Zahraničná politika
Koniec kovidu

Inak si vsimate ako hned po tom co sa dostal bidet do bieleho domu, obratili politiku kovidu?


Ako prve who nariadila len PCR testy - tjs pocet nakazenych klesne o dost vela


Vakciny sa prestali vyrabat (zevraj "rozsiruju vyrobu" "D ). Vakciny sa prestali distribuovat. Odrazu uz aj lieky sa nasli na kovid. Potom ten bludar zdravotnictva uz povedal ze "budu sa uvolnovat opatrenia".


Teraz vidim, ze uz aj demonstracie su v amsterdame. + nejake zapalene testovacie misto v holandsku - tjs 2 uplne planovane akcie globalistami alebo satanistami z opacnej strany.


Kazdy den nejaka sprava, ktora podporuje proces zastavenia Kovid hysterie ....


Zlakli sa satanisti s GP ze uplne stratia kontrolu nad statmi tak ako stratili kontrolu nad matelkom? Ci sa boja ekonomickych strat? Ci azda sa boja, ze ich lud prekukol? Som velmi zvedavy ako sa k tomu vsetkemu ludia postavia po kovide. Dufam, ze narodni politici vyuziju patricne tento tromf, ktory im dali do ruky satanisti ...


Inak si vsimate ako hned po tom co sa dostal bidet do bieleho domu, obratili politiku kovidu? Ako prve who nariadila len PCR testy - tjs pocet nakazenych klesne o dost vela Vakciny sa prestali vyrabat (zevraj "rozsiruju vyrobu" "D ). Vakciny sa prestali distribuovat. Odrazu uz aj lieky sa nasli na kovid. Potom ten bludar zdravotnictva uz povedal ze "budu sa uvolnovat opatrenia". Teraz vidim, ze uz aj demonstracie su v amsterdame. + nejake zapalene testovacie misto v holandsku - tjs 2 uplne planovane akcie globalistami alebo satanistami z opacnej strany. Kazdy den nejaka sprava, ktora podporuje proces zastavenia Kovid hysterie .... Zlakli sa satanisti s GP ze uplne stratia kontrolu nad statmi tak ako stratili kontrolu nad matelkom? Ci sa boja ekonomickych strat? Ci azda sa boja, ze ich lud prekukol? Som velmi zvedavy ako sa k tomu vsetkemu ludia postavia po kovide. Dufam, ze narodni politici vyuziju patricne tento tromf, ktory im dali do ruky satanisti ...

Zlakli sa satanisti s GP ze uplne stratia kontrolu nad statmi tak ako stratili kontrolu nad matelkom? Ci sa boja ekonomickych strat?


Skôr ide o to, že nechceli aby zvolili Trumpa, ale toto správanie je také očividné, že pri správnej dávkovanie informácií obráti proti nim.


[quote="pid:1394, uid:106"]Zlakli sa satanisti s GP ze uplne stratia kontrolu nad statmi tak ako stratili kontrolu nad matelkom? Ci sa boja ekonomickych strat?[/quote] Skôr ide o to, že nechceli aby zvolili Trumpa, ale toto správanie je také očividné, že pri správnej dávkovanie informácií obráti proti nim.

Moderátor

obratili politiku kovidu

Koniec kovidu - ještě včera jsem s tím v dohledné době moc nepočítal, ale zdá se, že jsem něco přehlédl.
Asi to na začátek konce fakt vypadá, protože když už to píšou v majnstrýmu, tak už fakt musí být pravda :-)


V Česku je přes 15 tisíc obětí koronaviru. Ministr zdravotnictví Jan Blatný nedávno ve Sněmovně uvedl, že evidence obětí v tuzemsku je příliš poctivá. „My vykazujeme každého, kdo zemře i na autonehodu a má covid-19, jako člověka, který na něj zemřel,“ tvrdil Blatný. V neděli v České televizi uvedl, že přímo na covid z celkového počtu zemřela pouze třetina. (trochu jak v tom vtipu: Jaký je rozdíl mezi pravdou a konspirační terorii? Půl roku. [časový údaj ve vtipu se mění podle aktuální situace])
http://www.idnes.cz/zpravy/domaci/otazky-vaclava-moravce-ministr-zdravotnictvi-jan-blatny-sef-lekarske-komory-kubek.A210124_110502_domaci_vank


Experti zpochybňují Johnsonovo varování
Britští zdravotničtí experti mírnili v sobotu Johnsonovo tvrzení tím, že něco podobného není ještě podloženo dostatečným množstvím dat.
I WHO je opatrná
Podle Mika Ryana, ředitele programu WHO pro mimořádné situace, organizace dosud nezískala žádné důkazy o vyšší úmrtnosti na zmutovaný vir.
Česká data horší průběh nepotvrzují
...žádný z pacientů, u nichž se varianta potvrdila, nemusel být hospitalizován.
„Tato mutace se rychleji šíří, ale nemáme informace, že by ovlivňovala klinické příznaky,“ řekla vedoucí NRL Helena Jiřincová.
http://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/experti-zpochybnuji-johnsonovo-varovani-40348836


Zdatně sekunduje i nemajnstrým:
Ministr zdravotnictví Jan Blatný se včera v pořadu Otázky Václava Homomoravce vyjadřoval ke statistikám úmrtí na covid-19. „My víme, že asi 30 procent úmrtí na covid, které my vykazujeme, je jednoznačně spojeno s covidem,“ oznámil Blatný.
Pak je ale dalších 10 procent, kdy člověk zemřel např. po autonehodě, ale do statistik se zavede jako úmrtí na covid, protože v době autonehody byl pozitivní. „A potom je 60 procent, kdy máte koronavirus, ale vedle toho máte ještě nějaké jiné onemocnění, jako např. rakovinu,“ uvedl Blatný s tím, že u těchto 60 procent je třeba zhodnotit, na co tito lidé opravdu zemřeli. V tu chvíli už se prezident České lékařské komory Milan Kubek neudržel: „To je prostě blábol,“ vypálil na Blatného.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Blatny-spousti-rozvrat-Revolta-konec-uz-jen-krok-Vazna-predpoved-651536


[quote="pid:1394, uid:106"]obratili politiku kovidu[/quote] Koniec kovidu - ještě včera jsem s tím v dohledné době moc nepočítal, ale zdá se, že jsem něco přehlédl. Asi to na začátek konce fakt vypadá, protože když už to píšou v majnstrýmu, tak už fakt musí být pravda :-) V Česku je přes 15 tisíc obětí koronaviru. Ministr zdravotnictví Jan Blatný nedávno ve Sněmovně uvedl, že evidence obětí v tuzemsku je příliš poctivá. „My vykazujeme každého, kdo zemře i na autonehodu a má covid-19, jako člověka, který na něj zemřel,“ tvrdil Blatný. V neděli v České televizi uvedl, že přímo na covid z celkového počtu zemřela pouze třetina. (trochu jak v tom vtipu: Jaký je rozdíl mezi pravdou a konspirační terorii? Půl roku. [časový údaj ve vtipu se mění podle aktuální situace]) http://www.idnes.cz/zpravy/domaci/otazky-vaclava-moravce-ministr-zdravotnictvi-jan-blatny-sef-lekarske-komory-kubek.A210124_110502_domaci_vank Experti zpochybňují Johnsonovo varování Britští zdravotničtí experti mírnili v sobotu Johnsonovo tvrzení tím, že něco podobného není ještě podloženo dostatečným množstvím dat. I WHO je opatrná Podle Mika Ryana, ředitele programu WHO pro mimořádné situace, organizace dosud nezískala žádné důkazy o vyšší úmrtnosti na zmutovaný vir. Česká data horší průběh nepotvrzují ...žádný z pacientů, u nichž se varianta potvrdila, nemusel být hospitalizován. „Tato mutace se rychleji šíří, ale nemáme informace, že by ovlivňovala klinické příznaky,“ řekla vedoucí NRL Helena Jiřincová. http://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/experti-zpochybnuji-johnsonovo-varovani-40348836 Zdatně sekunduje i nemajnstrým: Ministr zdravotnictví Jan Blatný se včera v pořadu Otázky Václava Homomoravce vyjadřoval ke statistikám úmrtí na covid-19. „My víme, že asi 30 procent úmrtí na covid, které my vykazujeme, je jednoznačně spojeno s covidem,“ oznámil Blatný. Pak je ale dalších 10 procent, kdy člověk zemřel např. po autonehodě, ale do statistik se zavede jako úmrtí na covid, protože v době autonehody byl pozitivní. „A potom je 60 procent, kdy máte koronavirus, ale vedle toho máte ještě nějaké jiné onemocnění, jako např. rakovinu,“ uvedl Blatný s tím, že u těchto 60 procent je třeba zhodnotit, na co tito lidé opravdu zemřeli. V tu chvíli už se prezident České lékařské komory Milan Kubek neudržel: „To je prostě blábol,“ vypálil na Blatného. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Blatny-spousti-rozvrat-Revolta-konec-uz-jen-krok-Vazna-predpoved-651536
Upravené 25. 1. 2021 o 10:53

Tak to už skoro začíná být fičák, ne?


Porušili, co mohli. Noční mejdan v Teplicích: V hlavních rolích Hnilička, Šlégr, Paroubek, Benda
Hotel, který patří právě Bendovi, hostil podle deníku Blesk akci pro několik desítek lidí. Jak dokládají fotografie, hosté se vesměs neobtěžovali s nošením roušek či respirátorů a nevadila jim ani další omezení, která vláda přijala v reakci na šíření koronaviru. Někteří měli v hotelu přenocovat, další odcházeli až pozdě v noci.
Hromadné akce jsou přitom v 5. stupni protiepidemického systému (PES) zakázány. Rovněž platí až na výjimky zákaz nočního vycházení po 21. hodině.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/porusili-co-mohli-nocni-mejdan-v-teplicich-v-hlavnich-rolich-hnilicka-slegr-paroubek-benda-40348849


Tak to už skoro začíná být fičák, ne? Porušili, co mohli. Noční mejdan v Teplicích: V hlavních rolích Hnilička, Šlégr, Paroubek, Benda Hotel, který patří právě Bendovi, hostil podle deníku Blesk akci pro několik desítek lidí. Jak dokládají fotografie, hosté se vesměs neobtěžovali s nošením roušek či respirátorů a nevadila jim ani další omezení, která vláda přijala v reakci na šíření koronaviru. Někteří měli v hotelu přenocovat, další odcházeli až pozdě v noci. Hromadné akce jsou přitom v 5. stupni protiepidemického systému (PES) zakázány. Rovněž platí až na výjimky zákaz nočního vycházení po 21. hodině. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/porusili-co-mohli-nocni-mejdan-v-teplicich-v-hlavnich-rolich-hnilicka-slegr-paroubek-benda-40348849

Zlakli sa satanisti s GP ze uplne stratia kontrolu nad statmi tak ako stratili kontrolu nad matelkom? Ci sa boja ekonomickych strat?

Trampa se prostě museli zbavit, pokud chtěli přežít. Po zvolení okamžitě otočili směry toků zdrojů, které před tím Trump přesměroval do reálné ekonomiky, zpět do vlastních kapes, protože bažin začala rychle vysychat. Teď budou "žábu" vařit zase pozvolna. pokračování COVID hysterie hrozí výbuchem, který by je smetl. Prostě se to pokusí ustát, i když se ukázalo (inaugurace), že za to vítězství zaplatili vysokou cenu. Celý národ je proti nim + odkrytí jejich fašistické podstaty před celým světem. V koloniích to někteří sluhové tak rychle nepochopí nebo si budou chtít co nejvíc urvat pro sebe z COVID-kšeftu (testování, očkování...), který si z toho mezitím udělali = budou dál hrát COVID kartu. Pár jich pro výstrahu půjde od válu.


[quote="pid:1394, uid:106"]Zlakli sa satanisti s GP ze uplne stratia kontrolu nad statmi tak ako stratili kontrolu nad matelkom? Ci sa boja ekonomickych strat?[/quote] Trampa se prostě museli zbavit, pokud chtěli přežít. Po zvolení okamžitě otočili směry toků zdrojů, které před tím Trump přesměroval do reálné ekonomiky, zpět do vlastních kapes, protože bažin začala rychle vysychat. Teď budou "žábu" vařit zase pozvolna. pokračování COVID hysterie hrozí výbuchem, který by je smetl. Prostě se to pokusí ustát, i když se ukázalo (inaugurace), že za to vítězství zaplatili vysokou cenu. Celý národ je proti nim + odkrytí jejich fašistické podstaty před celým světem. V koloniích to někteří sluhové tak rychle nepochopí nebo si budou chtít co nejvíc urvat pro sebe z COVID-kšeftu (testování, očkování...), který si z toho mezitím udělali = budou dál hrát COVID kartu. Pár jich pro výstrahu půjde od válu.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/komentar-ministr-blatny-v-cele-dezinformatoru-139207#seq_no=4&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=td3jJgR9fC3-202101251116&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Blatný pochopil, jen jeho reakce/manévr byl příliš rychlý.


A v dalším článku Prymula zařazuje zpátečku, ale média mu přesto zkouší "navléknout oprátku": Prymula chtěl soukromě rozjet testování pro statisíce Čechů.
"Bývalý ministr Prymula během rozhovoru pro Seznam Zprávy zmínil, že ten nejambicióznější plán, tedy protestovat obrovské množství lidí, padl poté, co se za něj nepostavil premiér Babiš."
Vydělávat na neštěstí druhých a ještě k tomu za jejich peníze (státní), to je hnus velebnosti!
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prymula-chtel-soukrome-rozjet-testovani-pro-statisice-cechu-138625


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/komentar-ministr-blatny-v-cele-dezinformatoru-139207#seq_no=4&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=td3jJgR9fC3-202101251116&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Blatný pochopil, jen jeho reakce/manévr byl příliš rychlý. A v dalším článku Prymula zařazuje zpátečku, ale média mu přesto zkouší "navléknout oprátku": Prymula chtěl soukromě rozjet testování pro statisíce Čechů. "Bývalý ministr Prymula během rozhovoru pro Seznam Zprávy zmínil, že ten nejambicióznější plán, tedy protestovat obrovské množství lidí, padl poté, co se za něj nepostavil premiér Babiš." Vydělávat na neštěstí druhých a ještě k tomu za jejich peníze (státní), to je hnus velebnosti! https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prymula-chtel-soukrome-rozjet-testovani-pro-statisice-cechu-138625

Ak teda akcii Covid zvoní umieráčik, ako chce GP zachrániť biosféru? Nemôže sa predsa nanovo rozbehnúť výroba a turizmus. Kovid je na to “ako” stvorený. Viem, najskôr musí prísť likvidácia svojho nástroja - močiara. Jedine, ak Covid skončí, určité opatrenia musia ostať (ako prevencia). Kladiem otázku, ale aj nahlas rozmýšľam.


Ak teda akcii Covid zvoní umieráčik, ako chce GP zachrániť biosféru? Nemôže sa predsa nanovo rozbehnúť výroba a turizmus. Kovid je na to “ako” stvorený. Viem, najskôr musí prísť likvidácia svojho nástroja - močiara. Jedine, ak Covid skončí, určité opatrenia musia ostať (ako prevencia). Kladiem otázku, ale aj nahlas rozmýšľam.

Merck prestava vyvijat vakcinu a prechadza na vyvoj liecivych latok na covid: https://www.zerohedge.com/covid-19/merck-first-us-pharma-giant-abandon-covid-vaccine-efforts


podla ich vyjadrenia, ich vakcina nedokazala nabudit imunitny system a zaostavala za ostatnymi.


Merck prestava vyvijat vakcinu a prechadza na vyvoj liecivych latok na covid: https://www.zerohedge.com/covid-19/merck-first-us-pharma-giant-abandon-covid-vaccine-efforts podla ich vyjadrenia, ich vakcina nedokazala nabudit imunitny system a zaostavala za ostatnymi.

@Chemik -dobrá otázka.Keď už aj mejnstrím hovorí liekoch na covid, o kolchicíne či ivermektíne(aj aktéri celoplošného skríningu-napr.Jarčuška)...tak sa upúšťa tlak v kotli.Myslím že nikto z "vedenia" kto bude aktuálne pri moci nemá veľký problém prepnúť svetlá na semafore behom pár dní.

@Chemik -dobrá otázka.Keď už aj mejnstrím hovorí liekoch na covid, o kolchicíne či ivermektíne(aj aktéri celoplošného skríningu-napr.Jarčuška)...tak sa upúšťa tlak v kotli.Myslím že nikto z "vedenia" kto bude aktuálne pri moci nemá veľký problém prepnúť svetlá na semafore behom pár dní.

Chemik: ekonomikou. Tento rok pridu ekonomicke dopady za rok minuly, to sa este ustoji, za cenu celoplanetarnej inflacie, ktora sa ale nebude pocitat. USA ide vypustit zrejme poslednykrat 1,4 bil. usd pre ludi (pricom sa hovori, ze uz to nebude 2000 usd ako chcel Trump, ale len 600). Takze akcie este nejaku chvilu vystrelia (ti, ktori nepotrebuju ich na platbu potravin) a potom mozno chvilu stagnacia a pridu ekonomicke problemy....stagflacia. Ceny komodit, energie a potravin hore, platy a trzby dole. Urokove sadzby relativne nizko, dolar pokles, benzin hore.
Dalej sa uvidi....USA hodne vsadzaju na hybridnu vojnu. Je moznost zvratenia situacie s Maduarom (staci im mozno ekonomicka akceptacia, zrusenie sankcii a obnovenie spoluprace), casom za 4 roky ziskaju vplyv a mozno aj odizoluju ho od armady a potom uz to bude jedno. Moznost je aj ta, ze si ho kupia za ochotu nechat ho pri moci a on im umozni zasa vacsi pristup k rope.
Dalej osobne vidim zintenzivnenie vojny s Assadom. Ani mozno tak nejde o ekonomicky a vojensky krok, ako skor o zrusenie obrazu, ze USA nevedia vyhrat vojny ani s malymi krajinami, to je velmi ohrozujuci image. Rusom budu prikurovat majdanovskymi pokusmi, medialnymi prestrelkami o skorumpovanej vlade (nemusia siahat ani na Putina ako symbol), farebnymi revoluciami pri hraniciach a koncentraciou vojakov a cviceniami.
Zatial to vyzera, ze vyhrali globalisti s tym, ze dalsie peniaze uz pojdu skor bankam, nez beznym ludom....takze ekologia bude zachranena.-))


Chemik: ekonomikou. Tento rok pridu ekonomicke dopady za rok minuly, to sa este ustoji, za cenu celoplanetarnej inflacie, ktora sa ale nebude pocitat. USA ide vypustit zrejme poslednykrat 1,4 bil. usd pre ludi (pricom sa hovori, ze uz to nebude 2000 usd ako chcel Trump, ale len 600). Takze akcie este nejaku chvilu vystrelia (ti, ktori nepotrebuju ich na platbu potravin) a potom mozno chvilu stagnacia a pridu ekonomicke problemy....stagflacia. Ceny komodit, energie a potravin hore, platy a trzby dole. Urokove sadzby relativne nizko, dolar pokles, benzin hore. Dalej sa uvidi....USA hodne vsadzaju na hybridnu vojnu. Je moznost zvratenia situacie s Maduarom (staci im mozno ekonomicka akceptacia, zrusenie sankcii a obnovenie spoluprace), casom za 4 roky ziskaju vplyv a mozno aj odizoluju ho od armady a potom uz to bude jedno. Moznost je aj ta, ze si ho kupia za ochotu nechat ho pri moci a on im umozni zasa vacsi pristup k rope. Dalej osobne vidim zintenzivnenie vojny s Assadom. Ani mozno tak nejde o ekonomicky a vojensky krok, ako skor o zrusenie obrazu, ze USA nevedia vyhrat vojny ani s malymi krajinami, to je velmi ohrozujuci image. Rusom budu prikurovat majdanovskymi pokusmi, medialnymi prestrelkami o skorumpovanej vlade (nemusia siahat ani na Putina ako symbol), farebnymi revoluciami pri hraniciach a koncentraciou vojakov a cviceniami. Zatial to vyzera, ze vyhrali globalisti s tym, ze dalsie peniaze uz pojdu skor bankam, nez beznym ludom....takze ekologia bude zachranena.-))

O kterých USA hovoříš ? O těch nastupujících ?


O kterých USA hovoříš ? O těch nastupujících ?

tak samozrejme cele to stoji na predpoklade, ze sa USA udrzia ako jeden stat s celosvetovou menou dolar. Ak to padne a nasledovnici budu sa musiet zaoberat samy sebou, tak hybridne vojny asi sa utlmia, problem s hyperinflaciou sa prehlbi a zrychli. Otazka je ako to v takom pripade sa vyvinie s EU....teda v tomto roku


tak samozrejme cele to stoji na predpoklade, ze sa USA udrzia ako jeden stat s celosvetovou menou dolar. Ak to padne a nasledovnici budu sa musiet zaoberat samy sebou, tak hybridne vojny asi sa utlmia, problem s hyperinflaciou sa prehlbi a zrychli. Otazka je ako to v takom pripade sa vyvinie s EU....teda v tomto roku

Belgický súd označil povinné nosenie rúšok vždy a všade za neprijateľné.
Okresný súd v nemeckom Thuringu sa podobne vyjadril o tvrdom lockdowne, ktorý bol na jar 2020 zavedený v Sasku.
Sumár napr. tu: https://www.infovojna.sk/article/harabinovu-pravnu-analyzu-spochybnujucu-zakonnost-nariadenia-nosit-ruska-potvrdil-belgicky-aj-nemecky-sud


Belgický súd označil povinné nosenie rúšok vždy a všade za neprijateľné. Okresný súd v nemeckom Thuringu sa podobne vyjadril o tvrdom lockdowne, ktorý bol na jar 2020 zavedený v Sasku. Sumár napr. tu: https://www.infovojna.sk/article/harabinovu-pravnu-analyzu-spochybnujucu-zakonnost-nariadenia-nosit-ruska-potvrdil-belgicky-aj-nemecky-sud

Ak teda akcii Covid zvoní umieráčik, ako chce GP zachrániť biosféru? Nemôže sa predsa nanovo rozbehnúť výroba a turizmus.

Očekávat úplné odklizení COVIDU nebo jiných pandemií je zatím bohužel asi dost nereálné. Půjde spíš o dočasné upuštění tlaku. S využitím COVIDu nebo jiných viróz určitě počítají i dál, jako řídící nástroj se to ukázalo být efektivní.
Plus jak píše JankaS - ekonomické dopady COVIDu budou následovat po částečném uklidnění "pandemie".
Je to mnohavrstevný plán - omezení na hranicích, omezení turismu a automobilismu, omezení produkce/výroby, omezení pro drobné podnikání, lokalizace výroby - začneme u potravin z místních zdrojů, práce z domova,... Domnívám se, že vše má vytvořit nedostatek zboží a služeb, zvýšit ceny a snížit spotřebu, protože cena práce současně dál klesá.


[quote="pid:1425, uid:210"]Ak teda akcii Covid zvoní umieráčik, ako chce GP zachrániť biosféru? Nemôže sa predsa nanovo rozbehnúť výroba a turizmus.[/quote] Očekávat úplné odklizení COVIDU nebo jiných pandemií je zatím bohužel asi dost nereálné. Půjde spíš o dočasné upuštění tlaku. S využitím COVIDu nebo jiných viróz určitě počítají i dál, jako řídící nástroj se to ukázalo být efektivní. Plus jak píše JankaS - ekonomické dopady COVIDu budou následovat po částečném uklidnění "pandemie". Je to mnohavrstevný plán - omezení na hranicích, omezení turismu a automobilismu, omezení produkce/výroby, omezení pro drobné podnikání, lokalizace výroby - začneme u potravin z místních zdrojů, práce z domova,... Domnívám se, že vše má vytvořit nedostatek zboží a služeb, zvýšit ceny a snížit spotřebu, protože cena práce současně dál klesá.

Tu by som spomenul rychlost "opotrebovania" nastrojov socialneho inzinierstva v dnesnej informacnej dobe.


Takto sa opotrebovali nastroje


Nabozenstvo
Marxizmus
Fasizmus
Demonkracia
Majdanizacia
Imperializmus
Kapitalizmus
Media hlavneho prudu
(anti)socialne siete
mimovladne organizacie
...
vymyslene pandemie?


A to preslo 30 rokov ... pricom cim ide cas dopredu tym sa nastroje opotrebuvaju rychlejsie


Ani jednemu nastroju uz ludia neveria ... a kazdy nastroj je len na tolko silny aku ma doveru u ludi. Vlastne uz satanistom ostal len jeden nastroj a to su Peniaze. Je len otazkou casu, kedy sa rozsiri myslienka o tom ako peniaze nicia civilizaciu a potom uz to bude konecna pre destruktivne procesy.


Tu by som spomenul rychlost "opotrebovania" nastrojov socialneho inzinierstva v dnesnej informacnej dobe. Takto sa opotrebovali nastroje Nabozenstvo Marxizmus Fasizmus Demonkracia Majdanizacia Imperializmus Kapitalizmus Media hlavneho prudu (anti)socialne siete mimovladne organizacie ... vymyslene pandemie? A to preslo 30 rokov ... pricom cim ide cas dopredu tym sa nastroje opotrebuvaju rychlejsie Ani jednemu nastroju uz ludia neveria ... a kazdy nastroj je len na tolko silny aku ma doveru u ludi. Vlastne uz satanistom ostal len jeden nastroj a to su Peniaze. Je len otazkou casu, kedy sa rozsiri myslienka o tom ako peniaze nicia civilizaciu a potom uz to bude konecna pre destruktivne procesy.

Je len otazkou casu, kedy sa rozsiri myslienka o tom ako peniaze nicia civilizaciu a potom uz to bude konecna pre destruktivne procesy.


O akch peniazoch hovoríš, myslíš tie dlhom podložené meny? Tak tie naozaj ničia civilizáciu a sú od Satana...


[quote="pid:1510, uid:106"]Je len otazkou casu, kedy sa rozsiri myslienka o tom ako peniaze nicia civilizaciu a potom uz to bude konecna pre destruktivne procesy.[/quote] O akch peniazoch hovoríš, myslíš tie dlhom podložené meny? Tak tie naozaj ničia civilizáciu a sú od Satana...

Moderátor

Tu by som spomenul rychlost "opotrebovania" nastrojov socialneho inzinierstva v dnesnej informacnej dobe.

Vďaka @Ferry za rychlou protiváhu k
Očekávat úplné odklizení COVIDU nebo jiných pandemií je zatím bohužel asi dost nereálné.

Mám bohužel sklony k pesimismu a to mi občas brání včas nalézat adekvátní odpovědi.

P.S.:
Cenu pro mne má i příspěvek od @Buran, protože z hlubokého pesimismu se dá snadno překmitnout k nebezpečně naivnímu optimismu (v duchu "první vyhrání z kapsy vyhání" ) a podcenit protivníka. Takže díky za připomenutí celkového kontextu plandemie.

[quote="pid:1510, uid:106"]Tu by som spomenul rychlost "opotrebovania" nastrojov socialneho inzinierstva v dnesnej informacnej dobe.[/quote] Vďaka @Ferry za rychlou protiváhu k [quote="pid:1501, uid:177"]Očekávat úplné odklizení COVIDU nebo jiných pandemií je zatím bohužel asi dost nereálné.[/quote] Mám bohužel sklony k pesimismu a to mi občas brání včas nalézat adekvátní odpovědi. P.S.: Cenu pro mne má i příspěvek od @Buran, protože z hlubokého pesimismu se dá snadno překmitnout k nebezpečně naivnímu optimismu (v duchu "první vyhrání z kapsy vyhání" ) a podcenit protivníka. Takže díky za připomenutí celkového kontextu plandemie.

Buran: podla mna pojdeme skor cestou, ktorou sme sli za socializmu (teda bez neho). Cize urcita sebestacnost minimalne na kontinentoch alebo blokoch, ale obmedzene cestovanie, ziadne moderne vystrelky, platy nieco malo nad nutne naklady. Nejake sluzby poskytne stat (typu vzdelanie ci zdravotnictvo), otazka je, aka to bude kvalita a dostupnost, to bude asi zavisiet aj od jednotlivych krajin. Nepochybujem, ze take Nemecko si bude snazit zachovat zdravotnicke kadre aj na nas ukor. Auto, ak bude, tak jedno v rodine (na to staci aj podstatne zvysenie poistiek), moda mozno funkcna, ale nie tak premenliva ako teraz. V TV skor programy o ekologii.
Samozrejme, moze im do planov hodit vidly rozpad USA a EU....a vznik blokov. Pricom potom hodne zavisi od toho, ako to bude v nasich koncinach.
Na jednej strane som skeptik, na druhej som si minule uvedomila, ze nejake pozostatky este z cias socializmu mame, ktore funguju. JAS Bardejov sa pretransformoval do viacero malych firmiciek na topanky, takze to by mohlo prezit, v Trencine stale funguju odevne zavody, ktore sili ruska a exportuju na zapad, takze ak sa spusti opona, mame co na seba a na nohy. Zentiva este tiez funguje, cukrovary a mlyny by asi slo relativne dost rychlo obnovit. Problem asi bude so strojarenskym priemyslom, ten siel zrejme dost dolu. Nastastie Mochovce spustaju dalsi blok, takze aj elektriny by mohlo byt dost. Na Slovensku este stale zije cca mil.ludi, takze snad bude dost pody na ich obzivu.
Financnu stranku samozrejme by musela podporit zona, ku ktorej sa pripojime po pripadnom rozpade, tam vidim problem, ze medzi nami a Ruskom je Ukrajina a tam to nevyzera po tom vyplachu mozgov na rozumne riesenie


Buran: podla mna pojdeme skor cestou, ktorou sme sli za socializmu (teda bez neho). Cize urcita sebestacnost minimalne na kontinentoch alebo blokoch, ale obmedzene cestovanie, ziadne moderne vystrelky, platy nieco malo nad nutne naklady. Nejake sluzby poskytne stat (typu vzdelanie ci zdravotnictvo), otazka je, aka to bude kvalita a dostupnost, to bude asi zavisiet aj od jednotlivych krajin. Nepochybujem, ze take Nemecko si bude snazit zachovat zdravotnicke kadre aj na nas ukor. Auto, ak bude, tak jedno v rodine (na to staci aj podstatne zvysenie poistiek), moda mozno funkcna, ale nie tak premenliva ako teraz. V TV skor programy o ekologii. Samozrejme, moze im do planov hodit vidly rozpad USA a EU....a vznik blokov. Pricom potom hodne zavisi od toho, ako to bude v nasich koncinach. Na jednej strane som skeptik, na druhej som si minule uvedomila, ze nejake pozostatky este z cias socializmu mame, ktore funguju. JAS Bardejov sa pretransformoval do viacero malych firmiciek na topanky, takze to by mohlo prezit, v Trencine stale funguju odevne zavody, ktore sili ruska a exportuju na zapad, takze ak sa spusti opona, mame co na seba a na nohy. Zentiva este tiez funguje, cukrovary a mlyny by asi slo relativne dost rychlo obnovit. Problem asi bude so strojarenskym priemyslom, ten siel zrejme dost dolu. Nastastie Mochovce spustaju dalsi blok, takze aj elektriny by mohlo byt dost. Na Slovensku este stale zije cca mil.ludi, takze snad bude dost pody na ich obzivu. Financnu stranku samozrejme by musela podporit zona, ku ktorej sa pripojime po pripadnom rozpade, tam vidim problem, ze medzi nami a Ruskom je Ukrajina a tam to nevyzera po tom vyplachu mozgov na rozumne riesenie

Další hřebíček do rakvičky plandemie?


http://www.novinky.cz/domaci/clanek/data-chybi-politici-rozhoduji-na-zaklade-dojmu-a-prani-tvrdi-vedecti-statistici-40349565


Česká republika pro reakci na koronavirus neumí získat a zpracovat podstatná a správná data, politici tak rozhodují na základě dojmů, emocí, pocitů a přání. Uvedli to v pondělí vědci z České statistické společnosti. K 1. únoru zřídili odbornou skupinu, která by měla přispět k nápravě situace.


Odborná veřejnost musí ... zatáhnout za záchrannou brzdu, protože nynější způsob řešení epidemie Česko ohrožuje víc než virus.


„Mohli jsme si vybrat mezi nízkým počtem obětí za cenu drastických restrikcí a vysokým počtem obětí za cenu pokračování normálního života. Ve výsledku máme ale vysoký počet obětí při drastických restrikcích,” uvedli vědci.


Dodatek: vyšlo 1.2.2021 v 11:12


Další hřebíček do rakvičky plandemie? http://www.novinky.cz/domaci/clanek/data-chybi-politici-rozhoduji-na-zaklade-dojmu-a-prani-tvrdi-vedecti-statistici-40349565 Česká republika pro reakci na koronavirus neumí získat a zpracovat podstatná a správná data, politici tak rozhodují na základě dojmů, emocí, pocitů a přání. Uvedli to v pondělí vědci z České statistické společnosti. K 1. únoru zřídili odbornou skupinu, která by měla přispět k nápravě situace. Odborná veřejnost musí ... zatáhnout za záchrannou brzdu, protože nynější způsob řešení epidemie Česko ohrožuje víc než virus. „Mohli jsme si vybrat mezi nízkým počtem obětí za cenu drastických restrikcí a vysokým počtem obětí za cenu pokračování normálního života. Ve výsledku máme ale vysoký počet obětí při drastických restrikcích,” uvedli vědci. Dodatek: vyšlo 1.2.2021 v 11:12
Upravené 1. 2. 2021 o 13:24

ako chce GP zachrániť biosféru

o jeho invencii si vôbec nerobím starosti, v talóne je taký Nipah, či len zmutovane juho- severo- a bohvie aké SARS vírusy, podľa miery paniky dávkované.


Otázka je, či to dôjde skôr ovciam, alebo počet ovečiek. Lebo ešte stále významný počet zombíkov podporuje tento chorý svet.


[quote="pid:1425, uid:210"]ako chce GP zachrániť biosféru[/quote] o jeho invencii si vôbec nerobím starosti, v talóne je taký Nipah, či len zmutovane juho- severo- a bohvie aké SARS vírusy, podľa miery paniky dávkované. Otázka je, či to dôjde skôr ovciam, alebo počet ovečiek. Lebo ešte stále významný počet zombíkov podporuje tento chorý svet.
123
6.08k
48
21
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept