Zahraničná politika
To není vtip :)

Oprava stránkovania. Stačia dva nové komentáre.


Oprava stránkovania. Stačia dva nové komentáre.

Radšej budem mať pravdu s Rusmi, ako by som sa mal mýliť s Američanmi.

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

Upravené 11. 12. 2021 o 15:28

Dnes mi kolega vraví, či viem, že Slovensko je už plne zaočkované.
Pýtam sa ho, že ako to?
No to vieš 47% to ma v pleci a tí ostatní to majú v riti. smile


Dnes mi kolega vraví, či viem, že Slovensko je už plne zaočkované. Pýtam sa ho, že ako to? No to vieš 47% to ma v pleci a tí ostatní to majú v riti. :)

Progresivny LGBT centurion


61bcb4ddbf7ec


Progresivny LGBT centurion ![61bcb4ddbf7ec](serve/attachment&path=61bcb4ddbf7ec)

Moderator

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-domaci-pohoda-u-zapaleneho-krbu-skodi-planete-vic-nez-moderni-nakladak-183836#utm_content=ribbonnews&utm_term=d%C5%99evo&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz


Tak tohle vystrašilo i mého otce, dlouholetého člena ODS.


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-domaci-pohoda-u-zapaleneho-krbu-skodi-planete-vic-nez-moderni-nakladak-183836#utm_content=ribbonnews&utm_term=d%C5%99evo&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz Tak tohle vystrašilo i mého otce, dlouholetého člena ODS.

Tak tohle vystrašilo i mého otce, dlouholetého člena ODS.


Na tohle už se dá reagovat snad jen takto:


61bf0734841fe


Místo WC si domyslete vlajku EU.


[quote="pid:48931, uid:388"]Tak tohle vystrašilo i mého otce, dlouholetého člena ODS.[/quote] Na tohle už se dá reagovat snad jen takto: ![61bf0734841fe](serve/attachment&path=61bf0734841fe) Místo WC si domyslete vlajku EU.

Na Záhorí vyrástli dve šibenice, ľudí pobavili aj pohoršili. Koho chcú Záhoráci vešať?
https://obkec.azet.sk/clanok/vqk1175/na-zahori-vyrastli-dve-sibenice-ludi-pobavili-aj-pohorsili-koho-chcu-zahoraci-vesat/


Na Záhorí vyrástli dve šibenice, ľudí pobavili aj pohoršili. Koho chcú Záhoráci vešať? https://obkec.azet.sk/clanok/vqk1175/na-zahori-vyrastli-dve-sibenice-ludi-pobavili-aj-pohorsili-koho-chcu-zahoraci-vesat/
Upravené 22. 12. 2021 o 09:47

Tak tohle vystrašilo i mého otce, dlouholetého člena ODS.

Docela by mě zajímalo , jak tato skupina zaplacených vědátorů-sviní , vysvětlí fakt , jakým zázrakem přežíval po tisíce let člověk , který topil dřevem .
Nebo snad tehdy bylo dřevo jiné ?
Tyhle bulíky můžou věšet na nos , zase jenom bulíkům .


[quote="pid:48931, uid:388"]Tak tohle vystrašilo i mého otce, dlouholetého člena ODS.[/quote] Docela by mě zajímalo , jak tato skupina zaplacených vědátorů-sviní , vysvětlí fakt , jakým zázrakem přežíval po tisíce let člověk , který topil dřevem . Nebo snad tehdy bylo dřevo jiné ? Tyhle bulíky můžou věšet na nos , zase jenom bulíkům .

Tak to je sila, Kristof. Milgamov experiment. Kto by to povedal, ze to dovolia pustit medzi ludi.


Tak to je sila, Kristof. Milgamov experiment. Kto by to povedal, ze to dovolia pustit medzi ludi.

Musela som, je z FB zaujímavého človeka:-)
61c9d88b7a23f


On asi vazne si neuvedomuje resp. tá banda okolo neho o čo ide a o aké peniaze. To čo je v ľavom hornom rohu, uz stiahli.


Musela som, je z FB zaujímavého človeka:-) ![61c9d88b7a23f](serve/attachment&path=61c9d88b7a23f) On asi vazne si neuvedomuje resp. tá banda okolo neho o čo ide a o aké peniaze. To čo je v ľavom hornom rohu, uz stiahli.
Upravené 27. 12. 2021 o 16:24

A mame tu dalsi (ne)prkny príklad. Pán minister, trosku konzistentnosti by nezaškodilo, už aj tak vám neveríme:61cda75ae60c8


A mame tu dalsi (ne)prkny príklad. Pán minister, trosku konzistentnosti by nezaškodilo, už aj tak vám neveríme:![61cda75ae60c8](serve/attachment&path=61cda75ae60c8)

Dnes konšpirácia, zajtra realita.


Nejprve mi dovolte otázku – není to neobvyklé, očkovat proti dopravní nehodě?
http://zvedavec.org/humor2021/08/8800-nove-ockovani-z-ministerstva-dopravy.htm
A ten obsah?
Ten je zřejmý. Klient, který bude očkován preparátem naší firmy, nebude z litery zákona považovaný za viníka. Viníkem bude vždy ten neočkovaný, bez ohledu na události předcházející nehodě.


Dnes konšpirácia, zajtra realita. Nejprve mi dovolte otázku – není to neobvyklé, očkovat proti dopravní nehodě? http://zvedavec.org/humor2021/08/8800-nove-ockovani-z-ministerstva-dopravy.htm A ten obsah? Ten je zřejmý. Klient, který bude očkován preparátem naší firmy, nebude z litery zákona považovaný za viníka. Viníkem bude vždy ten neočkovaný, bez ohledu na události předcházející nehodě.
Upravené 30. 12. 2021 o 13:41

A mame tu dalsi (ne)prkny príklad. Pán minister, trosku konzistentnosti by nezaškodilo, už aj tak vám neveríme:


Kolegyňa, pre HNR. Veď tá osoba sa nadrela ako taký Vôl. Keď si ho vybrali do tímu, na čom všetkom sa musel podieľať a čo všetko organizovať. Len za posledný rok: sa zúčastnil likvidácii gen. Lučanského, kde bolo potrebné zorganizovať personál (mlčanlivosť) a dokumentáciu. Potom nástup za ministra a už to začalo telefonáty z farmy, treba druhú dávku, treba rozbehnúť dávkovanie detí, čo zaháľaš tretia dávka, prečo máte medzi dávkami taký dlhý čas, pripravuješ štvrtú dávku? Penta tlačí treba zlikvidovať nemocničnú sieť, máš urobenú reformu, vyháňať skúsených a zdatných lekárov, riaditeľov a hľadať namiesto nich odborníkov typu Sabaka (asi ani tých nie je tak veľa), organizovať výberové konania. Potom zasadania vlády a rozčuľovať sa s Igorom, Edo ťa furt nadája vodkou a zakazuje cukor a ani kolu, aby ťa naše "novinárske esá" tým neotravovali desať rokov a viac, Zuza stále nedá pokoj a vyvoláva, čo nasľubovala kade tade a treba to urobiť. Ďalej držať na vodítku Mikasa, Krčméčriho, Jarčušku a im podobných, aby robili čo treba a načas "vyhláškovali". To nie je všetko, je toho ešte tak veľa. A čo s toho. všade samé provízie, %, darčeky, atď. Držať si v merku, čo sa urobilo, aby bolo zaplatené. Veď nemôže dopustiť, aby to bolo ako minule a ostala prázdna špajza. Potom sa nečudujem ani jeho pani manželke, keď v ordinácii plastického chirurga sa sťažuje, že si nevie predstaviť rodiny, čo robia s peniazmi, kde zarábajú dvaja "stále samé peniaze, peniaze, kde to mám dávať, stále ich nosí v krabiciach, kuriéri to nosia, otvorím dvere do špajze a vypadáva to von a furt to musím len upratovať". No nezaslúži si chlapec dovolenku, veď tu je taká hnusná zima a ide Silvester aj súkromné lietadlo radšej použije, ako sa trepať turistickým letom s poddanými. No a nenaser sa, že tí potkani z vlády namiesto toho, aby išli do tepla tak ostanú tu a budú ho ešte ohovárať a kritizovať, veď čo už len od neho ešte viacej chcú.


Kolegovia krásny a úspešný NOVÝ ROK smile , aby nám radosť v duši ostala.


[quote="pid:50298, uid:273"]A mame tu dalsi (ne)prkny príklad. Pán minister, trosku konzistentnosti by nezaškodilo, už aj tak vám neveríme:[/quote] Kolegyňa, pre HNR. Veď tá osoba sa nadrela ako taký Vôl. Keď si ho vybrali do tímu, na čom všetkom sa musel podieľať a čo všetko organizovať. Len za posledný rok: sa zúčastnil likvidácii gen. Lučanského, kde bolo potrebné zorganizovať personál (mlčanlivosť) a dokumentáciu. Potom nástup za ministra a už to začalo telefonáty z farmy, treba druhú dávku, treba rozbehnúť dávkovanie detí, čo zaháľaš tretia dávka, prečo máte medzi dávkami taký dlhý čas, pripravuješ štvrtú dávku? Penta tlačí treba zlikvidovať nemocničnú sieť, máš urobenú reformu, vyháňať skúsených a zdatných lekárov, riaditeľov a hľadať namiesto nich odborníkov typu Sabaka (asi ani tých nie je tak veľa), organizovať výberové konania. Potom zasadania vlády a rozčuľovať sa s Igorom, Edo ťa furt nadája vodkou a zakazuje cukor a ani kolu, aby ťa naše "novinárske esá" tým neotravovali desať rokov a viac, Zuza stále nedá pokoj a vyvoláva, čo nasľubovala kade tade a treba to urobiť. Ďalej držať na vodítku Mikasa, Krčméčriho, Jarčušku a im podobných, aby robili čo treba a načas "vyhláškovali". To nie je všetko, je toho ešte tak veľa. A čo s toho. všade samé provízie, %, darčeky, atď. Držať si v merku, čo sa urobilo, aby bolo zaplatené. Veď nemôže dopustiť, aby to bolo ako minule a ostala prázdna špajza. Potom sa nečudujem ani jeho pani manželke, keď v ordinácii plastického chirurga sa sťažuje, že si nevie predstaviť rodiny, čo robia s peniazmi, kde zarábajú dvaja "stále samé peniaze, peniaze, kde to mám dávať, stále ich nosí v krabiciach, kuriéri to nosia, otvorím dvere do špajze a vypadáva to von a furt to musím len upratovať". No nezaslúži si chlapec dovolenku, veď tu je taká hnusná zima a ide Silvester aj súkromné lietadlo radšej použije, ako sa trepať turistickým letom s poddanými. No a nenaser sa, že tí potkani z vlády namiesto toho, aby išli do tepla tak ostanú tu a budú ho ešte ohovárať a kritizovať, veď čo už len od neho ešte viacej chcú. Kolegovia krásny a úspešný NOVÝ ROK :) , aby nám radosť v duši ostala.

No nezaslúži si chlapec dovolenku, veď tu je taká hnusná zima a ide Silvester aj súkromné lietadlo radšej použije, ako sa trepať turistickým letom s poddanými


dakujem za vysvetlenie 🤓🤓🤓, to je úplne niečo iné. Ešte keby chcel mat one-wAy-ticket. Aj tebe a vsetkym krásny nový rok.😉😉


[quote="pid:50366, uid:326"]No nezaslúži si chlapec dovolenku, veď tu je taká hnusná zima a ide Silvester aj súkromné lietadlo radšej použije, ako sa trepať turistickým letom s poddanými[/quote] dakujem za vysvetlenie

Séria minister na dovolenke, pokračuje. Koment z HS
61cead3d69de9


Niekto tam trefne napisal, že asi prekáža. Lebo to rozmaznáva aj DennikN.


Séria minister na dovolenke, pokračuje. Koment z HS ![61cead3d69de9](serve/attachment&path=61cead3d69de9) Niekto tam trefne napisal, že asi prekáža. Lebo to rozmaznáva aj DennikN.

Veď tá osoba sa nadrela ako taký Vôl.
Palec hore. Výborná glosa. Ono je to úsmevné, ale žiaľ pravdivé.


[quote="pid:50366, uid:326"]Veď tá osoba sa nadrela ako taký Vôl.[/quote]Palec hore. Výborná glosa. Ono je to úsmevné, ale žiaľ pravdivé.

Nevedela som sa rozhodnúť, kam to dať, ale tematicky mi to ladilo s predchádzajúcimi príspevkami ...https://www.youtube.com/watch?v=p6RpS4GMHxg


Nevedela som sa rozhodnúť, kam to dať, ale tematicky mi to ladilo s predchádzajúcimi príspevkami ...https://www.youtube.com/watch?v=p6RpS4GMHxg

Stovky oviec a koz boli najate na posilnenie vakcinacnej kampane v Nemecku.
61d35ec3e3479


Stovky oviec a koz boli najate na posilnenie vakcinacnej kampane v Nemecku. ![61d35ec3e3479](serve/attachment&path=61d35ec3e3479)

Moderator

Upravené 7. 1. 2022 o 09:53

61d6a99c99b46
Preklad: Nikoho dalsieho uz neprebudis. V principe sme v 'zaverecnej hre'. Su veci, ktore sa zacnu diat vsade, ktore vystrasia ludi do morku kosti. Vzdaj sa snahy ich prebudit. Pohodlne spia. Su tam, kde chcu byt. A ako nestastne to je, az hovno trafi ventilator, rozliadnu sa okolo seba a povedia: Preco nam nikto nic nepovedal?


![61d6a99c99b46](serve/attachment&path=61d6a99c99b46) Preklad: Nikoho dalsieho uz neprebudis. V principe sme v 'zaverecnej hre'. Su veci, ktore sa zacnu diat vsade, ktore vystrasia ludi do morku kosti. Vzdaj sa snahy ich prebudit. Pohodlne spia. Su tam, kde chcu byt. A ako nestastne to je, az hovno trafi ventilator, rozliadnu sa okolo seba a povedia: Preco nam nikto nic nepovedal?

Moderator

Upravené 7. 1. 2022 o 09:53

@Kancelar, pridávaš zaujímavé veci, ale obrázky v angličtine sú pre veľa ľudí nerozlúsknuteľný oriešok. Chcelo by to vždy urobiť preklad, alebo aspoň vystihnúť myšlienku.

@Kancelar, pridávaš zaujímavé veci, ale obrázky v angličtine sú pre veľa ľudí nerozlúsknuteľný oriešok. Chcelo by to vždy urobiť preklad, alebo aspoň vystihnúť myšlienku.

Radšej budem mať pravdu s Rusmi, ako by som sa mal mýliť s Američanmi.

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

obrázky v angličtine

Ten do prekladača nestrčíš.


[quote="pid:51337, uid:623"]obrázky v angličtine[/quote] Ten do prekladača nestrčíš.

Ten do prekladača nestrčíš.


Na to narážam. Takže preklad treba urobiť ručne.


[quote="pid:51365, uid:84"]Ten do prekladača nestrčíš.[/quote] Na to narážam. Takže preklad treba urobiť ručne.

Radšej budem mať pravdu s Rusmi, ako by som sa mal mýliť s Američanmi.

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

Preklad obrazka hore:


Nikoho dalsieho uz neprebudis. V principe sme v 'zaverecnej hre'. Su veci, ktore sa zacnu diat vsade, ktore vystrasia ludi do morku kosti. Vzdaj sa snahy ich prebudit. Pohodlne spia. Su tam, kde chcu byt. A ako nestastne to je, az hovno trafi ventilator, rozliadnu sa okolo seba a povedia: Preco nam nikto nic nepovedal?


Preklad obrazka hore: Nikoho dalsieho uz neprebudis. V principe sme v 'zaverecnej hre'. Su veci, ktore sa zacnu diat vsade, ktore vystrasia ludi do morku kosti. Vzdaj sa snahy ich prebudit. Pohodlne spia. Su tam, kde chcu byt. A ako nestastne to je, az hovno trafi ventilator, rozliadnu sa okolo seba a povedia: Preco nam nikto nic nepovedal?

Moderator

A toto je dalsi bizar: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-To-nas-zabije-Vse-ztraceno-Pirati-v-problemech-Mladi-setnou-Bartose-Zdroj-mluvi-688728


„Spějeme ke konci naší existence. Dopadneme jako Zelení, nezanikneme hned, ale bude z nás ministranička, která nikoho nezajímá, nikam se už nedostane, a postupem času zmizíme na pomyslné smetiště, kde budeme hnít vedle mnoha jiných zapomenutých stran, co původně budily velké naděje. Bohužel to poslední, čím si nás historie zapamatuje, bude volební nářez s výsledkem směšných čtyř poslanců a vnitrostranické hádky a posměch, který teď oprávněně za obojí sklízíme. Mrzí mě to, ale nedivím se tomu. Ti mladí, kterým jsem od začátku fandil pro jejich odhodlání a energii, si čichli k vidině moci a penězům, a to nás i zabije. Ukazuje se, že mladí a nevyzrálí sice mohou probudit zájem o politiku, ale nemohou ty naděje naplnit v realitu. Nemají na to. Říkám to, jak je asi patrné z mého hlasu, s velkým zklamáním a deziluzí. Kéž by ještě nebylo všechno ztraceno, ale pirátskému projektu už asi žádná resuscitace ani infuze nepomůže. Jedině zázrak, ve který nepřestanu věřit do samého konce. Dal jsem tomu část života, obětoval mnoho rodinného času i peněz. A ti mladí a nadějní pak spáchají sebevraždu před celým národem,“ pokračuje ve své zpovědi zklamaný člen Pirátů.
„Pro většinu normálních lidí se nakonec staneme hovnem u cesty, které smrdí a každý se mu obloukem vyhne. Rád bych se mýlil, to vám říkám. Fakt. Celý život jsem realista a nebarvím si nic narůžovo. Jestli nepřijde radikální změna, což nejspíš nepřijde, náš osud je jasný. Game over, abych použil naši terminologii,“ uzavírá své vyprávění pražský člen Pirátské strany.


A toto je dalsi bizar: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-To-nas-zabije-Vse-ztraceno-Pirati-v-problemech-Mladi-setnou-Bartose-Zdroj-mluvi-688728 „Spějeme ke konci naší existence. Dopadneme jako Zelení, nezanikneme hned, ale bude z nás ministranička, která nikoho nezajímá, nikam se už nedostane, a postupem času zmizíme na pomyslné smetiště, kde budeme hnít vedle mnoha jiných zapomenutých stran, co původně budily velké naděje. Bohužel to poslední, čím si nás historie zapamatuje, bude volební nářez s výsledkem směšných čtyř poslanců a vnitrostranické hádky a posměch, který teď oprávněně za obojí sklízíme. Mrzí mě to, ale nedivím se tomu. **Ti mladí, kterým jsem od začátku fandil pro jejich odhodlání a energii, si čichli k vidině moci a penězům, a to nás i zabije. Ukazuje se, že mladí a nevyzrálí sice mohou probudit zájem o politiku, ale nemohou ty naděje naplnit v realitu.** Nemají na to. Říkám to, jak je asi patrné z mého hlasu, s velkým zklamáním a deziluzí. Kéž by ještě nebylo všechno ztraceno, ale pirátskému projektu už asi žádná resuscitace ani infuze nepomůže. Jedině zázrak, ve který nepřestanu věřit do samého konce. Dal jsem tomu část života, obětoval mnoho rodinného času i peněz. A ti mladí a nadějní pak spáchají sebevraždu před celým národem,“ pokračuje ve své zpovědi zklamaný člen Pirátů. **„Pro většinu normálních lidí se nakonec staneme hovnem u cesty, které smrdí a každý se mu obloukem vyhne.** Rád bych se mýlil, to vám říkám. Fakt. Celý život jsem realista a nebarvím si nic narůžovo. Jestli nepřijde radikální změna, což nejspíš nepřijde, náš osud je jasný. Game over, abych použil naši terminologii,“ uzavírá své vyprávění pražský člen Pirátské strany.

Moderator

Spějeme ke konci naší existence (Piráti). Dopadneme jako Zelení, nezanikneme hned, ale bude z nás ministranička


Chybou bolo, že na začiatku jasne neodmietli liberalizmus. Liberalizmus zožerie všetko, nakoniec aj ich samých.


[quote="pid:51519, uid:10"]Spějeme ke konci naší existence (Piráti). Dopadneme jako Zelení, nezanikneme hned, ale bude z nás ministranička[/quote] Chybou bolo, že na začiatku jasne neodmietli liberalizmus. Liberalizmus zožerie všetko, nakoniec aj ich samých.

Radšej budem mať pravdu s Rusmi, ako by som sa mal mýliť s Američanmi.

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

Upravené 7. 1. 2022 o 17:45

prvu vetu neprekladam smile Prejazdny covid testing v stodole. Matrix nikdy nesklame. Ak niesi negativna osoba, ktora nevediac manifestuje nic viac nez bullshit do svojho zivota.


61e0039f2039d


prvu vetu neprekladam :) Prejazdny covid testing v stodole. Matrix nikdy nesklame. Ak niesi negativna osoba, ktora nevediac manifestuje nic viac nez bullshit do svojho zivota. ![61e0039f2039d](serve/attachment&path=61e0039f2039d)

Moderator

prvu vetu neprekladam smile Prejazdny covid testing v stodole. Matrix nikdy nesklame. Ak niesi negativna osoba, ktora nevediac manifestuje nic viac nez bullshit do svojho zivota.


To mi připomíná, když jsem už vícekrát v práci prakticky někomu naznačil, že je idiot, jenomže ten člověk byl tak hloupý, že to ani nepochopil a tudíž se vůbec nenaštval...


Bohužel, zlomyslnost na výše uvedeném obrázku je už opravdu spíše k pláči...


[quote="pid:52416, uid:10"]prvu vetu neprekladam smile Prejazdny covid testing v stodole. Matrix nikdy nesklame. Ak niesi negativna osoba, ktora nevediac manifestuje nic viac nez bullshit do svojho zivota.[/quote] To mi připomíná, když jsem už vícekrát v práci prakticky někomu naznačil, že je idiot, jenomže ten člověk byl tak hloupý, že to ani nepochopil a tudíž se vůbec nenaštval... Bohužel, zlomyslnost na výše uvedeném obrázku je už opravdu spíše k pláči...

Síce to nie je vtip, ale pobavilo ma to - vaxveriaci to majú ťažké:


Iva Pekárková: Certifikát bez píchnutí
Ve výloze polského krámu v naší čtvrti se objevila nenápadná cedulka velikosti pohlednice. Modrou propiskou na ni kdosi napsal: CERTYFIKAT BEZ UKŁUCIA. Nic víc. Naše sousedka z Polska mi potvrdila, že se nepletu. Na lístku skutečně kdosi inzeroval „certifikát bez píchnutí“.
/pokračovanie v odkaze/
https://plus.rozhlas.cz/iva-pekarkova-certifikat-bez-pichnuti-8657016


Síce to nie je vtip, ale pobavilo ma to - vaxveriaci to majú ťažké: **Iva Pekárková: Certifikát bez píchnutí** Ve výloze polského krámu v naší čtvrti se objevila nenápadná cedulka velikosti pohlednice. Modrou propiskou na ni kdosi napsal: CERTYFIKAT BEZ UKŁUCIA. Nic víc. Naše sousedka z Polska mi potvrdila, že se nepletu. Na lístku skutečně kdosi inzeroval „certifikát bez píchnutí“. /pokračovanie v odkaze/ https://plus.rozhlas.cz/iva-pekarkova-certifikat-bez-pichnuti-8657016

Uz im tusim dochadzaju riesenia
61e5298906907


Uz im tusim dochadzaju riesenia ![61e5298906907](serve/attachment&path=61e5298906907)

Medzitým niekde v USA...


Vypadá to jako fotomontáž, ale netvrdím, že taková cedulka nikde neexistuje.


[quote="pid:52764, uid:679"]Medzitým niekde v USA...[/quote] Vypadá to jako fotomontáž, ale netvrdím, že taková cedulka nikde neexistuje.

@JS22 odporúčam napísať Jurajovi Štubniakovi, na jeho FB som to našla, odkaz som uviedla v príspevku.

Ešte 1 odkaz: https://jurajstubniak.sk/


@JS22 odporúčam napísať Jurajovi Štubniakovi, na jeho FB som to našla, odkaz som uviedla v príspevku. Ešte 1 odkaz: https://jurajstubniak.sk/

@JS22 odporúčam napísať Jurajovi Štubniakovi, na jeho FB som to našla, odkaz som uviedla v príspevku.

FB nepoužívám. smile


[quote="pid:53050, uid:679"]@JS22 odporúčam napísať Jurajovi Štubniakovi, na jeho FB som to našla, odkaz som uviedla v príspevku.[/quote] FB nepoužívám. :)

17.ročný syn Sinead O Connor spáchal nedávno samovraždu, včera ho matka pochovala a takto sa na pohreb obliekla.
61e823a159c2d


17.ročný syn Sinead O Connor spáchal nedávno samovraždu, včera ho matka pochovala a takto sa na pohreb obliekla. ![61e823a159c2d](serve/attachment&path=61e823a159c2d)
Upravené pred 2 dňami o 15:44
39k
263
52
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept