môžu vymýšľať, aj to tam pisem. Lenže ne tolko zdrojov, čo hovoria podobne veci, mimo iného toto fórum. A ako pisem, každý poznáme niekoho, kto má problémy po ockovani.


do tejto kategórie, by som skôr dala tu skupinu pre tehotné. To mi príde ako riadna manipulácia.


[quote="pid:37586, uid:48"]Nemôže ísť o riadené umelé skupiny? Tak[/quote] ja pripúšťam, že si môžu vymýšľať, aj to tam pisem. Lenže ne tolko zdrojov, čo hovoria podobne veci, mimo iného toto fórum. A ako pisem, každý poznáme niekoho, kto má problémy po ockovani. do tejto kategórie, by som skôr dala tu skupinu pre tehotné. To mi príde ako riadna manipulácia.

Hádzaná smúti. Zomrela bývalá reprezentantka, mala len 38 rokov


Vo veku 38 rokov nečakane zomrela bývalá macedónska reprezentantka v hádzanej Julija Nikoličová, za slobodna Portjanková. Podľa tamojších médií bol príčinou úmrtia infarkt.
https://sport.pravda.sk/loptove-hry/clanok/603841-sok-v-hadzanej-zomrela-byvala-reprezentantka-mala-len-38-rokov/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox


**Hádzaná smúti. Zomrela bývalá reprezentantka, mala len 38 rokov** Vo veku 38 rokov nečakane zomrela bývalá macedónska reprezentantka v hádzanej Julija Nikoličová, za slobodna Portjanková. **Podľa tamojších médií bol príčinou úmrtia infarkt**. https://sport.pravda.sk/loptove-hry/clanok/603841-sok-v-hadzanej-zomrela-byvala-reprezentantka-mala-len-38-rokov/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox

Hádzaná smúti. Zomrela bývalá reprezentantka, mala len 38 rokov

trefne:
6168204556772


[quote="pid:37679, uid:492"]Hádzaná smúti. Zomrela bývalá reprezentantka, mala len 38 rokov[/quote] trefne: ![6168204556772](serve/attachment&path=6168204556772)

Moderator

Dnes ráno zomrel Colin Powell, bývalý republikánsky minister zahraničia USA. Mal 84 rokov. Dôvodom úmrtia boli komplikácie spojené s covidom-19, uviedla televízna stanica CNN s odvolaním sa na vyhlásenie rodiny.


Prečo nenapísu že bol fully väčšina teda?


https://www.nytimes.com/2021/10/18/us/politics/colin-powell-dead.html


Dnes ráno zomrel Colin Powell, bývalý republikánsky minister zahraničia USA. Mal 84 rokov. Dôvodom úmrtia boli komplikácie spojené s covidom-19, uviedla televízna stanica CNN s odvolaním sa na vyhlásenie rodiny. Prečo nenapísu že bol fully väčšina teda? https://www.nytimes.com/2021/10/18/us/politics/colin-powell-dead.html

Žilinská futbalová rodina smúti. Vo veku 36 rokov zomrel dlhoročný masér MŠK Peter Vojt.
V klube pracoval od roku 2009, bol pri niekoľkých tituloch či skupinovej fáze Ligy majstrov.


Vojt podľahol dlhotrvajúcej zákernej chorobe, informoval klub v oficiálnom stanovisku.
V krátkom slede je to ďalšia smutná správa spod Dubňa. V auguste zomrel vo veku nedožitých 38 rokov bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ klubu Marek Majtán.


https://futbal.pravda.sk/fortuna-liga/clanok/604241-podlahol-zakernej-chorobe-mal-len-36-zilina-oplakava-clena-realizacneho-timu/?fbclid=IwAR2MEIwE_8BCW4NbO9Ys_428adGKdQFJ4q0bw3V1Y-2h9JE954lQwc4Nw00


Neuvádza sa síce o akú dlhotrvajúcu zákernú chorobu išlo, ale dávam to sem.


Žilinská futbalová rodina smúti. Vo veku 36 rokov zomrel dlhoročný masér MŠK Peter Vojt. V klube pracoval od roku 2009, bol pri niekoľkých tituloch či skupinovej fáze Ligy majstrov. Vojt podľahol dlhotrvajúcej zákernej chorobe, informoval klub v oficiálnom stanovisku. V krátkom slede je to ďalšia smutná správa spod Dubňa. V auguste zomrel vo veku nedožitých 38 rokov bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ klubu Marek Majtán. https://futbal.pravda.sk/fortuna-liga/clanok/604241-podlahol-zakernej-chorobe-mal-len-36-zilina-oplakava-clena-realizacneho-timu/?fbclid=IwAR2MEIwE_8BCW4NbO9Ys_428adGKdQFJ4q0bw3V1Y-2h9JE954lQwc4Nw00 Neuvádza sa síce o akú dlhotrvajúcu zákernú chorobu išlo, ale dávam to sem.

Dnes ráno zomrel Colin Powell, bývalý republikánsky minister zahraničia USA


Ještě by se hodila vzpomínka na jeho vystoupení v OSN, kdy žádal souhlas k invazí do Iráku na základě falešného obvinění z použití chemických zbraní Suddamem Hussainem.Tato americké dobrodružství stálo 1 mln. životů iráckých občanů.


[quote="pid:38323, uid:711"]Dnes ráno zomrel Colin Powell, bývalý republikánsky minister zahraničia USA[/quote] Ještě by se hodila vzpomínka na jeho vystoupení v OSN, kdy žádal souhlas k invazí do Iráku na základě falešného obvinění z použití chemických zbraní Suddamem Hussainem. https://news2.ru/user_images/59900/602031_1591593942.jpg Tato americké dobrodružství stálo 1 mln. životů iráckých občanů.

Mainstream vypúšťa balóniky už na dennom poriadku.


Michal Hudák smúti za otcom (†83): Plne zaočkovaný podľahol COVIDU-19… Pred týždňom prišiel aj o strýka!


https://www.topky.sk/cl/100313/2201455/Michal-Hudak-smuti-za-otcom---83---Plne-zaockovany-podlahol-COVIDU-19--Pred-tyzdnom-prisiel-aj-o-stryka-?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=topky&fbclid=IwAR3bOTpkBjw-cS-oABlKpOxgW-WbBDgaqad2mgaFKP9aYiN73z_Zt2R68Y8


Keby stihol tretiu dávku, možno by tu ešte bol. Ospravedlňujem sa za sarkazmus, ale lomcujú so mnou všetky emócie. A to je len začiatok.
Teta, onko pacientka po radách svojej dcéry-doktorky s červeným diplomom- 2 dávky. Už má za sebou aj tretiu- vraj kvôli tomu, že je rizikový pacient. Čo k tomu dodať, Boh im pomáhaj a nám daj silu.


Mainstream vypúšťa balóniky už na dennom poriadku. Michal Hudák smúti za otcom (†83): Plne zaočkovaný podľahol COVIDU-19… Pred týždňom prišiel aj o strýka! https://www.topky.sk/cl/100313/2201455/Michal-Hudak-smuti-za-otcom---83---Plne-zaockovany-podlahol-COVIDU-19--Pred-tyzdnom-prisiel-aj-o-stryka-?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=topky&fbclid=IwAR3bOTpkBjw-cS-oABlKpOxgW-WbBDgaqad2mgaFKP9aYiN73z_Zt2R68Y8 Keby stihol tretiu dávku, možno by tu ešte bol. Ospravedlňujem sa za sarkazmus, ale lomcujú so mnou všetky emócie. A to je len začiatok. Teta, onko pacientka po radách svojej dcéry-doktorky s červeným diplomom- 2 dávky. Už má za sebou aj tretiu- vraj kvôli tomu, že je rizikový pacient. Čo k tomu dodať, Boh im pomáhaj a nám daj silu.

Na SR sme sa "dočkali" piatej oficiálnej obete po včeličke.


https://dennikstandard.sk/128554/za-smrt-muza-pravdepodobne-mohla-vakcina-sukl-uzavrel-pripad-umrtia-v-suvislosti-s-ockovanim-proti-covidu/?fbclid=IwAR1QAgIu099pXs2YOTC9L7GdiWXBSwPuQsHZ1bu8Yux37Mqmndwk4qZ6FpU


Na SR sme sa "dočkali" piatej oficiálnej obete po včeličke. https://dennikstandard.sk/128554/za-smrt-muza-pravdepodobne-mohla-vakcina-sukl-uzavrel-pripad-umrtia-v-suvislosti-s-ockovanim-proti-covidu/?fbclid=IwAR1QAgIu099pXs2YOTC9L7GdiWXBSwPuQsHZ1bu8Yux37Mqmndwk4qZ6FpU

pride im to blbe, ze Cesi oficialne priznavaju 110 umrti po vakcinacii a my 5? kurnik, ked falsujem statistiku, tak to musim vediet, to nie je len tak buchat cisla od brucha:-(


pride im to blbe, ze Cesi oficialne priznavaju 110 umrti po vakcinacii a my 5? kurnik, ked falsujem statistiku, tak to musim vediet, to nie je len tak buchat cisla od brucha:-(
Upravené 22. 10. 2021 o 16:06

kurnik, ked falsujem statistiku, tak to musim vediet, to


je to banda neschopakov. Oni hocičo robia s takými okatymi chybami ako paťročne deti. Ešte aj to kradnutie.


no a štatistiky im nejdú od začiatku - keď starostovia mali reklamácie po mavevroch, alebo dôchodcovia zarázavani 4x pre účely semaforu alebo chybne dáta posielané do európskych štruktúr, kec tam zahrnuli aj ag testy kvoli comu bolo Slovensko dlho červene. Oni sú hlúpi a neschopní, to vidno na každom kroku, pretože v živote nič nevytvorili, nemuseli odmakať.


[quote="pid:39049, uid:187"]kurnik, ked falsujem statistiku, tak to musim vediet, to[/quote] je to banda neschopakov. Oni hocičo robia s takými okatymi chybami ako paťročne deti. Ešte aj to kradnutie. no a štatistiky im nejdú od začiatku - keď starostovia mali reklamácie po mavevroch, alebo dôchodcovia zarázavani 4x pre účely semaforu alebo chybne dáta posielané do európskych štruktúr, kec tam zahrnuli aj ag testy kvoli comu bolo Slovensko dlho červene. Oni sú hlúpi a neschopní, to vidno na každom kroku, pretože v živote nič nevytvorili, nemuseli odmakať.
Upravené 22. 10. 2021 o 16:16

Na SR sme sa "dočkali" piatej oficiálnej obete po včeličke.

Tá piata obeť je:
JAROSLAV PAŠKA ZOMREL KVÔLI OČKOVANIU NA COVID-19
Úmrtie bývalého poslanca Národnej rady SR Jaroslava Pašku súviselo s očkovaním proti ochoreniu COVID-19. Informáciu potvrdil aj Štátny ústav pre kontrolu liečiv, ktorý súvislosť úmrtia s očkovaním uzavrel ako možnú.


https://www.extraplus.sk/clanok/jaroslav-paska-zomrel-kvoli-ockovaniu-na-covid-19


[quote="pid:38985, uid:286"]Na SR sme sa "dočkali" piatej oficiálnej obete po včeličke.[/quote] Tá piata obeť je: JAROSLAV PAŠKA ZOMREL KVÔLI OČKOVANIU NA COVID-19 Úmrtie bývalého poslanca Národnej rady SR Jaroslava Pašku súviselo s očkovaním proti ochoreniu COVID-19. Informáciu potvrdil aj Štátny ústav pre kontrolu liečiv, ktorý súvislosť úmrtia s očkovaním uzavrel ako možnú. https://www.extraplus.sk/clanok/jaroslav-paska-zomrel-kvoli-ockovaniu-na-covid-19

JAROSLAV PAŠKA ZOMREL KVÔLI OČKOVANIU NA COVID-19


no a my sme to tu kedy písali?! Ja neverím, že je ich 5... Tie sanitky všade, zvláštne nehody, smrť mladých mužov hlavne 20 až 49 o čom píše opakovane aj Miro Štec.. Strašné, začínam byť zo všetkého znechutená...


[quote="pid:39690, uid:94"]JAROSLAV PAŠKA ZOMREL KVÔLI OČKOVANIU NA COVID-19[/quote] no a my sme to tu kedy písali?! Ja neverím, že je ich 5... Tie sanitky všade, zvláštne nehody, smrť mladých mužov hlavne 20 až 49 o čom píše opakovane aj Miro Štec.. Strašné, začínam byť zo všetkého znechutená...

Náhle zomrel 40 ročný redaktor denníka N Miloš Krekovič


Čím kto zachádza, tým aj schádza.


[quote="pid:40541, uid:163"]Náhle zomrel 40 ročný redaktor denníka N Miloš Krekovič[/quote] Čím kto zachádza, tým aj schádza.

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

zrazu a nečakane /zosnulí/
nová pandémia
správy o úmrtiach:


PLÖTZLICH UND UNERWARTET (VERSTORBEN)
Die neue Pandemie #ploetzlichundunerwartet
Meldungen über Todesfälle


https://ploetzlich-und-unerwartet.de/category/meldungen-todesfaelle/?fbclid=IwAR1Q2VXRZB3U1bs24xJ4P3AWUcxyN-hdRxHZihCiIrHMnv7pWP6On7ZXmaQ


zrazu a nečakane /zosnulí/ nová pandémia správy o úmrtiach: PLÖTZLICH UND UNERWARTET (VERSTORBEN) Die neue Pandemie #ploetzlichundunerwartet Meldungen über Todesfälle https://ploetzlich-und-unerwartet.de/category/meldungen-todesfaelle/?fbclid=IwAR1Q2VXRZB3U1bs24xJ4P3AWUcxyN-hdRxHZihCiIrHMnv7pWP6On7ZXmaQ

24-ročný hokejista Slovanu Boris Sádecký skolaboval počas zápasu, už to má za sebou
https://sport24.pluska.sk/hokej/slovensko/slovensky-hokej-zasiahla-tragicka-sprava-sadecky-zomrel-neprezil-kolaps-pocas-zapasu


24-ročný hokejista Slovanu Boris Sádecký skolaboval počas zápasu, už to má za sebou https://sport24.pluska.sk/hokej/slovensko/slovensky-hokej-zasiahla-tragicka-sprava-sadecky-zomrel-neprezil-kolaps-pocas-zapasu

Ďalšie úmrtia, bez uvedenia dôvodu.


https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/foto-celebrity-soku-zomrel-znamy-stylista-marek-oplakavaju-ho-herecky-politici-aj-modelky


https://sport24.pluska.sk/ostatne/biatlon/smutna-sprava-biatlonu-zomrel-byvaly-reprezentant-dlhorocny-trener-peter-zelinka?itm_modul=suvisiace_clanky&itm_brand=sport24&itm_template=article&itm_position=3


Ďalšie úmrtia, bez uvedenia dôvodu. https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/foto-celebrity-soku-zomrel-znamy-stylista-marek-oplakavaju-ho-herecky-politici-aj-modelky https://sport24.pluska.sk/ostatne/biatlon/smutna-sprava-biatlonu-zomrel-byvaly-reprezentant-dlhorocny-trener-peter-zelinka?itm_modul=suvisiace_clanky&itm_brand=sport24&itm_template=article&itm_position=3

Zial, odpoved je tu:
"Ak sa ma totiž po dvoch rokoch vojak dychtivo sledujúci alternatívu alebo lekár opýta, čo si má vybrať: či život (zdravie) alebo službu, pochopil som, že moja misia v tomto momente skončila. Urobil som, čo som vedel."


Peter Weis: Čo ďalej?


Zial, odpoved je tu: "Ak sa ma totiž po dvoch rokoch vojak dychtivo sledujúci alternatívu alebo lekár opýta, čo si má vybrať: či **život (zdravie) alebo službu**, pochopil som, že moja misia v tomto momente skončila. Urobil som, čo som vedel." [Peter Weis: Čo ďalej?](https://www.ac24.cz/blog/peter-weis-co-dal/)

Palermo. 23-ročné dievča zomiera na chorobu presne ako jej 25-ročný brat a o dva mesiace neskôr.


Volali sa Alessandro a Vittoria Campo , brat a sestra, vo veku 25 a 23 rokov: Alessandro zomrel na chorobu vlani 1. septembra; presne o dva mesiace, včera, 1. novembra, zomrela na chorobu aj Vittoria. Obaja žili v Monreale (Palermo).


Tragický osud dvoch súrodencov a chudobných rodičov, ktorí nemôžu spočinúť na hroznom dvojnásobnom nešťastí, ktoré sa stalo.


Alessandra našli mŕtveho vo Favignane, kde bol na sezónnej práci. Jedného večera sa s obvinením z nevoľnosti utiahol do svojej izby, na druhý deň ráno našli v jeho posteli mŕtvolu. Bolo to 1. septembra. Na tele nie sú žiadne známky násilia, z pitevného vyšetrenia vyplynulo, že mladík zomrel na zástavu srdca.


Predpokladalo sa, že príčina úmrtia bola následkom antikovidovej vakcíny, ktorú podal, ale zatiaľ sa táto hypotéza nepotvrdila.


Vittoria zomrela včera vo veku 23 rokov, zrejme v dobrom zdraví, futbalistka amatérskeho tímu Ludos, ale hrávala aj v ženskom futbalovom tíme Palerma. Aj ona obvinila chorobu, ponáhľala sa na pohotovosť do nemocnice Ingrassia v Palerme, krátko nato zomrela. V súčasnosti žiadna zmienka o podávaní vakcíny.


https://www.lecodelsud.it/palermo-ragazza-di-23-anni-muore-per-malore-esattamente-come-e-due-mesi-dopo-il-fratello-25enne


Palermo. 23-ročné dievča zomiera na chorobu presne ako jej 25-ročný brat a o dva mesiace neskôr. Volali sa Alessandro a Vittoria Campo , brat a sestra, vo veku 25 a 23 rokov: Alessandro zomrel na chorobu vlani 1. septembra; presne o dva mesiace, včera, 1. novembra, zomrela na chorobu aj Vittoria. Obaja žili v Monreale (Palermo). Tragický osud dvoch súrodencov a chudobných rodičov, ktorí nemôžu spočinúť na hroznom dvojnásobnom nešťastí, ktoré sa stalo. Alessandra našli mŕtveho vo Favignane, kde bol na sezónnej práci. Jedného večera sa s obvinením z nevoľnosti utiahol do svojej izby, na druhý deň ráno našli v jeho posteli mŕtvolu. Bolo to 1. septembra. Na tele nie sú žiadne známky násilia, z pitevného vyšetrenia vyplynulo, že mladík zomrel na zástavu srdca. Predpokladalo sa, že príčina úmrtia bola následkom antikovidovej vakcíny, ktorú podal, ale zatiaľ sa táto hypotéza nepotvrdila. Vittoria zomrela včera vo veku 23 rokov, zrejme v dobrom zdraví, futbalistka amatérskeho tímu Ludos, ale hrávala aj v ženskom futbalovom tíme Palerma. Aj ona obvinila chorobu, ponáhľala sa na pohotovosť do nemocnice Ingrassia v Palerme, krátko nato zomrela. V súčasnosti žiadna zmienka o podávaní vakcíny. https://www.lecodelsud.it/palermo-ragazza-di-23-anni-muore-per-malore-esattamente-come-e-due-mesi-dopo-il-fratello-25enne

24-ročný hokejista Slovanu Boris Sádecký skolaboval počas zápasu, už to má za sebou


Žeby priamy súvis s touto a podobnými úmrtiami, ktoré budú nielen v tomto klube nasledovať ako následok vydierania hráčov?
https://www.hlavnespravy.sk/dalsia-tragedia-dusan-pasek-ml-spachal-samovrazdu-sefoval-klubu-bratislava-capitals-za-ktory-hral-aj-zosnuly-sadecky/2741830


Mimochodom, majú to v rodine, aj jeho otec išiel takýmto koncom.


[quote="pid:40916, uid:48"]24-ročný hokejista Slovanu Boris Sádecký skolaboval počas zápasu, už to má za sebou[/quote] Žeby priamy súvis s touto a podobnými úmrtiami, ktoré budú nielen v tomto klube nasledovať ako následok vydierania hráčov? https://www.hlavnespravy.sk/dalsia-tragedia-dusan-pasek-ml-spachal-samovrazdu-sefoval-klubu-bratislava-capitals-za-ktory-hral-aj-zosnuly-sadecky/2741830 Mimochodom, majú to v rodine, aj jeho otec išiel takýmto koncom.

Mimochodom, majú to v rodine, aj jeho otec išiel takýmto koncom

V takovém případě jde o genetickou zátěž a nemusí to nutně souviset s očkováním. Je to stejné jako s rakovinou tlustého střeva, která se přenáší většinou ob generaci a tzv. křížem.


[quote="pid:41195, uid:77"]Mimochodom, majú to v rodine, aj jeho otec išiel takýmto koncom[/quote] V takovém případě jde o genetickou zátěž a nemusí to nutně souviset s očkováním. Je to stejné jako s rakovinou tlustého střeva, která se přenáší většinou ob generaci a tzv. křížem.

Jarek

V takovém případě jde o genetickou zátěž a nemusí to nutně souviset s očkováním.


skôr by som sa priklonila k úvahe, ktorú vyslovil Otec. Že možno jeho svedomie neunieslo zodpovednosť zato, že nútili hráčov dať sa pichnúť. Ktovie, aká panika sa spustila v klube. Čas ukáže.


[quote="pid:41198, uid:471"]V takovém případě jde o genetickou zátěž a nemusí to nutně souviset s očkováním.[/quote] skôr by som sa priklonila k úvahe, ktorú vyslovil Otec. Že možno jeho svedomie neunieslo zodpovednosť zato, že nútili hráčov dať sa pichnúť. Ktovie, aká panika sa spustila v klube. Čas ukáže.

Žeby priamy súvis s touto a podobnými úmrtiami, ktoré budú nielen v tomto klube nasledovať ako následok vydierania hráčov?
treba sledovat cely klub, prakticky skoncili.


[quote="pid:41195, uid:77"]Žeby priamy súvis s touto a podobnými úmrtiami, ktoré budú nielen v tomto klube nasledovať ako následok vydierania hráčov?[/quote] treba sledovat cely klub, prakticky skoncili.

Moderator

treba sledovat cely klub, prakticky skoncili.

Stávková mafia nikdy neodpúšťa


[quote="pid:41217, uid:10"]treba sledovat cely klub, prakticky skoncili.[/quote] Stávková mafia nikdy neodpúšťa

Stávková mafia nikdy neodpúšťa


Len doplnim: Sadecky mal miokarditidu a uz pred zapasom nebol celkom vo forme. Ockovany bol cca pred mesiacom. Teraz su hokejisti a aj manazeri v strese...a aj kvoli nemu si Pasek siahol na zivot.


Po novom - ak sa hokejisti citia zle, nemusia nastupit na lad. A ak skolabuje niekto dalsi, zrejme mame po hokeji...


[quote="pid:41219, uid:85"]Stávková mafia nikdy neodpúšťa[/quote] Len doplnim: Sadecky mal miokarditidu a uz pred zapasom nebol celkom vo forme. Ockovany bol cca pred mesiacom. Teraz su hokejisti a aj manazeri v strese...a aj kvoli nemu si Pasek siahol na zivot. Po novom - ak sa hokejisti citia zle, nemusia nastupit na lad. A ak skolabuje niekto dalsi, zrejme mame po hokeji...

Stávková mafia nikdy neodpúšťa
moze to byt jednoduchsie, mozno nezniesol nasledky ked svojich ludi donutil opichat sa a vidi, ako ich to likviduje. skoda, ze potvrdil rodinnu anamnezu.


[quote="pid:41219, uid:85"]Stávková mafia nikdy neodpúšťa[/quote]moze to byt jednoduchsie, mozno nezniesol nasledky ked svojich ludi donutil opichat sa a vidi, ako ich to likviduje. skoda, ze potvrdil rodinnu anamnezu.

tovie, aká panika sa spustila v klube. Čas ukáže.


Presne tak, tie info už začínajú presakovať všade. Zrejme to nenechá len tak... no neviem. A všade obrovský tlak na to očkovanie, i keď sa mi zdá, že sk zatiaľ tak netlačí ako napr CR alebo AT. Čo nie je, môže byť.


[quote="pid:41199, uid:286"]tovie, aká panika sa spustila v klube. Čas ukáže.[/quote] Presne tak, tie info už začínajú presakovať všade. Zrejme to nenechá len tak... no neviem. A všade obrovský tlak na to očkovanie, i keď sa mi zdá, že sk zatiaľ tak netlačí ako napr CR alebo AT. Čo nie je, môže byť.

tovie, aká panika sa spustila v klube. Čas ukáže.


Presne tak, tie info už začínajú presakovať všade. Zrejme to nenechá len tak... no neviem. A všade obrovský tlak na to očkovanie, i keď sa mi zdá, že sk zatiaľ tak netlačí ako napr CR alebo AT. Čo nie je, môže byť.


[quote="pid:41199, uid:286"]tovie, aká panika sa spustila v klube. Čas ukáže.[/quote] Presne tak, tie info už začínajú presakovať všade. Zrejme to nenechá len tak... no neviem. A všade obrovský tlak na to očkovanie, i keď sa mi zdá, že sk zatiaľ tak netlačí ako napr CR alebo AT. Čo nie je, môže byť.

e to stejné jako s rakovinou tlustého střeva, která se přenáší většinou ob generaci a tzv. křížem.

Jak to myslíš? Mne pred mesiacom skonal manžel na onkologicke ochorenie čriev


[quote="pid:41198, uid:471"]e to stejné jako s rakovinou tlustého střeva, která se přenáší většinou ob generaci a tzv. křížem.[/quote] Jak to myslíš? Mne pred mesiacom skonal manžel na onkologicke ochorenie čriev

JankA

Jak to myslíš? Mne pred mesiacom skonal manžel na onkologicke ochorenie čriev

Úprimnú sústrasť 😞


[quote="pid:41243, uid:23"]Jak to myslíš? Mne pred mesiacom skonal manžel na onkologicke ochorenie čriev[/quote] Úprimnú sústrasť

Aby to nezapadlo, Taliani upravili statistiky kovid umrti, z 130k na cca 3800

Prosim o popis vytvoreni takoveho linku, ale prosim polopate.
Uz mne to jednou vysvetloval hael, ale nejak mi to nefunguje.
Dekuji Y.


[quote="pid:41242, uid:10"]Aby to nezapadlo, Taliani upravili statistiky kovid umrti, z 130k na cca 3800[/quote] Prosim o popis vytvoreni takoveho linku, ale prosim polopate. Uz mne to jednou vysvetloval hael, ale nejak mi to nefunguje. Dekuji Y.

Úprimnú sústrasť

Jani, take ode me.


[quote="pid:41246, uid:45"]Úprimnú sústrasť[/quote] Jani, take ode me.

Aby to nezapadlo, Taliani upravili statistiky kovid umrti, z 130k na cca 3800
tak teraz nie že do toho hodili vidly, ale rovno odkopli stoličku pod obesencom. Rozsudok smrti v priamom prenose.


[quote="pid:41242, uid:10"]Aby to nezapadlo, Taliani upravili statistiky kovid umrti, z 130k na cca 3800[/quote]tak teraz nie že do toho hodili vidly, ale rovno odkopli stoličku pod obesencom. Rozsudok smrti v priamom prenose.

Jak to myslíš? Mne pred mesiacom skonal manžel na onkologicke ochorenie čriev
Úprimnú sústrasť


[quote="pid:41243, uid:23"]Jak to myslíš? Mne pred mesiacom skonal manžel na onkologicke ochorenie čriev[/quote]Úprimnú sústrasť

I já přeji upřímnou soustrast .Přeji vám hodně sil...


I já přeji upřímnou soustrast .Přeji vám hodně sil...

Mne pred mesiacom skonal manžel na onkologicke ochorenie čriev

Vyjadrujem úprimnú sústrasť


[quote="pid:41243, uid:23"]Mne pred mesiacom skonal manžel na onkologicke ochorenie čriev[/quote] Vyjadrujem úprimnú sústrasť

Úprimnú sústrasť 😞


Jani, take ode me.

Úprimnú sústrasť

I já přeji upřímnou soustrast .Přeji vám hodně sil...

Vyjadrujem úprimnú sústrasť

JankA, úprimnú sústrasť.


Ďakujem Vám ...


[quote="pid:41246, uid:45"]Úprimnú sústrasť

JankA

Po náhlom kolapse počas súťaže zomrel len 24-ročný slovenský hokejista Boris Sádecký
https://www.hlavnespravy.sk/zomrel-len-24-rocny-slovensky-hokejista-boris-sadecky/2739606


Neuniesol žiaľ za mladým Sádeckým? Objavujú sa prvé špekulácie o tom, prečo si Pašek ml. siahol na život
...„Ďalšou príčinou zápalu srdcového svalu však môže byť aj očkovanie proti koronavírusu, čo už odhalili viaceré štúdie renomovaných kolegov. Ale tu by som nerád predbiehal, keďže nie je známe, či a kedy bol hokejista očkovaný,“ dodal Viliam Fischer. Jeho slová priniesol portál Pluska.
A práve k poslednej verzii sa podľa komentárov na sociálnych sieťach či pod medializovanými článkami prikláňa aj verejnosť. Športovci totiž už vo viacerých prípadoch mali nariadené očkovať sa, aby mohli ďalej aktívne fungovať bez reštrikcií. Verejnosť sa preto pýta, či si dobrosrdečný Dušan Pašek ml. nekládol na svedomie úmrtie Sádeckého po prípadnom jeho nariadení zaočkovať klub mladých hokejistov...
https://www.hlavnespravy.sk/neuniesol-zial-za-mladym-sadeckym-objavuju-sa-prve-spekulacie-o-tom-preco-si-pasek-ml-siahol-na-zivot/2742310


Po náhlom kolapse počas súťaže zomrel len 24-ročný slovenský hokejista Boris Sádecký https://www.hlavnespravy.sk/zomrel-len-24-rocny-slovensky-hokejista-boris-sadecky/2739606 Neuniesol žiaľ za mladým Sádeckým? Objavujú sa prvé špekulácie o tom, prečo si Pašek ml. siahol na život ...„Ďalšou príčinou zápalu srdcového svalu však môže byť aj očkovanie proti koronavírusu, čo už odhalili viaceré štúdie renomovaných kolegov. Ale tu by som nerád predbiehal, keďže nie je známe, či a kedy bol hokejista očkovaný,“ dodal Viliam Fischer. Jeho slová priniesol portál Pluska. A práve k poslednej verzii sa podľa komentárov na sociálnych sieťach či pod medializovanými článkami prikláňa aj verejnosť. Športovci totiž už vo viacerých prípadoch mali nariadené očkovať sa, aby mohli ďalej aktívne fungovať bez reštrikcií. Verejnosť sa preto pýta, či si dobrosrdečný Dušan Pašek ml. nekládol na svedomie úmrtie Sádeckého po prípadnom jeho nariadení zaočkovať klub mladých hokejistov... https://www.hlavnespravy.sk/neuniesol-zial-za-mladym-sadeckym-objavuju-sa-prve-spekulacie-o-tom-preco-si-pasek-ml-siahol-na-zivot/2742310
Upravené 6. 11. 2021 o 14:54

Jak to myslíš?

Jak to myslím ? Jednoduše. Děda na to ještě za socialismu umřela taky. Měl nádor ve střevech o velikosti cca 40 cm. Tenkrát ještě kolonoskopie nebyla tak rozšířená a taky děda se toho vyšetření bál. Sice pak v závěru měl vývod bokem, ale už bylo pozdě. Takže já spadám do rizikové skupiny 1A, jak řekl lékař a ten taky řekl, že se to většinou přenáší ob generaci. Je třeba pravidelně chodit na kolonoskopii. Naprostá většina nádorů střev se rozvijí velmi pomalu, takže stačí 1 X za 2 roky, ale lze každý rok. V takovém případě se to podchytí v počátečním stádiu a taková záležitost se řeší ambulantně a jde se domů. Taky se občas stane, že vyšetřující lékař to může přehlédnout. Pak může být problém. Lékař ně taky řekl, že rakovina tlustého střeva prakticky nesouvisí s výživou. Dnes se to údajně ví již na 100 %, ale je to dědičné. Takže ty desítky let co nám povídali, že Češi mají hodně výskytu, protože hodně piva či uzenin není pravda. Je to stejné jako s tím máslem. Desítky let nám tvrdili vědci jak je to škodlivé a najednou není. Základem je prevence. A ted tu napíšu něco, nad čím budete kroutit hlavou. Znám osobu, je mladý kluk, který se musel podrobit operaci plic. A ted pozor ! Vdechnul bakterii tularemie. Najděte si co to je. Ta bakterie mu způsobila infekční nádor v plicích, který se chová stejně jako rakovina plic. Až teprve po vyříznutí a rozboru se na to přišlo. Ten kluk dnes již bývalý kuřák si myslel, že to má z kouření, ale operatér mu sdělil, že kouření způsobuje rakovinu plic v zanedbatelném procentu případů. A opět jsou pro to genetické dispozice. Kluk na to koukal jak z jara. Samozřejmě ale kouření devastuje zejména cévní systém, srdce a mozek. Proto mu to již nedoporučili. Čili že na krabičkách by měli být jiné nápisy. Tak že tak.


[quote="pid:41243, uid:23"]Jak to myslíš?[/quote] Jak to myslím ? Jednoduše. Děda na to ještě za socialismu umřela taky. Měl nádor ve střevech o velikosti cca 40 cm. Tenkrát ještě kolonoskopie nebyla tak rozšířená a taky děda se toho vyšetření bál. Sice pak v závěru měl vývod bokem, ale už bylo pozdě. Takže já spadám do rizikové skupiny 1A, jak řekl lékař a ten taky řekl, že se to většinou přenáší ob generaci. Je třeba pravidelně chodit na kolonoskopii. Naprostá většina nádorů střev se rozvijí velmi pomalu, takže stačí 1 X za 2 roky, ale lze každý rok. V takovém případě se to podchytí v počátečním stádiu a taková záležitost se řeší ambulantně a jde se domů. Taky se občas stane, že vyšetřující lékař to může přehlédnout. Pak může být problém. Lékař ně taky řekl, že rakovina tlustého střeva prakticky nesouvisí s výživou. Dnes se to údajně ví již na 100 %, ale je to dědičné. Takže ty desítky let co nám povídali, že Češi mají hodně výskytu, protože hodně piva či uzenin není pravda. Je to stejné jako s tím máslem. Desítky let nám tvrdili vědci jak je to škodlivé a najednou není. Základem je prevence. A ted tu napíšu něco, nad čím budete kroutit hlavou. Znám osobu, je mladý kluk, který se musel podrobit operaci plic. A ted pozor ! Vdechnul bakterii tularemie. Najděte si co to je. Ta bakterie mu způsobila infekční nádor v plicích, který se chová stejně jako rakovina plic. Až teprve po vyříznutí a rozboru se na to přišlo. Ten kluk dnes již bývalý kuřák si myslel, že to má z kouření, ale operatér mu sdělil, že kouření způsobuje rakovinu plic v zanedbatelném procentu případů. A opět jsou pro to genetické dispozice. Kluk na to koukal jak z jara. Samozřejmě ale kouření devastuje zejména cévní systém, srdce a mozek. Proto mu to již nedoporučili. Čili že na krabičkách by měli být jiné nápisy. Tak že tak.

Jarek

Ještě dodatek k té onkologii. Ještě mě na genetice učili, že asi 20 % nádorů má infekční původ, viz. například rakovina děložního čípku, kterou způsobuje nějaký ten papiloma virus či co. Ted už na to je očkování. Dnes se ví, že chřipkový virus dokáže v čase způsobit nádorové onemocnění, protože nějakým způsobem poškodí opravné mechanizmy při replikaci DNA. V Rusku, ale myslím že i u nás vyvíjejí vakcínu proti rakovině plic. Kdysi jsem o tom četl rozhovor s nějakým naším vědcem. To by znamenalo, že část tohoto plicního onemocnění má infekční původ.


Ještě dodatek k té onkologii. Ještě mě na genetice učili, že asi 20 % nádorů má infekční původ, viz. například rakovina děložního čípku, kterou způsobuje nějaký ten papiloma virus či co. Ted už na to je očkování. Dnes se ví, že chřipkový virus dokáže v čase způsobit nádorové onemocnění, protože nějakým způsobem poškodí opravné mechanizmy při replikaci DNA. V Rusku, ale myslím že i u nás vyvíjejí vakcínu proti rakovině plic. Kdysi jsem o tom četl rozhovor s nějakým naším vědcem. To by znamenalo, že část tohoto plicního onemocnění má infekční původ.

Jarek

operatér mu sdělil, že kouření způsobuje rakovinu plic v zanedbatelném procentu případů.


Pozice operatéra neumožňuje sama o sobě vypozorovat o genezi nádoru vůbec nic. Takže opakuje názory jiných, nic víc. Doposud byly uváděny statistiky 20 - 30ti násobné četnosti nádorů plic u kuřáků, než u nekuřáků. Pokud jsou správné nebo alespoň přibližně správné, pak ten lékař jen pitomě nebo poplatně žvaní. Dovedu si docela představit zájem třeba Philipa Morrise na obecně uznaném zrelativizování jejich odpovědnosti za škody na zdraví.
A že ti "ctihodní lékaři" jsou ochotni zopakovat ve svém kořistnickém zájmu a strachu o udržení svého elitářského postavení prakticky cokoliv, to vidíme právě dnes před očima v plné nahotě. Proto odkazy na "názory lékařů" jsou ve skutečnosti méně než nula.


[quote="pid:41277, uid:471"]operatér mu sdělil, že kouření způsobuje rakovinu plic v zanedbatelném procentu případů.[/quote] Pozice operatéra neumožňuje sama o sobě vypozorovat o genezi nádoru vůbec nic. Takže opakuje názory jiných, nic víc. Doposud byly uváděny statistiky 20 - 30ti násobné četnosti nádorů plic u kuřáků, než u nekuřáků. Pokud jsou správné nebo alespoň přibližně správné, pak ten lékař jen pitomě nebo poplatně žvaní. Dovedu si docela představit zájem třeba Philipa Morrise na obecně uznaném zrelativizování jejich odpovědnosti za škody na zdraví. A že ti "ctihodní lékaři" jsou ochotni zopakovat ve svém kořistnickém zájmu a strachu o udržení svého elitářského postavení prakticky cokoliv, to vidíme právě dnes před očima v plné nahotě. Proto odkazy na "názory lékařů" jsou ve skutečnosti méně než nula.
Upravené 6. 11. 2021 o 06:34

Proto odkazy na "názory lékařů" jsou ve skutečnosti méně než nula

V tomto případě může být, ale nebrat absolutně ohledy na názory lékařů, tak to je extrém. Nejsou všichni stejní. To je jako s tím politikem od těch Teplic, který taky raději k lékařům nechodil a jak dopadl. Cítím ,že se tady vytváří jakýsi opar nenávisti k lékařům jako takovým. To je špatně.


[quote="pid:41289, uid:292"]Proto odkazy na "názory lékařů" jsou ve skutečnosti méně než nula[/quote] V tomto případě může být, ale nebrat absolutně ohledy na názory lékařů, tak to je extrém. Nejsou všichni stejní. To je jako s tím politikem od těch Teplic, který taky raději k lékařům nechodil a jak dopadl. Cítím ,že se tady vytváří jakýsi opar nenávisti k lékařům jako takovým. To je špatně.

Jarek

Nejsou všichni stejní.


To ani netvrdím. Podle mých osobních statistik ale už začínají být ti, co si uchovali čest v těle, pomalu v menšině. Navíc tou zparchantělou většinou poměrně úspěšně umlčenou menšinou. To je realita, žádný "opar nenávisti". Takže pojem "lékař" dnes pomalu reálně začíná být většinově synonymem pro bezsvědomitého biorobota, ochotného vidět, nevidět, říci či zamlčet cokoliv - a tedy zmanipulovat svou oběť doslova k čemukoliv.


[quote="pid:41292, uid:471"]Nejsou všichni stejní.[/quote] To ani netvrdím. Podle mých osobních statistik ale už začínají být ti, co si uchovali čest v těle, pomalu v menšině. Navíc tou zparchantělou většinou poměrně úspěšně umlčenou menšinou. To je realita, žádný "opar nenávisti". Takže pojem "lékař" dnes pomalu reálně začíná být většinově synonymem pro bezsvědomitého biorobota, ochotného vidět, nevidět, říci či zamlčet cokoliv - a tedy zmanipulovat svou oběť doslova k čemukoliv.

Takže pojem "lékař" dnes pomalu reálně začíná být většinově synonymem pro bezsvědomitého biorobota, ochotného vidět, nevidět, říci či zamlčet cokoliv - a tedy zmanipulovat svou oběť doslova k čemukoliv

Především lékaři jsou pod velikým tlakem, a to obecně. Lékař v nemocnici je stále jednou nohou v kriminále. Mě vadí sestry. Donáší na lékaře například vedení nemocnice. Mnohokrát se mě již stalo, že lékař v přítomnosti sestry řekl něco jiného než mezi čtyřma očima. Těch je třeba se bát.


[quote="pid:41297, uid:292"]Takže pojem "lékař" dnes pomalu reálně začíná být většinově synonymem pro bezsvědomitého biorobota, ochotného vidět, nevidět, říci či zamlčet cokoliv - a tedy zmanipulovat svou oběť doslova k čemukoliv[/quote] Především lékaři jsou pod velikým tlakem, a to obecně. Lékař v nemocnici je stále jednou nohou v kriminále. Mě vadí sestry. Donáší na lékaře například vedení nemocnice. Mnohokrát se mě již stalo, že lékař v přítomnosti sestry řekl něco jiného než mezi čtyřma očima. Těch je třeba se bát.

Jarek

Lékař ně taky řekl, že rakovina tlustého střeva prakticky nesouvisí s výživou.

Tady bych s panem lékařem nesouhlasil.
Jsme to co jíme a pijeme, k tomu jiskra nic víc.


V přírodě je na každou ne-moc lék, ty koktejly, co musí brát lidi než zemřou taky věci uzdravení nepomáhaj. Dneska je hodně slyšet od doktorů, bude to stejné nebo horší, vyléčení úplné nikdy.
Pamatuji si jak mi máma jako capartovi říkala, že podběl je letos už zakázanej sbírat, nechápal jsem.
Nic nejde vyléčit přidáním jedné věci, příčina bývá hlouběji a teprve kombinace více změn v životě přináší zdraví. Neplatí pro úrazy a další obory(všechny), jde spíš o doplnění(vrácení) informací, na úkor zisku a dlouhodobého plánu depopulace..


Lékaře určitě potřebujeme a nezpochybňuji jejich poslání, ale to odmítnutí přírody a hvězd je chyba.
Líbil se mi poslední host Jaroslava Duška Duše K - tentokrát o poetotherapii s básníkem a chirurgem MUDr. Milanem Oulehlou
Po 1. listopadu 2021
https://www.youtube.com/watch?v=OJkgBb6Pgq0


není lékař jako lékař


[quote="pid:41277, uid:471"]Lékař ně taky řekl, že rakovina tlustého střeva prakticky nesouvisí s výživou.[/quote] Tady bych s panem lékařem nesouhlasil. Jsme to co jíme a pijeme, k tomu jiskra nic víc. V přírodě je na každou ne-moc lék, ty koktejly, co musí brát lidi než zemřou taky věci uzdravení nepomáhaj. Dneska je hodně slyšet od doktorů, bude to stejné nebo horší, vyléčení úplné nikdy. Pamatuji si jak mi máma jako capartovi říkala, že podběl je letos už zakázanej sbírat, nechápal jsem. Nic nejde vyléčit přidáním jedné věci, příčina bývá hlouběji a teprve kombinace více změn v životě přináší zdraví. Neplatí pro úrazy a další obory(všechny), jde spíš o doplnění(vrácení) informací, na úkor zisku a dlouhodobého plánu depopulace.. Lékaře určitě potřebujeme a nezpochybňuji jejich poslání, ale to odmítnutí přírody a hvězd je chyba. Líbil se mi poslední host Jaroslava Duška Duše K - tentokrát o poetotherapii s básníkem a chirurgem MUDr. Milanem Oulehlou Po 1. listopadu 2021 https://www.youtube.com/watch?v=OJkgBb6Pgq0 není lékař jako lékař

Len doplnim: Sadecky mal miokarditidu a uz pred zapasom nebol celkom vo forme. Ockovany bol cca pred mesiacom. Teraz su hokejisti a aj manazeri v strese...a aj kvoli nemu si Pasek siahol na zivot.


Rodina v oficiálnom vyjadrení zverejnila list a medzi iným je aj toto:Obracali ste sa na nás s rôznymi otázkami, a okrem otázok, čo sa vlastne stalo, to boli aj otázky na aktuálnu tému: covid-19. Môžeme potvrdiť, že lekári u Borisa covid-19 vylúčili.
Zároveň všetky úvahy na tému očkovania sú len prázdne špekulácie a dovoľujeme si s pokorou požiadať aby sa nešírili. Je dôležité aby sa šírilo životné posolstvo nášho Borisa.A nasleduje nečakané založenie "organizácie", rozumej mimovládky, ktorá sa priživí na smrti šikovného športovca, pripomína to Kuciaka. Dosť divný nápad od rodičov zosnulého chalana.Z tohto dôvodu sme sa rozhodli založiť organizáciu Dobré srdce Borisa Sádeckého, ktorá bude aktívne viesť kampaň, osvetu a vzdelávať o zdravotnej starostlivosti pri športehttps://hokej.pravda.sk/ostatne/clanok/606201-sadeckeho-rodina-prehovorila-toto-su-informacie-ktore-mame/


[quote="pid:41224, uid:13"]Len doplnim: Sadecky mal miokarditidu a uz pred zapasom nebol celkom vo forme. Ockovany bol cca pred mesiacom. Teraz su hokejisti a aj manazeri v strese...a aj kvoli nemu si Pasek siahol na zivot.[/quote] Rodina v oficiálnom vyjadrení zverejnila list a medzi iným je aj toto: > Obracali ste sa na nás s rôznymi otázkami, a okrem otázok, čo sa vlastne stalo, to boli aj otázky na aktuálnu tému: covid-19. Môžeme potvrdiť, že lekári u Borisa covid-19 vylúčili. > Zároveň všetky úvahy na tému očkovania sú len prázdne špekulácie a dovoľujeme si s pokorou požiadať aby sa nešírili. Je dôležité aby sa šírilo životné posolstvo nášho Borisa. A nasleduje nečakané založenie "organizácie", rozumej mimovládky, ktorá sa priživí na smrti šikovného športovca, pripomína to Kuciaka. Dosť divný nápad od rodičov zosnulého chalana. > Z tohto dôvodu sme sa rozhodli založiť organizáciu Dobré srdce Borisa Sádeckého, ktorá bude aktívne viesť kampaň, osvetu a vzdelávať o zdravotnej starostlivosti pri športe https://hokej.pravda.sk/ostatne/clanok/606201-sadeckeho-rodina-prehovorila-toto-su-informacie-ktore-mame/
Upravené 5. 11. 2021 o 22:43

Jak to myslím ? Jednoduše.
Vďaka za odpoveď...


[quote="pid:41277, uid:471"]Jak to myslím ? Jednoduše.[/quote]Vďaka za odpoveď...

JankA

A nasleduje nečakané založenie "organizácie", rozumej mimovládky, ktorá sa priživí na smrti šikovného športovca, pripomína to Kuciaka. Dosť divný nápad od rodičov zosnulého chalana.


Spin doktori uz ich museli navstivit. "Zároveň všetky úvahy na tému očkovania sú len prázdne špekulácie" oni nepotvrdili ci nevyvratili ockovaci status, oni povedali, ze ockovanie s tym urcite nic nemalo.


Myokartitidu potvrdili, to vieme ze je u mladych chlapcov zapricinena ockovanim momentalne vo velkom:Dnes už vieme, že Boris v deň kolapsu mal ľahký zápal srdcového svalu. Taký ľahký a nevýrazný, že ani sám nevedel, že niečo s jeho srdcom nie je v poriadku.Len taky lahky zapalik a preto sa necitil dobre a nechcel nastupit... a teda choroba obehovej sustavy.


618620cb39b18


Jedna vec je co povedala rodina, to ze vakcina zabija je verejne ale i statne tajomstvo, nemozu to predsa vytrubit do medii. Dolezite je, co si ludia hovoria medzi sebou a tam to uz neututlaju.


[quote="pid:41331, uid:48"]A nasleduje nečakané založenie "organizácie", rozumej mimovládky, ktorá sa priživí na smrti šikovného športovca, pripomína to Kuciaka. Dosť divný nápad od rodičov zosnulého chalana.[/quote] Spin doktori uz ich museli navstivit. "_Zároveň všetky úvahy na tému očkovania sú len prázdne špekulácie_" oni nepotvrdili ci nevyvratili ockovaci status, oni povedali, ze ockovanie s tym urcite nic nemalo. Myokartitidu potvrdili, to vieme ze je u mladych chlapcov zapricinena ockovanim momentalne vo velkom: >Dnes už vieme, že Boris v deň kolapsu mal ľahký zápal srdcového svalu. Taký ľahký a nevýrazný, že ani sám nevedel, že niečo s jeho srdcom nie je v poriadku. Len taky lahky zapalik a preto sa necitil dobre a nechcel nastupit... a teda choroba obehovej sustavy. ![618620cb39b18](serve/attachment&path=618620cb39b18) Jedna vec je co povedala rodina, to ze vakcina zabija je verejne ale i statne tajomstvo, nemozu to predsa vytrubit do medii. Dolezite je, co si ludia hovoria medzi sebou a tam to uz neututlaju.

Moderator

Upravené 6. 11. 2021 o 07:32

choroba obehovej sustavy
ako dlho musime cakat kym nam konecne vyrobia vakcinu na obehovu sustavu ?


[quote="pid:41359, uid:10"]choroba obehovej sustavy[/quote]ako dlho musime cakat kym nam konecne vyrobia vakcinu na obehovu sustavu ?

V priebehu niekoľkých týždňov došlo k takmer dvom desiatkam incidentov, keď vrcholoví športovci skolabovali! Tu je zoznam:


https://www.hlavnespravy.sk/v-priebehu-niekolkych-tyzdnov-doslo-k-takmer-dvom-desiatkam-incidentov-ked-vrcholovi-sportovci-skolabovali-tu-je-zoznam/2742778?fbclid=IwAR05DWaTStrKCykILfluOh8NuWhBuAAOvygtuFrqHH0xC97GlwYVuZrCoRM


aby nebolo málo:
https://www.notonthebeeb.co.uk/post/surge-of-sports-people-worldwide-suffering-unexpected-ill-health?fbclid=IwAR0R5SHmX5hcPfj4zLSsK87NpmOZIKR4FY2nomORrHdxBnGn0n57VmmnsCg


V priebehu niekoľkých týždňov došlo k takmer dvom desiatkam incidentov, keď vrcholoví športovci skolabovali! Tu je zoznam: https://www.hlavnespravy.sk/v-priebehu-niekolkych-tyzdnov-doslo-k-takmer-dvom-desiatkam-incidentov-ked-vrcholovi-sportovci-skolabovali-tu-je-zoznam/2742778?fbclid=IwAR05DWaTStrKCykILfluOh8NuWhBuAAOvygtuFrqHH0xC97GlwYVuZrCoRM aby nebolo málo: https://www.notonthebeeb.co.uk/post/surge-of-sports-people-worldwide-suffering-unexpected-ill-health?fbclid=IwAR0R5SHmX5hcPfj4zLSsK87NpmOZIKR4FY2nomORrHdxBnGn0n57VmmnsCg
Upravené 6. 11. 2021 o 13:36

Rodina a priateľka zosnulého Borisa Sádeckého prelomila mlčanie a prehovorila o úmrtí talentovaného hokejistu. Zároveň nechce, aby sa dával do súvisu jeho srdcový kolaps s očkovaním, ktoré podstúpil
a súčasne uvádzajú:
„Dnes už vieme, že Boris v deň kolapsu mal ľahký zápal srdcového svalu. Taký ľahký a nevýrazný, že ani sám nevedel, že niečo s jeho srdcom nie je v poriadku. Lekári museli vykonať niekoľko opakovaných vyšetrení, aby si tým zápalom boli istí. Boris si myslel, že na zápas nastupuje pri sile a bol v dobrej psychickej pohode. Tento srdcový zápal pravdepodobne spôsobil zástavu srdca, ktoré mu počas zápasu prestalo pracovať...
https://www.hlavnespravy.sk/rodina-borisa-sadeckeho-o-jeho-umrti-nechce-aby-sa-o-ockovani-konspirovalo-2/2742920


Rodina a priateľka zosnulého Borisa Sádeckého prelomila mlčanie a prehovorila o úmrtí talentovaného hokejistu. Zároveň nechce, aby sa dával do súvisu jeho srdcový kolaps s očkovaním, ktoré podstúpil _a súčasne uvádzajú_: „Dnes už vieme, že Boris v deň kolapsu mal ľahký zápal srdcového svalu. Taký ľahký a nevýrazný, že ani sám nevedel, že niečo s jeho srdcom nie je v poriadku. Lekári museli vykonať niekoľko opakovaných vyšetrení, aby si tým zápalom boli istí. Boris si myslel, že na zápas nastupuje pri sile a bol v dobrej psychickej pohode. Tento srdcový zápal pravdepodobne spôsobil zástavu srdca, ktoré mu počas zápasu prestalo pracovať... https://www.hlavnespravy.sk/rodina-borisa-sadeckeho-o-jeho-umrti-nechce-aby-sa-o-ockovani-konspirovalo-2/2742920

mal ľahký zápal srdcového svalu

Škoda, že už neuvádí, jak k tomu lehkému zápalu srdce přišel.
To není jako zápal plic, aby mohli říct, že se nachladil.


[quote="pid:41435, uid:111"]mal ľahký zápal srdcového svalu[/quote] Škoda, že už neuvádí, jak k tomu lehkému zápalu srdce přišel. To není jako zápal plic, aby mohli říct, že se nachladil.

VIDEO: Svědectví rodiče z Texasu před expertním panelem: „Tato vakcína zabila mého syna”
https://www.infovojna.sk/article/video-svedectvi-rodice-z-texasu-pred-expertnim-panelem-tato-vakcina-zabila-meho-syna


**VIDEO: Svědectví rodiče z Texasu před expertním panelem: „Tato vakcína zabila mého syna”** https://www.infovojna.sk/article/video-svedectvi-rodice-z-texasu-pred-expertnim-panelem-tato-vakcina-zabila-meho-syna

Rodina a priateľka zosnulého Borisa Sádeckého prelomila mlčanie a prehovorila o úmrtí talentovaného hokejistu. Zároveň nechce, aby sa dával do súvisu jeho srdcový kolaps s očkovaním, ktoré podstúpil


Z diskusie na Hlavných správach (odkaz):


Správne. Ani ja nechcem o očkovaní konšpirovať.


  1. Bol zaočkovaný? ÁNO.
  2. Diagnostikovali mu zápal srdcového svalu? ÁNO.
  3. Je Myokarditída možný nežiadúci účinok týchto stále experimentálnych vakcín? ÁNO.
  4. Može sposobiť Myokarditída (zápal srdcovej pumpy) kolaps a náhlu smrť (poruchu srdcového rytmu)? ÁNO.
  5. Zomrel? ÁNO.

[quote="pid:41435, uid:111"]Rodina a priateľka zosnulého Borisa Sádeckého prelomila mlčanie a prehovorila o úmrtí talentovaného hokejistu. Zároveň nechce, aby sa dával do súvisu jeho srdcový kolaps s očkovaním, ktoré podstúpil[/quote] Z diskusie na Hlavných správach ([odkaz](http://disq.us/p/2klmbuf)): Správne. Ani ja nechcem o očkovaní konšpirovať. 1. Bol zaočkovaný? ÁNO. 2. Diagnostikovali mu zápal srdcového svalu? ÁNO. 3. Je Myokarditída možný nežiadúci účinok týchto stále experimentálnych vakcín? ÁNO. 4. Može sposobiť Myokarditída (zápal srdcovej pumpy) kolaps a náhlu smrť (poruchu srdcového rytmu)? ÁNO. 5. Zomrel? ÁNO.

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

Upravené 6. 11. 2021 o 21:21

Z diskusie na Hlavných správach

V diskusi se - v souvislosti se založením “nadace” ještě před pohřbem - objevuje slovo “držhubné”.
A ten název a logo...
Syn zemře na zápal srdce a název je “Dobré srdce Borisa Sádeckého”.
Logo nadace: iniciály BS deformované do tvaru srdce a zároveň tvaru připomínajícího matku líbající syna na čelo.
Uf.
Takže oficiální průběh incidentu:
kolaps na ledě během zápasu v Rakousku
údajně úspěšná resuscitace, ale do “umělého spánku”
převoz do nejbližší rakouské nemocnice
tam se “ukázalo”, že je to tak “ľahký zápal srdcového svalu”
že převoz vrtulníkem do nemocnice v Innsbrucku
mozková smrt
smrt


Nyní můj výpočet ve 2 variantách:
i. mrtvý už na ledě, zbytek kamufláž podobná jako fáze “mydlení” při praní špinavých peněz - účelem bylo zastřít okamžik a pravou příčinu smrti
ii. průběh více méně podle oficiálního narativu, do nemocnice převezen v beznadějném stavu, další převoz za účelem usnadnění rychlého odpojení od přístrojů a zamaskování pravé příčiny smrti


Dušan Pašek ml. zřejmě měl svědomí
https://isport.blesk.cz/clanek/blesk-sport/404671/mrazive-detaily-sebevrazdy-paska-36-nakup-lana-a-duvody-zoufaleho-cinu.html
škoda, že k němu nepromluvilo dříve...
Budu doufat, že nezemřeli zbytečně.


[quote="pid:41528, uid:623"]Z diskusie na Hlavných správach[/quote] V diskusi se - v souvislosti se založením “nadace” ještě před pohřbem - objevuje slovo “držhubné”. A ten název a logo... Syn zemře na zápal srdce a název je “Dobré srdce Borisa Sádeckého”. Logo nadace: iniciály BS deformované do tvaru srdce a zároveň tvaru připomínajícího matku líbající syna na čelo. Uf. Takže oficiální průběh incidentu: kolaps na ledě během zápasu v Rakousku údajně úspěšná resuscitace, ale do “umělého spánku” převoz do nejbližší rakouské nemocnice tam se “ukázalo”, že je to tak “ľahký zápal srdcového svalu” že převoz vrtulníkem do nemocnice v Innsbrucku mozková smrt smrt Nyní můj výpočet ve 2 variantách: i. mrtvý už na ledě, zbytek kamufláž podobná jako fáze “mydlení” při praní špinavých peněz - účelem bylo zastřít okamžik a pravou příčinu smrti ii. průběh více méně podle oficiálního narativu, do nemocnice převezen v beznadějném stavu, další převoz za účelem usnadnění rychlého odpojení od přístrojů a zamaskování pravé příčiny smrti Dušan Pašek ml. zřejmě měl svědomí https://isport.blesk.cz/clanek/blesk-sport/404671/mrazive-detaily-sebevrazdy-paska-36-nakup-lana-a-duvody-zoufaleho-cinu.html škoda, že k němu nepromluvilo dříve... Budu doufat, že nezemřeli zbytečně.
Upravené 7. 11. 2021 o 10:13

https://sport.pravda.sk/ostatne-sporty/clanok/606275-na-mr-olympia-2018-prerusil-famoznu-seriu-zomrel-kulturisticky-rekorder/


Na Mr. Olympia 2018 prerušil famóznu sériu. Zomrel kulturistický rekordér


Shawn Roden, víťaz najviac cenenej kulturistickej súťaže na svete Mr. Olympia z roku 2018, je mŕtvy. Podľa viacerých zahraničných médií podľahol infarktu. Jamajský rodák súťažiaci pod americkou vlajkou mal 46 rokov.


možný súvis s očko.


https://sport.pravda.sk/ostatne-sporty/clanok/606275-na-mr-olympia-2018-prerusil-famoznu-seriu-zomrel-kulturisticky-rekorder/ Na Mr. Olympia 2018 prerušil famóznu sériu. Zomrel kulturistický rekordér Shawn Roden, víťaz najviac cenenej kulturistickej súťaže na svete Mr. Olympia z roku 2018, je mŕtvy. Podľa viacerých zahraničných médií podľahol infarktu. Jamajský rodák súťažiaci pod americkou vlajkou mal 46 rokov. možný súvis s očko.

V priebehu niekoľkých týždňov došlo k takmer dvom desiatkam incidentov, keď vrcholoví športovci skolabovali! Tu je zoznam.


https://www.hlavnespravy.sk/v-priebehu-niekolkych-tyzdnov-doslo-k-takmer-dvom-desiatkam-incidentov-ked-vrcholovi-sportovci-skolabovali-tu-je-zoznam/2742778?fbclid=IwAR0enmR9EfwVOvjvZkPbmaz2NP-2C4BD2s8UNSk089Yj_KC9lxGIEpF5r_8


V priebehu niekoľkých týždňov došlo k takmer dvom desiatkam incidentov, keď vrcholoví športovci skolabovali! Tu je zoznam. https://www.hlavnespravy.sk/v-priebehu-niekolkych-tyzdnov-doslo-k-takmer-dvom-desiatkam-incidentov-ked-vrcholovi-sportovci-skolabovali-tu-je-zoznam/2742778?fbclid=IwAR0enmR9EfwVOvjvZkPbmaz2NP-2C4BD2s8UNSk089Yj_KC9lxGIEpF5r_8

https://steigan.no/
Z celej Európy prichádzajú správy, že mladí, vysoko trénovaní a zdraví športovci, najmä muži, náhle skolabovali s náhlym infarktom.
Mnohí zomreli, iní sú v kritickom stave a prežili.
Médiá o to prejavili pozoruhodne malý záujem, a tak bolo úlohou alternatívnych médií poskytnúť prehľad o dianí.
Bol nám zaslaný zoznam, ktorý sme náhodne skontrolovali.
Nakoľko sa nám podarilo vyniesť na svetlo, ide o faktický stav, ale máme výhradu,
že sa nám nepodarilo preveriť každého.
Tie, ktoré sa nám podarilo potvrdiť, uvádzame so zdrojom:
https://steigan.no/2021/11/stort-antall-overraskende-dodsfall-og-alvorlige-hendelser-blant-unge-idrettsutovere/


https://steigan.no/ Z celej Európy prichádzajú správy, že mladí, vysoko trénovaní a zdraví športovci, najmä muži, náhle skolabovali s náhlym infarktom. Mnohí zomreli, iní sú v kritickom stave a prežili. Médiá o to prejavili pozoruhodne malý záujem, a tak bolo úlohou alternatívnych médií poskytnúť prehľad o dianí. Bol nám zaslaný zoznam, ktorý sme náhodne skontrolovali. Nakoľko sa nám podarilo vyniesť na svetlo, ide o faktický stav, ale máme výhradu, že sa nám nepodarilo preveriť každého. Tie, ktoré sa nám podarilo potvrdiť, uvádzame so zdrojom: https://steigan.no/2021/11/stort-antall-overraskende-dodsfall-og-alvorlige-hendelser-blant-unge-idrettsutovere/

Špičkový mnichovský lékař náhle zemřel ve spánku - ako moze byt spickovy, ked to neodhalil hned pri prvej Wuhan dezinfo ? smile


[Špičkový mnichovský lékař náhle zemřel ve spánku](https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/spickovy-mnichovsky-lekar-nahle-zemrel-ve-spanku/) - ako moze byt spickovy, ked to neodhalil hned pri prvej Wuhan dezinfo ? :(

Rusko oplakáva 21-ročnú volejbalistku.
https://sport.pravda.sk/loptove-hry/clanok/606499-rusko-oplakava-21-rocnu-volejbalistku-nezomrela-na-covid-poprel-dohady-klub/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread
"Nebol to covid. Minulý mesiac Aliji diagnostikovali vážnu chorobu.
Alija vynechala posledné zápasy, ležala v nemocnici. Bohužiaľ prišlo k najhoršiemu možnému scenáru."


Podľa nepotvrdených správ z Ruska išlo o leukémiu.


a já dodávám, akutní, agresivní leukemiu..hm..


Rusko oplakáva 21-ročnú volejbalistku. https://sport.pravda.sk/loptove-hry/clanok/606499-rusko-oplakava-21-rocnu-volejbalistku-nezomrela-na-covid-poprel-dohady-klub/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread "Nebol to covid. Minulý mesiac Aliji diagnostikovali vážnu chorobu. Alija vynechala posledné zápasy, ležala v nemocnici. Bohužiaľ prišlo k najhoršiemu možnému scenáru." Podľa nepotvrdených správ z Ruska išlo o leukémiu. a já dodávám, akutní, agresivní leukemiu..hm..

a já dodávám, akutní, agresivní leukemiu..hm..


Treba pozrieť to video Duse K s Calabkom, davala som link do tejto temy, tam presne tento aspekt je ozvučený:


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3988/odpis-covidovej-agendy-a-jej-prejavy/post-42030#post-42030


[quote="pid:42129, uid:163"]a já dodávám, akutní, agresivní leukemiu..hm..[/quote] Treba pozrieť to video Duse K s Calabkom, davala som link do tejto temy, tam presne tento aspekt je ozvučený: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3988/odpis-covidovej-agendy-a-jej-prejavy/post-42030#post-42030

a já dodávám, akutní, agresivní leukemiu..hm..


Treba pozrieť to video Duse K s Calabkom, davala som link do tejto temy, tam presne tento aspekt je ozvučený:


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3988/odpis-covidovej-agendy-a-jej-prejavy/post-42030#post-42030


[quote="pid:42129, uid:163"]a já dodávám, akutní, agresivní leukemiu..hm..[/quote] Treba pozrieť to video Duse K s Calabkom, davala som link do tejto temy, tam presne tento aspekt je ozvučený: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3988/odpis-covidovej-agendy-a-jej-prejavy/post-42030#post-42030

Tragédie na základní škole v Bílině: Zemřela oblíbená učitelka Andrea (†47), byla i autorkou učebnic
Zemrela na covid.
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/695273/tragedie-na-zakladni-skole-v-biline-zemrela-oblibena-ucitelka-andrea-47-byla-i-autorkou-ucebnic.html


**Tragédie na základní škole v Bílině: Zemřela oblíbená učitelka Andrea (†47), byla i autorkou učebnic** Zemrela na covid. https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/695273/tragedie-na-zakladni-skole-v-biline-zemrela-oblibena-ucitelka-andrea-47-byla-i-autorkou-ucebnic.html
Upravené 10. 11. 2021 o 14:04

Pro slovenský deník Nový Čas promluvila jeho žena Katarína, která potvrdila, že za náhlou smrtí zpěváka stojí opakované zápaly plic.
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-svetove-celebrity/695426/zemrel-miro-zbirka-69-slovenska-legenda-podlehla-zakerne-nemoci.html


Pro slovenský deník Nový Čas promluvila jeho žena Katarína, která potvrdila, že za náhlou smrtí zpěváka stojí opakované zápaly plic. https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-svetove-celebrity/695426/zemrel-miro-zbirka-69-slovenska-legenda-podlehla-zakerne-nemoci.html

Žbirka si zaslouží samostatné téma.
Ani nevím, jestli náhodou nebyl liberál...


Samostatné téma zde
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4030/zem%C5%99el-zp%C4%9Bv%C3%A1k-miro-%C5%BEbirka


Žbirka si zaslouží samostatné téma. Ani nevím, jestli náhodou nebyl liberál... Samostatné téma zde https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4030/zem%C5%99el-zp%C4%9Bv%C3%A1k-miro-%C5%BEbirka
Upravené 10. 11. 2021 o 19:27
1 ... 34567
112.42k
466
76
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept