Zahraničná politika
To není vtip :)

ze vraj Kramare:


615485392c3b3


ze vraj Kramare: ![615485392c3b3](serve/attachment&path=615485392c3b3)
Upravené 29. 9. 2021 o 17:25

Ledovec ve Švédsku zakryli látkou, aby netál


Švédští vědci provedli experiment se zakrytím ledovce Helags (švédsky Helagsglaciären) na severu země. Plachta použitá v létě k ochraně části ledovce zachránila podle organizátorů iniciativy nejméně 3,5 metru zmrzlé pokrývky před roztáním. Tkanina podle odborníků může účinně chránit ledovce před rychlým táním, informovala agentura Reuters.


https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/ledovec-ve-svedsku-zakryli-latkou-aby-netal-40374213


V článku je video, kde ukazujú ako zakryli asi 20 m2 snehu na najakom kopci, tú textíliu tam priniesli na chrbte a peši. Švédi excelujú v debilite.


Ledovec ve Švédsku zakryli látkou, aby netál Švédští vědci provedli experiment se zakrytím ledovce Helags (švédsky Helagsglaciären) na severu země. Plachta použitá v létě k ochraně části ledovce zachránila podle organizátorů iniciativy nejméně 3,5 metru zmrzlé pokrývky před roztáním. Tkanina podle odborníků může účinně chránit ledovce před rychlým táním, informovala agentura Reuters. https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/ledovec-ve-svedsku-zakryli-latkou-aby-netal-40374213 V článku je video, kde ukazujú ako zakryli asi 20 m2 snehu na najakom kopci, tú textíliu tam priniesli na chrbte a peši. Švédi excelujú v debilite.

Švédi excelujú v debilite.


Ešte by tam mohli doniesť solárne napájané mrazničky, aby ukázali ako účinne bojujú proti globálnemu otepľovaniu, a to všetko s nulovou uhlíkovou stopou.


Len mi nejde do hlavy, ako budú riešiť migrantov? Veď predsa vieme, že čierna priťahuje slnečné lúče. A čo teplí, teda pardón, homosexuáli? Chudáci, takéto dilemy im nezávidím. Až sa z toho potím. smile


[quote="pid:36544, uid:48"]Švédi excelujú v debilite.[/quote] Ešte by tam mohli doniesť solárne napájané mrazničky, aby ukázali ako účinne bojujú proti globálnemu otepľovaniu, a to všetko s nulovou uhlíkovou stopou. Len mi nejde do hlavy, ako budú riešiť migrantov? Veď predsa vieme, že čierna priťahuje slnečné lúče. A čo teplí, teda pardón, homosexuáli? Chudáci, takéto dilemy im nezávidím. Až sa z toho potím. (:|

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

Marián Greksa na FB:


Matovič si pýta Fica do debaty.
Vraj ho tam roztrhne.
Teraz neviem, či myslel Fica, alebo hovoril o sebe.


Marián Greksa na FB: Matovič si pýta Fica do debaty. Vraj ho tam roztrhne. Teraz neviem, či myslel Fica, alebo hovoril o sebe.
Upravené pred 4 dňami o 12:32

https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1994/to-nen-iacute-vtip/3#post-37916
Počítám, že to s tím Denverem je fejk.
Protože ty náhubky by si autor tohoto videa z 04/2020 určitě ujít nenechal.
https://www.youtube.com/watch?v=527zQeWaGwQ


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1994/to-nen-iacute-vtip/3#post-37916 Počítám, že to s tím Denverem je fejk. Protože ty náhubky by si autor tohoto videa z 04/2020 určitě ujít nenechal. https://www.youtube.com/watch?v=527zQeWaGwQ
123
22.74k
160
42
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept