Egregoriálno-matričné riadenie
U rady zástupcov USA v zahraničí boli objavené mozgové poruchy

https://www.hlavnespravy.sk/nyt-u-rady-zastupcov-usa-v-zahranici-boli-objavene-mozgove-poruchy/2536570
Docela zaujimavy clanok, pretoze to co opisuju su vysledky posobenia magie alebo inak povedane energo-informacne posobenie. Pripadne ako aj v clanku spomenuli posobenie zvukom na organizmus. NYT kus sliapol do vody, ktora mala ostat nedotknuta. To len sa suska, ze take nieco ako magia relane existuje a funguje. Pouzivaju ju hlavne vyskopostaveni zasveteni na ovladanie svojich babok. Vlastne v tom clanku povedali, ze zastupcovia USA su zombirovany urcitym typom technologie, ktora ma byt prostemu ludu neznama ale pritom sa veselo pouziva na tajnej urovni. Tiez by ma zaujimalo co by k tomu vedeli povedat kabalisti ... ti dobre vedia, ze vedicka "magia" a znalosti su daleko nad ich sily. Ked si vezmeme do uvahy, ze po roku 2012 sa dost aktivne do boja o svet zacali zapajat aj magovia dobri, ktorych samozrejme nevidno, tak aj dava zmysel ten clanok.


https://www.hlavnespravy.sk/nyt-u-rady-zastupcov-usa-v-zahranici-boli-objavene-mozgove-poruchy/2536570 Docela zaujimavy clanok, pretoze to co opisuju su vysledky posobenia magie alebo inak povedane energo-informacne posobenie. Pripadne ako aj v clanku spomenuli posobenie zvukom na organizmus. NYT kus sliapol do vody, ktora mala ostat nedotknuta. To len sa suska, ze take nieco ako magia relane existuje a funguje. Pouzivaju ju hlavne vyskopostaveni zasveteni na ovladanie svojich babok. Vlastne v tom clanku povedali, ze zastupcovia USA su zombirovany urcitym typom technologie, ktora ma byt prostemu ludu neznama ale pritom sa veselo pouziva na tajnej urovni. Tiez by ma zaujimalo co by k tomu vedeli povedat kabalisti ... ti dobre vedia, ze vedicka "magia" a znalosti su daleko nad ich sily. Ked si vezmeme do uvahy, ze po roku 2012 sa dost aktivne do boja o svet zacali zapajat aj magovia dobri, ktorych samozrejme nevidno, tak aj dava zmysel ten clanok.

Nechaj kabalisticku mágiu tak neuč sa ju. Je to sebadeštruktívne a ak nemáš dosť silné vnútorné bariéry môžeš si veľmi ublížiť. 609d752f2f1ce
Temnejší ako najčiernešia noc. Vznáša sa nad oceánom chaosu Zlatý pán.
Venovať sa mágii je vzrušujúce no cesta na temnú stranu je ľahká. Rozdiel je jednoduchý. Ak chceš a túžiš tvoriť je to dobrá biela mágia, no ak chceš moc a ovládať to je temnota.
S pozdravom Peter.


Nechaj kabalisticku mágiu tak neuč sa ju. Je to sebadeštruktívne a ak nemáš dosť silné vnútorné bariéry môžeš si veľmi ublížiť. ![609d752f2f1ce](serve/attachment&path=609d752f2f1ce) Temnejší ako najčiernešia noc. Vznáša sa nad oceánom chaosu Zlatý pán. Venovať sa mágii je vzrušujúce no cesta na temnú stranu je ľahká. Rozdiel je jednoduchý. Ak chceš a túžiš tvoriť je to dobrá biela mágia, no ak chceš moc a ovládať to je temnota. S pozdravom Peter.

Akakolvek magia sa da pouzivat na konanie dobra aj na konanie zla. Kabala povodne bola nieco ako derivat vedickej magie. To az neskor si ju ktosi zobral pod kridla a vymazal z nej vsetky prvky, ktorymi sa dalo konat dobro a ostali len zle magicke ritualy.


Akakolvek magia sa da pouzivat na konanie dobra aj na konanie zla. Kabala povodne bola nieco ako derivat vedickej magie. To az neskor si ju ktosi zobral pod kridla a vymazal z nej vsetky prvky, ktorymi sa dalo konat dobro a ostali len zle magicke ritualy.

Ferry tu si dovolím nesúhlasíť, mágia kabali bola vytvorená ako čisto destrukčný stroj. Zaoberať sa ňou je ako dotknúť sa smrti. Nie obrazne povedané ale v pravom význame týchto slov. Je nerozumné skúšať to. Venuje sa vedickej , čínskej , či inej ale kabalisticku mágiu nechaj tak. Ak otvoríš tie dvere nie je možné ich úplne znova zavrieť. Prídeš o časť seba samého. Varovanie bolo, čo urobíš bude na tebe. Nezabúdaj tie magické postupy vytvorili temný zreci z Atlantisu.


Ferry tu si dovolím nesúhlasíť, mágia kabali bola vytvorená ako čisto destrukčný stroj. Zaoberať sa ňou je ako dotknúť sa smrti. Nie obrazne povedané ale v pravom význame týchto slov. Je nerozumné skúšať to. Venuje sa vedickej , čínskej , či inej ale kabalisticku mágiu nechaj tak. Ak otvoríš tie dvere nie je možné ich úplne znova zavrieť. Prídeš o časť seba samého. Varovanie bolo, čo urobíš bude na tebe. Nezabúdaj tie magické postupy vytvorili temný zreci z Atlantisu.
Upravené 14. 5. 2021 o 19:49

Ferry to je bezpečná voľba , tá cesta je dnes určená len málo komu. Pre niektorých je však už neskoro.


Ferry to je bezpečná voľba , tá cesta je dnes určená len málo komu. Pre niektorých je však už neskoro.

Venovať sa mágii je vzrušujúce no cesta na temnú stranu je ľahká. Rozdiel je jednoduchý. Ak chceš a túžiš tvoriť je to dobrá biela mágia, no ak chceš moc a ovládať to je temnota.

no aj keď chceš tvoriť a mala by to byť tzv. biela mágia, môže to dopadnúť ako v ruskom porekadle: "Choteli kak lučše, a slučilos kak vsegda...", takže potom vyvstáva otázka: "Aj keď som chcel a túžil tvoriť, o čo je lepší výsledok bielej mágie, než čiernej, ak to moje "mávnutie motýlich krídel v Amazónii vyvolalo tornádo v Texase?"
Problém s mágiou je iný a to nielen u laikov samoukov, či zasväcovaných, alebo reinkarnovaných mágov a najmä ich, pretože magické schopnosti majú tendenciu sa obnovovať v plnej miere, aká bola dosiahnutá v predošlom živote. Otázkou je, či aj miera jemnohmotného vnímania a miera mravnosti v terajšom živote zodpovedá ich miere v minulom živote, ak vôbec aj vtedy to bolo vyvážené. Lebo to potom nie je ako opica s granátom, či kalašnikovom, ale ako opica s otvoreným čiernym kufríkom a odisteným červeným gombíkom... A darmo aj védickí terajší, či predchodzí mágovia v najllepšej viere a úmysle vkladajú na záver formulku, v ktorej prosia o odpustenie a nápravu svojích chýb. No hej, si sa ospravedlnil, ale kto a ako napraví spúšť po tebou "odpálenej jadrovej bombe"? Takže aj védickí, či iní mágovia: Zodpovedá miera vašich vedomostí a mravnosti a vnímania plnosti objektívnej reality a plnosti Božieho Zámeru aj vašej magickej sile? Lebo ak nie, darmo vy choteli kak lučše... no stali ste sa podobní iniciatívnemu blbcovi, horšiemu než triedny nepriateľ.


[quote="pid:15662, uid:14"]Venovať sa mágii je vzrušujúce no cesta na temnú stranu je ľahká. Rozdiel je jednoduchý. Ak chceš a túžiš tvoriť je to dobrá biela mágia, no ak chceš moc a ovládať to je temnota.[/quote] no aj keď chceš tvoriť a mala by to byť tzv. biela mágia, môže to dopadnúť ako v ruskom porekadle: "Choteli kak lučše, a slučilos kak vsegda...", takže potom vyvstáva otázka: "Aj keď som chcel a túžil tvoriť, o čo je lepší výsledok bielej mágie, než čiernej, ak to moje "mávnutie motýlich krídel v Amazónii vyvolalo tornádo v Texase?" Problém s mágiou je iný a to nielen u laikov samoukov, či zasväcovaných, alebo reinkarnovaných mágov a najmä ich, pretože magické schopnosti majú tendenciu sa obnovovať v plnej miere, aká bola dosiahnutá v predošlom živote. Otázkou je, či aj miera jemnohmotného vnímania a miera mravnosti v terajšom živote zodpovedá ich miere v minulom živote, ak vôbec aj vtedy to bolo vyvážené. Lebo to potom nie je ako opica s granátom, či kalašnikovom, ale ako opica s otvoreným čiernym kufríkom a odisteným červeným gombíkom... A darmo aj védickí terajší, či predchodzí mágovia v najllepšej viere a úmysle vkladajú na záver formulku, v ktorej prosia o odpustenie a nápravu svojích chýb. No hej, si sa ospravedlnil, ale kto a ako napraví spúšť po tebou "odpálenej jadrovej bombe"? Takže aj védickí, či iní mágovia: Zodpovedá miera vašich vedomostí a mravnosti a vnímania plnosti objektívnej reality a plnosti Božieho Zámeru aj vašej magickej sile? Lebo ak nie, darmo vy choteli kak lučše... no stali ste sa podobní iniciatívnemu blbcovi, horšiemu než triedny nepriateľ.

Zdravia ti Popolvar.
Máš v tomto pravdu. Zasahovať do dejov sveta za pomoci mágie je veľmi ošemetná vec. Aj pri maximálnom sústredení sa na výsledok vôbec nie je isté aký bude výsledok. Mágia funguje vždy no výsledok vôbec nemusí byť ten čo je očakávaný. Je to rovnaké ako vidieť smrť človeka na ktorom ti veľmi záleží. Vieš čo treba urobiť aby si ho zachránil no zároveň nevieš aké to bude mať dôsledky na svet. Je to to povestné mávnutie motýlich krídel. Ďalší problém je v spôsobe ako tej osobe môžeš pomôcť, nesmieš to rozhodnutie urobiť za ňu ty. Maximálne čo môžeš urobiť je ponúknuť ďalšiu možnú voľbu. To v drvivej väčšine prípadov nezaváži ani trošku. Mal som nutkanie zachrániť niekoho aj som to skúsil, iba som poskytol tej osobe byť na inom mieste aby nestretla nestretol inú konkrétnu osobu. Nevyšlo to. Už keď bola tá ponúka vyslovená vedel som že to nevyjde no aj tak som to skúšal. Neodvážil som sa zmeniť osud iného priamo na niečo také nemám právo. V poslednom čase sa deja-ve opakuje častejšie. Mágia nie je hračka presne tak ako to píšeš preto aj keď tvoríš stačí sa zamerať na drobné veci ktoré dokážeš plne pochopiť. Každý človek ju trochu využíva aj pri každodennom živote. Určite to poznáš.
S pozdravom Peter.


Zdravia ti Popolvar. Máš v tomto pravdu. Zasahovať do dejov sveta za pomoci mágie je veľmi ošemetná vec. Aj pri maximálnom sústredení sa na výsledok vôbec nie je isté aký bude výsledok. Mágia funguje vždy no výsledok vôbec nemusí byť ten čo je očakávaný. Je to rovnaké ako vidieť smrť človeka na ktorom ti veľmi záleží. Vieš čo treba urobiť aby si ho zachránil no zároveň nevieš aké to bude mať dôsledky na svet. Je to to povestné mávnutie motýlich krídel. Ďalší problém je v spôsobe ako tej osobe môžeš pomôcť, nesmieš to rozhodnutie urobiť za ňu ty. Maximálne čo môžeš urobiť je ponúknuť ďalšiu možnú voľbu. To v drvivej väčšine prípadov nezaváži ani trošku. Mal som nutkanie zachrániť niekoho aj som to skúsil, iba som poskytol tej osobe byť na inom mieste aby nestretla nestretol inú konkrétnu osobu. Nevyšlo to. Už keď bola tá ponúka vyslovená vedel som že to nevyjde no aj tak som to skúšal. Neodvážil som sa zmeniť osud iného priamo na niečo také nemám právo. V poslednom čase sa deja-ve opakuje častejšie. Mágia nie je hračka presne tak ako to píšeš preto aj keď tvoríš stačí sa zamerať na drobné veci ktoré dokážeš plne pochopiť. Každý človek ju trochu využíva aj pri každodennom živote. Určite to poznáš. S pozdravom Peter.
1.24k
7
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept