Politika v SR
Odborná komisia, JUDr. Peter Weis - výstupy

JUDr. Peter Weis: Krvné zrazeniny a letecká preprava

Zajímavá možnost obratu: letecká doprava časem pouze neočkované...

[quote="pid:18082, uid:111"]JUDr. Peter Weis: Krvné zrazeniny a letecká preprava[/quote] Zajímavá možnost obratu: letecká doprava časem pouze **ne**očkované...

Zajímavá možnost obratu: letecká doprava časem pouze neočkované.

Prečo začali viac tlačiť na osobnú leteckú dopravu, myslím tým lietajúce autá? V Nitre testujú už druhú verziu, v médiách som videl reláciu, ktorá to v podstate propagovala.

[quote="pid:18095, uid:240"]Zajímavá možnost obratu: letecká doprava časem pouze neočkované.[/quote] Prečo začali viac tlačiť na osobnú leteckú dopravu, myslím tým lietajúce autá? V Nitre testujú už druhú verziu, v médiách som videl reláciu, ktorá to v podstate propagovala.

Slovenský protipandemický zákon

Pane Boze ... tu uz zakladaju podmienky na realne ozbrojene SNP II.

[quote="pid:18425, uid:111"]Slovenský protipandemický zákon[/quote] Pane Boze ... tu uz zakladaju podmienky na realne ozbrojene SNP II.

Pane Boze ... tu uz zakladaju podmienky na realne ozbrojene SNP II.

no presne. Som nejaká unavená, musím to lepšie preštudovať. Nepáči sa mi to...

[quote="pid:18464, uid:40"]Pane Boze ... tu uz zakladaju podmienky na realne ozbrojene SNP II.[/quote] no presne. Som nejaká unavená, musím to lepšie preštudovať. Nepáči sa mi to...

JUDr. Peter Weis: Nová legislatíva v Nemecku? Beztrestný prenos „vakcín“ z vakcínovaných na nevakcínovaných.
Nemecká vláda už zrejme zabudla na obdobie druhej svetovej vojny a ustanovenia Norimberského etického kódexu. Pripravovaná nová legislatíva totiž už vôbec nepočíta s akýmkoľvek informovaným súhlasom, ale priamo zabezpečuje, že neočkovaný, ktorý kontrahuje od vakcínovanej osoby „vakcínu“ v podobe mikroorganizmu, nebude môcť využiť žiadne právne prostriedky obrany. Takže sa môžeme zjavne tešiť na nové druhy vakcín, ak nám samozrejme kolegovia z Nemecka nestihli zamlčať nejakú podstatnú skutočnosť o už existujúcich „vakcínach“. O sheddingu spike-proteínu sme sa už totiž mohli dočítať čo-to aj v odbornej literatúre.
https://akw.sk/covid-19/nova-legislativa-v-nemecku-beztrestny-prenos-vakcin-z-vakcinovanych-na-nevakcinovanych/

**JUDr. Peter Weis: Nová legislatíva v Nemecku? Beztrestný prenos „vakcín“ z vakcínovaných na nevakcínovaných. ** Nemecká vláda už zrejme zabudla na obdobie druhej svetovej vojny a ustanovenia Norimberského etického kódexu. Pripravovaná nová legislatíva totiž už vôbec nepočíta s akýmkoľvek informovaným súhlasom, ale priamo zabezpečuje, že neočkovaný, ktorý kontrahuje od vakcínovanej osoby „vakcínu“ v podobe mikroorganizmu, nebude môcť využiť žiadne právne prostriedky obrany. Takže sa môžeme zjavne tešiť na nové druhy vakcín, ak nám samozrejme kolegovia z Nemecka nestihli zamlčať nejakú podstatnú skutočnosť o už existujúcich „vakcínach“. O sheddingu spike-proteínu sme sa už totiž mohli dočítať čo-to aj v odbornej literatúre. https://akw.sk/covid-19/nova-legislativa-v-nemecku-beztrestny-prenos-vakcin-z-vakcinovanych-na-nevakcinovanych/

JUDr. Peter Weis: Predikcia z roku 2017
Čo vedeli CIA už v roku 2017? Pozrite si screenshot zo zdroja deagel.com, agentúry, ktorá je dôveryhodným dodávateľom a spracovateľom informácií pre americkú CIA. Do roku 2025 má klesnúť populácia USA o 100 miliónov obyvateľov (aj keď dedukujúc podľa pravej časti tabuľky ide skôr o pokles na 100 miliónov, teda úbytok o 2/3 populácie) a HDP až o (na) polovicu!
https://akw.sk/zahranicne-spravy/predikcia-z-roku-2017/

JUDr. Peter Weis: **Predikcia z roku 2017** Čo vedeli CIA už v roku 2017? Pozrite si screenshot zo zdroja deagel.com, agentúry, ktorá je dôveryhodným dodávateľom a spracovateľom informácií pre americkú CIA. Do roku 2025 má klesnúť populácia USA o 100 miliónov obyvateľov (aj keď dedukujúc podľa pravej časti tabuľky ide skôr o pokles na 100 miliónov, teda úbytok o 2/3 populácie) a HDP až o (na) polovicu! https://akw.sk/zahranicne-spravy/predikcia-z-roku-2017/

JUDr. Peter Weis: Nové dáta EudraVigilance
K 5. júnu 2021 nežiaduce reakcie na vakcíny proti Covid-19:
13 867 úmrtí
1 354 336 poškodenia
https://akw.sk/covid-19/nove-data-eudravigilance-2/

JUDr. Peter Weis: **Nové dáta EudraVigilance** K 5. júnu 2021 nežiaduce reakcie na vakcíny proti Covid-19: 13 867 úmrtí 1 354 336 poškodenia https://akw.sk/covid-19/nove-data-eudravigilance-2/

Čo vedeli CIA už v roku 2017?

zamýšľam sa nad tou tabuľkou. ak sa to berie, že je to pokles amíkov na 100 miliónov, tak pri svetovej populácii očakávajú pokles z 7,4 mld iba na 6,9 mld. (prečo práve amíkov tak veľa poklesne, alebo len nechcú prezrádzať plán pre celý svet?) potom sa mi nezdá, že by očakávali zníženie vojenského rozpočtu z 637 mld usd na iba 32 mld usd. to už ako keby očakávali, že v 2025 nebudú svetoví policajti alebo dáku reformu finančného systému. a ak je to len zníženie o 32 mld usd, tak potom to spätne znamená, že zníženie svetovej populácie má byť o 6,9 mld a to je už mega desivé.

60bfa0d64eb95

[quote="pid:19083, uid:111"]Čo vedeli CIA už v roku 2017?[/quote] zamýšľam sa nad tou tabuľkou. ak sa to berie, že je to pokles amíkov na 100 miliónov, tak pri svetovej populácii očakávajú pokles z 7,4 mld iba na 6,9 mld. (prečo práve amíkov tak veľa poklesne, alebo len nechcú prezrádzať plán pre celý svet?) potom sa mi nezdá, že by očakávali zníženie vojenského rozpočtu z 637 mld usd na iba 32 mld usd. to už ako keby očakávali, že v 2025 nebudú svetoví policajti alebo dáku reformu finančného systému. a ak je to len zníženie o 32 mld usd, tak potom to spätne znamená, že zníženie svetovej populácie má byť o 6,9 mld a to je už mega desivé. ![60bfa0d64eb95](serve/attachment&path=60bfa0d64eb95)
Upravené 8. 6. 2021 o 19:03

az teraz som si vsimla, ze tie predpovede co tam boli su nejak schovane. Ale co si pamatam,
tak ked si si vtedy pozrel cely ten web, tak je tak velmi silny pokles poctu obyvatelstva aj HDP u najrozvinutejsich krajin...ak teda dojde naozaj povedzme k padu dolara+katastrofe viru s dopadom na populaciu (povacsinou je to pokles na cca 50%, niekedy aj viac, India ale bola viac menej nedotknuta), tak budu mat co robit, aby zarobili aj na to. Ak by HDP naozaj kleslo tak ako to tam je uvedene, tak to znamena viac ako 80% pokles....a to by bolo naozaj megatsunami

az teraz som si vsimla, ze tie predpovede co tam boli su nejak schovane. Ale co si pamatam, tak ked si si vtedy pozrel cely ten web, tak je tak velmi silny pokles poctu obyvatelstva aj HDP u najrozvinutejsich krajin...ak teda dojde naozaj povedzme k padu dolara+katastrofe viru s dopadom na populaciu (povacsinou je to pokles na cca 50%, niekedy aj viac, India ale bola viac menej nedotknuta), tak budu mat co robit, aby zarobili aj na to. Ak by HDP naozaj kleslo tak ako to tam je uvedene, tak to znamena viac ako 80% pokles....a to by bolo naozaj megatsunami

GBB: mimochodom, ako sa ti podarilo dostat sa na tu zalozku forecast 2025, mne to nikde neponuklo

GBB: mimochodom, ako sa ti podarilo dostat sa na tu zalozku forecast 2025, mne to nikde neponuklo

Ak by HDP naozaj kleslo tak ako to tam je uvedene, tak to znamena viac ako 80% pokles....a to by bolo naozaj megatsunami

Aniž bych to zlehčoval, ale je třeba si uvědomit, jak falešná je konstrukce ukazatele zvaného HDP, kdy můžeš mít HDP geniální a přitom ve státě není skoro žádná reálná ekonomika, ani se nenajíš vlastního jídla apod.
Takže to HDP-tsunami bude spíše informační, což ještě neznamená, že nebude mít reálné následky.
(Jak známo: "Iluze řízení má reálné následky." )

[quote="pid:19324, uid:187"]Ak by HDP naozaj kleslo tak ako to tam je uvedene, tak to znamena viac ako 80% pokles....a to by bolo naozaj megatsunami[/quote] Aniž bych to zlehčoval, ale je třeba si uvědomit, jak falešná je konstrukce ukazatele zvaného HDP, kdy můžeš mít HDP geniální a přitom ve státě není skoro žádná reálná ekonomika, ani se nenajíš vlastního jídla apod. Takže to HDP-tsunami bude spíše informační, což ještě neznamená, že nebude mít reálné následky. (Jak známo: "Iluze řízení má reálné následky." )
Upravené 10. 6. 2021 o 15:32

ups. to som až tak profi neskúmal. díval som sa len na obrázok z toho článku (a potom ho sem skopíroval), lebo pokúšal som sa pochopiť, či je to o 100 mil alebo na 100 mil pomocou ostatných ukazovateľov (aby som to vedel správne interpretovať, ak o tom budem hovoriť známym). a vyšli mi takéto divné dôsledky, že až nevylučujem, že by to bol falzifikát (hlavne keď vravíte, že neponúka forecast 2025). budem sa prikláňať k názorom ľuďom ako ste vy, ktorí majú skúsenosti so zdrojovým webom

[quote="pid:19333, uid:187"]GBB: mimochodom, ako sa ti podarilo dostat sa na tu zalozku forecast 2025, mne to nikde neponuklo[/quote] ups. to som až tak profi neskúmal. díval som sa len na obrázok z toho [článku](https://akw.sk/zahranicne-spravy/predikcia-z-roku-2017 "https://akw.sk/zahranicne-spravy/predikcia-z-roku-2017") (a potom ho sem skopíroval), lebo pokúšal som sa pochopiť, či je to o 100 mil alebo na 100 mil pomocou ostatných ukazovateľov (aby som to vedel správne interpretovať, ak o tom budem hovoriť známym). a vyšli mi takéto divné dôsledky, že až nevylučujem, že by to bol falzifikát (hlavne keď vravíte, že neponúka forecast 2025). budem sa prikláňať k názorom ľuďom ako ste vy, ktorí majú skúsenosti so zdrojovým webom
Upravené 10. 6. 2021 o 17:15

nie, ja si to pamatam este z doby pred cca 5 rokmi, ja som si myslela, ze riadna blbost, niekedy vlani alebo zaciatkom tohto roka to updatovali na rok 2025 (predtym to nebolo specifikovane), ale USA ostali a nezmenili sa na 100 mil. (teda -230 mil. ludi)...ale teraz to uz tam neviem najst. Slovensko a CR tam na tom boli relativne dobre, my sme mali ubytok -400 tis. ludi, CR mam pocit tiez tak do 10%. Az mi to teraz zase nesedi s faktom ockovanych, keby mali ist dolu vsetci ockovani, tak sme na cca -50%. A ani toho placeba udajne nie je v nasich krajoch vela

nie, ja si to pamatam este z doby pred cca 5 rokmi, ja som si myslela, ze riadna blbost, niekedy vlani alebo zaciatkom tohto roka to updatovali na rok 2025 (predtym to nebolo specifikovane), ale USA ostali a nezmenili sa na 100 mil. (teda -230 mil. ludi)...ale teraz to uz tam neviem najst. Slovensko a CR tam na tom boli relativne dobre, my sme mali ubytok -400 tis. ludi, CR mam pocit tiez tak do 10%. Az mi to teraz zase nesedi s faktom ockovanych, keby mali ist dolu vsetci ockovani, tak sme na cca -50%. A ani toho placeba udajne nie je v nasich krajoch vela

JUDr. Peter Weis: V mene dúhy
V poslednej dobe sa veľa hovorí na tému Inakosť. Radi by sme k tejto téme prispeli. Kľúčovým slovom dúhovej inakosti bude v kontexte dnešných dní napríklad taký človek trans-očkovaný.
O čo ide? Vychádzajme zo známeho pojmu transsexuál. ... Človek trans-očkovaný môže byť teda analogicky neočkovaný človek s túžbou žiť a byť akceptovaný ako očkovaný. Rovnako ako transsexuál, aj človek trans-očkovaný môže mať túžbu po nediskriminácii, rovnakom zaobchádzaní, rovnakej miere práv a po spoločenskej tolerancii...
https://akw.sk/rozne/v-mene-duhy/

JUDr. Peter Weis: ** V mene dúhy** V poslednej dobe sa veľa hovorí na tému Inakosť. Radi by sme k tejto téme prispeli. Kľúčovým slovom dúhovej inakosti bude v kontexte dnešných dní napríklad taký človek trans-očkovaný. O čo ide? Vychádzajme zo známeho pojmu transsexuál. ... Človek trans-očkovaný môže byť teda analogicky neočkovaný človek s túžbou žiť a byť akceptovaný ako očkovaný. Rovnako ako transsexuál, aj človek trans-očkovaný môže mať túžbu po nediskriminácii, rovnakom zaobchádzaní, rovnakej miere práv a po spoločenskej tolerancii... https://akw.sk/rozne/v-mene-duhy/

JUDr. Peter Weis: Raz a navždy k všeobecnej záväznosti vyhlášok ÚVZ
Ide o to, aby ste sa zamysleli nad tým, že nežijeme v právnom štáte, ale v štáte, kde sa pomocou mocenských nástrojov (polície, správnych orgánov….) vynucujú pseudonormy, t. j. také pravidlá správania, ktoré nie sú záväzným prameňom práva, avšak napriek tomu štátne orgány vynucujú ich rešpektovanie...
https://akw.sk/pravo/raz-a-navzdy-k-vseobecnej-zavaznosti-vyhlasok-uvz/

JUDr. Peter Weis: **Raz a navždy k všeobecnej záväznosti vyhlášok ÚVZ** Ide o to, aby ste sa zamysleli nad tým, že nežijeme v právnom štáte, ale v štáte, kde sa pomocou mocenských nástrojov (polície, správnych orgánov….) vynucujú pseudonormy, t. j. také pravidlá správania, ktoré nie sú záväzným prameňom práva, avšak napriek tomu štátne orgány vynucujú ich rešpektovanie... https://akw.sk/pravo/raz-a-navzdy-k-vseobecnej-zavaznosti-vyhlasok-uvz/

JUDr. Peter Weis: Vakcinácia na kovid a porušenie Hippokratovej prísahy
Všetci lekári, ktorí sa pokúsia vpraviť pacientovi látku, ktorý sa nazýva v mainstreame vakcínou proti kovidu, môžu porušiť Hippokratovu prísahu. Už dnes je pomerne známa početnosť vážnych vedľajších účinkov týchto látok vrátane smrti... Prísahu a zodpovednosť lekára nemožno obmedziť žiadnym vyhlásením, žiadnym naoko informovaným súhlasom ani zmluvným vzťahom s pacientom...
Očkovacie centrá dnes z hľadiska zodpovednosti fungujú na princípe rozpustenej zodpovednosti medzi viacero naoko nezávislých článkov tak, aby sa žiaden z článkov spolupracujúcich na príprave a podaní látky nemusel cítiť priamo zodpovedný... V ambulancii to však bude iné. A pôjde o deti. Právnici, pripravte sa, v hre sú licencie lekárov, ktorí sa spreneveria svojmu poslaniu a povolaniu.
https://akw.sk/pravo/vakcinacia-na-kovid-a-porusenie-hippokratovej-prisahy/

JUDr. Peter Weis: **Vakcinácia na kovid a porušenie Hippokratovej prísahy** Všetci lekári, ktorí sa pokúsia vpraviť pacientovi látku, ktorý sa nazýva v mainstreame vakcínou proti kovidu, môžu porušiť Hippokratovu prísahu. Už dnes je pomerne známa početnosť vážnych vedľajších účinkov týchto látok vrátane smrti... Prísahu a zodpovednosť lekára nemožno obmedziť žiadnym vyhlásením, žiadnym naoko informovaným súhlasom ani zmluvným vzťahom s pacientom... Očkovacie centrá dnes z hľadiska zodpovednosti fungujú na princípe rozpustenej zodpovednosti medzi viacero naoko nezávislých článkov tak, aby sa žiaden z článkov spolupracujúcich na príprave a podaní látky nemusel cítiť priamo zodpovedný... V ambulancii to však bude iné. A pôjde o deti. Právnici, pripravte sa, v hre sú licencie lekárov, ktorí sa spreneveria svojmu poslaniu a povolaniu. https://akw.sk/pravo/vakcinacia-na-kovid-a-porusenie-hippokratovej-prisahy/
123
5.37k
56
13
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept