Mimo kategórií
Zomrel exminister školstva Milan Ftáčnik

Akurát to čítam, nebol až tak starý...je mi to ľúto


Akurát to čítam, nebol až tak starý...je mi to ľúto

Ftáčnik bol v poslednom období zapletený do špinavých intríg na STU, kde sa spájal s progresívnými zúfalcami ako Truban a prívržencami najhorších podpindosov na Slovensku, zaklincoval to funkciou poradcu sprostej Verony vo funkcii vicepremiérky. V podstate sa zaradil medzi zradcov a prisluhovačov fašisticko-nacistickému režimu, čo valcuje Slovensko už od pokusu o prevrat v roku 2018. Očividne popdporoval aj trend, že ministerstvo školstva môže zasahovať do výsledkov volieb akademických senátov a úplné spolitizovanie vysokého školstva. Vyzerá to, že si ho kúpil ESET a Ftáčnik sa stal oddaným sluhom.


Tu je k tomu aktuálny článok: https://zemavek.sk/politicko-oligarchicke-ovladanie-univerzit/


Ftáčnik bol v poslednom období zapletený do špinavých intríg na STU, kde sa spájal s progresívnými zúfalcami ako Truban a prívržencami najhorších podpindosov na Slovensku, zaklincoval to funkciou poradcu sprostej Verony vo funkcii vicepremiérky. V podstate sa zaradil medzi zradcov a prisluhovačov fašisticko-nacistickému režimu, čo valcuje Slovensko už od pokusu o prevrat v roku 2018. Očividne popdporoval aj trend, že ministerstvo školstva môže zasahovať do výsledkov volieb akademických senátov a úplné spolitizovanie vysokého školstva. Vyzerá to, že si ho kúpil ESET a Ftáčnik sa stal oddaným sluhom. Tu je k tomu aktuálny článok: https://zemavek.sk/politicko-oligarchicke-ovladanie-univerzit/
Upravené 14. 5. 2021 o 11:55

Vždy som ho mal za škodnú, niečo ako Pele teraz.


Vždy som ho mal za škodnú, niečo ako Pele teraz.

Bol "ich", vyjadruje sa k nemu čaputová na fcb..


Bol "ich", vyjadruje sa k nemu čaputová na fcb..

Ftáčnik si niesol "hriech" prijatia zákona o vysokých školách v r. 2001, ktorý otvoril brány pre ich rozvrat a ovládnutie vedy, publikovania, vzdelávania zahraničnými subjektami pod hlavičkou akreditácie - výsledok je, že publikovanie slovenských učebníc, monografií, cvičebníc atď, ktoré vždy boli základom kvalitného vzdelávania, je potláčané, hodnotené sú v rámci akreditačných kritérií ako treťotriedne


Ftáčnik si niesol "hriech" prijatia zákona o vysokých školách v r. 2001, ktorý otvoril brány pre ich rozvrat a ovládnutie vedy, publikovania, vzdelávania zahraničnými subjektami pod hlavičkou akreditácie - výsledok je, že publikovanie slovenských učebníc, monografií, cvičebníc atď, ktoré vždy boli základom kvalitného vzdelávania, je potláčané, hodnotené sú v rámci akreditačných kritérií ako treťotriedne
588
6
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept