Zahraničná politika
Summit Bidena s Putinem

Já bych tak nejásal. Krok z nutnosti ,systém se stává neřiditelným. Proč nabádám k opatrnosti ?
Extrémizmem je odmítání kapitalizmu, globalizace a státu. GP velmi dobře chápe, že nesmí zopakovat chybu z rozpadu SSSR a musí si zachovat možnost řídit nejen rozborku, ale i sborku RSA na USA II. Proto tyhle vynucené řídící manévry. Proto i Trump postupuje velmi opatrně a nechává Jóžina dokončit fázi rozborky. Poté přijde ke slovu.
Jóžin je k nezaplacení. Dementní, ale výkonný.


Já bych tak nejásal. Krok z nutnosti ,systém se stává neřiditelným. Proč nabádám k opatrnosti ? Extrémizmem je odmítání kapitalizmu, globalizace a státu. GP velmi dobře chápe, že nesmí zopakovat chybu z rozpadu SSSR a musí si zachovat možnost řídit nejen rozborku, ale i sborku RSA na USA II. Proto tyhle vynucené řídící manévry. Proto i Trump postupuje velmi opatrně a nechává Jóžina dokončit fázi rozborky. Poté přijde ke slovu. Jóžin je k nezaplacení. Dementní, ale výkonný.

Změnou pravidel globálního světa , dochází i ke změně vnímání procesů . Proto tak Joch a spol vyšilují . Hrozí jim , že je dohoní podporovaná agenda . Podpora a napomáhání fašismu , kolaborace , vlastizrada .
Dříve se praporu Azov tleskalo , teď se za podporu banderismu bude soudit a trestat .
To je ta bolavá tříska v těle . Takový Herman si teď drbe pleš , protože za ten metál od poseltprasete, může snadno dostat přídavkem doživotí za vlastizradu .
To samé se týká Bartoše , člena Antify .
Doběhla je ta slovní hříčka od nenasytného Svěráka .
Takhle se hrozí , takhle mává . Kdo dřív mával , tomu teď hrozí .


Změnou pravidel globálního světa , dochází i ke změně vnímání procesů . Proto tak Joch a spol vyšilují . Hrozí jim , že je dohoní podporovaná agenda . Podpora a napomáhání fašismu , kolaborace , vlastizrada . Dříve se praporu Azov tleskalo , teď se za podporu banderismu bude soudit a trestat . To je ta bolavá tříska v těle . Takový Herman si teď drbe pleš , protože za ten metál od poseltprasete, může snadno dostat přídavkem doživotí za vlastizradu . To samé se týká Bartoše , člena Antify . Doběhla je ta slovní hříčka od nenasytného Svěráka . Takhle se hrozí , takhle mává . Kdo dřív mával , tomu teď hrozí .

Dříve se praporu Azov tleskalo , teď se za podporu banderismu bude soudit a trestat .
To je ta bolavá tříska v těle . Takový Herman si teď drbe pleš , protože za ten metál od poseltprasete, může snadno dostat přídavkem doživotí za vlastizradu .
To samé se týká Bartoše , člena Antify .
Doběhla je ta slovní hříčka od nenasytného Svěráka .
Takhle se hrozí , takhle mává . Kdo dřív mával , tomu teď hrozí .

Rád bych aby se to takto posunulo, ale přijde mi, že na takto optimistický výhled nemáme zatím ani indície. Je na to navíc velmi brzo po Ženevě. Podle mojich odhadů by před volbami v Srpnu - Září mohlo dojít k úklidu nebo podchycení hlavního čučkařem, aby nemanipuloval veřejným míněním. To by mohl být první signál. Pokud k tomuto nedojde, bude mít na naše volby významný vliv Fašistická republika a ta možná i Bartoše na premiéra dosadí. Jen tak na okraj, jsem přesvědčen, že řídí i Babiše a že starý pán na Hradě provádí jen korekce. Pokud tu bude tak velký vliv zpoza západní hranice, viditelné pozitivní změny dlouho nebudou …..


[quote="pid:20935, uid:185"]Dříve se praporu Azov tleskalo , teď se za podporu banderismu bude soudit a trestat . To je ta bolavá tříska v těle . Takový Herman si teď drbe pleš , protože za ten metál od poseltprasete, může snadno dostat přídavkem doživotí za vlastizradu . To samé se týká Bartoše , člena Antify . Doběhla je ta slovní hříčka od nenasytného Svěráka . Takhle se hrozí , takhle mává . Kdo dřív mával , tomu teď hrozí .[/quote] Rád bych aby se to takto posunulo, ale přijde mi, že na takto optimistický výhled nemáme zatím ani indície. Je na to navíc velmi brzo po Ženevě. Podle mojich odhadů by před volbami v Srpnu - Září mohlo dojít k úklidu nebo podchycení hlavního čučkařem, aby nemanipuloval veřejným míněním. To by mohl být první signál. Pokud k tomuto nedojde, bude mít na naše volby významný vliv Fašistická republika a ta možná i Bartoše na premiéra dosadí. Jen tak na okraj, jsem přesvědčen, že řídí i Babiše a že starý pán na Hradě provádí jen korekce. Pokud tu bude tak velký vliv zpoza západní hranice, viditelné pozitivní změny dlouho nebudou …..
Upravené 20. 6. 2021 o 13:40

Co naznačuje glóbus z roku 1833 při setkání Putina a Bidena?
https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/co-naznacuje-globus-z-roku-1833-pri-setkani-putina-a-bidena/


"Naopak Rusko se v té době blížilo k maximální formě. Ruské impérium, které porazilo Napoleona, zaujalo vedoucí postavení v Evropě a ve světě.
Jeho území v té době zabíralo ještě více prostoru než později SSSR. Například Rusko vlastnilo Aljašku, stejně jako část Polska, Finska a dokonce i Švédska.
Bylo to skutečně gigantické impérium, kterému Spojené státy stále nemohly konkurovat. Ani ekonomicky, ani vojensky.
A právě tento historický okamžik je zaznamenán na globusu stojícím mezi Putinem a Bidenem. Jemný náznak? Trolling? Předpověď pro budoucnost? No ne. Prostá náhoda. Ale velmi zajímavé."


Co naznačuje glóbus z roku 1833 při setkání Putina a Bidena? https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/co-naznacuje-globus-z-roku-1833-pri-setkani-putina-a-bidena/ "Naopak Rusko se v té době blížilo k maximální formě. Ruské impérium, které porazilo Napoleona, zaujalo vedoucí postavení v Evropě a ve světě. Jeho území v té době zabíralo ještě více prostoru než později SSSR. Například Rusko vlastnilo Aljašku, stejně jako část Polska, Finska a dokonce i Švédska. Bylo to skutečně gigantické impérium, kterému Spojené státy stále nemohly konkurovat. Ani ekonomicky, ani vojensky. **A právě tento historický okamžik je zaznamenán na globusu stojícím mezi Putinem a Bidenem. Jemný náznak? Trolling? Předpověď pro budoucnost? No ne. Prostá náhoda. Ale velmi zajímavé."**
Upravené 20. 6. 2021 o 14:14

Jaroslav Bašta: Nejvyšší princip mravní
https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jaroslav-basta-nejvyssi-princip-mravni/


"Oba státníci po své schůzce (o něco kratší než bylo původně plánováno) vydali krátké společné komuniké a potom každý z nich vedl svou vlastní tiskovou konferenci, na něž se upřela veškerá mediální pozornost. Komuniké média evidentně nezaujalo, přestože bylo stručné, jasné. Ostatně, posuďte sami:


„Dnes jsme se shodli na principu, že v jaderné válce nemohou být vítězové, a ona proto nikdy nesmí být zahájena.“


Výrok má o to větší váhu, že ho pronesly hlavy dvou států, které vlastní více než 80% nukleárních zbraní člověkem vyrobených."


Jaroslav Bašta: Nejvyšší princip mravní https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jaroslav-basta-nejvyssi-princip-mravni/ "Oba státníci po své schůzce (o něco kratší než bylo původně plánováno) vydali krátké společné komuniké a potom každý z nich vedl svou vlastní tiskovou konferenci, na něž se upřela veškerá mediální pozornost. Komuniké média evidentně nezaujalo, přestože bylo stručné, jasné. Ostatně, posuďte sami: **„Dnes jsme se shodli na principu, že v jaderné válce nemohou být vítězové, a ona proto nikdy nesmí být zahájena.“** Výrok má o to větší váhu, že ho pronesly hlavy dvou států, které vlastní více než 80% nukleárních zbraní člověkem vyrobených."

@Finist jasný sokol - já myslím, že Ženeva nebyla předělem, ale že tento už existující a probíhající globální časový předěl veřejně a nahlas deklarovala. Proto tam Putin jel, protože on žádnou Ženevu nepotřebuje. Právě v této konstataci, že jeden ze soupeřů už nemusí, ale může s druhým hovořit a scházet se, je podstata "Ženevy". V tom spočíváten rozdíl : NEMUSÍM ale MOHU. Zatímco druhá strana by bez Ženevy patrně spáchala nějakou sebevraždu a to si globalisté nemohou dovolit. Oni potřebují přeformátované USA jako pojistku změny na západní polokouli. Tu východn ísi Rusko, a asi v tandemu s Čínou, prostě postupně provedou. Globalisté už nemají ani sílu ani zdroje uřídit obě půlky Světa a musí vzít zavděk účelovým tandemem RF resp RF a Čína.

@Finist jasný sokol - já myslím, že Ženeva nebyla předělem, ale že tento už existující a probíhající globální časový předěl veřejně a nahlas deklarovala. Proto tam Putin jel, protože on žádnou Ženevu nepotřebuje. Právě v této konstataci, že jeden ze soupeřů už nemusí, ale může s druhým hovořit a scházet se, je podstata "Ženevy". V tom spočíváten rozdíl : NEMUSÍM ale MOHU. Zatímco druhá strana by bez Ženevy patrně spáchala nějakou sebevraždu a to si globalisté nemohou dovolit. Oni potřebují přeformátované USA jako pojistku změny na západní polokouli. Tu východn ísi Rusko, a asi v tandemu s Čínou, prostě postupně provedou. Globalisté už nemají ani sílu ani zdroje uřídit obě půlky Světa a musí vzít zavděk účelovým tandemem RF resp RF a Čína.

Dementní, ale výkonný

Jako dementni, hraje svou zivotni roli ....


[quote="pid:20931, uid:57"]Dementní, ale výkonný[/quote] Jako dementni, hraje svou zivotni roli ....

Zatímco druhá strana by bez Ženevy patrně spáchala nějakou sebevraždu a to si globalisté nemohou dovolit.


Vážim si Vaše názory, len treba mať na zreteli, že američanom v prvom rade ide o dolár a močiaru o realizáciu svetovládneho plánu. Keď American sľubuje, že bude dohody dodržiavať, v tej sekunde je to lož a už má svoj podlý plán najmä keď vyzerá priateľský a ústretovo...
Globalisti to riadia na myšlienkovej egregoriálnej úrovni a len ťažko odhadnúť do akej miery sú schopní satanovi sluhovia počúvať aj niečo iné mimo svojho plánu...


[quote="pid:20955, uid:57"]Zatímco druhá strana by bez Ženevy patrně spáchala nějakou sebevraždu a to si globalisté nemohou dovolit.[/quote] Vážim si Vaše názory, len treba mať na zreteli, že američanom v prvom rade ide o dolár a močiaru o realizáciu svetovládneho plánu. Keď American sľubuje, že bude dohody dodržiavať, v tej sekunde je to lož a už má svoj podlý plán najmä keď vyzerá priateľský a ústretovo... Globalisti to riadia na myšlienkovej egregoriálnej úrovni a len ťažko odhadnúť do akej miery sú schopní satanovi sluhovia počúvať aj niečo iné mimo svojho plánu...

netrpím důvěrou ani k jednomu z uvedených "partňjorů" Ruska. Dostali se do historického paradoxu. Věrolomnost jim nakonec láme vaz a nikdo jim už nevěří. Čím delši klacek, tím úspěšnější "dialog". A rozmístění modernizovaných SARMATů v příštím roce + nové znění jaderné doktríny RF prakticky anuluje 6.prioritu jako variantu "jednání" s Ruskem.


netrpím důvěrou ani k jednomu z uvedených "partňjorů" Ruska. Dostali se do historického paradoxu. Věrolomnost jim nakonec láme vaz a nikdo jim už nevěří. Čím delši klacek, tím úspěšnější "dialog". A rozmístění modernizovaných SARMATů v příštím roce + nové znění jaderné doktríny RF prakticky anuluje 6.prioritu jako variantu "jednání" s Ruskem.

Já bych tak nejásal.

Já nejásám. Jenom mám škodolibou radost, když se některý z jochů zlobí...
;->


[quote="pid:20931, uid:57"]Já bych tak nejásal.[/quote] Já nejásám. Jenom mám škodolibou radost, když se některý z jochů zlobí... ;->

možná i Bartoše na premiéra dosadí

Tak tomuhle nebudu věřit, i kdyby to měla být pravda.
Antifa-fašisté neprojdou.
60cf88027ba27


[quote="pid:20944, uid:333"]možná i Bartoše na premiéra dosadí[/quote] Tak tomuhle nebudu věřit, i kdyby to měla být pravda. Antifa-fašisté neprojdou. ![60cf88027ba27](serve/attachment&path=60cf88027ba27)

@Boletus, to co píšete vidím hodně podobně. Globalisti to co se bažině nyní daří buď chtějí nebo nemají dostatek prostoru na korekci. Myslím tím zejména aktivity Farmaceutické mafie, ta v podstatě plně čerpá většinu volných zdrojů jednotlivých zemí a tlumeníCovid fašizmu se nijak neprojevuje. Naopak, v současnosti se rojíždí vydavání senné rýmy a alergie za Delta mutaci jako další kampaň, na kterou se musí vyvinout přece nové vakcíny. Obdržené zdroje pak jdou na financování akcí bažiny aukojení potřeb klanů.
@Počtář, ten tank je fajn, Jen asi nepřijede.
Myslím, že naše 5 kolona nás hodně posunula pod správu Německa. V současné vládě jak Hamejda tak Babiš za poslední rok a půl vždy plnili co se z velvyslanectví fašos chtělo, včetně lockdownů. Piráti a Demo blok mají všechny finance vesměs z Bruselu nebo rovnou od lansmanšaftu. Vliv fašos na dění v ČR je obrovský. Za mě naději vidím ve volebních výsledcích SPD, Komunistů. Možná by Miloš pak dokázal prosadit koalici s Ano a uhlídat Babiše k práci pro Česko.

@Boletus, to co píšete vidím hodně podobně. Globalisti to co se bažině nyní daří buď chtějí nebo nemají dostatek prostoru na korekci. Myslím tím zejména aktivity Farmaceutické mafie, ta v podstatě plně čerpá většinu volných zdrojů jednotlivých zemí a tlumeníCovid fašizmu se nijak neprojevuje. Naopak, v současnosti se rojíždí vydavání senné rýmy a alergie za Delta mutaci jako další kampaň, na kterou se musí vyvinout přece nové vakcíny. Obdržené zdroje pak jdou na financování akcí bažiny aukojení potřeb klanů. @Počtář, ten tank je fajn, Jen asi nepřijede. Myslím, že naše 5 kolona nás hodně posunula pod správu Německa. V současné vládě jak Hamejda tak Babiš za poslední rok a půl vždy plnili co se z velvyslanectví fašos chtělo, včetně lockdownů. Piráti a Demo blok mají všechny finance vesměs z Bruselu nebo rovnou od lansmanšaftu. Vliv fašos na dění v ČR je obrovský. Za mě naději vidím ve volebních výsledcích SPD, Komunistů. Možná by Miloš pak dokázal prosadit koalici s Ano a uhlídat Babiše k práci pro Česko.
Upravené 20. 6. 2021 o 22:14

Co naznačuje glóbus z roku 1833 při setkání Putina a Bidena?

Cože?
Matriční rozbor na prvnizpravy.cz?
Pravda je, že když jsem viděl fotky z toho setkání, tak první, co mi brnklo bylo: proč tam překáží ten prázdný globus? Ale pustil jsem to.


Odkud autor článku zjistil, z kterého roku globus je a co je na něm zobrazeno?


Každopádně, článek stojí za přečtení. A je krátký.


[quote="pid:20947, uid:270"]Co naznačuje glóbus z roku 1833 při setkání Putina a Bidena?[/quote] Cože? Matriční rozbor na prvnizpravy.cz? Pravda je, že když jsem viděl fotky z toho setkání, tak první, co mi brnklo bylo: proč tam překáží ten prázdný globus? Ale pustil jsem to. Odkud autor článku zjistil, z kterého roku globus je a co je na něm zobrazeno? Každopádně, článek stojí za přečtení. A je krátký.
Upravené 21. 6. 2021 o 00:44

ten tank je fajn, Jen asi nepřijede

Ten tank jsem použil ne jako tank, co má přijet, ale jako symbolického reprezentanta určitých atributů.
“Battle of Raseiniai”
https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Raseiniai
(v Češtině heslo není a v Ruské verzi některé věci chybí)


KV-1 jsem zvolil, protože
i. byl v roce 1941 pro Němce šokem
ii. byl sice pomalý, ale prakticky nezastavitelný
iii. šlo o tank s velmi odolným pancířem, všechny střely odrážel, a to i z bezprostřední blízkosti (kromě střel z protiletadlových děl 88 mm - ale ty v uvedené bitvě z počátku nebyly, protože se jednalo o zbraně, které byly až na úrovni divize, navíc to bylo nouzové nestandardní řešení, šlo o protiletadlová děla)
iv. jeho posádky byly extrémně houževnaté, dokázaly v obranných bojích dlouhodobě (dny) odolávat a na sebe vázat velkou nepřátelskou přesilu (údajně 20 : 100 v odkazované bitvě, ale totéž dokázaly i jako solitéry (!))
v. dokázaly odolávat i palbě zezadu, což nebývá u tanků úplně běžné
vi. když došla munice, posádky útočily taranem
vii. pokračovaly v boji, i když se nepříteli podařilo tank znehybnit
viii. dokázali odolat i nočním útokům německých ženistů z bezprostřední blízkosti
ix. odolávali i křížové palbě
x. je popsána situace, kdy tank po dvou průrazných zásazích 88 mm pokračoval v palbě z kulometu na německou pěchotu a němcům nezbylo, než těmi otvory vsunout do nitra tanku ruční granáty
xi. má na věži silný nápis a magický symbol


(One KV-2, in some accounts, held up the entire 6th Panzer Division for a single day before being finally overwhelmed.)


[quote="pid:20988, uid:333"]ten tank je fajn, Jen asi nepřijede[/quote] Ten tank jsem použil ne jako tank, co má přijet, ale jako symbolického reprezentanta určitých atributů. “Battle of Raseiniai” https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Raseiniai (v Češtině heslo není a v Ruské verzi některé věci chybí) KV-1 jsem zvolil, protože i. byl v roce 1941 pro Němce šokem ii. byl sice pomalý, ale prakticky nezastavitelný iii. šlo o tank s velmi odolným pancířem, všechny střely odrážel, a to i z bezprostřední blízkosti (kromě střel z protiletadlových děl 88 mm - ale ty v uvedené bitvě z počátku nebyly, protože se jednalo o zbraně, které byly až na úrovni divize, navíc to bylo nouzové nestandardní řešení, šlo o protiletadlová děla) iv. jeho posádky byly extrémně houževnaté, dokázaly v obranných bojích dlouhodobě (dny) odolávat a na sebe vázat velkou nepřátelskou přesilu (údajně 20 : 100 v odkazované bitvě, ale totéž dokázaly i jako solitéry (!)) v. dokázaly odolávat i palbě zezadu, což nebývá u tanků úplně běžné vi. když došla munice, posádky útočily taranem vii. pokračovaly v boji, i když se nepříteli podařilo tank znehybnit viii. dokázali odolat i nočním útokům německých ženistů z bezprostřední blízkosti ix. odolávali i křížové palbě x. je popsána situace, kdy tank po dvou průrazných zásazích 88 mm pokračoval v palbě z kulometu na německou pěchotu a němcům nezbylo, než těmi otvory vsunout do nitra tanku ruční granáty xi. má na věži silný nápis a magický symbol (One KV-2, in some accounts, held up the entire 6th Panzer Division for a single day before being finally overwhelmed.)
Upravené 21. 6. 2021 o 00:08

USA uvalí na Rusko nové sankce. Jeho velvyslanec to zjistil v letadle


Ruský velvyslanec ve Spojených státech Anatolij Antonov, který se v neděli vrátil do Washingtonu, uvedl, že až během letu se dozvěděl o tom, že Spojené státy chystají nové sankce proti Rusku. Je to kvůli uvězněnému opozičnímu politikovi Alexeji Navalnému. Podle velvyslancova názoru tento krok nepomůže stabilizovat rusko-americké vztahy, uvedl list Kommersant.


https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-rusko-amerika-antonov-velvyslanec-sankce-navalny.A210621_082035_zahranicni_klf


USA uvalí na Rusko nové sankce. Jeho velvyslanec to zjistil v letadle Ruský velvyslanec ve Spojených státech Anatolij Antonov, který se v neděli vrátil do Washingtonu, uvedl, že až během letu se dozvěděl o tom, že Spojené státy chystají nové sankce proti Rusku. Je to kvůli uvězněnému opozičnímu politikovi Alexeji Navalnému. Podle velvyslancova názoru tento krok nepomůže stabilizovat rusko-americké vztahy, uvedl list Kommersant. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-rusko-amerika-antonov-velvyslanec-sankce-navalny.A210621_082035_zahranicni_klf

USA uvalí na Rusko nové sankce. Jeho velvyslanec to zjistil v letadle


Proč ho ještě neotočil ? smile


[quote="pid:21019, uid:307"]USA uvalí na Rusko nové sankce. Jeho velvyslanec to zjistil v letadle[/quote] Proč ho ještě neotočil ? :D

Proč ho ještě neotočil ?


Velmi dobrá připomínka. Asi je to podpindos. V zájmu Ruska měl buďto:
1) "otočit letadlo"
2) nebo o tom pomlčet (a domluvit s vládou jak se bude reagovat až to skutečně nastane)


Tohle je ve stylu Anglosasové si stejně jako vždy dělají co chtějí a my s tím nic nenaděláme. Pouštět do medií "drby" (chystají se uvalit) mi moc profesionální nepřijde.


Doplňující poznámka z 22.6.2021:
Ve světle dalších událostí a hlavně kvality projevu, tak asi velvyslanec Anatolij Antonov v tom bude nevinně. A ten článek na seznam.cz je asi zavádějící ( mohli se ho třeba zeptat? co řeknete na to, že na Vás USA chystá udělit sankce a on odpověděl dozvěděl jsem se to již v letadle a ne by že sám s tím přišel a za tepla to vyžvanil novinářům, jak jsem dříve mylně vyhodnotil ).


[quote="pid:21117, uid:518"]Proč ho ještě neotočil ?[/quote] Velmi dobrá připomínka. Asi je to podpindos. V zájmu Ruska měl buďto: 1) "otočit letadlo" 2) nebo o tom pomlčet (a domluvit s vládou jak se bude reagovat až to skutečně nastane) Tohle je ve stylu Anglosasové si stejně jako vždy dělají co chtějí a my s tím nic nenaděláme. Pouštět do medií "drby" (chystají se uvalit) mi moc profesionální nepřijde. Doplňující poznámka z 22.6.2021: Ve světle dalších událostí a hlavně kvality projevu, tak asi velvyslanec Anatolij Antonov v tom bude nevinně. A ten článek na seznam.cz je asi zavádějící ( mohli se ho třeba zeptat? co řeknete na to, že na Vás USA chystá udělit sankce a on odpověděl dozvěděl jsem se to již v letadle a ne by že sám s tím přišel a za tepla to vyžvanil novinářům, jak jsem dříve mylně vyhodnotil ).
Upravené 22. 6. 2021 o 19:11

Domnívám se, že Putin s tímto počítal . S ohledem na neúčinnost sankcí reaguje asymetricky a vyřazuje Medvěděva(jako velitele 5.kolony mezi činovnikmi) z vedení strany Jednotné Rusko. Otáčení letadla-typicky reaktivní a symetrická politika. Tu by si anglos přáli převelice. Kdepak - odpovědi už nebudou nikdy symetrické. Ono asymetrie se neměří velikostí, ale účinkem.


Domnívám se, že Putin s tímto počítal . S ohledem na neúčinnost sankcí reaguje asymetricky a vyřazuje Medvěděva(jako velitele 5.kolony mezi činovnikmi) z vedení strany Jednotné Rusko. Otáčení letadla-typicky reaktivní a symetrická politika. Tu by si anglos přáli převelice. Kdepak - odpovědi už nebudou nikdy symetrické. Ono asymetrie se neměří velikostí, ale účinkem.

Bolete (a další), jak byste okomentoval nově vznikající farmakofašismus v Rusku? Myslím povinné očkování. Co to má znamenat? Putin jasně řekl, že očkování je dobrovolné. Je to útok na Putina? Co očekáváte za reakci ze strany Putina? Pokud už jste tuto situaci někde komentoval, prosím o odkaz. Děkuji


Bolete (a další), jak byste okomentoval nově vznikající farmakofašismus v Rusku? Myslím povinné očkování. Co to má znamenat? Putin jasně řekl, že očkování je dobrovolné. Je to útok na Putina? Co očekáváte za reakci ze strany Putina? Pokud už jste tuto situaci někde komentoval, prosím o odkaz. Děkuji

Rusko zaslalo po samite v Ženeve sériu návrhov USA na vypracovanie dohôd
Konkrétne ruský veľvyslanec vo Washingtone Anatolij Antonov uviedol, že dialóg s USA o vízových otázkach sa v blízkej budúcnosti obnoví.


Rusko zaslalo po samite v Ženeve sériu návrhov USA na vypracovanie dohôd. V pondelok večer to novinárom oznámil ruský veľvyslanec vo Washingtone Anatolij Antonov.
"Všetci účastníci odišli z [Ženevy] v nádeji, že dôjde k stabilizácii rusko-amerických vzťahov. To, ako naši prezidenti hovorili, na čom sa dohodli, závisí nielen od situácie v Rusku a USA, ale aj na celom svete."


„Dnes, v prvých hodinách nášho pobytu v Spojených štátoch v budove nášho veľvyslanectva, sme zaslali americkým kolegom sériu návrhov o stretnutiach, o potrebe seriózneho rozhovoru o tom, ako budeme spolu žiť. Nemáme inú možnosť [okrem] toho, ako žiť bez hádok s touto planétou, "uviedol veľvyslanec.„ Pretože, ako opakovane povedal ruský prezident Vladimir Putin, Rusko a USA nesú osobitnú zodpovednosť za medzinárodný mier a bezpečnosť. Musíme spolupracovať, nie je iná možnosť. ““


Takéto stretnutia by sa podľa neho mali organizovať s americkými kolegami nielen v USA, ale aj v iných krajinách.
Problémy s vízami


Antonov okrem toho uviedol, že dialóg o vízových problémoch medzi Ruskou federáciou a USA bude vo veľmi blízkej budúcnosti obnovený.


„Už v najbližších dňoch obnovíme rozhovor s americkými kolegami o vízových otázkach. <...> Vízový problém je jednou z akútnych vecí, ktoré budeme riešiť,“ uviedol.


Veľvyslanectvo USA v apríli oznámilo, že od 12. mája zníži počet poskytovaných konzulárnych služieb vrátane pozastavenia posudzovania dokladov o vízach, ktoré nie sú určené na diplomatické cesty. Vysvetlili, že obmedzenie služieb je nevyhnutné v súvislosti s rozhodnutím ruských orgánov zakázať diplomatickej misii najímať cudzincov. Neskôr sa začiatok výkonu tohto rozhodnutia posunul na 16. júla.


Strategická stabilita


Antonov uviedol, že Rusko v oblasti strategickej stability dúfa, že po summite v Ženeve vypracuje s USA bezpečnostnú rovnicu.
"Vyzvali sme predchádzajúcu americkú vládu, aby potvrdila Reaganov-Gorbačovov vzorec (v jadrovej vojne nemôžu byť víťazi a nikdy by sa to nemalo rozpútať - poznámka TASS). Som veľmi spokojný, že sa to teraz stalo, že tam nemôže byť žiadna jadrová vojna medzi USA a Ruskom, - poznamenal Antonov. - <...> Toto povedomie o politickom vedení USA hovorí veľa. Rád by som vyjadril presvedčenie, že toto hlavné ustanovenie bude konkrétne implementované. listiny, rokovania, dohody. ““


Diplomat očakáva, že k takémuto rozhovoru dôjde v najbližších týždňoch. „Zatiaľ vám nemôžem povedať ani formát, ani zloženie ruskej a americkej delegácie,“ dodal. „Keď hovoríme o strategickej stabilite, hovoríme vo väčšej miere o vývoji bezpečnostnej rovnice, ktorá umožní obom štátom cítiť sa pohodlne, a pomôže vyriešiť bezpečnostné problémy, ktoré sa týkajú tej či onej krajiny,“ uviedol ruský veľvyslanec.


Ruský veľvyslanec tiež zdôraznil, že budovanie pragmatických a rovnakých vzťahov medzi Ruskom a USA závisí od politickej vôle americkej strany.


"Dnes chcem <...> zdôrazniť konštruktívny prístup ruských diplomatov, ruskej strany k budovaniu rovnocenných, pragmatických vzťahov s USA. Dnes všetko závisí od politickej vôle USA, či sú pripravené skutočne implementovať tie pozitívne slová, ktoré povedali naši dvaja prezidenti v Ženeve, “uviedol. Antonov mal na mysli stretnutie Putina a Bidena, ktoré sa uskutočnilo v Ženeve 16. júna.


Diplomat, pre ktorého bol 21. jún prvým plnohodnotným pracovným dňom vo Washingtone po návrate do Spojených štátov na konci konzultácií v Moskve, potvrdil, že už zaslal žiadosti o stretnutia v rámci vývoja ženevských dohôd prezidentom množstvo amerických ministerstiev a organizácií. „Dnes som poslal niekoľko žiadostí a výziev rôznym americkým organizáciám, aby sa stretli s vedením rôznych štruktúr a prediskutovali, čo musíme urobiť spoločne, aby sme mohli implementovať pozitívny, ako sa nám zdá, prístup našich prezidentov, prevzatý z summit <...> o stabilizácii rusko-amerických vzťahov, ktorý nám v budúcnosti umožní hovoriť o zlepšení týchto bilaterálnych vzťahov, “uviedol Antonov.


Podľa jeho slov veľmi blízka budúcnosť ukáže, aké efektívne budú takéto konzultácie pri príprave dohôd dosiahnutých na samite. "Počkáme trochu. Myslím si, že to bude chvíľu trvať a budeme hovoriť o konkrétnych výsledkoch: o tom, čo sme dosiahli, čo sme dokázali, aké stretnutia sme dokázali zorganizovať - ​​nielen vo Washingtone, ale aj v iných krajinách mám kontakt s americkými kolegami alebo povedzme v Moskve, “zdôraznil veľvyslanec.
Dialóg o kybernetickej bezpečnosti


Vedúci ruskej diplomatickej misie vo Washingtone tiež zdôraznil, že ruská strana dúfa v pozitívnu reakciu USA na iniciatívu o dialógu v oblasti kybernetickej bezpečnosti.


"Musíme zahájiť sériu konzultácií s kolegami o rôznych otázkach. Dúfame, že budú pozitívne reagovať na náš návrh na rozhovor o kybernetickej bezpečnosti," uviedol. Alebo iné obavy z amerických médií. Je čas, aby naši starší odborníci spoločne si sadnúť a venovať sa konkrétnym problémom, o ktorých hovoril ruský prezident na tlačovej konferencii. ““


Na otázku, či ruská strana počas ženevského summitu predložila zoznam oblastí, na ktoré by sa hackeri nemali zamerať, Antonov odpovedal: „V zásade sa domnievam, že kybernetické útoky sú neprijateľné.“ „[Prezident] Vladimir Putin [predtým] povedal veľmi jasne: ruská vláda, ruské vedenie nemá nič spoločné s týmito kybernetickými útokmi (nedávne významné útoky hackerov na počítačové siete v USA - TASS),“ uviedol veľvyslanec zdôraznil.


Na tlačovej konferencii po stretnutí v Ženeve americký prezident Joe Biden uviedol, že Putinovi poskytol zoznam 16 typov infraštruktúrnych zariadení, útoky, ktoré by podľa návrhu americkej strany mali byť najprísnejšie potlačené . Téma hrozieb v kyberpriestore získala v posledných mesiacoch osobitný význam v Spojených štátoch. Začiatkom mája sa útočníci zo skupiny DarkSide nabúrali do systémov Colonial Pipeline. Podľa amerických spravodajských služieb môže mať DarkSide sídlo na území Ruskej federácie alebo východnej Európy, ale nie je spájaný so žiadnou vládou. 31. mája došlo k útoku na počítačové siete americkej divízie mäsospracujúcej spoločnosti JBS.


Putin na svojej tlačovej konferencii po rokovaniach s Bidenom poznamenal, že Moskva a Washington sa môžu dohodnúť na pravidlách správania v oblasti strategickej stability, kybernetickej bezpečnosti a regionálnych konfliktov.


Diplomat poznamenal, že „zaslal niekoľko výziev rôznym organizáciám USA“, aby sa stretli s vedením rôznych štruktúr a prediskutovali, čo je potrebné urobiť pre uskutočnenie pozitívneho postoja prezidentov k stabilizácii bilaterálnych vzťahov, ku ktorému došlo po samite. "To nám umožní hovoriť o zlepšení dvojstranných vzťahov v budúcnosti. Počkajme si trochu, myslím si, že to bude chvíľu trvať a budeme s vami môcť hovoriť o konkrétnych výsledkoch, o tom, čo sme dosiahli, čo máme dokázali, “dodal Antonov.


Sankcie proti Rusku


Ruský veľvyslanec uviedol, že pokračovanie línie uplatňovania jednostranných sankcií proti Rusku zo strany USA neprinesie výsledok, ktorý Washington hľadá, a nebude viesť k zmene politiky Moskvy.


„Ak si Spojené štáty americké zvolia rozhovor alebo linku na pokračovanie diskusie prostredníctvom sankcií, nebude to viesť k pozitívnemu výsledku,“ uviedol v reakcii na nedávne obvinenia americkej administratívy, že sa chystá nový balík obmedzení pre Moskvu. pripravený v súvislosti so situáciou okolo Alexeyho Navaľného.


"Podľa môjho názoru posledné roky, počas ktorých boli na Rusko uvalené stovky sankcií, ukázali, že môžeme žiť a pracovať v mieri. A absolútne sankcie nemôžu mať vplyv na zahraničnú politiku ruského štátu. Ruského štátu," Antonov zdôraznené.


Podľa neho v takejto situácii budú musieť rozhodovať USA. "Samozrejme, výber je na Spojených štátoch amerických - ako tieto vzťahy budovať. A myslím si, že by sme sa mali zaoberať konkrétnymi problémami a nesnažiť sa ohrozovať Ruskú federáciu, pretože pomocou hrozieb, vydierania, sankcií , ťažko niekto môže rátať s tým, že v Moskve prehodnotí svoju zahraničnú alebo domácu politiku a bude sa riadiť pokynmi Washingtonu, “uviedol diplomat. Rusko a Čína sa nikdy nebudú môcť zapojiť, dodal Antonov.
Vzťahy medzi Ruskom a Čínou


Antonov tiež vyjadril presvedčenie, že nikto nikdy nemôže postaviť Rusko a Čínu do rozporu. Veľvyslanectvo predtým informovalo, že v pondelok Antonov usporiadal priateľské stretnutie s čínskym veľvyslancom v Spojených štátoch Cui Tiankaiom, ktorý absolvuje pracovnú cestu vo Washingtone.


Antonov bol požiadaný, aby o tomto stretnutí povedal viac. "Faktom je, že môj čínsky priateľ odchádza do Číny 23. dňa. Jeho pracovná cesta sa končí, po chvíli dorazí nový čínsky veľvyslanec. Bola to moja iniciatíva. Povedal som <...>, že nech už stojím čokoľvek, že som letel včera <...> večer by som sa rád stretol <...> so svojím čínskym kolegom, priateľom a hovoril o problémoch rusko-amerických vzťahov. Ja <...> hovoril o výsledkoch samitu v Ženeve. [Chcel som] sa ho opýtať na to, ako vidí vyhliadky na americko-čínske vzťahy, a ešte raz zdôrazniť <...>, že nás nemôže nikto nikdy zahrnúť, pokiaľ existujú strategicky partnerské a priateľské vzťahy medzi Ruskom a Čína “, - vysvetlil Antonov. Predchádzajúce aj súčasné správy USA sa pokúšali vraziť klin do vzťahov medzi Moskvou a Pekingom.


"Dnes som smutne sprevádzal svojho čínskeho kolegu domov. Mali sme veľmi vrúcny rozhovor. <...> Čakáme, kto príde nahradiť, a veľmi sa tešíme na pokračovanie tohto kontaktu," uviedol ruský veľvyslanec doplnené.


https://tass.ru/politika/11712121


Rusko zaslalo po samite v Ženeve s&eacute;riu n&aacute;vrhov USA na vypracovanie doh&ocirc;d Konkr&eacute;tne rusk&yacute; veľvyslanec vo Washingtone Anatolij Antonov uviedol, že dial&oacute;g s USA o v&iacute;zov&yacute;ch ot&aacute;zkach sa v bl&iacute;zkej bud&uacute;cnosti obnov&iacute;. Rusko zaslalo po samite v Ženeve s&eacute;riu n&aacute;vrhov USA na vypracovanie doh&ocirc;d. V pondelok večer to novin&aacute;rom ozn&aacute;mil rusk&yacute; veľvyslanec vo Washingtone Anatolij Antonov. &quot;V&scaron;etci &uacute;častn&iacute;ci odi&scaron;li z [Ženevy] v n&aacute;deji, že d&ocirc;jde k stabiliz&aacute;cii rusko-americk&yacute;ch vzťahov. To, ako na&scaron;i prezidenti hovorili, na čom sa dohodli, z&aacute;vis&iacute; nielen od situ&aacute;cie v Rusku a USA, ale aj na celom svete.&quot; &bdquo;Dnes, v prv&yacute;ch hodin&aacute;ch n&aacute;&scaron;ho pobytu v Spojen&yacute;ch &scaron;t&aacute;toch v budove n&aacute;&scaron;ho veľvyslanectva, sme zaslali americk&yacute;m kolegom s&eacute;riu n&aacute;vrhov o stretnutiach, o potrebe seri&oacute;zneho rozhovoru o tom, ako budeme spolu žiť. Nem&aacute;me in&uacute; možnosť [okrem] toho, ako žiť bez h&aacute;dok s touto plan&eacute;tou, &quot;uviedol veľvyslanec.&bdquo; Pretože, ako opakovane povedal rusk&yacute; prezident Vladimir Putin, Rusko a USA nes&uacute; osobitn&uacute; zodpovednosť za medzin&aacute;rodn&yacute; mier a bezpečnosť. Mus&iacute;me spolupracovať, nie je in&aacute; možnosť. &ldquo;&ldquo; Tak&eacute;to stretnutia by sa podľa neho mali organizovať s americk&yacute;mi kolegami nielen v USA, ale aj v in&yacute;ch krajin&aacute;ch. Probl&eacute;my s v&iacute;zami Antonov okrem toho uviedol, že dial&oacute;g o v&iacute;zov&yacute;ch probl&eacute;moch medzi Ruskou feder&aacute;ciou a USA bude vo veľmi bl&iacute;zkej bud&uacute;cnosti obnoven&yacute;. &bdquo;Už v najbliž&scaron;&iacute;ch dňoch obnov&iacute;me rozhovor s americk&yacute;mi kolegami o v&iacute;zov&yacute;ch ot&aacute;zkach. &lt;...&gt; V&iacute;zov&yacute; probl&eacute;m je jednou z ak&uacute;tnych vec&iacute;, ktor&eacute; budeme rie&scaron;iť,&ldquo; uviedol. Veľvyslanectvo USA v apr&iacute;li ozn&aacute;milo, že od 12. m&aacute;ja zn&iacute;ži počet poskytovan&yacute;ch konzul&aacute;rnych služieb vr&aacute;tane pozastavenia posudzovania dokladov o v&iacute;zach, ktor&eacute; nie s&uacute; určen&eacute; na diplomatick&eacute; cesty. Vysvetlili, že obmedzenie služieb je nevyhnutn&eacute; v s&uacute;vislosti s rozhodnut&iacute;m rusk&yacute;ch org&aacute;nov zak&aacute;zať diplomatickej misii naj&iacute;mať cudzincov. Nesk&ocirc;r sa začiatok v&yacute;konu tohto rozhodnutia posunul na 16. j&uacute;la. Strategick&aacute; stabilita Antonov uviedol, že Rusko v oblasti strategickej stability d&uacute;fa, že po summite v Ženeve vypracuje s USA bezpečnostn&uacute; rovnicu. &quot;Vyzvali sme predch&aacute;dzaj&uacute;cu americk&uacute; vl&aacute;du, aby potvrdila Reaganov-Gorbačovov vzorec (v jadrovej vojne nem&ocirc;žu byť v&iacute;ťazi a nikdy by sa to nemalo rozp&uacute;tať - pozn&aacute;mka TASS). Som veľmi spokojn&yacute;, že sa to teraz stalo, že tam nem&ocirc;že byť žiadna jadrov&aacute; vojna medzi USA a Ruskom, - poznamenal Antonov. - &lt;...&gt; Toto povedomie o politickom veden&iacute; USA hovor&iacute; veľa. R&aacute;d by som vyjadril presvedčenie, že toto hlavn&eacute; ustanovenie bude konkr&eacute;tne implementovan&eacute;. listiny, rokovania, dohody. &ldquo;&ldquo; Diplomat očak&aacute;va, že k tak&eacute;muto rozhovoru d&ocirc;jde v najbliž&scaron;&iacute;ch t&yacute;ždňoch. &bdquo;Zatiaľ v&aacute;m nem&ocirc;žem povedať ani form&aacute;t, ani zloženie ruskej a americkej deleg&aacute;cie,&ldquo; dodal. &bdquo;Keď hovor&iacute;me o strategickej stabilite, hovor&iacute;me vo v&auml;č&scaron;ej miere o v&yacute;voji bezpečnostnej rovnice, ktor&aacute; umožn&iacute; obom &scaron;t&aacute;tom c&iacute;tiť sa pohodlne, a pom&ocirc;že vyrie&scaron;iť bezpečnostn&eacute; probl&eacute;my, ktor&eacute; sa t&yacute;kaj&uacute; tej či onej krajiny,&ldquo; uviedol rusk&yacute; veľvyslanec. Rusk&yacute; veľvyslanec tiež zd&ocirc;raznil, že budovanie pragmatick&yacute;ch a rovnak&yacute;ch vzťahov medzi Ruskom a USA z&aacute;vis&iacute; od politickej v&ocirc;le americkej strany. &quot;Dnes chcem &lt;...&gt; zd&ocirc;razniť kon&scaron;trukt&iacute;vny pr&iacute;stup rusk&yacute;ch diplomatov, ruskej strany k budovaniu rovnocenn&yacute;ch, pragmatick&yacute;ch vzťahov s USA. Dnes v&scaron;etko z&aacute;vis&iacute; od politickej v&ocirc;le USA, či s&uacute; pripraven&eacute; skutočne implementovať tie pozit&iacute;vne slov&aacute;, ktor&eacute; povedali na&scaron;i dvaja prezidenti v Ženeve, &ldquo;uviedol. Antonov mal na mysli stretnutie Putina a Bidena, ktor&eacute; sa uskutočnilo v Ženeve 16. j&uacute;na. Diplomat, pre ktor&eacute;ho bol 21. j&uacute;n prv&yacute;m plnohodnotn&yacute;m pracovn&yacute;m dňom vo Washingtone po n&aacute;vrate do Spojen&yacute;ch &scaron;t&aacute;tov na konci konzult&aacute;ci&iacute; v Moskve, potvrdil, že už zaslal žiadosti o stretnutia v r&aacute;mci v&yacute;voja ženevsk&yacute;ch doh&ocirc;d prezidentom množstvo americk&yacute;ch ministerstiev a organiz&aacute;ci&iacute;. &bdquo;Dnes som poslal niekoľko žiadost&iacute; a v&yacute;ziev r&ocirc;znym americk&yacute;m organiz&aacute;ci&aacute;m, aby sa stretli s veden&iacute;m r&ocirc;znych &scaron;trukt&uacute;r a prediskutovali, čo mus&iacute;me urobiť spoločne, aby sme mohli implementovať pozit&iacute;vny, ako sa n&aacute;m zd&aacute;, pr&iacute;stup na&scaron;ich prezidentov, prevzat&yacute; z summit &lt;...&gt; o stabiliz&aacute;cii rusko-americk&yacute;ch vzťahov, ktor&yacute; n&aacute;m v bud&uacute;cnosti umožn&iacute; hovoriť o zlep&scaron;en&iacute; t&yacute;chto bilater&aacute;lnych vzťahov, &ldquo;uviedol Antonov. Podľa jeho slov veľmi bl&iacute;zka bud&uacute;cnosť uk&aacute;že, ak&eacute; efekt&iacute;vne bud&uacute; tak&eacute;to konzult&aacute;cie pri pr&iacute;prave doh&ocirc;d dosiahnut&yacute;ch na samite. &quot;Počk&aacute;me trochu. Mysl&iacute;m si, že to bude chv&iacute;ľu trvať a budeme hovoriť o konkr&eacute;tnych v&yacute;sledkoch: o tom, čo sme dosiahli, čo sme dok&aacute;zali, ak&eacute; stretnutia sme dok&aacute;zali zorganizovať - ​​nielen vo Washingtone, ale aj v in&yacute;ch krajin&aacute;ch m&aacute;m kontakt s americk&yacute;mi kolegami alebo povedzme v Moskve, &ldquo;zd&ocirc;raznil veľvyslanec. Dial&oacute;g o kybernetickej bezpečnosti Ved&uacute;ci ruskej diplomatickej misie vo Washingtone tiež zd&ocirc;raznil, že rusk&aacute; strana d&uacute;fa v pozit&iacute;vnu reakciu USA na iniciat&iacute;vu o dial&oacute;gu v oblasti kybernetickej bezpečnosti. &quot;Mus&iacute;me zah&aacute;jiť s&eacute;riu konzult&aacute;ci&iacute; s kolegami o r&ocirc;znych ot&aacute;zkach. D&uacute;fame, že bud&uacute; pozit&iacute;vne reagovať na n&aacute;&scaron; n&aacute;vrh na rozhovor o kybernetickej bezpečnosti,&quot; uviedol. Alebo in&eacute; obavy z americk&yacute;ch m&eacute;di&iacute;. Je čas, aby na&scaron;i star&scaron;&iacute; odborn&iacute;ci spoločne si sadn&uacute;ť a venovať sa konkr&eacute;tnym probl&eacute;mom, o ktor&yacute;ch hovoril rusk&yacute; prezident na tlačovej konferencii. &ldquo;&ldquo; Na ot&aacute;zku, či rusk&aacute; strana počas ženevsk&eacute;ho summitu predložila zoznam oblast&iacute;, na ktor&eacute; by sa hackeri nemali zamerať, Antonov odpovedal: &bdquo;V z&aacute;sade sa domnievam, že kybernetick&eacute; &uacute;toky s&uacute; neprijateľn&eacute;.&ldquo; &bdquo;[Prezident] Vladimir Putin [predt&yacute;m] povedal veľmi jasne: rusk&aacute; vl&aacute;da, rusk&eacute; vedenie nem&aacute; nič spoločn&eacute; s t&yacute;mito kybernetick&yacute;mi &uacute;tokmi (ned&aacute;vne v&yacute;znamn&eacute; &uacute;toky hackerov na poč&iacute;tačov&eacute; siete v USA - TASS),&ldquo; uviedol veľvyslanec zd&ocirc;raznil. Na tlačovej konferencii po stretnut&iacute; v Ženeve americk&yacute; prezident Joe Biden uviedol, že Putinovi poskytol zoznam 16 typov infra&scaron;trukt&uacute;rnych zariaden&iacute;, &uacute;toky, ktor&eacute; by podľa n&aacute;vrhu americkej strany mali byť najpr&iacute;snej&scaron;ie potlačen&eacute; . T&eacute;ma hrozieb v kyberpriestore z&iacute;skala v posledn&yacute;ch mesiacoch osobitn&yacute; v&yacute;znam v Spojen&yacute;ch &scaron;t&aacute;toch. Začiatkom m&aacute;ja sa &uacute;točn&iacute;ci zo skupiny DarkSide nab&uacute;rali do syst&eacute;mov Colonial Pipeline. Podľa americk&yacute;ch spravodajsk&yacute;ch služieb m&ocirc;že mať DarkSide s&iacute;dlo na &uacute;zem&iacute; Ruskej feder&aacute;cie alebo v&yacute;chodnej Eur&oacute;py, ale nie je sp&aacute;jan&yacute; so žiadnou vl&aacute;dou. 31. m&aacute;ja do&scaron;lo k &uacute;toku na poč&iacute;tačov&eacute; siete americkej div&iacute;zie m&auml;sospracuj&uacute;cej spoločnosti JBS. Putin na svojej tlačovej konferencii po rokovaniach s Bidenom poznamenal, že Moskva a Washington sa m&ocirc;žu dohodn&uacute;ť na pravidl&aacute;ch spr&aacute;vania v oblasti strategickej stability, kybernetickej bezpečnosti a region&aacute;lnych konfliktov. Diplomat poznamenal, že &bdquo;zaslal niekoľko v&yacute;ziev r&ocirc;znym organiz&aacute;ci&aacute;m USA&ldquo;, aby sa stretli s veden&iacute;m r&ocirc;znych &scaron;trukt&uacute;r a prediskutovali, čo je potrebn&eacute; urobiť pre uskutočnenie pozit&iacute;vneho postoja prezidentov k stabiliz&aacute;cii bilater&aacute;lnych vzťahov, ku ktor&eacute;mu do&scaron;lo po samite. &quot;To n&aacute;m umožn&iacute; hovoriť o zlep&scaron;en&iacute; dvojstrann&yacute;ch vzťahov v bud&uacute;cnosti. Počkajme si trochu, mysl&iacute;m si, že to bude chv&iacute;ľu trvať a budeme s vami m&ocirc;cť hovoriť o konkr&eacute;tnych v&yacute;sledkoch, o tom, čo sme dosiahli, čo m&aacute;me dok&aacute;zali, &ldquo;dodal Antonov. Sankcie proti Rusku Rusk&yacute; veľvyslanec uviedol, že pokračovanie l&iacute;nie uplatňovania jednostrann&yacute;ch sankci&iacute; proti Rusku zo strany USA neprinesie v&yacute;sledok, ktor&yacute; Washington hľad&aacute;, a nebude viesť k zmene politiky Moskvy. &bdquo;Ak si Spojen&eacute; &scaron;t&aacute;ty americk&eacute; zvolia rozhovor alebo linku na pokračovanie diskusie prostredn&iacute;ctvom sankci&iacute;, nebude to viesť k pozit&iacute;vnemu v&yacute;sledku,&ldquo; uviedol v reakcii na ned&aacute;vne obvinenia americkej administrat&iacute;vy, že sa chyst&aacute; nov&yacute; bal&iacute;k obmedzen&iacute; pre Moskvu. pripraven&yacute; v s&uacute;vislosti so situ&aacute;ciou okolo Alexeyho Navaľn&eacute;ho. &quot;Podľa m&ocirc;jho n&aacute;zoru posledn&eacute; roky, počas ktor&yacute;ch boli na Rusko uvalen&eacute; stovky sankci&iacute;, uk&aacute;zali, že m&ocirc;žeme žiť a pracovať v mieri. A absol&uacute;tne sankcie nem&ocirc;žu mať vplyv na zahraničn&uacute; politiku rusk&eacute;ho &scaron;t&aacute;tu. Rusk&eacute;ho &scaron;t&aacute;tu,&quot; Antonov zd&ocirc;raznen&eacute;. Podľa neho v takejto situ&aacute;cii bud&uacute; musieť rozhodovať USA. &quot;Samozrejme, v&yacute;ber je na Spojen&yacute;ch &scaron;t&aacute;toch americk&yacute;ch - ako tieto vzťahy budovať. A mysl&iacute;m si, že by sme sa mali zaoberať konkr&eacute;tnymi probl&eacute;mami a nesnažiť sa ohrozovať Rusk&uacute; feder&aacute;ciu, pretože pomocou hrozieb, vydierania, sankci&iacute; , ťažko niekto m&ocirc;že r&aacute;tať s t&yacute;m, že v Moskve prehodnot&iacute; svoju zahraničn&uacute; alebo dom&aacute;cu politiku a bude sa riadiť pokynmi Washingtonu, &ldquo;uviedol diplomat. Rusko a Č&iacute;na sa nikdy nebud&uacute; m&ocirc;cť zapojiť, dodal Antonov. Vzťahy medzi Ruskom a Č&iacute;nou Antonov tiež vyjadril presvedčenie, že nikto nikdy nem&ocirc;že postaviť Rusko a Č&iacute;nu do rozporu. Veľvyslanectvo predt&yacute;m informovalo, že v pondelok Antonov usporiadal priateľsk&eacute; stretnutie s č&iacute;nskym veľvyslancom v Spojen&yacute;ch &scaron;t&aacute;toch Cui Tiankaiom, ktor&yacute; absolvuje pracovn&uacute; cestu vo Washingtone. Antonov bol požiadan&yacute;, aby o tomto stretnut&iacute; povedal viac. &quot;Faktom je, že m&ocirc;j č&iacute;nsky priateľ odch&aacute;dza do Č&iacute;ny 23. dňa. Jeho pracovn&aacute; cesta sa konč&iacute;, po chv&iacute;li doraz&iacute; nov&yacute; č&iacute;nsky veľvyslanec. Bola to moja iniciat&iacute;va. Povedal som &lt;...&gt;, že nech už stoj&iacute;m čokoľvek, že som letel včera &lt;...&gt; večer by som sa r&aacute;d stretol &lt;...&gt; so svoj&iacute;m č&iacute;nskym kolegom, priateľom a hovoril o probl&eacute;moch rusko-americk&yacute;ch vzťahov. Ja &lt;...&gt; hovoril o v&yacute;sledkoch samitu v Ženeve. [Chcel som] sa ho op&yacute;tať na to, ako vid&iacute; vyhliadky na americko-č&iacute;nske vzťahy, a e&scaron;te raz zd&ocirc;razniť &lt;...&gt;, že n&aacute;s nem&ocirc;že nikto nikdy zahrn&uacute;ť, pokiaľ existuj&uacute; strategicky partnersk&eacute; a priateľsk&eacute; vzťahy medzi Ruskom a Č&iacute;na &ldquo;, - vysvetlil Antonov. Predch&aacute;dzaj&uacute;ce aj s&uacute;časn&eacute; spr&aacute;vy USA sa pok&uacute;&scaron;ali vraziť klin do vzťahov medzi Moskvou a Pekingom. &quot;Dnes som smutne sprev&aacute;dzal svojho č&iacute;nskeho kolegu domov. Mali sme veľmi vr&uacute;cny rozhovor. &lt;...&gt; Čak&aacute;me, kto pr&iacute;de nahradiť, a veľmi sa te&scaron;&iacute;me na pokračovanie tohto kontaktu,&quot; uviedol rusk&yacute; veľvyslanec doplnen&eacute;. https://tass.ru/politika/11712121

Bolete (a další), jak byste okomentoval nově vznikající farmakofašismus v Rusku? Myslím povinné očkování. Co to má znamenat? Putin jasně řekl, že očkování je dobrovolné. Je to útok na Putina?


https://oracle911blog.wordpress.com/2021/06/18/otazky-a-odpovede-c-126/#comment-12122


[quote=&quot;pid:21144, uid:19&quot;]Bolete (a dal&scaron;&iacute;), jak byste okomentoval nově vznikaj&iacute;c&iacute; farmakofa&scaron;ismus v Rusku? Mysl&iacute;m povinn&eacute; očkov&aacute;n&iacute;. Co to m&aacute; znamenat? Putin jasně řekl, že očkov&aacute;n&iacute; je dobrovoln&eacute;. Je to &uacute;tok na Putina?[/quote] https://oracle911blog.wordpress.com/2021/06/18/otazky-a-odpovede-c-126/#comment-12122

@Dejv111 - zkusím stručně. Ženeva byla nezbytně nutná pro americkou stranu. Ovšem už samotný pojem "americká strana" je matoucí, protože nevystihuje silnou a rychle postupující desintegraci celé politicko-ekonomické scény v USA resp. spíše RSA (Rozdělené státy americké). Ten rozklad je patrný už úplně všude. Velmi doporučují poslechnout si poslední rozhovory s M.Chazinem, který velmi dobře čte ty poslední vnitropolitické boje ve Státech. Zdaleka už nejde jen o trumpisty vers clintonité , zejména druhá strana se drolí a teď se v Americe vytvořil minimálně trojúhelník sil a možná ani ten trojúhelník není konečný. A podle pravidel PaX Americana se tento trojúhelník dříve či později objeví všude, kam toto globální mocenské uspořádání svojí periférií zasáhne. Včetně ČR.
Za této situace USA "musili" a RF "mohla" Ženevu realizovat. Nutnost pro USA vznikla už historickým projevem 21.dubna k ruské Dumě. Klíčová doktrína vnější (a i globální) politiky Ruska zazněla a prakticky touto větou Putina otočila kormidlo globální politiky :
"Červené čáry si budeme určovat my a nehodláme je Světu (tedy Západu) předem sdělovat" . To je při "zamčení" 6.priority Ruskem ( a o něm už asi nikdo soudný nepochybuje) pro kolektivní Západ vynucená změna strategie boje proti Rusku.Ruská vnitřní,vnější a globální politika se stává "nepředvídatelnou" a to je mimořádně tvrdý úder všem těm thin-tankům ve Washingtonu a zejména Londýně. Už zbývá jen jediná možnost porážky RF - zopakovat si převrat v SSSR z konce 80.let.
Jediná síla je 5.kolona, jediná motivace pro ní je, že tím něco získá (resp. nic neztratí).
Ženeva měla řešit dva úkoly :

  • v přípravné fázi maximálně oslabit kredit Putina doma i venku.Ralizace přes řadu provokací. Do Ženevy přijíždí "slabý Putin". Nestalo se, naopak.
  • vlastním průběhem Ženevy dát 5.koloně signál "Teď je ta pravá chvíle". Do toho podle všeho spadal i možný scénář atentátu na VVP. Analogie Teheránu 1943.Je třeba vidět, že Ženeva se nepřipravovala měsíc, ale možná 2 roky dopředu ještě v průběhu přípravy státního volebního převratu v USA a všech těch akcí Navalnyj,Karabach,Bělorusko 2020 a Bělorusko 2021 atd. Sankční program je pečlivě směrován přes konkrétní činovníky na konkrétní články řízení jak na regionální, tak na státní úrovni.No a jsme u využití COVID-operace (její 3.fáze=vakcinace) pro destabilizaci vnitropolitické situace. Je to široce využívaný nástroj, v RF je ale specifický tím, že se nepracuje se západními vakcínami, ale s bezpečným SPUTNIKem V. Tím destabilizátorem je právě to slovo "povinná", která funguje v každé společnosti stejně. Staví obyvatele proti systému. A takhle má být využito nyní i v Rusku. Ta část řídícího korpusu, která je zavěšena na zdravotnické systému a má možnost operaci COVID dále využívat k rozbíjení sociální koheze společnosti - ta dostala po Ženevě prostě příkaz "Spustit". Ostatně- je to stejné i u nás anebo na Slovensku.Domnívám se, že Putinův tým tohle v předstihuvyhodnotil a bude pracovat nikoliv "proti",ale usměrňovat útok 5.kolony podobně, jak to činil v případě penzijní reformy. proč si to myslím ? Jeden z generálů 5.kolony- Medvídek - byl odstřelen z vedení strany Jednotné Rusko. Využití povinné vakcinace jako nástroje je pro aktéry sebevražedné. Všude. Neexistuje totiž žádný prováděcí praktický nástroj, jak tuto "povinnou vakcinaci" realizovat v praxi. Všechny způsoby a to úplně všude jsou nezákonné a protiústavní. pracují jen se strachem člověka z důsledků odmítnutí. A to je při dnešní míře informací o vakcínách už málo

@Dejv111 - zkus&iacute;m stručně. Ženeva byla nezbytně nutn&aacute; pro americkou stranu. Ov&scaron;em už samotn&yacute; pojem &quot;americk&aacute; strana&quot; je matouc&iacute;, protože nevystihuje silnou a rychle postupuj&iacute;c&iacute; desintegraci cel&eacute; politicko-ekonomick&eacute; sc&eacute;ny v USA resp. sp&iacute;&scaron;e RSA (Rozdělen&eacute; st&aacute;ty americk&eacute;). Ten rozklad je patrn&yacute; už &uacute;plně v&scaron;ude. Velmi doporučuj&iacute; poslechnout si posledn&iacute; rozhovory s M.Chazinem, kter&yacute; velmi dobře čte ty posledn&iacute; vnitropolitick&eacute; boje ve St&aacute;tech. Zdaleka už nejde jen o trumpisty vers clintonit&eacute; , zejm&eacute;na druh&aacute; strana se drol&iacute; a teď se v Americe vytvořil minim&aacute;lně troj&uacute;heln&iacute;k sil a možn&aacute; ani ten troj&uacute;heln&iacute;k nen&iacute; konečn&yacute;. A podle pravidel PaX Americana se tento troj&uacute;heln&iacute;k dř&iacute;ve či později objev&iacute; v&scaron;ude, kam toto glob&aacute;ln&iacute; mocensk&eacute; uspoř&aacute;d&aacute;n&iacute; svoj&iacute; perif&eacute;ri&iacute; zas&aacute;hne. Včetně ČR. Za t&eacute;to situace USA &quot;musili&quot; a RF &quot;mohla&quot; Ženevu realizovat. Nutnost pro USA vznikla už historick&yacute;m projevem 21.dubna k rusk&eacute; Dumě. Kl&iacute;čov&aacute; doktr&iacute;na vněj&scaron;&iacute; (a i glob&aacute;ln&iacute;) politiky Ruska zazněla a prakticky touto větou Putina otočila kormidlo glob&aacute;ln&iacute; politiky : &quot;Červen&eacute; č&aacute;ry si budeme určovat my a nehodl&aacute;me je Světu (tedy Z&aacute;padu) předem sdělovat&quot; . To je při &quot;zamčen&iacute;&quot; 6.priority Ruskem ( a o něm už asi nikdo soudn&yacute; nepochybuje) pro kolektivn&iacute; Z&aacute;pad vynucen&aacute; změna strategie boje proti Rusku.Rusk&aacute; vnitřn&iacute;,vněj&scaron;&iacute; a glob&aacute;ln&iacute; politika se st&aacute;v&aacute; &quot;nepředv&iacute;datelnou&quot; a to je mimoř&aacute;dně tvrd&yacute; &uacute;der v&scaron;em těm thin-tankům ve Washingtonu a zejm&eacute;na Lond&yacute;ně. Už zb&yacute;v&aacute; jen jedin&aacute; možnost por&aacute;žky RF - zopakovat si převrat v SSSR z konce 80.let. Jedin&aacute; s&iacute;la je 5.kolona, jedin&aacute; motivace pro n&iacute; je, že t&iacute;m něco z&iacute;sk&aacute; (resp. nic neztrat&iacute;). Ženeva měla ře&scaron;it dva &uacute;koly : - v př&iacute;pravn&eacute; f&aacute;zi maxim&aacute;lně oslabit kredit Putina doma i venku.Ralizace přes řadu provokac&iacute;. Do Ženevy přij&iacute;žd&iacute; &quot;slab&yacute; Putin&quot;. Nestalo se, naopak. - vlastn&iacute;m průběhem Ženevy d&aacute;t 5.koloně sign&aacute;l &quot;Teď je ta prav&aacute; chv&iacute;le&quot;. Do toho podle v&scaron;eho spadal i možn&yacute; sc&eacute;n&aacute;ř atent&aacute;tu na VVP. Analogie Teher&aacute;nu 1943. Je třeba vidět, že Ženeva se nepřipravovala měs&iacute;c, ale možn&aacute; 2 roky dopředu je&scaron;tě v průběhu př&iacute;pravy st&aacute;tn&iacute;ho volebn&iacute;ho převratu v USA a v&scaron;ech těch akc&iacute; Navalnyj,Karabach,Bělorusko 2020 a Bělorusko 2021 atd. Sankčn&iacute; program je pečlivě směrov&aacute;n přes konkr&eacute;tn&iacute; činovn&iacute;ky na konkr&eacute;tn&iacute; čl&aacute;nky ř&iacute;zen&iacute; jak na region&aacute;ln&iacute;, tak na st&aacute;tn&iacute; &uacute;rovni. No a jsme u využit&iacute; COVID-operace (jej&iacute; 3.f&aacute;ze=vakcinace) pro destabilizaci vnitropolitick&eacute; situace. Je to &scaron;iroce využ&iacute;van&yacute; n&aacute;stroj, v RF je ale specifick&yacute; t&iacute;m, že se nepracuje se z&aacute;padn&iacute;mi vakc&iacute;nami, ale s bezpečn&yacute;m SPUTNIKem V. T&iacute;m destabiliz&aacute;torem je pr&aacute;vě to slovo &quot;povinn&aacute;&quot;, kter&aacute; funguje v každ&eacute; společnosti stejně. Stav&iacute; obyvatele proti syst&eacute;mu. A takhle m&aacute; b&yacute;t využito nyn&iacute; i v Rusku. Ta č&aacute;st ř&iacute;d&iacute;c&iacute;ho korpusu, kter&aacute; je zavě&scaron;ena na zdravotnick&eacute; syst&eacute;mu a m&aacute; možnost operaci COVID d&aacute;le využ&iacute;vat k rozb&iacute;jen&iacute; soci&aacute;ln&iacute; koheze společnosti - ta dostala po Ženevě prostě př&iacute;kaz &quot;Spustit&quot;. Ostatně- je to stejn&eacute; i u n&aacute;s anebo na Slovensku. Domn&iacute;v&aacute;m se, že Putinův t&yacute;m tohle v předstihuvyhodnotil a bude pracovat nikoliv &quot;proti&quot;, ale usměrňovat &uacute;tok 5.kolony podobně, jak to činil v př&iacute;padě penzijn&iacute; reformy. proč si to mysl&iacute;m ? Jeden z gener&aacute;lů 5.kolony- Medv&iacute;dek - byl odstřelen z veden&iacute; strany Jednotn&eacute; Rusko. Využit&iacute; povinn&eacute; vakcinace jako n&aacute;stroje je pro akt&eacute;ry sebevražedn&eacute;. V&scaron;ude. Neexistuje totiž ž&aacute;dn&yacute; prov&aacute;děc&iacute; praktick&yacute; n&aacute;stroj, jak tuto &quot;povinnou vakcinaci&quot; realizovat v praxi. V&scaron;echny způsoby a to &uacute;plně v&scaron;ude jsou nez&aacute;konn&eacute; a proti&uacute;stavn&iacute;. pracuj&iacute; jen se strachem člověka z důsledků odm&iacute;tnut&iacute;. A to je při dne&scaron;n&iacute; m&iacute;ře informac&iacute; o vakc&iacute;n&aacute;ch už m&aacute;lo

Ja len doplním:


https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/592271-odmena-za-ockovanie-medzi-ockovanymi-a-neockovanymi-sa-musia-urobit-vacsie-rozdiely-tvrdi-nbs/


NBS - "Národná banka Slovenska"
Podľa guvernéra centrálnej banky Petra Kažimíra má význam byť inovatívny a prísť s rôznymi nápadmi. Ale mala by to byť aj kombinácia pozitívnych a negatívnych motivácií. Pretože zaočkovaní možno v súčasnosti cítia málo výhod oproti tým, ktorí sú nezaočkovaní.


Tlačí sa a tlačí...


Ja len dopln&iacute;m: https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/592271-odmena-za-ockovanie-medzi-ockovanymi-a-neockovanymi-sa-musia-urobit-vacsie-rozdiely-tvrdi-nbs/ NBS - &quot;N&aacute;rodn&aacute; banka Slovenska&quot; Podľa guvern&eacute;ra centr&aacute;lnej banky Petra Kažim&iacute;ra m&aacute; v&yacute;znam byť inovat&iacute;vny a pr&iacute;sť s r&ocirc;znymi n&aacute;padmi. Ale mala by to byť aj kombin&aacute;cia pozit&iacute;vnych a negat&iacute;vnych motiv&aacute;ci&iacute;. Pretože zaočkovan&iacute; možno v s&uacute;časnosti c&iacute;tia m&aacute;lo v&yacute;hod oproti t&yacute;m, ktor&iacute; s&uacute; nezaočkovan&iacute;. Tlač&iacute; sa a tlač&iacute;...

Dejve , ta situace s vynucovaným opichováním v RF , je podobná situaci posledního útoku na prozatím neporaženou pevnost soupeře v době , kdy je podepisována mírová smlouva .
A pro Putina a jeho skupinu to přináší užitečný zisk . Každý si v přímém přenosu může vyhodnotit kdo škodí a komu je potřeba šlápnout na krk .


Dejve , ta situace s vynucovan&yacute;m opichov&aacute;n&iacute;m v RF , je podobn&aacute; situaci posledn&iacute;ho &uacute;toku na prozat&iacute;m neporaženou pevnost soupeře v době , kdy je podepisov&aacute;na m&iacute;rov&aacute; smlouva . A pro Putina a jeho skupinu to přin&aacute;&scaron;&iacute; užitečn&yacute; zisk . Každ&yacute; si v př&iacute;m&eacute;m přenosu může vyhodnotit kdo &scaron;kod&iacute; a komu je potřeba &scaron;l&aacute;pnout na krk .

Finiste , problém páté kolony je ztráta řízení , při práci s davem . To co předvádějí , je přepálení guláše , který se tím stává nepoživatelným .
Dalším problémem je financování , kdy jsou protektoráty plundrované až na kost a tím se ztenčuje pramen desátků , pro protektorátní dozorce koncentráků.
Rvou se spolu vzájemně o ohlodanou kostičku a to doslova do krve . Stačí sledovat , jak se kovaní podpindos v současnosti vzájemně napadají .
Ať chceme nebo ne , tak jdeme do finále , kde si sebranka začíná uvědomovat , konec dobrých časů .


Finiste , probl&eacute;m p&aacute;t&eacute; kolony je ztr&aacute;ta ř&iacute;zen&iacute; , při pr&aacute;ci s davem . To co předv&aacute;děj&iacute; , je přep&aacute;len&iacute; gul&aacute;&scaron;e , kter&yacute; se t&iacute;m st&aacute;v&aacute; nepoživateln&yacute;m . Dal&scaron;&iacute;m probl&eacute;mem je financov&aacute;n&iacute; , kdy jsou protektor&aacute;ty plundrovan&eacute; až na kost a t&iacute;m se ztenčuje pramen des&aacute;tků , pro protektor&aacute;tn&iacute; dozorce koncentr&aacute;ků. Rvou se spolu vz&aacute;jemně o ohlodanou kostičku a to doslova do krve . Stač&iacute; sledovat , jak se kovan&iacute; podpindos v současnosti vz&aacute;jemně napadaj&iacute; . Ať chceme nebo ne , tak jdeme do fin&aacute;le , kde si sebranka zač&iacute;n&aacute; uvědomovat , konec dobr&yacute;ch časů .

Děkuji pánové, Vám Bolete zvlášť. Myslím, že jste to sepsal srozumitelně. :-)


Děkuji p&aacute;nov&eacute;, V&aacute;m Bolete zvl&aacute;&scaron;ť. Mysl&iacute;m, že jste to sepsal srozumitelně. :-)

Bolete (a další), jak byste okomentoval nově vznikající farmakofašismus v Rusku?

Jednoznačně akce podpindosů.


[quote=&quot;pid:21144, uid:19&quot;]Bolete (a dal&scaron;&iacute;), jak byste okomentoval nově vznikaj&iacute;c&iacute; farmakofa&scaron;ismus v Rusku?[/quote] Jednoznačně akce podpindosů.

co hovorite k teorii, ze by sucastou Sputnika mohlo byt nejake "serum" ako "protijed" proti niecomu, co sem pride v dalsej vlne? preto Putin tiez nalieha na ockovanie, aj ked sa snazi o dobrovolnost?


co hovorite k teorii, ze by sucastou Sputnika mohlo byt nejake &quot;serum&quot; ako &quot;protijed&quot; proti niecomu, co sem pride v dalsej vlne? preto Putin tiez nalieha na ockovanie, aj ked sa snazi o dobrovolnost?

Klanů, které chtějí na covidu také vydělat, bude v Rusku dost a nedělám si iluze, že by Putin z jejich strany nebyl pod tlakem a nějakým způsobem možná vydírán ve smyslu, jestli nám nedáš vydělat, zkolabuje nemocnice ve městě XY nebo bouchne teplárna. Jenom spekuluji. Apropo, co je pravdy na tom, že je Putin nějakým způsobem spojen s židovským klanem Lubawitz? Můžou o moc bojovat mezi sebou židovské (sionistické) klany a brát si lid jako rukojmí? Ano, spojení Putina s klanem Lubawitz ozvučoval několikrát Aeronet, takže pravdivost info cca půl na půl (?), netuším. Nevím, jestli nemíchám jablka s hruškami. Pokud ano, tak se omlouvám.


Klanů, kter&eacute; chtěj&iacute; na covidu tak&eacute; vydělat, bude v Rusku dost a neděl&aacute;m si iluze, že by Putin z jejich strany nebyl pod tlakem a nějak&yacute;m způsobem možn&aacute; vyd&iacute;r&aacute;n ve smyslu, jestli n&aacute;m ned&aacute;&scaron; vydělat, zkolabuje nemocnice ve městě XY nebo bouchne tepl&aacute;rna. Jenom spekuluji. Apropo, co je pravdy na tom, že je Putin nějak&yacute;m způsobem spojen s židovsk&yacute;m klanem Lubawitz? Můžou o moc bojovat mezi sebou židovsk&eacute; (sionistick&eacute;) klany a br&aacute;t si lid jako rukojm&iacute;? Ano, spojen&iacute; Putina s klanem Lubawitz ozvučoval několikr&aacute;t Aeronet, takže pravdivost info cca půl na půl (?), netu&scaron;&iacute;m. Nev&iacute;m, jestli nem&iacute;ch&aacute;m jablka s hru&scaron;kami. Pokud ano, tak se omlouv&aacute;m.

@Dejv111 Jablka s hruškama ? Myslím, že je to horší. Aeronet s Koncepcí. Co asi tímto tenhle informační kanál sleduje? Pořád to samé...
Ženeva byl další debakl pindosů. Odstranění Medvěděva z čela kandidátky Jediného Ruska rovněž.
Putin jedná podobně jako po ohlášení penzijní reformy.Hraje na to, že se někdo z regionálních podpindosů pokusí o nějakou formu nezákonného postupu při vynucování vakcinace. Je to riskantní, ale jedině možné. Kriminalizovat postup, podobně jak to udělali s Navalným. I ten šel před soud pro konkrétní trestné činy a v base je také za tyto činy.
Mimochodem, s tou povinnou vakcinací je to smyčka, kterou si aktéři navlíkli sami na krk a te|ď si ji utahují. Nemají žádný praktický zákonný postup, jak "povinnost" realizovat. Jen donucování strachem. A druhá strana vyčkává na první pokus někoho fyzicky donutit a násilně očkovat. Hra kočky s myší.

@Dejv111 Jablka s hru&scaron;kama ? Mysl&iacute;m, že je to hor&scaron;&iacute;. Aeronet s Koncepc&iacute;. Co asi t&iacute;mto tenhle informačn&iacute; kan&aacute;l sleduje? Poř&aacute;d to sam&eacute;... Ženeva byl dal&scaron;&iacute; debakl pindosů. Odstraněn&iacute; Medvěděva z čela kandid&aacute;tky Jedin&eacute;ho Ruska rovněž. Putin jedn&aacute; podobně jako po ohl&aacute;&scaron;en&iacute; penzijn&iacute; reformy.Hraje na to, že se někdo z region&aacute;ln&iacute;ch podpindosů pokus&iacute; o nějakou formu nez&aacute;konn&eacute;ho postupu při vynucov&aacute;n&iacute; vakcinace. Je to riskantn&iacute;, ale jedině možn&eacute;. Kriminalizovat postup, podobně jak to udělali s Navaln&yacute;m. I ten &scaron;el před soud pro konkr&eacute;tn&iacute; trestn&eacute; činy a v base je tak&eacute; za tyto činy. Mimochodem, s tou povinnou vakcinac&iacute; je to smyčka, kterou si akt&eacute;ři navl&iacute;kli sami na krk a te|ď si ji utahuj&iacute;. Nemaj&iacute; ž&aacute;dn&yacute; praktick&yacute; z&aacute;konn&yacute; postup, jak &quot;povinnost&quot; realizovat. Jen donucov&aacute;n&iacute; strachem. A druh&aacute; strana vyčk&aacute;v&aacute; na prvn&iacute; pokus někoho fyzicky donutit a n&aacute;silně očkovat. Hra kočky s my&scaron;&iacute;.

Moc bych si Bolete přál, aby to tak bylo. Jen mi přijde zvláštní, že si toto neuvědomují. Pokud umí napočítat do deseti, musí jim být jasné, že si na nich Putin později smlsne. Pokud tedy netrpí přehnanou sebejistotou ve svůj úspěch. Přeci mají kolem sebe týmy právníků, kteří je informují, co smí a co nesmí dělat. Pokud bych dělal to co oni, musel bych si sakra být jistý v kramflecích.


Moc bych si Bolete př&aacute;l, aby to tak bylo. Jen mi přijde zvl&aacute;&scaron;tn&iacute;, že si toto neuvědomuj&iacute;. Pokud um&iacute; napoč&iacute;tat do deseti, mus&iacute; jim b&yacute;t jasn&eacute;, že si na nich Putin později smlsne. Pokud tedy netrp&iacute; přehnanou sebejistotou ve svůj &uacute;spěch. Přeci maj&iacute; kolem sebe t&yacute;my pr&aacute;vn&iacute;ků, kteř&iacute; je informuj&iacute;, co sm&iacute; a co nesm&iacute; dělat. Pokud bych dělal to co oni, musel bych si sakra b&yacute;t jist&yacute; v kramflec&iacute;ch.

co hovorite k teorii, ze by sucastou Sputnika mohlo byt nejake "serum" ako "protijed" proti niecomu, co sem pride v dalsej vlne? preto Putin tiez nalieha na ockovanie, aj ked sa snazi o dobrovolnost?


Můžeme spekulovat, ale jak by výrobce Sputniku mohl dopředu vědět, jakou mňamku psychopati namíchají? Můžou mezi nás pustit cokoliv a vydávat to za cokoliv.


[quote=&quot;pid:21251, uid:187&quot;]co hovorite k teorii, ze by sucastou Sputnika mohlo byt nejake &quot;serum&quot; ako &quot;protijed&quot; proti niecomu, co sem pride v dalsej vlne? preto Putin tiez nalieha na ockovanie, aj ked sa snazi o dobrovolnost?[/quote] Můžeme spekulovat, ale jak by v&yacute;robce Sputniku mohl dopředu vědět, jakou mňamku psychopati nam&iacute;chaj&iacute;? Můžou mezi n&aacute;s pustit cokoliv a vyd&aacute;vat to za cokoliv.

Šéf americkej diplomacie opäť prichádza do Európy
Blinken mieri do Berlína, pokračovať bude návštevou Paríža a Ríma.


https://svet.sme.sk/c/22687857/sef-americkej-diplomacie-opat-prichadza-opat-do-europy.html?ref=terazbox_sme


Asi niečo stratil :-)


&Scaron;&eacute;f americkej diplomacie op&auml;ť prich&aacute;dza do Eur&oacute;py Blinken mieri do Berl&iacute;na, pokračovať bude n&aacute;v&scaron;tevou Par&iacute;ža a R&iacute;ma. https://svet.sme.sk/c/22687857/sef-americkej-diplomacie-opat-prichadza-opat-do-europy.html?ref=terazbox_sme Asi niečo stratil :-)

@Dejv111 trpíš klasickou chybou - přemýšlíš protivníkovou hlavou a podle toho tvoříš svoji politiku. Je to stejné, jako když se v konfliktu stavíš apriori do role oběti : pak s Tebou bude protivník vždy ve střetu jednat jako s obětí a psychologicky tě porazí.
jde o to vnuti protivníkovi svoji strategii a nutit ho neustále k "reaktivní" politice. To se právě teď začalo odehrávat v ruské globální politice. Putin do značné míry kopíruje Stalinovu politiku. Ten, kdo se tluče do prsou a řve obvykle není ten nejsilnější-OPIČÁK.

@Dejv111 trp&iacute;&scaron; klasickou chybou - přem&yacute;&scaron;l&iacute;&scaron; protivn&iacute;kovou hlavou a podle toho tvoř&iacute;&scaron; svoji politiku. Je to stejn&eacute;, jako když se v konfliktu stav&iacute;&scaron; apriori do role oběti : pak s Tebou bude protivn&iacute;k vždy ve střetu jednat jako s obět&iacute; a psychologicky tě poraz&iacute;. jde o to vnuti protivn&iacute;kovi svoji strategii a nutit ho neust&aacute;le k &quot;reaktivn&iacute;&quot; politice. To se pr&aacute;vě teď začalo odehr&aacute;vat v rusk&eacute; glob&aacute;ln&iacute; politice. Putin do značn&eacute; m&iacute;ry kop&iacute;ruje Stalinovu politiku. Ten, kdo se tluče do prsou a řve obvykle nen&iacute; ten nejsilněj&scaron;&iacute;-OPIČ&Aacute;K.

Ano Bolete, jak píšeš, ale já se jen snažil vcítit do role záškodníků a snažím se tak pochopit, na základě čeho jednají tak jak jednají... Nedává mi to smysl... Proto znova píšu, musí si být jisti v kramflecích, takže mám teorii, že někdo za nimi stojí a možná jim nějak zaručil (jestli to splní nebo ne je otázka), že se jim nic nestane, když provedou to a ono... O to mi šlo. Možná sami netuší, že je na ně narafičena bouda. A nebo jsou vydíráni a ten někdo za nimi na ně něco má a proto jednají jak jednají. Pak by byli mezi mlýnskými kameny. Z jedné strany páníček za mořem, z druhé strany Putin a jeho tým.


Ano Bolete, jak p&iacute;&scaron;e&scaron;, ale j&aacute; se jen snažil vc&iacute;tit do role z&aacute;&scaron;kodn&iacute;ků a snaž&iacute;m se tak pochopit, na z&aacute;kladě čeho jednaj&iacute; tak jak jednaj&iacute;... Ned&aacute;v&aacute; mi to smysl... Proto znova p&iacute;&scaron;u, mus&iacute; si b&yacute;t jisti v kramflec&iacute;ch, takže m&aacute;m teorii, že někdo za nimi stoj&iacute; a možn&aacute; jim nějak zaručil (jestli to spln&iacute; nebo ne je ot&aacute;zka), že se jim nic nestane, když provedou to a ono... O to mi &scaron;lo. Možn&aacute; sami netu&scaron;&iacute;, že je na ně narafičena bouda. A nebo jsou vyd&iacute;r&aacute;ni a ten někdo za nimi na ně něco m&aacute; a proto jednaj&iacute; jak jednaj&iacute;. Pak by byli mezi ml&yacute;nsk&yacute;mi kameny. Z jedn&eacute; strany p&aacute;n&iacute;ček za mořem, z druh&eacute; strany Putin a jeho t&yacute;m.

Pochopení je samozřejmě v analytické fázi nezbytné , bez něj nemohu začít s tvorbou vlastní strategie. To,co jsem psal, se týká už tvorby vlastní strategie. Proto je tak důležitý přechod Putina od předvídatelnost k nepředvídatelnosti. Převzal iniciativu a přitom nikomu nic neřekl. Ale mohl si to dovolit až v konkrétní situaci (fázi vývoje), kdy mohl protistraně otevřeně říci "pokud přešlápneš moji červenou čáru, mohu ti také vytlouct zuby eventuelně i k tomu zlomit čelisti". Konkrétně - má novou jadernou doktrínu a tu podložil i likvidačními strategickými raketami SARMAT, na něž Západ nemá žádnou šanci reagovat a jejichž ničivá síla je těžko představitelná.


Pochopen&iacute; je samozřejmě v analytick&eacute; f&aacute;zi nezbytn&eacute; , bez něj nemohu zač&iacute;t s tvorbou vlastn&iacute; strategie. To,co jsem psal, se t&yacute;k&aacute; už tvorby vlastn&iacute; strategie. Proto je tak důležit&yacute; přechod Putina od předv&iacute;datelnost k nepředv&iacute;datelnosti. Převzal iniciativu a přitom nikomu nic neřekl. Ale mohl si to dovolit až v konkr&eacute;tn&iacute; situaci (f&aacute;zi v&yacute;voje), kdy mohl protistraně otevřeně ř&iacute;ci &quot;pokud pře&scaron;l&aacute;pne&scaron; moji červenou č&aacute;ru, mohu ti tak&eacute; vytlouct zuby eventuelně i k tomu zlomit čelisti&quot;. Konkr&eacute;tně - m&aacute; novou jadernou doktr&iacute;nu a tu podložil i likvidačn&iacute;mi strategick&yacute;mi raketami SARMAT, na něž Z&aacute;pad nem&aacute; ž&aacute;dnou &scaron;anci reagovat a jejichž ničiv&aacute; s&iacute;la je těžko představiteln&aacute;.

a tu podložil i likvidačními strategickými raketami SARMAT,


Podložil-li Putin veřejně novou novou strategickou doktrínu Ruska raketami SARMAT a dalšími
vyjmenovanými zbraňovými systémy, tak se dá logicky předpokládat, že Rusko má v záloze další zbraňové systémy a prostředky, o kterých se prozatím "nic neví" a o jejichž použitelnosti, síle a účinnosti se lze prozatím jen dohadovat.


[quote=&quot;pid:21348, uid:57&quot;]a tu podložil i likvidačn&iacute;mi strategick&yacute;mi raketami SARMAT,[/quote] Podložil-li Putin veřejně novou novou strategickou doktr&iacute;nu Ruska raketami SARMAT a dal&scaron;&iacute;mi vyjmenovan&yacute;mi zbraňov&yacute;mi syst&eacute;my, tak se d&aacute; logicky předpokl&aacute;dat, že Rusko m&aacute; v z&aacute;loze dal&scaron;&iacute; zbraňov&eacute; syst&eacute;my a prostředky, o kter&yacute;ch se prozat&iacute;m &quot;nic nev&iacute;&quot; a o jejichž použitelnosti, s&iacute;le a &uacute;činnosti se lze prozat&iacute;m jen dohadovat.

Největší strašák je vždy to "neznámé" . I když o možnostech STATUS-6 a SARMAT-28 je toho známo dost...
Rusko má výhodu v tom, že si může dovolit "zmírnění" drahého vyzbrojování (nikoliv vývoje!!), protože má určitého "strejčka" náskoku. I když ten náskok stál hodně sil.
Západ má skutečně relevantní armádu jen na území RF a tou je 5.kolona. Tu vlastní - jen policejní sbor pro okupované území.


Největ&scaron;&iacute; stra&scaron;&aacute;k je vždy to &quot;nezn&aacute;m&eacute;&quot; . I když o možnostech STATUS-6 a SARMAT-28 je toho zn&aacute;mo dost... Rusko m&aacute; v&yacute;hodu v tom, že si může dovolit &quot;zm&iacute;rněn&iacute;&quot; drah&eacute;ho vyzbrojov&aacute;n&iacute; (nikoliv v&yacute;voje!!), protože m&aacute; určit&eacute;ho &quot;strejčka&quot; n&aacute;skoku. I když ten n&aacute;skok st&aacute;l hodně sil. Z&aacute;pad m&aacute; skutečně relevantn&iacute; arm&aacute;du jen na &uacute;zem&iacute; RF a tou je 5.kolona. Tu vlastn&iacute; - jen policejn&iacute; sbor pro okupovan&eacute; &uacute;zem&iacute;.

Tak podpindos asi tlačí víc, než se zdá.
http://zvedavec.org/komentare/2021/06/8758-jak-se-zmeni-zivot-nenaockovanych-rusu.htm


"Úřad pro ochranu zdraví hlavního města oznámil, že nemocnice dočasně přerušují plánovanou hospitalizaci pacientů, kteří nepředloží certifikát o absolvovaném očkování proti COVIDu-19 nebo potvrzení o přítomnosti protilátek v krvi."


"Po lékařských úřadech v Moskvě zavedly analogické zákazy také úřady soudní. Smírčí soudy budou poskytovat osobní konzultace pouze pro občany očkované nebo po předložení potvrzení o přítomnosti protilátek."


"Nemyslím si, že by byla sociální práva těch, kteří odmítají vakcinaci, narušena. Obzvláště, pokud dochází k nárůstu onemocnění“, řekla pro noviny Vzgljad odbornice pro občanské a mezinárodní právo Maria Jarmušová."


"Co se týká možné podání žaloby ze strany těch, kteří považují nucení k vakcinaci za porušení ústavních práv, „budou tyto žaloby zjevně neúspěšné, protože soudy k tomu ze všeho nejdříve dostanou vyjádření výše postavených soudů“. Podle Jarmušové je rozmach pandemie pádným právním důvodem k zavedení opatření za použití donucování: „Naše úřady celkem dlouho čekaly, aby daly možnost občanům nechat se svobodně očkovat“.


"iceprezident Federace restauratérů a hoteliérů, ombudsman pro oblast restauračního obchodu Moskvy, Sergej Mironov, podle výsledků setkání se zaměstnanci magistrátu promluvil o tom, že se úřad rozhodl zbavit zaměstnání a po tuto dobu nechat bez výplaty zaměstnance, kteří odmítnou očkování."


"Rada rektorů Moskvy a Moskevské oblasti rovněž doporučila od 1. září připouštět k výuce pouze očkované studenty."


"Správa letiště Južno-Sachalinska vydala příkaz o vakcinaci 60 % zaměstnanců, oznámila v sobotu stanice ACTB. „Zaměstnanci, kteří neprošli vakcinací, jsou na základě odst. 8, č. 1, čl. 76 Zákoníku práce RF odvoláni ze zaměstnání“,


"Karelské úřady v sobotu ohlásily, že hotely a turistické chaty budou od 15. června přijímat nájemníky pouze s negativním PCR testem na COVID nebo s potvrzením o vakcinaci."


"Není vyloučeno, že certifikát o vakcinaci budou Rusové zanedlouho potřebovat pro cestování letadlem nebo vlakem. V sobotu zpravodajská agentura TASS informovala o tom, že Ministerstvo dopravy RF poslalo leteckým společnostem dopis se žádostí zajistit při prodeji lístků možnost autorizace certifikátem o vakcinaci."


Nebyly již překročeny červené čáry?


Tak podpindos asi tlač&iacute; v&iacute;c, než se zd&aacute;. http://zvedavec.org/komentare/2021/06/8758-jak-se-zmeni-zivot-nenaockovanych-rusu.htm &quot;&Uacute;řad pro ochranu zdrav&iacute; hlavn&iacute;ho města ozn&aacute;mil, že nemocnice dočasně přeru&scaron;uj&iacute; pl&aacute;novanou hospitalizaci pacientů, kteř&iacute; nepředlož&iacute; certifik&aacute;t o absolvovan&eacute;m očkov&aacute;n&iacute; proti COVIDu-19 nebo potvrzen&iacute; o př&iacute;tomnosti protil&aacute;tek v krvi.&quot; &quot;Po l&eacute;kařsk&yacute;ch &uacute;řadech v Moskvě zavedly analogick&eacute; z&aacute;kazy tak&eacute; &uacute;řady soudn&iacute;. Sm&iacute;rč&iacute; soudy budou poskytovat osobn&iacute; konzultace pouze pro občany očkovan&eacute; nebo po předložen&iacute; potvrzen&iacute; o př&iacute;tomnosti protil&aacute;tek.&quot; &quot;Nemysl&iacute;m si, že by byla soci&aacute;ln&iacute; pr&aacute;va těch, kteř&iacute; odm&iacute;taj&iacute; vakcinaci, naru&scaron;ena. Obzvl&aacute;&scaron;tě, pokud doch&aacute;z&iacute; k n&aacute;růstu onemocněn&iacute;&ldquo;, řekla pro noviny Vzgljad odbornice pro občansk&eacute; a mezin&aacute;rodn&iacute; pr&aacute;vo Maria Jarmu&scaron;ov&aacute;.&quot; &quot;Co se t&yacute;k&aacute; možn&eacute; pod&aacute;n&iacute; žaloby ze strany těch, kteř&iacute; považuj&iacute; nucen&iacute; k vakcinaci za poru&scaron;en&iacute; &uacute;stavn&iacute;ch pr&aacute;v, &bdquo;**budou tyto žaloby zjevně ne&uacute;spě&scaron;n&eacute;, protože soudy k tomu ze v&scaron;eho nejdř&iacute;ve dostanou vyj&aacute;dřen&iacute; v&yacute;&scaron;e postaven&yacute;ch soudů&ldquo;.** Podle Jarmu&scaron;ov&eacute; je rozmach pandemie p&aacute;dn&yacute;m pr&aacute;vn&iacute;m důvodem k zaveden&iacute; opatřen&iacute; za použit&iacute; donucov&aacute;n&iacute;: &bdquo;Na&scaron;e &uacute;řady celkem dlouho čekaly, aby daly možnost občanům nechat se svobodně očkovat&ldquo;. &quot;iceprezident Federace restaurat&eacute;rů a hoteli&eacute;rů, ombudsman pro oblast restauračn&iacute;ho obchodu Moskvy, Sergej Mironov, podle v&yacute;sledků setk&aacute;n&iacute; se zaměstnanci magistr&aacute;tu promluvil o tom, že se &uacute;řad rozhodl zbavit zaměstn&aacute;n&iacute; a po tuto dobu nechat bez v&yacute;platy zaměstnance, kteř&iacute; odm&iacute;tnou očkov&aacute;n&iacute;.&quot; &quot;Rada rektorů Moskvy a Moskevsk&eacute; oblasti rovněž doporučila od 1. z&aacute;ř&iacute; připou&scaron;tět k v&yacute;uce pouze očkovan&eacute; studenty.&quot; &quot;Spr&aacute;va leti&scaron;tě Južno-Sachalinska vydala př&iacute;kaz o vakcinaci 60 % zaměstnanců, ozn&aacute;mila v sobotu stanice ACTB. &bdquo;Zaměstnanci, kteř&iacute; nepro&scaron;li vakcinac&iacute;, jsou na z&aacute;kladě odst. 8, č. 1, čl. 76 Z&aacute;kon&iacute;ku pr&aacute;ce RF odvol&aacute;ni ze zaměstn&aacute;n&iacute;&ldquo;, &quot;Karelsk&eacute; &uacute;řady v sobotu ohl&aacute;sily, že hotely a turistick&eacute; chaty budou od 15. června přij&iacute;mat n&aacute;jemn&iacute;ky pouze s negativn&iacute;m PCR testem na COVID nebo s potvrzen&iacute;m o vakcinaci.&quot; &quot;Nen&iacute; vyloučeno, že certifik&aacute;t o vakcinaci budou Rusov&eacute; zanedlouho potřebovat pro cestov&aacute;n&iacute; letadlem nebo vlakem. V sobotu zpravodajsk&aacute; agentura TASS informovala o tom, že Ministerstvo dopravy RF poslalo leteck&yacute;m společnostem dopis se ž&aacute;dost&iacute; zajistit při prodeji l&iacute;stků možnost autorizace certifik&aacute;tem o vakcinaci.&quot; Nebyly již překročeny červen&eacute; č&aacute;ry?

Taky mám ten dojem. Čekám v brzké době silnou protireakci. Tohle je od podpindos silný úder. To je tak na armádu a postupně pozavírat (?) tyto fašisty. Putin bude muset jednat rychle, jakmile lidé přijdou o práci, nebudou mít peníze a vznikne podhoubí pro majdan.


Taky m&aacute;m ten dojem. Ček&aacute;m v brzk&eacute; době silnou protireakci. Tohle je od podpindos siln&yacute; &uacute;der. To je tak na arm&aacute;du a postupně pozav&iacute;rat (?) tyto fa&scaron;isty. Putin bude muset jednat rychle, jakmile lid&eacute; přijdou o pr&aacute;ci, nebudou m&iacute;t pen&iacute;ze a vznikne podhoub&iacute; pro majdan.

Putin bude muset jednat rychle, jakmile lidé přijdou o práci, nebudou mít peníze a vznikne podhoubí pro majdan.


Ešte treba čakať, kým sa 5.kolóna postupne poodkrýva.


[quote=&quot;pid:21369, uid:19&quot;]Putin bude muset jednat rychle, jakmile lid&eacute; přijdou o pr&aacute;ci, nebudou m&iacute;t pen&iacute;ze a vznikne podhoub&iacute; pro majdan.[/quote] E&scaron;te treba čakať, k&yacute;m sa 5.kol&oacute;na postupne poodkr&yacute;va.

To je tak na armádu a postupně pozavírat (?) tyto fašisty. Putin bude muset jednat rychle, jakmile lidé přijdou o práci, nebudou mít peníze a vznikne podhoubí pro majdan.


Také si myslím. Protože díky zrádcům v Kremlu v čele s Peskovem si lidé spojí tuhle hrůzu s Putinem.
A navíc, kazí reputaci Ruska v zahraničí hlavně u odpůrců great resetu. (...podívej, mámo, jak to tam ten Putin vede...)
Vzhledem k prolezlosti podpindos v celém aparátu bych se vůbec nezlobil, kdyby nakonec udělala pořádek armáda. Soudy, úřady... vše pod kontrolou bažiny.


Nejsem, vzhledem k bohužel neznalosti ruštiny, znalcem místních poměrů. Ale neodkopali se snad už úplně všichni? Vždyť se ví, kdo je kdo.


Jen doufám, že protiúder bude naprosto zničující. Tahle verbež si nic jiného nezaslouží.


[quote=&quot;pid:21369, uid:19&quot;]To je tak na arm&aacute;du a postupně pozav&iacute;rat (?) tyto fa&scaron;isty. Putin bude muset jednat rychle, jakmile lid&eacute; přijdou o pr&aacute;ci, nebudou m&iacute;t pen&iacute;ze a vznikne podhoub&iacute; pro majdan.[/quote] Tak&eacute; si mysl&iacute;m. Protože d&iacute;ky zr&aacute;dcům v Kremlu v čele s Peskovem si lid&eacute; spoj&iacute; tuhle hrůzu s Putinem. A nav&iacute;c, kaz&iacute; reputaci Ruska v zahranič&iacute; hlavně u odpůrců great resetu. (...pod&iacute;vej, m&aacute;mo, jak to tam ten Putin vede...) Vzhledem k prolezlosti podpindos v cel&eacute;m apar&aacute;tu bych se vůbec nezlobil, kdyby nakonec udělala poř&aacute;dek arm&aacute;da. Soudy, &uacute;řady... v&scaron;e pod kontrolou bažiny. Nejsem, vzhledem k bohužel neznalosti ru&scaron;tiny, znalcem m&iacute;stn&iacute;ch poměrů. Ale neodkopali se snad už &uacute;plně v&scaron;ichni? Vždyť se v&iacute;, kdo je kdo. Jen douf&aacute;m, že proti&uacute;der bude naprosto zničuj&iacute;c&iacute;. Tahle verbež si nic jin&eacute;ho nezaslouž&iacute;.
Upravené 23. 6. 2021 o 14:21

Vše je zatím v rovině "bude". Putin zakročí , o tom nemám pochybnost. Jakmile se "bude" změní v "je", bude červená čára překročena. Takhle postupoval i na Dálném východě.
Pjakin hovoří o přípravě majdanu na září. Otevřený střet nazrává , otázkou pro mě je, zda Putin opět použije heslo "jestli draka neizbežna... A zda použije tvrdé metody ala 1937 , anebo půjde měkčí cestou. Je to všechno propojené s volbami do Dumy. A především - s rychlým vývojem situace v RSA a malobritánii.
5.kolona nejedná samostatně, je řízena. Ale degradace RSA je fakt rychlá a je možné, že na podzim už řízení Washingtonu a Londýna směrem do Evropy a Ruska bude úplně jinde...


V&scaron;e je zat&iacute;m v rovině &quot;bude&quot;. Putin zakroč&iacute; , o tom nem&aacute;m pochybnost. Jakmile se &quot;bude&quot; změn&iacute; v &quot;je&quot;, bude červen&aacute; č&aacute;ra překročena. Takhle postupoval i na D&aacute;ln&eacute;m v&yacute;chodě. Pjakin hovoř&iacute; o př&iacute;pravě majdanu na z&aacute;ř&iacute;. Otevřen&yacute; střet nazr&aacute;v&aacute; , ot&aacute;zkou pro mě je, zda Putin opět použije heslo &quot;jestli draka neizbežna... A zda použije tvrd&eacute; metody ala 1937 , anebo půjde měkč&iacute; cestou. Je to v&scaron;echno propojen&eacute; s volbami do Dumy. A předev&scaron;&iacute;m - s rychl&yacute;m v&yacute;vojem situace v RSA a malobrit&aacute;nii. 5.kolona nejedn&aacute; samostatně, je ř&iacute;zena. Ale degradace RSA je fakt rychl&aacute; a je možn&eacute;, že na podzim už ř&iacute;zen&iacute; Washingtonu a Lond&yacute;na směrem do Evropy a Ruska bude &uacute;plně jinde...

Věřím, že Putin ví, co dělá a pro nás, co nevíme, co má v plánu, je to jak kdybyste jeli v autě s profesionálním závodníkem. Tam, kde bychom před zatáčkou my už dávno brzdili, on ještě přidá plyn a na poslední chvíli provede manévr. Tedy v této situaci my bychom už posílali armádu, on ještě vyčkává, protože zřejmě ví na co a pak udeří.


Věř&iacute;m, že Putin v&iacute;, co děl&aacute; a pro n&aacute;s, co nev&iacute;me, co m&aacute; v pl&aacute;nu, je to jak kdybyste jeli v autě s profesion&aacute;ln&iacute;m z&aacute;vodn&iacute;kem. Tam, kde bychom před zat&aacute;čkou my už d&aacute;vno brzdili, on je&scaron;tě přid&aacute; plyn a na posledn&iacute; chv&iacute;li provede man&eacute;vr. Tedy v t&eacute;to situaci my bychom už pos&iacute;lali arm&aacute;du, on je&scaron;tě vyčk&aacute;v&aacute;, protože zřejmě v&iacute; na co a pak udeř&iacute;.

Věřím, že Putin ví, co dělá a pro nás, co nevíme, co má v plánu, je to jak kdybyste jeli v autě s profesionálním závodníkem.


To je velmi přesný příměr. Je vlastně neuvěřitelné, čeho dosáhl. Na mezinárodním poli je to oslnivé, nyní je na řadě domácí scéna. Teď si ten střet může už dovolit.
Akorát normálního člověka to drásá, když vidí, jak ti zrádci ničí zemi, nebo spíš, jak se jí snaží zničit. A tímto manévrem to přepískli.
Já se prostě nemůžu dočkat sklízení plodů. Myslím si, že k němu nutně musí dojít před volbami. Takže brzo.


[quote=&quot;pid:21381, uid:19&quot;]Věř&iacute;m, že Putin v&iacute;, co děl&aacute; a pro n&aacute;s, co nev&iacute;me, co m&aacute; v pl&aacute;nu, je to jak kdybyste jeli v autě s profesion&aacute;ln&iacute;m z&aacute;vodn&iacute;kem.[/quote] To je velmi přesn&yacute; př&iacute;měr. Je vlastně neuvěřiteln&eacute;, čeho dos&aacute;hl. Na mezin&aacute;rodn&iacute;m poli je to oslniv&eacute;, nyn&iacute; je na řadě dom&aacute;c&iacute; sc&eacute;na. Teď si ten střet může už dovolit. Akor&aacute;t norm&aacute;ln&iacute;ho člověka to dr&aacute;s&aacute;, když vid&iacute;, jak ti zr&aacute;dci nič&iacute; zemi, nebo sp&iacute;&scaron;, jak se j&iacute; snaž&iacute; zničit. A t&iacute;mto man&eacute;vrem to přep&iacute;skli. J&aacute; se prostě nemůžu dočkat skl&iacute;zen&iacute; plodů. Mysl&iacute;m si, že k němu nutně mus&iacute; doj&iacute;t před volbami. Takže brzo.

Ruský ministr zahraničí zkritizoval pozici USA vůči Rusku po summitu v Ženevě


Navíc dodal, že nyní je třeba zjistit, jak ve skutečnosti proběhnou konzultace,
o kterých se na summitu obou stran mluvilo.
„Nicméně bývalá drsná pozice Washingtonu, která byla okamžitě vyjádřena na konci jednání, je velmi orientační, zejména proto, že evropská hlavní města, která zachytila náladu „velkého bratra“, okamžitě začala aktivně a šťastně zpívat. Podstata vyjádření: jsme připraveni normalizovat vztahy s Moskvou, ale ona nejdřív musí změnit své chování,“ pokračuje Lavrov.
https://cz.sputniknews.com/20210628/rusky-ministr-zahranici-zkritizoval-pozici-usa-vuci-rusku-po-summitu--v-zeneve-14978985.html


Rusk&yacute; ministr zahranič&iacute; zkritizoval pozici USA vůči Rusku po summitu v Ženevě ----------------------------------------------------------------------------- Nav&iacute;c dodal, že nyn&iacute; je třeba zjistit, jak ve skutečnosti proběhnou konzultace, o kter&yacute;ch se na summitu obou stran mluvilo. &bdquo;Nicm&eacute;ně b&yacute;val&aacute; drsn&aacute; pozice Washingtonu, kter&aacute; byla okamžitě vyj&aacute;dřena na konci jedn&aacute;n&iacute;, je velmi orientačn&iacute;, zejm&eacute;na proto, že evropsk&aacute; hlavn&iacute; města, kter&aacute; zachytila n&aacute;ladu &bdquo;velk&eacute;ho bratra&ldquo;, okamžitě začala aktivně a &scaron;ťastně zp&iacute;vat. Podstata vyj&aacute;dřen&iacute;: jsme připraveni normalizovat vztahy s Moskvou, ale ona nejdř&iacute;v mus&iacute; změnit sv&eacute; chov&aacute;n&iacute;,&ldquo; pokračuje Lavrov. https://cz.sputniknews.com/20210628/rusky-ministr-zahranici-zkritizoval-pozici-usa-vuci-rusku-po-summitu--v-zeneve-14978985.html
12
18.43k
123
35
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept