Zahraničná politika
Fórum KOB - Analýza Scota McKaye

Konecne som porozumel preco Hilary predala Uranium One do Ruska Putinovi.....

Ano, já taky.
Ale tento zajímavý článek by si pravděpodobně na jednom místě zasloužil poznámku překladatele.
Proč Hillary prodala je už jasné. Proč ale Putin “koupil”?
Takže já počítám s tím, že koupil ne VVP, ale asi nějaký podpindos.


[quote="pid:1380, uid:114"]Konecne som porozumel preco Hilary predala Uranium One do Ruska Putinovi.....[/quote] Ano, já taky. Ale tento zajímavý článek by si pravděpodobně na jednom místě zasloužil poznámku překladatele. Proč Hillary prodala je už jasné. Proč ale Putin “koupil”? Takže já počítám s tím, že koupil ne VVP, ale asi nějaký podpindos.
Upravené 25. 1. 2021 o 00:38

Takže já počítám s tím, že koupil ne VVP, ale asi nějaký podpindos.


Iste, ale to majstrovsky využil (získali kontrolu) s tým, že celú akciu GP musel zablokovať.


[quote="pid:1396, uid:240"]Takže já počítám s tím, že koupil ne VVP, ale asi nějaký podpindos.[/quote] Iste, ale to majstrovsky využil (získali kontrolu) s tým, že celú akciu GP musel zablokovať.

Moderátor

Pokiaľ si pamätám v 90 tych rokoch za lobbingu Klintona sa americké firmy dostali k náleziskám v Kazachstane a vytlačili odtiaľ Rusov. Neskôr americké firmy prešli pod kanadskú firmu Uranium One, ktorá zabezpečovala dodávky uránu do USA a tú neskôr Rusi kúpili. Kruh sa uzavrel. Motivácia jednotlivých účastníkov bola rôzna.


Pokiaľ si pamätám v 90 tych rokoch za lobbingu Klintona sa americké firmy dostali k náleziskám v Kazachstane a vytlačili odtiaľ Rusov. Neskôr americké firmy prešli pod kanadskú firmu Uranium One, ktorá zabezpečovala dodávky uránu do USA a tú neskôr Rusi kúpili. Kruh sa uzavrel. Motivácia jednotlivých účastníkov bola rôzna.

Pre hlbsie pochopenie preco to Amici chceli a preco predali Rusom treba vidiet spominany film.
Plati aj spominana motivacia, pre kazdeho ucastnika ina...


https://www.csfd.cz/film/10227-nejhorsi-obavy/prehled/


Vcera som si pozrel a pochopil odkial vietor fukal. a zacina to cele do seba zapadat. este aj z tym ze preco zenu za prezidentku..


Pre hlbsie pochopenie preco to Amici chceli a preco predali Rusom treba vidiet spominany film. Plati aj spominana motivacia, pre kazdeho ucastnika ina... https://www.csfd.cz/film/10227-nejhorsi-obavy/prehled/ Vcera som si pozrel a pochopil odkial vietor fukal. a zacina to cele do seba zapadat. este aj z tym ze preco zenu za prezidentku..

mohol by si uviest nejaky strucny vytah toho co si pochopil?


za mna, podla mna mne tato analyza az tak nesedi.
V USA v podstate uz nevedia vyrabat vlastny obohateny uran pre atomove elektrarne, hovoril o tom aj Pjakin. Este tak okolo roku 2017, ked som prvykrat zachytila spravy o Uranium One sa to viac menej popisovalo ako pasca Putina na Hilary, ktora mu dost vysla. Do tych cias totiz aspon co si pamatam od cias tusim Jelcina
uran im dodavalo Rusko z demontovanych atomovych zbrani a dodavalo im lacno. To defacto zlikvidovalo beznu cenu uranu ako komoditu, Rusov znacne vysalo, na druhej strane vdaka tomu si udrzali vzdelavanie, ludi a kvalifikovane posty pre svojich inzinierov a vedcov.
https://www.foxnews.com/opinion/russian-control-of-us-uranium-supply-is-a-huge-national-security-problem
Cela ta teza o skupine v USA, ktora vtiahla Trumpa do diania z titulu zachrany sveta, ale potom dovolili, aby boli ukradnute volby; povolali ludi na obranu Kapitolu, hoci sa dalo ocakavat hacknutie sprievodu a akurat ich sklamali, cele to tahanie za medovy motuz, ze Trump hra 4d sachy, ze zvrati volby a volitelov, ze ide bojovat (a pritom siel hrat golf, odsieraju si to skor jeho pomocnici a priaznivci) a miesto Assangeho omilostil Bannona, ktoreho predtym obvinil, ze by sposobil podla svojoh uz mozno aj 4.sv.vojnu mi nesedi.
Iste da sa ocakavat, ze v USA su skutocne skupiny mimoriadne inteligentnych a informovanych ludi, ktori jednak vidia, kam co speje a vedia co a preco (ked nic ine kedysi som sa stranke deagel.com smiala, teraz uz nie), je mozne, ze naozaj je to cele taka vysoka hra, do ktorej ja neviem az tak vidiet, mozno tym, ze nieco by som nepokladala za ludsky mozne vobec navrhnut. Ale ci tato analyza to skutocne v plnej miere popisuje, zatial pochybujem


mohol by si uviest nejaky strucny vytah toho co si pochopil? za mna, podla mna mne tato analyza az tak nesedi. V USA v podstate uz nevedia vyrabat vlastny obohateny uran pre atomove elektrarne, hovoril o tom aj Pjakin. Este tak okolo roku 2017, ked som prvykrat zachytila spravy o Uranium One sa to viac menej popisovalo ako pasca Putina na Hilary, ktora mu dost vysla. Do tych cias totiz aspon co si pamatam od cias tusim Jelcina uran im dodavalo Rusko z demontovanych atomovych zbrani a dodavalo im lacno. To defacto zlikvidovalo beznu cenu uranu ako komoditu, Rusov znacne vysalo, na druhej strane vdaka tomu si udrzali vzdelavanie, ludi a kvalifikovane posty pre svojich inzinierov a vedcov. https://www.foxnews.com/opinion/russian-control-of-us-uranium-supply-is-a-huge-national-security-problem Cela ta teza o skupine v USA, ktora vtiahla Trumpa do diania z titulu zachrany sveta, ale potom dovolili, aby boli ukradnute volby; povolali ludi na obranu Kapitolu, hoci sa dalo ocakavat hacknutie sprievodu a akurat ich sklamali, cele to tahanie za medovy motuz, ze Trump hra 4d sachy, ze zvrati volby a volitelov, ze ide bojovat (a pritom siel hrat golf, odsieraju si to skor jeho pomocnici a priaznivci) a miesto Assangeho omilostil Bannona, ktoreho predtym obvinil, ze by sposobil podla svojoh uz mozno aj 4.sv.vojnu mi nesedi. Iste da sa ocakavat, ze v USA su skutocne skupiny mimoriadne inteligentnych a informovanych ludi, ktori jednak vidia, kam co speje a vedia co a preco (ked nic ine kedysi som sa stranke deagel.com smiala, teraz uz nie), je mozne, ze naozaj je to cele taka vysoka hra, do ktorej ja neviem az tak vidiet, mozno tym, ze nieco by som nepokladala za ludsky mozne vobec navrhnut. Ale ci tato analyza to skutocne v plnej miere popisuje, zatial pochybujem

Mám z té analýzy podobný dojem. Podobá se analýzám pana VK a bohužel někdy i Petra Hájka na Protiproudu. Efektní podání, ale spíše pro romantiky než realisty. Jádro pravdy tam asi bude , ale jinak tomu chybí logické vysvětlení celého post-volebního období od 3.11 do 20.1 . A tam je rozhodně co vysvětlovat.
Nicméně domnívám se, že volby 2020 byly bitvou ve válce a tak je třeba asi i současný a budoucí vývoj posuzovat . Už bude více propojen se Světem , bohužel asi i v tom nedobrém


Mám z té analýzy podobný dojem. Podobá se analýzám pana VK a bohužel někdy i Petra Hájka na Protiproudu. Efektní podání, ale spíše pro romantiky než realisty. Jádro pravdy tam asi bude , ale jinak tomu chybí logické vysvětlení celého post-volebního období od 3.11 do 20.1 . A tam je rozhodně co vysvětlovat. Nicméně domnívám se, že volby 2020 byly bitvou ve válce a tak je třeba asi i současný a budoucí vývoj posuzovat . Už bude více propojen se Světem , bohužel asi i v tom nedobrém

Rozmýšľal som dlho nad dianím v Amerike. To čo mi napadlo ako prvé, prečo Trump ustúpil, bola celková situácia s rozdelením síl. Motivácie? Návod je v komunikácii Quanonu. Často spomínali v textoch "the great awakening" veľké prebudenie. Pri podpore DJT ide aktuálne o cca 90-100 mil.prebudených američanov, čo je stále málo na realizovanie cieľov, inak je to obrovský úspech, ale celonárodný úspech by stále nebol zaručený. Odkazy, ktoré u danej skupiny podporovateľov prešli sú - fake media, korupcia, mafia, pedofília, BigTech. Od KSB stále ďaleko, ale menšie kroky sú asi strategicky vhodnejšie. Celkové hodnoty MAGA boli komunikované s dôrazom na kresťanské tradície. Myslím si, že v danej chvíli bol cieľ splnený. Spoločnosť je polarizovaná a veľké aktivity močiara zablokované, detto médiá zdiskreditované u tých 100 mil.podporu nikdy nezískajú. A čo ďalej, sa to prelieva do sveta. Na platformách gab.com a t.me sa aktívne rozprávajú o 3 centrách moci Vatikán-City of London a Washington DC a o obnove Spojených štátov spred 1871.
Podrobné sa preberá aj zlatá éra ľudstva, s popisovaná v Biblii v Zjaveniach svätého Jána, ktorá začne po období, keď príde strádanie, ľudia dostanú znamenie na ruku alebo čelo, aby nemohli bez neho kupovať či predávať.
Myslím si, že stratégovia svetla zmenili kurz dejín a z veľkého resetu spravia veľké prebudenie. Dovtedy sa každý musí prejaviť a obliecť si svoj dres.


Rozmýšľal som dlho nad dianím v Amerike. To čo mi napadlo ako prvé, prečo Trump ustúpil, bola celková situácia s rozdelením síl. Motivácie? Návod je v komunikácii Quanonu. Často spomínali v textoch "the great awakening" veľké prebudenie. Pri podpore DJT ide aktuálne o cca 90-100 mil.prebudených američanov, čo je stále málo na realizovanie cieľov, inak je to obrovský úspech, ale celonárodný úspech by stále nebol zaručený. Odkazy, ktoré u danej skupiny podporovateľov prešli sú - fake media, korupcia, mafia, pedofília, BigTech. Od KSB stále ďaleko, ale menšie kroky sú asi strategicky vhodnejšie. Celkové hodnoty MAGA boli komunikované s dôrazom na kresťanské tradície. Myslím si, že v danej chvíli bol cieľ splnený. Spoločnosť je polarizovaná a veľké aktivity močiara zablokované, detto médiá zdiskreditované u tých 100 mil.podporu nikdy nezískajú. A čo ďalej, sa to prelieva do sveta. Na platformách gab.com a t.me sa aktívne rozprávajú o 3 centrách moci Vatikán-City of London a Washington DC a o obnove Spojených štátov spred 1871. Podrobné sa preberá aj zlatá éra ľudstva, s popisovaná v Biblii v Zjaveniach svätého Jána, ktorá začne po období, keď príde strádanie, ľudia dostanú znamenie na ruku alebo čelo, aby nemohli bez neho kupovať či predávať. Myslím si, že stratégovia svetla zmenili kurz dejín a z veľkého resetu spravia veľké prebudenie. Dovtedy sa každý musí prejaviť a obliecť si svoj dres.

K tomu uránu. Dávnejšie som zachytil informácie, ohľadom obohacovania uránu a technológiách s tým spojených. Ešte dávnejšie konšpirátor Andrej Tjunjajev stále tvrdil, že urán pre atómové elektrárne v SŠA vyrábajú stále Rusi. S tým súvisí aj vypovedanie spracovania plutonia Ruskom pre Spojené štáty.
https://pikabu.ru/story/plutonievaya_lovushka_dlya_ssha_4524775


K tomu uránu. Dávnejšie som zachytil informácie, ohľadom obohacovania uránu a technológiách s tým spojených. Ešte dávnejšie konšpirátor Andrej Tjunjajev stále tvrdil, že urán pre atómové elektrárne v SŠA vyrábajú stále Rusi. S tým súvisí aj vypovedanie spracovania plutonia Ruskom pre Spojené štáty. https://pikabu.ru/story/plutonievaya_lovushka_dlya_ssha_4524775
850
8
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept