Zahraničná politika
Koniec kovidu

https://www.teraz.sk/zahranicie/v-londyne-posledny-mesiac-prudko-klesl/529221-clanok.html
V Londýne posledný mesiac prudko klesla miera nákazy. Až o 80 percent.
Britský minister zdravotníctva Matt Hancock vyhlásil, že pokles v prípadoch nákazy je "povzbudzujúci, ale nesmieme poľaviť v opatrnosti".


Londýn 19. februára (TASR) - Rozsiahla štúdia ukázala, že počet prípadov nákazy koronavírusom SARS-CoV-2 v Londýne za posledný mesiac prudko klesol o 80 percent, pričom šírenie patogénu pribrzdili opatrenia v rámci lockdownu. Vo štvrtok to uviedla tlačová agentúra AP.


Výskumníci z Kráľovskej univerzity (Imperial College) v Londýne v rámci mesačnej štúdie otestovali od 4. do 13. februára 85.000 ľudí po celom Anglicku. Zistili, že nakazený bol približne jeden človek z 200 ľudí, čo je pokles o dve tretiny oproti predchádzajúcemu mesiacu.


Pokles bol po celej krajine rôzny a najprudší zaznamenali práve v Londýne, kde koncom vlaňajška zistili nový a nákazlivejší variant koronavírusu. V januári mal v Londýne podľa odhadu koronavírus jeden z 30 ľudí. Teraz údaj klesol na približne jednu osobu zo 185.


Britský minister zdravotníctva Matt Hancock vyhlásil, že pokles v prípadoch nákazy je "povzbudzujúci, ale nesmieme poľaviť v opatrnosti".


Británia je v spojitosti s pandémiou jednou z najviac postihnutých krajín v Európe, pričom zaznamenala vyše 118.000 úmrtí. Platí tam lockdown a zároveň prebieha hromadné očkovanie obyvateľstva, ktoré má najrýchlejšie tempo na kontinente, píše AP. Prvú dávku vakcíny zatiaľ dostalo okolo 16 miliónov ľudí, čo je asi štvrtina obyvateľov krajiny.


https://www.teraz.sk/zahranicie/v-londyne-posledny-mesiac-prudko-klesl/529221-clanok.html V Londýne posledný mesiac prudko klesla miera nákazy. Až o 80 percent. Britský minister zdravotníctva Matt Hancock vyhlásil, že pokles v prípadoch nákazy je "povzbudzujúci, ale nesmieme poľaviť v opatrnosti". Londýn 19. februára (TASR) - Rozsiahla štúdia ukázala, že počet prípadov nákazy koronavírusom SARS-CoV-2 v Londýne za posledný mesiac prudko klesol o 80 percent, pričom šírenie patogénu pribrzdili opatrenia v rámci lockdownu. Vo štvrtok to uviedla tlačová agentúra AP. Výskumníci z Kráľovskej univerzity (Imperial College) v Londýne v rámci mesačnej štúdie otestovali od 4. do 13. februára 85.000 ľudí po celom Anglicku. Zistili, že nakazený bol približne jeden človek z 200 ľudí, čo je pokles o dve tretiny oproti predchádzajúcemu mesiacu. Pokles bol po celej krajine rôzny a najprudší zaznamenali práve v Londýne, kde koncom vlaňajška zistili nový a nákazlivejší variant koronavírusu. V januári mal v Londýne podľa odhadu koronavírus jeden z 30 ľudí. Teraz údaj klesol na približne jednu osobu zo 185. Britský minister zdravotníctva Matt Hancock vyhlásil, že pokles v prípadoch nákazy je "povzbudzujúci, ale nesmieme poľaviť v opatrnosti". Británia je v spojitosti s pandémiou jednou z najviac postihnutých krajín v Európe, pričom zaznamenala vyše 118.000 úmrtí. Platí tam lockdown a zároveň prebieha hromadné očkovanie obyvateľstva, ktoré má najrýchlejšie tempo na kontinente, píše AP. Prvú dávku vakcíny zatiaľ dostalo okolo 16 miliónov ľudí, čo je asi štvrtina obyvateľov krajiny.

Očakávam výrazné zvýšenie úmrtnosti na nádorové ochorenia a to z 3 dôvodov. Toto navýšenie prekoná akýkoľvek počet zmanipulovaných počtov Covid-pozitívnych nebožtíkov.
Prvým dôvodom je samozrejme slabá až žiadna diagnostika nových začiatočných aj neskorších štádií rakoviny, nakoľko zdravotmá starostlivosť je redukovaná na minimum a aj to iba na otázky plandémie.
Druhým dôvodom je dlhodobá stresová záťaž populácie, ktorá výrazne oslabuje imunitu a schopnosť organizmu jednotlivca rozpoznať a terminovať bunky náchylné k nádorovému bujneniu.
Tretím dôvodom je, že dlhodobým nariadením nosenia dnes už jasne neúčinných rúšok síce sa nezabezpečila protivírová ochrana, ale jasne a zreteľne z nezávislých meraní vyplynul pokles hladiny kyslíka v tele nositeľa rúška. Z hľadiska jednotlivca možno fakt, nad ktorým väčšina mávne rukou, ale zo štatistického hľadiska populácie určite významné číslo.


60327a4e4348e


Očakávam výrazné zvýšenie úmrtnosti na nádorové ochorenia a to z 3 dôvodov. Toto navýšenie prekoná akýkoľvek počet zmanipulovaných počtov Covid-pozitívnych nebožtíkov. Prvým dôvodom je samozrejme slabá až žiadna diagnostika nových začiatočných aj neskorších štádií rakoviny, nakoľko zdravotmá starostlivosť je redukovaná na minimum a aj to iba na otázky plandémie. Druhým dôvodom je dlhodobá stresová záťaž populácie, ktorá výrazne oslabuje imunitu a schopnosť organizmu jednotlivca rozpoznať a terminovať bunky náchylné k nádorovému bujneniu. Tretím dôvodom je, že dlhodobým nariadením nosenia dnes už jasne neúčinných rúšok síce sa nezabezpečila protivírová ochrana, ale jasne a zreteľne z nezávislých meraní vyplynul pokles hladiny kyslíka v tele nositeľa rúška. Z hľadiska jednotlivca možno fakt, nad ktorým väčšina mávne rukou, ale zo štatistického hľadiska populácie určite významné číslo. ![60327a4e4348e](serve/attachment&path=60327a4e4348e)
Upravené 21. 2. 2021 o 16:23

Očakávam výrazné zvýšenie úmrtnosti na nádorové ochorenia
Bod č.2 beru jako hodně rizikový. Trvale zvýšená hladina kortizolu v krvi není vůbec dobrá. Jinak obrázek je velmi výmluvný. S dovolením jsem jej poslal jako přílohu k dotazu na MinZdr:


_"Dobrý den,


rád bych se s odkazem na povinné nošení dvojitých roušek zeptal, jestli současná lékařská věda je ochotna akceptovat názor nobelisty za fyziologii z roku 1931 dr. Otto Warburga. Výrok se týká patologických změn v buňkách způsobených překyselením (zde oxid uhličitý, protože dýchám vydýchané), a také nedostatkem kyslíku (dýchám namáhavěji přes dvojitou roušku). I když tato slova byla vyřčena před devadesáti lety (viz.příloha), domnívám se, že jsou stále aktuální. Stejně jako ještě starší postuláty dr. Roberta Kocha.


Děkuji za odpověď
S pozdravem ..."_


[quote="pid:4459, uid:77"]Očakávam výrazné zvýšenie úmrtnosti na nádorové ochorenia[/quote] Bod č.2 beru jako hodně rizikový. Trvale zvýšená hladina kortizolu v krvi není vůbec dobrá. Jinak obrázek je velmi výmluvný. S dovolením jsem jej poslal jako přílohu k dotazu na MinZdr: _"Dobrý den, rád bych se s odkazem na povinné nošení dvojitých roušek zeptal, jestli současná lékařská věda je ochotna akceptovat názor nobelisty za fyziologii z roku 1931 dr. Otto Warburga. Výrok se týká patologických změn v buňkách způsobených překyselením (zde oxid uhličitý, protože dýchám vydýchané), a také nedostatkem kyslíku (dýchám namáhavěji přes dvojitou roušku). I když tato slova byla vyřčena před devadesáti lety (viz.příloha), domnívám se, že jsou stále aktuální. Stejně jako ještě starší postuláty dr. Roberta Kocha. Děkuji za odpověď S pozdravem ..."_

Děkuji za odpověď


Na tu odpověď jsem zvědavý, pokud tedy nějaká přijde.


[quote="pid:4467, uid:260"]Děkuji za odpověď[/quote] Na tu odpověď jsem zvědavý, pokud tedy nějaká přijde.

S dovolením jsem jej poslal jako přílohu k dotazu na MinZdr


vždy ma poteší, keď sa kolektívne dielo darí a aj malým kúskom môžem prispieť do mozaiky. Sám som nikto, spolu sme VŠETCI.


[quote="pid:4467, uid:260"]S dovolením jsem jej poslal jako přílohu k dotazu na MinZdr[/quote] vždy ma poteší, keď sa kolektívne dielo darí a aj malým kúskom môžem prispieť do mozaiky. Sám som nikto, spolu sme VŠETCI.

https://tass.ru/obschestvo/10761469


Britský premiér oznámil, že karanténne obmedzenia v krajine sa začnú rušiť 8. marca.
Zrušenie reštriktívnych opatrení sa začne otvorením škôl.


LONDÝN 22. februára. / ÚLOHY /. Zrušenie reštriktívnych opatrení zavedených vo Veľkej Británii v dôsledku novej vlny pandémie koronavírusov sa začne 8. marca otvorením škôl a všetky obmedzenia sa majú zrušiť do 21. júna. Vyhlásil to v pondelok v parlamente predseda vlády Spojeného kráľovstva Boris Johnson.
„O dva týždne, od dnešného dňa, sa budú môcť školáci a študenti všetkých škôl a ďalších vzdelávacích inštitúcií bezpečne vrátiť k osobnému učeniu,“ uviedol premiér.


Okrem toho sa Britom bude umožnené stretávať na ulici s jednou osobou, ktorá s nimi nebýva pod rovnakou strechou, za účelom komunikácie a socializácie. Momentálne sú také stretnutia tiež povolené, ale jediným formálne prijateľným dôvodom sú spoločné športy. 29. marca sa pravidlá opäť uvoľnia, čo umožní ľuďom stretávať sa na ulici v skupinách najviac so šiestimi ľuďmi alebo členmi najviac z dvoch domácností. Povolené budú aj vonkajšie skupinové športy, otvorené budú tenisové kurty a golfové ihriská, futbal a kriket.


Predseda vlády uviedol, že požiadavka nevychádzať z domu bez osobitnej potreby bude trvať až do 29. marca.


Druhá fáza zrušenia obmedzení
Úrady trvajú na tom, že minimálny interval medzi zavedením odpustkov potrebných na analýzu epidemickej situácie je päť týždňov. Vláda preto začne druhú fázu zrušenia obmedzení najskôr 12. apríla. V tejto fáze budú môcť pokračovať v práci obchody, ktoré nepredávajú základný tovar, kaderníctvo a kozmetické salóny, ako aj telocvične. Reštaurácie a krčmy budú môcť obsluhovať návštevníkov pri stoloch umiestnených na ulici. Povolenie na opätovné otvorenie dostanú aj zoologické záhrady, zábavné parky, kiná pod holým nebom, knižnice a múzeá.


Do 12. apríla by mala byť hotová správa, na základe ktorej sa rozhodne o možnosti obnovenia medzinárodných letov. V súčasnosti majú Briti zakázané vycestovať do zahraničia s výnimkou tých dôležitých, napríklad za prácou. Zahraniční turisti preto nemôžu vstúpiť do krajiny - iba držitelia povolenia na pobyt alebo dlhodobých víz.


Otvorenie hotelov a reštaurácií
Tretia fáza relaxácie by sa mala začať 17. mája. Od tohto dátumu sa plánuje otvorenie krčiem, reštaurácií, kín, hotelov. Fanúšikovia sa budú môcť zúčastniť športových podujatí. Bude povolené organizovať svadby, pohreby, recepcie až s 30 hosťami.


Johnson zdôraznil, že postupné rušenie reštriktívnych opatrení bude možné za nasledujúcich štyroch podmienok: pokračujúca úspešná implementácia programu hromadného očkovania; dôkazy o znížení úmrtnosti a počtu hospitalizácií v dôsledku použitia vakcín; absencia hrozby preťaženia systému zdravotnej starostlivosti v dôsledku nárastu počtu pacientov a absencia údajov naznačujúcich zásadnú zmenu v epidemickej situácii v dôsledku šírenia nových kmeňov vírusu.


Tieto výnimky sa vzťahujú na Anglicko, ktoré je domovom 85% populácie Spojeného kráľovstva. Orgány ostatných administratívnych a politických častí kráľovstva - Škótska, Walesu a Severného Írska - nezávisle určujú svoju karanténnu politiku. Ich kroky v tejto veci sú však zvyčajne synchronizované s krokmi prijatými v Londýne.


Koniec všetkých obmedzení
Štvrtá fáza, ktorá sa začne najskôr 21. júna, počíta s odstránením všetkých obmedzení kontaktov s inými ľuďmi a s organizovaním hromadných akcií. V tejto fáze budú môcť divadlá, koncertné sály a nočné kluby plne pokračovať v práci, Johnson však nevylúčil potrebu hromadného testovania účastníkov udalostí, na ktorých sa zúčastňuje veľké množstvo ľudí.


Predseda vlády zároveň varoval, že nemôže vylúčiť návrat obmedzení na miestnej a regionálnej úrovni v prípade šírenia nových kmeňov vírusu, proti ktorým sú vakcíny používané v krajine menej účinné.


Pomocou masiek
Vláda varuje občanov, že v dohľadnej budúcnosti budú musieť stále nosiť masky, dodržiavať pravidlá sociálnej dištancie a podľa možnosti pracovať z domu. Úrady sa doteraz zdržali predpovedania, či budú Briti môcť cestovať po krajine alebo cestovať do zahraničia v lete.


Johnson tiež sľúbil, že všetci dospelí v krajine dostanú prvú dávku vakcíny do konca júla. K dnešnému dňu bola prvá injekcia podaná štvrtine obyvateľov krajiny - 17,7 milióna ľudí.


https://tass.ru/obschestvo/10761469 Britský premiér oznámil, že karanténne obmedzenia v krajine sa začnú rušiť 8. marca. Zrušenie reštriktívnych opatrení sa začne otvorením škôl. LONDÝN 22. februára. / ÚLOHY /. Zrušenie reštriktívnych opatrení zavedených vo Veľkej Británii v dôsledku novej vlny pandémie koronavírusov sa začne 8. marca otvorením škôl a všetky obmedzenia sa majú zrušiť do 21. júna. Vyhlásil to v pondelok v parlamente predseda vlády Spojeného kráľovstva Boris Johnson. „O dva týždne, od dnešného dňa, sa budú môcť školáci a študenti všetkých škôl a ďalších vzdelávacích inštitúcií bezpečne vrátiť k osobnému učeniu,“ uviedol premiér. Okrem toho sa Britom bude umožnené stretávať na ulici s jednou osobou, ktorá s nimi nebýva pod rovnakou strechou, za účelom komunikácie a socializácie. Momentálne sú také stretnutia tiež povolené, ale jediným formálne prijateľným dôvodom sú spoločné športy. 29. marca sa pravidlá opäť uvoľnia, čo umožní ľuďom stretávať sa na ulici v skupinách najviac so šiestimi ľuďmi alebo členmi najviac z dvoch domácností. Povolené budú aj vonkajšie skupinové športy, otvorené budú tenisové kurty a golfové ihriská, futbal a kriket. Predseda vlády uviedol, že požiadavka nevychádzať z domu bez osobitnej potreby bude trvať až do 29. marca. Druhá fáza zrušenia obmedzení Úrady trvajú na tom, že minimálny interval medzi zavedením odpustkov potrebných na analýzu epidemickej situácie je päť týždňov. Vláda preto začne druhú fázu zrušenia obmedzení najskôr 12. apríla. V tejto fáze budú môcť pokračovať v práci obchody, ktoré nepredávajú základný tovar, kaderníctvo a kozmetické salóny, ako aj telocvične. Reštaurácie a krčmy budú môcť obsluhovať návštevníkov pri stoloch umiestnených na ulici. Povolenie na opätovné otvorenie dostanú aj zoologické záhrady, zábavné parky, kiná pod holým nebom, knižnice a múzeá. Do 12. apríla by mala byť hotová správa, na základe ktorej sa rozhodne o možnosti obnovenia medzinárodných letov. V súčasnosti majú Briti zakázané vycestovať do zahraničia s výnimkou tých dôležitých, napríklad za prácou. Zahraniční turisti preto nemôžu vstúpiť do krajiny - iba držitelia povolenia na pobyt alebo dlhodobých víz. Otvorenie hotelov a reštaurácií Tretia fáza relaxácie by sa mala začať 17. mája. Od tohto dátumu sa plánuje otvorenie krčiem, reštaurácií, kín, hotelov. Fanúšikovia sa budú môcť zúčastniť športových podujatí. Bude povolené organizovať svadby, pohreby, recepcie až s 30 hosťami. Johnson zdôraznil, že postupné rušenie reštriktívnych opatrení bude možné za nasledujúcich štyroch podmienok: pokračujúca úspešná implementácia programu hromadného očkovania; dôkazy o znížení úmrtnosti a počtu hospitalizácií v dôsledku použitia vakcín; absencia hrozby preťaženia systému zdravotnej starostlivosti v dôsledku nárastu počtu pacientov a absencia údajov naznačujúcich zásadnú zmenu v epidemickej situácii v dôsledku šírenia nových kmeňov vírusu. Tieto výnimky sa vzťahujú na Anglicko, ktoré je domovom 85% populácie Spojeného kráľovstva. Orgány ostatných administratívnych a politických častí kráľovstva - Škótska, Walesu a Severného Írska - nezávisle určujú svoju karanténnu politiku. Ich kroky v tejto veci sú však zvyčajne synchronizované s krokmi prijatými v Londýne. Koniec všetkých obmedzení Štvrtá fáza, ktorá sa začne najskôr 21. júna, počíta s odstránením všetkých obmedzení kontaktov s inými ľuďmi a s organizovaním hromadných akcií. V tejto fáze budú môcť divadlá, koncertné sály a nočné kluby plne pokračovať v práci, Johnson však nevylúčil potrebu hromadného testovania účastníkov udalostí, na ktorých sa zúčastňuje veľké množstvo ľudí. Predseda vlády zároveň varoval, že nemôže vylúčiť návrat obmedzení na miestnej a regionálnej úrovni v prípade šírenia nových kmeňov vírusu, proti ktorým sú vakcíny používané v krajine menej účinné. Pomocou masiek Vláda varuje občanov, že v dohľadnej budúcnosti budú musieť stále nosiť masky, dodržiavať pravidlá sociálnej dištancie a podľa možnosti pracovať z domu. Úrady sa doteraz zdržali predpovedania, či budú Briti môcť cestovať po krajine alebo cestovať do zahraničia v lete. Johnson tiež sľúbil, že všetci dospelí v krajine dostanú prvú dávku vakcíny do konca júla. K dnešnému dňu bola prvá injekcia podaná štvrtine obyvateľov krajiny - 17,7 milióna ľudí.

A zase - vcera konpiracia dneska pravda


750 tis dopredu nakazenych testov stiahli z obehu.


http://www.inenoviny.sk/az-750-000-testov-na-covid-bolo-stiahnutych-mnohe-z-nich-boli-infikovane-koronavirusom/?fbclid=IwAR2C-rmdOdX2n6wJjWe-08f0JeLgFbJSOGxqVP86fwUIcTYndtxlhP-5MS8


Texas rusi korona opatrenia
https://www.hlavnespravy.sk/texas-verny-donaldovi-trumpovi-provokuje-joea-bidena/2458584


A zase - vcera konpiracia dneska pravda 750 tis dopredu nakazenych testov stiahli z obehu. http://www.inenoviny.sk/az-750-000-testov-na-covid-bolo-stiahnutych-mnohe-z-nich-boli-infikovane-koronavirusom/?fbclid=IwAR2C-rmdOdX2n6wJjWe-08f0JeLgFbJSOGxqVP86fwUIcTYndtxlhP-5MS8 Texas rusi korona opatrenia https://www.hlavnespravy.sk/texas-verny-donaldovi-trumpovi-provokuje-joea-bidena/2458584

teraz sprava v brnenskom radiu: Situacia sa zacina stabilizovat a od 21.3 by sa mohlo zacat rozvolnovat.


teraz sprava v brnenskom radiu: Situacia sa zacina stabilizovat a od 21.3 by sa mohlo zacat rozvolnovat.

by sa mohlo zacat rozvolnovat.


by sa mohlo, keBY sa nedialo to čo sa deje:
https://aeronet.cz/news/z-nemeckeho-lipska-odstartoval-nakladni-boeing-757-registrovany-na-kuryrni-spolecnost-dhl-odletel-do-ceske-republiky-a-zacal-krouzit-nad-brnem-a-bez-pristani-se-pote-vratil-znovu-do-lipska/


[quote="pid:5892, uid:10"]by sa mohlo zacat rozvolnovat.[/quote] by sa mohlo, keBY sa nedialo to čo sa deje: https://aeronet.cz/news/z-nemeckeho-lipska-odstartoval-nakladni-boeing-757-registrovany-na-kuryrni-spolecnost-dhl-odletel-do-ceske-republiky-a-zacal-krouzit-nad-brnem-a-bez-pristani-se-pote-vratil-znovu-do-lipska/

by sa mohlo, keBY sa nedialo to čo sa deje:

Aeronet třeba brát s rezervou, článek obsahuje nesrovnalost, viz též
Takže tentokrát z lepšího (?) soudku:


[quote="pid:5908, uid:77"]by sa mohlo, keBY sa nedialo to čo sa deje:[/quote] Aeronet třeba brát s rezervou, článek obsahuje nesrovnalost, viz též [quote="pid:5851, uid:240"]Takže tentokrát z lepšího (?) soudku:[/quote]

Aeronet třeba brát s rezervou,


Samozrejme, ale ten fakt, ktorý popisuje je dohľadateľný. Otázne sú vývody, ale v podstate potvrdzujú tvrdenia o "vypúšťaní nových kmeňov z jaskýň".


[quote="pid:5911, uid:240"]Aeronet třeba brát s rezervou,[/quote] Samozrejme, ale ten fakt, ktorý popisuje je dohľadateľný. Otázne sú vývody, ale v podstate potvrdzujú tvrdenia o "vypúšťaní nových kmeňov z jaskýň".

vypúšťaní nových kmeňov z jaskýň

S tímhle taky počítám, ale v aeronetím článku nesedí datumy letů a následných článků mainstreamu, pomocí kterých "pan VK" dokazuje účinky toho letu.
Nevím nevím, ale rozprašovat biozbraň z výšky 11 km nad Brnem a aby to pak mělo účinek na Brno, to se mi nezdá.


Kromě toho čichám čertovinu, protože se toho hned chytil projekt Volný zde
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/poslanec-volny-koronavirus-biologicka-zbran.A210305_120306_domaci_vank


[quote="pid:5912, uid:77"]vypúšťaní nových kmeňov z jaskýň[/quote] S tímhle taky počítám, ale v aeronetím článku nesedí datumy letů a následných článků mainstreamu, pomocí kterých "pan VK" dokazuje účinky toho letu. Nevím nevím, ale rozprašovat biozbraň z výšky 11 km nad Brnem a aby to pak mělo účinek na Brno, to se mi nezdá. Kromě toho čichám čertovinu, protože se toho hned chytil projekt Volný zde https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/poslanec-volny-koronavirus-biologicka-zbran.A210305_120306_domaci_vank

S tímhle taky počítám, ale v aeronetím článku nesedí datumy letů a následných článků mainstreamu, pomocí kterých "pan VK" dokazuje účinky toho letu


o tomto fenoméne kolotočár píše už dlhšiu dobu počas plandémie, účinky tohto netopiera by som očakával tak po 11.3.


[quote="pid:5917, uid:240"]S tímhle taky počítám, ale v aeronetím článku nesedí datumy letů a následných článků mainstreamu, pomocí kterých "pan VK" dokazuje účinky toho letu[/quote] o tomto fenoméne kolotočár píše už dlhšiu dobu počas plandémie, účinky tohto netopiera by som očakával tak po 11.3.

Volný se víceméně začíná vybarvovat. Chcete něco nebo někoho zdiskreditovat? Na to máme Volného , práce všeho druhu.


Volný se víceméně začíná vybarvovat. Chcete něco nebo někoho zdiskreditovat? Na to máme Volného , práce všeho druhu.

Na to máme Volného

Volný má určitě více funkcí než jenom diskreditační...


Diskreditace:
i. vizuální - fotošop Prymula
ii. zvuková - tlampač Volný
:-)


[quote="pid:5923, uid:185"]Na to máme Volného[/quote] Volný má určitě více funkcí než jenom diskreditační... Diskreditace: i. vizuální - fotošop Prymula ii. zvuková - tlampač Volný :-)

Dám to aj tu:
Odporúčam si toto video pozrieť !!!


https://davdva.sk/judr-peter-weis-video-rok-tu-mozno-nieco-liecime-a-nebude-to-tato-zalezitost-ale-nieco-uplne-ine/


Rok tu možno niečo liečime a nebude to táto záležitosť, ale niečo úplne iné.


Peter Weis založil skupinu rôznych odborníkov, ktorí vypracovávajú spravy ako to s kovidom skutočne je. A aký dopad má, a bude mať toto corona divadlo.


Dám to aj tu: Odporúčam si toto video pozrieť !!! https://davdva.sk/judr-peter-weis-video-rok-tu-mozno-nieco-liecime-a-nebude-to-tato-zalezitost-ale-nieco-uplne-ine/ Rok tu možno niečo liečime a nebude to táto záležitosť, ale niečo úplne iné. Peter Weis založil skupinu rôznych odborníkov, ktorí vypracovávajú spravy ako to s kovidom skutočne je. A aký dopad má, a bude mať toto corona divadlo.
123
7.13k
58
23
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept